Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, WRE, Český pohár MTBO – 12. kolo, 5 days MTBO

Datum:
06.07.2017
Místo konání:
Plasy, RS Máj
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Les Martin
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     M70     MW12     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    
M14
1.61 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam GIG0301 GIGANT Orienteering 6:51
2. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 6:57 + 0:06
3. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 6:59 + 0:08
4. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 7:14 + 0:23
5. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 7:21 + 0:30
6. Fraňo Jakub 53S0301 KOB Sokol Pezinok 7:33 + 0:42
7. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 7:56 + 1:05
7. DENOUAL maxence 89F0400 Noyon CO 7:56 + 1:05
9. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8:47 + 1:56
10. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 9:19 + 2:28
11. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 9:24 + 2:33
12. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 9:53 + 3:02
13. Reibert-Hansen Patrick 1HD0400 Allerød OK 10:36 + 3:45
14. Pačes Marek 2EZ0300 Pačísci 10:38 + 3:47
15. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 15:12 + 8:21
M17
3.82 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Norgaard Mikkel Brunstedt 3AD0100 OK Øst Danmark 14:11
2. WYMER Kilian 69F0102 Youth French Team 14:23 + 0:12
3. DELAIRE Nicolas 69F0001 Youth French Team 14:35 + 0:24
4. BEDRY Jason 69F0101 Youth French Team 14:57 + 0:46
5. DERIAZ Roméo 69F0000 Youth French Team 16:24 + 2:13
6. Jurgaitis Martynas 27L9800 LTU MTBO Junior 16:31 + 2:20
7. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 17:10 + 2:59
8. Pais Markus 17E0000 Metsaratturid MTBO 17:16 + 3:05
9. PISZCZOROWICH Théo 69F0100 Youth French Team 17:17 + 3:06
10. Hoffmann Noah Tristan 2ZD0200 Team Hoffmann 17:18 + 3:07
11. Schiavi Cappello Niccolo 26I0001 National Team Italy 17:38 + 3:27
12. Sulcys Kasparas 27L0002 LTU MTBO Junior 18:05 + 3:54
13. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 19:25 + 5:14
14. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 19:34 + 5:23
15. Sikorski Marcin 47P0001 LUKS Azymek Zdzieszowice 19:44 + 5:33
16. Nitsch Tomasz 28P0002 UNTS Warszawa 20:06 + 5:55
17. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 21:41 + 7:30
18. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 22:35 + 8:24
Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia Plzeň DISK
Koffler Georg 23A0000 NF Villach DISK
Sinkevicius Dovydas 27L0100 LTU MTBO Junior DNS
Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko DNS
M20
5.25 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Steinthal Thomas 3BD9900 FIF Hillerød Orientering 22:07
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 22:30 + 0:23
3. Osti Dante 26I0002 National Team Italy 22:48 + 0:41
4. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 23:02 + 0:55
5. POURRE Jérémi 69F9802 Youth French Team 23:36 + 1:29
6. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 23:58 + 1:51
6. DOTT Anathael 69F9800 Youth French Team 23:58 + 1:51
8. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 24:24 + 2:17
9. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 24:50 + 2:43
10. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 25:21 + 3:14
11. DERIAZ Samson 69F9700 Youth French Team 25:46 + 3:39
12. GRANDADAM Robin 69F9801 Youth French Team 26:00 + 3:53
13. Ambrazas Ignas 27L9900 LTU MTBO Junior 26:11 + 4:04
14. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 26:29 + 4:22
15. Esteban Enrique Chousa 99E0001 Tierra Trágame 26:33 + 4:26
16. Mišoň Matěj SMR9801 SNS Smržovka 26:39 + 4:32
17. Pais Märten 17E9800 Metsaratturid MTBO 27:11 + 5:04
18. Kašpar Petr TSU9900 LKT 80 Šumperk 28:28 + 6:21
19. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:33 + 8:26
20. Zemko Zdeněk SLA9900 SKOB Slaný 33:51 + 11:44
21. Pelikán Lukáš SKL9800 SMS Team Kladno 34:59 + 12:52
22. Jacquet Mathiew AS SAMOIS 42:34 + 20:27
Kalvaitis Nojus 27L9600 LTU MTBO Junior DISK
DUPOUY Hugo 69F9900 Youth French Team DISK
M21E
5.25 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch KPY9000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:44
2. Maišelis Jonas 43L9200 OK Perkūnas 21:02 + 0:18
3. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 21:13 + 0:29
4. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 21:19 + 0:35
5. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 21:22 + 0:38
6. Soegaard Rasmus 1AD9100 Team Denmark 21:41 + 0:57
7. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 21:54 + 1:10
8. Stryzhak Artem 24U8600 UKR mtb-o team 22:03 + 1:19
9. FUCHS Baptiste 58F8702 Team Elite MTBO 22:14 + 1:30
10. Tomashevskiy Eduard 37R8200 WEST MTBO TEAM 22:17 + 1:33
11. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 22:19 + 1:35
12. PINSARD Nicolas 58F9300 Team Elite MTBO 22:28 + 1:44
13. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 22:32 + 1:48
14. Schaffner Beat 7MC7300 Thömus Racing Team 22:36 + 1:52
15. Dallavalle Luca 26I0003 National Team Italy 22:44 + 2:00
16. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 22:59 + 2:15
17. Garde Yoann VBA8401 ŠK VAZKA Bratislava 23:02 + 2:18
18. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 23:03 + 2:19
19. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 23:10 + 2:26
20. GUELENNOC Thibaud 58F9401 Team Elite MTBO 23:16 + 2:32
21. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 23:27 + 2:43
22. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 23:30 + 2:46
23. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 23:36 + 2:52
24. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 23:44 + 3:00
25. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 23:46 + 3:02
26. Exler Florian 54A9200 Austria MTBO Team 23:54 + 3:10
27. Pilybas Egidijus 51L8200 Kopa 24:00 + 3:16
28. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 24:06 + 3:22
29. Waldmann Andreas 21A9400 OLT Transdanubien 24:13 + 3:29
30. Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný 24:15 + 3:31
31. Ticháček Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 24:17 + 3:33
32. Friis Oliver 1AD9600 Team Denmark 24:19 + 3:35
33. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:32 + 3:48
33. Zigilejus Aidas 14L9600 Perkunas OK 24:32 + 3:48
35. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 24:33 + 3:49
36. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 24:40 + 3:56
37. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 24:55 + 4:11
38. Juodisius Julius 16L8500 Fortuna OK 25:22 + 4:38
39. Pucherna Eduard SMR7401 SNS Smržovka 25:29 + 4:45
39. Khasanshin Renat 25U8300 Myxomor 25:29 + 4:45
41. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 25:42 + 4:58
42. Marin Vargas Juan Francisco 26E8100 Sherpa Raid Kids 26:00 + 5:16
43. Prochazka Jiri 2KS7600 Domnarvets GOIF 26:02 + 5:18
44. Kamenický Matěj OSN9001 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:03 + 5:19
45. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 26:05 + 5:21
46. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 26:10 + 5:26
47. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 26:22 + 5:38
48. Toth Zoltan 18R7800 CS Garage Racing 26:25 + 5:41
49. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 27:20 + 6:36
50. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 28:05 + 7:21
51. Bezouška Tomáš SPC7611 SPORTICUS team 28:11 + 7:27
52. DESREUMAUX Victor 89F9400 Noyon CO 29:04 + 8:20
53. Rasko Iurii 24U8400 UKR mtb-o team 29:26 + 8:42
54. Marot Blaž 45S9500 OK Slovenj Gradec 31:25 + 10:41
55. Mironov Dmitri 11B8000 MTBO team Kamvol/Minsk 32:00 + 11:16
56. Platakis Audrius 46L8600 OK Telšiai 32:27 + 11:43
PINSARD Florian 88F9600 AS SAMOIS DISK
SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 58F9301 Team Elite MTBO DISK
Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno DISK
Urban Miroslav DMS7900 Dynamo Malá Skála DNS
Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál DNS
M21A
4.87 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub 3RC8800 RD LOB 19:51
2. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 19:56 + 0:05
3. Štochel Miroslav MFP9300 VŠSK MFF UK Praha 20:16 + 0:25
4. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 20:17 + 0:26
5. Matuš Vojtěch 3RC9600 RD LOB 20:28 + 0:37
6. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 20:33 + 0:42
7. Bedő Csaba 14H9200 MTBO Hungary 20:34 + 0:43
8. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 20:39 + 0:48
9. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 20:49 + 0:58
10. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 20:52 + 1:01
11. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 20:55 + 1:04
11. Buchtík Aleš XBM8201 PELL’S ABND RACING TEAM 20:55 + 1:04
13. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 21:13 + 1:22
14. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 21:21 + 1:30
15. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 21:22 + 1:31
16. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 21:30 + 1:39
17. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 21:36 + 1:45
18. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 21:38 + 1:47
19. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 21:46 + 1:55
20. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 21:57 + 2:06
21. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 22:18 + 2:27
22. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 22:22 + 2:31
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 22:22 + 2:31
24. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 22:24 + 2:33
24. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 22:24 + 2:33
26. Šebesta Petr TAP7604 KOB TRETRA Praha 23:05 + 3:14
27. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:19 + 3:28
28. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 23:40 + 3:49
29. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 23:41 + 3:50
30. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 23:50 + 3:59
31. Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko 24:04 + 4:13
32. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:07 + 4:16
33. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 24:22 + 4:31
34. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 24:35 + 4:44
35. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 24:38 + 4:47
36. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 24:49 + 4:58
37. Krejcík Jirí TZL8301 SKOB Zlín 25:06 + 5:15
38. Jiran Václav XBM7601 PELL’S ABND RACING TEAM 25:19 + 5:28
39. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 25:42 + 5:51
40. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 5:57
41. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 26:11 + 6:20
42. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:19 + 6:28
43. Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO 26:21 + 6:30
44. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 27:02 + 7:11
45. Pais Mart 17E7600 Metsaratturid MTBO 28:08 + 8:17
46. Nedopílek David SVR7600 TJ Švýcárna 28:55 + 9:04
47. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 29:08 + 9:17
48. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 31:29 + 11:38
49. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 32:07 + 12:16
Černý Ladislav ZUP8200 MTBO ČZU Praha DNS
Horvát Petr 3RC9400 RD LOB DNS
Konring Andreas 1GD9000 Søllerød OK DNS
Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála DNS
M21B
4.12 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 17:21
2. Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha 17:26 + 0:05
3. Novák Libor OKP9100 SK OK 24 Praha 17:32 + 0:11
4. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 17:43 + 0:22
5. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 17:57 + 0:36
6. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 18:04 + 0:43
7. Skoupý Jan GIG9400 GIGANT Orienteering 18:07 + 0:46
8. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:13 + 0:52
9. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 18:19 + 0:58
10. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 18:37 + 1:16
11. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 18:47 + 1:26
12. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 18:53 + 1:32
13. Karlík Michal GIG8000 GIGANT Orienteering 19:27 + 2:06
14. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 19:28 + 2:07
15. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 19:36 + 2:15
16. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 19:47 + 2:26
17. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 20:11 + 2:50
18. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 20:31 + 3:10
19. Zdanavicius Tomas 42L8200 OK Dainava 21:07 + 3:46
20. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 21:23 + 4:02
21. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 21:25 + 4:04
22. Jüling Krisztián 14H7400 MTBO Hungary 21:27 + 4:06
23. Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 22:11 + 4:50
24. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 25:15 + 7:54
25. Dvořák František LDC7701 KOB Děčín 25:38 + 8:17
26. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 26:03 + 8:42
27. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 26:55 + 9:34
28. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 27:43 + 10:22
29. Sochor Jan KOB Start Blansko 28:12 + 10:51
Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha DISK
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK
Kafka Tomáš SJI8504 OK Jihlava DNS
Pašek František KAM7600 OK Kamenice DNS
Michalička David ZUP8001 MTBO ČZU Praha DNS
Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko DNS
M21C
3.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hidas Zoltán 14H7900 MTBO Hungary 13:57
2. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 14:26 + 0:29
3. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 15:13 + 1:16
4. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 15:20 + 1:23
5. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 15:38 + 1:41
6. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 15:51 + 1:54
7. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 15:54 + 1:57
8. Doležal Tomáš 1BX8400 Václavkovi 16:32 + 2:35
9. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 16:35 + 2:38
10. Pilný Jiří VRL7002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:57 + 3:00
11. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 17:38 + 3:41
12. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 17:39 + 3:42
13. Smaržík Jan LPM OK Lokomotiva Plzeň 18:07 + 4:10
14. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 18:08 + 4:11
15. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 18:09 + 4:12
16. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 21:25 + 7:28
17. Šlajchrt Martin JES8500 OK Rakovník 22:15 + 8:18
18. Pačes Martin FSP7902 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:51 + 8:54
19. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 23:40 + 9:43
Háp Pavel XHK7101 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia Plzeň DNS
Lindenberger Béla 55H8601 Tibortelep SC DNS
M40
4.69 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoffmann Bjarne 2ZD6900 Team Hoffmann 20:53
2. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 21:18 + 0:25
3. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 21:34 + 0:41
4. Klech Richard 3RC7200 RD LOB 21:43 + 0:50
5. MacLarsen Johan Rold skov OK 21:45 + 0:52
6. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 22:02 + 1:09
7. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 22:07 + 1:14
8. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 22:26 + 1:33
9. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 22:30 + 1:37
10. Kalvaitis Darius 31L6802 IOSK Budakalnis 22:56 + 2:03
11. Valík Luděk GIG7101 GIGANT Orienteering 22:57 + 2:04
12. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 23:06 + 2:13
13. Chaloupský David XHK7103 MTBO Racing team Hradec Králové 23:15 + 2:22
14. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 23:24 + 2:31
15. Marosffy Daniel 13H7300 HSE Szentendre 23:38 + 2:45
16. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 23:52 + 2:59
17. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 24:03 + 3:10
18. THIERY Sebastien 89F7200 Noyon CO 24:05 + 3:12
19. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 24:17 + 3:24
20. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 24:35 + 3:42
21. Naryshkin Mihail 11B7500 MTBO team Kamvol/Minsk 24:40 + 3:47
22. Jurgaitis Vaidas 45L7100 OSK Sakas 24:50 + 3:57
23. Šňupárek Martin XBM7107 PELL’S ABND RACING TEAM 24:54 + 4:01
24. Zilinskas Tautvydas 31L1500 IOSK Budakalnis 25:00 + 4:07
25. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:01 + 4:08
26. Fraňo Michal 53S4701 KOB Sokol Pezinok 25:03 + 4:10
27. Venelaine Margus 32E7000 Tammed/LSF 25:08 + 4:15
28. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 25:14 + 4:21
29. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 25:23 + 4:30
30. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 25:37 + 4:44
31. Simmonds Peter 11G0000 GB MTBO squad 25:39 + 4:46
32. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 25:41 + 4:48
33. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 25:43 + 4:50
34. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 26:11 + 5:18
35. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:24 + 5:31
36. Komarovas Cezijus 45L7000 OSK Sakas 26:29 + 5:36
37. Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 27:01 + 6:08
38. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 27:24 + 6:31
39. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 28:09 + 7:16
40. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 28:34 + 7:41
41. Minchukov Alexander 11B7300 MTBO team Kamvol/Minsk 28:40 + 7:47
42. Homola Dušan 98C7400 Neregistrovaní - Žabouš 28:43 + 7:50
43. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 28:59 + 8:06
44. BARRERA TELLO JULIO 18E7300 MTBO Spain 29:17 + 8:24
45. Zvirblis Arvydas 16L7300 Fortuna OK 29:22 + 8:29
46. Nitsch Tomasz 28P0001 UNTS Warszawa 29:35 + 8:42
47. Fraňo Peter 53S7100 KOB Sokol Pezinok 29:39 + 8:46
48. Rubaževičius Jurgis 16L6900 Fortuna OK 30:12 + 9:19
49. Norgaard Morten Bang 3AD7200 OK Øst Danmark 31:01 + 10:08
50. Kašpar Jaroslav TSU7000 LKT 80 Šumperk 31:58 + 11:05
51. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 32:25 + 11:32
52. Philippe Gignac 66F7300 Creuse oxygène 32:29 + 11:36
53. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 34:53 + 14:00
54. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 34:59 + 14:06
55. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 39:38 + 18:45
Hansen Peter Reibert 1HD7100 Allerød OK DISK
Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM DISK
Windrum Andrew 11G7100 GB MTBO squad DNS
Pistor Matej 45S7300 OK Slovenj Gradec DNS
DENOUAL jean luc 89F6800 Noyon CO DNS
M50
3.56 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hale Steven 24S6300 OK Kare 13:54
2. Hejna Jiří KNC6200 Sokol Kostelec n. Č. l. 13:56 + 0:02
3. Joël Poirette 88F6300 AS SAMOIS 14:03 + 0:09
4. Kollberg Stefan 56S6000 Eksjö SOK 14:04 + 0:10
4. LALEVEE Jean-Charles 69F6000 Youth French Team 14:04 + 0:10
6. Conn Andy 11G6600 GB MTBO squad 14:18 + 0:24
7. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 14:33 + 0:39
8. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 14:40 + 0:46
9. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 14:52 + 0:58
10. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 14:53 + 0:59
11. Stjerndahl Anders 81S6100 IFK Lidingö SOK 14:55 + 1:01
12. Denaix Michel 72F6001 COCS 15:00 + 1:06
13. LORANG François 69F6400 Youth French Team 15:28 + 1:34
14. Cucalon Senen 18E6701 MTBO Spain 15:55 + 2:01
15. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 15:58 + 2:04
16. Evans Timothy 11G6300 GB MTBO squad 15:59 + 2:05
17. Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary 16:14 + 2:20
18. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 16:37 + 2:43
19. pinsard frederic 88F6400 AS SAMOIS 16:44 + 2:50
20. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 17:04 + 3:10
21. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 17:09 + 3:15
22. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 17:13 + 3:19
23. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 17:14 + 3:20
24. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 17:21 + 3:27
25. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 17:23 + 3:29
26. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 17:32 + 3:38
27. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 17:44 + 3:50
28. Molnár Tibor 14H6300 MTBO Hungary 18:09 + 4:15
29. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 18:58 + 5:04
30. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 19:00 + 5:06
31. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 19:39 + 5:45
32. Garcin Franck 92F0001 Bol d'Air 19:50 + 5:56
33. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 20:29 + 6:35
34. Serralheiro Inácio 61P5800 Clube de Orientaçāo do Centro COC 20:36 + 6:42
35. Dawson Keith 11G5800 GB MTBO squad 21:19 + 7:25
36. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 21:22 + 7:28
37. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:09 + 8:15
38. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 22:37 + 8:43
39. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 23:35 + 9:41
40. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 23:40 + 9:46
41. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 27:11 + 13:17
M60
3.06 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sonnenberg Sergej 1ZD0000 Osnabrücker TB 14:00
2. Mueller Peter 5FC5700 OLV Zug 14:37 + 0:37
3. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 14:44 + 0:44
4. PROST Christian 87F5600 VOR France 14:45 + 0:45
5. Johannsen Finn 77D5700 Ballerup OK 14:48 + 0:48
5. Dallimore Nick 11G5500 GB MTBO squad 14:48 + 0:48
7. Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 14:54 + 0:54
8. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 15:06 + 1:06
9. Nielsen Jorgen 1HD5201 Allerød OK 15:21 + 1:21
10. Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club 15:56 + 1:56
11. Mickevičius Karolis 28L5701 Saule OK 16:07 + 2:07
12. Robinson Richard 81A5500 Bruce 17:36 + 3:36
13. Rawden John 11G5700 GB MTBO squad 17:46 + 3:46
14. Cusworth Peter 24A5300 Bayside Kangaroos 17:53 + 3:53
15. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 17:55 + 3:55
16. Walter RAHM 4TC0001 OLG Pfäffikon 18:22 + 4:22
17. Collins Nick 14N5100 North West Orienteering Club 18:31 + 4:31
18. Karl Fink 19A4901 OLC Graz 18:40 + 4:40
19. Wollgarten Hermann 3ED0001 Hansa Simmerath 19:04 + 5:04
20. Vandendool Bill 24A5400 Bayside Kangaroos 19:13 + 5:13
21. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 19:17 + 5:17
22. HERMET andre 69F5600 Youth French Team 19:39 + 5:39
23. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 19:41 + 5:41
24. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 19:42 + 5:42
25. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 19:45 + 5:45
26. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 20:20 + 6:20
27. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 21:01 + 7:01
28. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 22:10 + 8:10
29. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 26:31 + 12:31
30. Sutherland Jim 44N5700 Hutt Valley 27:54 + 13:54
31. Hidas Sándor 14H4800 MTBO Hungary 30:39 + 16:39
32. Novák Miroslav SBK5400 KOB Start Blansko 50:42 + 36:42
Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor DISK
Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál DNS
M70
2.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Steen Jes 1HD4700 Allerød OK 11:12
2. Eberle Wolf 61A4501 HSV Aigen 11:54 + 0:42
3. Pedersen Per Allan Brun 2QD4500 OK FROS 12:22 + 1:10
4. Hausner Jan 1FD4401 OK Øst Birkerød 12:47 + 1:35
5. Rasmussen John 1BD0002 Silkeborg OK 14:13 + 3:01
6. privett leigh 78A4500 Albury Wodonga O club 14:36 + 3:24
7. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 21:48 + 10:36
8. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 29:33 + 18:21
Bjornoen Soren 1FD4400 OK Øst Birkerød DISK
MW12
1.38 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piszczorowicz Hugo 76F0500 Toutes Orientations Meaux 4:18
2. VILLAR-THIERY Aubin 89F0600 Noyon CO 4:38 + 0:20
3. Norgaard Miri Brunstedt 3AD0650 OK Øst Danmark 5:11 + 0:53
4. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia Plzeň 5:28 + 1:10
5. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 5:42 + 1:24
6. Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha 5:54 + 1:36
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 6:04 + 1:46
8. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 6:07 + 1:49
9. VILLAR-THIERY Faustine 89F0850 Noyon CO 6:19 + 2:01
10. Městka Václav VSP0600 USK Praha 6:25 + 2:07
11. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 6:29 + 2:11
12. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 6:55 + 2:37
13. Bergl Jonáš Žádný klub 7:24 + 3:06
14. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 7:53 + 3:35
15. Vozková Veronika Žádný klub 8:25 + 4:07
16. Pačesová Markéta 2EZ0550 Pačísci 8:34 + 4:16
17. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 8:47 + 4:29
18. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 8:50 + 4:32
19. Raj Ema Pika 45S0850 OK Slovenj Gradec 8:56 + 4:38
20. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 8:58 + 4:40
21. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 9:18 + 5:00
22. Pačes Franta 2EZ0800 Pačísci 9:21 + 5:03
23. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 9:56 + 5:38
24. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 11:38 + 7:20
25. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 12:58 + 8:40
26. Zítová Katerina LDC1151 KOB Děčín 15:08 + 10:50
27. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 15:50 + 11:32
28. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 15:51 + 11:33
29. Jedlicková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 16:26 + 12:08
30. Müllerová Karla Žádný klub 16:59 + 12:41
Daněk František SBK1010 KOB Start Blansko DISK
Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor DISK
Open
3.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schaffner Christine 7MC7950 Thömus Racing Team 17:16
2. Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 21:08 + 3:52
3. Matoušková Petra Žádný klub 21:48 + 4:32
4. Ekl Jan Žádný klub 21:59 + 4:43
5. Lisý Ondrej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 22:21 + 5:05
6. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 22:29 + 5:13
7. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 23:49 + 6:33
8. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 23:59 + 6:43
9. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 25:55 + 8:39
10. Váchová Ilona 2GC7700 SKI klub KVary 30:16 + 13:00
11. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 30:33 + 13:17
12. Staňa Petr OK Jiskra Nový Bor 40:22 + 23:06
13. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 47:20 + 30:04
Poulsen Claus 1BD0001 Silkeborg OK DISK
Staňa Petr TJ Stadion Nový Bor DNS
W14
1.61 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 7:20
2. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 7:30 + 0:10
3. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 7:37 + 0:17
4. Chamraďa Natali GIGANT Orienteering 8:15 + 0:55
5. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 8:26 + 1:06
6. Pecorari Iris 26I0051 National Team Italy 9:08 + 1:48
7. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 9:09 + 1:49
8. Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor 11:04 + 3:44
9. Mikešová Julie VPM0452 KOS Slavia Plzeň 11:12 + 3:52
10. Klechová Karolína VRB0499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:59 + 6:39
W17
3.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SIPOS Alexandrine 69F0250 Youth French Team 14:55
2. RUDKIEWICZ Lucie 69F0051 Youth French Team 15:12 + 0:17
3. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 15:16 + 0:21
4. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:32 + 0:37
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 16:19 + 1:24
6. BOISSAY Juliette 69F0251 Youth French Team 16:23 + 1:28
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 16:26 + 1:31
7. Reibert-Hansen Christine 1HD0150 Allerød OK 16:26 + 1:31
9. Henriksen Annika 3CD0150 Svendborg OK 16:35 + 1:40
10. Umbrasaite Juste 27L0001 LTU MTBO Junior 16:46 + 1:51
11. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 17:07 + 2:12
12. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 17:28 + 2:33
13. Brinch Sara Lykke 3BD0050 FIF Hillerød Orientering 17:59 + 3:04
14. Skoupá Vendula GIG0151 GIGANT Orienteering 19:23 + 4:28
15. Pelikánová Máša SKL0050 SMS Team Kladno 19:36 + 4:41
16. DENOUAL Marine 69F0050 Youth French Team 20:04 + 5:09
17. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 20:16 + 5:21
18. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 21:27 + 6:32
19. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 25:09 + 10:14
20. BUCAMP Emeline 89F0250 Noyon CO 32:58 + 18:03
Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
W20
3.66 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SIPOS Mathilde 69F9951 Youth French Team 15:23
2. RAICHON Mia 69F9950 Youth French Team 15:55 + 0:32
3. DEVILLERS Constance 69F9850 Youth French Team 16:38 + 1:15
4. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 17:32 + 2:09
5. BUCAMP Noémie 89F9700 Noyon CO 18:01 + 2:38
6. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 18:39 + 3:16
7. Tamás Bianka 14H9900 MTBO Hungary 19:20 + 3:57
8. Kalvaityte Austeja 27L9950 LTU MTBO Junior 19:48 + 4:25
9. Rubaževičiute Egle 27L9951 LTU MTBO Junior 20:36 + 5:13
10. FAUTRAT Pauline 69F9851 Youth French Team 20:48 + 5:25
11. Waldmann Brigitte 21A9751 OLT Transdanubien 21:15 + 5:52
12. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 21:19 + 5:56
13. GARCIN Lou 69F9852 Youth French Team 21:26 + 6:03
14. Jansová Doubravka XPU9750 PARDUBICE BIKERS 22:49 + 7:26
15. Žuchová Daniela SMR9750 SNS Smržovka 23:25 + 8:02
16. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 27:30 + 12:07
Michnovic Viktorija 15L9750 LTU MTBO Team DISK
Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno DISK
TILLY Lisa 69F9952 Youth French Team DNS
W21E
4.31 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barlet Gaelle 58F8800 Team Elite MTBO 20:57
2. Soegaard Camilla 1AD9150 Team Denmark 21:36 + 0:39
3. Garde Hana VBA8455 ŠK VAZKA Bratislava 21:37 + 0:40
4. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 21:39 + 0:42
5. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 21:40 + 0:43
6. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 22:05 + 1:08
7. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 22:08 + 1:11
8. Reiner Marina 23A9150 NF Villach 22:15 + 1:18
9. Shipilova-Vinogradova Olga 27R9050 Russia National Team 22:31 + 1:34
10. Arlauskiene Ramune 31L7350 IOSK Budakalnis 22:50 + 1:53
11. Zaliauskaite Algirda 15L9450 LTU MTBO Team 23:00 + 2:03
12. Andrasiuniene Gabriele 15L9250 LTU MTBO Team 23:05 + 2:08
13. Dallimore Clare 11G8850 GB MTBO squad 23:29 + 2:32
13. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 23:29 + 2:32
15. Denaix Lou 72F9550 COCS 23:30 + 2:33
16. Dannowski Anke 74D7850 ESV Dresden MTBO 23:43 + 2:46
17. Rothweiler Maja 7MC8450 Thömus Racing Team 24:00 + 3:03
18. Christoffersen Cacilie 1HD9250 Allerød OK 24:01 + 3:04
19. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 24:05 + 3:08
20. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 24:11 + 3:14
21. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 25:01 + 4:04
22. Konvisarova Krystyna 24U9600 UKR mtb-o team 25:07 + 4:10
23. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 25:15 + 4:18
24. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 25:19 + 4:22
25. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 25:31 + 4:34
26. Scaravonati Laura 26I0053 National Team Italy 25:36 + 4:39
27. Mickevičiute Juodišiene Karolina 16L8551 Fortuna OK 25:40 + 4:43
28. Ryge Carlsen Caroline 1FD9501 OK Øst Birkerød 25:41 + 4:44
29. Benke Noémi 14H8150 MTBO Hungary 25:59 + 5:02
30. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 26:42 + 5:45
31. Skácelová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 27:44 + 6:47
32. Babrauskaite Patricija Joana 15L9650 LTU MTBO Team 29:29 + 8:32
33. Reinartaite Vaida 16L7500 Fortuna OK 34:37 + 13:40
W21A
3.66 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 17:01
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 17:02 + 0:01
3. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 17:16 + 0:15
4. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 17:22 + 0:21
5. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 17:27 + 0:26
6. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 17:35 + 0:34
7. Seifertová Magda TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 17:43 + 0:42
8. Chaloupská Pavlína XHK7051 MTBO Racing team Hradec Králové 18:07 + 1:06
9. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 18:15 + 1:14
10. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 18:31 + 1:30
11. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 18:35 + 1:34
12. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 18:55 + 1:54
13. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 18:58 + 1:57
14. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 19:04 + 2:03
15. Neumannová Kateřina 3RC9250 RD LOB 19:13 + 2:12
16. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 19:23 + 2:22
17. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 19:25 + 2:24
18. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 19:40 + 2:39
19. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 19:43 + 2:42
20. Mechlová Lenka 3RC9050 RD LOB 19:58 + 2:57
21. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 19:59 + 2:58
22. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 20:05 + 3:04
23. Eretová Kateřina SKV8651 TJ Slovan Karlovy Vary 20:07 + 3:06
24. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 20:13 + 3:12
25. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 20:17 + 3:16
26. Pustova Nataliia 25U8350 Myxomor 20:18 + 3:17
27. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 20:30 + 3:29
28. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 20:34 + 3:33
29. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 20:46 + 3:45
30. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 20:49 + 3:48
31. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 21:09 + 4:08
32. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 21:18 + 4:17
33. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 21:30 + 4:29
33. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 21:30 + 4:29
35. Kalošová TerKa SMR8950 SNS Smržovka 21:32 + 4:31
36. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 21:53 + 4:52
37. Stachoňová Barbara SBK8451 KOB Start Blansko 22:06 + 5:05
38. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 22:52 + 5:51
39. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 23:37 + 6:36
40. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 23:41 + 6:40
41. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 26:36 + 9:35
42. Aart Helen 17E8350 Metsaratturid MTBO 28:50 + 11:49
43. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 29:57 + 12:56
Vanková Jana SK OK 24 Praha DISK
Jakobová Adélka VSP9050 USK Praha DNS
Strasser Špela 45S7650 OK Slovenj Gradec DNS
Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál DNS
Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka DNS
W21B
3.45 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 15:01
2. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 15:41 + 0:40
3. Kratschmerová Kateřina TBM8558 KOS TJ Tesla Brno 15:53 + 0:52
4. Růžková Kateřina SBK8550 KOB Start Blansko 16:08 + 1:07
5. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 16:59 + 1:58
6. Gebauerová Jana SBK7951 KOB Start Blansko 17:01 + 2:00
7. Plysevskaja Kira 31L8450 IOSK Budakalnis 17:11 + 2:10
8. Horová Klára VSP8455 USK Praha 17:15 + 2:14
9. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:23 + 2:22
10. Hejnová Aneta KNC9350 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:47 + 2:46
11. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 18:42 + 3:41
12. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 18:46 + 3:45
13. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 19:48 + 4:47
14. Horváth Adrienn 14H1550 MTBO Hungary 20:25 + 5:24
15. Novotná Veronika BOR8052 OK Jiskra Nový Bor 20:34 + 5:33
16. Jedličková Adéla XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 21:14 + 6:13
17. Salingerová Anna ZUP7750 MTBO ČZU Praha 21:46 + 6:45
18. Rohtla Merle 17E8150 Metsaratturid MTBO 22:34 + 7:33
19. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 22:50 + 7:49
20. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 24:26 + 9:25
21. Mišoňová Ivana SMR7451 SNS Smržovka 24:50 + 9:49
22. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 24:54 + 9:53
23. Cerná Jitka 26E7950 Sherpa Raid Kids 26:27 + 11:26
24. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 26:54 + 11:53
25. Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál 27:08 + 12:07
26. Sikorová Míša 3RX9350 Žádný klub 27:27 + 12:26
27. Žuchová Nikola SMR9351 SNS Smržovka 27:33 + 12:32
28. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 30:06 + 15:05
29. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 31:25 + 16:24
Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno DISK
Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky DISK
Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha DNS
W40
3.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. VILLAR Aurelie 89F7050 Noyon CO 15:42
2. Orsolya Marosffy 45H7201 Száguldó Virágok 16:09 + 0:27
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 16:18 + 0:36
4. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 16:36 + 0:54
5. Brunstedt Katja 3AD7400 OK Øst Danmark 16:41 + 0:59
6. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 16:42 + 1:00
7. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:52 + 1:10
8. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:08 + 1:26
9. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 17:25 + 1:43
10. Walther Katja OLT Transdanubien 17:28 + 1:46
11. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 17:49 + 2:07
12. Pénzes Erzsébet 14H7051 MTBO Hungary 17:52 + 2:10
13. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:07 + 2:25
14. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 18:13 + 2:31
15. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 18:24 + 2:42
16. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 18:38 + 2:56
17. Rubaževičiene Giedre 16L6950 Fortuna OK 18:48 + 3:06
18. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 18:54 + 3:12
19. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 19:10 + 3:28
20. Valíková Petra GIG7350 GIGANT Orienteering 19:21 + 3:39
21. Kondrateva Aleksandra 11B7450 MTBO team Kamvol/Minsk 19:37 + 3:55
22. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 20:16 + 4:34
23. Zambia Clizia 26I0052 National Team Italy 20:34 + 4:52
24. Meieli SIEBER 4TC0051 OLG Pfäffikon 21:02 + 5:20
25. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 21:20 + 5:38
26. Barnes Tamsin 81A6950 Bruce 21:56 + 6:14
27. Venelaine Marje 32E7550 Tammed/LSF 22:15 + 6:33
28. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:37 + 6:55
29. Homolová Gabriela 98C7750 Neregistrovaní - Žabouš 23:18 + 7:36
30. Naryshkina Olga 11B7250 MTBO team Kamvol/Minsk 23:44 + 8:02
31. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 23:49 + 8:07
32. Reibert-Hansen Katja 1HD7550 Allerød OK 25:00 + 9:18
33. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 26:14 + 10:32
34. Pelikánová Lucie SKL6950 SMS Team Kladno 28:43 + 13:01
35. Török Lavinia 29A7250 ÖTK-Wien 31:50 + 16:08
Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko DNS
W50
3.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Somers-Cocks Charlie 11G6050 GB MTBO squad 16:21
2. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 17:57 + 1:36
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 19:16 + 2:55
4. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 19:28 + 3:07
5. Bain Deb 43N5900 Plains & Peninsula 19:40 + 3:19
6. Kollberg Monica 56S6150 Eksjö SOK 19:55 + 3:34
7. Hale Annika 24S6750 OK Kare 20:20 + 3:59
8. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:30 + 5:09
9. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 21:32 + 5:11
10. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 21:35 + 5:14
11. Finder Gabriele 25A0051 MTBO Youth Team Austria 22:09 + 5:48
12. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:10 + 5:49
13. Malkova Elena 18D6300 Post SV Dresden 24:17 + 7:56
14. Dickson Sally 43N5901 Plains & Peninsula 24:45 + 8:24
15. Hanley Karena 11G6350 GB MTBO squad 25:18 + 8:57
16. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 26:15 + 9:54
17. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:35 + 10:14
18. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 29:57 + 13:36
19. Jiráňová Irena JES6750 OK Rakovník 32:51 + 16:30
Sonnenberg Olga 1ZD5850 Osnabrücker TB DISK
Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk DNS
W60
3.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jackson Carolyn 24A5750 Bayside Kangaroos 19:21
2. Meiton Margareta 81S5750 IFK Lidingö SOK 20:29 + 1:08
3. Hausner Birgit 1FD5050 OK Øst Birkerød 21:40 + 2:19
4. Haarsma Kay 63A5401 Tintookies OC 22:25 + 3:04
5. MacLassen Ansa 1CD4950 Rold skov OK 22:37 + 3:16
6. Andersen Tove 1HD5750 Allerød OK 22:58 + 3:37
7. Brunstedt Kirsten 1FD4850 OK Øst Birkerød 26:53 + 7:32
8. Kirkegaard Anne-Mette 1BD0051 Silkeborg OK 27:47 + 8:26
9. Dallimore Caroline 11G5550 GB MTBO squad 27:53 + 8:32
10. Cusworth Carolyn 24A5450 Bayside Kangaroos 30:13 + 10:52
11. Bea RAHM 4TC0052 OLG Pfäffikon 30:36 + 11:15
12. Lukavcová Lenka SMR5450 SNS Smržovka 33:10 + 13:49
W70
2.75 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liley Kathy 16A4750 Yarra Valley OC 17:40
2. Sommer Ellis Byrgiel 1FD4350 OK Øst Birkerød 20:46 + 3:06
3. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 32:25 + 14:45