Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 15. kolo

Datum:
03.09.2017
Místo konání:
Pákozd (Maďarsko)
Pořadatel:
23H - MTBO-HUN
Mapa:
Ředitel závodu:
Miháczi Zoltán
Hlavní rozhodčí:
Füzy Anna
Stavitel tratí:
Molnár Attila
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW12 / Family     Open Long     Open Short     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
7.37 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáfek Ondřej SKL0401 SMS Team Kladno 48:05
2. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 49:00 + 0:55
3. Gönczi Péter Tipo Orienteering Club 54:53 + 6:48
4. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 54:59 + 6:54
5. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 75:22 + 27:17
6. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 79:35 + 31:30
7. Kinde Merse Márk Tabáni Spartacus Sport és Körn 122:48 + 74:43
Mesics Botond Soproni MAFC DISK
Dohnal František VSP0303 USK Praha DISK
M17
15.23 km, 460 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mesics Mátyás Soproni MAFC 108:01
2. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 116:02 + 8:01
3. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 118:20 + 10:19
4. Gönczi Keve Tipo Orienteering Club 131:52 + 23:51
5. Gárdonyi Soma Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako 134:48 + 26:47
Humlíček Tomáš SBK0101 KOB Start Blansko DISK
Resch Florian Diósgyőri Tájfutó Club DISK
M20
17.67 km, 465 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 84:54
2. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 96:07 + 11:13
Resch Bernhard Diósgyőri Tájfutó Club DISK
M21E
23.76 km, 750 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 105:29
2. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 108:20 + 2:51
3. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 110:07 + 4:38
4. Rózsa László Megalódusz SE 120:51 + 15:22
5. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 121:27 + 15:58
6. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 121:50 + 16:21
7. Šňupárek Václav TZL9548 SKOB Zlín 123:12 + 17:43
8. Bedő Csaba Balatonfüredi Sport Club 123:31 + 18:02
9. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 124:05 + 18:36
10. Tóth Zoltán Silvanus Sportegyesület 125:33 + 20:04
11. Beöthy Ádám KFKI Petőfi SK 128:39 + 23:10
12. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 130:46 + 25:17
13. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 131:07 + 25:38
14. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 134:24 + 28:55
15. Bezouška Tomáš SPC7611 SPORTICUS team 137:15 + 31:46
Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team DISK
Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno DISK
M21A
19.13 km, 590 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 104:27
2. Buchtík Aleš XBM8201 PELL´S ABND RACING TEAM 110:01 + 5:34
3. Jirka Michal SBK8403 KOB Start Blansko 114:53 + 10:26
4. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 117:26 + 12:59
5. Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko 118:05 + 13:38
6. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 122:04 + 17:37
7. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 123:25 + 18:58
8. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 125:57 + 21:30
9. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 127:12 + 22:45
10. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 129:55 + 25:28
11. Máthé Tamás Tipo Orienteering Club 133:07 + 28:40
12. Rovensky Milan Individuals/No club (CZE) 141:09 + 36:42
13. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 148:42 + 44:15
14. Maňásek Josef SVR7700 TJ Švýcárna 153:11 + 48:44
15. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 161:03 + 56:36
Urban Jan SBK7537 KOB Start Blansko DISK
M21B
14.41 km, 490 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupý Jan GIG9400 GIGANT Orienteering 86:33
2. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 90:46 + 4:13
3. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:21 + 15:48
4. Jiráček Josef SBK8501 KOB Start Blansko 105:23 + 18:50
5. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 109:31 + 22:58
6. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 115:28 + 28:55
7. Humlíček Aleš SBK7539 KOB Start Blansko 115:58 + 29:25
8. Šafek Jiří SBK7621 KOB Start Blansko 117:32 + 30:59
M21C
11.07 km, 330 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vajda Péter Tapolcai Honvéd SE 74:58
2. Ember Ágoston Mecsek Maraton Team 77:44 + 2:46
3. Hidas Zoltán Silvanus Sportegyesület 79:10 + 4:12
4. Csordás Kornél Rehab SC 83:00 + 8:02
5. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 88:27 + 13:29
6. Kinde Kálmán Tabáni Spartacus Sport és Körn 95:40 + 20:42
7. Lindenberger Béla Individuals/No club (HUN) 103:10 + 28:12
8. Balla Sándor Individuals/No club (HUN) 114:16 + 39:18
9. König Lukáš SBK8001 KOB Start Blansko 136:24 + 61:26
M40
17.67 km, 465 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELL´S ABND RACING TEAM 78:34
2. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 85:06 + 6:32
3. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 87:01 + 8:27
4. Král Jan XBM6903 PELL´S ABND RACING TEAM 93:02 + 14:28
5. Marosffy Dániel Orvosegyetem SC 93:30 + 14:56
6. Viraszkó Zoltán Diósgyőri Tájfutó Club 93:44 + 15:10
7. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 96:25 + 17:51
8. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 99:58 + 21:24
9. Šňupárek Martin XBM7107 PELL´S ABND RACING TEAM 100:29 + 21:55
10. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 103:07 + 24:33
11. Holluby András Postás Sport Egyesület 104:45 + 26:11
12. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 112:03 + 33:29
13. Kárpáti Gábor Műegyetemi Atlétikai és Footba 115:04 + 36:30
14. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 116:21 + 37:47
15. Mesics Péter Soproni MAFC 119:39 + 41:05
M50
15.91 km, 455 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Egei Tamás Tabáni Spartacus Sport és Körn 87:36
2. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 92:04 + 4:28
3. Dosek Ágoston Orvosegyetem SC 94:15 + 6:39
4. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 96:34 + 8:58
5. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 99:40 + 12:04
6. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 99:51 + 12:15
7. Mets Miklós Orvosegyetem SC 113:17 + 25:41
8. Štěpánský Václav TBM6108 KOS TJ Tesla Brno 116:08 + 28:32
9. Doležal Josef VAM6101 OOB Vamberk 119:55 + 32:19
10. Dalos Attila Műegyetemi Atlétikai és Footba 122:02 + 34:26
11. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 124:38 + 37:02
12. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 128:46 + 41:10
13. Benke Gábor Tipo Orienteering Club 131:34 + 43:58
14. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 132:45 + 45:09
15. Molnár Tibor Soproni MAFC 138:20 + 50:44
16. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 147:34 + 59:58
17. Szabó Tamás Soproni MAFC 153:54 + 66:18
18. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 163:54 + 76:18
Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava DISK
Resch Kurt Diósgyőri Tájfutó Club DISK
M60
11.07 km, 330 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 72:57
2. Kiss Zoltán Műegyetemi Atlétikai és Footba 92:38 + 19:41
3. Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 94:20 + 21:23
4. Eberle Wolf HSV Aigen 95:31 + 22:34
5. Karl Fink 22A4900 OLC Graz 96:15 + 23:18
6. Boros Zoltán Hegyisport Szentendre Egyesüle 110:17 + 37:20
7. Bunyik László MEAFC 150:45 + 77:48
MW12 / Family
5.40 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 51:27
2. Tóth-Almási Piroska Diósgyőri Tájfutó Club 54:16 + 2:49
3. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 68:23 + 16:56
4. Walther Louis OLT Transdanubien 81:22 + 29:55
5. Walther Amelie OLT Transdanubien 82:12 + 30:45
6. Ryglova Sarka OLT Transdanubien 84:49 + 33:22
Open Long
8.94 km, 300 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Chamrada Dusan Individuals/No club (CZE) DISK
Open Short
5.40 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 40:33
2. Horváth Magda Tipo Orienteering Club 45:16 + 4:43
3. Biró Fruzsina Bimahev 55:56 + 15:23
4. Knitlova Eva Individuals/No club (CZE) 63:41 + 23:08
W14
7.37 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 51:22
2. Burešová Veronika XBM0550 PELL´S ABND RACING TEAM 53:54 + 2:32
3. Tóth-Almási Borbála Diósgyőri Tájfutó Club 56:25 + 5:03
4. Chamrada Natali Individuals/No club (CZE) 73:51 + 22:29
5. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 78:04 + 26:42
6. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 78:46 + 27:24
7. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 89:53 + 38:31
W17
10.26 km, 340 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gárdonyi Csilla Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako 69:29
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 69:33 + 0:04
3. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 79:10 + 9:41
4. Hajnal Dorottya Tabáni Spartacus Sport és Körn 115:12 + 45:43
W21E
19.13 km, 590 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 99:49
2. Králová Vilma TZL9952 SKOB Zlín 117:01 + 17:12
3. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 118:51 + 19:02
4. Cseh Veronika Megalódusz SE 119:16 + 19:27
5. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 127:59 + 28:10
6. Pénzes Erzsébet Diósgyőri Tájfutó Club 134:51 + 35:02
Benke Noémi Orvosegyetem SC DISK
W21A
15.23 km, 460 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 89:46
2. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB Start Blansko 93:45 + 3:59
3. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 94:25 + 4:39
4. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 101:02 + 11:16
5. Chromá Adéla TBM8870 KOS TJ Tesla Brno 105:54 + 16:08
6. Beržinská Soňa SBK8554 KOB Start Blansko 116:27 + 26:41
7. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 121:19 + 31:33
8. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 125:17 + 35:31
9. Jirková Petra VPM8450 KOS Slavia Plzeň 131:17 + 41:31
10. Königová Jana SBK8661 KOB Start Blansko 135:23 + 45:37
11. Hanajová Káťa SMR8451 SNS Smržovka 139:18 + 49:32
Walther Katja OLT Transdanubien DISK
W21B
8.94 km, 300 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lengyel Nóra Individuals/No club (HUN) 105:01
2. Vajda-Kovács Ágnes Tapolcai Honvéd SE 149:29 + 44:28
3. Erős Gabriella Soproni MAFC 179:49 + 74:48
Večeřová Marcela ABR8888 A-team NOVO Bruntál DISK
W40
10.26 km, 340 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 65:53
2. Marosffy Orsolya Orvosegyetem SC 70:32 + 4:39
3. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB Start Blansko 77:23 + 11:30
4. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 79:58 + 14:05
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 81:51 + 15:58
6. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 85:18 + 19:25
7. Lendvai Katalin Individuals/No club (HUN) 110:21 + 44:28
8. Králová Dana XBM7650 PELL´S ABND RACING TEAM 116:21 + 50:28
9. Ebinger Mónika KFKI Petőfi SK 118:06 + 52:13
10. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 122:23 + 56:30
11. Cseresnyés Ágnes Tipo Orienteering Club 159:13 + 93:20
12. Török Lavinia Orvosegyetem SC 182:53 + 117:00
Klangová Bohumila SBK7676 KOB Start Blansko DISK
W50
8.54 km, 230 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 57:38
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 58:48 + 1:10
3. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 60:06 + 2:28
4. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 61:42 + 4:04
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:00 + 18:22
6. Resch Judit Diósgyőri Tájfutó Club 81:04 + 23:26
7. Tömördi Ágnes Hegyisport Szentendre Egyesüle 83:17 + 25:39
8. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 85:17 + 27:39
9. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 95:53 + 38:15
10. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 98:52 + 41:14