Výsledky závodu: Okresní liga mládeže Opava ... žebříček - stav po 10 závodech

Datum:
01.03.2017
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-2626.04.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 2. závod AOP Ano Ano
2017-05-0101.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 3. závod OOP, AOP Ano Ano
2017-05-0303.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 1. závod AOP Ano Ano
2017-05-0909.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 4. závod OOP, AOP Ano Ano
2017-05-1717.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 5. závod, Dny orientace v přírodě AOP Ano Ano
2017-05-2424.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 6. závod, World Orienteering Day AOP Ano Ano
2017-05-3131.05.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 7. závod, Dny orientace v přírodě AOP Ano Ano
2017-06-0707.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 8. závod, Dny orientace v přírodě AOP Ano Ano
2017-06-1414.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 9. závod AOP Ano Ano
2017-06-2121.06.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 10. závod SOP, AOP Ano Ano
2017-09-0707.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 11. závod AOP Ne Ne
2017-09-1313.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 12. závod SOP, AOP Ne Ne
2017-09-2020.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 13. závod AOP Ne Ne
2017-09-2727.09.2017 Okresní liga mládeže Opava ... 14. závod AOP Ne Ne
2017-10-1111.10.2017 Okresní liga mládeže Opava ... zakončení AOP Ne Ne
Kategorie:
D     D10     D12     D14     DHE     H     H10     H12     H14    
D
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Glabazňová Jana AOP6151 555.66 1. 89.63( 4) 78.56( 2) 93.42( 2) 95.17( 4) 91.16( 3) 106.83( 1) 79.45( 3)
2 Kostková Jana AOP7151 544.94 1. 102.95( 2) 102.51( 1) 89.48( 4) 92.39( 3) 86.37( 4) 71.24( 5)
3 Pachmannová Hana AOP7252 501.99 2. 93.18( 3) 64.33( 3) 0.00( D) 89.33( 5) 87.59( 5) 70.44( 6) 97.12( 2) 0.00( D)
4 Rychlá Pavlína KRN8559 407.96 1. 103.87( 1) 91.92( 3)102.21( 2) 109.96( 1)
5 Krčková Lenka AOP7751 332.69 4. 57.06( 6) 10.42( 4) 48.15( 9) 70.99( 6) 54.33( 9) 52.12( 8) 50.04( 8)
6 Krčková Helena AOP0251 291.67 3. 24.77( 8) 52.09( 3) 54.35( 8) 44.65( 7) 44.81(12) 34.74( 8) 61.03( 7)
7 Salichová Gabriela AOP7651 227.45 4. 70.64( 8) 78.07( 4) 78.74( 6)
8 Fukalová Hana AOP9850 225.25 1. 111.76( 1) 0.00( D) 113.49( 1)
9 Fukalová Radmila AOV7051 222.26 6. 84.70( 7) 68.47( 7) 69.09( 6)
10 Sedlářová Pavla AOP7052 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
11 Poláková Lenka SOP0151 154.08 2. 39.31(10) 97.08( 2) 17.69( 9)
12 Švejdíková Yvona AOP6351 140.13 5. 81.00( 5) 59.13( 7)
13 Švidrnochová Hana OOP7751 137.49 4. 84.72( 4) 52.77(11)
14 Valíková Petra AOP7351 114.79 5. 38.95(11) 75.84( 5)
15 Poláková Tereza SOP9951 114.66 1. 114.66( 1)
16 Hájková Lenka SOP0050 107.06 2. 107.06( 2)
17 Procházková Marie SOP9551 104.47 6. 87.47( 6) 17.00(10)
18 Klechová Karolína AOP0452 100.00 1. 100.00( 1)
19 Kašparová Šárka AOP7251 97.66 2. 97.66( 2)
20 Kovalčíková Eva AOP7852 96.05 3. 96.05( 3) 0.00(11)
21 Hudečková Petra OOP8252 95.29 3. 95.29( 3)
22 Podmolová Vendula AOP8252 92.56 9. 53.01(10) 2.00(11) 37.55( 9)
23 Hájková Jitka SOP7150 80.57 4. 6.36( 4) 74.21( 4)
24 Preclíková Jana TUR8160 78.72 5. 78.72( 5)
25 Hájková Lenka OOP8251 78.59 5. 78.59( 5)
26 Hájková Iveta KYL6350 68.99 2. 68.99( 2)
27 Rožanská Markéta AOP7450 68.52 2. 19.48( 2) 0.00(12) 49.04(10)
28 Holasová Šarka AOP7853 68.04 6. 68.04( 6)
29 Štrajtová Zuzana UOL6452 67.68 7. 67.68( 7)
30 Černohorská Alena AOP7652 49.08 9. 49.08( 9)
31 Procházková Martina SOP7351 31.96 12. 31.96(12)
32 Suchánková Libuše SOP4851 30.93 8. 30.93( 8)
33 Hadačová Gabriela AOP6751 27.55 7. 27.55( 7)
D10
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Pachmannová Iva AOP0852 1208.83 1. 207.77( 1)200.00( 1)199.27( 2)201.79( 1)179.91( 3) 194.93( 2) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Borunská Alžběta AOP0950 914.78 2. 180.94( 2)163.81( 8) 0.00( 3) 192.25( 2) 183.51( 6)194.27( 3)
3 Kotůlková Dorota AOP1150 532.85 1. 200.00( 1) 160.70( 6) 172.15( 7)
4 Cetlová Karolína AOP0752 507.67 2. 169.50( 7) 173.29( 5) 164.88( 2)
5 Holušová Veronika AOP1250 393.18 1. 193.18( 3) 200.00( 1)
6 Hudečková Stella OOP1150 266.10 2. 199.05( 2) 67.05( 6)
7 Kovalčíková Alena AOP0751 219.19 1. 219.19( 1)
8 Salichová Ivana OOP0751 199.94 2. 199.94( 2)
9 Halamová Barbora AOP0952 199.29 2. 199.29( 2)
10 Švidrnochová Nela OOP0950 198.27 3. 198.27( 3)
11 Pietraszková Lenka OOP8250 187.84 4. 187.84( 4) 0.00( D)
12 Rožanská Zuzana AOP0653 185.89 3. 185.89( 3)
13 Rožanská Eliška AOP0953 183.86 5. 183.86( 5)
14 Pietraszková Hana OOP1050 182.53 4. 182.53( 4)
15 Pietraszková Magdalena OOP1151 182.23 5. 182.23( 5)
16 Kubová Ella AOP0853 178.97 2. 178.97( 2)
17 Pietraszková Zuzana OOP0750 177.17 6. 177.17( 6)
18 Holasová Barbora AOP0651 168.94 2. 168.94( 2)
19 Grossová Aneta OOP0951 128.83 9. 128.83( 9)
20 Tesařová Lucie AOP1451 111.73 5. 111.73( 5)
21 Hudečková Adina OOP1450 72.28 5. 72.28( 5)
D12
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Pachmannová Katka AOP0551 1200.00 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)198.08( 3) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Kovalčíková Alena AOP0751 1138.56 1. 200.00( 1) 0.00( D) 196.15( 3) 188.54( 3)163.04( 3) 180.80( 3)181.85( 4)165.44( 3) 191.22( 2)
3 Cetlová Magdaléna AOP0552 924.16 1. 149.04( 3)197.41( 2) 189.51( 2)186.18( 2) 202.02( 1)
4 Holasová Barbora AOP0651 708.84 1. 0.00( D) 0.00( D) 200.00( 1) 0.00( D)116.02( 4) 199.90( 2)192.92( 2)
5 Rychlá Karolína KRN0757 543.92 2. 171.91( 2) 184.52( 4) 187.49( 2)
6 Cetlová Helena AOP7550 331.32 4. 115.82( 4) 114.14( 4) 101.36( 5)
7 Cetlová Karolína AOP0752 226.35 3. 117.24( 3) 109.11( 4)
8 Leciánová Vanda OOP7453 172.13 5. 172.13( 5)
9 Suchánková Libuše SOP4851 159.37 6. 159.37( 6)
10 Rožanská Zuzana AOP0653 141.38 2. 141.38( 2) 0.00( D)
11 Lašová Laura KRN0950 139.59 4. 139.59( 4)
12 Salich Radomír AOP7603 135.46 7. 135.46( 7)
13 Olekšová Natálie KRN0652 126.41 5. 126.41( 5)
14 Borunská Alžběta AOP0950 114.76 5. 114.76( 5)
15 Rožanská Alena AOP0450 110.97 3. 81.35( 5) 29.62( 3)
D14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Kovalčíková Anna AOP0453 1178.81 1. 194.98( 2)194.12( 2)149.44( 2) 195.19( 2)200.00( 1)189.53( 2) 173.38( 2) 194.52( 2)181.59( 3) 200.00( 1)
2 Pachmannová Bára AOP0351 988.04 1. 188.04( 3)200.00( 1)200.00( 1) 0.00( D)200.00( 1)200.00( 1)
3 Klechová Karolína AOP0452 557.91 1. 200.00( 1)200.00( 1) 0.00( D) 157.91( 3)
4 Švidrnochová Eliška OOP0451 337.52 1. 200.00( 1) 137.52( 3)
5 Holasová Šarka AOP7853 200.00 1. 200.00( 1)
5 Borunský Matěj AOP0600 200.00 1. 200.00( 1)
7 Holasová Barbora AOP0651 198.17 2. 198.17( 2)
8 Sklenářová Dorothea AOP9351 181.70 2. 181.70( 2)
9 Holas Tomáš AOP7802 178.11 3. 178.11( 3)
10 Cetlová Magdaléna AOP0552 170.03 4. 170.03( 4)
DHE
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Holas Tomáš AOP7802 205.66 2. 101.45( 2) 104.21( 2)
2 Borunský Tomáš AOP7402 164.29 4. 83.27( 6) 81.02( 4)
3 Gilík Marek SOP9904 156.45 3. 69.16( 7) 87.29( 3)
4 Kovalčík Tomáš AOP7301 108.50 1. 108.50( 1)
5 Kostka Jiří AOP0201 101.94 1. 101.94( 1)
6 Hadač Miroslav AOP6501 96.61 3. 96.61( 3)
7 Valík Adam AOP0301 89.82 4. 89.82( 4)
8 Valík Luděk AOP7101 85.02 5. 85.02( 5)
9 Glabazňová Jana AOP6151 39.60 6. 8.03( 8) 31.57( 6)
10 Peřinka Jan AOP6301 38.89 5. 38.89( 5)
11 Valík Tomáš AOP0001 29.46 7. 29.46( 7)
H
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Holas Tomáš AOP7802 588.01 1. 101.93( 2)101.17( 1) 97.04( 3)102.77( 1) 90.44( 4) 88.12( 8) 94.66( 4)
2 Kovalčík Tomáš AOP7301 576.28 1. 104.05( 1) 93.73( 4) 96.55( 4) 94.48( 4) 85.90( 6) 99.09( 2) 88.38( 7)
3 Gilík Marek SOP9904 560.23 2. 96.54( 5) 94.72( 3) 94.41( 5)100.64( 2) 54.53(11) 87.49( 9) 86.43( 9)
4 Hadač Miroslav AOP6501 545.56 2. 0.00( D) 89.32( 7) 84.82( 9) 92.99( 5) 98.95( 2) 88.37( 7) 91.11( 5)
5 Valík Tomáš AOP0001 491.13 1. 97.60( 3) 103.35( 1) 97.91( 3) 92.92( 4) 99.35( 2)
6 Borunský Tomáš AOP7402 441.03 6. 92.82( 6) 87.25( 6) 83.27( 7) 91.16( 6) 86.53( 8)
7 Valík Adam AOP0301 437.53 2. 85.82( 9) 74.95( 6) 86.97( 5) 99.09( 2) 90.70( 6)
8 Gros Petr OOP7700 426.35 5. 70.16( 9) 65.09( 5) 73.34(11) 80.22(10) 52.74(12) 15.55(15) 72.22(12) 65.32(13)
9 Čech Tomáš AOP7001 422.81 3. 97.30( 3) 87.97( 8) 86.83( 7) 79.42( 8) 71.29(12)
10 Rychlý Pavel KRN8505 369.85 1. 100.93( 2)102.32( 1) 99.43( 2) 67.17(10)
11 Cetl Vladimír AOP6602 362.04 3. 63.33( 3) 57.69(12) 53.28( 6) 59.82(17) 74.69(11) 21.76(15) 53.23(18)
12 Čech Vít AOP0302 353.80 2. 98.61( 2) 88.09( 5) 82.06(11) 85.04(10)
13 Kostka Jiří AOP0201 351.91 3. 91.07( 7) 95.95( 4) 66.42(12) 98.47( 3)
14 Ticháček Jan AOP8000 340.70 4. 81.37( 8) 90.32( 4) 64.75(13) 74.53(12) 29.73(14)
15 Hadač Filip AOP9301 302.37 1. 98.36( 2) 101.83( 1)102.18( 1)
16 Peterek Vít AOP8600 283.03 1. 104.10( 1) 69.08(14) 61.06(16) 48.79(14)
17 Valík Luděk AOP7101 278.55 3. 89.56( 6) 97.80( 3) 91.19( 3)
18 Krček Martin AOP7302 249.14 10. 37.67(12) 66.06(10) 43.60(20) 34.26(17) 29.59(14) 0.00(19) 37.91(19) 29.64(17)
19 Žebrák Zbyněk LOV7101 248.15 6. 78.83( 6) 64.67(14) 37.15(13) 0.00(18) 32.82(21) 34.68(16)
20 Schuster Martin AOP6502 209.80 7. 66.46( 7) 66.90(11) 76.44(11)
21 Procházka Jakub SOP9903 181.93 8. 77.94( 8) 83.12(10) 20.87(16) 0.00(23)
22 Rychlý Miloš OOP5302 171.68 1. 100.00( 1) 0.00( D) 71.68(13)
23 Žaloudík Jiří KRN8600 162.10 5. 70.60( 9) 91.50( 5)
24 Videcký Jan KSU7504 160.19 9. 55.61(16) 57.05( 9) 9.72(16) 37.81(20)
25 Sklenář Miroslav AOP6302 159.51 7. 52.01(11) 78.53( 7) 28.97(18)
26 Lecián Oldřich OOP6100 153.18 2. 80.21( 2) 58.96(11) 0.00(25) 14.01(20) 0.00( D)
27 Holec Honza MOV6701 142.00 5. 86.01( 5) 55.99(10) 0.00(20)
28 Jurčák Karel SOP5101 137.47 8. 33.65(13) 47.04(13) 19.28( 8) 19.83(22) 11.08(21) 0.00(17) 6.59(22)
29 Ryšavý Jiří OOP5803 128.88 8. 66.10(12) 62.78( 8)
30 Kotůlek Jan AOP7801 122.47 15. 60.14(16) 0.00(17) 62.33(15)
31 Peřinka Jan AOP6301 119.43 17. 59.10(18) 0.00( D) 60.33(17)
32 Schuster Marek SSU9303 109.86 1. 109.86( 1)
33 Bačo Lubomír SOP6201 109.52 14. 44.79(19) 64.73(14)
34 Rossmanith Vojtěch AOP9302 97.37 4. 97.37( 4)
35 Jelínek Jan AOP6401 85.57 8. 85.57( 8)
36 Pospíšil Petr SOP9301 82.10 10. 82.10(10)
37 Žídek Karel TUR8207 79.01 9. 79.01( 9)
38 Tesař Jiří AOP6702 70.80 13. 70.80(13)
39 Krček Jan AOP0500 60.88 15. 60.88(15)
39 Moravec Stanislav SOP5801 60.88 10. 60.88(10)
41 Pospíšil Václav SOP5701 60.54 15. 60.54(15)
42 Pietraszek Martin OOP8100 55.07 18. 26.58(21) 28.49(18)
43 Binčík Milan OOP6401 44.17 13. 44.17(13)
44 Fréhar Pavel AOP6600 43.33 15. 43.33(15)
45 Erben Martin SOP9001 39.10 14. 39.10(14)
46 Malysa Ján SOP5102 24.47 19. 24.47(19) 0.00(19)
47 Sonnek Miloš AOP4801 22.78 7. 22.78( 7)
48 Ševčík Břetislav OOP5001 9.25 23. 9.25(23)
H10
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Cetl Jan AOP0902 682.89 1. 181.08( 3) 16.45( 3) 85.36( 5)200.00( 1) 200.00( 1)
2 Čech Viktor AOP0801 600.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
3 Holas Štěpán AOP0900 526.13 1. 200.00( 1)127.79( 2) 198.34( 2)
4 Borunský Matěj AOP0600 506.69 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 106.69( 4) 0.00( D)
5 Halama Jakub AOP0700 319.05 2. 156.16( 4) 162.89( 2)
6 Valík Adam AOP0301 200.00 1. 200.00( 1)
7 König Lukáš AOP0800 190.76 2. 190.76( 2)
8 Jelínek Jakub AOP0601 184.52 2. 184.52( 2)
9 Kovalčík Petr AOP0901 162.97 3. 162.97( 3)
10 Liber Vlastimil AOP6402 43.43 2. 43.43( 2)
10 Liber Václav AOP1000 43.43 2. 43.43( 2)
H12
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Krček Jan AOP0500 1187.50 1. 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)170.17( 2)200.00( 1) 217.33( 1)
2 Borunský Matěj AOP0600 1158.38 1. 200.00( 1)196.68( 2)173.73( 2) 200.00( 1) 193.93( 2)194.04( 2)
3 Kovalčík Petr AOP0901 1031.14 1. 161.57( 3)113.83( 4) 0.00( 5) 166.99( 3)200.00( 1)188.75( 3)200.00( 1)
4 Salich Jonáš AOP0501 534.09 2. 187.67( 2)173.71( 6)172.71( 3)
5 Salich Radomír AOP7603 358.53 2. 171.55( 2) 186.98( 4)
6 Černohorský Jakub AOP0502 305.98 4. 131.81( 4) 174.17( 5)
7 Rychlá Karolína KRN0757 180.92 2. 180.92( 2)
8 Jelínek Jakub AOP0601 161.20 3. 161.20( 3)
9 Daněk Vít KRN0500 144.12 3. 144.12( 3)
10 König Lukáš AOP0800 137.41 4. 137.41( 4)
11 Holas Štěpán AOP0900 137.14 4. 137.14( 5) 0.00( 4)
12 Černohorský Jan AOP0704 130.09 3. 130.09( 3)
H14
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
OOP+AOP 2
AOP 3
OOP+AOP 4
AOP 5
AOP 6
AOP 7
AOP 8
AOP 9
SOP+AOP 10
1 Černohorský Jakub AOP0502 200.00 1. 200.00( 1)
1 Fréhar Benjamin AOP0400 200.00 1. 200.00( 1)