Výsledky závodu: Oblastní soutěž - Západ 2017 - stav po 15 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
ZCO - Západočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-1212.03.2017 Oblastní žebříček LPM Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2017-04-0202.04.2017 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati VPM Ano Ano
2017-04-0909.04.2017 Oblastní žebříček VPM Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) MAS Ano Ano
2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) MAS Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček MLA Ano Ano
2017-04-3030.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček MLA Ano Ano
2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček SKV Ano Ano
2017-05-2121.05.2017 Oblastní žebříček SKV Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček BSO Ano Ano
2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati BSO Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček KRL Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček KRL Ano Ano
2017-09-0202.09.2017 West cup - E2, oblastní žebříček NEK Ne Ne
2017-09-0303.09.2017 West cup - E3, oblastní žebříček NEK Ne Ne
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček ONO Ne Ne
2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček ONO Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Mayerová Daniela KSH0852 2003.87 1. 200.00( 1)170.74( 3) 166.87( 2) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)194.43( 2)180.98( 3) 200.00( 1)214.10( 1)214.36( 1)180.92( 4)
2 Gelnerová Markéta KRL0952 1955.62 1. 171.65( 3)200.00( 1)200.00( 1)193.58( 2)175.11( 2) 200.00( 1)200.00( 1) 186.85( 4)205.63( 2)222.80( 1)
3 Sobotová Kateřina VPM0851 1505.70 3. 133.43( 4)157.29( 4)142.64( 4)170.90( 4)152.99( 4) 124.73( 5)140.76( 5) 130.36( 7)171.09( 4)181.51( 3)
4 Bodurková Denisa KRL0752 1427.26 2. 197.90( 2)198.43( 2)149.40( 3)190.17( 3) 172.77( 3)163.94( 4) 158.95( 5)195.70( 2)
5 Šitrová Štěpánka LPM0850 1012.82 2. 151.94( 5)164.50( 3) 196.42( 2)155.79( 6)180.01( 3)164.16( 5)
6 Bauerová Aneta SKV0752 446.77 2. 136.39( 4)187.62( 2) 122.76( 7)
7 Nejedlá Barbora ONO0750 343.40 2. 172.18( 2)171.22( 2)
8 Maierová Daniela Victoria DCH0753 319.15 2. 122.71( 3) 196.44( 2)
9 Vlašímská Karolína SKV0851 308.01 3. 127.52( 3)180.49( 5) 0.00( D)
10 Stehlíková Tereza LPM0951 213.84 6. 78.06( 6)135.78( 6)
11 Frühaufová Julie SKV0754 189.46 3. 189.46( 3)
12 Fryšová Andrea DCH0760 164.13 4. 112.53( 5) 51.60( 4) 0.00( D)
13 Soukupová Silva SKV0751 137.45 3. 123.27( 3) 14.18( 5)
D12
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Kožíšková Kateřina LPM0652 B 2038.57 1. 202.00( 1)201.57( 2)212.44( 1)193.18( 4) 200.13( 2) 197.30( 2)203.83( 2)203.54( 2) 187.25( 3) 201.78( 1)207.99( 1)207.99( 1)
2 Kulová Laura ONO0552 B 1980.75 1. 201.52( 2)189.24( 4) 199.49( 3)191.38( 3)182.23( 4)208.15( 1)209.15( 1)205.66( 1) 197.00( 2)196.93( 3)
3 Postránská Adéla MLA0551 B 1975.37 1. 205.75( 1)198.79( 2)199.56( 2)190.66( 4)204.46( 2)182.43( 5) 190.80( 3) 179.86( 4) 201.29( 2)196.82( 2)204.81( 2)
4 Kohoutková Klára BSO0650 B 1756.80 3. 192.51( 4)136.17(11) 176.55( 5)166.43(10)166.10( 9)162.54( 7)194.56( 3)152.08( 9) 92.50(10) 174.23( 5)160.52( 6)176.17( 5)187.19( 3)
5 Holíková Simona ONO0553 B 1709.03 1. 192.67( 3)185.37( 4)200.96( 1)208.49( 1)168.31( 6) 179.99( 4)175.95( 7) 215.74( 1)181.55( 4)
6 Gelnerová Anna KRL0653 1672.50 3. 169.24( 8)165.98( 8)169.46( 7)175.88( 9)171.72( 8) 165.33( 7)144.71( 9) 145.87( 7)195.19( 3)169.12( 4)
7 Zmarzláková Olga KRL0552 1538.78 5. 187.94( 5)177.77( 7)172.17( 6)180.01( 6)171.98( 7) 174.47( 5)157.13( 8) 163.43( 5)153.88( P)
8 Vlašímská Bára SKV0651 1464.70 3. 177.51( 7) 127.90(13)142.98(13)187.37( 3)174.03( 7)187.02( 3)182.96( 4) 164.45( 6)120.48( 8)
9 Ševčíková Anežka ONO0550 1103.15 4. 148.28(10) 165.65(11)159.57(10) 183.24( 4)139.43(11)179.31( 5) 127.67( 9)
10 Urbánková Eva ONO0650 1063.77 5. 180.34( 6)158.07( 8)184.99( 5)184.06( 5) 177.12( 6) 179.19( 6)
11 Čadková Marcela KRL0654 787.00 5. 186.03( 5)146.46( 9) 130.74( 8)162.60( 8)161.17( 5)
12 Řeháková Mirka SKV0652 649.62 1. 162.33( 9) 176.79( 7) 39.78(15)208.17( 1) 62.55(11)
13 Vlachová Adéla KRL0551 583.24 6. 150.33(10) 109.39(11)164.34( 7)159.18( 6)
14 Beránková Šárka VPM0551 547.84 3. 196.48( 3) 176.51( 8)174.85( 6)
15 Hajšmanová Anna LPM0651 543.79 6. 179.46( 6) 0.00(12) 83.00(14)145.26(12) 0.00( D) 136.07(12) 0.00( 7)
16 Šobíšková Lucie BSO0651 398.68 9. 0.00( D) 149.40(12)147.88(11)101.08( 9) 0.00( D) 0.32(12)
17 Gillarová Laura DCH0559 387.16 8. 91.27(10)172.10( 8) 123.79(10)
18 Čáslavská Klára NEK0550 346.46 3. 188.76( 3) 157.70( 8)
19 Holíková Petra NEJ0651 323.32 5. 0.64(12) 0.00(11) 175.35( 5) 147.33( 6) 0.00(13)
20 Roučková Karolína KRL0656 315.23 4. 180.49( 4)134.74( 7)
21 Fišarová Adéla KRL0651 193.47 6. 0.00(10) 174.12( 6) 0.00(14) 19.35( P)
22 Novotná Kristýna DCH0655 146.50 9. 146.50( 9)
23 Polívková Magda VPM0550 145.24 9. 68.88( 9) 76.36(14)
24 Linhová Linda ONO0551 143.55 8. 143.55( 8)
D14
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Bartošová Marie MLA0451 B 1850.50 3. 148.83( 9) 198.42( 3)183.34( 4)182.34( 7)179.79( 7)196.14( 3)194.36( 3)182.11( 4)176.75( 7) 172.72( 7)184.53( 4)
2 Petříková Adéla MAS0352 B 1850.14 1. 181.13( 8)121.73( 9) 140.39(14) 162.03( 9)193.29( 4)196.78( 2)185.71( 3)180.18( 6) 145.59( 9)209.33( 1)196.10( 2)200.00( 1)
3 Ziebová Veronika NEK0450 B 1808.42 1. 168.60( 8)160.10(11) 170.81( 5)168.94( 9)162.14( 8) 182.03( 5)176.79( 6)191.28( 2)186.67( 5) 140.81(10) 200.74( 2)200.00( 1)162.56( 2)
4 Dítková Markéta SKV0451 B 1603.82 2. 176.03( 7)173.21(10)140.21( 8)146.73(13) 92.69(14) 158.51( 6)169.41( 7) 198.17( 2) 124.59(11)142.14( 8)174.82( 4)
5 Kovářová Lucie VPM0350 B 1567.18 1. 187.09( 4)194.69( 4)199.84( 2)192.87( 4)191.68( 4)205.97( 1)208.86( 1) 186.18( 6)
6 Křížková Marie MAS0450 B 1452.86 3. 140.28(11) 61.35(14) 84.69(10)163.80(11)150.53(10) 177.80( 5)162.24( 6) 89.32(13)150.48( 7)183.85( 3)149.87( 3)
7 Richtrová Kamila VPM0451 1450.56 1. 205.42( 1)201.33( 1) 202.39( 1)201.68( 1) 223.01( 1)214.06( 1) 202.67( 1)
8 Nádeníčková Iva NEK0350 1355.78 2. 196.65( 3)185.32( 7)194.29( 3)200.17( 2)197.99( 3) 191.43( 5)189.93( 3)
9 Fišarová Eliška KRL0351 1325.90 1. 197.93( 2)200.24( 2)205.86( 1)197.44( 3)200.34( 2) 191.50( 4) 132.59( P)
10 Nejedlá Klára ONO0450 1211.52 4. 180.89( 6) 147.24(12)141.93(12) 187.66( 4)180.67( 5) 58.29( 9) 157.44( 8)157.40( 6)
11 Řeháková Gabriela SKV0351 1151.88 2. 193.51( 6) 183.54( 6)190.12( 5)197.90( 2) 187.77( 3) 199.04( 2)
12 Šauli Kateřina VPM0456 1071.47 4. 183.18( 5)179.31( 9)142.88( 7)192.62( 5)185.76( 6) 187.72( 4)
13 Mikešová Julie VPM0455 771.80 4. 146.37(10) 165.83(10)150.31(11) 172.15( 5)137.14( 4)
14 Staňková Radka VPM0452 737.34 3. 194.51( 5)170.33( 6)174.21( 8) 198.29( 3)
15 Pecko Sára ONO0452 684.55 5. 10.06(13)150.46(12) 133.49( 7)118.73( 8) 112.68(12)159.13( 5)
16 Dvořáková Štěpánka ONO0451 419.18 12. 137.26(12) 87.56(13) 91.96(15)102.40(13)
D16
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Vítová Lucie BSO0250 B 863.57 1. 91.89( 4)103.66( 1) 69.89( 4) 100.00( 1) 76.56( 3) 85.45( 3) 57.69( 2) 92.07( 2)100.00( 1) 86.36( P)
2 Šlechtová Tereza KRL0152 B 856.42 1. 101.05( 1)101.43( 2) 89.48( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 78.82( 2) 85.64( P)100.00( 1)
3 Křížová Daniela MAS0250 B 852.46 1. 63.87( 6) 85.39( 4)100.00( 1) 76.76( 3) 92.06( 3) 0.00( D) 85.82( 2) 89.51( 2) 84.99( 4) 94.70( 2) 74.14( 2) 17.42( 3) 62.02( 2) 69.09( 3)
4 Marešová Klára NEK0250 746.15 1. 101.05( 1) 94.91( 3) 83.90( 3) 89.49( 3) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 76.80( 2)
5 Staňková Markéta VPM0153 539.42 2. 97.90( 3) 81.40( 5) 72.46( 4) 81.98( 2) 99.19( 2) 47.04( 3) 59.45( 4)
6 Trpáková Daniela DCH0165 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
7 Dlesková Dana BSO0151 134.92 3. 78.14( 5) 0.00( 6) 0.00( D) 43.29( 4) 0.00( 3) 13.49( P)
8 Liďáková Petra DCH0252 56.46 2. 47.52( 2) 8.94( 4)
9 Daňková Dominika DCH0258 30.95 3. 30.95( 3) 0.00( 5)
10 Raková Eliška BSO0152 27.92 4. 25.13( 4) 0.00( D) 2.79( P)
D18
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Biersaková Dagmar KRL0051 B 987.54 1. 83.01( 4)100.00( 1)100.10( 2) 0.00( D) 106.07( 1) 81.34( 4)106.70( 1)107.66( 1)100.00( 1) 102.66( 2)100.00( 1)
2 Doležalová Dorotka VPM9950 B 942.15 1. 100.00( 1) 85.90( 3) 93.88( 3) 97.81( 3) 92.89( 3) 101.50( 2) 96.82( 2) 93.14( 3) 97.00( 2) 68.61( 4) 83.21( 3)
3 Hanáková Lenka KRL9951 B 939.44 1. 85.02( 4)106.02( 1)101.86( 1) 65.80( 6) 107.10( 1) 94.78( 4) 99.20( 2) 95.34( 2) 90.38( 3) 93.94( P)
4 Lučanová Barbora MAS0051 849.40 1. 92.03( 3) 94.22( 2) 67.29( 6)100.33( 2)101.04( 2)100.00( 1)100.00( 1) 87.53( 3)106.96( 1)
5 Mudrová Lenka KRL0052 794.26 1. 95.32( 2) 74.26( 4) 82.83( 5) 76.74( 5) 68.08( 5) 89.66( 5) 68.76( 5) 49.84( 3) 49.14( 5) 88.77( 2)100.00( 1)
6 Marešová Alexandra NEK9950 772.62 1. 0.00( D) 70.27( 5) 86.16( 4) 79.38( 4) 90.14( 2) 82.42( 2) 91.40( 3) 96.48( 3) 76.37( 4) 100.00( 1)
7 Škrlová Kristýna KRL9954 150.90 4. 0.00( 7) 23.92( 6) 34.00( 7) 18.37( 6) 0.00( 6) 51.51( 6) 23.10( 6) 0.00( 4)
D21
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Hanáková Magda KRL9651 1018.97 1. 101.34( 2) 96.58( 3)105.46( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 113.69( 1)101.90( P)
2 Kubínová Romana SKV9452 672.55 1. 99.26( 2) 92.44( 4) 97.52( 2) 89.19( 2) 100.00( 1) 100.00( 1) 94.14( 2)
3 Gregorová Kateřina BSO8151 595.52 2. 88.89( 5) 92.67( 3) 90.73( 2) 92.58( 3) 80.16( 2) 90.94( 2) 59.55( P)
4 Pelcová Tereza MAS9853 557.09 1. 65.32( 6) 44.13( 8) 74.15( 7) 62.89( 4) 55.48( 4)100.00( 1) 88.68( 3) 0.00( D) 66.44( 6)
5 Doležalová Barbora VPM9252 478.41 2. 88.61( 3) 70.38( 4) 79.96( 3) 60.12( 4) 97.52( 2) 81.82( 5)
6 Chvalová Věra LPM9452 326.28 1. 104.16( 1) 122.12( 1) 100.00( 1)
7 Zayats Inna LPM9353 265.22 3. 86.94( 3) 94.76( 3) 83.52( 4)
8 Pluháčková Markéta MLA8750 240.19 2. 69.48( 5) 61.65( 3) 70.51( 4) 38.55( 2)
9 Eretová Kateřina SKV8651 200.98 5. 73.93( 7) 89.59( 6) 37.46( 5)
10 Hasmanová Lenka VPM7551 199.73 1. 110.04( 1) 89.69( 5)
11 Šilhavá Lucie LPM9451 196.14 2. 101.87( 2) 94.27( 2) 0.00( D)
12 Krejčová Vlasta SKV9453 177.42 2. 41.83( 5) 68.50( 5) 67.09( 2)
13 Žandová Marcela SKV9653 167.40 3. 88.84( 6) 78.56( 3)
14 Ondrová Kateřina SKV8951 128.88 3. 67.92( 6) 60.96( 3)
15 Šmejkal Ondřej MLA8700 100.00 1. 100.00( 1)
16 Vodrážková Kateřina VPM7995 96.37 4. 96.37( 4)
17 Pilařová Petra LPM8351 93.06 4. 93.06( 4)
18 Urbánková Kateřina ONO9250 92.17 3. 92.17( 3)
19 Lesová Markéta VPM8494 79.86 4. 79.86( 4)
20 Smolíková Lucie SKV9551 40.48 5. 36.78( 5) 3.70( 7)
21 Hrzinová Hana ONO8350 11.91 8. 11.91( 8)
22 Svatková Charlota DCH9858 7.52 4. 0.00( D) 7.52( 4)
D35
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Fišáková Hana MLA7750 1037.45 1. 99.71( 2)101.62( 2)102.14( 1) 68.80( 9) 94.60( 5) 106.59( 1) 96.08( 3) 103.07( 1)103.59( 1)100.00( 1)108.13( 1) 97.98( 3) 97.47( 2) 92.69( 3) 114.62( 1)
2 Dítkova Jitka SKV7752 987.99 1. 93.10( 5) 93.96( 4) 95.91( 3)101.44( 1) 96.81( 3) 80.76( 6) 106.28( 1) 96.68( 3) 95.73( 3) 101.61( 1) 96.05( 3)103.52( 2)
3 Sobotová Jana VPM7250 919.02 1. 102.15( 1)103.89( 1)101.95( 2)100.48( 2) 99.35( 2) 100.25( 2)100.67( 2) 106.49( 1)103.79( 1)
4 Ledererová Kamila LPM7352 760.25 3. 70.79( 6) 84.71( 5) 69.73( 7) 67.19( 8) 74.13( 5) 68.83( 9) 80.88( 7) 88.88( 3) 66.24( 6) 88.87( 3)
5 Vlašímská Tereza SKV7551 748.44 2. 68.46(10) 55.56( 9) 77.07( 7) 67.33( 8) 89.85( 3) 78.22( 5) 66.79( 9) 64.94( 9) 80.32( 4) 58.95(10) 96.51( 2)
6 Hejduková Jana BSO7250 657.38 4. 69.10( 9) 61.47(14) 44.22(11) 40.21(13) 87.27( 4) 64.46( 7) 74.98( 6) 12.83(15) 77.59( 5) 65.74( P) 72.34( 7)
7 Bínová Kathrin MLA6754 570.81 3. 51.44(12) 66.06(12) 58.71( 8) 55.32(11) 59.93(10) 57.77( 3) 71.18( 6) 63.31( 8) 87.09( 4)
8 Šitrová Lucie LPM7857 558.24 4. 47.62(18) 39.63(12) 61.71( 9) 55.87(11) 35.01(14) 56.02( 4) 61.38( 8) 58.66(10) 27.02(11) 58.50(11) 83.84( 5)
9 Krausová Marcela LCV7351 550.39 2. 11.75(20) 29.14(12) 53.62(12) 45.01(11) 24.40( 9) 48.67(10) 42.06(15) 60.78(10) 61.95( 2) 62.93( 7) 42.29(12) 48.08( 8) 59.29( 9) 67.77( 8)
10 Urbánková Jana ONO7851 548.79 1. 94.49( 3) 77.33( 6)103.84( 1) 89.63( 4) 83.10( 6) 100.40( 2)
11 Postránská Radka MLA7450 487.97 5. 86.09( 7) 44.55(10) 77.58( 6) 57.51(11) 75.93( 5) 63.76( 7) 82.55( 6)
12 Bartošová Jana MLA7051 483.88 3. 98.14( 3) 72.56( 9) 75.64( 5) 87.56( 4) 69.90( 6) 80.08( 5)
13 Kovářová Jitka VPM7350 459.89 2. 83.52( 6) 91.26( 5) 83.91( 4) 103.56( 2) 97.64( 2)
14 Ševčíková Petra ONO7450 454.45 2. 98.08( 3) 94.63( 4) 86.91( 5) 71.84( 8) 102.99( 2)
15 Bohuslavová Jana LPM7852 451.60 4. 69.55(10) 67.90( 7) 74.80( 7) 83.56( 5) 75.67( 6) 80.12( 4)
16 Černá Monika MLA7451 292.95 7. 62.48(10) 60.78( 9) 48.31(13) 49.80(12) 71.58( 7)
17 Hofmanová Michaela LPM7751 264.00 4. 87.99( 6) 87.10( 4) 88.91( 5)
18 Ševčíková Olga ONO7650 251.66 8. 54.70(16) 61.95( 8) 65.50(10) 69.51( 8) 0.00( D)
19 Savičová Gabriela SKV7952 208.26 4. 70.68( 7) 50.66(12) 86.92( 4)
20 Richtrová Lucie VPM7451 185.04 8. 75.67( 8) 62.89(13) 46.48(14)
21 Marešová Marcela NEK7450 172.40 7. 54.33(17) 6.47(18) 38.57(13) 73.03( 7) 0.00(12)
22 Pechová Iva LPM6151 128.45 8. 60.14(15) 68.31( 8)
23 Bredlerová Gabriela SKV7451 121.51 10. 0.00(16) 0.00( D) 10.04(10) 27.27(16) 56.29(11) 0.00(13) 27.91(10)
24 Kaválková Jana ONO7551 121.06 11. 68.81(11) 4.53(14) 47.72(12)
25 Křížová Lenka KRL7951 105.49 4. 94.94( 4) 10.55( P)
26 Vodrážková Kateřina VPM7995 94.58 4. 94.58( 4)
27 Soukupová Petra SKV7851 87.76 4. 87.76( 4)
28 Staňková Marcela VPM6951 80.86 8. 80.86( 8)
29 Naporowská Marie BSO7950 77.98 5. 23.64(19) 10.17(13) 36.37( 5) 7.80( P)
30 Beránková Lenka VPM7051 77.51 7. 77.51( 7) 0.00( D)
31 Křížková Jitka MAS8050 76.04 6. 0.00(15) 76.04( 6)
32 Jandová Lenka KAD7250 71.23 8. 71.23( 8)
33 Polívková Markéta VPM7354 57.65 11. 57.65(11)
34 Placková Veronika MLA8250 28.57 9. 28.57( 9)
35 Hajšmanová Gábina LPM7351 14.01 13. 0.00(15) 6.98(14) 0.00(13) 0.00( D) 7.03(17)
36 Stehlíková Kateřina LPM7750 11.64 21. 11.64(21) 0.00( D)
D45
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Kamarytová Martina MLA6651 981.76 1. 92.36( 3) 85.37( 6) 102.06( 1) 93.62( 4) 95.13( 3)107.39( 1)100.00( 1) 94.06( 3)102.47( 2) 90.12( 3) 90.59( 6) 96.76( 3) 97.91( 3)
2 Kubínová Jana SKV6751 900.67 1. 79.10( 5) 82.43( 8) 88.05( 4) 75.83( 7) 84.69( 6) 79.26( 5) 93.14( 2)102.45( 1) 97.87( 2) 107.90( 1) 85.78( 8)
3 Šoupová Jana LPM6850 898.82 1. 81.09( 9) 76.45( 9)100.99( 2) 78.09( 4) 97.06( 3) 93.54( 3)100.54( 2) 71.76( 9) 97.56( 2)101.74( 1)
4 Tenglerová Helena MLA6551 879.85 2. 0.00( D) 80.00(10) 71.47( 6) 73.60( 8) 83.64( 8) 91.62( 3) 87.52( 3) 90.74( 4) 88.61( 3) 85.65( 5) 80.75(10) 90.97( 4)100.35( 2)
5 Vejvodová Mirka LPM5750 731.70 1. 104.19( 1) 98.46( 3)102.48( 1)106.58( 1) 105.39( 1)108.92( 1) 105.68( 1)
6 Danihelová Janka NEJ6550 700.29 3. 96.43( 3) 97.80( 3) 89.28( 4) 81.36( 4) 88.89( 5) 85.99( 4) 72.47( 7) 88.07( 7)
7 Žandová Marie SKV6551 698.60 2. 86.15( 5) 81.69( 5) 99.72( 2) 72.36(12) 64.53( 7) 58.83( 5) 83.49( 6) 97.82( 4) 54.01( 7)
8 Lisá Monika ONO6750 683.63 1. 81.90( 4) 99.38( 2) 91.39( 5) 98.30( 2) 100.49( 2)108.58( 1) 103.59( 1)
9 Zierhutová Michaela LCV7151 604.39 5. 38.04(12) 39.67( 8) 62.86(10) 42.23(13) 74.59( 6) 46.89( 7) 54.26( 7) 68.16( 6) 62.05(10) 48.50(13) 69.22( 6) 75.63( 5)
10 Šplinarová Jana SKV6451 545.67 5. 73.44(11) 69.53( 9) 74.02( 6) 58.09( 5) 84.13( 5) 57.05( 6) 58.17(11) 71.24(12)
11 Šilhavá Jana LPM5951 492.71 4. 76.68( 6) 73.52(11) 91.47( 4) 70.28( 4) 85.69( 4) 95.07( 5)
12 Sklenářová Jana MLA6258 402.05 5. 70.49( 6) 70.61( 5) 72.37( 8) 45.31(14) 80.85( 5) 62.42( 6)
13 Miturová Radka MLA6552 383.48 2. 83.93( 7) 99.49( 2) 101.98( 2) 98.08( 3)
14 Tokárová Regina VPM6950 336.97 4. 27.86( 6) 90.90( 4) 66.88( 7) 74.19(10) 77.14(11)
15 Jirsová Pavla KSH7251 188.36 2. 102.50( 2) 85.86( 5)
16 Martínková Věra VPM5351 173.55 4. 84.45( 7) 89.10( 4)
17 Škrlová Hana KRL6951 137.77 7. 0.00( 7) 0.00( 9) 0.00(12) 0.00(16) 54.15( 8) 25.18( 9) 44.66( 8) 0.00( D) 0.00(16) 13.78( P)
18 Kolovská Ilona LPM6352 137.05 9. 51.91(12) 85.14( 9)
19 Krejčová Vlasta SKV6351 110.72 7. 0.00(17) 28.93( 8) 33.98( 9) 47.81( 7)
20 Staňková Marcela VPM6951 105.14 1. 105.14( 1)
21 Pechová Iva LPM6151 98.32 2. 98.32( 2)
22 Janečková Eva LPM6150 49.26 8. 49.26( 8)
23 Macurová Jana MLA6657 42.37 15. 17.39(15) 24.98(15)
24 Jelínková Radka MLA6951 38.96 7. 0.00( D) 0.00(13) 0.82(11) 0.00( D) 26.57( 8) 11.57(13) 0.00( 7)
25 Bouchalová Zdena VPM5757 31.97 14. 31.97(14)
D55
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Opavová Stanislava MLA5451 974.68 1. 90.07( 2)100.00( 1) 92.75( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 102.09( 2)100.09( 2) 80.61( 2) 108.20( 1) 81.48( 2)
2 Mágrová Ivana LCV5550 859.24 1. 69.50( 4) 100.00( 1) 89.55( 2) 80.25( 5) 95.24( 3) 77.91( 2) 73.06( 2) 83.22( 5) 99.05( 3) 73.42( 2) 71.31( 3) 85.32( 4) 75.28( 3)
3 Gabrielová Šárka ONO5950 575.59 1. 89.63( 3) 72.80( 3) 85.97( 4) 88.27( 4) 94.17( 4)100.00( 1) 44.75( 4)
4 Nováková Svatava SKV5351 503.67 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)103.67( 2)100.00( 1)
5 Doležalová Liběna VPM5950 463.14 2. 78.01( 4) 57.25( 4) 94.35( 2) 72.51( 3) 88.62( 3) 72.40( 5)
6 Sklenářová Jana MLA6258 354.12 2. 88.07( 3) 83.04( 3) 87.00( 3) 96.01( 2)
7 Pechová Iva LPM6151 210.15 1. 109.29( 1)100.86( 1)
8 Patáková Mária KSH5751 177.72 4. 54.72( 6) 67.99( 6) 15.86( 6) 39.15( 4)
9 Kubátová Lenka SKV5551 172.35 3. 84.23( 5) 88.12( 3)
10 Šmejkalová Karla MLA6256 145.96 1. 0.00( D) 45.96( 4)100.00( 1)
11 Savičová Irena SKV5352 145.82 3. 0.00( D) 50.57( 4) 53.65( 3) 41.60( 5)
12 Martínková Věra VPM5351 100.00 1. 100.00( 1)
13 Janečková Eva LPM6150 98.72 2. 98.72( 2)
D65
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Dlouhá Lenka MAS5150 570.51 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 70.51( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Beránková Pavla VPM4350 497.29 1. 97.29( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Horáková Magdalena NEK4950 429.68 1. 47.87( 3)100.00( 1) 36.05( 3) 26.08( 3) 26.82( 2) 19.04( 3)100.00( 1) 73.82( 2) 0.00( 3)
4 Jedličková Jindra VPM4550 371.98 1. 100.00( 1) 79.66( 2) 100.00( 1) 92.32( 2)
5 Bohuslavová Věra LPM4850 253.23 1. 100.00( 1) 76.50( 2) 76.73( 2)
6 Zenkerová Miluše LCV4550 47.30 2. 0.00( 2) 47.30( 2)
H10
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Janoch Mikuláš MLA0700 2047.30 1. 114.59( 5) 204.04( 1)199.16( 2)203.38( 1)211.25( 1)200.00( 1)160.98( 2) 204.36( 1)193.76( 3) 200.00( 1)195.90( 3)212.32( 1)216.89( 1)
2 Donda Jakub ONO0700 2002.60 1. 211.57( 1)195.96( 3)190.23( 4) 197.05( 3)190.75( 3)198.85( 2)200.00( 1)197.98( 2)167.27( 5) 159.46( 2) 204.05( 1)204.93( 2)201.46( 2)
3 Biersak Petr KRL0701 1497.73 2. 203.77( 2) 196.93( 3)163.29( 4)160.64( 4) 177.96( 7)171.26( 4) 92.46( 8)149.77( P)181.65( 3)
4 Škrle Michael KRL0702 1493.52 1. 104.62( 7) 203.91( 1)100.84( 5)198.01( 2) 197.66( 3)199.44( 2) 191.91( 4)149.35( P)147.78( 5)
5 Stehlík Jakub LPM0700 1447.43 1. 184.66( 3)200.00( 2)145.68( 8)199.58( 2)113.52( 5) 197.12( 4)206.81( 1) 0.00( 3)200.06( 2)
6 Brabec Matěj MAS0701 975.56 3. 184.60( 5)158.20( 6) 152.29( 3) 182.63( 5)145.01( 6) 152.83( 5)
7 Pávek Štěpán NEK0700 808.46 4. 174.84( 4)163.38( 6)147.53( 7) 82.70( 6)123.51( 4)116.50( 4) 0.00( D)
8 Bejvančický Josef KRL0703 712.70 3. 172.66( 5) 86.81( 6) 107.51( 6)182.76( 3)162.96( 4)
9 Tříska Lukáš LPM0800 700.23 4. 107.09( 6) 49.62( 7)129.96( 9) 62.99( 7) 172.51( 8) 35.85( 9) 142.21( 4)
10 Vodrážka Štěpán VPM0802 538.68 4. 185.35( 4) 31.74(10) 178.35( 6)143.24( 7)
11 Halík Libor MAS0700 426.65 3. 0.00( 8) 0.00(11) 0.00( D)134.45( 3) 82.94( 9) 101.90( 6)107.36( 7)
12 Blecha Adam KRL0803 363.07 5. 107.43( 7)137.36( 5)118.28( 6)
13 Turek Jakub SKV0801 96.26 5. 0.00( 5) 0.00(10) 96.26( 8)
H12
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Černý Jonáš MLA0501 B 2042.28 1. 212.79( 1)200.38( 2)222.63( 1)195.66( 3)204.27( 1)209.28( 1)208.96( 2)198.73( 2)165.40( 4) 202.06( 1)187.52( 3)
2 Stehlík Šimon LPM0501 B 2001.41 1. 209.00( 2)197.22( 3)177.89( 4)202.70( 1)195.94( 4)203.12( 2) 192.45( 4)203.34( 2) 198.84( 3)220.91( 1)
3 Janoch Samuel MLA0502 B 1990.41 1. 154.74( 4) 194.85( 4)154.00( 7) 201.64( 2)192.61( 5)187.60( 3)212.14( 1)193.46( 3)187.30( 3) 192.81( 4)191.57( 2)218.34( 1)205.39( 2)
4 Pivec Jan MLA0503 B 1774.21 1. 40.63(10) 166.87( 7)198.00( 2) 95.08( 8) 180.59( 7) 0.00( 6) 178.91( 3)168.65( 5)123.21( 6) 199.10( 2)137.49( 8)210.74( 2)210.65( 1)
5 Šustr Ondřej KSH0501 1416.02 3. 154.14( 5)174.54( 5)179.37( 3)141.15( 7)196.45( 3)167.14( 4)173.44( 4) 79.87(10)149.92( 5)
6 Sobota Ondřej VPM0502 1275.94 3. 109.37( 8)147.80( 8)167.84( 5)149.67( 6) 82.73( 9)111.54( 7) 152.13( 7)170.91( 3)183.95( 3)
7 Svoboda Antonín VPM0601 750.87 1. 202.41( 1) 0.00(11)187.95( 4)199.28( 2) 161.23( 6)
8 Ječmen Matyáš ONO0600 687.47 5. 137.92( 6) 154.13( 5) 49.78(11) 0.00(11) 179.23( 5)166.41( 5)
9 Košina Tobiáš SKV0502 659.54 5. 64.93(10)172.95( 5)191.09( 6) 160.51( 6) 70.06( 9)
10 Veseleňák Karel BSO0601 603.58 5. 6.30(11)134.37( 9)134.63( 8) 0.00( D)146.66( 5) 164.14( 7) 17.48( 9) 0.00( D)
11 Kurz Ondřej VPM0503 595.38 1. 178.21( 3) 207.81( 1)209.36( 1)
12 Šoupa Martin LPM0500 511.86 5. 0.00( D) 64.08(11) 78.35( 8) 103.83( 8) 0.00(10) 120.82( 5)144.78( 6)
13 Szabó Vojtěch LPM0503 510.63 4. 121.79( 7) 159.76( 6) 64.85( 7)164.23( 4)
14 Spiřík František BSO0603 401.97 6. 110.00(10) 126.78( 7) 165.19( 6)
15 Smaržik Ondřej BSO0501 323.28 4. 148.20( 8)175.08( 4)
16 Smrt Vojtěch ONO0601 244.08 4. 85.87( 9) 0.00( D)158.21( 4)
17 Stehlík Jakub LPM0700 238.68 5. 75.55( 6)163.13( 5)
18 Pelikán Aleš NEK0501 187.00 9. 96.61( 9) 90.39( 9)
19 Frühauf Matyáš SKV0501 173.98 6. 173.98( 6) 0.00( D)
20 Šlechta Viktor LPM0600 90.41 8. 90.41( 8)
21 Nikodém Ondřej DCH0606 30.61 6. 30.61( 6)
H14
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Štěrba Marek SKV0401 B 2005.45 1. 178.70( 6) 198.72( 2)198.25( 3)199.55( 2)196.70( 3)208.36( 1)200.18( 2)204.22( 1)196.96( 2) 202.74( 1)199.77( 2)
2 Kohoutek Oldřich BSO0301 B 1930.64 2. 197.22( 2)175.80( 5) 174.75( 5) 187.08( 4)179.93( 5)187.24( 3)138.60( 7) 197.19( 3)192.72( 3) 195.23( 4)181.18( 3)205.74( 2)207.11( 2)
3 Donda Jiří ONO0403 B 1920.24 1. 192.69( 4)189.00( 3)178.36( 4)161.83( 5)175.91( 6)204.40( 2)197.25( 3)153.52( 7) 154.21( 5) 199.22( 2)138.62( 6) 206.94( 1)214.64( 1)
4 Oncirk Jan ONO0301 B 1757.52 1. 196.05( 3)188.15( 4)202.78( 1)201.25( 1)189.71( 4)168.10( 4)202.57( 1)198.59( 2)210.32( 1)
5 Tokár Radim VPM0300 1435.56 1. 206.73( 1)212.28( 1)198.97( 2)199.20( 3)201.29( 2) 198.04( 3)219.05( 1)
6 Křížek Filip MAS0301 1430.55 4. 149.94( 7)162.10( 6) 0.00( D) 155.62( 6)150.81( 7) 72.26( 6)157.82( 6) 123.50( 7)119.22( 7)182.28( 4)157.00( 6)
7 Vendelberger Tomáš MAS0302 1371.22 3. 135.63( 8) 25.34( 9) 136.12( 8)123.14( 9) 54.95( 8) 164.28( 5) 70.68( 8)148.09( 6) 99.54( 9)145.07( 5)187.32( 3)161.35( 5)
8 Milota Břetislav MLA0300 1186.19 4. 0.00( D)153.23( 7) 147.01( 7) 150.30( 5) 161.32( 6)144.02( 7) 114.56( 8)159.04( 4)156.71( 5)
9 Šauli Filip VPM0301 547.48 1. 188.38( 5) 157.09( 6) 202.01( 1)
10 Bauer Matyáš SKV0402 457.43 4. 0.00( D)186.98( 4)163.99( 5)106.46( 8)
11 Čepička Ladislav LPM0303 453.65 4. 113.76( 7) 183.97( 4)155.92( 4)
12 Havlíček Albert BSO0304 356.33 4. 128.59( 6) 57.74( 8) 170.00( 4)
13 Weissar Samuel LPM0300 299.33 6. 117.84( 9) 60.44( 7) 116.38( 6) 4.67( 7)
14 Trpák Jan DCH0309 218.71 8. 139.91( 8) 78.80( 8)
15 Bauerová Kateřina SKV7751 178.25 3. 178.25( 3)
16 Kurz Ondřej VPM0503 174.09 5. 174.09( 5)
17 Čáslavský David NEK0401 110.56 8. 110.56( 8) 0.00(10)
18 Bohuslav Josef LPM0401 42.56 8. 0.00( D) 0.00( 9) 34.86( 8) 0.00( 9) 0.00(10) 7.70( 9)
H16
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Hejduk Zdeněk BSO0201 B 855.32 2. 65.77( 9) 91.08( 5) 69.09( 7) 95.60( 4) 97.72( 2) 98.01( 2) 83.46( 3) 61.39( 2) 87.18( 2) 81.88( 4) 85.53( P) 30.72( 5)
2 Lill Petr BSO0203 B 815.59 2. 92.12( 3) 94.03( 3) 92.24( 4) 96.02( 3) 79.28( 4) 88.15( 3) 81.56( P)104.60( 2) 87.59( 2)
3 Spěváček Vojtěch VPM0205 B 805.27 1. 95.87( 2) 104.03( 1)105.49( 2) 92.85( 3)107.03( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
4 Kovář Ondřej VPM0200 B 781.46 2. 89.75( 5) 94.03( 3) 98.16( 2) 99.95( 2) 80.83( 3) 88.59( 6) 84.01( 6) 90.77( 2) 55.37( 3)
5 Křížek Josef MAS0201 742.31 1. 80.80( 6) 0.00( D) 76.19( 5) 7.71( 7) 37.04( 6) 69.29( 8) 89.58( 5) 85.44( 3) 90.84( 2) 13.13( 3) 0.00( D) 100.00( 1)100.00( 1)
6 Černý Jan MAS0100 572.84 1. 90.90( 4)102.13( 2)104.49( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 75.32( 3)
7 Šustr Antonín KSH0201 564.11 1. 71.43( 8)103.85( 1) 97.35( 3) 62.95( 6) 62.92( 4) 82.37( 7) 83.24( 7)
8 Mayer Šimon KSH0202 436.58 1. 112.01( 1) 113.68( 1) 90.81( 2)120.08( 1)
9 Bartoš Václav MLA0101 419.01 2. 78.21( 6) 66.84( 8) 0.00( D) 91.18( 4) 79.83( 4) 16.90( 4) 86.05( 2)
10 Svatek Daniel DCH0113 283.11 1. 46.16( 5)109.43( 1) 90.32( 4) 37.20( 4)
11 Hlinovský Ondřej VPM0102 216.33 5. 75.22( 7) 74.61( 6) 66.50( 5)
12 Svatek Samuel DCH0205 214.13 3. 22.17( 8) 90.80( 5) 94.96( 3) 6.20( 6)
13 Krych Jan BSO0104 202.91 5. 52.15( 9) 73.68( 8) 3.80( 5) 52.99( 5) 20.29( P)
14 Polívka Vratislav VPM0203 89.25 7. 64.55(10) 24.70( 7)
15 Rákos Adam MLA0202 61.56 3. 61.56( 3)
H18
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Hejduk Jan BSO0001 B 954.12 1. 90.30( 2)100.00( 1) 0.00( D) 93.25( 2) 88.98( 3) 94.03( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 92.15( 2) 95.41( P)
2 Solomko Adam BSO0002 877.49 1. 100.00( 1) 93.52( 2)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 96.22( 2)100.00( 1) 87.75( P)
3 Černý Jan MAS0100 92.69 2. 92.69( 2)
H21
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Pova Ondřej KRL9304 986.06 1. 96.37( 3)101.16( 1)100.33( 2)100.22( 2) 99.60( 2) 97.90( 2) 97.40( 3) 101.60( 2) 92.87( 3) 98.61( P)
2 Stehlík Petr LPM7903 865.14 1. 93.29( 5) 94.54( 3) 94.60( 3) 91.95( 5) 0.00( D) 92.55( 4) 98.21( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Kamaryt Michal MLA9205 748.27 2. 67.91( 7) 70.52( 8) 68.92( 5) 59.72( 7) 85.54( 6) 87.46( 4) 82.76( 4) 84.14( 5) 60.94( 7) 78.46( 2) 61.62( 5)
4 Kamaryt Tomáš VPM8807 744.69 1. 105.68( 1) 99.63( 2) 101.95( 1) 106.14( 1)104.39( 1)123.48( 1)103.42( 1)
5 Rambousek Karel BSO7907 651.84 1. 97.95( 2) 99.22( 3) 93.23( 4) 112.05( 1)101.15( 2) 83.06( 5) 65.18( P)
6 Macura Jan MLA9306 611.59 2. 74.34( 6) 81.81( 6) 94.60( 4) 97.80( 2) 89.25( 2) 94.97( 3) 78.82( 4)
7 Martínek Robert VPM7700 589.99 2. 62.44(10) 78.90( 7) 49.85(10) 62.57( 6) 73.19(11) 70.28( 5) 60.91( 4) 60.83( 2) 71.02( 3)
8 Frank Jiří MAS9600 506.08 3. 65.15( 8) 52.91(13) 29.13(13) 36.18( 9) 79.76( 8) 72.50( 6) 61.33( 5) 76.19( 3) 32.93( 6)
9 Knepr Lukáš BSO9401 460.22 3. 62.58( 9) 62.41( 9) 51.41( 9) 90.14( 3) 84.67( 3) 62.99( 6) 46.02( P)
10 Zieba Jakub NEK9800 442.25 4. 58.06(11) 26.97(16) 69.90( 4) 81.84( 5) 0.00( D) 48.74( 6) 55.56( 5) 58.45( 9) 42.73( 4)
11 Badura Václav SKV8101 352.15 5. 80.02( 5) 62.15(10) 62.25( 6) 72.92( 5) 74.81(10)
12 Ritter Aleš ONO7401 306.79 1. 114.18( 1) 95.96( 3) 96.65( 2)
13 Šilhavý Jakub LPM8500 242.13 4. 55.19( 7) 47.97( 7) 52.11( 6) 86.86( 4)
14 Bouchal Jiří VPM8449 215.66 1. 105.18( 1) 110.48( 1)
15 Vodrážka Ondřej VPM7702 203.63 1. 98.50( 4)105.13( 1)
16 Šmejkal Ondřej MLA8700 149.60 6. 58.07(11) 34.38(12) 57.15( 6)
17 Paták Pavel KSH8501 134.80 6. 75.98( 6) 58.82( 8)
18 Brož Jan LPM8903 132.06 7. 52.90(12) 45.17(11) 33.99( 7)
19 Pilař Karel BSO7801 109.39 3. 98.45( 3) 10.94( P)
20 Václavík Jan VPM8701 93.14 4. 93.14( 4)
21 Řehořek Tomáš SKV9601 90.23 4. 90.23( 4)
22 Sova František LPM9702 87.27 3. 87.27( 3)
23 Gabriel Vojtěch ONO8702 82.01 7. 82.01( 7)
24 Bauer Lukáš SKV7701 79.75 2. 79.75( 2)
25 Rauch Tomáš VPM8501 78.21 9. 78.21( 9)
26 Pešek Martin LPM9602 57.61 7. 57.61(12) 0.00( 7)
27 Mareš Alexander NEK7300 51.60 8. 51.60( 8)
28 Hegner Lukáš LPM8104 50.61 14. 50.61(14)
29 Hering Jan LPM8504 43.95 8. 43.95( 8) 0.00( D)
30 Štros Jan SKV9501 43.16 15. 43.16(15)
31 Macura Vít MLA9800 26.67 17. 26.67(17) 0.00( D)
H35
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Kovář Jindřich MAS6800 1004.46 1. 94.33( 4) 98.80( 3)101.21( 2) 98.24( 3) 85.43( 5) 100.45( P) 93.08( 6) 101.21( 2)100.22( 2)102.32( 1) 95.35( 3) 102.22( 1)102.27( 1) 97.52( 2)
2 Vlašímský Robert SKV7201 974.08 1. 89.35( 5) 94.52( 3)101.02( 1) 90.23( 5) 93.08( 6)103.21( 1) 102.26( 2) 94.97( 5) 99.86( 2)105.58( 1)
3 Pilař Karel MAS5501 960.38 1. 74.72(10) 78.27(13) 87.07( 6) 87.00( 7) 92.67( 4) 96.04( P) 101.90( 1) 90.56( 6)100.57( 1) 96.39( 4) 80.88( 5) 100.41( 2) 97.87( 3) 96.90( 3)
4 Milota Josef MLA5801 948.43 1. 0.00( D) 99.74( 2) 90.07( 5) 83.23( 8) 82.28( 7) 94.12( 4)100.51( 2) 99.21( 3)100.75( 2)102.39( 1) 96.13( 4) 63.69( 8)
5 Sedláček Tomáš KRL6401 875.13 1. 84.78( 7) 86.79( 8)102.94( 1) 73.57(11) 71.76(10) 79.41( 9) 91.64( 9) 77.98( 9) 81.91( 7) 95.17( 6) 63.65(13) 87.00( 6) 87.51( P)
6 Dítko Jan SKV7301 849.78 4. 77.82( 9) 91.71( 4) 95.59( 4) 87.47( 6) 72.55( 9) 73.67(12) 83.10( 7) 93.44( 5) 90.37( 7) 76.89( 8) 79.72( 7)
7 Křížek Filip MAS7800 834.84 3. 60.18(16) 90.77( 5) 65.77(11) 84.44(10) 98.32( 3) 83.27(12) 73.62(11) 86.42( 6) 83.93(11) 57.89(15) 61.99(14) 84.04( 5) 84.26( 5)
8 Ječmen Vladimír ONO7900 772.87 3. 80.38(11) 79.31(10) 98.63( 3) 79.97(14) 92.06( 5) 79.16( 9) 88.40( 9) 77.59( 6) 97.37( 3)
9 Černý Libor MLA6901 725.84 2. 88.61( 6) 95.84( 3) 100.35( 2) 95.67( 4) 95.58( 3) 90.31( 8) 72.77( 9) 86.71( 7)
10 Pivec Lukáš MLA7600 708.65 6. 49.70(17) 79.55(12) 68.60( 9) 62.22(14) 47.67(12) 72.44(13) 72.25(10) 74.83(12) 63.45(14) 54.68(15) 80.37( 6) 80.26( 6)
11 Nejedlý Ladislav ONO7501 696.30 4. 89.54( 9) 83.14( 6) 91.68( 8) 85.82( 8) 92.86( 4) 91.73( 7) 89.96( 4) 71.57(12)
12 Dvořák Pavel LPM7805 658.11 9. 65.08(15) 50.13(12) 53.02(15) 68.90(11) 85.80(10) 64.67(15) 67.25(11) 68.64(15) 64.12(13) 70.50( 9)
13 Šitra Vladimír LPM7904 637.50 7. 71.40(12) 65.88(10) 0.00( D) 91.28( 8) 79.26(10) 72.42(16) 64.28(16) 71.46(11) 42.31(16) 79.21( 7)
14 Pávek Jiří NEK7700 599.95 8. 65.33(14) 23.21(17) 77.33( 8) 53.77(15) 80.23( 8) 80.20(13) 71.54(13) 79.66( 8) 68.68(14) 0.00( D)
15 Fišar Miroslav KRL7201 523.64 4. 68.61(13) 85.72( 7) 63.57(13) 94.17( 4) 87.41(10) 71.80(10) 52.36( P)
16 Mareš Alexander NEK7300 489.42 5. 0.00( D) 83.88( 9) 83.44(11) 85.13(11) 73.07(12) 88.35( 5) 75.55( 8)
17 Kožíšek Petr LPM7603 454.07 4. 82.65(10) 0.00( D) 33.05(20) 48.75(17) 70.29(12) 72.67(11) 59.69( 9) 86.97( 4)
18 Řehák Miroslav KAD7101 453.01 3. 81.85( 9) 83.95( 6) 91.46( 7) 98.82( 3) 96.93( 3)
19 Turek Jan SKV7302 390.44 9. 51.52(16) 55.58(11) 0.00( D) 41.80(13) 59.22(18) 75.09(10) 26.46(16) 80.77( 9)
20 Černý Miroslav LPM7504 367.61 6. 69.89(14) 74.07( 8) 91.76( 6) 57.71(12) 74.18(13)
21 Bohuslav Václav LPM7206 333.34 4. 79.43(15) 77.46( 7) 82.25( 8) 94.20( 4)
22 Rauch Stanislav VPM8201 286.35 1. 89.73( 5)101.46( 1) 95.16( 4)
23 Bartovský Pavel VPM6101 285.18 2. 87.34( 6) 98.94( 2) 98.90( 2)
24 Ševčík Petr ONO7200 266.54 3. 96.65( 3) 95.71( 5) 74.18(10)
25 Holík Jaromír NEJ7500 223.29 14. 52.17(16) 17.00(14) 64.73(14) 51.67(19) 37.72(18)
26 Hašek Ondřej VPM6902 203.26 1. 100.44( 2) 102.82( 1)
27 Bauer Lukáš SKV7701 193.85 1. 92.68( 5)101.17( 1)
28 Tošner Michal VPM7803 193.75 2. 99.28( 2) 94.47( 4)
29 Richtr Aleš VPM6601 160.83 6. 72.22(11) 88.61( 6)
30 Kroupa Štěpán VPM6904 131.37 14. 65.46(17) 65.91(14)
31 Beránek Jan VPM7202 106.58 1. 106.58( 1)
32 Les Martin VPM7906 102.91 1. 102.91( 1)
33 Bodurka Jaroslav KRL7301 83.77 12. 31.33(13) 2.45(17) 41.61(12) 8.38( P)
34 Burša Pavel MAS7500 81.10 14. 43.05(16) 38.05(14)
35 Hájek Jiří ONO6400 80.11 8. 80.11( 8)
36 Křenek Jaroslav VPM7502 65.03 12. 65.03(12)
37 Ryjáček Jan LPM8004 56.70 15. 56.70(15)
38 Tříska Jiří LPM7400 52.15 13. 0.00(13) 26.03(13) 26.12(16)
39 Kříž Dušan KRL7800 37.66 18. 33.89(18) 3.77( P)
40 Soukup David SKV7601 17.77 15. 17.77(15)
H45
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPM 1
JES+KAD 2
JES+KAD 3
VPM 4
VPM 5
MAS 6
MAS 7
MLA 8
MLA 9
SKV 10
SKV 11
BSO 12
BSO 13
KRL 14
KRL 15
1 Kamaryt Miloš MLA6404 997.24 1. 92.04( 3) 90.23( 4) 76.54( 6) 93.97( 7) 99.45( 2) 87.78( 4) 95.84( 3) 107.99( 1)107.83( 1)104.60( 1) 82.20( 4) 97.53( 3)107.76( 1)
2 Kovář Vladimír VPM7200 766.02 1. 108.30( 1) 106.66( 1) 113.71( 1)103.96( 1)108.62( 1)114.08( 1) 110.69( 1)
3 Weissar Petr LPM7020 699.77 2. 74.18( 9) 96.32( 4) 83.47( 5) 64.71( 7) 88.03( 5) 93.27( 3) 97.90( 2)101.89( 2)
4 Käss Pavel BSO7000 686.33 2. 72.28(11) 95.71( 2) 85.63( 5) 91.16( 3) 77.99( 5) 96.03( 2) 98.90( 2) 68.63( P)
5 Staněk Rostislav VPM6801 627.87 3. 80.66( 6) 84.34( 6) 68.47( 7) 59.20(13) 84.17( 4) 82.02( 4) 78.66( 6) 90.35( 3)
6 Šustr Pavel KSH7001 617.99 2. 88.69( 4) 89.59( 5) 89.24( 4) 97.72( 2) 59.73(12) 92.82( 3)100.20( 2)
7 Mayer Tomáš KSH6900 609.49 3. 72.58( 9) 69.51(11) 95.98( 3) 84.81( 5) 60.24( 6) 60.01( 6) 90.19( 4) 76.17( 6)
8 Bína Pavel MLA6708 593.98 4. 66.58(12) 54.44(12) 0.00( D) 58.09(11) 84.94( 4) 88.37( 4) 84.25( 6) 71.42( 8) 85.89( 5)
9 Šoupa Karel LPM6900 560.43 5. 74.07(10) 65.10( 9) 45.86( 9) 62.09( 5) 71.35( 6) 66.90( 6) 60.76( 5) 65.05( 9) 49.25( 7)
10 Šilhavý Miroslav LPM5800 490.38 2. 97.65( 3) 100.22( 2) 93.51( 2) 94.17( 3)104.83( 2)
11 Urbánek Lumír ONO6701 391.20 2. 94.21( 3)101.03( 2) 94.73( 5) 101.23( 2)
12 Michalec Jan DCH5701 382.51 1. 85.40( 5) 104.63( 1) 99.02( 3) 93.46( 2) 0.00( D)
13 Bartoš Luděk MLA6701 360.36 1. 45.44(13) 43.07( 9) 74.87( 9) 92.41( 3) 104.57( 1)
14 Jiroušek Petr LPM7001 329.37 5. 94.64( 6) 80.26( 6) 72.15( 6) 82.32( 5)
15 Vlach Miroslav DCH6101 320.37 4. 71.02( 8) 83.61( 5) 87.88( 4) 77.86( 5)
16 Mikeš Roman VPM7002 307.93 4. 78.01( 7) 62.83(10) 78.69( 5) 88.40( 4)
17 Čech Petr DCH6002 277.82 6. 6.16(12) 39.24( 6) 50.35( 7) 17.67( 7) 68.05( 6) 45.82( 7) 24.67( 7) 25.86( 7)
18 Svoboda Radek VPM6903 259.69 3. 82.90( 7) 92.31( 3) 84.48( 3)
19 Štěrba Jiří SKV6401 233.93 8. 25.82(15) 56.90( 8) 44.13(13) 61.53(11) 45.55(10)
20 Solomko Vladimír BSO7003 203.01 8. 39.16(13) 39.09(14) 0.00(10) 54.19(12) 6.82(11) 0.00( D) 43.45( 8) 20.30( P) 0.00( D)
21 Nádeníček Josef NEK7000 198.98 8. 73.91( 8) 70.78(10) 54.29(14)
22 Richtr Aleš VPM6601 184.37 1. 101.52( 1) 82.85( 4)
23 Kohoutek Oldřich BSO7100 172.13 7. 81.54( 8) 73.38( 7) 17.21( P)
24 Novák Petr MLA6700 145.92 4. 53.49(15) 92.43( 4)
25 Hájek Jiří ONO6400 110.08 1. 110.08( 1)
26 Černý Libor MLA6901 99.67 2. 99.67( 2)
27 Beránek Petr VPM4502 78.29 7. 78.29( 7)
28 Frey Jaromír NEJ6300 76.32 8. 76.32( 8)
29 Polívka Vratislav VPM7003 72.31 10. 72.31(10)
30