Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 11 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček LCE Ano Ano
2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LCE Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati SKM Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati VIC Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček KSU Ano Ano
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček TZL Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D10C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Michálková Sabina LCE0851 1445.42 1. 200.00( 1) 85.14( 2) 200.00( 1) 200.00( 1)211.76( 1)200.00( 1) 219.46( 1)200.00( 1)205.27( 1)208.93( 1)
2 Kundratová Eva TZL0950 1332.44 1. 200.00( 1) 207.60( 2)170.49( 3)200.00( 1)200.89( 2) 175.82( 4)177.64( 5)
3 Poslušná Jitka TZL0752 809.47 2. 151.58( 4)168.39( 2)158.25( 5) 139.89( 6)191.36( 3)
4 Buršíková Tereza TZL0754 773.63 2. 121.88( 4) 144.82( 4)158.55( 4) 200.09( 2)148.29( 6)
5 Entová Kateřina TZL0751 757.07 2. 180.64( 3) 182.08( 3)194.64( 3)199.71( 2)
6 Hrbáčková Michaela LCE0751 712.87 2. 164.16( 3)179.65( 3)189.27( 2) 179.79( 4)
7 Škodová Štěpánka LCE0852 438.45 2. 0.00( D) 181.75( 2)109.70( 5) 147.00( 6)
8 Matochová Anna TZL0753 277.97 2. 98.49( 6)179.48( 2)
9 Lázničková Alžběta TZL0858 156.54 5. 156.54( 5)
D12C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Dittrichová Lucie SKM0551 1459.86 1. 202.08( 1)203.37( 1)209.27( 1)212.17( 1)208.55( P) 201.52( 1) 213.08( 1) 211.34( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 1403.26 1. 197.52( 3)199.36( 2)191.43( 4) 193.60( 4) 200.47( P)210.82( 1)197.77( 3) 201.64( 1)195.68( 2)195.61( 3)
3 Pišová Adéla LCE0551 1395.68 1. 200.40( 2)197.27( 3)195.27( 3) 193.99( 2) 199.38( P)201.20( 2)185.50( 4) 198.17( 2)199.26( 2)186.56( 4) 200.00( 1)
4 Batani Valeria TZL0550 1374.23 2. 163.43( 4) 192.69( 4) 195.46( 2)193.84( 3)196.32( P) 200.71( 2) 199.10( 3)192.98( 3)195.82( 2)
5 Kusáková Valentýna TZL0651 1176.14 1. 159.66( 5)179.54( 5)158.15( 5)137.19( 7)200.00( 1)152.85( 6)135.48( 6) 188.75( 3)
6 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 1123.84 4. 149.04( 7)151.35( 5)160.55( P)173.71( 5)101.11( 8) 166.62( 4)167.97( 5)154.60( 4)
7 Mališková Kristýna LCE0552 927.97 3. 99.60( 9)155.53( 7)122.67( 8)111.81( 8)168.81( 3) 105.55( 7)164.00( 4)
8 Matochová Adéla TZL0552 860.04 4. 101.98( 8)158.39( 6)152.78( 6)146.79( 6)122.86( P)177.24( 4)
9 Ochodnická Sára LCE0553 674.55 2. 109.02( 7) 0.00(10) 92.55( 9) 171.75( 2) 150.31( 5)150.92( 5)
10 Špendlíková Monika LCE0554 538.59 4. 0.00(10) 64.99( 8) 69.63(11) 165.60( 4)139.39( 7) 0.00( D) 98.98( 5)
11 Helštýnová Nikol LCE0555 470.04 5. 67.15( P) 67.15( P) 119.79( 5) 0.00( 7) 111.98( 6)103.97( 5)
12 Burkartová Sabina VIC0658 419.41 3. 115.56( 6) 43.27( 9) 72.60(10) 187.98( 3) 0.00( D)
13 Brychtová Adriana LCE0653 148.13 8. 21.16( P) 21.16( P) 105.81( 8)
14 Dostálková Martina LCE0556 140.49 6. 110.70( 6) 29.79( 6)
15 Jakůbková Jana LCE0651 72.24 9. 72.24( 9)
D14C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Mrkvičková Ema TZL0451 1497.75 1. 219.10( 1)213.53( 1)217.49( 1)200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)228.89( 1)218.74( 1)
2 Březinová Zuzana TZL0453 1334.50 2. 190.29( 3)196.06( 2)190.37( 3)191.76( 2)190.64( P) 187.01( 2)148.98( 4) 188.37( 2)181.13( 3)
3 Juříková Jolana LCE0355 928.25 1. 69.42( 7)147.18( 7) 43.32( 8)128.42( 3)200.00( 1) 183.74( 3)156.17( 3)
4 Kolaříková Eliška TZL0452 845.05 2. 128.94( 7)113.55( 4) 172.18( 2) 54.52( 5)175.73( 5)200.13( 2)
5 Dynková Alžběta TZL0454 839.09 2. 190.62( 2)181.15( 4)152.19( 6) 195.97( 2)119.16( 3)
6 Šolcová Veronika VIC0458 750.95 4. 185.70( 4)119.28( 9)159.56( 5) 107.28( P) 179.13( 4)
7 Mališková Eliška LCE0354 483.12 2. 69.02( P) 69.02( P) 167.15( 4)177.93( 2)
8 Panovcová Anita OTK0351 369.14 2. 177.00( 5)192.14( 2)
9 Riesslerová Eliška OTK0350 309.23 4. 124.31( 5) 0.00( D) 0.00( D) 0.00( 5) 81.15( 6)103.77( 4)
10 Švrčinová Julie TZL0456 263.49 3. 182.74( 3) 80.75( 5)
11 Zichová Amálie LCE0451 250.85 4. 82.49( 6)146.11( 8) 22.25( 4)
12 Janků Daniela LCE0350 222.16 3. 31.74( P)190.42( 3)
13 Mudráková Eliška LCE0352 210.12 2. 30.02( P) 30.02( P) 0.00( P) 150.08( 2)
14 Šotová Anna LCE0452 199.42 6. 28.49( P)170.93( 6)
15 Šimoníková Anetta VIC0362 190.60 4. 163.37( 4) 27.23( P)
16 Klimešová Kateřina TZL0455 73.21 6. 73.21( 6)
D16C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Tichá Julie TZL0252 720.78 1. 100.00( 1) 99.81( 2)107.08( 1)115.55( 1) 109.13( 1) 89.30( 3) 88.60( 4) 99.91( 2)
2 Nevěřilová Kateřina LCE0254 708.19 1. 101.17( P) 98.64( 3) 91.68( 4) 101.27( 1) 92.60( 2) 100.00( 1)109.20( 1)105.31( 1)
3 Čeleďová Justýna TZL0152 680.05 1. 93.71( 2) 98.29( 4) 97.78( 2) 89.08( 4) 100.00( 1) 97.81( 2) 84.73( 4) 97.68( 2) 94.78( 3)
4 Šuráňová Pavlína TZL0257 633.17 3. 53.72( 4) 92.23( 5) 84.05( 5) 87.08( 5) 99.12( 3) 93.05( 3) 48.84( 5) 93.11( 3) 84.53( 4)
5 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 523.81 2. 57.46( 6) 93.96( 2) 71.75( 6) 73.35( 3) 89.55( 2) 70.88( 5) 66.86( 5)
6 Pišová Barbora LCE0251 470.39 1. 83.60( 3)101.55( 1) 95.14( 3) 90.49( 3) 99.61( 2)
7 Sadílková Iva VIC0151 218.48 4. 51.53( 5) 69.18( 6) 31.21( P) 66.56( 4)
8 Mališková Eliška LCE0354 136.44 6. 19.49( P) 19.49( P) 45.71( 6) 51.75( 6)
9 Halová Romana VIC0164 97.65 6. 67.26( 7) 30.39( 6)
10 Robková Lenka VIC0171 94.83 4. 0.00( 7) 94.83( 4)
11 Robková Eva VIC0160 78.12 5. 0.00( D) 78.12( 5)
12 Dufková Renata LCE0253 49.63 5. 7.09( P) 0.00( 6) 42.54( 5)
D18C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Matulíková Aneta TZL0050 677.60 1. 84.77( 5) 92.83( 2)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Slovenčíková Eliška VIC9959 564.36 1. 100.00( 1) 90.83( 4)100.00( 1) 100.00( 1) 80.62( P) 92.91( 2)
3 Müllerová Erika OTK0050 219.15 1. 68.16( 3) 50.99( 6) 100.00( 1)
4 Plášková Anna LCE0152 197.52 2. 99.74( 2) 97.78( 2)
5 Malá Nela VIC0051 156.46 2. 68.67( 3) 50.69( 2) 37.10( 3)
6 Špendlíková Kamila LCE0051 123.00 1. 17.57( P)105.43( 1)
7 Šabršulová Natálie LCE0054 112.92 3. 16.13( P) 96.79( 3)
8 Králová Vilma LCE9950 78.04 2. 11.15( P) 11.15( P) 55.74( 2)
D35C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Batani Hana TZL7351 726.09 1. 113.92( 1) 100.08( 2) 101.25( 2) 99.40( 2) 98.37( 2)110.20( 1)102.87( 2)
2 Hubáčková Dagmar LCE6569 674.22 1. 96.32( P) 96.32( P)106.93( 1) 92.86( 3) 92.29( 3) 89.37( 3) 91.80( 3) 97.70( 3)
3 Kurfürstová Irena TZL8053 668.28 1. 87.40( 3)102.30( 2)100.05( 2) 105.29( 1) 89.25( 4) 84.71( 4) 66.97( 4) 89.98( 3) 94.01( 3)
4 Pekárková Eva TZL7653 624.69 1. 107.06( 1) 106.46( 1)100.00( 1)104.12( 1)103.93( 1) 103.12( 1)
5 Kundratová Jana TZL7350 565.08 3. 76.83( 4) 85.34( 6) 78.74( 6) 43.87( 7) 90.66( 3) 70.10( 6) 65.01( 6) 60.57( 5) 79.99( 6) 83.42( 4)
6 Chovancová Jana TZL7352 559.48 3. 73.44( 6) 92.86( 4) 93.02( 3) 61.48( 6) 78.80( 5) 57.38( 5) 82.70( 5) 77.18( 5)
7 Dittrichová Andrea SKM7750 540.40 1. 98.68( 2)103.22( 1) 77.20( P) 84.29( 4) 77.20( P) 99.81( 2)
8 Linhartová Martina GIG7750 381.26 3. 66.86( 7) 94.48( 3) 81.50( 5) 66.76( 5) 71.66( 4)
9 Sedláčková Jana HLV7060 299.95 4. 74.47( 7) 65.65( 5) 83.77( 4) 76.06( 6)
10 Vavrysová Iva LCE6359 271.02 2. 38.72( P) 38.72( P) 89.53( 4) 104.05( 2)
11 Palasová Michaela AZL7474 220.05 5. 64.02( 8) 77.73( 7) 78.30( 5)
12 Chromčáková Jitka JZL7850 182.61 5. 73.48( 5) 86.46( 5) 22.67( 7)
13 Vavrysová Lenka LCE7451 123.88 4. 17.70( P) 17.70( P) 88.48( 4)
14 Honnerová Blanka TZL8052 104.08 2. 104.08( 2)
15 Klímová Barbora OTK7251 58.79 6. 58.79( 6)
16 Sedláčková Dagmar KVS7351 3.24 6. 0.46( P) 2.78( 7) 0.00( 6)
D45C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Koláriková Irena TZL6351 715.86 1. 98.95( 3) 104.47( 1) 89.12( 5) 94.36( 3) 100.00( 1) 100.00( 1)101.97( 2)109.42( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Vlažná Mirka LCE5852 678.84 2. 96.98( P) 96.98( P) 98.29( 2) 98.39( 3) 29.70( 3) 88.72( 4) 94.54( 3) 96.65( 2) 97.01( 2)
3 Ferdusová Eva LCE6461 675.12 1. 100.12( 2) 92.14( 3)108.70( 1) 91.92( 4) 96.82( 2) 89.38( 3) 96.04( 2)
4 Lázničková Marcela TZL6751 590.57 3. 80.78( 4) 90.30( 4) 92.04( 4) 53.30( 7) 56.19( 3) 88.30( 4) 79.91( 7) 85.07( 5) 74.17( 4)
5 Vavrysová Iva LCE6359 385.12 1. 55.02( P) 55.02( P) 104.81( 1) 61.62( 2)108.65( 1)
6 Cahlová Slávka LCE5451 379.52 6. 54.22( P) 54.22( P) 86.62( 7) 45.95( 8) 70.69( 6) 67.82( 6)
7 Sadílková Lenka VIC7055 371.18 1. 100.93( 1) 80.13( 5) 102.90( 1) 87.22( 6)
8 Slezáková Jitka LCE6351 263.19 4. 37.60( P) 37.60( P) 41.17( 4) 75.28( 5) 71.54( 8)
9 Pišová Hana LCE7053 250.06 3. 35.72( P) 35.72( P) 93.01( 3) 85.61( 3)
10 Valentová Eva LCE6051 214.98 6. 30.71( P) 30.71( P) 85.65( 8) 67.91( 6)
11 Maliňáková Eva KVS6551 206.77 2. 73.84( 6)103.39( 2) 29.54( P)
12 Klímová Barbora OTK7251 187.03 2. 98.71( 2) 88.32( 5)
13 Končáková Katka HLV6856 167.65 5. 79.92( 5) 87.73( 6)
14 Schäferová Jana TZL6566 145.26 5. 23.28( 9) 56.90( 7) 36.39( 9) 28.69( 5)
15 Hájová Jana TZL6051 100.83 2. 100.83( 2)
16 Horynová Eva TZL5254 89.69 4. 89.69( 4)
17 Kukolová Alena LCE6651 51.45 5. 7.35( P) 44.10( 5)
18 Lukůvková Lenka KVS6850 49.67 8. 7.10( P) 42.57( 8)
19 Sedláková Jarmila KVS6751 34.16 6. 29.28( 6) 4.88( P)
D55C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Horynová Eva TZL5254 710.51 1. 91.15( 3) 106.70( 2)100.00( 1)100.00( 1) 103.81( 2)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 98.35( 2)
2 Žaludková Miroslava TZL5954 638.04 1. 82.58( 4) 82.27( 2)100.00( 1) 90.97( 3) 85.39( 2) 80.30( 4) 96.83( 2) 79.99( 4) 100.00( 1)
3 Krejčíková Monika TZL6262 588.95 3. 56.30( 5) 86.16( 4) 90.24( 3) 75.08( 6) 95.62( 3) 87.53( 3) 98.02( 3)
4 Polášková Kamila TZL6052 412.89 1. 102.94( 2)106.88( 1) 105.23( 1) 97.84( 2)
5 Trávníčková Jitka KVS5651 369.64 3. 40.53( 7) 86.42( 3) 75.89( 3) 52.81( P) 68.62( 7) 45.37( 5)
6 Strnadlová Zdeňka SKM5557 287.02 1. 41.00( P) 90.94( 4) 41.00( P)114.08( 1)
7 Hrbasová Jana KVS5551 268.49 2. 54.82( 6) 82.80( 6) 92.51( 2) 38.36( P)
8 Cetkovská Alena TZL6263 264.45 2. 86.98( 5) 89.08( 3) 88.39( 2)
9 Hauerlandová Jitka LCE5853 144.77 4. 59.47( 4) 85.30( 5)
10 Stackeová Anna LCE5551 119.33 4. 17.05( P) 17.05( P) 85.23( 4)
11 Krajčová Věra TZL5856 105.91 1. 105.91( 1)
12 Christovová Marie SKM5851 95.13 5. 0.00( D) 13.59( P) 47.09( 8) 13.59( P) 20.86( 5)
13 Chromčáková Ivana JZL5450 33.20 5. 33.20( 5) 0.00( D)
14 Jelínková Dagmar TZL5757 17.63 6. 17.63( 6)
H10C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Vlček Tomáš VIC0713 1427.38 1. 198.09( 2)175.66( 5) 203.83( 1)205.83( 1)203.77( 1)194.24( 3) 210.01( 1) 204.38( 1)201.47( 1)
2 Pernička Martin TZL0800 1418.39 1. 211.81( 1)210.59( 1)198.76( 2)198.48( 2)197.24( 3) 189.31( 4) 200.00( 1)190.32( 4) 201.18( 2)197.57( 3)
3 Skýba Jakub Jan LCE0701 1409.04 1. 190.10( 3) 207.69( 2)115.02( 8) 175.66( 5) 198.99( 2)205.82( 1)186.23( 2) 192.22( 3)208.93( 1)194.44( 3)200.95( 2)
4 Kundrata Vít TZL0700 1309.18 3. 128.84( 6) 181.72( 3)190.43( 5)195.69( 3)179.77( 5)186.20( 5) 65.55( 4) 193.39( 3)116.77(13) 181.98( 4)
5 Hájek Radim LCE0702 1177.91 3. 168.27( P)168.27( P)164.78( 7)129.15( 6) 181.53( 4) 146.90( 3)113.13(10) 185.68( 6)162.48( 8)
6 Linhart Jakub GIG0800 1007.28 4. 188.36( 4)176.17( 4) 0.00( D)118.65( 7) 171.54( 5)188.78( 4)163.78( 7)
7 Linhart Adam GIG0801 821.34 5. 184.59( 5)160.91( 6)113.49( 9) 129.21( 7) 81.84(16)151.30(10)
8 Mikláš Matěj TZL0704 785.31 2. 156.78( 6)199.94( 2) 33.14( 5)197.77( 2)197.68( 2)
9 Honner Jaroslav TZL0701 658.17 3. 197.42( 3) 126.63( 7)157.26( 7) 176.86( 6)
10 Novotný Miloš TZL0702 596.09 6. 179.52( 6) 166.42( 6) 137.01( 8) 113.14(14)
11 Hozík Štěpán TZL0806 579.35 5. 179.23( 5) 48.54( 8)181.30( 7)170.28( 6)
12 Pěček Jakub SKM0700 548.03 4. 197.32( 4)188.87( 4) 161.84( 7)
13 Slováček Ondřej TZL0902 546.72 4. 124.02( 9)172.50( 4)165.71( 9) 84.49(13)
14 Pavlík Adam TZL0810 322.61 9. 161.43(10)161.18( 9)
15 Truneček Jakub TZL0705 320.66 11. 0.00( D) 109.34(11) 141.13(11) 70.19(14)
16 Sikora Jan TZL0707 287.17 11. 136.65(12)150.52(11)
17 Přibík Martin TZL0807 285.09 8. 166.03( 8)119.06(12)
18 Veselý Štěpán VIC0712 219.37 5. 31.34( P) 188.03( 5)
19 Pekárek David TZL1000 181.20 5. 181.20( 5)
20 Koňařík Vojtéch SVS0701 161.47 15. 102.46(15) 59.01(15)
21 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 151.39 6. 151.39( 6)
H12C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Pekárek Tobias TZL0502 1505.01 1. 205.73( 1) 213.75( 1)217.76( 1)213.34( 1)215.00( P)210.95( 1) 213.71( 1) 218.80( 1)212.65( 1)207.44( 1)
2 Vaněk Bořek TZL0505 1383.25 2. 204.29( 2)186.02( 3) 178.54( 4) 197.61( P)197.78( 2)188.12( 5) 196.94( 3)193.76( 2)197.63( 2)195.24( 3)
3 Sláma Šimon LCE0502 1353.04 1. 189.98( 3)173.51( 7) 189.25( 3)195.65( 2)193.29( P)172.19( 5) 194.51( 2)202.93( 1)187.43( 3)186.72( 4) 173.27( 7)
4 Pernička Václav TZL0602 1338.43 1. 192.99( 2)191.00( 3)211.71( 1)179.91( 4)191.77( 3)192.72( 4) 174.37( 5) 178.33( 5)
5 Němec Filip TZL0503 1313.28 2. 185.89( 4)200.23( 2)152.81( 6) 171.18( 5)187.61( P)136.69( 9) 192.50( 5)178.54( 4) 197.33( 2)
6 Strakoš Ondřej TZL0601 1245.92 2. 179.52( 4)154.84( 6)204.54( 2) 191.47( 4)179.59( 6)143.94( 5) 157.46( 7)178.50( 4)
7 Huleja Martin TZL0604 1200.81 2. 140.08( 8)174.52( 6) 148.00( 7)170.90( 6)200.13( 2) 189.73( 3)177.45( 6)
8 Martinek Matyáš TZL0504 1127.73 3. 152.42( 5)183.48( 4)135.38( 7)139.60( 9)183.75( 3) 90.39(14) 158.73( 8) 174.37( 5)
9 Palas Jan TZL0507 1043.71 5. 142.88( 7)153.04(11)118.10( 8) 145.22( 7)139.60( 5)125.95(11) 167.57( 7)137.48( 6) 140.43( 9)154.97( 9)
10 Kovařík Šimon LCE0503 1041.62 4. 149.92( 6) 77.28(13) 97.14( 9) 62.57(11) 169.20( 4)160.41( 6) 157.14( 9)111.91( 7)134.76(10)158.28( 8)
11 Hrbáček Filip LCE0501 1019.37 5. 0.00( D) 157.78( 9)179.45( 5)116.29(10)126.90( 6)147.94( 8) 137.26(11) 85.08( 8) 153.75(10)
12 Mudrák Šimon LCE0601 746.58 7. 134.02( 9)170.97( 8) 144.77( 8) 128.51(10)168.31( 7)
13 Hala Jaromír VIC0606 715.14 3. 97.60(11)179.76( 5) 92.82(10) 191.28( 3) 153.68(10)
14 Vebr David LCE0504 711.55 8. 108.43(10)113.30(12) 0.00(12) 106.52(12) 97.82( 8) 0.00(13) 141.32( 8)144.16(11)
15 Káňa Jindřich LCE0602 418.61 9. 0.00(16) 95.89( 9)104.21(12) 127.52(11) 90.99(12)
16 Pastuszek Tomáš TZL0603 224.28 10. 67.01(12)157.27(10)
17 Špaňhel Petr VIC0610 208.84 11. 37.54(14) 74.24(11) 97.06(13)
18 Pěček Jakub SKM0700 204.88 12. 83.48(15) 121.40(12)
19 Riessler Štěpán OTK0500 189.99 13. 0.00( D) 0.00( D) 115.73(13) 74.26(13)
H14C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Novosad Pavel TZL0404 1454.74 1. 205.46( 1)200.00( 1) 212.21( 1)201.18( 2)207.82( P)217.96( 1) 203.34( 2) 206.77( 1)
2 Hustý Adam TZL0403 1436.70 1. 200.56( 2)194.86( 2) 206.85( 2)205.52( 1) 191.19( 2) 200.00( 1)206.41( 1)200.00( 1) 204.44( 2)212.92( 1)
3 Šemnický Jakub TZL0400 1340.15 2. 193.97( 3)182.97( 3) 120.97( 7) 193.30( 3)191.45( P)188.41( 4) 190.25( 3)176.24( 2) 188.79( 3)193.98( 2)
4 Hájek Petr LCE0306 1229.28 2. 175.61( P)175.61( P)123.84( 6) 158.79( 4)199.48( 2) 165.04( 4)132.59( 6) 181.87( 4)172.88( 5)
5 Humeník David LCE0402 992.32 1. 141.76( P) 0.00( D) 180.94( 3) 221.23( 1) 0.00( D) 178.80( 3) 0.00( D) 76.50( 5) 0.00( D)193.09( 3)
6 Kovařík Jakub LCE0307 968.00 4. 160.54( 5)151.35( 5) 84.22( 9) 124.74( 5) 159.99( 5) 92.74( 4)141.61( 7)137.03( 7)
7 Eichler Vít TZL0401 917.15 2. 179.22( 4) 190.85( 3)186.17( 2)181.08( 4) 179.83( 5) 0.00( D)
8 Veselý Jonáš VIC0411 799.89 4. 167.67( 4)161.08( 4)161.42( 5) 161.56( 6) 148.16( 6)
9 Černín Adam SVS0401 534.78 5. 94.36( 8) 135.86( 5)138.29( 8) 166.27( 6)
10 Vaněk Ondřej TZL0402 515.78 3. 162.28( 5) 164.86( 3) 0.00( D)188.64( 4)
11 Fišer Martin TZL0405 409.97 3. 72.80(10) 179.29( 3)157.88( 7)
12 Frkal Jiří SKM0300 279.84 6. 39.98( P) 125.46( 6) 39.98( P) 74.42( 8)
13 Dobiáš Jiří VIC0408 180.24 6. 154.49( 6) 0.00( D) 25.75( P)
14 Rohlík Zbyněk KVS0301 174.15 4. 174.15( 4)
15 Pěček Dominik SKM0401 171.58 6. 35.47(11) 97.51( 6) 0.00( D) 0.00( D) 38.60( 9)
H16C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Kundrata Jan TZL0203 716.14 1. 96.80( 3) 80.55( 5) 101.49( 1)100.00( 1)111.23( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 89.79( 2) 103.42( 1)100.00( 1)
2 Bartík Filip TZL0202 704.73 1. 105.39( 1)103.14( 1) 98.05( 3) 87.81( 3) 94.80( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)100.94( 2) 97.21( 3)
3 Blank Noah SKM0201 671.25 2. 97.81( 2) 97.35( 3) 83.75( 5) 96.93( 2)103.88( 2) 95.89( P) 95.64( 3)
4 Koňařík Vít SVS0200 549.20 2. 72.51( 4) 87.13( 4) 49.36( 7) 82.18( 4) 71.04( 4) 78.22( 5) 65.35( 2) 63.95( 3) 43.12( 6) 92.77( 4)
5 Janda Přemek TZL0103 352.28 2. 84.89( 3) 88.00( 4) 80.91( 4) 98.48( 2)
6 Pšenčík David VIC0209 318.57 5. 26.68( 6) 65.90( 6) 53.71( 6) 59.90( 5) 45.51( P) 66.87( 5)
7 Smolka Roman VIC0102 297.42 2. 54.95( 5) 99.51( 2)100.47( 2) 42.49( P)
8 Pšenčík Jan VIC0100 197.55 3. 0.00( D) 0.00( D) 94.29( 4) 2.62( 6) 89.33( 3) 11.31( 7)
9 Zvoníček Jiří SKM0101 82.37 5. 11.77( P) 58.83( 5) 11.77( P)
H18C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Müller Tomáš OTK9901 552.59 1. 100.00( 1) 52.59( 3)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Malý Vojtěch VIC0005 368.54 1. 55.97( 2) 59.92( 2) 100.00( 1) 52.65( P) 100.00( 1)
3 Bitto Maxim LCE0003 116.67 1. 16.67( P)100.00( 1)
H35C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Dittrich Pavel SKM7501 747.73 1. 106.92( 1)108.80( 1)106.82( P)104.32( 1) 103.31( 2)106.82( P)100.00( 1) 110.74( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 668.39 1. 77.23( 6) 79.29( 9)101.21( 2) 78.83( 9) 90.75( 3) 94.69( 3) 79.15( 4) 103.90( 1) 97.48( 2)101.07( 1)
3 Švestka Vítězslav KVS7301 643.49 2. 83.94( 4) 94.56( 5) 92.84( 3) 80.89( 7) 91.93( P) 99.26( 2) 71.02( 5) 76.70( 8) 76.65( 3) 74.39( 7) 100.07( 2)
4 Vrubel Karel TZL6401 639.54 2. 91.89( 3) 86.77( 8) 68.37( 9) 85.45( 5) 94.65( 2) 75.95( 8) 93.26( 3) 97.69( 3) 78.80( 2) 89.83( 4)
5 Vlček Roman SKM7000 577.38 2. 69.33( 9) 96.43( 2) 82.48( P) 85.86( 4) 82.51( 5) 82.48( P) 72.70( 4) 74.92( 6) 0.00( D)
6 Pěček Vítězslav SKM7104 494.27 6. 68.45(10) 67.76(11) 70.61( P) 67.11(13) 81.04( 6) 70.61( P) 68.69(11)
7 Schäfer Michal TZL6304 486.30 3. 78.53( 5) 82.58( 6) 74.93( 9) 62.37( 6) 96.11( 5) 91.78( 3)
8 Sláma Lumír LCE8103 429.02 4. 58.28(11) 61.29( P) 0.00(13) 44.03(15) 85.19( 4) 54.86(10) 58.40( 7) 66.97( 5) 0.00( D)
9 Mudrák Stanislav LCE6701 404.37 1. 101.19( 2) 93.70( 3) 106.05( 1)103.43( 1)
10 Vlček Jiří VIC7700 382.53 4. 0.00(13) 94.67( 4) 38.27(12) 0.00(16) 29.30( 6) 54.65( P) 71.56( 8) 94.08( 4)
11 Pěček Martin SKM7301 366.72 4. 52.39( P) 82.84( 6) 91.56( 4) 52.39( P) 87.54( 5)
12 Novosad Pavel TZL7401 342.69 6. 94.46( 6) 75.62(11) 80.25( 7) 92.36( 7)
13 Müller Libor OTK7201 333.07 5. 75.52( 7) 89.16( 7) 87.92( 5) 80.47( 8)
14 Vyoral Jan VIC7615 234.19 1. 94.77( 3)105.96( 1) 33.46( P)
15 Kusák Ivan EZL6502 181.54 5. 85.59( 5) 95.95( 6)
16 Novotný Marek TZL7301 179.70 9. 34.29(11) 75.12( 9) 70.29(10)
17 Mašláň Jakub TZL7801 165.15 3. 66.30(12) 98.85( 3)
18 Láznička Robert TZL6309 162.87 4. 74.78( 8) 88.09( 4)
19 Hubáček Libor LCE6721 157.06 7. 22.44( P) 75.87(10) 39.06(13) 19.69( 7)
20 Škoda František LCE7439 133.70 1. 19.10( P) 114.60( 1)
21 Chmelař Daniel VIC7212 115.94 10. 38.16(12) 61.22(10) 16.56( P)
22 Pekárek Evžen TZL7007 101.98 2. 101.98( 2)
23 Rytíř Jan SKM7701 99.91 9. 14.27( P) 14.27( P) 71.37( 9)
24 Nečas Rudolf TZL5703 98.40 2. 98.40( 2)
25 Černoch Karel TZL6835 97.17 4. 97.17( 4)
26 Rytíř Michal SKM7325 96.30 12. 13.76( P) 68.78(12) 13.76( P)
27 Zvoníček Josef SKM6901 90.77 14. 12.97( P) 64.83(14) 12.97( P)
28 Pohořalý Jiří OTK7500 80.86 7. 80.86( 7)
29 Lanc Marian TZL5806 76.58 10. 76.58(10)
30 Sedláček Jaroslav HLV6404 76.11 8. 76.11( 8)
31 Hrbáček Tomáš LCE7702 60.33 5. 60.33( 5)
32 Galík Svatopluk TZL6301 57.65 11. 57.65(11)
33 Přibík Václav TZL7802 26.13 6. 0.00(14) 26.13( 6)
34 Pastuszek Filip TZL7731 24.76 12. 0.00( D) 24.76(12)
H45C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Láznička Libor TZL6701 657.68 1. 80.02( 6)100.84( 2) 87.34( 4) 73.52( 6) 87.24( 5) 73.14( 4) 102.63( 2)100.00( 1) 99.61( 3)
2 Strakoš Bohumil TZL6345 593.32 2. 79.34( 6) 59.29( 9) 86.15( 6) 93.77( 2) 89.65( 4) 99.69( 2) 85.43( 3)
3 Šiška Oto OTK7202 509.16 3. 83.49( 4) 87.87( 3) 85.92( 5) 93.96( 4) 73.40( 3) 84.52( 5)
4 Kunz Petr OTK6910 485.86 1. 104.50( 1) 86.57( 4)100.99( 2) 100.00( 1) 93.80( 3)
5 Riessler Otto OTK6800 411.67 4. 86.40( 4) 44.39(10) 71.84( 8) 35.35( 5) 88.77( 6) 84.92( 4)
6 Sedláček Jaroslav HLV6404 365.39 1. 72.58( 8) 103.57( 1) 89.24( 5)100.00( 1)
7 Piše Dušan LCE6702 363.32 2. 56.87( 9) 51.90( P) 97.16( 3) 75.23( 2) 82.16( 7)
8 Černík Milan KVS6501 271.43 5. 63.15( 8) 85.98( 5) 38.78( P) 83.52( 6)
9 Sadílek Martin VIC6901 245.63 1. 95.17( 2) 115.37( 1) 35.09( P)
10 Linhart Aleš GIG7200 221.84 1. 110.54( 1)111.30( 1)
11 Kůstka Marek VIC6403 221.67 3. 94.29( 3) 95.71( 3) 31.67( P)
12 Plášek Martin LCE6118 203.30 1. 103.30( 1)100.00( 1)
13 Šamánek Petr ZVS6901 189.03 1. 100.70( 1) 88.33( 2)
14 Končák Jaroslav HLV6321 179.07 2. 80.73( 5) 98.34( 2)
15 Kavan Luboš SKM6301 166.39 3. 23.77( P) 38.85( 9) 80.00( 3) 23.77( P) 0.00( D)
16 Galík Svatopluk TZL6301 164.04 3. 77.68( 5) 86.36( 3)
17 Jelínek Petr TZL4902 153.73 5. 81.31( 7) 72.42( 5)
18 Peška Antonín HLV4801 146.50 6. 77.46( 7) 69.04( 6)
19 Moser Zdeněk SKM6200 135.86 4. 19.41( P) 19.41( P) 97.04( 4)
20 Hubáček Jaroslav LCE6311 119.00 4. 17.00( P) 17.00( P) 85.00( 4)
21 Müller Libor OTK7201 98.82 2. 98.82( 2)
22 Láznička Robert TZL6309 92.76 2. 92.76( 2)
23 Schäfer Michal TZL6304 91.88 3. 91.88( 3)
24 Gola Miroslav VIC6808 85.39 7. 73.19( 7) 12.20( P)
25 Krejčík Zbyněk TZL5704 81.73 7. 81.73( 7)
26 Řezanina Lubomír ZVS6601 26.54 11. 26.54(11)
H55C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Plášek Martin LCE6118 758.01 1. 103.87( 1)103.15( 1)111.44( 1)102.06( 1) 113.63( 1)114.04( 1)100.00( 1) 109.82( 1)100.00( 1)
2 Tomášek Pavel OTK5800 637.49 1. 93.45( 3) 73.31( 7) 65.13( 9) 89.96( 4)107.19( 1) 91.32( 4) 88.31( 3) 61.36( 4) 93.95( 3) 0.00( D)
3 Šidla Antonín OTK4601 543.95 4. 82.41( 4) 86.31( 5) 68.76( 9) 85.25( 4) 67.29( 6) 80.94( 5) 72.99( 5)
4 Peška Antonín HLV4801 543.88 3. 89.35( 4) 67.06(10) 84.50( 5) 74.05( 5) 79.73( 4) 69.75( 7) 79.44( 3)
5 Hrbas Vladimír KVS5301 512.24 2. 82.24( 5)102.33( 2) 83.64( 7) 73.18( P) 82.60( 4) 88.25( 5) 0.00( D)
6 Kršák Karel VIC5902 384.62 6. 81.79( 6) 86.83( 6) 85.13( 6) 75.92( 7) 54.95( P)
7 Kaloč Vítězslav KVS5904 380.09 4. 55.94( 7) 87.76( 5) 0.00(13) 54.30( P) 44.66( 7) 59.45(11) 77.98( 4)
8 Pěček Vítězslav SKM4903 346.79 5. 64.22( 8) 49.54( P) 72.54( 6) 49.54( P) 37.14( 5) 73.81( 6)
9 Slováček Rudolf TZL5402 342.89 3. 87.78( 5) 88.41( 3) 77.58( 3) 89.12( 4)
10 Kusbach Antonín TZL5800 304.13 1. 98.68( 2) 96.44( 3) 109.01( 1)
11 Krajča Pavel TZL5705 300.42 2. 102.68( 2) 103.23( 2) 94.51( 3)
12 Jelínek Vít TZL5102 277.18 2. 91.03( 4) 96.23( 2) 89.92( 2)
13 Panovec Vladan OTK6201 273.98 3. 94.52( 3) 89.88( 3) 89.58( 3)
14 Slezák Libor LCE6207 270.25 2. 38.61( P) 38.61( P) 101.50( 2) 91.53( 2)
15 Chromčák František JZL5201 207.34 8. 45.07( 8) 63.75( 9) 31.03(11) 34.48(11) 33.01(12)
16 Jelínek Petr TZL4902 194.44 2. 96.48( 2) 97.96( 2)
17 Háj Bohumil TZL5601 183.44 2. 85.80( 6) 97.64( 2)
18 Otrusina Milan EZL6205 158.77 7. 49.87(10) 42.17( 7) 66.73( 9)
19 Štípek Rostislav TZL5702 151.91 8. 77.45( 8) 74.46( 8)
20 Polínek Jaroslav OTK5300 133.65 6. 13.53( 9) 0.00(14) 35.53( 6) 21.31( 8) 0.00( 9) 63.28(10)
21 Maliňák Josef SVS5501 127.83 6. 59.93( 6) 67.90( 8)
22 Štěpáník Otakar OTK5707 92.63 7. 18.03(12) 34.75( 7) 39.85( 8)
H65C
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
LCE 2
SKM 3
OOL 4
KVS 5
VIC 6
KSU 7
SKM 8
ABM 9
ASU 10
ASU 11
1 Láznička Alois TZL3613 702.27 1. 100.00( 1)100.00( 1)102.27( 2) 90.49( 2) 97.33( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 99.52( 2) 100.00( 1)
2 Šmakal Pavel TZL4801 662.88 1. 83.29( 2) 94.03( 2) 82.58( 3) 84.10( 3)100.00( 1) 88.20( 2) 74.86( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 96.55( 2)
3 Jelínek Petr TZL4902 215.16 1. 115.16( 1)100.00( 1)
4 Kunz Antonín OTK4729 119.99 4. 60.79( 4) 59.20( 4) 0.00( D)