Výsledky závodu: Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 6 závodech

Datum:
01.09.2017
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček KSU Ano Ano
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Michálková Sabina LCE0851 836.34 1. 219.46( 1)200.00( 1) 205.27( 1)208.93( 1)202.68( 1)
2 Entová Kateřina TZL0751 768.57 2. 182.08( 3)194.64( 3)199.71( 2)192.14( P)
3 Kundratová Eva TZL0950 768.08 1. 200.00( 1)200.89( 2) 175.82( 4) 177.64( 5)189.55( 4)
4 Hrbáčková Michaela LCE0751 718.19 2. 164.16( 3) 179.65( 3)189.27( 2) 179.79( 4)169.48( 7)
5 Poslušná Jitka TZL0752 716.42 2. 168.39( 2)158.25( 5) 139.89( 6) 191.36( 3)198.42( 3)
6 Buršíková Tereza TZL0754 705.83 2. 144.82( 4) 158.55( 4) 200.09( 2)148.29( 6)198.90( 2)
7 Lázničková Alžběta TZL0858 340.87 5. 156.54( 5) 184.33( 5)
8 Škodová Štěpánka LCE0852 244.59 6. 147.00( 6) 97.59( 9)
9 Matochová Anna TZL0753 172.10 6. 172.10( 6)
10 Lorencová Anna TZL0756 161.03 8. 161.03( 8)
D12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Dittrichová Lucie SKM0551 B 845.97 1. 201.52( 1)213.08( 1) 211.34( 1) 220.03( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 B 790.70 1. 197.77( 3) 201.64( 1)195.68( 2)195.61( 3)195.10( 2)
3 Batani Valeria TZL0550 B 788.61 2. 200.71( 2) 199.10( 3)192.98( 3)195.82( 2)145.89( 6)
4 Pišová Adéla LCE0551 B 783.99 1. 185.50( 4) 198.17( 2)199.26( 2)186.56( 4)200.00( 1)168.83( 4)
5 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 590.30 4. 101.11( 8) 166.62( 4)167.97( 5)154.60( 4)100.50(10)
6 Kusáková Valentýna TZL0651 509.10 3. 135.48( 6)188.75( 3) 184.87( 3)
7 Mališková Kristýna LCE0552 401.89 4. 105.55( 7)164.00( 4) 132.34( 8)
8 Ochodnická Sára LCE0553 394.75 5. 150.31( 5)150.92( 5) 93.52(11)
9 Špendlíková Monika LCE0554 239.13 5. 0.00( D) 98.98( 5) 140.15( 7)
10 Helštýnová Nikol LCE0555 215.95 5. 0.00( 7) 111.98( 6)103.97( 5)
11 Matochová Adéla TZL0552 157.94 5. 157.94( 5)
12 Dostálková Martina LCE0556 144.06 6. 110.70( 6) 29.79( 6) 3.57(12)
13 Burkartová Sabina VIC0658 111.47 9. 0.00( D) 111.47( 9)
D14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Mrkvičková Ema TZL0451 B 880.80 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)228.89( 1)218.74( 1)233.17( 1)
2 Březinová Zuzana TZL0453 B 751.90 2. 187.01( 2)148.98( 4) 188.37( 2)181.13( 3)195.39( 2)
3 Kolaříková Eliška TZL0452 B 601.82 2. 54.52( 5)175.73( 5)200.13( 2)171.44( 3)
4 Juříková Jolana LCE0355 509.42 3. 183.74( 3)156.17( 3) 169.51( 4)
5 Švrčinová Julie TZL0456 351.32 3. 182.74( 3) 80.75( 5) 87.83( P)
6 Mališková Eliška LCE0354 345.08 2. 167.15( 4)177.93( 2)
7 Šolcová Veronika VIC0458 336.31 4. 179.13( 4) 157.18( 5)
8 Riesslerová Eliška OTK0350 184.92 4. 81.15( 6)103.77( 4)
9 Dynková Alžběta TZL0454 153.38 6. 153.38( 6)
10 Mudráková Eliška LCE0352 150.08 2. 150.08( 2)
11 Klimešová Kateřina TZL0455 97.61 6. 73.21( 6) 24.40( P)
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Nevěřilová Kateřina LCE0254 B 414.51 1. 92.60( 2) 100.00( 1)109.20( 1)105.31( 1)100.00( 1)
2 Tichá Julie TZL0252 B 397.79 1. 109.13( 1) 89.30( 3) 88.60( 4) 99.91( 2) 99.45( P)
3 Čeleďová Justýna TZL0152 393.99 1. 100.00( 1) 97.81( 2) 84.73( 4) 97.68( 2) 94.78( 3) 98.50( P)
4 Šuráňová Pavlína TZL0257 360.92 3. 93.05( 3) 48.84( 5) 93.11( 3) 84.53( 4) 90.23( P)
5 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 311.71 2. 73.35( 3) 89.55( 2) 70.88( 5) 66.86( 5) 77.93( P)
6 Sadílková Iva VIC0151 112.75 4. 66.56( 4) 46.19( 4)
7 Pišová Barbora LCE0251 97.83 2. 97.83( 2)
8 Mališková Eliška LCE0354 97.46 6. 45.71( 6) 51.75( 6)
9 Mudráková Eliška LCE0352 87.84 3. 87.84( 3)
10 Dufková Renata LCE0253 42.54 5. 42.54( 5) 0.00( D)
11 Halová Romana VIC0164 30.39 6. 30.39( 6) 0.00( D)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Matulíková Aneta TZL0050 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Slovenčíková Eliška VIC9959 192.61 2. 92.91( 2) 99.70( 2)
3 Müllerová Erika OTK0050 100.00 1. 100.00( 1)
4 Králová Vilma LCE9950 55.74 2. 55.74( 2)
5 Malá Nela VIC0051 45.84 3. 37.10( 3) 8.74( 3)
D35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Batani Hana TZL7351 416.63 1. 99.40( 2) 98.37( 2) 110.20( 1)102.87( 2)104.16( P)
2 Pekárková Eva TZL7653 414.89 1. 100.00( 1) 104.12( 1)103.93( 1) 103.12( 1)103.72( P)
3 Hubáčková Dagmar LCE6569 378.87 1. 89.37( 3) 91.80( 3) 97.70( 3) 100.00( 1)
4 Kurfürstová Irena TZL8053 358.27 3. 84.71( 4) 66.97( 4) 89.98( 3) 94.01( 3) 89.57( P)
5 Sedláčková Jana HLV7060 307.68 3. 65.65( 5) 83.77( 4) 76.06( 6) 82.20( 3)
6 Kundratová Jana TZL7350 304.56 4. 65.01( 6) 60.57( 5) 79.99( 6) 83.42( 4) 76.14( P)
7 Chovancová Jana TZL7352 289.68 5. 57.38( 5) 82.70( 5) 77.18( 5) 72.42( P)
8 Linhartová Martina GIG7750 165.14 2. 71.66( 4) 93.48( 2)
9 Honnerová Blanka TZL8052 138.77 2. 104.08( 2) 34.69( P)
10 Dittrichová Andrea SKM7750 133.08 2. 33.27( P) 99.81( 2)
11 Chromčáková Jitka JZL7850 22.67 7. 22.67( 7)
12 Sedláčková Dagmar KVS7351 0.82 4. 0.00( 6) 0.82( 4)
D45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Koláriková Irena TZL6351 415.19 1. 100.00( 1) 101.97( 2)109.42( 1)100.00( 1) 100.00( 1)103.80( P)
2 Vlažná Mirka LCE5852 376.92 2. 29.70( 3) 88.72( 4) 94.54( 3) 96.65( 2) 97.01( 2)
3 Lázničková Marcela TZL6751 318.87 4. 79.91( 7) 85.07( 5) 74.17( 4) 79.72( P)
4 Ferdusová Eva LCE6461 284.27 2. 89.38( 3) 96.04( 2) 98.85( 2)
5 Vavrysová Iva LCE6359 270.27 1. 61.62( 2)108.65( 1) 100.00( 1)
6 Sadílková Lenka VIC7055 170.52 3. 87.22( 6) 83.30( 3)
7 Slezáková Jitka LCE6351 128.14 4. 71.54( 8) 56.60( 4)
8 Horynová Eva TZL5254 89.69 4. 89.69( 4)
9 Klímová Barbora OTK7251 88.32 5. 88.32( 5)
10 Schäferová Jana TZL6566 86.77 5. 36.39( 9) 28.69( 5) 21.69( P)
11 Pišová Hana LCE7053 85.61 3. 85.61( 3) 0.00( D)
12 Cahlová Slávka LCE5451 67.82 6. 67.82( 6)
D55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Horynová Eva TZL5254 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 98.35( 2) 100.00( 1)
2 Krejčíková Monika TZL6262 374.89 3. 95.62( 3) 87.53( 3) 98.02( 3) 93.72( P)
3 Žaludková Miroslava TZL5954 362.52 1. 85.39( 2) 80.30( 4) 96.83( 2) 79.99( 4) 100.00( 1)
4 Cetkovská Alena TZL6263 236.63 2. 89.08( 3) 88.39( 2) 59.16( P)
5 Strnadlová Zdeňka SKM5557 152.11 1. 38.03( P)114.08( 1)
6 Polášková Kamila TZL6052 130.45 2. 97.84( 2) 32.61( P)
7 Trávníčková Jitka KVS5651 108.13 2. 45.37( 5) 62.76( 2)
8 Stackeová Anna LCE5551 85.23 4. 85.23( 4)
9 Christovová Marie SKM5851 27.81 5. 6.95( P) 20.86( 5)
10 Jelínková Dagmar TZL5757 23.51 6. 17.63( 6) 5.88( P)
H10C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Skýba Jakub Jan LCE0701 804.26 1. 186.23( 2) 192.22( 3) 208.93( 1)194.44( 3)200.95( 2)199.94( 2)
2 Pernička Martin TZL0800 799.05 1. 200.00( 1)190.32( 4) 201.18( 2)197.57( 3)200.30( 1)
3 Linhart Jakub GIG0800 712.44 4. 171.54( 5)188.78( 4)163.78( 7)188.34( 5)
4 Hozík Štěpán TZL0806 685.74 5. 179.23( 5) 48.54( 8) 181.30( 7)170.28( 6)154.93( 7)
5 Kundrata Vít TZL0700 684.96 3. 65.55( 4) 193.39( 3)116.77(13)181.98( 4)192.82( 4)
6 Hájek Radim LCE0702 646.70 3. 146.90( 3)113.13(10) 185.68( 6)162.48( 8)151.64( 8)
7 Mikláš Matěj TZL0704 628.35 2. 33.14( 5)197.77( 2)197.68( 2) 199.76( 3)
8 Vlček Tomáš VIC0713 615.86 1. 210.01( 1) 204.38( 1)201.47( 1)
9 Slováček Ondřej TZL0902 546.72 4. 124.02( 9)172.50( 4)165.71( 9) 84.49(13) 0.00( D)
10 Pavlík Adam TZL0810 503.56 6. 161.43(10)161.18( 9)180.95( 6)
11 Linhart Adam GIG0801 454.65 7. 129.21( 7) 81.84(16)151.30(10) 92.30(11)
12 Truneček Jakub TZL0705 414.06 10. 109.34(11) 141.13(11) 70.19(14) 93.40(10)
13 Přibík Martin TZL0807 406.70 8. 166.03( 8)119.06(12)121.61( 9)
14 Novotný Miloš TZL0702 333.53 8. 137.01( 8) 113.14(14) 83.38( P)
15 Sikora Jan TZL0707 287.17 11. 136.65(12)150.52(11) 0.00(13)
16 Honner Jaroslav TZL0701 235.81 6. 176.86( 6) 58.95( P)
17 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 201.85 6. 151.39( 6) 50.46( P)
18 Veselý Štěpán VIC0712 188.03 5. 188.03( 5)
19 Pekárek David TZL1000 181.20 5. 181.20( 5)
20 Pěček Jakub SKM0700 161.84 7. 161.84( 7)
21 Koňařík Vojtéch SVS0701 161.47 15. 102.46(15) 59.01(15)
22 Němec Michal TZL0805 71.30 12. 71.30(12)
H12C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Pekárek Tobias TZL0502 B 852.60 1. 213.71( 1) 218.80( 1)212.65( 1)207.44( 1)
2 Sláma Šimon LCE0502 B 785.80 1. 194.51( 2)202.93( 1)187.43( 3)186.72( 4) 173.27( 7) 200.93( 2)
3 Vaněk Bořek TZL0505 B 783.57 2. 188.12( 5) 196.94( 3)193.76( 2)197.63( 2)195.24( 3)191.08( 3)
4 Němec Filip TZL0503 B 776.36 1. 192.50( 5)178.54( 4) 197.33( 2)207.99( 1)
5 Huleja Martin TZL0604 B 746.64 2. 170.90( 6) 200.13( 2) 189.73( 3)177.45( 6)179.33( 5)
6 Pernička Václav TZL0602 B 737.19 3. 191.77( 3)192.72( 4) 174.37( 5)178.33( 5)163.95( 8)
7 Strakoš Ondřej TZL0601 B 707.02 4. 191.47( 4)179.59( 6)143.94( 5) 157.46( 7)178.50( 4)153.15(10)
8 Palas Jan TZL0507 607.03 6. 167.57( 7)137.48( 6) 140.43( 9)154.97( 9)144.06(12)
9 Kovařík Šimon LCE0503 603.96 7. 157.14( 9)111.91( 7) 134.76(10)158.28( 8)153.78( 9)
10 Hrbáček Filip LCE0501 564.95 4. 137.26(11) 85.08( 8) 153.75(10)188.86( 4)
11 Vebr David LCE0504 489.29 8. 97.82( 8) 0.00(13) 141.32( 8)144.16(11)105.99(16)
12 Martinek Matyáš TZL0504 461.97 5. 158.73( 8) 174.37( 5) 128.87(15)
13 Káňa Jindřich LCE0602 458.59 9. 95.89( 9)104.21(12) 127.52(11) 90.99(12) 130.97(14)
14 Mudrák Šimon LCE0601 339.57 7. 168.31( 7) 171.26( 7)
15 Hala Jaromír VIC0606 327.48 6. 153.68(10) 173.80( 6)
16 Pěček Jakub SKM0700 272.64 11. 121.40(12) 151.24(11)
17 Riessler Štěpán OTK0500 189.99 13. 115.73(13) 74.26(13)
18 Pastuszek Tomáš TZL0603 134.59 13. 134.59(13)
H14C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Hustý Adam TZL0403 B 823.77 1. 200.00( 1) 206.41( 1)200.00( 1)204.44( 2)212.92( 1)199.21( 2)
2 Šemnický Jakub TZL0400 B 750.45 2. 190.25( 3)176.24( 2) 188.79( 3)193.98( 2)177.43( 6)
3 Eichler Vít TZL0401 B 739.78 2. 186.17( 2)181.08( 4) 179.83( 5) 0.00( D) 192.70( 4)
4 Hájek Petr LCE0306 B 702.65 4. 165.04( 4)132.59( 6) 181.87( 4)172.88( 5)182.86( 5)
5 Novosad Pavel TZL0404 604.86 1. 203.34( 2) 206.77( 1) 194.75( 3)
6 Humeník David LCE0402 591.34 3. 178.80( 3) 0.00( D) 76.50( 5) 0.00( D) 193.09( 3)142.95( 7)
7 Kovařík Jakub LCE0307 531.37 4. 159.99( 5) 92.74( 4)141.61( 7)137.03( 7) 0.00( D)
8 Vaněk Ondřej TZL0402 480.48 3. 164.86( 3) 0.00( D)188.64( 4)126.98( 8)
9 Pekárek Tobias TZL0502 206.04 1. 206.04( 1)
10 Černín Adam SVS0401 166.27 6. 166.27( 6)
11 Veselý Jonáš VIC0411 148.16 6. 148.16( 6)
12 Frkal Jiří SKM0300 99.23 8. 24.81( P) 74.42( 8) 0.00(10)
13 Pěček Dominik SKM0401 42.58 9. 0.00( D) 38.60( 9) 3.98( 9)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Kundrata Jan TZL0203 B 404.56 1. 100.00( 1) 89.79( 2) 103.42( 1)100.00( 1)101.14( P)
2 Bartík Filip TZL0202 B 401.25 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.94( 2) 97.21( 3) 100.31( P)
3 Koňařík Vít SVS0200 322.07 1. 65.35( 2) 63.95( 3) 43.12( 6) 92.77( 4)100.00( 1)
4 Janda Přemek TZL0103 277.57 2. 80.91( 4) 98.48( 2) 98.18( 2)
5 Blank Noah SKM0201 196.43 3. 49.11( P) 95.64( 3) 51.68( 4)
6 Zvoníček Jiří SKM0101 90.17 3. 22.54( P) 67.63( 3)
7 Pšenčík David VIC0209 83.30 5. 66.87( 5) 16.43( 5)
8 Pšenčík Jan VIC0100 11.31 7. 11.31( 7)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Müller Tomáš OTK9901 B 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Malý Vojtěch VIC0005 100.00 1. 100.00( 1)
H35C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Dittrich Pavel SKM7501 426.51 1. 103.31( 2)106.63( P)100.00( 1) 110.74( 1) 105.83( 1)
2 Pernička Petr TZL7336 403.27 1. 79.15( 4) 103.90( 1) 97.48( 2)101.07( 1)100.82( P)
3 Vrubel Karel TZL6401 374.37 2. 93.26( 3) 97.69( 3) 78.80( 2) 89.83( 4) 93.59( P)
4 Schäfer Michal TZL6304 333.68 3. 62.37( 6) 96.11( 5) 91.78( 3) 83.42( P)
5 Švestka Vítězslav KVS7301 327.81 2. 71.02( 5) 76.70( 8) 76.65( 3) 74.39( 7)100.07( 2) 66.78( 4)
6 Vlček Roman SKM7000 276.33 4. 69.08( P) 72.70( 4) 74.92( 6) 0.00( D) 59.63( 6)
7 Mašláň Jakub TZL7801 220.20 3. 66.30(12) 98.85( 3) 55.05( P)
8 Mudrák Stanislav LCE6701 198.53 1. 103.43( 1) 95.10( 3)
9 Pěček Vítězslav SKM7104 167.31 8. 41.83( P) 68.69(11) 56.79( 8)
10 Vlček Jiří VIC7700 165.64 4. 71.56( 8) 94.08( 4)
11 Sláma Lumír LCE8103 161.38 5. 58.40( 7) 66.97( 5) 0.00( D) 36.01(11)
12 Novotný Marek TZL7301 157.12 9. 75.12( 9) 70.29(10) 11.71(13)
13 Kusák Ivan EZL6502 138.63 6. 95.95( 6) 42.68(10)
14 Nečas Rudolf TZL5703 131.20 2. 98.40( 2) 32.80( P)
15 Černoch Karel TZL6835 129.56 4. 97.17( 4) 32.39( P)
16 Novosad Pavel TZL7401 123.15 7. 92.36( 7) 30.79( P)
17 Pěček Martin SKM7301 116.72 5. 29.18( P) 87.54( 5)
18 Marek Martin VIC7624 99.07 2. 99.07( 2)
19 Rytíř Jan SKM7701 95.16 9. 23.79( P) 71.37( 9)
20 Rytíř Michal SKM7325 74.21 9. 18.55( P) 55.66( 9)
21 Sedláček Jaroslav HLV6404 61.10 5. 61.10( 5)
22 Hrbáček Tomáš LCE7702 60.33 5. 60.33( 5)
23 Hubáček Libor LCE6721 58.75 7. 39.06(13) 19.69( 7)
24 Müller Libor OTK7201 58.35 7. 58.35( 7)
25 Zvoníček Josef SKM6901 46.05 12. 11.51( P) 34.54(12)
26 Přibík Václav TZL7802 26.13 6. 0.00(14) 26.13( 6) 0.00(14)
H45C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Láznička Libor TZL6701 402.99 1. 102.63( 2)100.00( 1) 99.61( 3) 100.75( P)
2 Strakoš Bohumil TZL6345 377.48 2. 93.77( 2) 89.65( 4) 99.69( 2) 85.43( 3) 94.37( P)
3 Kunz Petr OTK6910 295.77 1. 100.00( 1) 93.80( 3) 101.97( 2)
4 Sedláček Jaroslav HLV6404 292.81 1. 103.57( 1) 89.24( 5)100.00( 1)
5 Šamánek Petr ZVS6901 189.03 1. 100.70( 1) 88.33( 2)
6 Riessler Otto OTK6800 173.69 4. 88.77( 6) 84.92( 4)
7 Černík Milan KVS6501 170.68 5. 83.52( 6) 87.16( 5)
8 Jelínek Petr TZL4902 160.37 4. 72.42( 5) 87.95( 4)
9 Piše Dušan LCE6702 153.97 6. 82.16( 7) 71.81( 6)
10 Kavan Luboš SKM6301 152.59 3. 80.00( 3) 38.15( P) 0.00( D) 34.44( 7)
11 Moser Zdeněk SKM6200 129.39 4. 32.35( P) 97.04( 4)
12 Galík Svatopluk TZL6301 115.15 3. 86.36( 3) 28.79( P)
13 Plášek Martin LCE6118 109.73 1. 109.73( 1)
14 Krejčík Zbyněk TZL5704 108.97 7. 81.73( 7) 27.24( P)
15 Müller Libor OTK7201 98.82 2. 98.82( 2)
16 Zentrich David OTK7101 88.31 3. 88.31( 3)
17 Hubáček Jaroslav LCE6311 85.00 4. 85.00( 4)
18 Šiška Oto OTK7202 84.52 5. 84.52( 5)
H55C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Plášek Martin LCE6118 437.49 1. 113.63( 1)114.04( 1)100.00( 1) 109.82( 1)100.00( 1)
2 Slováček Rudolf TZL5402 340.15 3. 88.41( 3) 77.58( 3) 89.12( 4) 85.04( P)
3 Tomášek Pavel OTK5800 330.48 3. 88.31( 3) 61.36( 4) 93.95( 3) 0.00( D) 86.86( 3)
4 Peška Antonín HLV4801 308.70 3. 79.73( 4) 69.75( 7) 79.44( 3) 79.78( 5)
5 Pěček Vítězslav SKM4903 302.29 4. 72.54( 6) 75.57( P) 37.14( 5) 73.81( 6) 80.37( 4)
6 Hrbas Vladimír KVS5301 261.16 2. 82.60( 4) 88.25( 5) 0.00( D) 90.31( 2)
7 Slezák Libor LCE6207 214.36 1. 91.53( 2) 122.83( 1)
8 Jelínek Vít TZL5102 186.15 2. 96.23( 2) 89.92( 2)
9 Maliňák Josef SVS5501 172.27 6. 59.93( 6) 67.90( 8) 44.44( 7)
10 Šidla Antonín OTK4601 153.93 5. 80.94( 5) 72.99( 5)
11 Kaloč Vítězslav KVS5904 137.43 4. 59.45(11) 77.98( 4)
12 Háj Bohumil TZL5601 130.19 2. 97.64( 2) 32.55( P)
13 Otrusina Milan EZL6205 108.90 7. 42.17( 7) 66.73( 9)
14 Jelínek Petr TZL4902 97.96 2. 97.96( 2)
15 Štěpáník Otakar OTK5707 74.60 7. 34.75( 7) 39.85( 8)
16 Polínek Jaroslav OTK5300 63.28 9. 0.00( 9) 63.28(10)
17 Chalupa Tomáš KVS5501 48.74 6. 48.74( 6)
18 Chromčák František JZL5201 33.01 12. 33.01(12)
H65C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
KSU 1
SKM 2
ABM 3
ASU 4
ASU 5
TZL 6
1 Láznička Alois TZL3613 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 99.52( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Šmakal Pavel TZL4801 371.41 1. 74.86( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 96.55( 2) 35.47( 2)