Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - jaro 2017 - stav po 11 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TUR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) STB, FYD Ano Ano
2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) STB, FYD Ano Ano
2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) STB, FYD Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati LTP Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Kocmanová Adéla BOR0752 1442.28 1. 165.83(11) 206.27( 1)202.42( 2)192.27( 4) 211.25( 1)199.94( 2) 201.38( 2) 204.19( 2)204.92( 1)201.42( 2)211.81( 1)
2 Lamačová Barbora BOR0750 1436.58 1. 204.40( 1)194.11( 3)204.13( 1)207.25( 1)191.47( 3) 212.28( 1)210.15( 1)189.37( 3) 204.26( 2)
3 Baloghová Mile TJN0750 1378.90 1. 185.23( 5)199.63( 2)193.45( 3)199.98( 2)184.44( 4) 189.41( 4)206.35( 1)204.85( 2)
4 Waldhauserová Eliška BOR0757 1293.44 3. 192.40( 4)184.78( P)122.56(17) 161.44( 9) 181.80( 5) 187.88( 4)170.43( 5) 171.00( 8)192.23( 3)183.35( 3)
5 Zabořilová Anna JEN0951 1227.45 2. 200.70( 2)190.22( 4)174.22( 9)192.77( 3)133.23(13) 186.69( 5)149.62(14)102.48(17)
6 Rejholcová Tereza BOR0751 1214.91 4. 172.91( 9)181.02( 6)168.38(12)171.59( 5)161.03( 9)157.59( 4) 182.03( 6) 177.95( 5)100.29(18)
7 Lipenská Barbora CHA0753 1198.41 6. 179.44( 6)166.30( 8)163.75(13)157.43(11)179.61( 6) 183.88( 6)168.00( 9) 0.00( D)
8 Novotná Karolína TUR0853 1197.46 2. 155.16(11)153.98(14) 165.20( 8)197.28( 2)187.77( 3) 88.48(16) 159.92( 8)156.31(13)175.82( 7)105.90(14)
9 Vaňourková Sára BOR0759 1153.34 4. 126.12(18) 128.79(12)181.37( 4)113.93(12) 164.43( 8) 116.17(14) 186.86( 4)156.64(12)176.58( 6)158.67( 8)
10 Houžvičková Daniela TUR0751 1137.36 4. 157.10(10)179.15( 5) 102.19(14) 126.90( 8)183.32( 5) 161.27(10)180.84( 4)148.78(10)
11 Soukupová Marie BOR0952 1040.87 4. 153.02(15) 94.86(14) 117.52(18) 64.55(14) 134.82(12) 130.61(12)139.36(10)178.18( 7)123.49(19)181.39( 4)
12 Halewicz Julia STB0753 972.70 7. 159.97( 9)176.64( 7) 171.15( 7)139.91( 7)160.71( 8)164.32( 7)
13 Klustová Tereza CHA0751 890.64 3. 194.90( 3) 92.81(15)170.39(11) 157.55(11)114.00(20)160.99( 7)
14 Szeliga Sonia STB0754 877.77 1. 104.05(13)174.22( 9) 144.03(11)150.75( 5) 98.28(15)206.44( 1)
15 Vokušová Veronika TJN0756 870.46 6. 153.50(14) 129.61(15) 134.48(11)115.56(11) 163.37(12)173.94( 6)
16 Zawada Marcelina STB0752 823.11 3. 188.18( 5)174.52( 8) 0.00( D)103.39( 9)188.48( 3)168.54( 6)
17 Štveráková Zuzana CHA0750 794.23 7. 173.40( 8) 165.26( 7)152.19(10) 151.06(13)152.32( 9)
18 Nováková Viktorie RUM0751 757.84 6. 159.95(13) 93.45(19)166.39( 6) 82.85(15)149.42( 6) 105.78(13) 0.00( D)
19 Krejzová Markéta TUR0854 635.63 7. 179.11( 7) 152.45( 9)108.02(12) 134.73(16) 61.32(20)
20 Nožičková Eva TJN0852 602.58 7. 144.16(16)168.76( 7) 81.57(21) 0.00(19) 103.29(21)104.80(16)
21 Ferbasová Matylda TUR0762 601.92 10. 163.73(12) 85.90(20) 94.19(13) 0.00(10) 11.09(18) 141.11(15)105.90(14)
22 Ekertová Jana VLI0750 540.02 8. 0.00( D) 119.43(13)143.40( 9) 171.04( 8)106.15(13)
23 Koňáková Eliška TJN0752 482.25 6. 169.77(10) 68.89(16)176.94( 6) 39.65(24) 27.00(21)
24 Michálková Ema BOR0857 459.53 9. 164.90( 9)164.05(11)130.58(11)
25 Ryšavá Kateřina TJN0754 367.68 10. 57.03(15) 144.02(10) 166.63(10) 0.00(22)
26 Mašková Lucie STB0751 334.91 7. 157.87(10) 177.04( 7)
27 Pavlova Lenka TJN0850 315.04 14. 0.00(20) 139.06(14) 99.27(22) 76.71(19)
28 Heřmánková Bára TUR0850 306.21 5. 127.75(18)178.46( 5)
29 Murswieková Kateřina BOR0753 215.83 12. 96.00(23)119.83(12)
30 Lošťáková Ela LTP0951 190.81 3. 190.81( 3)
31 Flossmannová Lucie VLI0852 133.22 17. 133.22(17)
32 Kottíková Lucie TJN0657 129.66 17. 129.66(17)
33 Nejedlová Karolína LLI0852 128.60 16. 128.60(16)
34 Adamcová Tereza TJN0753 64.40 17. 64.40(17)
35 Synková Elena DOK0850 15.60 16. 15.60(16) 0.00( D)
D12
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Matyášová Kristýna CHA0555 B 1430.02 1. 206.93( 1)193.96( 3) 206.74( 1)189.70( 4) 208.76( 1)197.94( 3)200.54( 2)200.20( 2)208.91( 1)
2 Novotná Michaela TUR0551 B 1426.01 1. 204.16( 2)203.14( 1)194.56( 3) 200.71( 2)203.05( 2)188.87( 5) 202.75( 1)194.91( 5) 205.47( 2) 0.00( D) 206.73( 1)
3 Mellanová Judita TUV0559 B 1360.54 1. 188.91( 3)165.27( 7) 198.70( 2)206.65( 1)188.19( 3)185.41( 6)196.71( 3)195.97( 4)
4 Kubecová Magdalena STB0550 B 1338.38 1. 202.90( 2)188.98( 4)192.64( 3)173.83( 5)203.12( 1)192.59( 4)184.32( 7)
5 Novotná Barbora TUR0552 B 1298.28 2. 160.65( 6) 184.79( 5)157.29(12) 170.19( 8)165.33( 7) 198.94( 2)185.25( 8)196.88( 3)185.62( 3)176.61( 7)158.46( 8)
6 Hájková Tereza TUV0558 B 1274.26 1. 161.62( 5)162.95( 8)156.01(13) 181.63( 5)182.69( 4)192.47( 4)189.98( 5)202.92( 1)
7 Skácelová Kateřina VLI0550 B 1268.50 2. 171.27( 4)139.37(11) 166.92( 9)163.21( 9) 147.89(10) 179.80( 7)166.34(12) 188.56( 6)172.82( 8)183.28( 6)205.85( 2)
8 Štemberová Bára TJN0650 B 1253.26 1. 156.54( 8)141.58(10) 154.34(14) 125.96(15) 162.82( 8)177.64( 9)185.75( 7)140.40( 9) 177.03( 7)206.06( 1)187.42( 3)
9 Pecková Tereza VLI0551 B 1226.75 2. 146.15(10)175.03( 6)176.72( 6)173.06( 6)133.60(13) 182.44( 4)197.96( 2)175.39( 4)
10 Koudelková Eliška BOR0652 B 1151.96 3. 123.35(14) 6.16(19) 164.57( P)143.39(12)139.46(11)164.68(12)138.69(16) 29.33(12) 179.78( 6)195.98( 3)164.10( 7)
11 Háková Eliška TJN0654 B 1085.63 5. 136.47(12) 98.91(23) 171.29( 7)137.75(12) 163.43(13) 166.20( 9)140.49(12)170.00( 5)
12 Vilémová Eliška VLI0655 1077.73 4. 152.88( 9) 132.28(20)121.80(17)166.40( 6) 185.95( 6) 190.30( 4)128.12(13)
13 Zoubková Šárka TJN0554 1021.98 6. 107.13(17)105.11(18) 150.60(16) 44.96(23) 114.60(14) 93.86(15) 160.11(15) 148.84(14)175.97( 8)164.73( 6)
14 Dušková Viktorie TJN0655 994.41 8. 139.20(11)133.57(14)139.53(17)125.59(16)110.31(15) 176.20(10)128.73(20)151.59( 8)
15 Lošťáková Sára LTP0650 914.47 8. 0.00( D) 169.31( 8)112.68(18) 70.87(20)162.67(13)136.78(17) 97.68(11)164.48(10)
16 Skalová Jolana TJN0653 904.13 6. 160.65( 6)113.01(17)165.97(11)158.44(10) 171.17( 9)134.89(12)
17 Zawada Karolina STB0552 881.36 4. 187.22( 4)187.95( 5) 161.25( 9)175.48(11)169.46(11)
18 Hovorková Marie LDC0650 802.72 9. 51.51(23) 135.86(18) 72.00(20)106.03(17) 152.96(11)135.55(13)148.81( 9)
19 Kowalczyk Honorata STB0651 789.31 8. 122.42(15)152.35(15) 107.38(16)177.93( 8)122.70(21)106.53(10)
20 Savruková Adéla TJN0656 750.44 5. 109.22(16)142.97( 9)114.28(22)139.17(13) 64.77(22) 180.03( 5)
21 Rejmanová Nikola BOR0656 739.92 12. 105.86(20)105.70( P)122.41(21) 99.23(19) 0.00( D) 11.46(23) 150.13(12)113.21(14) 43.38(17)
22 Vamberová Markéta TUR0657 706.12 5. 123.27(15) 157.34(14)132.75(18) 185.70( 5)107.06(14)
23 Lamačová Kateřina TUR0660 632.17 10. 86.05(21) 166.29(10)146.51(11) 59.94(21) 173.38(10)
24 Houdová Veronika CHA0552 594.27 9. 137.18(13) 134.19(19) 173.89( 9) 149.01(13)
25 Kottíková Lucie TJN0657 560.45 11. 96.12(24) 53.16(22) 163.33(14) 108.81(15)139.03(11)
26 Štveráková Eliška CHA0553 537.39 10. 66.16(22) 90.47(26) 60.93(21)101.45(18) 75.46(18)142.92(10)
27 Balcarová Marie LLI0652 502.54 11. 106.01(19)113.47(16) 127.85(14) 155.21(11)
28 Podoubská Adéla TJN0658 251.87 10. 158.47(10) 93.40(15)
29 Stehlíková Adéla BOR0554 234.14 18. 106.08(18) 33.45( P) 94.61(25) 0.00(24)
30 Sochová Anna BOR0550 204.04 7. 29.15( P)174.89( 7)
31 Vinšová Petra TJN0453 158.23 16. 76.49(17) 81.74(16)
32 Houžvičková Daniela TUR0751 138.97 12. 138.97(12)
33 Heczková Anna VLI0652 136.12 13. 136.12(13)
34 Rindová Adriana LLI0653 131.44 19. 131.44(19)
35 Kosková Adéla VLI0656 115.88 19. 0.00(27) 40.50(24) 75.38(19)
36 Šírlová Markéta CHA0653 94.87 15. 0.00(25) 94.87(15) 0.00(19)
37 Šírlová Zdeňka CHA0654 86.18 16. 86.18(16)
38 Procházková Veronika KUL0651 73.47 16. 73.47(16)
39 Koňáková Martina TJN0555 15.18 24. 15.18(24)
40 Holanová Lucie CHA0655 13.98 20. 13.98(25) 0.00(26) 0.00(20)
41 Sklenářová Zuzana TUR0658 9.12 26. 9.12(26)
D14
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Martanová Lea VLI0555 B 1450.57 1. 206.92( 1)207.40( 1)205.77( 2) 203.48( 1)205.97( 1)206.20( 1)214.83( 1)
2 Podrábská Alžběta VLI0451 B 1422.10 1. 191.13( 5) 203.90( 2)199.80( 2)209.16( 1)204.23( 1)200.79( 2)205.00( 2)199.22( 2)193.31( 2)
3 Pesničáková Soňa TJN0451 B 1344.41 2. 192.47( 2)189.19( 3)175.50( 7) 179.84( 4) 193.87( 4)195.73( 3)189.03( 3) 188.47( 4)178.19( 7) 195.65( 3)
4 Rumlenová Tereza BOR0453 B 1329.34 1. 181.32( 8)189.91( P)192.79( 3)185.06( 3)169.85(13) 165.04(10) 185.57( 4)191.86( 3)202.83( 1)147.31( 8)
5 Nagyová Kateřina TJN0452 B 1304.34 1. 185.22( 7)174.48( 8)107.58(17) 155.37(12) 199.26( 2)191.41( 6)147.20(14) 159.79( 7) 191.88( 4)202.30( 1)
6 Hudská Štěpánka TUR0450 B 1269.87 2. 185.89( 6)182.34( 6)180.00( 4)168.12( 7)176.56(10) 149.00(13) 200.36( 2)176.60( 5)
7 Skácelová Adéla VLI0454 B 1245.09 4. 191.73( 4)157.35(14) 178.98( 5)162.43( 9) 173.36(11)189.62( 7)152.73(12) 164.49( 6)174.57( 7)172.34(10)146.16( 9)
8 Tomanicová Sofie CHA0450 B 1236.62 4. 134.79(15) 178.07( 6)148.45(14) 171.89(12)187.98( 9)160.75(11)153.59( 8) 180.74( 6)177.14( 8)180.05( 4)
9 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 1212.17 5. 165.21(12)141.14(13)175.27( 5)187.58( 7)187.84(10)173.06( 6)139.10(10) 182.07( 5)
10 Mrkvičková Veronika TJN0355 B 1203.34 4. 158.53(11)188.18( 4) 164.17( 8)193.57( 6)157.30(15)167.32( 8) 174.27( 8)110.16(14) 116.11(11)
11 Zaňková Natálie TJN0450 1190.84 5. 167.79(10)170.45( 9) 143.93(15) 161.17(14)175.77(13)167.25( 9) 165.75( 9)182.66( 5)108.18(12)
12 Andrlová Lea VLI0453 1146.97 3. 167.33(11)121.34(15) 143.03(17)179.71( 9)185.60(11)110.35(18) 126.15(12)196.81( 3)148.34( 7)
13 Nehasilová Veronika LDC0350 970.78 3. 168.54(10)164.26( 8)160.26(10)196.51( 3) 117.88(16) 163.33(10)
14 Kowalczyk Wiktoria STB0450 776.56 4. 182.54( 5)159.13(10) 194.99( 4)106.61(19)133.29(11)
15 Vitebská Eliška TJN0350 735.52 2. 192.22( 3) 159.93(11) 181.32( 6)202.05( 2)
16 Piecek Emilia STB0351 723.47 5. 184.63( 8)191.71( 5)172.78( 7)174.35( 5)
17 Šestáková Marie VLI0452 722.83 6. 168.78( 6)137.97(16)160.72(14)114.22(17) 141.14(11)
18 Riedelová Adéla BOR0451 656.94 12. 128.19(12) 93.85( P)133.17(14) 0.00( D)180.39(12)121.34(15)
19 Bednaříková Emma VLI0359 590.07 1. 215.31( 1) 180.18( 5)194.58( 3)
20 Jakoubková Anna BOR0457 581.15 6. 83.02( P) 89.22(20) 83.84(18) 156.14(12)168.93( 6)
21 Divišková Rebeka CHA0352 568.25 10. 121.97(13) 94.37(19) 73.73(19) 145.95(13)132.23(10)
22 Neradová Natálie BOR0452 537.90 15. 72.87(16) 76.84( P)104.05(18)143.79(16)140.35(15)
23 Schacherlová Anna DOK0350 511.25 5. 175.69( 7)141.94(12) 193.62( 5)
24 Podhorná Anna VLI0455 477.25 11. 160.17(13)146.28(11) 170.80(11)
25 Seidlová Adéla TUR0452 422.06 9. 169.92( 9) 98.70(19)153.44(13)
26 Marková Hana LLI0450 337.55 8. 189.18( 8) 148.37( 9)
27 Nejedlová Josefína LLI0350 333.43 9. 159.50( 9) 173.93( 9)
28 Karpíšková Kateřina LTP0450 240.44 14. 103.64(18)136.80(17) 0.00(14)
29 Cihlářová Barbora CHA0451 228.58 14. 92.97(14) 64.87(21) 0.00(21) 70.74(15)
30 Lamačová Pavlína TUR0451 189.94 16. 0.00(18) 116.79(16) 0.00( D) 73.15(20)
31 Průšková Tereza BOR0456 185.85 4. 185.85( 4)
32 Bujná Natalie KAS0351 167.58 13. 63.91(17) 103.67(13)
33 Menclová Anna JEN0452 84.26 15. 84.26(15) 0.00( D)
34 Říhová Eliška CHA0351 79.64 20. 0.00( D) 79.64(20)
35 Čabanová Tereza FYD0450 16.62 13. 0.00( D) 16.62(13)
D16
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Růžičková Vendula CHA0252 B 711.09 1. 89.22( 5) 101.12( 2)103.48( 2) 98.59( 3) 89.63( 5) 96.13( 4) 94.02( 6) 106.51( 1)111.24( 1) 50.64( 9)
2 Linková Lucie TJN0257 B 710.01 1. 103.85( 1) 87.92( 4) 98.66( 2)103.04( 1)102.54( 1) 94.35( 5)113.44( 1) 94.13( 5)
3 Podrábská Marie VLI0251 B 693.82 1. 97.45( 3)102.10( 1) 91.90( 3) 88.37( 7) 98.43( 3) 98.03( 3)101.82( 2) 94.41( 3) 78.15( 4) 101.58( 2)
4 Jeřábková Nina BOR0151 B 680.28 1. 98.71( 2) 97.18( P) 97.18( P) 62.57(12) 99.03( 2)101.57( 1) 99.08( 2) 87.53( 3) 60.85( 6)
5 Tymešová Anna BOR0253 B 662.07 1. 92.13( 4) 94.58( P) 94.58( P)102.75( 1) 88.61( 6) 100.40( 2) 89.02( 6)
6 Šritrová Lenka TUR0250 658.42 1. 96.78( 3) 79.72( 5) 95.23( 4) 95.65( 4) 97.52( 4) 84.74( 3) 73.59( 5) 108.78( 1)
7 Pavlová Martina LTP0151 651.68 1. 84.38( 5)104.63( 1) 82.95( 5) 98.54( 2) 81.23( 7) 86.84( 7) 76.89( 5) 93.10( P)101.24( 2) 74.18( 4)
8 Budská Anna TJN0253 543.74 4. 79.11( 8) 57.96( 9) 63.94(10) 93.70( 5) 83.50( 8) 57.63( 7) 94.25( 4) 71.28( 5)
9 Lišková Adélka CHA0254 526.42 4. 85.74( 6) 76.40( 7) 60.70( 8) 78.56( 8) 85.84( 6) 81.77( 4) 57.41( 7)
10 Zapalačová Petra DOK0154 464.16 4. 81.51( 7) 81.72( 6) 82.22( 4) 80.28( 6) 39.78(10) 45.10( 7) 53.55( 8)
11 Rybářová Tereza BOR0153 348.45 6. 30.09( 9) 49.78( P) 49.78( P) 72.27( 9) 70.15( 9) 76.38( 6)
12 Matějková Zuzana LTP0153 159.64 3. 61.22( 7) 98.42( 3)
13 Nehasilová Veronika LDC0350 153.90 3. 64.25( 6) 89.65( 3)
14 Baloghová Lída TJN0150 137.61 7. 48.14(10) 35.16(14) 54.31( 7)
15 Reisingerová Eliška DLT0151 123.23 11. 47.99(11) 63.04(11) 12.20(11)
16 Jeřábková Andrea CHA0253 70.65 12. 26.07(12) 44.58(13)
D18
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Poloprutská Lucie VLI9950 B 663.71 1. 100.00( 1) 94.46( 2)100.00( 1) 47.45( 5) 84.98( 3) 84.50( 3)100.00( 1) 99.77( 2)
2 Thořová Markéta TUR9952 B 556.08 1. 100.00( 1) 87.26( 2) 74.55( 4) 94.27( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
3 Kubecová Kateřina BOR9959 B 491.19 1. 70.17( P) 70.17( P)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 50.85( 4)
4 Jeřábková Ema BOR9957 391.03 1. 53.86( 2) 55.86( P) 55.86( P) 25.45( 5) 100.00( 1)100.00( 1)
5 Žejdlíková Karolína LTP9950 360.32 2. 92.32( 3) 94.15( 2) 81.64( 3) 92.21( 2)
6 Świca Katarzyna STB0099 229.37 2. 70.99( 4) 86.86( 2) 71.52( 2)
7 Macháčková Barbora FYD0051 81.93 3. 1.96( 5) 79.97( 3)
8 Hájková Anna TUR0051 35.24 4. 35.24( 4)
D20
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Knížková Šárka TJN9852 B 488.29 1. 100.00( 1) 93.51( 2) 94.78( 2) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Kohlová Monika TUR9756 B 459.26 1. 56.54( 3) 74.03( 2) 61.14( 3) 69.87( 3) 97.68( 2)100.00( 1)
3 Würzová Karolína FYD9852 400.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
4 Žuchová Daniela TJN9750 188.76 2. 98.24( 2) 90.52( 2)
5 Balcarová Barbora LLI9751 100.00 1. 100.00( 1)
H10
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Heczko Erik VLI0804 1438.53 1. 197.20( 3)175.36(10) 192.70( 3)199.73( 2)178.24( 8) 209.28( 1)173.27( 7) 209.00( 1)209.28( 1)221.34( 1)
2 Tomášek Prokop TUV0701 1350.20 1. 183.62( 5) 200.84( 1)204.71( 1) 189.98( 4)202.20( 1) 198.94( 2)169.91( 5)
3 Mairich Martin TJN0812 1320.13 2. 194.77( 4)180.39( 7)162.20(14) 183.45( 5)185.39( 5)164.09( 4) 49.89(14) 186.73( 5)197.62( 2)191.78( 3)154.70( 8)
4 Patka Kryštof BOR0702 1286.86 2. 200.51( 2)189.92( 3)199.72( 2)149.26( 9)195.83( 3)172.33( 3)146.33( 9) 179.29( 6)
5 Mertlík Vojtěch TUR0704 1234.73 1. 174.81( 9)214.13( 1)173.38(10)153.87( 8)121.76(11) 181.49( 4)175.44( 4)161.61( 7)
6 Hyxa Jan VLI0702 1228.17 2. 141.43(13) 188.54( 4)199.43( 3)185.80( 4) 8.69( 8) 199.46( 2)196.65( 3) 116.86(16) 0.00(27)
7 Riby Philip LTP0702 1162.93 2. 157.76(12)179.96( 9)160.72(15) 209.04( 2)170.07( 6)134.29( 9) 134.83( 9)110.09(21) 150.55( 9)
8 Podrábský Ctibor VLI0700 1034.56 1. 182.41( 6)199.45( 2)218.63( 1) 39.55(15)201.14( 2)193.38( 3)
9 Studničný Adam BOR0701 1027.75 4. 175.30( 8)188.94( 4)172.37(11)158.18( 7)181.20( 6) 151.76( 8)
10 Řehoř Hynek TJN0700 1005.33 6. 175.54( 7)154.33(12)166.64(13) 86.52(15) 143.76(10)111.26(11) 77.29(12) 86.44(25) 167.28( 6)
11 Nožička Jan TJN0809 990.74 4. 176.75( 6)165.72(11)186.51( 6) 112.50(12) 172.02( 5)177.24( 4)
12 Drahoňovský Tomáš TUR0701 976.46 1. 202.29( 1)188.28( 5) 194.45( 4) 191.26( 3) 200.18( 2)
13 Vávra Tomáš BOR0700 963.59 3. 104.16(15)178.37( 9) 0.00( D)160.48(10) 175.45( 5)166.65( 7)178.48( 3)
14 Vokurka Antonín TJN0800 913.37 7. 110.64(15)152.90(13)127.08(19)148.36(10)160.89( 9) 34.02( 7) 160.27( 8) 53.23(22)
15 Šebelka Matěj VLI0805 805.27 5. 174.00(10)180.18( 8)187.89( 5)110.01(13) 153.19(10)
16 Jakubík Jaromír TJN0704 774.59 7. 56.01(19) 184.57( 7) 0.00( D) 150.68( 7) 98.98(12) 146.65(12)137.70(10)
17 Klust Jan CHA0702 706.35 1. 195.95( 2)207.58( 1) 167.89( 6)134.93(11)
18 Lesák Marek TJN0811 623.62 7. 148.46( 8)133.70(10)160.83( 7)110.40(20) 70.23(21)
19 Válek Matěj BOR0703 597.90 12. 81.87(17) 90.58(16)141.59(17) 68.83(17) 96.93(12) 0.00(16) 111.88(18) 6.22(25)
20 Štembera Vítek TJN0801 541.94 4. 128.00(12) 123.63( 5) 187.32( 4)102.99(10)
21 Zeman Jakub BOR0704 466.56 6. 160.04( 8)166.17( 6)140.35(13)
22 Vokurka Václav TJN1000 437.86 5. 73.28( 6)176.14( 5) 85.58(26)102.86(16)
23 Miklas Ondřej VLI0701 422.91 11. 141.35(14) 145.09(11) 54.07(27) 82.40(18)
24 Podhorný Ondřej VLI0705 375.56 12. 112.38(14)167.56(12) 95.62(24)
25 Horáček Jakub JEN0800 365.02 11. 160.18(11) 97.56(23)107.28(15)
26 Horáček Dominik JEN0804 350.91 12. 98.52(16) 124.79(15)127.60(12)
27 Jelínek Václav LTP0706 323.84 6. 181.05( 6)142.79(16)
28 Habán Eduard VLI0800 303.25 7. 179.39( 7) 123.86(11)
29 Havel Antonín TJN0813 261.83 11. 88.28(11)152.26(11) 21.29(24)
30 Just Matouš CHA0701 257.09 8. 180.31( 8) 76.78(16)
31 Oravec Viktor TJN0814 236.96 13. 98.32(13) 138.64(14) 0.00(26)
32 Vilém Štěpán VLI0902 220.43 13. 106.51(22)113.92(13)
33 Knap Šimon CHA0606 219.65 14. 107.93(14) 111.72(19)
34 Polák Tomáš CHA0801 207.66 9. 156.92( 9) 50.74(23)
35 Vacek Ondřej BOR0708 202.49 17. 114.29(17) 88.20(17)
36 Zaňka Albert TJN0803 187.63 14. 77.99(18) 0.00(17) 0.00(18) 17.43(14) 16.03(29) 76.18(20)
37 Ryšánek Vojtěch KUL0701 133.73 18. 133.73(18)
38 Hrůzek Ondřej BOR0809 112.81 14. 112.81(14)
39 Murswiek Jan BOR0901 80.05 19. 0.00(30) 80.05(19)
40 Bukvic Kryštof TUV0802 60.02 13. 0.00( D) 0.00( D) 60.02(13)
41 Krupka Daniel CHA0703 52.68 13. 52.68(13)
42 Bureš David VLI0707 44.74 28. 44.74(28)
43 Raška Ondřej KUL0700 29.53 13. 29.53(13)
H12
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Mairich Filip TJN0603 B 1422.46 1. 199.12( 2)190.89( 3) 212.26( 1)204.59( 1)197.82( 3)202.03( 1)189.50( 4) 200.90( 2)205.74( 1)196.72( 3) 190.71( 3)
2 Bednařík Vilém VLI0509 B 1397.35 1. 204.19( 1) 199.90( 2)200.15( 2) 188.28( 5)196.15( 3) 203.69( 1)204.99( 1)
3 Dejnožka Martin TJN0600 B 1391.94 2. 175.22( 6) 200.00( 2)198.59( 2)193.43( 4)182.82( 7) 196.86( 3)200.77( 2)193.07( 4) 197.99( 2)141.44( 9) 204.30( 2)
4 Hoetzel Hugo JEN0503 B 1371.04 1. 196.69( 3) 174.07(12) 183.16( 7)207.15( 1)202.95( 1)196.27( 3)199.60( 2)185.22( 4)
5 Kučera Filip CHA0501 B 1299.45 1. 191.85( 5)209.11( 1)161.03( 9)183.29( 6)202.04( 1) 177.62( 4)157.84( 7) 174.51( 8)
6 Heřmánek Petr TUR0500 B 1258.57 4. 155.47( 9)166.75( 8)185.55( 4)184.36( 5)197.12( 4)191.68( 5) 7.89(16) 177.64( 6) 0.00( D) 151.03(10)
7 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B 1219.75 4. 188.92( 4)173.36( 5) 182.32( 8)168.10( 8)138.84(12) 155.34(10)174.04( 6)145.40( 8) 177.67( 7)
8 Maškarinec Marek VLI0501 B 1202.37 3. 145.00(11) 169.58( 7)189.15( 3)148.58( 9)181.56( 9)191.99( 4)174.79( 9)146.72(11)
9 Rokos Marek TJN0500 1185.91 6. 32.56(19) 157.51(10)173.22( 6)179.73( 7)175.83(11)186.36( 6)179.45( 7) 133.81(10)112.72(12)
10 Dolejší Jan STB0601 1185.86 5. 147.63(10)180.87(10)127.94( 9) 174.93( 8)164.12( 8)176.54( 5)163.97( 6)177.80( 6)
11 Sýkora Oliver TJN0504 1044.07 3. 193.26( 4) 195.51( 3)195.04( 5) 185.19( 6) 126.24(11)148.83(11)
12 Březina Karel CHA0605 1005.49 6. 149.38(10)177.46( 6)172.30( 7)160.21( 8)186.04( 6) 160.10( 8)
13 Míka Albert TJN0601 915.88 4. 174.83( 7)139.16(11) 85.69(16) 163.85( 7)173.04( 4)179.31( 5)
14 Šimek Vojtěch LTP0601 845.94 5. 164.13( 8)188.55( 5)162.02( 8) 171.42( 5)159.82( 9)
15 Pachnik Jedrzej STB0602 715.11 2. 168.84(13)201.12( 2)163.24(10)181.91( 5)
16 Houžvička David TUR0501 642.19 11. 121.31(14)134.81(11) 127.19(15) 134.25(13) 97.58(12) 27.05(13)
17 Wittur Filip STB0500 561.92 12. 21.94(20) 122.77(13)147.98(14) 121.62(14)103.69(12) 43.92(14)
18 Šašek Martin LLI0501 469.29 11. 138.37(12) 115.64(12)142.64(11) 72.64(13)
19 Dwojak Gracjan STB0604 440.74 9. 124.44(10)153.05(11)163.25( 9)
20 Veselý Václav TUV0601 364.11 3. 192.08( 3)172.03( 7)
21 Karvánek Matěj KAS0502 361.16 10. 91.05(17)132.76(12)137.35(10)
22 Kurenda Karel KAS0501 331.30 9. 48.02(18) 67.73(16)112.05(13) 103.50( 9)
23 Chalupa Jan BOR0509 324.80 9. 121.66(14)158.99( 9) 0.00(19) 44.15(10)
24 Vřešťál Antonín TUR0604 299.61 13. 128.69(13) 55.11(18) 115.81(15)
25 Matouš Marek JEN0602 273.82 12. 137.58(13) 135.82(12) 0.42(15) 0.00(15)
26 Vávra Jan BOR0500 264.50 11. 86.82(15) 0.00( D)110.78(14) 66.90(17) 0.00(11) 0.00(16) 0.00(14)
27 Pěnička Jan TJN0501 219.74 16. 96.20(16) 123.54(16)
28 Lajtkep Jakub STB0600 167.17 15. 90.63(15) 76.54(15)
29 Kudláček Mikuláš BOR0505 148.12 15. 105.80(15) 21.16( P) 21.16( P)
30 Sychra Marek CHA0604 125.51 17. 17.02(21) 50.49(17) 58.00(17) 0.00( D) 0.00(17) 0.00(17)
31 Bogar Vojtěch BOR0604 114.45 14. 16.35( P) 98.10(14)
32 Just Samuel CHA0502 72.39 16. 72.39(16)
H14
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Tkáč Matěj TJN0401 B 1446.31 1. 204.36( 1)198.14( 3) 206.22( 1)214.46( 1)205.87( 1) 208.30( 1)208.96( 1)
2 Lesák Ondřej TJN0306 B 1384.55 1. 185.09( 5) 180.36( 6) 201.97( 1)185.59( 4) 195.27( 2) 197.36( 2)187.66( 3)188.91( 3)203.95( 2)209.43( 1)
3 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B 1324.62 3. 189.11( 4) 193.03( 3)190.27( 3)194.69( 3)192.26( 4)181.93( 4)176.91( 4) 183.33( 4)181.81( 6)
4 Zabořil Ondřej JEN0401 B 1297.86 2. 18.79(19) 180.71( 5)199.48( 2)171.46( 7)171.93( 9) 196.15( 3) 122.72(13) 190.61( 3)187.52( 4)
5 Mellan Jonáš TUR0308 B 1293.02 4. 190.67( 4)167.60( 7) 184.99( 5)186.41( 5)193.16( 4)181.45( 7)158.35( 7) 134.25( 8) 178.39( 5)177.95( 7)
6 Řehoř Vojta TJN0303 B 1203.34 4. 172.97( 6)164.47(10)165.33( 8)163.34( 9) 189.51( 4) 158.83(10) 164.33( 6)172.63( 5)162.78( 7) 174.10( 8)
7 Pokorný Jan TJN0400 B 1155.24 5. 169.75( 8)169.33( 9)150.52(10)151.48(13)143.55(14) 174.16( 7)126.81(16) 108.90(10) 157.00( 7)143.86(10) 183.00( 5)
8 Ekert Tomáš VLI0302 B 1133.63 8. 159.56( 9)163.28(11)163.24( 9)161.79(10)167.84(10)164.53( 8)146.27(12) 123.51(12) 153.39( 9)123.51(12)
9 Ort Haštal BOR0401 B 1126.84 3. 169.83( 7)160.98( P)160.98( P) 126.88(17) 145.67(13) 0.00(20) 171.40( 6)191.10( 3)
10 Janoušek Slávek BOR0400 B 1108.49 6. 92.91(16) 158.36( P)134.61(14)161.62(11)158.93(12)177.51( 6)158.89( 9)105.95(11) 101.78(15) 114.69(13) 158.57( 9)
11 Staňa Ondřej BOR0301 1038.37 5. 148.34( P)179.79( 5)173.13( 6)176.03( 8) 186.35( 5)174.73( 5)
12 Vitebský Lukáš TJN0302 1010.19 1. 203.48( 2)199.68( 2) 202.12( 2)205.44( 1)199.47( 2)
13 Peterka Jakub LLI0404 986.72 1. 192.16( 3) 200.76( 2)183.27( 6) 206.49( 1)204.04( 2) 0.00( D)
14 Pachnik Stanislaw STB0303 857.54 1. 202.17( 1)198.55( 3) 199.44( 2)166.82( 8) 90.56(13)
15 Hnízdil Matěj KAS0301 801.85 4. 148.31(10)175.85( 8)181.94( 4)168.80( 8) 126.95(11)
16 Hejna Hynek LLI0300 790.73 8. 142.10(13)125.62(16)160.64(11) 134.93( 8)103.78(14)123.66(11)
17 Klein Martin LTP0404 766.22 6. 160.20(12)145.12(11)156.34(12)141.93(15) 162.63( 6)
18 Kašpar Vojtěch BOR0402 731.38 8. 104.48( P)122.30(15) 149.07(13) 105.21(12) 159.75( 8) 90.57(13)
19 Šašek Jan LTP0301 715.45 9. 96.84(15)140.87(13) 84.44(18) 152.09(10)107.47(17) 133.74( 9)
20 Danko Štěpán CHA0301 688.38 10. 110.33(14)129.49(15)103.14(17) 50.95(19) 48.80(16) 55.31(17) 95.34(16)143.82(10)
21 Waldhauser Štěpán BOR0409 678.99 6. 97.00( P) 97.00( P) 182.03( 7) 182.52( 6)120.44( 9)
22 Mertlík Jakub TUR0307 671.75 10. 45.29(18)138.14(14)117.94(16)103.41(17) 0.00( D) 132.72(10)103.04(14) 31.21(14)
23 Veselý Jakub BOR0406 657.32 12. 124.14(12) 93.90( P) 93.90( P)145.85(14)140.64(16) 58.89(16)
24 Hruška Jakub TJN0403 556.04 11. 143.02(11)131.24(15) 50.76(15) 25.35(18) 80.44(17)125.23(11)
25 Rind Matyáš LLI0400 453.01 6. 131.21(11) 177.41( 6) 144.39(14)
26 Maškarinec Štěpán VLI0304 418.65 17. 88.49(17) 93.91(17) 70.85(19) 85.11(19) 80.29(18) 0.00(19)
27 Husák Martin CHA0300 356.38 5. 176.21( 7) 180.17( 5)
28 Kašpar Štěpán BOR0403 336.29 12. 48.04( P) 48.04( P) 124.11(18) 0.00(21) 116.10(12) 0.00(17)
29 Haslinger Leopold LTP0403 328.85 9. 157.26( 9)148.09(11) 23.50(17)
30 Novák Daniel RUM0301 266.27 13. 110.65(13) 98.47(18) 57.15(14)
31 Holan Petr CHA0303 256.21 15. 9.23(20) 144.65(15) 102.33(15)
32 Žukov Jakub TJN0305 193.13 12. 0.00(21) 0.00(21) 11.69(20) 23.38(21)118.30(12) 0.00(20) 0.00(18) 39.76(18) 0.00(16)
33 Socha Ondřej BOR0302 167.08 12. 23.87( P)143.21(12)
34 Pavlík Matěj LIT0401 124.37 16. 114.90(16) 9.47(20) 0.00(19)
35 Potměšil Matyáš TJN0204 105.47 19. 42.32(19) 63.15(20)
36 Průša Josef DLT0401 24.97 15. 0.00(19) 24.97(15)
H16
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Hájek Kryštof TUR0212 B 764.46 1. 99.86( 2) 117.96( 1) 94.81( 4) 100.00( 1)115.98( 1)112.13( 1) 69.64( 3) 123.21( 1) 95.32( 3)
2 Matyáš Vojtěch CHA0202 B 605.54 1. 96.47( 3) 88.20( 3) 77.69( 4) 60.49( 7) 84.94( 4) 91.94( 3) 35.77( 5) 12.02( 7) 105.81( 1)
3 Zabořil Vojtěch JEN0101 B 598.58 1. 104.75( 1) 75.57( 4)100.00( 1) 74.89( 6) 95.20( 3) 79.13( 7) 27.82( 5) 69.04( 4)
4 Tománek Josef BOR0102 B 597.78 2. 68.07( 9) 85.40( P) 85.40( P) 95.60( 2) 69.53( 6) 94.70( 2) 95.93( 2) 71.22( 2)
5 Sloma Grzegorz STB0103 474.88 1. 100.27( 1) 91.94( 2) 106.88( 1) 95.00( 2) 80.79( 5)
6 Vávra Pavel BOR0101 402.01 3. 57.43( P) 57.43( P) 86.44( 3) 88.84( 5) 26.49(11) 85.38( 4)
7 Růta Matyáš TJN0102 360.24 2. 89.75( 4) 0.00( D) 97.91( 2) 91.97( 3) 80.61( 6)
8 Mencl Jan JEN0201 309.70 4. 89.22( 5) 82.84( 4) 76.48( 5) 61.16( 4)
9 Vambera Matyáš TUR0111 282.79 2. 78.25( 7) 39.34(10) 66.33( 3) 98.87( 2)
10 Bek Jiří CHA0103 267.29 1. 99.86( 2) 67.43( 8) 100.00( 1)
11 Bradáč David LLI0203 188.09 2. 98.78( 2) 89.31( 3)
12 Hořák Jaroslav LLI0102 187.40 4. 82.46( 6) 57.76( 9) 47.18( 4)
13 Paroulek Lukáš LLI0201 110.46 2. 110.46( 2)
14 Riby Thomas LTP0202 79.17 4. 0.00(11) 19.82( 5) 0.00( D) 0.00( 8) 0.00( 8) 32.12( 4) 0.00(12) 27.23( 5) 0.00( 8) 0.00( 6)
15 Jeníček Ondřej KAS0205 75.41 8. 75.41( 8)
16 Pěnička Tomáš TJN0202 45.78 10. 45.78(10)
17 Romaniuk Vojtěch TJN0205 36.43 7. 36.43( 7)
18 Krupka Štěpán CHA0201 23.22 6. 0.00( D) 0.00(10) 0.00( D) 0.00( 6) 23.22( 6)
H18
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Novák Jakub RUM0001 B 320.26 1. 90.70( 2) 100.00( 1) 87.36( 2) 42.20( 2)
2 Karatsiolis Kryštof TUR9901 B 287.51 1. 92.05( 3) 100.00( 1) 95.46( 2)
3 Pavel Martin TJN0004 B 280.03 1. 100.00( 1) 74.97( 3) 0.00( 4) 49.10( 3) 55.96( 3)
4 Bradáč Jakub LLI0002 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
5 Bek Ondřej CHA9904 187.69 1. 100.00( 1) 87.69( 2)
6 Galbavý Matěj CHA0000 100.00 1. 100.00( 1)
7 Novotný Marek TJN9901 99.31 2. 99.31( 2)
8 Waldhauser Vojtěch BOR0006 5.41 3. 5.41( 3)
H20
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Žukov Michal TJN9701 B 272.77 1. 72.77( 2) 0.00( D)100.00( 1)100.00( 1) 0.00( 3)
2 Košek Jan LLI9801 B 265.65 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 65.65( 2)
3 Melichar Vojtěch LLI9802 B 198.70 1. 98.70( 2) 100.00( 1) 0.00( D)
4 Juren Lukáš LTP9703 173.11 1. 60.82( 4)100.00( 1) 12.29( 2)
5 Kašpar Ludvík BOR9805 116.67 1. 0.00( D)100.00( 1) 16.67( P)
6 Hlubuček Tomáš CHA9704 92.62 3. 92.62( 3)