Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2017 - stav po 11 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TUR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) STB, FYD Ano Ano
2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) STB, FYD Ano Ano
2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) STB, FYD Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati LTP Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček RUM Ne Ne
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček LLI Ne Ne
2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček DOK Ne Ne
2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček TJN Ne Ne
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček STB, KAS Ne Ne
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70    
D35
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Tomášková Radka TUV7851 649.46 1. 105.79( 1) 93.47( 3) 95.74( 2) 77.69( 4)100.00( 1) 100.00( 1) 76.77( 3)
2 Lankašová Barbora CHA8050 428.55 1. 107.94( 1) 115.39( 1) 85.58( 2)119.64( 1)
3 Horáčková Kateřina VLI8150 410.45 1. 97.11( 2) 115.62( 1) 89.88( 3) 107.84( 1)
4 Stanojkovičová Ljuba STB8099 355.12 2. 101.55( 2) 94.95( 3) 94.62( 2) 64.00( 5)
5 Vokurková Marta TJN7950 350.58 1. 92.20( 4) 84.47( 4)100.00( 1) 73.91( 4)
6 Lipenská Eva CHA7951 262.60 2. 16.62( 9) 94.97( 2) 10.09( 9) 54.85( 6) 0.00( D) 27.70( 4) 58.37( 4)
7 Synková Petra DOK7950 243.16 3. 92.65( 3) 88.64( 3) 61.87( 5)
8 Votýpková Zuzana BOR7958 189.14 4. 73.80( 6) 3.59( 4) 54.64( 7) 7.82( 6) 49.29( 6)
9 Kameníková Kateřina BOR7758 151.76 5. 90.38( 5) 61.38( 5)
10 Štveráková Monika CHA7852 122.88 5. 28.25( 8) 46.73( 8) 21.78( 8) 6.15( 5) 19.97( 6)
11 Murswieková Kateřina BOR7951 103.58 2. 0.00( 7) 0.00( D)103.58( 2)
12 Preclíková Jana TUR8160 100.00 1. 100.00( 1)
13 Kalenská Lenka SUL7853 99.64 2. 99.64( 2)
14 Poláková Veronika CHA8150 95.13 7. 45.48( 7) 49.65( 7)
15 Mokrá Julie VLI8051 94.73 2. 94.73( 2)
16 Krtičková Michaela CHA7952 92.53 3. 92.53( 3)
17 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 65.64 3. 65.64( 3)
18 Zítová Pavla LDC8151 63.38 4. 63.38( 4)
19 Kučerková Romana STB8196 62.42 5. 62.42( 5)
20 Merhulíková Lenka BOR7857 60.21 6. 60.21( 6)
21 Navrátilová Markéta BOR7858 47.54 5. 0.00( D) 47.54( 5)
D40
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Heřmánková Pavla TUR7777 733.36 1. 103.35( 1) 80.11( 5) 106.01( 1) 96.34( 3) 106.59( 1)103.77( 1)102.32( 2) 106.78( 1)104.54( 1)
2 Podrábská Marie VLI7451 693.30 1. 101.72( 2) 87.93( 5) 95.51( 2) 82.34( 5) 97.58( 2) 97.35( 2) 93.97( 3)102.73( 1)104.44( 2)
3 Skácelová Marie VLI7552 624.37 2. 86.50( 5) 78.26(12) 30.81(16) 84.56( 4) 77.22( 8) 96.06( 3) 89.09( 5) 92.67( 4) 77.85( 6) 96.73( 2) 78.76( 4)
4 Zabořilová Romana JEN7457 611.84 1. 99.28( 2)110.27( 1)102.70( 2) 104.75( 1) 96.49( 3) 98.35( 2)
5 Houžvičková Karolína TUR7254 587.85 4. 86.74( 7) 88.05( 4) 77.89( 7) 84.61( 6) 91.70( 4) 74.44( 7) 84.42( 5) 0.00(10)
6 Pachnerová Dominika CHA7750 579.84 1. 106.08( 1) 102.26( 2) 94.95( 3) 90.82( 3) 88.62( 4) 97.11( 3)
7 Žuková Marcela VLI7351 509.08 3. 94.09( 3) 60.11(10) 45.27(13) 60.45(11) 69.64(10) 81.60( 7) 87.36( 6) 55.83( 9) 25.46( 8)
8 Mellanová Veronika TUV7251 506.67 5. 76.77( 8) 66.43(17) 73.51( 6) 56.41(10) 78.86( 5) 89.98( 5) 64.71(13) 55.89(12)
9 Mairichová Radka TJN7450 443.78 5. 86.62( 8) 27.95(18) 66.76( 9) 48.99(13) 62.44(14) 70.77( 9) 80.25( 5)
10 Dejnožková Blanka TJN7651 384.23 8. 27.78(18) 72.76(13) 62.76( 8) 30.65(17) 37.40(18) 62.16(12) 65.21(12) 19.93(18) 53.29(10)
11 Dolejší Lenka STB7499 346.70 4. 70.49(14) 70.69( 7) 83.57( 4) 60.65( 8) 61.30( 8)
12 Novotná Jana VLI7350 345.08 4. 88.35( 4) 72.00( 7) 33.45(16) 78.66( 6) 72.62( 7)
13 Pesničáková Kristýna TJN7653 339.95 10. 64.71(10) 82.20(11) 51.57(11) 46.07(15) 67.65(11) 27.75(21)
14 Novotná Hedvika TUR7454 334.54 8. 68.94(15) 28.97(17) 20.43(18) 37.80(17) 76.77( 8) 46.86(19) 42.69(14) 32.51(13) 0.00(14)
15 Hájková Magdalena TUV7351 296.23 7. 43.83(15) 20.53(21) 84.02( 7) 72.30(11) 75.55( 7)
16 Tučková Monika BOR7650 291.99 5. 68.94( 8) 71.98( 9) 92.07( 5) 59.00( 9)
17 Hradecká Petra DOK6850 283.46 3. 91.29( 3) 0.00( D) 82.65( 6) 31.70(17) 77.82( 6)
18 Matyášová Jana CHA7652 276.65 10. 50.59(12) 35.14(15) 38.68(16) 21.47(23) 55.85(13) 31.54(15) 43.38(10)
19 Jeřábková Tereza BOR7563 275.15 7. 62.70( 9) 51.53(16) 55.44(14) 25.39(16) 34.73(12) 45.36( 7)
20 Martanová Daniela VLI7452 268.99 9. 83.75( 9) 0.00( D) 44.86(14) 55.28(12) 40.52(20) 0.00(22) 44.58(13)
21 Janoušková Iveta BOR7457 266.90 11. 53.06(11) 51.29(13) 53.34(15) 61.05(11) 48.16(11)
22 Míková Markéta TJN7351 265.50 4. 86.09( 6) 89.37( 4) 27.57(19) 62.47(10)
23 Waldhauserová Irena BOR7459 263.28 9. 65.90( 9) 51.32(11) 20.87(20) 73.71(10) 51.48(15) 0.00( D) 0.00(11)
24 Pavlíková Klára LIT7451 232.28 4. 87.81( 6) 61.95( 9) 82.52( 4)
25 Březinová Michaela CHA7751 224.87 6. 44.81(14) 50.18(18) 48.86(12) 16.92(17) 2.86(17) 61.24( 6)
26 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 220.38 5. 76.42( 8) 68.60(10) 75.36( 5)
27 Nováková Markéta RUM7451 214.07 11. 47.52(13) 0.00( D) 9.36(20) 28.09(19) 16.80(14) 22.98(22) 51.44(16) 37.88(11)
28 Švorcová Lenka CHA7550 173.30 9. 67.14(16) 35.24(14) 45.13(12) 21.46(14) 4.33( 9)
29 Posseltová Romana TJN7050 168.84 3. 94.22( 3) 74.62( 6)
30 Veselá Jitka TUV7250 147.52 8. 74.36( 9) 73.16( 8)
31 Kameníková Kateřina BOR7758 137.25 4. 46.33(12) 90.92( 4) 0.00(21)
32 Kubecová Jana STB7399 130.88 10. 83.27(10) 47.61(18)
33 Bartáková Eva CHA7051 126.95 7. 79.44( 7) 47.51(13)
34 Zápotocká Anna VLI7250 104.19 1. 104.19( 1)
35 Lošťáková Ivana LTP7758 97.37 3. 97.37( 3) 0.00( D)
36 Růtová Martina TJN7652 88.19 14. 40.54(15) 47.65(14)
37 Maškarincová Hana VLI7553 59.38 16. 39.47(16) 0.00(22) 19.91(24)
38 Rindová Kateřina LLI7450 47.86 17. 47.86(17)
39 Vokušová Dana TJN7750 36.68 17. 36.68(17) 0.00( D)
40 Danková Irena CHA7551 30.70 13. 28.20(19) 0.00( D) 0.00(23) 0.00(29) 2.50(20) 0.00( D) 0.00( D) 0.00(13)
41 Kosková Třísková Lenka VLI7554 18.35 19. 18.35(19) 0.00(24)
42 Houdová Miloslava CHA7653 15.12 16. 0.00(20) 0.00(21) 12.02(25) 3.10(16)
43 Severýnová Popková Klára VLI7455 14.80 19. 0.00(22) 0.00(27) 14.80(19) 0.00(19)
44 Nejedlová Lucie LLI7350 11.73 15. 7.95(20) 3.78(15)
45 Ferbasová Zdeňka TUR7361 9.33 12. 0.00( D) 4.30(21) 5.03(26) 0.00( D) 0.00(12)
D45
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Linková Iva TUR6850 701.00 1. 93.67( 3) 89.59( 4) 83.31( 8) 97.72( 3) 97.67( 3)109.08( 1)115.25( 1) 94.11( 3) 93.50( 3)
2 Eichlerová Jana KAS7051 684.55 1. 102.82( 2) 93.29( 3)105.37( 1) 95.72( 5) 94.15( 3) 91.51( 3)101.69( 2)
3 Marková Jana LLI7152 631.82 2. 100.07( 2) 75.44( 6) 92.39( 3)100.67( 2) 93.27( 7) 74.93( 7) 77.17( 6) 92.81( 4)
4 Picková Helena TJN6952 581.04 4. 76.04( 8) 26.62(10) 83.38( 4) 74.28( 8) 82.36( 5) 89.43( 8) 88.56( 4) 86.99( 4)
5 Riby Kateřina LTP7252 550.56 4. 64.38( 9) 63.56( 9) 76.97( 5) 69.25( 9) 63.64(11) 90.99( 4) 80.54(10) 80.03( 6) 67.10( 9) 85.68( 6)
6 Kašparová Marie ZAK7250 539.16 5. 83.82( 6) 83.10( 7) 73.57( 7) 70.90(10) 71.96( 8) 68.64( 8) 87.17( 5)
7 Sokolářová Jitka TUV6851 509.47 3. 58.53(10) 86.94( 6) 87.37( 3) 66.58(10) 77.53(11) 58.72(10) 57.82(10) 73.80( 7)
8 Burdová Simona LDC6851 421.98 5. 53.41(11) 72.09( 8) 77.09( 7) 61.37(14) 80.68( 5) 77.34( 5)
9 Patzeltová Beatrice LDC6850 399.71 1. 88.00( 4) 99.15( 2) 104.21( 1)108.35( 1)
10 Zuzánková Růžena TJN6051 356.95 2. 86.16( 5) 105.02( 2) 80.17( 5) 85.60( 5)
11 Procházková Alexandra VLI7051 313.40 3. 93.67( 3) 56.17(10) 79.49( 6) 84.07( 7)
12 Řehořová Lenka TJN7250 312.53 5. 26.50(12) 87.47( 5) 46.67(11) 50.41(12) 0.00(19) 26.66(11) 74.82( 9)
13 Pokorná Hana TJN6950 295.38 6. 71.57( 8) 45.14(12) 46.10(14) 0.00(16) 51.10( 6) 30.62(16) 11.44(12) 39.41(10)
14 Kuncová Jiřina TJN5752 295.21 3. 93.06( 3) 62.46( 9) 0.00( D) 71.66( 9) 68.03( 9)
15 Würzová Kateřina FYD6952 292.20 1. 107.61( 1) 99.49( 2) 85.10( 6)
16 Pustaiová Romana TJN6851 240.12 4. 89.19( 4) 63.51(12) 87.42( 5)
17 Nehasilová Zuzana LDC7150 233.34 1. 106.26( 1) 50.25(15) 76.83( 8)
18 Bartáková Eva CHA7051 226.66 6. 71.88(12) 79.89( 6) 74.89( 7)
19 Macháčková Michaela FYD7299 209.47 1. 107.23( 1)102.24( 2)
20 Posseltová Romana TJN7050 199.95 1. 103.18( 1) 96.77( 2)
21 Rejholcová Andrea BOR6951 196.83 1. 101.61( 1) 95.22( 6)
22 Pavlíková Pavla CHA6551 190.42 2. 92.27( 4) 98.15( 2)
23 Miklasová Markéta VLI6850 147.28 7. 47.50(13) 21.08(18) 78.70( 7) 0.00(11) 0.00( D)
24 Balcarová Alena LLI7150 137.99 7. 76.52( 7) 61.47(11)
25 Veselá Jitka TUV7250 104.11 1. 104.11( 1)
26 Nosek Martina DLT7251 96.29 13. 1.27(16) 32.63(14) 62.39(13)
27 Gorčicová Ivana CHA6550 96.19 4. 96.19( 4)
28 Lesáková Věra TJN7152 93.24 2. 93.24( 2)
29 Čechlovská Jana CHA6250 82.99 9. 82.99( 9)
30 Vitebská Lenka TJN7051 42.67 15. 42.67(15) 0.00( D)
31 Fürstová Katka LLI6950 39.85 13. 39.85(13)
32 Nožičková Renata TJN6953 24.19 13. 0.00(13) 24.19(17)
D50
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Vlčková Jindra LDC6451 725.20 1. 107.26( 1)100.00( 1)101.03( 2)110.83( 1)106.08( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pávková Jana BOR6550 684.53 1. 80.36( 6) 93.19( 3) 98.17( 2)100.00( 1) 69.90( 3) 100.00( 1) 93.17( 2)100.00( 1)100.00( 1)
3 Košková Vlasta LLI6351 521.64 2. 85.36( 4) 88.50( 3) 97.63( 3) 95.98( 2) 75.08( 2) 79.09( 3)
4 Jermanová Eva TJN6150 515.38 2. 90.97( 3) 84.18( 5) 86.11( 4) 95.74( 3) 59.06( 5) 99.32( 2)
5 Kočibová Ivana TJN6354 409.92 4. 73.56( 7) 69.75( 5) 79.52( 6) 81.66( 5) 57.35( 7) 48.08( 4)
6 Čechlovská Jana CHA6250 385.56 1. 101.77( 2) 101.34( 1) 87.31( 5) 95.14( 2)
7 Kábrtová Iva PEN6350 371.31 4. 64.19( 9) 74.67( 4) 29.89( 8) 67.52( 6) 60.72( 6) 74.32( 4)
8 Pološčuková Monika SMB6551 273.76 4. 66.17( 8) 50.53( 7) 92.76( 4) 64.30( 4) 0.00( D)
9 Slezáčková Věra KAS6550 269.50 2. 81.03( 5) 94.64( 2) 93.83( 4)
10 Švarcová Lenka TUR6457 71.90 3. 71.90( 3)
D55
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Šípová Soňa BOR6150 711.05 1. 100.00( 1) 111.05( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Večeřová Ivana TJN6052 526.08 1. 0.00( D) 59.58( 2)100.00( 1) 89.97( 3) 58.17( 3) 51.33( 2) 45.39( 3) 82.42( 2) 84.61( 2)
3 Jedličková Zdena BOR6250 402.70 2. 76.79( 2) 87.19( 4) 85.90( 2) 75.42( 3) 77.40( 2)
4 Kovářová Alena LTP6151 296.34 2. 24.45( 3) 99.46( 2) 98.98( 2) 73.45( 2)
5 Kubátová Ivana BOR6152 142.83 2. 51.54( 3) 58.71( 4) 32.58( 4) 0.00( 2)
6 Nováková Pavla DOK5950 109.04 3. 49.77( 3) 59.27( 5)
7 Zuzánková Růžena TJN6051 100.00 1. 100.00( 1)
8 Svobodová Hana SMB5951 68.23 3. 68.23( 3) 0.00( D)
9 Kapounová Jitka DOK6050 54.21 4. 30.59( 4) 23.62( 6)
D60
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Šaffková Zuzana CHA5150 635.56 1. 115.64( 1) 103.64( 1) 110.58( 1) 100.00( 1)106.48( 1) 99.22( 2)
2 Konopáčová Jana TUR5650 592.97 1. 97.43( 3)108.79( 1)121.44( 1) 71.36( 7)100.00( 1) 93.95( 3)
3 Bartoňová Marie BOR5351 575.36 1. 69.66( 7) 92.13( 4) 77.41( 3)100.00( 1) 74.23( 6) 72.01( 2) 17.51( 7) 89.92( 3)
4 Tvrdková Eva TUR5151 504.30 2. 73.15( 5) 71.66( 5) 97.27( 2)101.14( 2) 77.77( 6) 83.31( 4)
5 Úlehlová Ivana BOR5150 395.53 1. 109.07( 2) 93.70( 2) 92.76( 4)100.00( 1)
6 Ševčíková Alena CHA5351 351.91 2. 75.29( 3) 98.93( 2) 92.80( 4) 84.89( 5)
7 Malá Jitka KAS5451 334.35 3. 65.72( 8) 70.82( 6) 69.28( 6) 51.66( 5) 7.37(10) 69.50( 3)
8 Matoušková Marie LJN5550 321.50 2. 68.48( 2) 33.41( 9) 62.08( 7) 62.37( 4) 45.81( 8) 49.35( 4)
9 Neradová Alena LIT5051 216.83 3. 42.22( 8) 93.94( 3) 80.67( 3)
10 Kuncová Jiřina TJN5752 213.23 1. 100.00( 1) 96.17( 2) 17.06( 4)
11 Bradnová Věra CHA5550 191.07 2. 91.50( 5) 99.57( 2)
12 Kadečková Jana JEN5651 160.66 5. 71.43( 6) 89.23( 5) 0.00( 8)
13 Lusková Olga CHA5650 128.06 4. 74.02( 4) 54.04( 7)
14 Vajcová Hana CHA5651 93.25 3. 93.25( 3)
15 Kadavá Eva CHA5750 86.38 4. 86.38( 4)
16 Böhmová Eva TJN5450 72.49 5. 0.00( 9) 0.00(10) 33.47( 8) 24.50( 6) 14.52( 9) 0.00( 5) 0.00( 5)
D65
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Karmazínová Ivana VLI5150 710.85 1. 111.32( 1) 73.49( 3) 99.53( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Horáčková Stanislava VLI4950 297.44 1. 100.00( 1) 97.44( 2)100.00( 1)
3 Vokálová Pavla CHA4951 257.41 2. 98.77( 2) 63.77( 3) 94.87( 2)
4 Pachnerová Jaroslava VLI5152 243.00 2. 89.90( 3) 26.30( 5) 67.78( 2) 59.02( 2) 0.00( D)
5 Bednaříková Olga Marie VLI5151 222.45 1. 43.81( 6) 0.00( D) 100.00( 1) 25.13( 4) 24.69( 4) 0.00( D) 28.82( 2)
6 Kubíková Hela LLI4851 169.41 3. 85.01( 4) 36.07( 3) 48.33( 3)
7 Richtrová Jaroslava JEN5251 145.73 3. 64.21( 5) 33.64( 4) 42.60( 3) 5.28( 3)
8 Neradová Alena LIT5051 100.00 1. 100.00( 1)
9 Tvrdková Eva TUR5151 89.72 2. 89.72( 2)
D70
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Štrojsová Jaroslava KAS4350 658.25 1. 91.07( 4)100.00( 1) 82.50( 3) 95.00( 3)100.00( 1) 90.43( 4) 75.60( 3) 52.22( 3) 99.25( 2)
2 Nejezchlebová Věra KAS4551 573.07 1. 76.83( 5) 53.91( 2) 47.78( 5) 75.69( 5) 100.00( 1)100.00( 1) 34.17( 2) 11.29( 5) 73.59( 2) 93.05( 3)
3 Kašková Eva CHA4650 535.54 1. 100.00( 1) 75.17( 4) 92.48( 3) 67.89( 4)100.00( 1)100.00( 1)
4 Křtěnská Leontina BOR4650 452.00 1. 98.36( 2) 94.61( 4) 68.18( 5)100.00( 1) 90.85( 2)
5 Pospíšilová Jana LDC4451 400.85 1. 94.19( 3) 111.41( 1) 95.25( 2) 100.00( 1)
6 Krausová Marie LLI4451 300.77 1. 106.09( 2)100.00( 1) 94.68( 2)
7 Folprechtová Marie TUR4250 55.93 3. 48.40( 3) 7.53( 6) 0.00( 3)
H35
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Polák Jaroslav CHA7500 725.39 1. 99.49( 2)104.28( 2) 100.76( 2) 107.41( 1)100.00( 1) 105.09( 2)108.36( 1)
2 Pachner Pavel CHA7501 654.83 2. 99.24( 2) 98.59( 3) 85.42( 3) 85.15( 4) 97.33( 2) 90.86( 2) 87.27( 3) 96.12( 2)
3 Peteráč Zdeněk VLI7802 549.44 4. 85.45( 4) 79.95( 5) 82.77( 4) 55.35( 6) 93.52( 4) 57.81( 4) 86.34( 4) 63.60( 6)
4 Nehasil David BOR7713 498.96 1. 96.40( 2)103.81( 1) 100.00( 1)107.65( 1) 91.10( 4)
5 Tomanica Vojtěch CHA7601 486.05 3. 83.13( 6) 67.95( 8) 40.12( 8) 63.78( 6) 75.04( 3) 51.61( 3) 67.59( 6) 76.95( 5)
6 Balogh Jan TJN7500 439.21 1. 101.92( 1) 72.81( 6) 100.00( 1) 95.26( 3) 69.22( 2)
7 Zuzánek Zdeněk TJN5901 429.49 1. 113.19( 1) 110.30( 1)110.57( 1) 95.43( 3)
8 Žitný Tomáš SMB6401 312.94 4. 40.46( 6) 72.61( 5) 41.57( 7) 46.91( 4) 55.52( 7) 55.87( 7)
9 Kočárek Michal CHA7400 264.27 3. 87.57( 3) 81.18( 5) 95.52( 3)
10 Vokál Vojtěch CHA7900 203.35 5. 62.92( 5) 71.82( 8) 68.61( 7)
11 Synek Antonín DOK7800 181.36 5. 93.03( 5) 88.33( 5)
12 Lisý Ondřej VLI7100 179.65 4. 94.75( 4) 84.90( 4)
13 Macháček Aleš FYD6400 160.25 3. 93.03( 3) 67.22( 5)
14 Ekert Vladimír VLI7600 124.77 7. 79.70( 7) 45.07( 9)
15 Kučera Martin LTP6500 75.19 6. 71.33( 6) 3.86( 9)
16 Zít Jan LDC8200 51.46 7. 51.46( 7)
H40
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Šesták Marek VLI7403 708.08 1. 102.04( 1) 93.61( 4) 97.90( 2)103.57( 2)111.94( 1)102.26( 1) 96.76( 2) 0.00( D)
2 Sucharda Jiří BOR5802 672.71 2. 91.57( 4) 96.34( 4) 60.78(10) 94.06( 5) 97.70( 2) 90.67( 4)100.63( 2)101.74( 2)
3 Vilém Stanislav VLI7703 600.01 3. 92.68( 3) 98.08( 3) 91.13( 6) 55.71(12) 98.64( 3) 97.68( 3) 66.09( 8)
4 Novák Petr RUM7401 589.40 2. 83.96( 8) 73.61(10) 85.88( 9) 83.00( 4) 98.88( 2) 68.22(16) 76.89( 6) 87.18( 6)
5 Gálus Igor LDC7302 587.80 1. 101.07( 2)101.89( 1) 92.36( 5) 92.76( 3) 86.85( 7)112.87( 1)
6 Novotný Dušan TJN7002 542.97 3. 85.49( 7) 76.68( 8) 71.07(16) 66.31( 8) 89.18( 3) 76.24(13) 78.00( 5)
7 Posselt Martin TJN6802 513.01 6. 72.96(11) 68.12(13) 86.43( 6) 67.84(18) 69.51( 7) 81.32( 8) 54.18(19) 66.83(10)
8 Dejnožka Jiří TJN7503 500.71 4. 69.57(13) 73.37(10) 70.50(12) 47.15(25) 60.93( 9) 88.60( 4) 74.73(14) 46.70(15) 63.01( 8)
9 Rýdl Jiří TJN7000 500.44 1. 105.46( 1) 96.89( 3) 97.45( 3) 91.33( 3) 109.31( 1)
10 Matyáš Libor CHA7603 488.92 1. 75.16( 9) 35.69(17) 51.04(20) 82.59(11) 75.74( 7) 67.01( 7)101.69( 1)
11 Danko Tomáš CHA7200 484.76 4. 61.72(16) 76.38( 9) 22.76(19) 52.51(18) 58.80(17) 39.42(16) 74.84( 6) 76.16(10) 84.35( 4)
12 Mokrý Pavel VLI7501 479.17 5. 60.40(18) 80.28( 9) 68.21(17) 49.46(21) 78.13(12) 50.51(14) 92.18( 5) 36.61(11)
13 Štěpán Petr LDC7301 477.41 5. 80.08( 6) 80.50( 8) 85.07(11) 80.95( 5) 79.33( 9) 71.48( 6)
14 Ekert Vladimír VLI7600 460.42 4. 90.37( 5) 87.81( 8) 54.71(14) 91.25( 6) 86.31( 4) 49.97(16) 0.00( D)
15 Řehoř Jiří TJN7004 449.40 7. 65.32(14) 77.94( 7) 73.61(10) 67.18(19) 90.99( 7) 74.36( 8)
16 Štembera Jan TJN7513 440.94 9. 62.51(15) 70.26(12) 65.29(13) 56.22(24) 53.06(15) 62.83(11) 51.83(20) 70.77( 9) 45.66( 9)
17 Sychra Zdeněk CHA7302 403.48 5. 0.00( D) 92.61( 5) 87.79( 5) 55.49(13) 87.30( 8) 80.29( 8)
18 Kocman Jindřich BOR7612 394.62 6. 44.27(23) 45.05(26) 52.71(17) 88.25( 6) 35.31(23) 65.42(11) 63.61(13) 11.13(12)
19 Kvapil Petr TUV7402 372.81 2. 90.24( 6) 100.02( 2) 85.25(10) 97.30( 4)
20 Christl Ivan TUR7310 329.01 7. 72.21(11) 57.20(16) 60.92(21) 69.03(12) 69.65( 7)
21 Martan Jiří VLI7300 320.23 1. 104.65( 1)105.10( 1) 110.48( 1)
22 Heřmánek Michal TUR7702 258.79 9. 60.64(15) 34.29(27) 46.66(23) 58.94(14) 58.26( 9)
23 Severýn Otto VLI7402 240.40 10. 74.71(14) 48.86(22) 71.96(15) 0.00(19) 44.87(10)
24 Tomášek Ondřej TUV7001 234.73 12. 53.04(20) 59.35(22) 51.26(19) 9.22(27) 61.86(12)
25 Štverák Jan CHA7301 232.68 10. 57.01(19) 64.27(14) 69.05(11) 42.35(10)
26 Prošek Jan BOR7714 202.68 10. 74.78(10) 71.19(15) 56.71(11)
27 Mrkvička Jiří TJN7101 190.72 10. 64.59(20) 43.46(24) 82.67(10)
28 Lisý Ondřej VLI7100 178.73 3. 85.74( 9) 92.99( 3)
29 Hájek Jan TUV7301 174.62 9. 45.35(22) 8.75(29) 0.00(26) 70.92( 9) 49.60(21)
30 Oravec Tomáš TJN7505 174.13 17. 60.77(17) 57.12(23) 56.24(18) 0.00( D)
31 Patka Miroslav BOR7715 172.68 7. 25.63(24) 5.17(30) 87.90( 7) 0.00(28) 53.98(13)
32 Březina Jan CHA7604 169.36 4. 95.19( 4) 74.17( 5)
33 Maškarinec Petr VLI7303 169.21 10. 24.76(25) 42.08(17) 0.00(20) 11.71(28) 66.06(10) 24.60(25) 0.00(18)
34 Novotný Otakar TJN5604 166.82 6. 88.29( 7) 78.53( 6)
35 Vambera Filip TUR7305 122.73 13. 23.53(18) 0.00(25) 0.00(13) 48.84(22) 50.36(15) 0.00( D)
36 Skal Jaroslav TJN7504 117.73 15. 58.11(16) 59.62(15)
37 Lederer Pavel DOK6600 114.84 14. 62.00(14) 52.84(16)
38 Balogh Jan TJN7500 101.86 2. 101.86( 2)
39 Vřešťál Jan TUR7301 99.10 2. 99.10( 2)
40 Zuzánek Zdeněk TJN5901 95.04 4. 95.04( 4)
41 Šašek Jan LTP7308 93.80 12. 14.26(26) 49.65(12) 29.89(24)
42 Rejholec Michal BOR7412 88.60 4. 88.60( 4)
43 Würz Bohuslav LTP7307 85.39 3. 0.00( D) 85.39( 3)
44 Folprecht Eduard TUV7304 84.32 12. 84.32(12)
45 Lamač Jaroslav TUR7203 84.05 7. 84.05( 7)
46 Průcha Miloslav BOR5800 82.06 13. 82.06(13)
47 Pavlík Libor LIT7605 80.38 5. 80.38( 5)
48 Harazin Martin VLI7400 70.48 12. 70.48(12)
49 Prevužňák Martin SMR7400 49.19 21. 49.19(21)
50 Ulman Aleš TJN7201 15.90 26. 15.90(26)
H45
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Žejdlík Michal LTP7001 696.62 1. 99.13( 2) 97.67( 3)109.40( 1)108.86( 1)103.60( 2) 97.27( 3) 80.69( 5)
2 Bílý Petr LTP6805 626.04 2. 90.96( 6)100.76( 2) 89.51( 6) 83.62( 5) 95.65( 5) 91.48( 4) 74.06( 4) 15.23(14)
3 Šritr Martin TUV6802 617.54 3. 93.25( 4) 82.23(10) 85.45( 6) 92.13( 5) 93.23( 3) 84.16( 8) 78.30( 7) 52.20( 7) 67.83( 6) 87.09( 4)
4 Vydra Ivan CHA6600 608.40 1. 102.29( 1) 105.79( 1) 99.89( 2)100.00( 2) 99.33( 2) 101.10( 2)
5 Hnízdil Jan KAS7100 584.40 1. 108.06( 1) 96.72( 5)101.57( 1) 94.85( 3) 93.43( 3) 89.77( 3)
6 Fürst Aleš LLI6801 559.66 1. 97.74( 4) 89.46( 4) 88.43( 4) 84.20( 7) 98.28( 3) 101.55( 1)
7 Žukov Libor VLI6803 527.89 3. 95.35( 3) 61.26(10) 74.45(10) 55.08(11) 71.72( 7) 74.24(10) 65.11( 9) 50.16(10) 85.76( 5)
8 Pavel Petr LTP6806 512.75 5. 71.48(13) 84.99( 5) 83.08( 6) 62.51(13) 69.56( 8) 73.25( P) 53.01( 9) 67.88(10)
9 Eichler Petr KAS6900 500.26 4. 89.23( 5) 88.54( 7) 80.20( 9) 77.80( 7) 65.33(12) 31.95(11) 67.21( 4) 26.04(16)
10 Bruner Luboš LTP6501 494.18 4. 86.02( 5) 93.14( 4) 87.10( 4) 88.26( 6) 61.18( 8) 78.48( 7)
11 Průšek Petr STB7000 404.36 2. 96.59( 2) 76.10(12) 69.18( 8) 88.01( 7) 74.48( 9)
12 Waldhauser Martin BOR7106 387.57 8. 72.53( 8) 82.78( 8) 44.01(14) 37.30(16) 42.70(10) 39.44( 9) 43.75(11) 62.36(11)
13 Zabořil Michal JEN7101 358.19 6. 82.39( 6) 68.95(13) 51.60(12) 70.66(15) 55.12(14) 0.00(20) 29.47(13)
14 Kašpar Ludvík ZAK7200 339.65 5. 73.42( 7) 60.12(14) 63.63( 9) 72.61( 5) 69.87( 9)
15 Krejčí Jaroslav BOR6302 304.96 1. 101.72( 1) 105.89( 1) 97.35( 3)
16 Nehasil Vladislav LDC7101 302.75 1. 98.58( 3) 96.93( 4) 107.24( 1)
17 Hovorka Ladislav LDC6802 293.65 8. 68.79( 9) 0.70(17) 73.55(12) 61.29(10) 3.59(19) 49.66( 8) 36.07(13) 0.00(18)
18 Studničný Jaroslav BOR7004 257.50 10. 63.24(10) 60.30(11) 73.58(11) 39.25(15) 21.13(11)
19 Kruschina Jan LTP7202 239.21 9. 83.99( 9) 67.30( 9) 54.64(17) 33.28(16)
20 Hejna Stanislav LLI6900 225.00 10. 46.95(13) 71.32(14) 0.00( D) 46.21(15) 29.35(12) 31.17(10) 0.00( D)
21 Jeřábek Petr BOR7105 196.06 12. 44.21(12) 48.20(13) 21.79(14) 19.78(12) 26.32(15) 35.76(12)
22 Kovář Boris LTP6710 194.00 8. 45.69(11) 41.73(15) 13.91(16) 23.10(18) 0.00(17) 54.15( 8) 12.27(18) 3.15(15) 0.00(19) 0.00(17)
23 Machara Martin BOR6900 172.69 6. 57.39( 6) 39.58(12) 75.72( 8)
24 Mairich Vít TJN7200 169.32 7. 84.55( 8) 84.77( 7)
25 Lamač Jaroslav TUR7203 167.56 2. 95.75( 2) 0.00( D) 71.81(11)
26 Průcha Miloslav BOR5800 162.10 6. 82.13( 6) 79.97( 6)
27 Furucz Dušan ZAK7100 151.44 6. 65.90( 7) 85.54( 6)
28 Nosek Petr DLT6901 140.84 12. 56.82(16) 54.73(12) 29.29(17)
29 Svoboda Jan BOR7200 123.77 2. 97.91( 2) 25.86(13)
30 Stárek Filip TUR6602 104.34 2. 104.34( 2)
31 Bradáč Stanislav LLI7201 102.84 1. 102.84( 1)
32 Houžvička Jindřich TUR6912 98.78 11. 78.33(11) 20.45(15) 0.00( D)
33 Lisý Ondřej VLI7100 90.61 3. 90.61( 3)
34 Pachnik Dariusz STB6901 74.65 8. 74.65( 8)
35 Lipenský Robert CHA7201 66.87 13. 37.93(13) 0.00( D) 27.73(14) 1.21(16)
36 Řehoř Jiří TJN7004 64.01 5. 64.01( 5)
37 Řezáč Pavel VLI6900 54.46 14. 26.98(14) 27.48(14)
38 Marek Martin LLI7000 19.75 15. 11.47(17) 8.28(15)
39 Vlk Josef LDC5801 4.99 19. 4.99(19)
H50
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Picek Jan TJN6500 605.24 2. 95.55( 3) 98.43( 2) 85.40( 4) 78.80( 5) 97.25( 2) 48.29( 8) 83.85( 3) 65.96( 6)
2 Doškář Boris BOR6400 581.65 1. 82.56( 5) 62.62( 4) 79.14( 5) 81.41( 5) 84.13( 3) 59.31( 6) 45.47( 4) 91.79( 2)100.00( 1)
3 Vlček Petr LDC6401 543.72 2. 98.13( 2) 97.07( 3) 89.49( 3) 89.62( 2) 79.04( 3) 90.37( 4)
4 Žucha Jiří TJN6603 462.71 1. 93.96( 4) 80.32( 4) 88.43( 3)100.00( 1) 100.00( 1)
5 Kubec Pavel STB6601 384.26 1. 92.73( 3)101.63( 1)105.00( 2) 84.90( 4)
6 Mellan Martin TUV6304 293.59 2. 0.00( 8) 44.01( 5) 31.65( 6) 28.88( 8) 11.44( 7) 62.97( 4) 5.56( 9) 30.06( 5) 5.85( 6) 84.58( 2)
7 Pavlovec Petr BOR6303 240.35 1. 106.32( 1) 34.06( 7) 99.97( 2)
8 Šubrt Pavel SMB6301 239.73 2. 101.30( 2) 66.96( 4) 71.47( 4)
9 Pustai Josef TJN6300 226.33 2. 71.29( 6) 64.01( 5) 91.03( 2)
10 Petr Josef VLI6300 215.67 1. 97.93( 2)117.74( 1)
11 Karvánek Petr BOR6600 210.80 1. 105.51( 1) 105.29( 1)
12 Šimek Stanislav LTP6602 132.83 3. 37.64( 6) 31.24( 5) 63.95( 3)
13 Vydra Ivan CHA6600 121.95 1. 121.95( 1)
14 Krejčí Jaroslav BOR6302 120.99 1. 120.99( 1)
15 Bruner Luboš LTP6501 100.00 1. 100.00( 1)
16 Lederer Pavel DOK6600 96.78 3. 96.78( 3)
17 Mašek Petr BOR6502 90.84 6. 37.38( 6) 53.46( 7)
18 Ullrich Petr BOR6300 90.47 3. 90.47( 3)
19 Melichar Jaromír LLI6301 66.56 5. 66.56( 5)
20 Dolejší Miloš STB6701 17.13 7. 17.13( 7) 0.00( D)
H55
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Švarc Jiří TUR6204 696.84 1. 106.58( 1) 95.68( 3) 97.07( 2) 100.00( 1) 88.41( 6) 75.79( 3) 100.00( 1) 92.41( 5)105.10( 1)
2 Pávek Miloš BOR5801 669.14 1. 93.43( 2) 94.99( 3) 99.29( 2) 81.82( 4) 100.90( 2)100.00( 1) 85.78( 3) 46.71(12) 94.75( 3)
3 Kovář Karel LTP6102 632.45 3. 93.86( 4) 78.82( 6) 86.15( 5) 95.29( 3) 92.52( 3) 91.28( 6) 94.53( 5)
4 Hoidekr Pavel LLI5901 589.76 3. 81.68( 4) 94.84( 3) 90.94( 4) 82.18( 3) 90.46( 4) 65.04( 4) 83.97( 8) 65.69(10)
5 Konopáč Jiří TUR5803 575.89 1. 98.36( 2) 93.85( 4)105.42( 1) 86.30( 8) 94.81( 2) 97.15( 3)
6 Hudský Vlastimil TUR5100 558.19 1. 88.97( 6)105.96( 1) 81.88( 7) 89.52( 5) 97.11( 4) 94.75( 3)
7 Eiselt Miloš LTP5802 546.29 4. 72.99( 5) 91.74( 5) 52.18( 7) 66.98( 8) 60.27( 4) 66.18( 5) 87.25( 7) 70.72( 4) 72.65(10) 83.96( 7)
8 Vydra Pavel PEN6200 520.89 2. 89.81( 3) 98.59( 2) 87.16( 5) 85.72( 6) 0.00( D) 78.40( 9) 81.21( 9)
9 Průcha Miloslav BOR5800 405.26 1. 96.00( 2)106.59( 1) 102.52( 1)100.15( 2)
10 Dikoš Pavel BOR6003 398.06 1. 116.75( 1) 87.11( 2)100.33( 2) 93.87( 6)
11 Svoboda Slavomír SMB5801 170.01 7. 88.25( 7) 81.76( 8)
12 Mareš Hynek TUR6100 123.49 11. 66.06(11) 57.43(11)
13 Šmaus Ivan TJN6249 107.94 1. 107.94( 1)
14 Pěnička Libor TJN6000 101.91 5. 53.07( 7) 48.84( 5)
15 Böhm Karel TJN5101 96.97 5. 45.13( 8) 13.65( 9) 38.19( 5)
16 Čechlovský Josef CHA5900 66.63 6. 66.63( 6)
17 Vitebský Mirek TJN6001 4.88 9. 4.88( 9)
H60
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Kaška Rudolf CHA5500 660.77 1. 106.02( 1) 98.25( 2) 88.06( 2) 73.16( 2)100.00( 1) 95.28( 2)100.00( 1)
2 Horák Petr TJN5602 585.15 1. 88.75( 3) 72.56( 2) 54.96( 3)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 49.89( 3) 36.21( 2) 68.88( 3)
3 Pospíšil Jaromír LDC5301 289.29 1. 105.23( 2) 100.00( 1) 84.06( 2)
4 Kunc Radovan TJN5549 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Böhm Karel TJN5101 193.19 4. 78.22( 6) 90.51( 4) 0.00( D) 24.46( 4)
6 Janata Petr TJN5603 186.44 2. 87.69( 4) 98.75( 2) 0.00( D)
7 Machálek Miloslav VLI5701 128.56 4. 43.40( 4) 85.16( 5)
8 Novotný Otakar TJN5604 100.00 1. 100.00( 1)
8 Šikola Alexej LJN5301 100.00 1. 100.00( 1)
10 Pavlík Miroslav LIT5301 98.30 3. 98.30( 3)
11 Pavlík Milan CHA5400 83.18 5. 83.18( 5) 0.00( D)
12 Jedlička Miroslav JEN5301 72.71 3. 43.50( 7) 26.42( 5) 0.00( D) 0.00( 4) 2.79( 3)
H65
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Babický Tomáš RUM5001 661.41 2. 97.60( 3) 75.51( 2) 91.34( 4)108.38( 2) 76.84( 4) 84.97( 2) 89.24( 3) 82.13( 3) 100.02( 2) 61.83( 7) 89.86( 4)
2 Hlaváč Jaroslav SMB4801 555.82 2. 93.74( 5) 69.19( 3) 73.82( 6) 81.60( 3) 92.42( 3) 46.53( 8) 98.52( 2)
3 Přinda Oldřich VLI5101 525.46 1. 100.00( 1) 112.41( 1)100.00( 1)113.05( 1)100.00( 1)
4 Jakubec Jindřich TUR4801 509.34 1. 62.50( 4) 89.86( 5)110.02( 1) 80.75( 3) 74.46( 5) 91.75( 4)
5 Karmazín Petr VLI4901 409.92 1. 0.00( D)106.84( 2) 97.71( 2) 100.92( 2)104.45( 1)
6 Ježek Ladislav VLI4900 390.33 5. 57.22(10) 65.04( 7) 51.10( 5) 70.73( 6) 81.05( 5) 65.19( 6)
7 Barták Jiří CHA5100 387.71 2. 100.14( 2) 100.22( 2) 50.09( 7) 65.37( 7) 71.89( 4)
8 Ševčík Milan CHA5003 373.02 1. 102.27( 1) 97.78( 3) 81.20( 4) 91.77( 3)
9 Bárta Miroslav JEN5201 309.79 4. 92.93( 6) 70.20( 8) 80.65( 4) 66.01( 5)
10 Horáček Miroslav VLI5000 300.35 1. 101.99( 1) 90.80( 2)107.56( 1)
11 Tvrdek Vojtěch TUR4949 293.11 5. 58.84( 5) 68.13( 9) 78.62( 5) 10.13( 6) 30.67( 9) 46.72( 6)
12 Provazník Jiří TUR5102 282.19 1. 77.85( 6)107.31( 1) 97.03( 3)
13 Richtr Jiří JEN5001 208.22 4. 69.30( 8) 73.16( 6) 44.79( 4) 20.97(10)
14 Lukavec Míla TJN4901 152.37 7. 81.63( 7) 70.74( 7)
15 Kadečka Jiří JEN5002 107.69 9. 48.21( 9) 59.48( 9) 0.00(12)
16 Švihovský Jaroslav BOR5003 96.51 4. 96.51( 4)
17 Dubský Josef SUL4700 88.60 8. 25.59(12) 63.01( 8)
18 Juřina Robert FYD4900 84.72 5. 15.25(11) 69.47( 5)
19 Bednařík Libor VLI5200 55.45 7. 32.38(11) 0.00(14) 23.07(10) 0.00( 7) 0.00(13) 0.00( D)
20 Lusk Karel CHA5002 53.44 10. 39.77(10) 13.67(13)
21 Kadavý Zdeněk CHA4901 40.17 11. 0.00( D) 40.17(11)
22 Našinec Jiří STB5003 37.83 8. 37.83( 8)
23 Gregor Miroslav TUV4801 8.30 12. 8.30(12) 0.00( D)
H70
(započteno závodů:7)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
1 Smetana Radim CHA4700 761.54 1. 105.46( 2) 110.31( 1) 108.69( 2) 109.13( 1) 94.30( 3) 106.89( 1)117.88( 1)103.18( 2)
2 Pospíšil Jiří TUV4701 732.56 1. 107.67( 1)100.00( 1)102.71( 2)106.20( 2) 100.00( 1) 96.90( 2) 110.24( 1)105.74( 2) 93.62( 2) 0.00( D)
3 Nejezchleba Jiří KAS4600 586.11 2. 79.76( 6) 72.87( 2) 85.06( 4) 76.88( 5) 81.31( 2) 87.17( 6) 71.45( 4) 68.84( 6) 86.07( 4) 89.86( 3)
4 Křtěnský Jaroslav BOR3600 573.14 2. 76.70( 8) 45.61( 9) 79.48( 5) 56.77( 3) 90.43( 4) 95.46( 2) 72.97( 5) 85.02( 5) 73.08( 4)
5 Beránek Miroslav BOR3900 457.40 6. 77.71( 7) 55.96( 6) 75.36( 6) 83.68( 7) 50.89( 6) 22.22( 8) 52.16( 7) 61.64( 6)
6 Folprecht Eduard TUR4301 435.56 1. 59.35( 4) 72.88( 7) 52.94( 8)110.59( 1) 90.38( 5) 49.42( 7)
7 Úlehla Zdeněk BOR4001 395.69 3. 86.87( 3) 86.99( 3) 67.69( 7) 88.51( 3) 65.63( 5)
8 Kraus Jan LLI4501 339.22 3. 73.76( 6) 84.12( 3) 93.97( 3) 87.37( 3)
9 Picek Jan TJN4000 286.45 4. 63.48( 9) 77.56( 4) 79.65( 4) 65.76( 5)
10 Štrojsa Josef KAS4000 277.10 3. 55.36(10) 60.24( 3) 59.66( 8) 55.30( 7) 38.66( 8) 7.88( 9)
11 Novotný František PUL4200 267.52 1. 109.68( 1) 80.73( 3) 77.11( 4)
12 Petrželka Pavel TJN3800 246.13 5. 82.41( 5) 82.82( 5) 80.90( 6)
13 Peterka Josef LLI4702 106.96 1. 106.96( 1)
14 Matoušek Luboš LJN4700 94.23 5. 31.54( 5) 0.00( 9) 36.42(10) 0.00( 7) 26.27( 9) 0.00( 8)
15 Zakouřil Václav TUV4301 83.12 4. 83.12( 4)