Výsledky závodu: Ještědský žebříček dospělých 2017 - stav po 15 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TUR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu BOR Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček BOR Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1) STB, FYD Ano Ano
2017-04-3030.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2) STB, FYD Ano Ano
2017-05-0101.05.2017 Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3) STB, FYD Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati LTP Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček LLI Ano Ano
2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček VLI Ne Ne
2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček STB, KAS Ne Ne
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70    
D35
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Tomášková Radka TUV7851 762.57 1. 105.79( 1) 93.47( 3) 95.74( 2) 77.69( 4)100.00( 1) 100.00( 1) 76.77( 3) 113.11( 1)
2 Lankašová Barbora CHA8050 523.33 1. 107.94( 1) 115.39( 1) 85.58( 2)119.64( 1) 94.78( 2)
3 Lipenská Eva CHA7951 467.72 2. 16.62( 9) 94.97( 2) 10.09( 9) 54.85( 6) 0.00( D) 27.70( 4) 58.37( 4) 54.49( 2) 78.15( 5) 72.48( 4)
4 Vokurková Marta TJN7950 454.49 1. 92.20( 4) 84.47( 4)100.00( 1) 73.91( 4) 103.91( 1)
5 Horáčková Kateřina VLI8150 410.45 1. 97.11( 2) 115.62( 1) 89.88( 3) 107.84( 1)
6 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 358.30 1. 65.64( 3) 100.00( 1)100.55( 2) 92.11( 3)
7 Stanojkovičová Ljuba STB8099 355.12 2. 101.55( 2) 94.95( 3) 94.62( 2) 64.00( 5)
8 Synková Petra DOK7950 270.18 3. 92.65( 3) 88.64( 3) 61.87( 5) 27.02( P)
9 Poláková Veronika CHA8150 190.54 6. 45.48( 7) 49.65( 7) 70.01( 6) 25.40( 7)
10 Votýpková Zuzana BOR7958 189.14 4. 73.80( 6) 3.59( 4) 54.64( 7) 7.82( 6) 49.29( 6)
11 Štveráková Monika CHA7852 175.19 5. 28.25( 8) 46.73( 8) 21.78( 8) 6.15( 5) 19.97( 6) 52.31( 5)
12 Kameníková Kateřina BOR7758 151.76 5. 90.38( 5) 61.38( 5)
13 Zítová Pavla LDC8151 144.47 4. 63.38( 4) 81.09( 4)
14 Murswieková Kateřina BOR7951 103.58 2. 0.00( 7) 0.00( D)103.58( 2)
15 Preclíková Jana TUR8160 100.00 1. 100.00( 1)
15 Koutná Olga BOR7152 100.00 1. 100.00( 1)
17 Kalenská Lenka SUL7853 99.64 2. 99.64( 2)
18 Slavíková Jana CHA8251 95.53 3. 95.53( 3)
19 Mokrá Julie VLI8051 94.73 2. 94.73( 2)
20 Krtičková Michaela CHA7952 92.53 3. 92.53( 3)
21 Kučerková Romana STB8196 62.42 5. 62.42( 5)
22 Merhulíková Lenka BOR7857 60.21 6. 60.21( 6)
23 Navrátilová Markéta BOR7858 47.54 5. 0.00( D) 47.54( 5)
24 Nováková Zuzana TUV7950 34.26 6. 34.26( 6)
D40
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Heřmánková Pavla TUR7777 1036.54 1. 103.35( 1) 80.11( 5) 106.01( 1) 96.34( 3)106.59( 1)103.77( 1)102.32( 2) 106.78( 1)104.54( 1) 102.62( 1)104.22( 1)
2 Podrábská Marie VLI7451 1007.02 1. 101.72( 2) 87.93( 5) 95.51( 2) 82.34( 5) 97.58( 2) 97.35( 2) 93.97( 3)102.73( 1)104.44( 2) 111.47( 1)101.03( 2) 101.22( 2)
3 Skácelová Marie VLI7552 891.35 2. 86.50( 5) 78.26(12) 30.81(16) 84.56( 4) 77.22( 8) 96.06( 3) 89.09( 5) 92.67( 4) 77.85( 6) 96.73( 2) 78.76( 4) 82.42( 5) 99.91( 2) 84.65( 6)
4 Pachnerová Dominika CHA7750 873.05 1. 106.08( 1) 102.26( 2) 94.95( 3) 90.82( 3) 88.62( 4) 97.11( 3) 103.68( 1) 97.46( 3) 92.07( 4)
5 Houžvičková Karolína TUR7254 821.13 4. 86.74( 7) 88.05( 4) 77.89( 7) 84.61( 6) 91.70( 4) 74.44( 7) 84.42( 5) 0.00(10) 73.09( 8) 88.90( 5) 71.29(11)
6 Zabořilová Romana JEN7457 801.69 1. 99.28( 2)110.27( 1)102.70( 2) 104.75( 1) 96.49( 3) 98.35( 2) 95.29( 3) 94.56( 3)
7 Mellanová Veronika TUV7251 692.38 5. 76.77( 8) 66.43(17) 73.51( 6) 56.41(10) 78.86( 5) 89.98( 5) 64.71(13) 55.89(12) 64.63( 9) 65.19( 8)
8 Žuková Marcela VLI7351 653.94 3. 94.09( 3) 60.11(10) 45.27(13) 60.45(11) 69.64(10) 81.60( 7) 87.36( 6) 55.83( 9) 25.46( 8) 37.70(13) 61.89(13)
9 Tučková Monika BOR7650 640.91 2. 68.94( 8) 71.98( 9) 92.07( 5) 59.00( 9) 101.38( 2) 85.77( 4) 89.92( 4) 71.85(10)
10 Mairichová Radka TJN7450 560.60 5. 86.62( 8) 27.95(18) 66.76( 9) 48.99(13) 62.44(14) 70.77( 9) 80.25( 5) 34.97(14) 81.85( 7)
11 Novotná Hedvika TUR7454 539.54 7. 68.94(15) 28.97(17) 20.43(18) 37.80(17) 76.77( 8) 46.86(19) 42.69(14) 32.51(13) 0.00(14) 67.21( 7) 53.03(10) 58.23(10) 55.50(15)
12 Hájková Magdalena TUV7351 494.99 5. 43.83(15) 20.53(21) 84.02( 7) 72.30(11) 75.55( 7) 70.39( 5) 9.00(19) 47.22(12) 72.15( 9)
13 Dejnožková Blanka TJN7651 494.38 8. 27.78(18) 72.76(13) 62.76( 8) 30.65(17) 37.40(18) 62.16(12) 65.21(12) 19.93(18) 53.29(10) 62.44( 9)
14 Jeřábková Tereza BOR7563 452.60 7. 62.70( 9) 51.53(16) 55.44(14) 25.39(16) 34.73(12) 45.36( 7) 50.13(11) 69.29( 7) 58.03(14)
15 Martanová Daniela VLI7452 433.28 4. 83.75( 9) 0.00( D) 44.86(14) 55.28(12) 40.52(20) 0.00(22) 44.58(13) 86.21( 4) 0.00( D) 78.08( 7)
16 Waldhauserová Irena BOR7459 432.27 6. 65.90( 9) 51.32(11) 20.87(20) 73.71(10) 51.48(15) 0.00( D) 0.00(11) 0.00( D) 46.40(12) 71.30( 6) 51.29(17)
17 Matyášová Jana CHA7652 430.07 10. 50.59(12) 35.14(15) 38.68(16) 21.47(23) 55.85(13) 31.54(15) 43.38(10) 61.42(10) 34.42(14) 57.58(11) 20.94(22)
18 Novotná Jana VLI7350 427.44 4. 88.35( 4) 72.00( 7) 33.45(16) 78.66( 6) 72.62( 7) 82.36( 6)
19 Dolejší Lenka STB7499 410.05 4. 70.49(14) 70.69( 7) 83.57( 4) 60.65( 8) 61.30( 8) 63.35(12)
20 Pesničáková Kristýna TJN7653 399.37 10. 64.71(10) 82.20(11) 51.57(11) 46.07(15) 67.65(11) 27.75(21) 15.69(17) 43.73(18)
21 Míková Markéta TJN7351 347.96 4. 86.09( 6) 89.37( 4) 27.57(19) 62.47(10) 66.33( 8) 16.13(16)
22 Hradecká Petra DOK6850 314.96 3. 91.29( 3) 0.00( D) 82.65( 6) 31.70(17) 77.82( 6) 31.50( P)
23 Nováková Markéta RUM7451 311.56 8. 47.52(13) 0.00( D) 9.36(20) 28.09(19) 16.80(14) 22.98(22) 51.44(16) 37.88(11) 0.00(22) 20.87(14) 76.62( 8)
24 Janoušková Iveta BOR7457 308.79 11. 53.06(11) 51.29(13) 53.34(15) 61.05(11) 48.16(11) 41.89(19)
25 Kameníková Kateřina BOR7758 284.43 3. 46.33(12) 90.92( 4) 0.00(21) 87.15( 3) 60.03( 9)
26 Březinová Michaela CHA7751 279.72 6. 44.81(14) 50.18(18) 48.86(12) 16.92(17) 2.86(17) 61.24( 6) 47.93(12) 6.92(21)
27 Pavlíková Klára LIT7451 232.28 4. 87.81( 6) 61.95( 9) 82.52( 4)
28 Švorcová Lenka CHA7550 223.18 9. 67.14(16) 35.24(14) 45.13(12) 21.46(14) 4.33( 9) 30.51(15) 19.37(15)
29 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 220.38 5. 76.42( 8) 68.60(10) 75.36( 5)
30 Posseltová Romana TJN7050 168.84 3. 94.22( 3) 74.62( 6)
31 Veselá Jitka TUV7250 147.52 8. 74.36( 9) 73.16( 8)
32 Růtová Martina TJN7652 141.71 14. 40.54(15) 47.65(14) 0.00(23) 53.52(16)
33 Kubecová Jana STB7399 130.88 10. 83.27(10) 47.61(18)
34 Bartáková Eva CHA7051 126.95 7. 79.44( 7) 47.51(13)
35 Vřešťálová Lucie TUR7450 114.65 6. 67.27( 6) 12.66(18) 34.72(21)
36 Zápotocká Anna VLI7250 104.19 1. 104.19( 1)
37 Lošťáková Ivana LTP7758 97.37 3. 97.37( 3) 0.00( D)
38 Karpíšková Gabriela LTP7351 91.39 11. 0.00( D) 0.00( D) 0.00( D) 0.00( D) 51.42(11) 0.00( D) 39.97(13)
39 Burešová Kateřina VLI7456 91.34 5. 91.34( 5)
40 Vokušová Dana TJN7750 80.49 13. 36.68(17) 0.00( D) 43.81(13) 0.00(24) 0.00( D)
41 Maškarincová Hana VLI7553 59.38 16. 39.47(16) 0.00(22) 19.91(24) 0.00( D)
42 Rindová Kateřina LLI7450 47.86 17. 47.86(17)
43 Severýnová Popková Klára VLI7455 39.92 15. 0.00(22) 0.00(27) 14.80(19) 0.00(19) 25.12(15) 0.00(26)
44 Hoetzelová Zuzana JEN7754 39.65 20. 39.65(20)
45 Pavlova Irena TJN7650 35.70 16. 0.00(19) 0.00(18) 17.79(16) 17.91(16)
46 Ferbasová Zdeňka TUR7361 31.78 12. 0.00( D) 4.30(21) 5.03(26) 0.00( D) 0.00(12) 13.64(17) 8.81(20) 0.00(19)
47 Danková Irena CHA7551 30.70 13. 28.20(19) 0.00( D) 0.00(23) 0.00(29) 2.50(20) 0.00( D) 0.00( D) 0.00(13) 0.00( D) 0.00(27) 0.00(18) 0.00(25)
48 Kosková Třísková Lenka VLI7554 18.35 19. 18.35(19) 0.00(24)
49 Houdová Miloslava CHA7653 15.12 16. 0.00(20) 0.00(21) 12.02(25) 3.10(16) 0.00(25) 0.00(24)
50 Nejedlová Lucie LLI7350 11.73 15. 7.95(20) 3.78(15)
51 Lamačová Dana TUR7451 9.39 23. 0.00(28) 9.39(23)
52 Linková Alena SUL6750 7.00 17. 7.00(17)
D45
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Eichlerová Jana KAS7051 1001.41 1. 102.82( 2) 93.29( 3)105.37( 1) 95.72( 5) 94.15( 3) 91.51( 3)101.69( 2) 82.59( 4) 109.77( 1)101.94( 1)105.15( 1)
2 Linková Iva TUR6850 999.26 1. 93.67( 3) 89.59( 4) 83.31( 8) 97.72( 3) 97.67( 3)109.08( 1)115.25( 1) 94.11( 3) 93.50( 3)104.53( 2) 98.87( 2) 94.86( 4)
3 Marková Jana LLI7152 872.08 2. 100.07( 2) 75.44( 6) 92.39( 3)100.67( 2) 93.27( 7) 74.93( 7) 77.17( 6) 92.81( 4) 87.71( 3) 77.62( 6)
4 Riby Kateřina LTP7252 783.90 3. 64.38( 9) 63.56( 9) 76.97( 5) 69.25( 9) 63.64(11) 90.99( 4) 80.54(10) 80.03( 6) 67.10( 9) 85.68( 6) 91.36( 3) 77.60( 5) 59.40(10)
5 Patzeltová Beatrice LDC6850 702.17 1. 88.00( 4) 99.15( 2) 104.21( 1)108.35( 1)107.76( 1) 97.35( 3) 97.35( 3)
6 Picková Helena TJN6952 607.66 4. 76.04( 8) 26.62(10) 83.38( 4) 74.28( 8) 82.36( 5) 89.43( 8) 88.56( 4) 86.99( 4) 0.00( D)
7 Sokolářová Jitka TUV6851 567.29 3. 58.53(10) 86.94( 6) 87.37( 3) 66.58(10) 77.53(11) 58.72(10) 57.82(10) 73.80( 7)
8 Burdová Simona LDC6851 545.47 5. 53.41(11) 72.09( 8) 77.09( 7) 61.37(14) 80.68( 5) 77.34( 5) 76.24( 5) 47.25(11) 0.00( D)
9 Kašparová Marie ZAK7250 539.16 5. 83.82( 6) 83.10( 7) 73.57( 7) 70.90(10) 71.96( 8) 68.64( 8) 87.17( 5) 0.00( D)
10 Würzová Kateřina FYD6952 464.36 1. 107.61( 1) 99.49( 2) 85.10( 6) 74.67( 7) 97.49( 2)
11 Bartáková Eva CHA7051 445.61 5. 71.88(12) 79.89( 6) 74.89( 7) 58.11( 6) 77.67( 6) 83.17( 5)
12 Zuzánková Růžena TJN6051 445.58 2. 86.16( 5) 105.02( 2) 80.17( 5) 85.60( 5) 88.63( 4)
13 Řehořová Lenka TJN7250 437.85 5. 26.50(12) 87.47( 5) 46.67(11) 50.41(12) 0.00(19) 26.66(11) 74.82( 9) 49.10( 7) 38.62(12) 37.60( 9)
14 Pavlíková Pavla CHA6551 411.15 2. 92.27( 4) 98.15( 2) 60.88( 9) 91.20( 4) 68.65( 9)
15 Kuncová Jiřina TJN5752 352.97 3. 93.06( 3) 62.46( 9) 0.00( D) 71.66( 9) 68.03( 9) 57.76(10)
16 Pustaiová Romana TJN6851 327.31 4. 89.19( 4) 63.51(12) 87.42( 5) 87.19( 5)
17 Procházková Alexandra VLI7051 313.40 3. 93.67( 3) 56.17(10) 79.49( 6) 84.07( 7)
18 Pokorná Hana TJN6950 298.79 6. 71.57( 8) 45.14(12) 46.10(14) 0.00(16) 51.10( 6) 30.62(16) 11.44(12) 39.41(10) 0.00( D) 0.00(16) 3.41(10)
19 Rejholcová Andrea BOR6951 297.54 1. 101.61( 1) 95.22( 6) 100.71( 2)
20 Miklasová Markéta VLI6850 272.95 7. 47.50(13) 21.08(18) 78.70( 7) 0.00(11) 0.00( D) 23.05(15) 47.73( 7) 54.89(11)
21 Nehasilová Zuzana LDC7150 233.34 1. 106.26( 1) 50.25(15) 76.83( 8)
22 Lesáková Věra TJN7152 227.11 2. 93.24( 2) 61.77( 8) 72.10( 6)
23 Balcarová Alena LLI7150 214.06 7. 76.52( 7) 61.47(11) 76.07( 7)
24 Macháčková Michaela FYD7299 209.47 1. 107.23( 1)102.24( 2)
25 Posseltová Romana TJN7050 199.95 1. 103.18( 1) 96.77( 2)
26 Gorčicová Ivana CHA6550 168.88 4. 96.19( 4) 72.69( 8)
27 Veselá Jitka TUV7250 104.11 1. 104.11( 1)
28 Nožičková Renata TJN6953 101.72 8. 0.00(13) 24.19(17) 0.00( 9) 38.51(13) 39.02( 8)
29 Nosek Martina DLT7251 96.29 13. 1.27(16) 32.63(14) 62.39(13)
30 Čechlovská Jana CHA6250 82.99 9. 82.99( 9)
31 Žejdlíková Jitka LTP7251 62.78 8. 31.11( 8) 31.67(14)
32 Vitebská Lenka TJN7051 42.67 15. 42.67(15) 0.00( D) 0.00(17)
33 Fürstová Katka LLI6950 39.85 13. 39.85(13)
D50
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Vlčková Jindra LDC6451 1031.60 1. 107.26( 1)100.00( 1)101.03( 2)110.83( 1)106.08( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 92.72( 3) 101.56( 2)102.38( 2)102.46( 2)
2 Pávková Jana BOR6550 1000.18 1. 80.36( 6) 93.19( 3) 98.17( 2)100.00( 1) 69.90( 3) 100.00( 1) 93.17( 2)100.00( 1)100.00( 1)106.65( 1)103.44( 1)105.56( 1)
3 Kočibová Ivana TJN6354 636.68 3. 73.56( 7) 69.75( 5) 79.52( 6) 81.66( 5) 57.35( 7) 48.08( 4) 88.97( 4) 45.73( 6) 92.06( 3)
4 Košková Vlasta LLI6351 614.81 2. 85.36( 4) 88.50( 3) 97.63( 3) 95.98( 2) 75.08( 2) 79.09( 3) 93.17( 3)
5 Jermanová Eva TJN6150 610.38 2. 90.97( 3) 84.18( 5) 86.11( 4) 95.74( 3) 59.06( 5) 99.32( 2) 95.00( 3)
6 Slezáčková Věra KAS6550 564.66 1. 81.03( 5) 94.64( 2) 93.83( 4) 100.64( 2) 90.15( 4)104.37( 1)
7 Kábrtová Iva PEN6350 512.51 4. 64.19( 9) 74.67( 4) 29.89( 8) 67.52( 6) 60.72( 6) 74.32( 4) 82.28( 5) 58.92( 5)
8 Pološčuková Monika SMB6551 392.61 4. 66.17( 8) 50.53( 7) 92.76( 4) 64.30( 4) 0.00( D) 84.25( 5) 34.60( 7)
9 Čechlovská Jana CHA6250 385.56 1. 101.77( 2) 101.34( 1) 87.31( 5) 95.14( 2)
10 Švarcová Lenka TUR6457 260.52 3. 71.90( 3) 0.00( D) 62.55( 4) 78.88( 6) 47.19( 6)
11 Veselská Kateřina VLI6551 179.53 5. 49.85( 6) 60.30( 5) 69.38( 7)
12 Kovářová Alena LTP6151 67.88 4. 67.88( 4)
13 Svobodová Hana SMB5951 61.50 8. 61.50( 8)
D55
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Šípová Soňa BOR6150 1011.05 1. 100.00( 1) 111.05( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Večeřová Ivana TJN6052 653.14 1. 0.00( D) 59.58( 2)100.00( 1) 89.97( 3) 58.17( 3) 51.33( 2) 45.39( 3) 82.42( 2) 84.61( 2) 81.67( 2)
3 Jedličková Zdena BOR6250 546.94 2. 76.79( 2) 87.19( 4) 85.90( 2) 75.42( 3) 77.40( 2) 0.00( D) 71.90( 2) 0.00( D) 72.34( 3)
4 Kovářová Alena LTP6151 296.34 2. 24.45( 3) 99.46( 2) 98.98( 2) 73.45( 2)
5 Kubátová Ivana BOR6152 265.72 2. 51.54( 3) 58.71( 4) 32.58( 4) 0.00( 2) 59.80( 2) 63.09( 2)
6 Nováková Pavla DOK5950 121.16 3. 49.77( 3) 59.27( 5) 12.12( P)
7 Zuzánková Růžena TJN6051 100.00 1. 100.00( 1)
8 Svobodová Hana SMB5951 68.23 3. 68.23( 3) 0.00( D)
9 Kapounová Jitka DOK6050 60.23 4. 30.59( 4) 23.62( 6) 6.02( P)
D60
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Šaffková Zuzana CHA5150 842.89 1. 115.64( 1) 103.64( 1) 110.58( 1) 100.00( 1)106.48( 1) 99.22( 2) 108.00( 1) 99.33( 3)
2 Úlehlová Ivana BOR5150 793.99 1. 109.07( 2) 93.70( 2) 92.76( 4)100.00( 1)100.00( 1) 91.16( 3)106.05( 1)101.25( 1)
3 Bartoňová Marie BOR5351 739.99 1. 69.66( 7) 92.13( 4) 77.41( 3)100.00( 1) 74.23( 6) 72.01( 2) 17.51( 7) 89.92( 3) 0.00( 2) 65.59( 5) 81.53( 6)
4 Tvrdková Eva TUR5151 726.86 2. 73.15( 5) 71.66( 5) 97.27( 2)101.14( 2) 77.77( 6) 83.31( 4) 56.51( 6) 88.54( 4) 77.51( 6)
5 Konopáčová Jana TUR5650 684.28 1. 97.43( 3)108.79( 1)121.44( 1) 71.36( 7)100.00( 1) 93.95( 3) 91.31( 4)
6 Ševčíková Alena CHA5351 633.73 2. 75.29( 3) 98.93( 2) 92.80( 4) 84.89( 5) 100.84( 2)102.44( 2) 78.54( 5)
7 Malá Jitka KAS5451 516.74 3. 65.72( 8) 70.82( 6) 69.28( 6) 51.66( 5) 7.37(10) 69.50( 3) 49.40( 7) 75.24( 7) 57.75( 9)
8 Bradnová Věra CHA5550 467.42 2. 91.50( 5) 99.57( 2) 85.42( 4) 91.51( 3) 99.42( 2)
9 Matoušková Marie LJN5550 321.50 2. 68.48( 2) 33.41( 9) 62.08( 7) 62.37( 4) 45.81( 8) 49.35( 4)
10 Neradová Alena LIT5051 303.97 3. 42.22( 8) 93.94( 3) 80.67( 3) 87.14( 5)
11 Kuncová Jiřina TJN5752 213.23 1. 100.00( 1) 96.17( 2) 17.06( 4)
12 Kadečková Jana JEN5651 184.53 5. 71.43( 6) 89.23( 5) 0.00( 8) 23.87(11)
13 Kadavá Eva CHA5750 160.81 4. 86.38( 4) 74.43( 7)
14 Lusková Olga CHA5650 157.71 4. 74.02( 4) 54.04( 7) 29.65(10)
15 Böhmová Eva TJN5450 102.86 5. 0.00( 9) 0.00(10) 33.47( 8) 24.50( 6) 14.52( 9) 0.00( 5) 0.00( 5) 0.00( 8) 30.37( 9)
16 Vajcová Hana CHA5651 93.25 3. 93.25( 3)
17 Omová Jana TUR5150 68.44 8. 68.44( 8)
18 Lukavcová Lenka TJN5452 51.62 8. 51.62( 8)
D65
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Karmazínová Ivana VLI5150 1010.85 1. 111.32( 1) 73.49( 3) 99.53( 2)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Vokálová Pavla CHA4951 513.47 2. 98.77( 2) 63.77( 3) 94.87( 2) 78.59( 3) 87.95( 2) 89.52( 4)
3 Pachnerová Jaroslava VLI5152 466.03 2. 89.90( 3) 26.30( 5) 67.78( 2) 59.02( 2) 0.00( D) 90.70( 2) 40.59( 3) 91.74( 3)
4 Horáčková Stanislava VLI4950 297.44 1. 100.00( 1) 97.44( 2)100.00( 1)
5 Bednaříková Olga Marie VLI5151 267.52 1. 43.81( 6) 0.00( D) 100.00( 1) 25.13( 4) 24.69( 4) 0.00( D) 28.82( 2) 17.11( 2) 0.00( 5) 27.96( 4)
6 Kubíková Hela LLI4851 265.59 2. 85.01( 4) 36.07( 3) 48.33( 3) 96.18( 2)
7 Richtrová Jaroslava JEN5251 236.03 3. 64.21( 5) 33.64( 4) 42.60( 3) 5.28( 3) 21.55( 4) 68.75( 5)
8 Tvrdková Eva TUR5151 189.72 1. 89.72( 2) 100.00( 1)
9 Neradová Alena LIT5051 100.00 1. 100.00( 1)
D70
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Štrojsová Jaroslava KAS4350 944.34 1. 91.07( 4)100.00( 1) 82.50( 3) 95.00( 3)100.00( 1) 90.43( 4) 75.60( 3) 52.22( 3) 99.25( 2)100.00( 1) 76.70( 4) 97.67( 3) 88.42( 2)
2 Křtěnská Leontina BOR4650 839.48 1. 98.36( 2) 94.61( 4) 68.18( 5)100.00( 1) 90.85( 2) 91.19( 2) 97.86( 2) 98.43( 2)100.00( 1)
3 Kašková Eva CHA4650 820.61 1. 100.00( 1) 75.17( 4) 92.48( 3) 67.89( 4)100.00( 1)100.00( 1) 96.99( 3)103.91( 1) 84.17( 3)
4 Nejezchlebová Věra KAS4551 786.52 1. 76.83( 5) 53.91( 2) 47.78( 5) 75.69( 5) 100.00( 1)100.00( 1) 34.17( 2) 11.29( 5) 73.59( 2) 93.05( 3) 67.51( 4) 49.73( 5) 63.60( 5) 82.34( 4)
5 Pospíšilová Jana LDC4451 688.17 1. 94.19( 3) 111.41( 1) 95.25( 2) 100.00( 1) 84.79( 3)105.15( 1) 97.38( 4)
6 Krausová Marie LLI4451 300.77 1. 106.09( 2)100.00( 1) 94.68( 2)
7 Folprechtová Marie TUR4250 195.60 3. 48.40( 3) 7.53( 6) 0.00( 3) 19.23( 5) 31.75( 6) 49.84( 6) 38.85( 5)
H35
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Pachner Pavel CHA7501 935.96 2. 99.24( 2) 98.59( 3) 85.42( 3) 85.15( 4) 97.33( 2) 90.86( 2) 87.27( 3) 96.12( 2) 79.41( 2) 98.86( 2) 97.12( 3)
2 Peteráč Zdeněk VLI7802 863.02 1. 85.45( 4) 79.95( 5) 82.77( 4) 55.35( 6) 93.52( 4) 57.81( 4) 86.34( 4) 63.60( 6)100.00( 1) 70.36( 3)100.00( 1)101.03( 2)
3 Polák Jaroslav CHA7500 827.24 1. 99.49( 2)104.28( 2) 100.76( 2) 107.41( 1)100.00( 1) 105.09( 2)108.36( 1) 101.85( 1)
4 Tomanica Vojtěch CHA7601 647.06 3. 83.13( 6) 67.95( 8) 40.12( 8) 63.78( 6) 75.04( 3) 51.61( 3) 67.59( 6) 76.95( 5) 0.00( D) 74.42( 3) 46.47( 5)
5 Zuzánek Zdeněk TJN5901 529.49 1. 113.19( 1) 110.30( 1)110.57( 1) 95.43( 3) 100.00( 1)
6 Nehasil David BOR7713 498.96 1. 96.40( 2)103.81( 1) 100.00( 1)107.65( 1) 91.10( 4)
7 Balogh Jan TJN7500 439.21 1. 101.92( 1) 72.81( 6) 100.00( 1) 95.26( 3) 69.22( 2)
8 Žitný Tomáš SMB6401 435.01 4. 40.46( 6) 72.61( 5) 41.57( 7) 46.91( 4) 55.52( 7) 55.87( 7) 52.38( 4) 0.00( D) 69.69( 4)
9 Kočárek Michal CHA7400 264.27 3. 87.57( 3) 81.18( 5) 95.52( 3)
10 Vokál Vojtěch CHA7900 203.35 5. 62.92( 5) 71.82( 8) 68.61( 7)
11 Synek Antonín DOK7800 201.51 5. 93.03( 5) 88.33( 5) 20.15( P)
12 Lisý Ondřej VLI7100 179.65 4. 94.75( 4) 84.90( 4)
13 Macháček Aleš FYD6400 160.25 3. 93.03( 3) 67.22( 5)
14 Ekert Vladimír VLI7600 124.77 7. 79.70( 7) 45.07( 9)
15 Kučera Martin LTP6500 75.19 6. 71.33( 6) 3.86( 9)
16 Zít Jan LDC8200 51.46 5. 51.46( 7) 0.00( 5)
17 Heřmánek Michal TUR7702 21.97 6. 21.97( 6)
H40
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Sucharda Jiří BOR5802 1000.57 1. 91.57( 4) 96.34( 4) 60.78(10) 94.06( 5) 97.70( 2) 90.67( 4) 100.63( 2)101.74( 2)110.53( 1)106.00( 1) 96.81( 4)105.19( 1)
2 Vilém Stanislav VLI7703 873.37 3. 92.68( 3) 98.08( 3) 91.13( 6) 55.71(12) 98.64( 3) 97.68( 3) 66.09( 8) 86.08( 4) 66.05( 9) 88.50( 9) 88.44( 5)
3 Novák Petr RUM7401 862.19 1. 83.96( 8) 73.61(10) 85.88( 9) 83.00( 4) 98.88( 2) 68.22(16) 76.89( 6) 87.18( 6) 66.83( 8) 101.33( 1)103.24( 2)
4 Ekert Vladimír VLI7600 795.75 3. 90.37( 5) 87.81( 8) 54.71(14) 91.25( 6) 86.31( 4) 49.97(16) 0.00( D) 89.20( 3) 70.16( 7) 94.77( 6) 81.20( 8)
5 Gálus Igor LDC7302 783.49 1. 101.07( 2)101.89( 1) 92.36( 5) 92.76( 3) 86.85( 7)112.87( 1)100.26( 2) 95.43( 5)
6 Matyáš Libor CHA7603 718.19 1. 75.16( 9) 35.69(17) 51.04(20) 82.59(11) 75.74( 7) 67.01( 7)101.69( 1) 69.81( 7) 46.63(16) 69.37(17) 79.15( 9)
7 Šesták Marek VLI7403 708.08 1. 102.04( 1) 93.61( 4) 97.90( 2)103.57( 2)111.94( 1)102.26( 1) 96.76( 2) 0.00( D)
8 Posselt Martin TJN6802 704.64 6. 72.96(11) 68.12(13) 86.43( 6) 67.84(18) 69.51( 7) 81.32( 8) 54.18(19) 66.83(10) 60.54(12) 76.91(15)
9 Danko Tomáš CHA7200 702.27 4. 61.72(16) 76.38( 9) 22.76(19) 52.51(18) 58.80(17) 39.42(16) 74.84( 6) 76.16(10) 84.35( 4) 63.41( 9) 65.55(10) 77.50(13) 63.56(13)
10 Novotný Dušan TJN7002 699.98 3. 85.49( 7) 76.68( 8) 71.07(16) 66.31( 8) 89.18( 3) 76.24(13) 78.00( 5) 79.78( 6) 77.23(14)
11 Mokrý Pavel VLI7501 679.67 5. 60.40(18) 80.28( 9) 68.21(17) 49.46(21) 78.13(12) 50.51(14) 92.18( 5) 36.61(11) 81.06(12) 82.83( 7)
12 Sychra Zdeněk CHA7302 629.60 3. 0.00( D) 92.61( 5) 87.79( 5) 55.49(13) 87.30( 8) 80.29( 8) 49.77(14) 84.78(10) 91.57( 3)
13 Štěpán Petr LDC7301 596.71 5. 80.08( 6) 80.50( 8) 85.07(11) 80.95( 5) 79.33( 9) 71.48( 6) 68.85( 8) 0.00( D) 50.45(23)
14 Dejnožka Jiří TJN7503 594.56 4. 69.57(13) 73.37(10) 70.50(12) 47.15(25) 60.93( 9) 88.60( 4) 74.73(14) 46.70(15) 63.01( 8)
15 Kvapil Petr TUV7402 567.11 2. 90.24( 6) 100.02( 2) 85.25(10) 97.30( 4) 94.01( 3)100.29( 2)
16 Štembera Jan TJN7513 538.43 9. 62.51(15) 70.26(12) 65.29(13) 56.22(24) 53.06(15) 62.83(11) 51.83(20) 70.77( 9) 45.66( 9) 0.00( D)
17 Kocman Jindřich BOR7612 525.29 6. 44.27(23) 45.05(26) 52.71(17) 88.25( 6) 35.31(23) 65.42(11) 63.61(13) 11.13(12) 30.25(20) 40.41(25) 60.01(14)
18 Rýdl Jiří TJN7000 500.44 1. 105.46( 1) 96.89( 3) 97.45( 3) 91.33( 3) 109.31( 1)
19 Christl Ivan TUR7310 475.08 6. 72.21(11) 57.20(16) 60.92(21) 69.03(12) 69.65( 7) 62.59(11) 83.48( 6)
20 Řehoř Jiří TJN7004 449.40 7. 65.32(14) 77.94( 7) 73.61(10) 67.18(19) 90.99( 7) 74.36( 8)
21 Březina Jan CHA7604 441.23 4. 95.19( 4) 74.17( 5) 84.71( 5) 46.40(17) 64.61(18) 76.15(11)
22 Würz Bohuslav LTP7307 326.53 3. 0.00( D) 85.39( 3) 90.68( 4) 93.52( 7) 56.94(16)
23 Heřmánek Michal TUR7702 321.91 9. 60.64(15) 34.29(27) 46.66(23) 58.94(14) 58.26( 9) 63.12(20)
24 Martan Jiří VLI7300 320.23 1. 104.65( 1)105.10( 1) 110.48( 1)
25 Severýn Otto VLI7402 310.70 6. 74.71(14) 48.86(22) 71.96(15) 0.00(19) 44.87(10) 70.30( 6)
26 Tomášek Ondřej TUV7001 293.86 12. 53.04(20) 59.35(22) 51.26(19) 9.22(27) 61.86(12) 59.13(15)
27 Patka Miroslav BOR7715 290.54 7. 25.63(24) 5.17(30) 87.90( 7) 0.00(28) 53.98(13) 47.69(12) 29.84(21) 40.33(26)
28 Vřešťál Jan TUR7301 290.52 2. 99.10( 2) 99.98( 2) 91.44( 4)
29 Hájek Jan TUV7301 260.99 9. 45.35(22) 8.75(29) 0.00(26) 70.92( 9) 49.60(21) 16.11(15) 1.11(23) 26.49(28) 42.66(17)
30 Vambera Filip TUR7305 253.33 13. 23.53(18) 0.00(25) 0.00(13) 48.84(22) 50.36(15) 0.00( D) 36.82(13) 40.19(18) 53.59(22)
31 Štverák Jan CHA7301 232.68 10. 57.01(19) 64.27(14) 69.05(11) 42.35(10)
32 Oravec Tomáš TJN7505 230.28 11. 60.77(17) 57.12(23) 56.24(18) 0.00( D) 56.15(11)
33 Mrkvička Jiří TJN7101 223.75 10. 64.59(20) 43.46(24) 82.67(10) 33.03(19) 0.00( D)
34 Prošek Jan BOR7714 202.68 10. 74.78(10) 71.19(15) 56.71(11)
35 Balogh Jan TJN7500 200.24 2. 101.86( 2) 98.38( 3)
36 Skal Jaroslav TJN7504 182.08 15. 58.11(16) 59.62(15) 64.35(19)
37 Vokurka Jan TJN7501 179.86 5. 86.58( 5) 93.28( 8)
38 Lisý Ondřej VLI7100 178.73 3. 85.74( 9) 92.99( 3)
39 Maškarinec Petr VLI7303 171.84 10. 24.76(25) 42.08(17) 0.00(20) 11.71(28) 66.06(10) 24.60(25) 0.00(18) 0.20(16) 2.43(22)
40 Šašek Jan LTP7308 171.31 12. 14.26(26) 49.65(12) 29.89(24) 29.50(14) 48.01(24)
41 Novotný Otakar TJN5604 166.82 6. 88.29( 7) 78.53( 6)
42 Koudelka Tomáš BOR7513 148.14 10. 69.71(16) 78.43(10)
43 Schindler Jiří TJN6301 129.66 11. 46.85(15) 82.81(11)
44 Lederer Pavel DOK6600 127.60 14. 62.00(14) 52.84(16) 12.76( P)
45 Harazin Martin VLI7400 124.90 12. 70.48(12) 54.42(13)
46 Linka Vladislav SUL5701 117.41 10. 60.85(10) 56.56(21)
47 Zuzánek Zdeněk TJN5901 95.04 4. 95.04( 4)
48 Rejholec Michal BOR7412 88.60 4. 88.60( 4)
49 Folprecht Eduard TUV7304 84.32 12. 84.32(12)
50 Lamač Jaroslav TUR7203 84.05 7. 84.05( 7) 0.00( D)
51 Průcha Miloslav BOR5800 82.06 13. 82.06(13)
52 Pavlík Libor LIT7605 80.38 5. 80.38( 5)
53 Bureš Michal VLI7601 71.45 12. 71.45(12)
54 Prevužňák Martin SMR7400 49.19 21. 49.19(21)
55 Spejchal Petr BOR7512 31.59 27. 0.00(31) 0.00(27) 0.00( D) 31.59(27) 0.00( D)
56 Ulman Aleš TJN7201 15.90 26. 15.90(26)
H45
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Žejdlík Michal LTP7001 1022.17 1. 99.13( 2) 97.67( 3)109.40( 1)108.86( 1)103.60( 2) 97.27( 3) 80.69( 5) 105.86( 1)104.47( 2) 96.15( 3) 99.76( 2)
2 Šritr Martin TUV6802 891.27 3. 93.25( 4) 82.23(10) 85.45( 6) 92.13( 5) 93.23( 3) 84.16( 8) 78.30( 7) 52.20( 7) 67.83( 6) 87.09( 4) 96.48( 3) 87.18( 5) 86.96( 4) 85.34( 5)
3 Pavel Petr LTP6806 786.07 3. 71.48(13) 84.99( 5) 83.08( 6) 62.51(13) 69.56( 8) 78.61( P) 53.01( 9) 67.88(10) 82.01( 6) 89.57( 3) 75.21( 7) 83.68( 6)
4 Hnízdil Jan KAS7100 784.05 1. 108.06( 1) 96.72( 5)101.57( 1) 94.85( 3) 93.43( 3) 89.77( 3) 97.66( 2) 101.99( 1)
5 Bruner Luboš LTP6501 739.17 3. 86.02( 5) 93.14( 4) 87.10( 4) 88.26( 6) 61.18( 8) 78.48( 7) 77.37( 6) 76.81( 6) 90.81( 3)
6 Žukov Libor VLI6803 721.13 3. 95.35( 3) 61.26(10) 74.45(10) 55.08(11) 71.72( 7) 74.24(10) 65.11( 9) 50.16(10) 85.76( 5) 58.27(11) 79.89( 7)
7 Eichler Petr KAS6900 682.67 4. 89.23( 5) 88.54( 7) 80.20( 9) 77.80( 7) 65.33(12) 31.95(11) 67.21( 4) 26.04(16) 56.52(11) 48.94(12) 74.12( 8) 34.78(14)
8 Fürst Aleš LLI6801 652.52 1. 97.74( 4) 89.46( 4) 88.43( 4) 84.20( 7) 98.28( 3) 101.55( 1) 92.86( 5)
9 Waldhauser Martin BOR7106 649.15 5. 72.53( 8) 82.78( 8) 44.01(14) 37.30(16) 42.70(10) 39.44( 9) 43.75(11) 62.36(11) 69.82( 9) 69.68( 8) 84.81( 5) 76.71( 8)
10 Bílý Petr LTP6805 641.27 2. 90.96( 6)100.76( 2) 89.51( 6) 83.62( 5) 95.65( 5) 91.48( 4) 74.06( 4) 15.23(14)
11 Vydra Ivan CHA6600 608.40 1. 102.29( 1) 105.79( 1) 99.89( 2)100.00( 2) 99.33( 2) 101.10( 2)
12 Průšek Petr STB7000 499.60 2. 96.59( 2) 76.10(12) 69.18( 8) 88.01( 7) 74.48( 9) 95.24( 4)
13 Studničný Jaroslav BOR7004 408.10 10. 63.24(10) 60.30(11) 73.58(11) 39.25(15) 21.13(11) 12.31(12) 12.87(15) 50.53(12) 74.89(11)
14 Hovorka Ladislav LDC6802 405.16 8. 68.79( 9) 0.70(17) 73.55(12) 61.29(10) 3.59(19) 49.66( 8) 36.07(13) 0.00(18) 44.59(14) 35.07(13) 31.85(15)
15 Zabořil Michal JEN7101 396.19 6. 82.39( 6) 68.95(13) 51.60(12) 70.66(15) 55.12(14) 0.00(20) 29.47(13) 0.00( D) 38.00(13)
16 Jeřábek Petr BOR7105 371.57 10. 44.21(12) 48.20(13) 21.79(14) 19.78(12) 26.32(15) 35.76(12) 60.13(10) 51.50(11) 63.88(12)
17 Kašpar Ludvík ZAK7200 339.65 5. 73.42( 7) 60.12(14) 63.63( 9) 72.61( 5) 69.87( 9)
18 Machara Martin BOR6900 324.40 6. 57.39( 6) 39.58(12) 75.72( 8) 76.56( 7) 75.15(10)
19 Kruschina Jan LTP7202 311.46 9. 83.99( 9) 67.30( 9) 54.64(17) 33.28(16) 72.25( 9)
20 Krejčí Jaroslav BOR6302 304.96 1. 101.72( 1) 105.89( 1) 97.35( 3)
21 Nehasil Vladislav LDC7101 302.75 1. 98.58( 3) 96.93( 4) 107.24( 1)
22 Hejna Stanislav LLI6900 301.39 9. 46.95(13) 71.32(14) 0.00( D) 46.21(15) 29.35(12) 31.17(10) 0.00( D) 76.39( 9)
23 Řehoř Jiří TJN7004 256.82 5. 64.01( 5) 72.75( 8) 61.78( 9) 58.28(10)
24 Svoboda Jan BOR7200 225.63 2. 97.91( 2) 25.86(13) 101.86( 2)
25 Kruliš Petr VLI6901 215.39 1. 105.96( 1) 109.43( 1)
26 Kovář Boris LTP6710 194.00 8. 45.69(11) 41.73(15) 13.91(16) 23.10(18) 0.00(17) 54.15( 8) 12.27(18) 3.15(15) 0.00(19) 0.00(17)
27 Würz Jiří LTP6502 188.72 4. 69.78( 7) 33.35(14) 85.59( 4)
28 Mairich Vít TJN7200 169.32 7. 84.55( 8) 84.77( 7)
29 Lamač Jaroslav TUR7203 167.56 2. 95.75( 2) 0.00( D) 71.81(11)
30 Průcha Miloslav BOR5800 162.10 6. 82.13( 6) 79.97( 6)
31 Furucz Dušan ZAK7100 151.44 6. 65.90( 7) 85.54( 6)
32 Nosek Petr DLT6901 140.84 12. 56.82(16) 54.73(12) 29.29(17)
33 Stárek Filip TUR6602 104.34 2. 104.34( 2)
34 Bradáč Stanislav LLI7201 102.84 1. 102.84( 1)
35 Lipenský Robert CHA7201 101.24 13. 37.93(13) 0.00( D) 27.73(14) 1.21(16) 3.06(16) 31.31(16)
36 Houžvička Jindřich TUR6912 98.78 11. 78.33(11) 20.45(15) 0.00( D)
37 Lisý Ondřej VLI7100 90.61 3. 90.61( 3)
38 Honzík Tomáš VLI7000 89.14 4. 89.14( 4)
39 Marek Martin LLI7000 84.80 10. 11.47(17) 8.28(15) 65.05(10)
40 Pachnik Dariusz STB6901 74.65 8. 74.65( 8)
41 Ulman Aleš TJN7201 69.64 13. 46.92(13) 22.72(15)
42 Řezáč Pavel VLI6900 54.46 14. 26.98(14) 27.48(14)
43 Vlk Josef LDC5801 4.99 19. 4.99(19)
44 Švancar Martin CHA7000 3.24 17. 0.00(18) 3.24(17)
H50
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Vlček Petr LDC6401 946.63 1. 98.13( 2) 97.07( 3) 89.49( 3) 89.62( 2) 79.04( 3) 90.37( 4) 102.91( 2)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Doškář Boris BOR6400 786.33 1. 82.56( 5) 62.62( 4) 79.14( 5) 81.41( 5) 84.13( 3) 59.31( 6) 45.47( 4) 91.79( 2)100.00( 1) 81.28( 3) 64.09( 4)
3 Žucha Jiří TJN6603 733.43 1. 93.96( 4) 80.32( 4) 88.43( 3)100.00( 1) 100.00( 1) 95.03( 2) 80.39( 3) 95.30( 2)
4 Picek Jan TJN6500 653.53 2. 95.55( 3) 98.43( 2) 85.40( 4) 78.80( 5) 97.25( 2) 48.29( 8) 83.85( 3) 65.96( 6) 0.00( D)
5 Kubec Pavel STB6601 384.26 1. 92.73( 3)101.63( 1)105.00( 2) 84.90( 4)
6 Mellan Martin TUV6304 343.07 2. 0.00( 8) 44.01( 5) 31.65( 6) 28.88( 8) 11.44( 7) 62.97( 4) 5.56( 9) 30.06( 5) 5.85( 6) 84.58( 2) 38.07( 6)
7 Pavlovec Petr BOR6303 338.25 1. 106.32( 1) 34.06( 7) 99.97( 2) 97.90( 2)
8 Pustai Josef TJN6300 318.82 2. 71.29( 6) 64.01( 5) 91.03( 2) 92.49( 3)
9 Šubrt Pavel SMB6301 295.86 2. 101.30( 2) 66.96( 4) 71.47( 4) 56.13( 5)
10 Petr Josef VLI6300 215.67 1. 97.93( 2)117.74( 1)
11 Karvánek Petr BOR6600 210.80 1. 105.51( 1) 105.29( 1)
12 Šimek Stanislav LTP6602 201.67 3. 37.64( 6) 31.24( 5) 63.95( 3) 55.02( 5) 13.82( 4)
13 Vydra Ivan CHA6600 121.95 1. 121.95( 1)
14 Krejčí Jaroslav BOR6302 120.99 1. 120.99( 1)
15 Schindler Jiří TJN6301 115.80 1. 115.80( 1)
16 Lederer Pavel DOK6600 107.53 3. 96.78( 3) 10.75( P)
17 Bruner Luboš LTP6501 100.00 1. 100.00( 1)
18 Mašek Petr BOR6502 90.84 6. 37.38( 6) 53.46( 7)
19 Ullrich Petr BOR6300 90.47 3. 90.47( 3)
20 Přibyl Luboš LDC6600 70.46 4. 70.46( 4)
21 Melichar Jaromír LLI6301 66.56 5. 66.56( 5)
22 Dolejší Miloš STB6701 17.13 7. 17.13( 7) 0.00( D)
H55
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Švarc Jiří TUR6204 987.24 1. 106.58( 1) 95.68( 3) 97.07( 2) 100.00( 1) 88.41( 6) 75.79( 3) 100.00( 1) 92.41( 5)105.10( 1) 90.94( 2)102.79( 1) 96.67( 2) 82.76( 8)
2 Pávek Miloš BOR5801 951.71 1. 93.43( 2) 94.99( 3) 99.29( 2) 81.82( 4) 100.90( 2)100.00( 1) 85.78( 3) 46.71(12) 94.75( 3)100.00( 1) 79.33( 5) 93.50( 3) 89.07( 6)
3 Vydra Pavel PEN6200 806.01 1. 89.81( 3) 98.59( 2) 87.16( 5) 85.72( 6) 0.00( D) 78.40( 9) 81.21( 9) 94.99( 3) 88.59( 4)101.54( 1)
4 Eiselt Miloš LTP5802 779.36 4. 72.99( 5) 91.74( 5) 52.18( 7) 66.98( 8) 60.27( 4) 66.18( 5) 87.25( 7) 70.72( 4) 72.65(10) 83.96( 7) 86.06( 4) 56.18( 6) 80.83(10)
5 Hoidekr Pavel LLI5901 742.42 3. 81.68( 4) 94.84( 3) 90.94( 4) 82.18( 3) 90.46( 4) 65.04( 4) 83.97( 8) 65.69(10) 87.62( 7)
6 Kovář Karel LTP6102 701.64 3. 93.86( 4) 78.82( 6) 86.15( 5) 95.29( 3) 92.52( 3) 91.28( 6) 94.53( 5) 69.19(11)
7 Konopáč Jiří TUR5803 672.19 1. 98.36( 2) 93.85( 4)105.42( 1) 86.30( 8) 94.81( 2) 97.15( 3) 96.30( 4)
8 Hudský Vlastimil TUR5100 655.49 1. 88.97( 6)105.96( 1) 81.88( 7) 89.52( 5) 97.11( 4) 94.75( 3) 97.30( 3)
9 Dikoš Pavel BOR6003 610.10 1. 116.75( 1) 87.11( 2)100.33( 2) 93.87( 6) 102.22( 2)109.82( 1)
10 Průcha Miloslav BOR5800 495.64 1. 96.00( 2)106.59( 1) 102.52( 1)100.15( 2) 90.38( 5)
11 Mareš Hynek TUR6100 340.52 5. 66.06(11) 57.43(11) 61.87( 6) 73.64( 5) 81.52( 9)
12 Svoboda Slavomír SMB5801 170.01 7. 88.25( 7) 81.76( 8)
13 Šmaus Ivan TJN6249 107.94 1. 107.94( 1)
14 Pěnička Libor TJN6000 101.91 5. 53.07( 7) 48.84( 5)
15 Gorčica Pavel CHA6200 101.16 2. 101.16( 2)
16 Böhm Karel TJN5101 96.97 5. 45.13( 8) 13.65( 9) 38.19( 5)
17 Čechlovský Josef CHA5900 66.63 6. 66.63( 6)
18 Vitebský Mirek TJN6001 4.88 9. 4.88( 9)
H60
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Kaška Rudolf CHA5500 979.16 1. 106.02( 1) 98.25( 2) 88.06( 2) 73.16( 2)100.00( 1) 95.28( 2)100.00( 1) 118.55( 1) 99.84( 2)100.00( 1)
2 Horák Petr TJN5602 860.76 1. 88.75( 3) 72.56( 2) 54.96( 3)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 49.89( 3) 36.21( 2) 68.88( 3) 97.52( 2) 88.82( 4) 89.27( 4)
3 Pospíšil Jaromír LDC5301 577.07 1. 105.23( 2) 100.00( 1) 84.06( 2) 100.00( 1) 90.14( 3) 97.64( 3)
4 Böhm Karel TJN5101 324.02 4. 78.22( 6) 90.51( 4) 0.00( D) 24.46( 4) 73.45( 6) 57.38( 5)
5 Šikola Alexej LJN5301 284.30 1. 100.00( 1) 91.31( 2) 92.99( 2)
6 Kunc Radovan TJN5549 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
7 Janata Petr TJN5603 186.44 2. 87.69( 4) 98.75( 2) 0.00( D)
8 Machálek Miloslav VLI5701 128.56 4. 43.40( 4) 85.16( 5)
9 Jedlička Miroslav JEN5301 117.65 3. 43.50( 7) 26.42( 5) 0.00( D) 0.00( 4) 2.79( 3) 0.00( 3) 44.94( 7) 0.00( 7) 0.00( 3)
10 Hudský Vlastimil TUR5100 102.52 1. 102.52( 1)
11 Novotný Otakar TJN5604 100.00 1. 100.00( 1)
12 Pavlík Miroslav LIT5301 98.30 3. 98.30( 3)
13 Pavlík Milan CHA5400 83.18 5. 83.18( 5) 0.00( D)
14 Urválek Jiří VLI4701 74.46 5. 74.46( 5)
15 Vokuš Zdeněk TJN5601 22.11 6. 22.11( 6)
H65
(započteno závodů:10)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TUR 1
BOR 2
BOR 3
CHA 4
CHA 5
STB+FYD 6
STB+FYD 7
STB+FYD 8
LTP 9
TJN 10
TJN 11
RUM 12
LLI 13
DOK 14
TJN 15
1 Babický Tomáš RUM5001 936.59 2. 97.60( 3) 75.51( 2) 91.34( 4)108.38( 2) 76.84( 4) 84.97( 2) 89.24( 3) 82.13( 3) 100.02( 2) 61.83( 7) 89.86( 4) 89.15( 4) 98.77( 3) 87.26( 3)
2 Jakubec Jindřich TUR4801 899.87 1. 62.50( 4) 89.86( 5)110.02( 1) 80.75( 3) 74.46( 5) 91.75( 4) 96.22( 2) 99.35( 2)100.24( 2) 94.72( 2)
3 Barták Jiří CHA5100 816.44 1. 100.14( 2) 100.22( 2) 50.09( 7) 65.37( 7) 71.89( 4) 100.00( 1)109.72( 1)100.99( 1)118.02( 1)
4 Hlaváč Jaroslav SMB4801 811.00 2. 93.74( 5) 69.19( 3) 73.82( 6) 81.60( 3) 92.42( 3) 46.53( 8) 98.52( 2) 78.45( 3) 90.93( 3) 56.80( 6) 75.53( 6)
5 Bárta Miroslav JEN5201 525.77 4. 92.93( 6) 70.20( 8) 80.65( 4) 66.01( 5) 71.98( 6) 64.38( 4) 79.62( 5)
6 Přinda Oldřich VLI5101 525.46 1. 100.00( 1) 112.41( 1)100.00( 1)113.05( 1)100.00( 1)
7 Karmazín Petr VLI4901 409.92 1. 0.00( D)106.84( 2) 97.71( 2) 100.92( 2)104.45( 1)
8 Richtr Jiří JEN5001 390.68 4. 69.30( 8) 73.16( 6) 44.79( 4) 20.97(10) 73.16( 5) 57.76( 5) 51.54( 9)
9 Ježek Ladislav VLI4900 390.33 5. 57.22(10) 65.04( 7) 51.10( 5) 70.73( 6) 81.05( 5) 65.19( 6)
10 Ševčík Milan CHA5003 373.02 1. 102.27( 1) 97.78( 3) 81.20( 4) 91.77( 3)
11 Tvrdek Vojtěch TUR4949 321.13 5. 58.84( 5) 68.13( 9) 78.62( 5) 10.13( 6) 30.67( 9) 46.72( 6) 0.00( 5) 21.57( 8) 6.45(11)
12 Horáček Miroslav VLI5000