Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - podzim 2017 - stav po 6 závodech

Datum:
01.09.2017
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček LLI Ano Ano
2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček TJN Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček VLI Ano Ano
2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček TUV Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Kocmanová Adéla BOR0752 838.11 1. 220.63( 1)202.77( 1)166.00(13) 203.15( 1)200.29( 1) 211.56( 1)
2 Baloghová Milena TJN0750 798.79 2. 200.90( 2)196.18( 4) 199.66( 3)202.05( 2)
3 Ekertová Jana VLI0750 764.05 2. 194.66( 2)192.08( 4)196.38( 3)180.93( 7)
4 Rejholcová Tereza BOR0751 763.61 2. 189.88( 5)199.60( 2)163.15( 9) 197.00( 4)177.13( 7)
5 Nováková Viktorie RUM0751 748.11 2. 156.02(13) 185.38( 5)199.26( 2)188.06( 6)175.41( 8)
6 Nožičková Eva TJN0852 728.68 5. 176.98( 6)169.51(11) 181.89( 6)137.78(13) 187.35( 8)182.46( 5)
7 Novotná Karolína TUR0853 724.72 4. 155.56( 8) 175.20( 8)179.81( 7)155.56(11) 184.14(10)185.57( 4)
8 Vokušová Veronika TJN0756 721.69 5. 155.92( 7) 183.26( 6)170.82(12)121.02(15) 189.00( 5)178.61( 6)
9 Vaňourková Sára BOR0759 700.95 5. 180.74( 5)175.03( 9)174.92( 8)155.74(10) 170.26(12)124.10(14)
10 Soukupová Marie BOR0952 700.02 4. 145.45( 9) 171.21(10)173.78( 9)186.02( 4)169.01(14)157.87(11)
11 Zabořilová Anna JEN0951 680.84 2. 196.32( 3) 134.63(14)200.05( 2)149.84(13)
12 Heřmánková Bára TUR0850 520.99 5. 148.96(15)185.46( 5)186.57( 9) 0.00( D)
13 Míková Sofie TJN0950 457.10 10. 32.47(10)163.66(12) 100.74(16)160.23(15) 0.00(18)
14 Flossmannová Lucie VLI0852 456.45 8. 150.68(14)138.83(16)166.94( 8)
15 Ferbasová Matylda TUR0762 387.14 1. 183.12( 4) 204.02( 1)
16 Zappová Elisabeth TJN0952 384.75 9. 133.12(16) 86.38(18) 0.00( D) 165.25( 9)
17 Pechová Alena VLI0854 378.11 17. 127.90(17) 97.04(17)153.17(18)
18 Houžvičková Daniela TUR0751 357.05 6. 173.44(10)183.61( 6)
19 Klustová Tereza CHA0751 351.07 7. 177.83( 7)173.24(11)
20 Krejzová Markéta TUR0854 331.16 10. 170.50(11)160.66(10)
21 Ryšavá Kateřina TJN0754 299.81 3. 197.59( 3)102.22(20)
22 Březinová Antonie CHA0851 295.76 12. 0.00( D)139.53(19)156.23(12)
23 Michálková Ema BOR0857 274.05 13. 170.03(13)104.02(15)
24 Honsová Andrea TJN0858 243.83 15. 146.78(15) 97.05(16)
25 Horáčková Tereza BOR0762 242.01 16. 82.96(19) 0.00( D)159.05(16) 0.00( D)
26 Štveráková Zuzana CHA0750 187.59 7. 0.00( D)187.59( 7)
27 Štolfová Anna BOR0754 186.39 3. 186.39( 3)
28 Lipenská Barbora CHA0753 184.70 3. 184.70( 3)
29 Murswieková Kateřina BOR0753 159.76 14. 159.76(14)
30 Koudelková Katrin BOR0856 155.21 17. 155.21(17)
31 Sklenářová Zuzana TUR0658 155.00 12. 155.00(12)
32 Pavlova Lenka TJN0850 111.48 11. 31.53(11) 79.95(20) 0.00( D)
33 Podoubská Klára TJN0855 103.08 17. 103.08(17)
34 Štolbová Miroslava TJN0659 83.70 18. 83.70(18)
35 Nejedlová Karolína LLI0852 33.28 17. 33.28(17)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Novotná Michaela TUR0551 B 836.99 1. 207.32( 1)200.18( 2) 203.92( 2) 210.95( 1)209.59( 1)209.13( 1)
2 Matyášová Kristýna CHA0555 B 807.90 1. 203.69( 2)214.75( 1)207.02( 1)182.44( 6)
3 Hájková Tereza TUV0558 B 778.24 2. 186.24( 4) 173.23( 7) 189.06( 3)194.52( 2)193.37( 3)201.29( 2)
4 Štemberová Bára TJN0650 B 748.63 2. 172.70( 7)169.81( 8) 192.22( 4)197.03( 2)186.68( 4)
5 Mellanová Judita TUV0559 B 734.89 2. 180.55( 5)177.40( 6)173.00( 5) 194.52( 2)173.78( 8) 182.42( 6)
6 Novotná Barbora TUR0552 B 728.72 3. 175.45( 6) 180.14( 4) 37.97(15) 183.36( 5)175.64( 6)189.58( 3)
7 Lamačová Barbora BOR0750 B 727.74 3. 188.98( 3)180.06( 5)162.22( 7) 166.01(10) 183.44( 4)175.26( 9)
8 Skácelová Kateřina VLI0550 B 724.69 3. 185.07( 3)173.98( 4)180.41( 7)172.05( 9) 185.23( 5)
9 Koudelková Eliška BOR0652 B 662.42 7. 121.22(15) 123.05(14) 161.38( 8)170.99( 9)174.05( 7)156.00(13)
10 Háková Eliška TJN0654 661.87 9. 165.64( 9)163.21( 9)154.40( 9) 133.80(14) 170.05(10)162.97(11)
11 Vilémová Eliška VLI0655 659.78 5. 130.93(14) 165.46(11)181.16( 5)182.23( 7)
12 Rejmanová Nikola BOR0656 649.11 6. 163.29(10) 166.38( 6)159.18(12) 77.16(19) 160.26(12)
13 Lamačová Kateřina TUR0660 619.11 8. 169.66( 8)126.01(13) 90.66(13) 178.38( 8) 145.06(17)
14 Skalová Jolana TJN0653 599.79 11. 148.09(11) 105.59(12) 152.63(13)150.72(11)148.35(15)
15 Dušková Viktorie TJN0655 591.77 8. 87.58(16) 148.33(10) 17.05(16) 128.18(15)137.68(14)177.58( 8)
16 Waldhauserová Eliška BOR0757 588.75 10. 147.01(12)144.08(11)153.49(10) 144.17(12)108.39(19)
17 Lipenská Barbora CHA0753 480.61 12. 128.97(12) 93.39(21)125.19(15)133.06(18)
18 Houdová Veronika CHA0552 373.79 16. 97.09(17) 93.11(22) 37.75(21)145.84(16)
19 Zoubková Šárka TJN0554 354.24 14. 123.93(16) 80.12(18)150.19(14)
20 Vamberová Markéta TUR0657 313.62 13. 135.14(13) 98.53(16) 79.95(14)
21 Balcarová Marie LLI0652 285.32 10. 120.42(17) 164.90(10)
22 Hovorková Marie LDC0650 283.46 11. 79.18(18)119.75(11) 84.53(23)
23 Holanová Lucie CHA0655 221.35 17. 31.96(20) 96.71(20) 92.68(17)
24 Šírlová Markéta CHA0653 153.78 19. 0.00(19)110.92(19) 42.86(20)
25 Kosková Adéla VLI0656 138.58 13. 138.58(13)
26 Savruková Adéla TJN0656 118.36 16. 0.00( D)118.36(16)
27 Štveráková Eliška CHA0553 112.67 18. 112.67(18) 0.00( D)
28 Podoubská Adéla TJN0658 109.54 15. 109.54(15)
29 Kottíková Lucie TJN0657 84.53 23. 0.00( D) 84.53(23)
30 Ferbasová Matylda TUR0762 44.26 19. 44.26(19)
31 Šírlová Zdeňka CHA0654 20.86 17. 0.00(17) 20.86(25) 0.00( D)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Martanová Lea VLI0555 B 829.03 1. 211.30( 1) 202.80( 2)207.88( 1)207.05( 1)
2 Podrábská Alžběta VLI0451 B 813.25 1. 203.73( 1)183.68( 8) 173.17( 6) 215.37( 1)196.08( 2)198.07( 2)
3 Rumlenová Tereza BOR0453 B 771.76 3. 188.70( 4) 191.18( 4)192.96( 4)175.26( 4) 196.03( 3)191.59( 5)
4 Vitebská Eliška TJN0350 B 771.37 3. 194.85( 3)189.74( 5)192.96( 4)169.49( 5) 149.13( 9) 193.82( 4)
5 Šestáková Marie VLI0452 B 766.57 2. 176.34( 6)197.18( 2)201.41( 2)142.74(10) 191.64( P)120.87(14)
6 Skácelová Adéla VLI0454 B 740.40 3. 191.52( 3)196.62( 3)168.80( 6)183.46( 4)119.61(15)
7 Andrlová Lea VLI0453 B 738.98 1. 201.41( 2)161.39(11)201.98( 1)137.26(12) 126.70(15) 174.20( 7)
8 Tomanicová Sofie CHA0450 B 723.81 3. 187.18( 7)172.19( 7)181.83( 3) 182.61( 6)
9 Hudská Štěpánka TUR0450 681.54 5. 177.57( 9) 153.09( 8)177.84( 5)173.04( 8)
10 Nagyová Kateřina TJN0452 658.03 6. 144.30( 9) 163.48( 8)149.31( 9)176.06( 6)169.18( 9)
11 Zaňková Natálie TJN0450 643.20 7. 172.24( 7)147.67(13)159.04(10)141.77(11) 131.81(13) 164.25(11)
12 Žejdlíková Eliška LTP0350 557.48 10. 0.00( D) 151.22(12)159.04(10)115.31(15)131.91(12)
13 Vokušová Tereza TJN0454 541.58 10. 125.51(11)162.23(10)126.83(12)111.66(17) 127.01(14) 88.12(17)
14 Pesničáková Soňa TJN0451 509.57 7. 0.00( D) 167.94( 7)175.54( 7)166.09(10)
15 Burešová Eliška VLI0456 443.07 5. 178.11( 5) 38.57(20)171.61( 8) 54.78(19)
16 Seidlová Adéla TUR0452 396.17 12. 145.05(14) 98.46(18) 152.66(12)
17 Bujná Natalie KAS0351 385.33 9. 131.11(10) 162.91( 9) 91.31(19)
18 Podhorná Anna VLI0455 326.21 6. 189.24( 6) 0.00( D) 136.97(10)
19 Menclová Anna JEN0452 211.16 13. 35.40(16) 0.00(13) 0.00( D) 62.33(18)113.43(16)
20 Divišková Rebeka CHA0352 206.12 13. 121.26(13) 84.86(16)
21 Riedelová Adéla BOR0451 195.31 13. 0.00( D) 72.70(17)122.61(13)
22 Matyášová Kristýna CHA0555 194.88 3. 194.88( 3)
23 Nejedlová Josefína LLI0350 181.68 16. 112.11(16) 69.57(18)
24 Marková Hana LLI0450 164.52 8. 164.52( 8)
25 Jakoubková Anna BOR0457 134.32 11. 134.32(11)
26 Lamačová Pavlína TUR0451 118.34 14. 118.34(14) 0.00( D)
27 Karpíšková Kateřina LTP0450 106.65 12. 106.65(12) 0.00( D)
28 Cihlářová Barbora CHA0451 87.09 15. 87.09(15) 0.00( D)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Podrábská Marie VLI0251 B 409.61 1. 0.00( D) 108.01( 1) 38.32( 7) 105.28( 1)105.61( 1) 90.71( 4)
2 Šritrová Lenka TUR0250 B 402.42 1. 98.37( 2) 91.10( 5)102.06( 2) 79.43( 5) 110.89( 1)
3 Budská Anna TJN0253 B 389.85 1. 104.24( 1) 98.48( 2) 97.46( P) 89.67( 4) 86.99( 5)
4 Pavlová Martina LTP0151 B 378.21 2. 88.61( 4) 93.51( 3) 83.02( 5) 92.91( 4)103.18( 2) 65.34( 7)
5 Jeřábková Nina BOR0151 B 372.16 1. 92.97( 4)104.55( 1) 99.88( 2) 74.76( 6)
6 Baloghová Lída TJN0150 367.72 2. 86.82( 7) 91.73( 4) 91.93( P) 88.05( 5) 96.01( 2)
7 Lišková Adélka CHA0254 285.56 6. 58.34( 7) 75.04( 8) 72.84( 6) 79.34( 6)
8 Tymešová Anna BOR0253 281.70 3. 97.39( 3) 91.21( 3) 93.10( 3)
9 Rybářová Tereza BOR0153 231.44 3. 48.46( 8) 89.60( 6) 93.38( 3)
10 Zapalačová Petra DOK0154 222.21 3. 71.82( 6) 55.55( P) 94.84( 3)
11 Nehasilová Veronika LDC0350 198.98 5. 77.92( 5) 27.42( 9) 71.77( 6) 21.87( 7) 0.00( 9)
12 Jeřábková Andrea CHA0253 99.68 7. 66.49( 7) 33.19( 8)
13 Kurendová Karolína KAS0251 33.88 9. 33.88( 9)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Žejdlíková Karolína LTP9950 B 275.17 1. 100.00( 1)100.00( 1) 75.17( 2)
2 Jeřábková Ema BOR9957 B 142.18 1. 41.48( 2)100.00( 1) 0.70( 3)
3 Poloprutská Lucie VLI9950 100.00 1. 100.00( 1)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Kohlová Monika TUR9756 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 0.00( D)
2 Žuchová Daniela TJN9750 B 100.00 1. 100.00( 1)
2 Würzová Karolína FYD9852 100.00 1. 100.00( 1)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Heczko Erik VLI0804 828.39 1. 205.12( 1)207.52( 1)210.07( 1)205.68( 1)199.04( 3)
2 Hyxa Jan VLI0702 796.33 1. 212.95( 1)197.01( 3)197.28( 2)189.09( 3)186.44( 4) 171.33( 7)
3 Mairich Martin TJN0812 777.60 2. 193.52( 2)197.87( 2) 200.83( 2)151.20(14) 185.38( 4)
4 Patka Kryštof BOR0702 766.06 1. 190.52( 4)188.80( 5)186.01( 5) 133.64(22) 200.73( 1)
5 Podrábský Ctibor VLI0700 758.12 2. 193.52( 2)159.40(14) 164.59( 8) 169.98( 5)194.39( 3)200.23( 2)
6 Mertlík Vojtěch TUR0704 723.91 4. 184.35( 5)187.39( 6)174.07( 7) 175.35( 4)176.82( 7)129.17(14)
7 Nožička Jan TJN0809 668.44 7. 175.76( 7)171.61( 9)131.14(12) 146.50(11) 171.07( 8)150.00(11)
8 Šebelka Matěj VLI0805 656.26 6. 0.00( D) 163.46( 9)154.87( 9)160.72(10)177.21( 6)
9 Patka Marek BOR0902 601.54 4. 181.85( 6)192.58( 4) 55.81(19) 139.60(20) 87.51(22)
10 Bureš David VLI0707 597.14 8. 169.43( 8) 110.66(20)159.67(11)157.38( 9)
11 Vávra Tomáš BOR0700 596.58 9. 154.50( 9)129.03(22)162.79(10) 90.17(26) 150.26(15)126.28(16)
12 Miklas Ondřej VLI0701 590.03 5. 133.79(21)145.74(11)125.52(15)184.98( 5)116.01(18)
13 Lesák Marek TJN0811 587.77 8. 162.21(12)111.05(16)160.12( 8) 154.39(10)
14 Řehoř Hynek TJN0700 569.33 8. 132.82(10)174.75( 8)114.94(15) 118.40(17) 122.13(23)139.63(12)
15 Válek Matěj BOR0703 564.10 10. 92.55(14) 162.97(10) 147.38(10)119.00(24)134.75(13)
16 Habán Eduard VLI0800 557.95 6. 138.22(20)175.77( 6)100.29(23)143.67(18)
17 Riby Philip LTP0702 553.33 9. 158.11(15)117.59(14)113.28(19) 160.82( 9)116.81(17)
18 Tomášek Prokop TUV0701 546.89 2. 167.36( 6)199.93( 2)179.60( 5)
19 Skácel Jan VLI0901 541.10 11. 162.75(11)125.08(13)105.41(22) 138.55(21)114.72(19)
20 Vilém Štěpán VLI0902 499.54 12. 116.90(12)108.29(24) 0.00(24) 79.18(29) 146.08(17)128.27(15)
21 Zeman Jakub BOR0704 402.96 12. 150.00(18) 99.67(24)153.29(12)
22 Jakubík Jaromír TJN0704 373.84 3. 178.64( 7)195.20( 3) 0.00( D) 0.00( D) 0.00( D)
23 Houda Lukáš CHA0800 355.22 13. 159.73(13) 46.84(33) 60.54(27) 88.11(21)
24 Horáček Jakub JEN0800 345.15 17. 152.92(17) 78.81(30) 113.42(20)
25 Polák Tomáš CHA0801 319.57 7. 157.46(16) 162.11( 7)
26 Podhorný Ondřej VLI0705 291.10 16. 141.68(19) 0.00(23) 149.42(16)
27 Vřešťál František TUR0906 288.89 15. 69.12(15)102.99(25) 116.78(18) 0.00( D)
28 Oravec Viktor TJN0814 271.62 11. 131.49(11) 140.13(13)
29 Vokurka Václav TJN1000 233.75 12. 90.87(17)142.88(12)
30 Štembera Vítek TJN0801 233.33 13. 0.00( D) 80.56(27)152.77(13)
31 Hrůzek Ondřej BOR0809 221.10 19. 79.31(28)141.79(19)
32 Horáček Dominik JEN0804 216.99 23. 126.98(23) 71.57(31) 18.44(25)
33 Hoetzel Jiří JEN0701 212.74 24. 0.65(27) 97.54(25) 60.23(28) 54.32(24)
34 Havel Antonín TJN0813 208.98 8. 49.71(32) 159.27( 8)
35 Vokurka Antonín TJN0800 202.71 14. 65.95(18)136.76(14)
36 Kučera Radek CHA0700 201.75 25. 91.64(26) 0.00(38)110.11(25)
37 Vacek Ondřej BOR0708 200.89 23. 28.23(34)100.80(26) 71.86(23)
38 Klust Jan CHA0702 186.67 4. 186.67( 4)
39 Just Matouš CHA0701 179.12 6. 179.12( 6)
40 Zaňka Albert TJN0803 135.78 13. 96.55(13) 39.23(21) 0.00( D) 0.00(26)
41 Šálek Richard TUR0702 123.40 16. 123.40(16) 0.00( D)
42 Hübner Ondřej STB0700 109.91 21. 0.00(25)109.91(21)
43 Čečerle Matouš VLI0807 95.87 16. 45.36(16) 50.51(20) 0.00(37) 0.00(29)
44 Murswiek Jan BOR0901 28.05 22. 28.05(22)
45 Jelínek Václav LTP0706 27.35 35. 27.35(35)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Mairich Filip TJN0603 B 849.93 1. 208.41( 1)212.07( 1) 194.63( 4) 210.68( 1)218.77( 1)
2 Míka Albert TJN0601 B 765.34 2. 157.51( 6) 195.26( 2)193.90( 4)172.51( 5) 188.05( 4)188.13( 3)
3 Březina Karel CHA0605 B 758.31 1. 189.36( 3)166.13( 7) 202.37( 1)153.14( 8) 186.41( 6)180.17( 4)
4 Studničný Adam BOR0701 B 686.10 5. 151.55( 8)145.36( 8) 192.75( 5) 77.74(15) 168.13( 8)173.67( 5)
5 Habán Oliver VLI0600 B 662.10 2. 192.67( 3)126.34(13)144.17( 9)198.92( 2)
6 Dolejší Jan STB0601 B 661.48 2. 167.72( 6)199.70( 2) 0.00( D) 153.09(11)140.97( 8)
7 Maškarinec Marek VLI0501 B 649.66 5. 162.19( 5)137.99( 9) 153.11(10)155.83( 7)178.53( 7)142.94( 6)
8 Rokos Marek TJN0500 B 605.01 6. 134.15(10) 88.75(11) 176.59( 6)108.55(12) 151.50(12)142.77( 7)
9 Dejnožka Martin TJN0600 584.77 1. 201.27( 1)190.40( 3)193.10( 2)
10 Kučera Filip CHA0501 572.72 2. 184.87( 5) 200.21( 2)187.64( 5)
11 Sýkora Oliver TJN0504 516.58 4. 163.55( 4)188.44( 4) 164.59( 6)
12 Chalupa Jan BOR0509 511.94 9. 129.26(12) 0.00(15) 148.30(11) 73.36(16)161.02( 9)
13 Matouš Marek JEN0602 477.20 10. 91.94(10) 130.83(12)105.65(13)121.06(14)119.66(11)
14 Heřmánek Petr TUR0500 454.07 9. 77.92(14)115.41(11)121.23(13)139.51( 9)
15 Šašek Martin LLI0501 416.88 9. 154.00( 9)103.04(14)159.84(10)
16 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 400.75 2. 202.23( 2) 198.52( 3)
17 Šimek Vojtěch LTP0601 349.69 3. 151.76( 7) 197.93( 3)
18 Kurenda Karel KAS0501 329.68 8. 132.93(11) 172.51( 8) 24.24(19)
19 Houžvička David TUR0501 305.33 7. 0.00(13)176.28( 7)129.05(10)
20 Karvánek Matěj KAS0502 262.68 10. 0.00( D) 71.95(15) 62.26(17) 128.47(10)
21 Bogar Vojtěch BOR0604 137.46 9. 137.46( 9)
22 Vřešťál Antonín TUR0604 117.44 13. 62.83(13) 0.00( D) 0.00( D) 54.61(13)
23 Pěnička Jan TJN0501 107.93 12. 107.93(12)
24 Mastník Ondřej TJN0507 82.15 14. 82.15(15) 0.00(14)
25 Gomolák Jan CHA0603 78.42 12. 78.42(12) 0.00( D)
26 Vávra Jan BOR0500 52.97 14. 0.00(15) 0.00(14) 52.97(16)
27 Sychra Marek CHA0604 50.74 18. 50.74(18)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Vitebský Lukáš TJN0302 B 849.71 1. 217.53( 1)205.11( 1) 192.78( 4) 211.52( 1)208.78( 1)211.88( 1)
2 Lesák Ondřej TJN0306 B 783.43 2. 199.02( 2)201.08( 2)197.94( 2) 185.39( 3)
3 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B 767.62 2. 191.56( 2)195.88( 3)192.87( 3)180.33( 5) 187.31( 3)176.03( 5)
4 Waldhauser Štěpán BOR0409 B 744.76 4. 178.53( 5)191.96( 6)184.29( 5)189.98( 4)
5 Zabořil Ondřej JEN0401 B 719.12 4. 194.40( 4) 165.12( 7)180.21( 4)179.39( 4)
6 Řehoř Vojta TJN0303 B 690.06 5. 175.87( 6)193.76( 5)165.91( 8)154.52( 9) 0.00( D)
7 Mellan Jonáš TUR0308 B 676.49 3. 190.91( 3) 160.44(10)190.54( 3)134.60( 9)
8 Pokorný Jan TJN0400 B 670.39 6. 163.42( 8)139.71( 9) 173.43( 7)158.56( 8)124.89(10) 174.98( 6)
9 Hnízdil Matěj KAS0301 639.85 7. 163.56( 7) 164.61( 9)153.51(10)137.82( 8) 158.17( 7)
10 Tkáč Matěj TJN0401 612.67 1. 206.05( 1) 203.90( 2)202.72( 2)
11 Hoetzel Hugo JEN0503 573.86 6. 92.58(15) 169.89( 6)167.45( 6)143.94( 8)
12 Janoušek Slávek BOR0400 555.08 6. 0.00( D) 125.73(14)177.42( 6)138.58(15)113.35(12) 77.31(12)
13 Mertlík Jakub TUR0307 548.09 9. 136.22( 9)139.71( 9)119.84(16) 151.26(11)120.90(11) 0.00( D)
14 Socha Ondřej BOR0302 518.94 4. 186.81( 4)180.23( 7)151.90(12) 0.00( D) 0.00( D)
15 Danko Štěpán CHA0301 509.73 8. 120.39(10)149.58( 8)123.28(15)116.48(18) 102.81(10)
16 Novák Daniel RUM0301 464.37 11. 126.69(13)137.57(13)106.66(22) 93.45(11)
17 Haslinger Leopold LTP0403 401.71 7. 149.75(13)138.93( 7)113.03( 9)
18 Maškarinec Štěpán VLI0304 380.31 11. 106.50(11) 78.03(16) 88.11(18)107.67(20) 48.88(15) 39.87(14)
19 Ekert Tomáš VLI0302 268.37 11. 0.00( D)129.39(11) 138.98(14)
20 Holan Petr CHA0303 242.09 12. 127.91(12) 114.18(19)
21 Ort Haštal BOR0401 222.14 12. 151.09(12) 71.05(13)
22 Šašek Jan LTP0301 207.49 12. 91.68(12) 115.81(17)
23 Hruška Jakub TJN0403 194.49 13. 107.44(21) 87.05(13)
24 Peterka Jakub LLI0404 174.55 5. 0.00( D)174.55( 5) 0.00( D)
25 Kašpar Vojtěch BOR0402 156.08 11. 156.08(11) 0.00( D) 0.00( D)
26 Veselý Jakub BOR0406 141.20 15. 103.24(23) 37.96(15)
27 Klein Martin LTP0404 136.51 16. 136.51(16)
28 Paluba Luděk CHA0304 135.07 14. 11.03(18) 0.00(19) 45.89(24) 61.48(14) 16.67(16)
29 Kašpar Štěpán BOR0403 132.23 14. 132.23(14) 0.00( D) 0.00( D)
30 Hejna Hynek LLI0300 124.16 17. 124.16(17)
31 Žukov Jakub TJN0305 50.00 17. 35.07(17) 9.99(25) 0.00(17) 4.94(17)
32 Fojt Jan BOR0407 25.74 16. 25.74(16) 0.00(19)
33 Pavlík Matěj LIT0401 0.59 18. 0.59(18)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Tománek Josef BOR0102 B 413.92 1. 100.00( 1) 114.88( 1)101.36( 2) 97.68( 3) 69.29( 5)
2 Růta Matyáš TJN0102 B 407.39 1. 100.00( 1)101.91( 2)101.85( P)103.63( 1) 99.09( 2)
3 Bradáč David LLI0203 B 307.36 1. 103.85( 1) 98.69( 2)104.82( 1)
4 Matyáš Vojtěch CHA0202 285.07 2. 84.31( 2) 3.45( 3) 70.40( 4) 46.61( 6) 83.75( 4)
5 Zabořil Vojtěch JEN0101 256.78 2. 65.90( 2) 94.79( 3) 96.09( 3)
6 Mencl Jan JEN0201 236.60 3. 0.00( D) 83.21( 3) 91.37( 4) 43.48( 5) 18.54( 7)
7 Krupka Štěpán CHA0201 171.84 5. 52.27( 5) 65.36( 5) 23.87( 6) 30.34( 6)
8 Vávra Pavel BOR0101 74.28 4. 74.28( 4)
9 Riby Thomas LTP0202 35.45 4. 0.00( 4) 0.00( 6) 0.00( D) 20.20( 7) 15.25( 8)
10 Sýkora Adam TJN0203 28.89 3. 22.71( 3) 0.00( D) 6.18( 7) 0.00( D)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Pavel Martin TJN0004 B 400.00 1. 100.00( 1) 89.15( 2) 100.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
2 Vambera Matyáš TUR0111 100.00 1. 100.00( 1)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
RUM 1
LLI 2
DOK 3
TJN 4
VLI 5
TUV 6
1 Žukov Michal TJN9701 B 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( D) 0.00( D)
2 Juren Lukáš LTP9703 93.14 2. 0.00( D) 93.14( 2)