Výsledky závodu: Jarní žebříček žactva a dorostu MSKS 2017 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
MSK - Moravskoslezský kraj
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati SFM Ano Ano
2017-03-2525.03.2017 Mistrovství oblasti v nočním OB BFM Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu TRI Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček OOL Ano Ano
2017-06-0303.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2017-06-0404.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček VRB Ano Ano
2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček MOV Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Štětínská Tereza MOV0751 1020.00 1. 200.00( 1)220.00( 1)200.00( 1) 200.00( 1)197.83( 2) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Malá Karolína VRB0777 570.87 1. 177.78( 2)200.00( 1)193.09( 2)
3 Fraňová Lenka MOV0755 269.84 2. 90.85( 4) 178.99( 2)
4 Mílová Tereza BFM0751 221.78 3. 124.11( 3) 97.67( 3)
5 Rychlá Karolína KRN0757 200.00 1. 200.00( 1)
6 Juřeníková Ema MOV0951 161.05 2. 161.05( 2)
7 Kaufmanová Šárka TRI0851 152.41 3. 152.41( 3)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Pavlová Eliška MOV0650 B 1010.15 1. 202.60( 2)200.00( 1)189.39( 4) 205.43( 1)203.82( 1)198.30( 2)
2 Zahradníková Kateřina BFM0551 B 999.87 1. 200.61( 2)220.00( 1)174.13( 4) 200.90( 2) 164.89( 6) 204.23( 1)
3 Kolarczyková Eliška TRI0551 B 990.63 1. 206.36( 1) 208.17( 1)194.68( 3) 200.66( 2)180.76( 4)
4 Matulová Valérie BFM0652 B 923.21 2. 193.03( 3) 72.86( 3) 189.23( 3) 173.37( 6)198.07( 2)169.51( 5)164.23( 7)
5 Čudková Kristýna MOV0654 B 906.88 2. 171.14( 4) 194.74( 2)174.52( 5)186.12( 5)180.36( 4)168.90( 6)
6 Řeháková Klára BFM0556 705.44 2. 165.32( 5)107.19( 2) 148.42( 5)140.32( 7)144.19( 7)
7 Kočarová Marie BFM0557 595.33 5. 85.97( 8)174.84( 6)159.31( 7)175.21( 5)
8 Tomčíková Eliška VRB0555 583.35 1. 185.51( 4)207.29( 1)190.55( 4)
9 Fišerová Veronika BFM0552 520.36 3. 127.36( 5) 195.52( 3)197.48( 3)
10 Burešová Ema MOV0656 424.53 6. 114.16( 6) 71.82( 6) 106.63( 8)131.92( 8)
11 Rychlá Karolína KRN0757 388.31 3. 191.81( 3)196.50( 3)
12 Rychtářová Barbora MOV0653 198.42 7. 69.40( 7) 0.00( D)129.02( 9)
13 Klvačová Anežka MOV0655 115.77 10. 115.77(10)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Rybková Vendula TRI0453 B 975.01 1. 167.36( 4) 186.53( 5)188.48( 3)200.00( 1)176.24( 3) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Procnerová Veronika BFM0453 B 932.67 1. 179.53( 2)207.68( 3)156.62( 6) 188.84( 2)200.00( 1)126.46( 2)
3 Haltofová Romana TRI0451 B 798.09 1. 200.00( 1)219.67( 2)203.42( 1)175.00( 4)
4 Bruková Petra TRI0450 774.45 1. 167.29( 5)220.00( 1)194.63( 3)192.53( 2)
5 Popieluchová Michaela BFM0457 557.56 2. 55.59( 8) 50.81( 5)124.57( 3)180.89( 2) 145.70( 2)
6 Švidrnochová Eliška OOP0451 401.94 1. 201.94( 2)200.00( 1)
7 Švihelová Viktorie KRN0353 364.70 3. 176.23( 3) 188.47( 4)
8 Mílová Klára BFM0452 184.46 3. 96.90( 4) 87.56( 7) 0.00( 3)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Navrátilová Adéla TRI0250 B 350.24 1. 55.99( 3) 94.25( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Warcopová Kateřina TRI0150 B 310.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)100.00( 1)
3 Bernatíková Hana SFM0251 240.06 1. 48.01( P) 92.05( 2)100.00( 1)
4 Božoňová Vendula BFM0251 100.00 1. 100.00( 1)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Švidrnochová Lenka SOP9952 B 310.00 1. 100.00( 1)110.00( 1)100.00( 1)
2 Svobodová Barbora BFM0151 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( D)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Bičánek Vít TRI0700 1033.27 1. 213.91( 1)137.55( 3) 198.68( 2)211.06( 1)193.58( 4)216.04( 1)
2 Menzel Antonín MOV0700 905.94 1. 182.34( 3) 151.98( 6)188.28( 4)202.62( 1)180.72( 4)
3 Tuharský Tobiáš TRI0701 877.27 2. 203.75( 2) 159.66( 5)141.70( 6)195.54( 3)176.62( 5)
4 Krupa Jan TRI0706 855.59 1. 70.86( 9)200.00( 1)203.35( 1)196.91( 2) 184.47( 3)
5 Popieluch Martin BFM0801 824.44 1. 179.47( 2)220.00( 1)123.62( 7)138.04( 2)113.67( 8) 85.84( 9) 163.31( 6)
6 Kočara František BFM0701 791.32 2. 197.97( 3)192.03( 3)201.83( 2)199.49( 2)
7 Stöcker Richard MOV0701 680.47 4. 188.70( 4)171.09( 5)185.78( 5)134.90( 7)
8 Mitrenga Jan TRI0702 360.49 1. 200.00( 1) 160.49( 5)
9 Kurečka Jonáš TRI0704 260.22 7. 147.31( 7)112.91( 7)
10 Kostka Artur MOV0901 182.31 8. 79.87( 9)102.44( 8)
11 Vojkovský Václav TRI0800 167.44 4. 167.44( 4)
12 Holesz Samuel TRI0801 156.40 6. 156.40( 6)
13 Vlach Antonín AOV0700 154.08 6. 84.22( 8) 69.86( 6)
14 Kotala Petr TRI0705 120.75 4. 120.75( 4)
15 Mališ Eduard BFM0703 63.13 10. 63.13(10)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Damek Ondřej TRI0503 B 1054.90 1. 217.58( 1) 201.65( 2) 207.30( 1)203.23( 2) 212.13( 1)205.72( 1)212.17( 1)
2 Kirschner Damian TRI0506 B 988.63 1. 220.00( 1)188.58( 3)182.16( 5)205.28( 1)192.61( 3)
3 Vojvodík Eduard MOV0600 B 971.54 2. 206.77( 2)206.24( 3)162.82( 5) 169.10( 6)159.82( 6) 195.26( 2)194.17( 3)162.53( 4)
4 Sikora Matěj TRI0501 B 836.36 3. 165.36( 4)190.58( 3)191.50( 3)175.47( 5) 0.00( D) 113.45( 8)
5 Byrtus Jakub TRI0508 B 818.77 3. 93.99(11) 134.90(10) 34.26(15) 178.40( 4)143.33( 7)184.04( 4)178.10( 3)
6 Bíčánek Jan TRI0502 B 801.04 1. 175.65( 3)213.50( 2)209.77( 1)202.12( 2)
7 Chudík Martin BFM0604 B 784.71 4. 146.49( 5)192.47( 4)153.55( 7) 106.06(12) 124.93( 8)167.27( 6)108.08( 9)
8 Ryška Matěj TRI0604 771.18 4. 145.29( 6) 132.74(11) 146.65( 7)140.08( 7)184.24( 4) 154.92( 5)
9 Kaufman Jan TRI0602 687.05 6. 42.57(14) 156.85( 6)114.87(11)122.04( 9)165.18( 6) 0.00( D) 128.11( 6)
10 Vítkovič Patrik TRI0507 596.13 5. 104.87(10) 144.42( 9)131.59( 8) 180.06( 5) 35.19(12)
11 Špok Petr KRN0601 534.45 7. 120.68( 9) 108.59(12) 96.04(13) 93.11(10) 0.00( D) 116.03( 7)
12 Cieslar Michael TRI0505 515.86 9. 76.91(13) 132.61(12)119.43(10) 110.32( 9) 0.00( D) 76.59(11)
13 Smyček David BFM0504 462.39 7. 143.20( 7) 0.00( D) 125.58( 9)119.89(10) 73.72(11)
14 Holesz Stanislav TRI0601 420.23 10. 81.85(12) 48.22(14) 91.66(13)115.49(11) 28.36(12) 83.01(10)
15 Bjolek Jan BFM0601 409.84 2. 200.11( 2)209.73( 2)
16 Juřeník Jakub MOV0601 351.01 4. 189.96( 4)161.05( 5)
17 Jarolím Matouš HAV0601 320.16 4. 172.55( 4)147.61( 5)
18 Slavík Ondřej VRB0505 172.34 8. 135.17( 8) 37.17( P) 0.00(16) 0.00( D)
19 Staněk Matěj HAV0501 171.15 13. 0.00(15) 82.87(13) 88.28(14)
20 Navrátil Sam KYL0500 144.54 8. 144.54( 8)
21 Šťastný Jakub BFM0506 131.57 8. 131.57( 8)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Peňáz Vojtěch VRB0303 B 1062.10 1. 180.87( 6) 229.08( P) 195.35( 3) 214.62( 1)200.00( 1)200.00( 1)218.40( 1)
2 Haltof Adam TRI0300 B 932.16 2. 191.50( 3)195.48( 5)168.06( 8) 158.72( 5) 191.52( 3)183.94( 2) 169.72( 3)
3 Krupa Jakub TRI0404 B 929.47 2. 141.98( 9) 184.72( 6)143.19( 6) 189.42( 4)180.88( 3)162.57( 3)211.88( 2)
4 Bjolek Jan BFM0601 B 916.89 4. 180.37( 7)205.59( 4)177.00( 7) 174.78( 6)179.15( 4)
5 Mielec Radomír AOV0301 B 789.48 1. 181.75( 5)226.22( 1)191.32( 3)190.19( 4)
6 Sliž Rostislav TRI0302 B 716.08 4. 172.27( 6)102.20( 9)138.32( 7) 140.89( 5)162.40( 4)
7 Bjolek Michal BFM0305 632.80 1. 211.33( 1)217.97( 2)203.50( 2)
8 Mrózek Pawel TRI0401 576.12 2. 184.39( 4) 190.98( 4)200.75( 2)
9 Malý Tomáš VRB0414 498.77 4. 182.31( 5)163.72( 5)152.74( 4)
10 Peňáz Radek VRB0313 419.70 1. 0.00( D)215.80( 3) 203.90( 1)
11 Bialožyt Marek TRI0301 402.35 1. 197.17( 2) 205.18( 1)
12 Jurčík Martin KRN0300 375.60 2. 193.86( 2) 181.74( 2)
13 Kovařík Tomáš TRI0400 367.62 5. 180.11( 8) 187.51( 5)
14 Jarolím Jáchym HAV0400 187.15 7. 117.62(10) 69.53( 7)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Vébr Tomáš HAV0200 B 306.88 1. 48.56( 2) 58.32( 3)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Matuš Vít VRB0202 B 302.95 1. 100.00( 1)110.00( 1) 92.95( 2)
3 Švec František KRN0106 100.00 1. 100.00( 1)
3 Tuharský Erik TRI0100 100.00 1. 100.00( 1)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
SFM 1
BFM 2
TRI 3
OOL 4
VRB 5
VRB 6
MOV 7
MOV 8
1 Staněk Ondra HAV0002 B 497.26 1. 90.03( 4) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 97.26( 2)
2 Kaděra Vojta HAV0000 B 455.42 1. 91.72( 3) 83.01( 4) 90.23( 2) 90.46( 2)100.00( 1)
3 Vavřík Tomáš MOV0004 315.58 1. 107.38( 1)108.20( 2)100.00( 1)
4 Tuharský Erik TRI0100 210.90 1. 100.90( 2)110.00( 1)
5 Navrátil Adam TRI9900 100.00 1. 0.00( 3) 0.00( 2)100.00( 1)
6 Procházka Jakub SOP9903 97.54 3. 97.54( 3)
7 Gilík Marek SOP9904 89.41 5. 89.41( 5)
8 Procházka Zdeněk SOP9901 87.06 6. 87.06( 6)
9 Hrubý Jaroslav AOV9901 48.62 3. 23.27( 7) 0.00( 3) 25.35( 5)