Výsledky závodu: Jihočeský žebříček 2017 - stav po 5 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JCO - Jihočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-1515.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati PCB, VTA Ano Ano
2017-04-1515.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu VTA, PCB Ano Ano
2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček VCB Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček KRE Ano Ano
2017-05-2828.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati CST Ano Ano
2017-08-2626.08.2017 Oblastní žebříček VCB Ne Ne
2017-08-2727.08.2017 Oblastní žebříček OCB, PCB Ne Ne
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček PVD Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Janošíková Marie VCB0752 400.00 1. 200.00( 1)200.00( 1)
D12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Kosobudová Anna VTA0551 B 600.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)
2 Přílepková Radka VTA0651 B 385.16 1. 44.10( 3)141.06( 3)200.00( 1)
3 Pekařová Nela VTA0552 356.44 2. 191.99( 2)164.45( 2)
4 Janošíková Eva VCB0552 284.70 2. 192.96( 2) 91.74( 2)
5 Pazderníková Petra OPI0651 209.13 3. 122.50( 4) 86.63( 3)
6 Vaněčková Anežka OPI0650 129.48 3. 0.00( D) 129.48( 3)
D14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Teringlová Vendula VCB0451 B 633.80 1. 221.58( 1)204.19( 2) 207.18( 1)205.04( 2)196.92( 2)
2 Šafaříková Lucie OPI0350 B 607.60 1. 189.60( 4)209.74( 1)208.26( 1)
3 Votíková Tereza VCB0454 B 565.90 1. 194.39( 2)204.28( 1) 166.73( 4) 167.23( 5)
4 Simonová Eliška OPI0351 B 535.35 3. 184.03( 3)191.52( 3) 36.46( 7) 159.80( 5)143.21( 7)
5 Ševčíková Eliška PCB0451 B 511.75 3. 158.58( 4)158.34( 6)146.99( 5) 194.83( 3)
6 Balková Markéta OPI0450 487.17 4. 145.24( 5)183.32( 4) 140.57( 6) 158.61( 6)
7 Pazderníková Jana OPI0452 363.95 3. 185.22( 3)178.73( 4)
8 Přílepková Jana VTA0353 282.25 5. 51.66( 6)171.47( 5) 59.12( 6)
9 Počtová Klára OPI0453 237.29 7. 97.13( 7)140.16( 8)
10 Kosobudová Anna VTA0551 200.52 2. 200.52( 2)
11 Pekařová Nela VTA0552 192.30 3. 192.30( 3)
12 Fistrová Ludmila OPI0451 169.72 8. 6.40( 8) 47.08( 8)116.24( 9)
D16
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Svobodová Anna VTA0151 B 318.54 1. 114.14( 1)104.40( 2) 86.15( 2) 100.00( 1)
2 Kosobudová Kateřina VTA0253 B 316.45 1. 107.97( 2)108.48( 1)100.00( 1)
3 Rudová Magdaléna VTA0254 B 264.61 1. 77.89( 3) 83.53( 4) 100.00( 1) 81.08( 2)
4 Ševčíková Kateřina PCB0151 202.90 2. 70.05( 4) 45.26( 7) 87.59( 2)
5 Bečvářová Markéta OPI0250 158.70 3. 28.06( 5) 87.13( 3) 43.51( 3)
6 Votíková Veronika VCB0154 153.67 3. 22.67( 6) 56.42( 5) 0.00( 4) 67.66( 3) 29.59( 3)
7 Houserová Tereza OPI0156 52.46 6. 0.00( 7) 52.46( 6)
D18
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Svobodová Jana VTA9951 B 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Karbusová Kateřina OPI0052 B 276.34 1. 37.56( 4) 0.00( 4) 78.66( 2)100.00( 1) 97.68( 2)
3 Rudová Anna VTA0051 124.41 2. 70.95( 2) 53.46( 3)
4 Nováková Kateřina KRE0052 123.88 2. 58.02( 3) 65.86( 2)
D21
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Teringlová Martina VCB7851 300.00 1. 100.00( 1) 95.01( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 89.80( 3)
2 Staňková Tereza VCB8859 297.33 1. 82.74( 3) 100.00( 1) 99.18( 2) 98.15( 2)
3 Míková Lenka VCB7653 280.67 1. 84.31( 2) 0.00( D) 96.36( 3)100.00( 1)
4 Gottfriedová Adéla VCB9755 110.85 2. 40.93( 2) 41.79( 5) 28.13( 4)
5 Němcová Martina TCB8551 72.37 4. 72.37( 4)
6 Pacovská Romana VTA8951 42.99 3. 14.33( P) 28.66( 3)
D35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Dulovcová Marie KRE7051 348.48 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 111.18( 1)116.16( P)121.14( 1)
2 Pelcová Pavla CST7454 297.12 2. 98.69( 2) 99.39( 2) 99.04( P)
3 Nováková Alena KRE7450 265.49 2. 66.27( 3) 79.36( 2) 90.13( 3) 88.50( P) 86.86( 3)
4 Kosobudová Lenka VTA7351 248.21 4. 82.74( P) 84.96( 5) 80.51( 4) 71.55( 5)
5 Veselá Eva VCB7853 238.25 1. 77.98( 2) 60.27( 7)100.00( 1) 0.00( D)
6 Votíková Monika VCB7254 238.13 3. 62.18( 4) 60.04( 3) 93.55( 3) 82.40( 4)
7 Svobodová Martina KTA7151 180.28 2. 88.27( 4) 92.01( 2)
8 Soudková Alena TCB5851 139.80 6. 78.10( 6) 0.00( D) 61.70( 6)
D45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Hudečková Helena KTA6951 332.19 1. 100.00( 1) 110.73( P)121.46( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Troupová Vladěna KRE6351 289.25 1. 72.77( 2) 100.00( 1) 92.83( 2) 96.42( P) 74.96( 2)
3 Gottfriedová Marcela VCB7055 187.97 2. 60.78( 7) 57.68( 2) 69.51( 3)
4 Zemanová Alena KTA6351 171.28 2. 0.00( 4) 90.33( 2) 80.95( 4) 0.00( 3) 0.00( 4)
5 Kovaříčková Darja KRE6352 161.16 3. 47.97( 3) 59.47( 3) 53.72( P)
6 Zimmermannová Milena KRE6851 113.88 5. 75.92( 5) 37.96( P)
7 Votíková Monika VCB7254 85.72 3. 85.72( 3)
8 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 73.00 6. 73.00( 6)
D55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Paulerová Eva OPI5550 100.00 1. 100.00( 1)
D65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Hudečková Alena KTA4351 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 89.38( 2)
2 Boučková Ludmila OCB4351 255.85 1. 73.49( 2) 82.36( 2)100.00( 1)
H10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Teringl Vojtěch VCB0702 600.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1) 200.00( 1)200.00( 1)200.00( 1)
2 Svoboda Jan VTA0701 388.69 2. 127.96( 2) 48.54( 2) 185.68( 2) 75.05( 2)
3 Pazderník Tomáš OPI0800 171.25 2. 102.63( 2) 68.62( 3)
H12
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Pelc Tadeáš CST0601 B 400.00 1. 200.00( 1) 200.00( 1)
2 Novák Vítek KRE0600 366.26 1. 0.00( D)200.00( 1)166.26( 2)
H14
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Pelc Matyáš CST0401 B 588.80 1. 200.00( 1)200.00( 1)188.80( 2)
2 Pšenička Kryštof KRE0301 B 578.99 1. 200.00( 1)200.00( 1) 178.99( 3)
3 Žalud Jan VTA0401 B 541.30 2. 175.58( 3)189.70( 2)176.02( 2)
4 Deim Michal VTA0402 519.71 3. 149.84( 4)189.51( 3)141.47( 3) 180.36( 3) 0.00( D)
5 Velát Vojtěch OPI0400 468.13 2. 189.00( 2)178.65( 4) 94.55( 4) 100.48( 4)
6 Sobotka Radim OPI0300 392.63 1. 192.63( 2)200.00( 1)
7 Mikuláš Jiří VCB0303 82.98 4. 0.00( D) 82.98( 4)
H16
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Novák Jakub KRE0201 B 342.71 1. 113.92( 1) 0.00( D) 128.79( 1)100.00( 1) 88.87( 2)
2 Valenta Adam OPI0102 B 281.99 1. 98.87( 2) 83.12( 3) 80.94( 4) 42.20( 3) 100.00( 1)
3 Neužil Vít OPI0103 B 275.69 1. 87.21( 3)100.00( 1) 88.48( 2) 76.85( 2) 84.76( 3)
4 Lukeš Prokop VTA0201 212.67 4. 59.02( 4) 75.67( 4) 77.98( 5)
5 Kouba Marek VTA0202 125.16 2. 32.61( 5) 92.55( 2)
6 Bican Martin OPI0101 107.44 5. 5.51( 6) 71.13( 5) 30.80( 6)
7 Mikuláš Jan VCB0103 82.74 3. 0.00( 7) 82.74( 3)
8 Prokeš Martin OPI0001 7.89 4. 0.00( D) 7.89( 4)
H18
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Bušík David KTA0002 B 100.00 1. 100.00( 1)
H21
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Teringl Radek VCB6502 305.54 1. 100.00( 1) 102.45( 1)101.85( P)101.24( 1)100.00( 1)
2 Pelc Václav CST6702 304.64 2. 102.05( 2)101.04( 2)101.55( P)
3 Šafařík Ivo CST7401 300.12 1. 102.36( 1) 97.72( 3)100.04( P)
4 Hošek Lubomír VCB6101 292.23 2. 93.11( 2)101.71( 2) 97.41( P) 85.05( 5) 83.40( 4)
5 Blažek Vojtěch OPI8700 280.21 3. 89.24( 3) 95.38( 5) 95.59( 3) 87.84( 4) 85.69( 3)
6 Hulec Filip PCB9401 260.17 2. 90.88( P) 0.00( D) 83.37( 6) 85.92( 2)
7 Krška Vojtěch KTA8901 191.64 4. 57.56( 4) 76.02( 6) 58.06( 7)
8 Ševčík Marek PCB6701 143.63 4. 47.88( P) 95.75( 4)
9 Vébr Jiří VTA6901 105.98 5. 35.33( P) 0.00( P) 70.65( 5) 0.00( P)
10 Heřman Ondřej KRE9500 84.90 4. 84.90( 4)
11 Šmahel Lukáš OPI7800 79.08 5. 79.08( 5)
12 Heřman Daniel KRE7100 71.73 6. 47.82( 6) 23.91( P)
H35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Šmahel Lukáš OPI7800 301.02 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.40( 2) 101.02( 1)
2 Ševčík Marek PCB6701 293.21 2. 97.74( P) 79.15( 4) 95.25( 4)100.22( 2)
3 Janošík Radek VCB7402 285.40 1. 95.63( 3) 86.20( 6)103.57( 1)
4 Mareš Ladislav MIL7202 241.32 2. 84.71( 2) 77.62( 3) 72.79( 8) 78.99( 5)
5 Heřman Daniel KRE7100 217.94 2. 62.51( 3) 82.78( 2) 72.65( P)
6 Princ David TCB6901 199.47 1. 100.00( 1) 99.47( 3)
7 Pšenička Jiří TCB6301 195.72 2. 99.51( 2) 96.21( 3)
8 Ruda Petr VTA7301 193.22 7. 64.41( P) 60.67(10) 68.14( 7)
9 Pešta Jiří MIL7201 166.81 4. 51.08( 4) 40.19( 5) 39.19(12) 75.54( 6)
10 Sobotka Petr OPI7300 149.32 5. 88.33( 5) 60.99( 8)
11 Doležel Tomáš KTA7701 85.57 7. 85.57( 7)
12 Kopecky Martin OPI7400 83.25 4. 83.25( 4)
13 Deim Karel VTA7202 78.50 11. 26.17( P) 52.33(11)
14 Janda Libor OPI7500 66.22 9. 66.22( 9)
H45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Blabla Zdeněk PCB5901 308.39 1. 102.80( P) 0.00( P) 100.00( 1)105.59( 1) 95.74( 3)
2 Funda Jiří API6401 193.13 2. 96.30( 3) 96.83( 2)
3 Deim Karel VTA7202 150.00 1. 50.00( P) 0.00( 4) 100.00( 1)
4 Kosobud Dušan VTA7201 124.55 3. 41.52( P) 83.03( 3)
5 Flašar Jan KCK5701 98.11 2. 98.11( 2)
6 Soudek Vojtěch TCB5601 95.34 2. 95.34( 2)
7 Hudeček Jaroslav KTA6501 65.37 4. 21.79( P) 5.26( 4) 38.32( 4)
H55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Pšenička Miloslav TCB6101 288.10 1. 100.00( 1) 88.10( 3)100.00( 1)
2 Musil Jan PCB5700 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Šafařík Bedřich CST4601 146.64 2. 97.76( 2) 48.88( P)
4 Moravec Miloš KRE5301 100.00 1. 100.00( 1)
H65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PCB+VTA 1
VTA+PCB 2
VCB 3
KRE 4
CST 5
1 Bouček Václav OCB4101 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Rychtecký Josef VCB4801 150.00 1. 100.00( 1) 50.00( P)
3 Pich Josef CST4002 89.78 2. 59.85( 2) 29.93( P)