Výsledky závodu: Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TBM Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HER, JMO Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ano
2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček LBM Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati VBM Ano Ano
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     H10N     H10     H12     H14     H16     H18    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Finstrlová Kristýna ZBM0752 809.39 1. 200.00( 1)202.75( 1) 167.40( 3) 207.32( 1)199.32( 2)
2 Dvořáková Lucie BBM0750 777.88 1. 170.91( 4) 198.63( 2)184.12( 2)207.55( 1) 187.58( 5)
3 Kočová Klára ZBM0850 761.40 2. 198.63( 2)171.73( 4) 190.48( 3) 191.99( 3)180.30( 6)
4 Dobrovolná Anna TBM0758 751.12 1. 187.76( 4) 200.00( 1)166.92( 5)196.44( 3)
5 Kubáňová Tereza TBM0756 594.70 2. 192.04( 2) 201.97( 2) 200.69( 2)
6 Vernerová Hana TBM0780 583.14 5. 164.15( 6) 154.14( 7)119.17( 5) 72.49( 8) 145.68( 7)
7 Strýčková Barbora ADA0852 579.77 2. 184.12( 2) 143.33( 4)146.41( 6)105.91( 8)
8 Taslerová Martina ABM0757 570.19 1. 193.44( 2)172.51( 4)204.24( 1)
9 Rotková Veronika ZBM0854 558.85 1. 176.48( 3) 200.00( 1)182.37( 4)
10 Čechová Johana TBM0888 289.66 4. 97.61( 5) 192.05( 4)
11 Ptáčková Julie TBM0980 273.10 5. 174.08( 5) 0.00(11) 99.02( 9)
12 Marková Eva ZBM0954 175.39 5. 175.39( 5) 0.00(10)
13 Hiklová Eva ZBM0755 175.28 7. 157.96( 7) 17.32( 9)
14 Finstrlová Denisa ZBM0951 160.90 6. 0.00( 8) 160.90( 6)
15 Ondrová Amálie UBM0754 129.88 7. 129.88( 7)
D10N
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Finstrlová Denisa ZBM0951 707.26 2. 165.60( 9) 66.39( 5) 195.35( 3)168.15( 4)178.16( 2)
2 Kučerová Tereza ZBM0957 693.01 1. 173.67( 8) 140.98( 3) 170.47( 6)207.89( 1)116.94( 4)
3 Ryglová Adéla TBM0857 592.46 1. 194.95( 3) 197.51( 2) 200.00( 1)
4 Coufalová Thea ZBM1050 526.28 2. 196.38( 2) 197.86( 2)132.04( 3)
5 Marková Eva ZBM0954 408.66 1. 208.66( 1) 200.00( 1)
6 Ptáčková Julie TBM0980 402.02 1. 194.88( 4) 207.14( 1)
7 Kubíková Kristýna RBK0851 369.10 2. 175.97( 2) 193.13( 4)
8 Venerová Ines RBK0751 357.86 3. 163.61( 7)194.25( 3)
9 Coufalová Rea ZBM0953 332.15 5. 181.17( 6) 150.98( 5) 0.00( D)
10 Stašková Sofie ZBM0952 230.38 6. 146.82( 8) 83.56( 6)
11 Strýčková Barbora ADA0852 191.81 5. 191.81( 5)
12 Hiklová Eva ZBM0755 178.31 7. 178.31( 7)
13 Strejčková Klára TBM0880 177.26 5. 177.26( 5)
14 Janíková Anna UBM0855 132.74 9. 132.74( 9)
15 Ondrová Amálie UBM0754 109.30 4. 109.30( 4)
16 Stašková Sára ZBM0751 43.28 10. 43.28(10) 0.00( D)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Doušková Hana TBM0659 B 835.98 1. 199.08( 2) 200.58( 2) 204.89( 1)211.73( 1) 204.01( 1)215.35( 1)
2 Finstrlová Julie ZBM0552 B 827.75 1. 202.91( 1)203.51( 1)185.91( 5) 201.53( 2)219.80( 1)200.02( 2)
3 Dušková Tereza TBM0554 B 792.94 2. 198.01( 3)195.91( 3)203.05( 2)186.39( 4) 195.97( 3)
4 Kurečková Klára ABM0657 B 756.15 3. 186.30( 6)191.06( 4)192.06( 3)186.73( 3) 161.98( 7)
5 Ondrová Anna ZBM0553 B 755.12 2. 192.43( 4)183.83( 5)136.33( 9) 166.33( 8) 171.08( 5) 185.52( 5)193.34( 2)
6 Barnatová Magda ZBM0653 B 656.91 3. 124.71(12) 167.99( 8)138.27( 8) 161.90( 9)186.14( 3)136.95( 9) 140.88( 7)
7 Fuchsová Ema TBM0653 B 650.66 6. 140.02(11) 180.78( 6)167.88( 7)161.98( 7)
8 Finstrlová Lucie ZBM0651 B 616.68 6. 120.73(13)182.27( 6) 77.70(12) 166.84( 7)146.84( 9)108.58(12) 103.94( 9)
9 Baláčová Natálie TBM0560 608.18 6. 93.04(16) 0.00( D) 157.82(10)168.05( 6)136.38(10)145.93( 6)
10 Palátová Renáta ABM0655 604.16 2. 146.26( 6)148.30(11)194.05( 2) 115.55( 8)
11 Tomanová Eliška LBM0651 580.15 7. 181.72( 7)142.84( 7) 156.61( 8) 98.98(14)
12 Hlaváčová Lucie TBM0660 556.95 3. 174.37( 8) 191.27( 4) 191.31( 3)
13 Doušková Kateřina TBM0679 554.92 4. 185.54( 7) 182.67( 6)186.71( 4)
14 Mikulová Klára TBM0553 433.74 4. 150.34( 9) 179.16( 4)104.24(13)
15 Ježková Ivana RBK0555 411.36 5. 140.62(10)123.23(11)147.51( 5)
16 Procházková Doubravka ADA0651 380.63 4. 189.21( 5) 191.42( 4)
17 Králová Denisa TBM0559 376.30 9. 114.15(14)124.14( 9) 138.01(11)
18 Ehlová Martina TBM0655 336.39 5. 150.34( 9) 186.05( 5)
19 Patermannová Marie TBM0680 111.63 15. 111.63(15)
20 Desová Julie UBM0555 99.50 10. 99.50(10)
21 Bružeňáková Mia TBM0652 97.13 11. 97.13(11) 0.00(15)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Hovořáková Karolína ZBM0351 B 798.82 1. 201.80( 2) 0.00( D) 199.51( 2)174.59( 3) 212.59( 1)184.92( 2)
2 Barnatová Klára ZBM0352 B 734.94 1. 146.93( 8) 201.62( 1)186.39( 2) 136.77( 6) 200.00( 1)
3 Patermannová Eliška TBM0369 B 676.72 2. 180.40( 4)184.12( 2) 169.71( 2)142.49( 5)
4 Pánková Klára ZBM0456 B 663.12 3. 167.07( 6)162.99( 3)166.53( 4) 166.53( 3) 86.16( 8)
5 Mulíčková Markéta ABM0362 B 609.20 1. 209.20( 1)200.00( 1) 200.00( 1)
6 Taslerová Tereza ABM0361 529.81 1. 200.00( 1)171.21( 4)158.60( 4)
7 Poloučková Hana ABM0350 519.38 2. 189.00( 3) 0.00( D) 134.92( 4)195.46( 2)
8 Rotková Markéta ZBM0455 501.62 3. 139.13( 9) 198.88( 3)163.61( 4)
9 Richterová Julie ADA0351 413.50 5. 148.09( 6)140.16( 5) 125.25( 7)
10 Miková Lenka TBM0460 354.88 3. 162.93( 7) 191.95( 3)
11 Čelechovská Radka UBM0451 324.82 3. 164.18( 5) 160.64( 3)
12 Králová Jolana TBM0360 177.80 5. 177.80( 5) 0.00( D)
13 Sedlářová Jolana TBM0359 132.53 10. 132.53(10)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Bašeová Klára ZBM0252 B 398.35 1. 76.44( 3) 100.00( 1) 90.42( 2) 98.35( 2)100.00( 1)100.00( 1)
2 Radová Kateřina ABM0199 B 387.63 1. 94.82( 2) 24.74( 2) 100.00( 1)100.00( 1) 92.81( 3)
3 Lukšíková Eliška ZBM0256 282.49 2. 92.55( 2) 90.19( 3) 99.75( 2)
4 Janotová Emma ZBM0107 100.00 1. 100.00( 1)
4 Mulíčková Markéta ABM0362 100.00 1. 100.00( 1)
6 Humlíčková Martina UBM0151 49.98 3. 49.98( 3) 0.00( D)
7 Králová Jolana TBM0360 19.28 3. 19.28( 3)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Boučková Anna TBM0051 B 305.64 2. 58.76( 2) 93.25( 2) 67.98( 2) 78.23( 2) 30.35( 2) 0.00( D) 66.18( 2)
2 Štefková Klára TBM0059 B 300.00 1. 100.00( 1) 0.00( D) 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Matušková Jana RBK9999 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
4 Němcová Hana ZBM9957 100.00 1. 100.00( 1)
4 Malivánková Eva ZBM9952 100.00 1. 100.00( 1)
6 Čížková Eliška ADA0051 50.72 2. 50.72( 2)
H10N
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Ježek David RBK0801 790.89 1. 177.24( 5) 223.38( 1) 172.37( 5) 190.27( 2)200.00( 1)
2 Kroutil Jošt ZBM0701 720.97 1. 154.77( 8) 154.78( 4) 211.42( 1)200.00( 1)
3 Doušek Vilém TBM0904 512.44 3. 182.64( 4) 176.28( 4)153.52( 3)
4 La Carbonara Matteo TBM0801 400.50 2. 197.30( 3) 203.20( 2)
5 Ševčík Filip TBM0802 387.26 1. 201.88( 1) 185.38( 3) 0.00( D)
6 Toman Matěj LBM0909 345.82 3. 175.58( 6) 170.24( 3)
7 Kroutil Tadeáš ZBM0901 337.58 4. 144.03( 9) 142.40( 6) 10.57( 8) 40.58( 4)
8 Eliášek Patrik LBM0801 259.58 4. 149.66( 5) 109.92( 6) 0.00( 4)
9 Salajka Michal LBM0701 206.38 2. 206.38( 2)
10 Hájek Štěpán TBM0804 200.83 2. 200.83( 2)
11 Chmelík Robert ZBM0708 181.42 2. 181.42( 2)
12 Němeček Adam UBM0702 173.55 7. 173.55( 7)
13 Šicha Matěj ZBM1002 120.98 3. 120.98( 3)
14 Dvořák Tomáš TBM0906 42.25 5. 0.00( D) 23.00( 7) 19.25( 5)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Račanský Jiří TBM0706 828.69 1. 200.22( 2)207.80( 1)197.88( 3) 129.78(10) 208.05( 1)212.62( 1)
2 Schwab Filip TBM0710 809.25 1. 192.65( 3) 196.41( 2) 200.00( 2)215.29( 1)197.55( 2)
3 Urválek Jan TBM0707 744.89 3. 164.22( 5) 195.68( 3)190.58( 3)194.41( 3)
4 Finstrle Filip ZBM0702 738.92 2. 167.54( 4)195.79( 3)101.71( 6) 146.24( 6) 194.13( 2)181.46( 6) 78.81( 9)
5 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 695.05 4. 161.45( 6)175.48( 6)179.92( 5)178.20( 4) 0.00( D) 158.14( 5)
6 Cicvárek Martin ZBM0801 671.28 2. 191.92( 4) 177.83( 6)105.59(10)195.94( 2)
7 Ptáček Jonáš TBM0717 604.64 1. 207.14( 1) 204.32( 1) 193.18( 4)
8 Saitl David ZBM0805 587.74 5. 98.86( 8) 142.75(12) 160.71( 5) 134.02( 9)150.26( 7)
9 Denemarek Max TBM0800 573.41 2. 183.15( 4)198.82( 2) 191.44( 3)
10 Marek Filip ZBM0706 517.16 1. 139.94( 7) 203.31( 1) 173.91( 7)
11 Chmelík Robert ZBM0708 485.15 7. 148.55(11) 59.73( 7) 142.54( 9)134.33( 8)
12 Bulička Martin ZBM0807 367.64 5. 181.59( 5)186.05( 5)
13 Dóbi Matěj UBM0703 325.94 7. 171.23( 8)154.71( 7)
14 Němeček Adam UBM0702 310.54 6. 154.97( 9) 155.57( 6)
15 Hájek Štěpán TBM0804 199.79 4. 183.77( 4) 16.02(11)
16 Kroutil Jošt ZBM0701 176.52 5. 176.52( 5)
17 Navrátil Jakub TBM0811 172.49 4. 0.00( D)172.49( 4)
18 Toman Matěj LBM0909 163.47 7. 163.47( 7)
19 La Carbonara Matteo TBM0801 160.98 8. 160.98( 8)
20 Salajka Michal LBM0701 151.66 10. 151.66(10)
21 Kroutil Tadeáš ZBM0901 101.10 13. 101.10(13)
22 Doušek Vilém TBM0904 94.56 8. 94.56( 8)
23 Kopecký David ZBM0806 75.88 9. 75.88( 9)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B 837.86 1. 208.86( 1)213.26( 1)205.88( 1) 209.81( 1)205.93( 1)199.85( 2) 203.82( 1)
2 Strýček Jan ADA0503 B 789.70 2. 164.54(10) 199.72( 2)193.64( 3)193.43( 4) 202.91( 2)
3 Urbánek Tomáš ZBM0604 B 770.39 3. 191.63( 3)191.18( 3) 192.62( 4)192.86( 4)181.51( 6) 193.28( 3)
4 Brosch Ondřej RBK0606 B 769.51 3. 191.44( 4) 147.70(10) 186.43( 6) 195.67( 3)191.49( 3)190.91( 4)
5 Koča Vojtěch ZBM0602 B 751.53 2. 195.56( 2)180.08( 5)188.38( 5) 187.51( 4)
6 Odehnal Tomáš ADA0500 B 749.25 2. 190.73( 5) 185.26( 7)198.40( 2)169.95( 7) 174.86( 5)
7 Mudrák Daniel TBM0629 B 722.25 4. 179.27( 9)187.00( 4)174.03( 8)181.95( 8) 171.37( 6) 170.75( 8)
8 Kučera Tomáš ZBM0605 B 721.59 5. 189.20( 6) 179.14( 6) 177.70( 7)175.55( 5)172.50( 7)
9 Račanský Jakub UBM0503 B 682.50 2. 140.14(15) 149.37( 9)196.56( 2) 162.86( 8)173.71( 6)
10 Dvořák Jakub BBM0502 590.42 9. 149.36(12)132.79(10)136.84(12)171.43( 9) 106.36(15)
11 Baše Matěj ZBM0509 574.26 6. 144.17(14)164.62( 6) 125.28( 9)140.19(10)119.08(13)
12 Lasota Jan ZBM0603 512.45 7. 145.07(13)157.86( 7) 80.75(15)128.77(12) 79.49(12) 62.27(15)
13 Eliáš Vojtěch TBM0604 476.58 10. 147.08(11)109.88(10)135.61(12) 84.01(17)
14 Folprecht Matyáš TBM0606 461.05 5. 183.50( 8)184.52( 5) 93.03(16)
15 Štěpánek Jan TBM0607 408.17 1. 199.51( 2) 0.00( D) 208.66( 1)
16 Richter Rudolf ADA0601 345.12 13. 128.80(17) 99.44(14)116.88(13) 0.00( D)
17 Čech Radan TBM0611 335.27 7. 186.51( 7) 148.76( 9)
18 Vedra Tobiáš TBM0621 334.45 5. 190.62( 5)143.83( 9)
19 Petrášek Eduard ZBM0609 303.52 10. 161.85(11) 141.67(10)
20 Filip Bernard ZBM0511 286.22 8. 89.54(18)150.10( 8) 46.58(16)
21 Svirák Jonatan TBM0608 278.40 11. 137.88(11)140.52(11)
22 Cicvárek Radim ZBM0601 258.41 12. 132.24(13) 0.00( D) 126.17(12)
23 Fuchs Marek TBM0603 222.66 10. 148.83(10) 73.83(13)
24 Tachovský Jáchym ZBM0502 210.07 8. 0.00( D) 145.98( 8) 64.09(14)
25 Bukovác Filip ZBM0501 194.39 3. 194.39( 3)
26 Hanousek Prokop TBM0613 191.55 11. 82.22(11) 0.00(17)109.33(14)
27 Kasza Tomáš ZBM0512 176.95 7. 176.95( 7)
28 Pekárek Martin RBK0501 174.15 11. 53.29(19)120.86(11) 0.00(16) 0.00( D)
29 Kycl Michal LBM0500 144.53 9. 144.53( 9)
30 Šíma Daniel BBM0600 143.73 11. 143.73(11)
31 Ševčík Daniel TBM0508 133.92 16. 133.92(16) 0.00( D)
32 Kycl Ondřej LBM0501 100.36 12. 100.36(12)
33 Martinkovič Šimon BBM0503 64.02 18. 64.02(18)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Doušek Tomáš TBM0401 B 803.63 1. 199.31( 2)199.63( 2)206.15( 1)198.54( 3) 171.58( 5)
2 Urbánek Adam ZBM0302 B 790.46 2. 191.99( 4)195.53( 3)202.72( 2)200.22( 2) 188.37( 4)
3 Lička Adam TBM0326 B 786.69 1. 194.02( 3)177.79( 6) 173.35( 8) 207.93( 1)206.95( 1)
4 Gryc Ondřej TBM0406 B 780.19 2. 191.12( 5)189.33( 4)186.40( 4) 181.41( 5) 201.23( 2)198.51( 2)
5 Musil Štěpán TBM0305 B 735.06 3. 178.41( 7)171.84( 8) 173.35( 8) 190.84( 3)192.46( 4)
6 Štěrbák Josef ZBM0409 B 711.19 3. 169.98( 9)179.48( 7) 167.19( 6)194.54( 3)
7 Marek Vojtěch ZBM0410 B 678.48 3. 144.46(11) 191.13( 3)177.88( 6) 165.01( 7)
8 Rada Štěpán ABM0404 B 677.26 5. 174.94( 7)182.90( 5) 159.61( 8)159.81( 6)
9 Fousek Vojtěch RBK0403 673.13 6. 179.28( 6) 174.45( 8)161.93(10) 0.00( D) 144.49( 9) 157.47( 7)
10 Hanousek Matěj RBK0404 641.60 2. 165.25( 9)144.91(10)103.40(12) 117.92(13) 194.99( 2)136.45(11)
11 Fousek Matěj RBK0402 637.37 3. 142.63(12) 139.47( 9) 161.42(11)190.33( 3)142.99(10)126.46( 8)
12 Milán Jakub TBM0411 612.75 1. 206.68( 1)204.84( 1) 201.23( 1)
13 Ježek Filip RBK0405 561.81 4. 130.48(13) 180.60( 4)133.02(12)117.71( 9)
14 Ehl Ondřej TBM0404 551.69 4. 177.75( 8)186.48( 5) 187.46( 4)
15 Palát Tomáš ABM0307 546.45 5. 180.35( 6)173.85( 7) 192.25( 5)
16 Zelený Vladan ZBM0405 502.30 5. 132.88(11) 129.00(12)169.99( 5) 70.43(14)
17 Rajnoha Tomáš UBM0303 497.17 1. 161.69(10) 0.00( D) 214.68( 1)120.80(13)
18 Račanský Matěj TBM0410 483.20 7. 91.24(15)122.83(13)111.12(11) 158.01( 7) 0.00( D)
19 Kycl Lukáš LBM0300 343.85 6. 129.40(12) 49.26(14) 165.19( 6)
20 Chmelík Albert ZBM0411 302.70 14. 124.33(14)117.49(14) 60.88(15)
21 Račanský Jan UBM0302 215.88 10. 89.46(16) 121.18(10) 0.00(16) 5.24(11)
22 Bružeňák Andrej TBM0307 127.14 10. 88.39(13) 0.00( D) 38.75(10)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Čelechovský Matěj UBM0202 B 389.99 1. 100.00( 1)100.00( 1) 89.99( 2) 100.00( 1)
2 Tachovský Matyáš ZBM0208 B 169.08 1. 69.08( 2) 100.00( 1) 0.00( D)
3 Svoboda Martin TBM0105 155.28 1. 55.28( 3) 100.00( 1)
4 Ruda Miroslav UBM0203 100.00 1. 100.00( 1)
4 Lička Adam TBM0326 100.00 1. 100.00( 1)
6 Musil Štěpán TBM0305 75.23 3. 75.23( 3)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Král Jan ZBM9904 B 292.85 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.85( 2)
2 Florián Vojtěch ABM9901 B 273.90 1. 86.63( 2) 87.27( 3)100.00( 1)
3 Komenda Jan ZBM9902 B 190.93 2. 91.42( 2) 99.51( 2)
4 Gregor Michal ZBM9906 B 173.59 3. 46.17( 4) 84.60( 3) 42.82( 5)
5 Rajnoha David TBM0003 167.53 3. 81.73( 3) 85.80( 4)
6 Šnyrch Jakub ABM9906 149.69 1. 49.69( 5)100.00( 1)
7 Šnyrch Tomáš ABM9919 145.37 2. 55.10( 4) 90.27( 2)
8 Kinc Martin ZBM9905 100.00 1. 100.00( 1)
9 Říčný Vojta ZBM9903 47.12 3. 47.12( 3)