Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TBM Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HER, JMO Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ano
2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček LBM Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati VBM Ano Ano
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček UBM Ne Ne
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček ABM Ne Ne
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček RBK Ne Ne
2017-10-2828.10.2017 Oblastní žebříček KON Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Kociánová Lenka VBM8553 436.95 1. 101.20( 2) 103.62( 1)109.09( 1) 108.19( 1)116.05( 1)
2 Ptáčková Veronika TBM7374 294.24 1. 105.11( 2) 89.13( 3)100.00( 1)
3 Štěpánková Kateřina TBM7654 287.51 2. 96.75( 3) 95.94( 2) 94.82( 2)
4 Chloupková Barbora VBM8455 268.25 3. 94.92( 5) 86.69( 3) 86.64( 4)
5 Křístková Veronika ZBM8379 250.86 4. 91.40( 6) 76.79( 5) 82.67( 4)
6 Vernerová Radka VBM8558 194.43 2. 94.80( 3) 99.63( 2)
7 Daňková Veronika SBK8151 162.60 4. 82.48( 4) 80.12( 5)
8 Pekárková Monika RBK9252 162.20 4. 84.93( 8) 77.27( 4)
9 Vlčková Hana VBM8555 154.56 6. 61.60( 7) 55.66( 6) 37.30( 6)
10 Chmelíková Zuzana VBM9353 144.57 5. 78.82( 5) 65.75( 7)
11 Hendrychová Zuzana ZBM8954 104.72 3. 46.59( 5) 58.13( 3)
12 Chromá Adéla TBM8870 104.00 1. 104.00( 1)
13 Kuchařová Ada TBM5855 100.00 1. 100.00( 1)
14 Mádlová Věra ZBM8951 95.79 4. 95.79( 4)
15 Gebauerová Jana ZBM7951 94.97 3. 94.97( 3)
16 Štěpánková Petra LBM8651 92.31 2. 56.68( 2) 35.63( 4)
17 Autratová Pavlína TBM9151 87.81 7. 87.81( 7)
18 Korpasová Ivana LBM7362 80.70 9. 80.70( 9)
19 Chroustová Šárka ZBM9862 74.91 2. 74.91( 2)
20 Nedbálková Hana ZBM9755 71.89 6. 71.89( 6)
21 Čechová Jitka VBM8353 70.34 6. 70.34( 6)
22 Kozumplíková Alice RBK8151 59.05 8. 59.05( 8)
23 Dvořáková Hana ZBM8676 43.91 9. 43.91( 9)
24 Čížková Markéta ADA9652 28.71 7. 28.71( 7)
D21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Richterová Nataša ADA7451 292.12 1. 96.73( 2) 95.39( 3)100.00( 1)
2 Hrušková Kristýna ZBM9156 226.46 2. 88.30( 3) 59.79( 2) 78.37( 5)
3 Tomanová Veronika LBM7751 201.09 3. 74.36( 6) 80.73( 3) 46.00( 4)
4 Chroustová Lenka ZBM9457 199.65 1. 100.00( 1) 99.65( 2)
5 Otrusinová Jana ABM9560 156.31 2. 75.73( 5) 80.58( 2)
6 Šnyrchová Jitka ABM7653 151.74 2. 48.35( 8) 103.39( 2)
7 Csakvaryová Lenka SBK8383 133.78 3. 84.83( 4) 48.95( 3)
8 Otrusinová Olga VBM8652 116.62 6. 72.27( 7) 44.35( 6)
9 Königová Jana ZBM8661 115.88 1. 115.88( 1)
10 Pekárková Monika RBK9252 114.97 1. 114.97( 1)
11 Autratová Pavlína TBM9151 100.00 1. 100.00( 1)
12 Eliášková Hana LBM8051 88.20 3. 48.89( 5) 39.31( 3)
13 Dvořáková Hana ZBM8676 85.73 4. 85.73( 4)
14 Štěpánková Petra LBM8651 53.07 4. 53.07( 4)
15 Taslerová Renata UBM7651 8.54 5. 8.54( 5) 0.00( D)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Hiršová Marcela VBM7079 391.08 2. 99.03( 2) 99.30( 2) 92.70( 3) 78.30( 7) 100.05( 2)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 376.87 2. 89.27( 6) 77.83( 9) 85.35( 2) 96.92( 2) 95.76( 4) 94.92( 3)
3 Radová Martina ABM7451 356.70 4. 94.02( 4) 85.07( 5) 84.97( 6) 92.64( 4)
4 Firešová Andrea ZBM7353 331.63 3. 96.01( 3) 92.88( 5) 62.96(10) 62.91( 8) 79.78( 9)
5 La Carbonara Hana TBM7652 328.46 1. 105.10( 1)108.17( 1) 115.19( 1)
6 Broschová Lucie RBK7451 321.71 3. 79.51( 9) 82.61( 7) 78.66( 3) 53.77(12) 80.93( 7)
7 Kočová Lenka ZBM8160 314.31 3. 95.60( 3) 83.50( 6) 54.35(13) 80.86( 8)
8 Cicvárková Lucie ZBM7651 300.77 2. 70.09(11) 87.13( 5) 45.64(15) 97.91( 2)
9 Jemelíková Lada VBM6555 289.01 1. 104.96( 1) 87.89( 3) 96.16( 3)
10 Mokrá Regina ABM6854 273.17 9. 75.62( 9) 61.90( 9) 64.11( 9) 71.54(11)
11 Finstrlová Alena ZBM7550 242.77 10. 64.93(12) 37.99(16) 59.72(11) 59.33(10) 58.79(10)
12 Čelechovská Zora UBM7451 221.75 4. 45.04(14) 60.60(13) 34.41(14) 65.05( 4) 51.06(14)
13 Hrušková Lenka ZBM6251 217.09 7. 73.62(10) 86.72( 7) 56.75(11)
14 Doušková Klára TBM7761 210.93 5. 54.57(11) 87.37( 5) 68.99(12)
15 Ryglová Kateřina TBM7372 190.78 1. 83.61( 6) 107.17( 1)
16 Ševčíková Pavla TBM7355 188.97 1. 85.18( 4)103.79( 1)
17 Mulíčková Eva ABM7469 183.92 4. 92.81( 4) 91.11( 4)
18 Chmelíková Gabriela ZBM7653 175.69 6. 83.87( 6) 85.75( 8) 6.07(18) 0.00( D)
19 Kroutilová Eva ZBM7861 165.47 15. 35.40(15) 58.14(15) 25.70(16) 46.23(15)
20 Urbánková Lenka ZBM7551 162.87 12. 0.00(16) 40.97(13) 24.41(17) 55.90(12) 41.59(15)
21 Kuchařová Ada TBM5855 151.67 8. 78.77( 8) 72.90(10)
22 Tršová Daniela PBM7375 136.81 8. 77.00( 8) 59.81(14)
23 Tesařová Jitka RBK6451 131.87 7. 81.47( 7) 50.40(14)
24 Tachovská Kamila ZBM7655 116.72 13. 63.54(13) 53.18(13) 0.00( D)
25 Obrátilová Naďa ABM6654 104.81 12. 47.94(12) 56.87(14)
26 Kubáňová Jana TBM7275 100.00 1. 100.00( 1)
27 Grycová Petra TBM7467 99.12 2. 99.12( 2) 0.00( D)
28 Čechová Marcela TBM7659 89.03 5. 89.03( 5)
29 Malá Alice TBM7991 86.62 6. 86.62( 6)
30 Ondrouchová Lída ADA7051 85.72 5. 85.72( 5)
31 Procházková Lucie ADA7651 84.30 7. 84.30( 7)
32 Korpasová Ivana LBM7362 78.33 8. 78.33( 8)
33 Šnyrchová Jitka ABM7653 77.84 10. 77.84(10)
34 Richterová Nataša ADA7451 67.28 11. 67.28(11)
35 Tomanová Veronika LBM7751 61.04 12. 61.04(12)
36 Němečková Eva UBM7752 58.71 13. 58.71(13)
37 Klíčová Kateřina TBM7658 22.24 16. 22.24(16)
38 Klangová Bohumila ZBM7676 20.23 17. 20.23(17)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Doušková Vlasta TBM7060 396.30 1. 100.00( 1)101.94( 1)100.00( 1) 63.64(12) 89.90( 4) 94.36( 2)
2 Potěšilová Vladimíra VBM5655 353.88 2. 75.62( 6) 99.93( 2) 86.99( 5) 91.34( 2)
3 Kubáňová Jana TBM7275 348.41 1. 117.76( 1)117.76( 1)112.89( 1)
4 Odehnalová Kamila ABM7052 337.52 3. 67.33( 7) 98.13( 3) 81.17( 8) 90.89( 3)
5 Dokoupilová Zuzana VBM5754 328.21 2. 77.86( 5) 78.18( 2) 95.27( 5) 76.90( 7)
6 Hlaváčová Šárka TBM7258 280.72 3. 97.33( 4) 90.64( 3) 92.75( 3)
7 Miková Iva TBM7071 250.97 5. 82.12( 6) 84.76( 5) 84.09( 5)
8 Lukášová Lenka TBM6653 242.75 4. 76.38( 6) 82.00( 7) 0.00( D) 84.37( 4)
9 Fuchsová Marcela TBM7260 219.02 2. 86.31( 2) 54.40(13) 78.31( 6)
10 Chroustová Petra VBM6655 197.01 1. 117.07( 1) 79.94( 9)
11 Kunzová Ivana BBM7155 190.84 4. 79.45( 4) 47.71( P) 63.68(11)
12 Bravená Alexandra VBM6155 182.78 2. 91.19( 3) 91.59( 2)
13 Zajíčková Lenka TBM7152 109.05 6. 59.31( 8) 49.74( 6)
14 Janská Iva LBM5795 91.75 2. 91.75( 2)
15 Kuchařová Ada TBM5855 89.02 4. 89.02( 4)
16 Jašková Monika TBM6363 79.46 10. 79.46(10)
17 Matyášová Lenka LBM6460 57.14 8. 57.14( 8)
18 Peřinková Irena BBM6550 49.91 7. 12.48( P) 37.43( 7)
19 Tomanová Elena ABM6666 28.43 7. 28.43( 7) 0.00( 9)
20 Suchá Helena ABM6664 7.98 8. 7.98( 8)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Salajková Věra LBM5558 327.62 1. 56.85( 3) 41.08( 4) 92.11( 2)100.00( 1) 58.16( 2) 77.35( 3)
2 Tomanová Jana LBM4955 211.72 2. 10.88( 4) 65.40( 4) 84.14( 2) 51.30( 3)
3 Kolaříková Věra SBK5251 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Kabáthová Jitka ZBM5582 196.83 1. 100.00( 1) 96.83( 2)
5 Janotová Dobra ZBM5662 190.06 1. 90.06( 2)100.00( 1)
6 Procházková Helena TBM5351 184.17 1. 84.17( 2) 100.00( 1)
7 Liščinská Eva TBM4451 167.29 3. 89.92( 3) 41.84( 4) 35.53( 3)
8 Eremiášová Jana TBM5451 147.66 2. 71.90( 3) 75.76( 2)
9 Cigošová Anna TBM5253 100.00 1. 100.00( 1)
10 Jalová Marie RBK5761 91.39 4. 33.67( 5) 57.72( 4)
11 Henková Svatava RBK5454 65.00 5. 65.00( 5) 0.00( D)
H21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Finstrle Luděk ZBM7902 337.42 5. 84.23(11) 88.59( 8) 80.01( 6) 84.59( 5)
2 Palát Petr ABM7415 309.53 1. 97.02( 2) 100.78( 2) 111.73( 1)
3 Hikl Tomáš ZBM8100 297.77 1. 99.21( 3) 93.33( 5) 105.23( 1)
4 Henek Vladan VBM8002 297.31 1. 98.65( 5) 96.38( 4) 102.28( 1)
5 Zelinka Jiří MBM8740 286.07 2. 97.69( 6) 97.12( 2) 91.26( 5)
6 Drábek Jan ZBM8511 283.66 2. 99.21( 3) 84.27( 6) 100.18( 2)
7 Liščinský Tomáš ZBM8411 283.27 9. 41.20(18) 78.45(15) 43.33(20) 63.10( 9) 63.92( 9) 77.80(10)
8 Sychra Tomáš VBM8305 268.84 2. 86.04(10) 103.17( 2) 79.63( 5)
9 Stehlík Martin ZBM8503 268.62 2. 88.69( 7) 82.18( 8) 97.75( 2)
10 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 260.80 3. 79.14(10) 97.02( 3) 84.64( 4)
11 Ptáček Ondřej TBM7120 256.86 3. 77.51( 6) 91.26( 4) 88.09( 3)
12 Ptáček Pavel BBM9600 255.36 1. 86.22( 9) 63.84( P)105.30( 1)
13 Kožoušek Adam ZBM8512 233.16 7. 80.25(13) 70.73( 7) 82.18( 7)
14 Mazal Zdeněk VBM8103 230.36 11. 83.07(12) 75.32(19) 71.97(11)
15 Otrusina Jan ABM9210 218.58 5. 71.52(20) 63.93(13) 83.13( 5)
16 Bukovac Palo ZBM8101 213.03 1. 106.80( 1)106.23( 1)
17 Hrazdil Jiří ZBM8418 195.03 7. 63.27(22) 81.57( 7) 50.19(14)
18 Klusáček Jan ZBM9301 192.83 3. 96.08( 3) 96.75( 3)
19 Jirka Michal ZBM8403 187.55 3. 90.61( 9) 96.94( 3)
20 Obrátil Štěpán ABM9409 186.90 3. 40.29(21) 91.53( 3) 55.08(13)
21 Verner Tomáš VBM8204 178.15 8. 44.26(16) 68.20(21) 65.69( 8)
22 Šesták Jakub RBK9001 168.58 4. 77.50(16) 91.08( 4)
23 Henek Michal RBK8605 164.92 9. 85.37(10) 79.55( 9)
24 Hlaváč Jiří TBM6116 164.71 4. 81.58( 4) 0.00( D) 83.13( 6)
25 Bouška Tomáš ABM9205 157.20 8. 77.31(17) 79.89( 8)
26 Brabec Jaroslav ZBM8242 149.51 12. 79.68(14) 69.83(12)
27 Autrata Daniel TBM9012 147.53 8. 81.76(11) 65.77( 8)
28 Jordanov Alexandr ZBM9503 142.55 7. 72.34( 7) 70.21(11)
29 Kořan Pavel VBM7401 120.43 14. 69.16(14) 51.27(16)
30 Florián Vojtěch ABM9901 119.33 15. 64.11(15) 55.22(15)
31 Fiala Jan BBM7205 109.37 8. 27.34( P) 82.03( 8)
32 Drozd Michal BBM9701 105.77 9. 26.44( P) 79.33( 9)
33 Zháňal Jan ZBM8721 100.95 1. 100.95( 1)
34 Hruška Jakub ZBM9515 99.84 2. 99.84( 2)
35 Bialožyt Michal ZBM8707 97.60 7. 97.60( 7)
36 Procházka Jiří ADA7512 93.69 11. 41.83(17) 51.86(11)
37 Bořil Tomáš ZBM8833 93.62 4. 93.62( 4)
38 Přikryl Petr ZBM6708 93.20 8. 93.20( 8)
39 Ehl Jiří TBM7701 91.53 6. 91.53( 6)
40 Kalina Tomáš TBM8505 87.52 5. 87.52( 5)
41 Matula Petr ADA8202 82.95 7. 82.95( 7)
42 Chloupek Tomáš VBM8404 82.57 6. 82.57( 6)
43 Koča Jaroslav ZBM8206 80.34 12. 80.34(12)
44 Mokrý Ondřej ABM9410 78.92 9. 78.92( 9)
45 Schmid Vladimír ADA8701 77.98 13. 77.98(13)
46 Milán Pavel TBM7227 75.51 18. 75.51(18)
47 Pátek Richard ZBM7609 75.14 22. 48.20(23) 26.94(22)
48 Dressler Jan SBK7911 74.40 10. 74.40(10)
49 Kavan Tomáš TBM8603 65.67 11. 65.67(11)
50 Mareček Jiří ADA5901 62.76 10. 62.76(10)
51 Odehnal Roman ABM6909 62.71 14. 62.71(14)
52 Veselý Martin ZBM7502 56.23 12. 56.23(12)
53 Suchomel Vít MBM8448 49.91 17. 49.91(17)
54 Kůr Jiří ZBM8304 48.09 18. 48.09(18)
55 Zelený Pavel ZBM7302 46.37 19. 46.37(19)
56 Toman Ondřej LBM7517 41.66 24. 41.66(24)
57 Ptáček Patrik BBM9800 30.39 25. 22.79(25) 7.60( P)
58 Dokoupil Zbyněk VBM8206 28.62 12. 28.62(12)
59 Dvořák Martin ZBM8425 24.67 23. 24.67(23)
60 Sponar Jan TBM5004 24.05 19. 24.05(19)
H21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Minařík Luboš TBM5711 325.80 3. 78.12( 5) 67.71(10) 86.20( 5) 93.77( 3)
2 Hrazdil Jiří ZBM8418 275.06 1. 100.00( 1) 84.34( 4) 90.72( 3)
3 Bouška Tomáš ABM9205 266.24 1. 69.42( 8) 108.58( 1) 88.24( 5)
4 Otrusina Jan ABM9210 250.64 1. 95.85( 3) 43.38(11)111.41( 1)
5 Dressler Jan SBK7911 246.82 3. 70.58( 7) 85.88( 3) 90.36( 4)
6 Kůr Jiří ZBM8304 244.43 4. 71.87( 6) 81.07( 7) 91.49( 4)
7 Kavan Tomáš TBM8603 233.92 4. 86.92( 4) 70.26( 8) 76.74( 6)
8 Daněk Roman SBK7541 203.16 2. 100.29( 2) 102.87( 2)
9 Chmelík Petr ZBM7507 194.91 8. 57.38(11) 56.85(12) 80.68( 8) 0.00( D)
10 Pekárek Aleš RBK6602 171.95 2. 39.64(13) 64.84( 2) 67.47( 7)
11 Toman Ondřej LBM7517 135.54 9. 65.98( 9) 69.56( 9)
12 Chloupek Tomáš VBM8404 131.70 7. 74.12( 7) 57.58(10)
13 Mazal Zdeněk VBM8103 111.24 1. 111.24( 1)
14 Kožoušek Adam ZBM8512 103.86 1. 103.86( 1)
15 Autrata Daniel TBM9012 100.70 2. 100.70( 2)
16 Otrusina David VBM8205 97.85 3. 36.01(14) 61.84( 3)
17 Zvarik Tomáš ZBM7702 94.82 2. 94.82( 2)
18 Dvořák Martin ZBM8425 81.81 6. 81.81( 6)
19 Kočí Martin VBM8702 79.22 9. 79.22( 9)
20 Watson Kevin RBK8101 76.88 5. 76.88( 5)
21 Buřt Vladimír SBK6301 76.64 6. 76.64( 6)
22 Burdilák Radek MBM8533 62.03 11. 62.03(11)
23 Rouš Pavel VBM8102 61.38 10. 61.38(10)
24 Dokoupil Zbyněk VBM8206 47.74 13. 47.74(13)
25 Matyáš Petr LBM8516 45.78 14. 45.78(14)
26 Fousek Martin RBK7801 40.60 12. 40.60(12)
27 Stehlík Miroslav ZBM8208 28.07 15. 28.07(15)
28 Bařina Jiří SBK8101 27.14 16. 27.14(16)
29 Peťovský Jan SBK6201 25.88 15. 25.88(15)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Kheil Radim PBM7301 413.27 1. 105.31( 1)103.32( P)103.54( 2) 97.38( 3) 101.10( 1)100.81( 2) 91.65( 3)
2 Rada Pavel ABM7401 407.10 1. 92.51( 5) 105.53( 1)101.53( 1) 99.09( 3) 100.95( 2)
3 Račanský Jan UBM7903 372.39 1. 92.46( 3) 64.56(14) 101.09( 2) 101.51( 1) 77.33( 9)
4 Mokrý Jan ABM6611 363.34 2. 102.24( 2) 82.91( 7) 97.69( 3) 80.50( 7)
5 Brosch Petr RBK7111 351.14 4. 85.37( 9) 88.29( 5) 90.19( 4) 71.03( 9) 0.00( D) 87.29( 5)
6 Zelený Pavel ZBM7302 348.74 2. 82.65(13) 97.94( 2) 39.05(19) 92.73( 6) 75.42(10)
7 Cicvárek Ivo ZBM7504 343.38 4. 89.18( 6) 88.38( 4) 71.84( 8) 78.37(13) 87.45( 4)
8 Kučera Viktor ZBM7608 334.93 5. 89.41( 5) 91.57( 6) 87.59( 6) 66.36(11) 64.94(19)
9 Lička Lukáš VBM7301 317.88 7. 76.52(15) 79.54( 8) 82.75( 8) 72.85( 7) 79.07(12)
10 Coufal Svatoš ZBM6700 317.74 3. 90.17( 4) 94.70( 3) 59.06(14) 0.00( D) 73.81(11)
11 Humlíček René UBM7101 302.87 10. 78.39(14) 66.75(13) 70.67(10) 87.06(10)
12 Rajnoha Miroslav UBM7104 279.18 4. 62.70(18) 93.13( 4) 74.43(11) 48.92(17) 24.75(24)
13 Trš Lubomír PBM7302 258.73 7. 85.28(10) 81.21( 7) 37.55(20) 54.38(21) 37.86(15)
14 Baše Tomáš ZBM7402 258.41 13. 71.42(16) 52.12(16) 66.59(18) 68.28(13)
15 Fousek Martin RBK7801 250.94 8. 61.37(16) 70.12( 8) 56.73(15) 62.72(20) 38.87(14)
16 Sedlář Petr TBM7319 245.51 4. 62.31(15) 85.63( 6) 97.57( 4)
17 Rotek Pavel ZBM7704 242.17 3. 68.77(17) 90.93( 3) 82.47(11)
18 Hanousek Kamil RBK7401 220.43 16. 56.86(19) 54.89(18) 34.56(21) 74.12(16) 0.00( D)
19 Schwab David TBM7401 202.13 1. 107.35( 1) 94.78( 4)
20 Hájek Ondřej TBM7511 196.32 2. 99.81( 2) 73.60(17) 22.91(16)
21 Tasler David UBM7105 191.68 12. 45.15(18) 76.13(15) 70.40(12)
22 Koča Jaroslav ZBM8206 174.07 7. 86.74( 7) 87.33( 9)
23 Dušek Vladimír TBM7400 173.36 6. 55.73(17) 74.70( 6) 42.93(22)
24 Odehnal Roman ABM6909 170.23 8. 82.72(12) 0.00( D) 87.51( 8)
25 Doušek Robert TBM7911 167.56 5. 89.19( 5) 78.37( 8)
26 Ježek Petr RBK7201 153.44 6. 71.93(12) 0.00( D) 81.51( 6)
27 Zvarik Tomáš ZBM7702 150.62 7. 61.94(12) 88.68( 7)
28 Kurečka Robert ABM7210 128.80 5. 52.79(19) 76.01( 5)
29 Štěrbák Eduard ZBM7529 107.39 1. 107.39( 1)
30 Denemarek Ivo BBM7901 104.80 9. 78.60( 9) 26.20( P)
31 Čížek Petr ADA7101 93.61 5. 93.61( 5)
32 Mareček Jiří ADA5901 87.38 7. 87.38( 7)
33 Odehnal Luděk ADA7400 86.04 8. 86.04( 8)
34 Dvořák Miloš BBM7300 85.20 9. 21.30( P) 63.90( 9)
35 Vaculík Stanislav ZBM8002 84.43 11. 84.43(11)
36 Čech Viktor VBM8001 80.56 9. 80.56( 9)
37 Mulíček Ondřej ABM7405 80.06 10. 80.06(10)
38 Žáček Zbyněk RBK7101 77.78 14. 77.78(14)
39 Sluka Miroslav SBK7207 61.69 22. 34.23(22) 27.46(23)
40 La Carbonara Claudio TBM7337 59.36 13. 59.36(13)
41 Horký Tomáš TBM6747 53.47 17. 12.76(21) 27.32(23) 13.39(17)
42 Šafek Jiří ZBM7606 41.61 20. 41.61(20)
43 Nečas David TBM7611 36.42 10. 32.82(10) 3.60(25)
44 Beránek Miroslav ZBM7705 35.31 10. 35.31(10)
45 Kroutil Petr ZBM7803 18.54 20. 18.54(20)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Svoboda Petr ABM7124 399.57 1. 102.63( 1) 96.94( 3) 85.23( 4) 100.00( 1) 91.54( 3) 90.11( 3) 100.00( 1)
2 Korpas Jaroslav LBM6113 366.22 2. 88.88( 6) 97.75( 2) 57.84( 8) 99.88( 2) 79.71( 2)
3 Urválek Jiří TBM6107 335.25 1. 106.82( 1) 110.77( 1)117.66( 1)
4 Polouček Pavel ABM7100 313.19 4. 88.63( 7) 96.12( 4) 50.70(16) 77.74( 6)
5 Jordanov Nikolaj VBM6501 302.87 5. 77.63(10) 66.08( 7) 78.76( 6) 80.40( 5)
6 Adámek Libor ABM6707 272.66 1. 93.82( 4)100.00( 1) 78.84( 5)
7 Hirš Libor VBM6000 272.19 6. 75.09(11) 68.94( 6) 60.77(14) 67.39( 8)
8 Robotka Libor PBM5303 269.07 3. 66.19(15) 68.07(11) 61.58(10) 73.23( 3)
9 Kunz Martin BBM7101 265.41 2. 101.36( 2) 66.35( P) 97.70( 2)
10 Smutný Radek ABM6701 250.39 3. 96.01( 3) 68.76(10) 85.62( 4)
11 Jalový Vlastimil RBK6120 204.01 5. 72.22(12) 67.65(12) 64.14( 5)
12 Kurečka Robert ABM7210 191.36 9. 68.48(13) 58.13(15) 64.75( 9)
13 Galík Pavel VBM6106 180.77 2. 88.54( 4) 92.23( 2)
14 Chmelík Aleš VBM4732 164.09 5. 84.61( 8) 79.48( 5)
15 Ježek Petr RBK7201 159.07 7. 80.96( 9) 78.11( 7)
16 Hanzl Vlastimil VBM5329 156.94 5. 90.33( 5) 66.61(13)
17 Pulec Pavel VBM6201 144.94 8. 68.23(14) 76.71( 8)
18 Strýček Jiří ADA6701 112.14 9. 47.93(16) 36.43( 9) 27.78(12) 0.00( D)
19 Gryc Jan TBM6709 99.90 2. 99.90( 2)
20 Král Jan TBM6901 93.28 3. 93.28( 3)
21 Uhmann Petr TBM5103 75.98 7. 75.98( 7)
22 Jašek Milan TBM6201 74.69 9. 74.69( 9) 0.00( D)
23 Mareček Jiří ADA5901 72.12 4. 72.12( 4)
24 Ruda Miroslav UBM7106 59.52 5. 33.78(17) 25.74( 5)
25 Hruška Tomáš ZBM6401 40.86 17. 30.28(18) 10.58(17)
26 Pekárek Aleš RBK6602 40.72 3. 40.72( 3)
27 Mika Ladislav TBM6801 36.13 11. 0.00( D) 36.13(11)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Štěpánek Jiří LBM5401 390.39 1. 94.63( 3)101.37( 2) 94.39( 4)100.00( 1) 90.27( 3) 81.13( 4)
2 Truhlář Karel ADA5111 353.78 2. 84.76( 5) 94.14( 5) 77.37( 5) 97.51( 2)
3 Ptáček Ladislav BBM5300 343.31 2. 71.11( 7) 85.83( P) 80.82( 5) 91.04( 2) 85.62( 3)
4 Bauer Emil VBM4410 326.82 4. 88.44( 4) 74.37( 7) 83.97( 4) 80.04( 4)
5 Zabloudil Pavel TBM5003 319.44 1. 105.80( 1) 96.77( 3) 116.87( 1)
6 Věžník Antonín ADA5505 260.58 3. 54.74(10) 52.47(10) 85.20( 3) 68.17( 6)
7 Kolařík Zdeněk SBK5406 240.78 1. 117.02( 1)123.76( 1)
8 Šnyrch František ABM4902 239.66 5. 84.27( 6) 74.06( 5) 81.33( 6)
9 Jalový Jaroslav RBK5719 226.39 2. 59.58( 9) 92.70( 2) 74.11( 5)
10 Šebesta Vlastislav TBM5807 202.23 1. 102.96( 1) 99.27( 2)
11 Potěšil Václav VBM5613 199.66 6. 23.96(11) 47.83(11) 66.64( 7) 61.23( 6)
12 Robotka Libor PBM5303 194.98 1. 91.01( 4)103.97( 1)
13 Henek Milan RBK5307 144.46 6. 65.28( 8) 79.18( 6)
14 Gawel Jiří BBM5700 127.57 3. 95.68( 3) 31.89( P)
15 Dokoupil Vladimír VBM4806 118.21 6. 59.39( 6) 58.82( 9)
16 Štěpánský Václav ZBM6108 99.57 2. 99.57( 2)
17 Dufek Jan TBM4231 71.01 8. 71.01( 8)
18 Denemarek Oldřich BBM5100 59.36 7. 14.84( P) 44.52( 7)
19 Kazda Bohumil RBK6201 57.82 7. 57.82( 7)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
1 Dufek Jan TBM4231 210.41 2. 74.40( 3) 58.15( 2) 77.86( 4)
2 Šnyrch František ABM4902 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
3 Procházka Jan TBM4907 193.98 1. 100.00( 1) 93.98( 2)
4 Dittrich Jan ABM4305 179.87 1. 100.00( 1) 79.87( 3)
5 Richter Rudolf ADA5113 111.00 1. 11.00( 3) 0.00( 4)100.00( 1) 0.00( D)
6 Novotný Jan UBM4401 109.38 2. 44.83( 2) 64.55( 2) 0.00( 5) 0.00( D) 0.00( 3)
7 Sponar Jan TBM5004 100.00 1. 100.00( 1)
7 Chmelík Milan ABM4501 100.00 1. 100.00( 1)
9 Uhmann Petr TBM5103 97.10 2. 97.10( 2)