Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2017 - stav po 12 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček TBM Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HER, JMO Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ano
2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2017-05-2020.05.2017 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček LBM Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati VBM Ano Ano
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček UBM Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček ABM Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček RBK Ano Ano
2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček KON Ano Ano
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D21C
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Kociánová Lenka VBM8553 644.69 1. 101.20( 2)103.62( 1)109.09( 1) 108.19( 1)116.05( 1) 106.54( 1)
2 Ptáčková Veronika TBM7374 591.41 1. 105.11( 2) 89.13( 3)100.00( 1) 96.80( 2) 95.21( 3)105.16( 2)
3 Chloupková Barbora VBM8455 526.91 3. 94.92( 5) 86.69( 3) 86.64( 4) 75.48( 6) 95.85( 3) 87.33( 4)
4 Vernerová Radka VBM8558 493.40 1. 94.80( 3) 99.63( 2) 95.70( 4)104.39( 1) 98.88( 2)
5 Štěpánková Petra LBM8651 431.50 2. 56.68( 2) 35.63( 4) 56.73( 9) 83.26( 5) 75.45( 5) 58.94( 5) 64.81( 3)
6 Křístková Veronika ZBM8379 330.13 2. 91.40( 6) 76.79( 5) 82.67( 4) 79.27( 2)
7 Gebauerová Jana ZBM7951 292.93 1. 94.97( 3) 90.40( 5) 107.56( 1)
8 Chmelíková Zuzana VBM9353 288.12 5. 78.82( 5) 65.75( 7) 37.68(11) 81.35( 6) 24.52( 7)
9 Štěpánková Kateřina TBM7654 287.51 2. 96.75( 3) 95.94( 2) 94.82( 2)
10 Pekárková Monika RBK9252 247.87 4. 84.93( 8) 77.27( 4) 85.67( 4)
11 Chromá Adéla TBM8870 204.00 1. 104.00( 1) 100.00( 1)
12 Mulíčková Markéta ABM0362 196.41 2. 96.65( 3) 99.76( 2)
13 Daňková Veronika SBK8151 162.60 4. 82.48( 4) 80.12( 5)
14 Vlčková Hana VBM8555 154.56 6. 61.60( 7) 55.66( 6) 37.30( 6)
15 Hendrychová Zuzana ZBM8954 104.72 3. 46.59( 5) 58.13( 3)
16 Fučíková Hana VBM7751 100.00 1. 100.00( 1)
16 Kuchařová Ada TBM5855 100.00 1. 100.00( 1)
18 Mádlová Věra ZBM8951 95.79 4. 95.79( 4)
19 Autratová Pavlína TBM9151 87.81 7. 87.81( 7)
20 Dvořáková Hana ZBM8676 87.62 9. 43.91( 9) 43.71(10)
21 Slámová Petra ZBM8459 87.28 3. 87.28( 3)
22 Korpasová Ivana LBM7362 80.70 9. 80.70( 9)
23 Beržinská Soňa SBK8554 78.77 4. 78.77( 4)
24 Čížková Markéta ADA9652 75.05 6. 28.71( 7) 46.34( 6)
25 Chroustová Šárka ZBM9862 74.91 2. 74.91( 2)
26 Mulíčková Eva ABM7469 72.61 7. 72.61( 7)
27 Nedbálková Hana ZBM9755 71.89 6. 71.89( 6)
28 Čechová Jitka VBM8353 70.34 6. 70.34( 6)
29 Malivánková Eva ZBM9952 64.01 8. 64.01( 8)
30 Kozumplíková Alice RBK8151 59.05 8. 59.05( 8)
D21D
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Hrušková Kristýna ZBM9156 542.48 1. 88.30( 3) 59.79( 2) 78.37( 5) 100.00( 1)112.06( 1) 103.96( 1)
2 Richterová Nataša ADA7451 470.93 1. 96.73( 2) 95.39( 3)100.00( 1) 96.96( 2) 81.85( 4)
3 Tomanová Veronika LBM7751 435.15 3. 74.36( 6) 80.73( 3) 46.00( 4) 90.98( 3) 58.16( 6) 84.92( 5)
4 Eliášková Hana LBM8051 273.15 2. 48.89( 5) 39.31( 3) 73.08( 2) 53.22( 5) 58.65( 5)
5 Csakvaryová Lenka SBK8383 235.65 2. 84.83( 4) 48.95( 3) 101.87( 2)
6 Taslerová Renata UBM7651 232.23 4. 8.54( 5) 0.00( D) 83.14( 4) 47.95( 7) 92.60( 4)
7 Autratová Pavlína TBM9151 206.30 1. 100.00( 1) 106.30( 1)
8 Chroustová Lenka ZBM9457 199.65 1. 100.00( 1) 99.65( 2)
9 Dvořáková Hana ZBM8676 179.90 3. 85.73( 4) 94.17( 3)
10 Otrusinová Jana ABM9560 156.31 2. 75.73( 5) 80.58( 2)
11 Šnyrchová Jitka ABM7653 151.74 2. 48.35( 8) 103.39( 2)
12 Kročová Klára ZBM9458 151.44 3. 88.97( 3) 62.47( 7)
13 Kučerová Renata ZBM7654 142.97 3. 28.67( 3) 49.12( 6) 65.18( 6)
14 Otrusinová Olga VBM8652 116.62 6. 72.27( 7) 44.35( 6)
15 Königová Jana ZBM8661 115.88 1. 115.88( 1)
16 Pekárková Monika RBK9252 114.97 1. 114.97( 1)
17 Cicvárková Lucie ZBM7651 104.73 2. 104.73( 2)
18 Štěpánková Petra LBM8651 53.07 4. 53.07( 4)
D35
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Hiršová Marcela VBM7079 770.49 2. 99.03( 2) 99.30( 2) 92.70( 3) 78.30( 7) 100.05( 2) 87.07( 6) 96.55( 3) 91.47( 4) 98.45( 2) 92.94( 4)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 731.94 2. 89.27( 6) 77.83( 9) 85.35( 2) 96.92( 2) 95.76( 4) 94.92( 3) 85.22( 7) 93.90( 3) 90.60( 5)
3 Jemelíková Lada VBM6555 642.42 1. 104.96( 1) 87.89( 3) 96.16( 3) 91.88( 4) 85.89( 7) 76.26( 6) 99.38( 2)
4 Radová Martina ABM7451 601.14 4. 94.02( 4) 85.07( 5) 84.97( 6) 92.64( 4) 89.42( 4) 83.01( 8) 72.01( 8)
5 Broschová Lucie RBK7451 536.87 3. 79.51( 9) 82.61( 7) 78.66( 3) 53.77(12) 80.93( 7) 78.33( 6) 83.06( 5)
6 Mokrá Regina ABM6854 526.50 9. 75.62( 9) 61.90( 9) 64.11( 9) 71.54(11) 62.59(13) 67.86(13) 61.65(13) 61.23( 9)
7 Kočová Lenka ZBM8160 497.58 3. 95.60( 3) 83.50( 6) 54.35(13) 80.86( 8) 46.54(17) 62.33(12) 74.40( 7)
8 Chmelíková Gabriela ZBM7653 447.73 6. 83.87( 6) 85.75( 8) 6.07(18) 0.00( D) 54.98(15) 30.82(10) 68.33(12) 64.01(11) 53.90(11)
9 La Carbonara Hana TBM7652 428.02 1. 105.10( 1)108.17( 1) 115.19( 1) 99.56( 2)
10 Štěpánková Kateřina TBM7654 423.85 1. 105.22( 1) 107.13( 1)105.65( 1)105.85( 1)
11 Hrušková Lenka ZBM6251 422.45 7. 73.62(10) 86.72( 7) 56.75(11) 69.61(11) 66.44( 8) 69.31( 9)
12 Finstrlová Alena ZBM7550 405.78 9. 64.93(12) 37.99(16) 59.72(11) 59.33(10) 58.79(10) 79.57( 9) 45.45(16)
13 Firešová Andrea ZBM7353 394.54 3. 96.01( 3) 92.88( 5) 62.96(10) 62.91( 8) 79.78( 9)
14 Cicvárková Lucie ZBM7651 393.73 2. 70.09(11) 87.13( 5) 45.64(15) 97.91( 2) 0.00( D) 92.96( 4)
15 Doušková Klára TBM7761 381.80 5. 54.57(11) 87.37( 5) 68.99(12) 52.77(16) 54.02(15) 64.08( 8)
16 Čelechovská Zora UBM7451 314.34 4. 45.04(14) 60.60(13) 34.41(14) 65.05( 4) 51.06(14) 22.06(18) 36.12(14)
17 Ryglová Kateřina TBM7372 294.67 1. 83.61( 6) 107.17( 1) 103.89( 1)
18 Grycová Petra TBM7467 292.40 2. 99.12( 2) 0.00( D) 94.31( 3) 98.97( 2)
19 Mulíčková Eva ABM7469 275.15 4. 92.81( 4) 91.11( 4) 91.23( 5)
20 Urbánková Lenka ZBM7551 274.77 11. 0.00(16) 40.97(13) 24.41(17) 55.90(12) 41.59(15) 0.00(23) 18.93(11) 50.42(15) 42.55(12)
21 Daňková Veronika SBK8151 274.29 3. 83.62( 5) 95.90( 3) 94.77( 3)
22 Ševčíková Pavla TBM7355 269.61 1. 85.18( 4)103.79( 1) 80.64( 9)
23 Čechová Marcela TBM7659 262.74 5. 89.03( 5) 84.17( 8) 89.54( 6)
24 Tršová Daniela PBM7375 249.31 8. 77.00( 8) 59.81(14) 59.07(14) 53.43(14)
25 Strýčková Monika ADA7454 226.60 7. 41.87(19) 68.53( 7) 51.69(16) 64.51(10)
26 Procházková Lucie ADA7651 223.14 7. 84.30( 7) 63.35(12) 75.49( 7)
27 Kuchařová Ada TBM5855 222.62 8. 78.77( 8) 72.90(10) 70.95(10)
28 Tesařová Jitka RBK6451 221.11 7. 81.47( 7) 50.40(14) 14.42(21) 54.06(14) 20.76(19)
29 Kroutilová Eva ZBM7861 219.81 15. 35.40(15) 58.14(15) 25.70(16) 46.23(15) 38.97(20) 15.37(18)
30 Korpasová Ivana LBM7362 210.42 8. 78.33( 8) 61.19( 9) 70.90(10)
31 Kubáňová Jana TBM7275 200.47 1. 100.00( 1) 100.47( 2)
32 Obrátilová Naďa ABM6654 160.43 10. 47.94(12) 56.87(14) 55.62(10)
33 Ehlová Pavla TBM7377 149.37 6. 68.87(11) 80.50( 6)
34 Tachovská Kamila ZBM7655 126.35 13. 63.54(13) 53.18(13) 0.00( D) 9.63(22) 0.00(20)
35 Richterová Nataša ADA7451 113.24 11. 67.28(11) 45.96(18)
36 Němečková Eva UBM7752 106.31 13. 58.71(13) 47.60(17)
37 Humlíčková Kateřina ZBM7664 87.76 5. 87.76( 5)
38 Malá Alice TBM7991 86.62 6. 86.62( 6)
39 Ondrouchová Lída ADA7051 85.72 5. 85.72( 5)
40 Šnyrchová Jitka ABM7653 77.84 10. 77.84(10)
41 Jágrová Vlasta SBK7789 72.50 13. 34.66(17) 37.84(13)
42 Tomanová Veronika LBM7751 61.04 12. 61.04(12)
43 Klíčová Kateřina TBM7658 22.24 16. 22.24(16)
44 Klangová Bohumila ZBM7676 20.23 17. 20.23(17)
D45
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Doušková Vlasta TBM7060 773.64 1. 100.00( 1)101.94( 1)100.00( 1) 63.64(12) 89.90( 4) 94.36( 2) 76.92( 7) 100.00( 1) 96.95( 2) 90.49( 4)
2 Kubáňová Jana TBM7275 676.61 1. 117.76( 1)117.76( 1)112.89( 1) 110.19( 1)114.41( 1)103.60( 2)
3 Fuchsová Marcela TBM7260 534.60 2. 86.31( 2) 54.40(13) 78.31( 6) 93.97( 4) 64.94( 9) 69.45( 6) 87.22( 5)
4 Dokoupilová Zuzana VBM5754 488.60 2. 77.86( 5) 78.18( 2) 95.27( 5) 76.90( 7) 79.58( 6) 80.81( 7)
5 Jašková Monika TBM6363 483.79 1. 79.46(10) 104.62( 1) 76.64( 3) 70.01( 8) 83.15( 4) 69.91( 8)
6 Bravená Alexandra VBM6155 452.79 2. 91.19( 3) 91.59( 2) 100.51( 2) 82.37( 4) 87.13( 6)
7 Hlaváčová Šárka TBM7258 447.82 3. 97.33( 4) 90.64( 3) 92.75( 3) 89.26( 3) 77.84( 5)
8 Miková Iva TBM7071 435.63 5. 82.12( 6) 84.76( 5) 84.09( 5) 82.79( 5) 46.04(12) 55.83( 8)
9 Odehnalová Kamila ABM7052 413.93 3. 67.33( 7) 98.13( 3) 81.17( 8) 90.89( 3) 76.41( 7)
10 Potěšilová Vladimíra VBM5655 353.88 2. 75.62( 6) 99.93( 2) 86.99( 5) 91.34( 2)
11 Lukášová Lenka TBM6653 350.39 4. 76.38( 6) 82.00( 7) 0.00( D) 84.37( 4) 0.00( D) 46.35(11) 61.29( 7)
12 Chroustová Petra VBM6655 302.67 1. 117.07( 1) 79.94( 9) 105.66( 1)
13 Matyášová Lenka LBM6460 254.52 4. 57.14( 8) 78.98( 6) 67.19( 4) 51.21(10)
14 Kuchařová Ada TBM5855 248.10 2. 89.02( 4) 78.98( 2) 80.10( 5)
15 Zajíčková Lenka TBM7152 209.02 5. 59.31( 8) 49.74( 6) 18.04( 5) 39.81(13) 42.12( 9)
16 Kabáthová Jitka ZBM5582 185.61 3. 94.87( 3) 90.74( 3)
17 Janská Iva LBM5795 180.39 2. 91.75( 2) 0.00( D) 88.64( 3)
18 Kunzová Ivana BBM7155 163.58 4. 79.45( 4) 20.45( P) 63.68(11)
19 Peřinková Irena BBM6550 146.95 7. 18.37( P) 37.43( 7) 49.04( 8) 42.11( 9)
20 Grycová Jana TBM6969 100.55 2. 100.55( 2)
21 Tomanová Elena ABM6666 28.43 7. 28.43( 7) 0.00( 9) 0.00( 9) 0.00(10)
22 Suchá Helena ABM6664 7.98 8. 7.98( 8) 0.00( D)
D55
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Salajková Věra LBM5558 591.88 1. 56.85( 3) 41.08( 4) 92.11( 2)100.00( 1) 58.16( 2) 77.35( 3) 77.69( 5) 28.48( 4) 88.64( 2)
2 Procházková Helena TBM5351 450.37 1. 84.17( 2) 100.00( 1)100.00( 1)102.98( 2) 63.22( 3)
3 Liščinská Eva TBM4451 401.46 2. 89.92( 3) 41.84( 4) 35.53( 3) 52.57( 4) 84.82( 4) 96.78( 2)
4 Kolaříková Věra SBK5251 386.37 1. 100.00( 1)100.00( 1) 110.03( 1) 76.34( 2)
5 Janotová Dobra ZBM5662 384.58 1. 90.06( 2)100.00( 1) 94.52( 2) 0.00( D)100.00( 1)
6 Eremiášová Jana TBM5451 365.51 2. 71.90( 3) 75.76( 2) 48.36( 5) 86.99( 3) 82.50( 3)
7 Tomanová Jana LBM4955 327.17 2. 10.88( 4) 65.40( 4) 84.14( 2) 51.30( 3) 52.31( 6) 63.14( 4)
8 Cigošová Anna TBM5253 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
9 Kabáthová Jitka ZBM5582 196.83 1. 100.00( 1) 96.83( 2)
10 Jalová Marie RBK5761 164.69 3. 33.67( 5) 57.72( 4) 73.30( 3)
11 Henková Svatava RBK5454 65.00 5. 65.00( 5) 0.00( D) 0.00( 5)
H21C
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Ptáček Ondřej TBM7120 590.73 3. 77.51( 6) 91.26( 4) 88.09( 3) 82.34( 4) 82.50( 6) 82.03(10) 87.00( 5)
2 Zelinka Jiří MBM8740 562.50 2. 97.69( 6) 97.12( 2) 91.26( 5) 89.01( 5) 91.86( 7) 95.56( 3)
3 Palát Petr ABM7415 514.76 1. 97.02( 2) 100.78( 2) 111.73( 1) 101.89( 1)103.34( 1)
4 Liščinský Tomáš ZBM8411 508.46 7. 41.20(18) 78.45(15) 43.33(20) 63.10( 9) 63.92( 9) 77.80(10) 29.38(10) 65.96( 8) 19.13(14) 74.70( 7)
5 Ehl Jiří TBM7701 493.02 2. 91.53( 6) 100.19( 2) 100.98( 2)100.15( 2)100.17( 2)
6 Hlaváč Jiří TBM6116 411.40 4. 81.58( 4) 0.00( D) 83.13( 6) 80.23( 7) 77.13(15) 89.33( 4)
7 Mazal Zdeněk VBM8103 405.97 2. 83.07(12) 75.32(19) 71.97(11) 91.38( 2) 84.23( 9)
8 Finstrle Luděk ZBM7902 399.67 5. 84.23(11) 88.59( 8) 80.01( 6) 84.59( 5) 62.25(19)
9 Drábek Jan ZBM8511 377.17 2. 99.21( 3) 84.27( 6) 100.18( 2) 93.51( 5)
10 Stehlík Martin ZBM8503 358.89 2. 88.69( 7) 82.18( 8) 97.75( 2) 90.27( 3)
11 Sychra Tomáš VBM8305 350.62 2. 86.04(10) 103.17( 2) 79.63( 5) 81.78(11)
12 Kořan Pavel VBM7401 348.41 5. 69.16(14) 51.27(16) 82.26( 5) 85.66( 5) 60.06( 9)
13 Otrusina Jan ABM9210 341.63 5. 71.52(20) 63.93(13) 83.13( 5) 60.05(10) 63.00(18)
14 Bukovac Palo ZBM8101 333.54 1. 106.80( 1)106.23( 1) 120.51( 1)
15 Ptáček Pavel BBM9600 311.75 1. 86.22( 9) 38.97( P)105.30( 1) 81.26(13)
16 Verner Tomáš VBM8204 308.92 7. 44.26(16) 68.20(21) 65.69( 8) 74.13( 7) 56.64(11)
17 Hikl Tomáš ZBM8100 297.77 1. 99.21( 3) 93.33( 5) 105.23( 1)
18 Henek Vladan VBM8002 297.31 1. 98.65( 5) 96.38( 4) 102.28( 1)
19 Vedra David TBM7402 295.74 1. 97.13( 3) 94.34( 4)104.27( 1)
20 Kožoušek Adam ZBM8512 286.41 7. 80.25(13) 70.73( 7) 82.18( 7) 53.25(21)
21 Jirka Michal ZBM8403 269.22 3. 90.61( 9) 96.94( 3) 81.67(12)
22 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 260.80 3. 79.14(10) 97.02( 3) 84.64( 4)
23 Rygl Jaroslav TBM7044 245.54 3. 72.19( 8) 88.11( 3) 85.24( 6)
24 Obrátil Štěpán ABM9409 240.19 3. 40.29(21) 91.53( 3) 55.08(13) 53.29(10)
25 Brabec Jaroslav ZBM8242 237.30 4. 79.68(14) 69.83(12) 87.79( 4)
26 Florián Vojtěch ABM9901 197.36 7. 64.11(15) 55.22(15) 78.03( 7)
27 Hrazdil Jiří ZBM8418 195.03 7. 63.27(22) 81.57( 7) 50.19(14)
28 Klusáček Jan ZBM9301 192.83 3. 96.08( 3) 96.75( 3)
29 Novotný Ondřej ABM9211 192.65 3. 96.14( 4) 96.51( 3)
30 Rajnoha David TBM0003 187.23 6. 75.17( 6) 47.99(13) 64.07(17)
31 Přikryl Petr ZBM6708 185.80 6. 93.20( 8) 92.60( 6)
32 Chloupek Tomáš VBM8404 178.97 6. 82.57( 6) 46.91( 9) 49.49(12)
33 Šesták Jakub RBK9001 168.58 4. 77.50(16) 91.08( 4)
34 Henek Michal RBK8605 164.92 9. 85.37(10) 79.55( 9)
35 Schmid Vladimír ADA8701 158.33 13. 77.98(13) 80.35(14)
36 Procházka Jiří ADA7512 157.95 11. 41.83(17) 51.86(11) 64.26(16)
37 Bouška Tomáš ABM9205 157.20 8. 77.31(17) 79.89( 8)
38 Autrata Daniel TBM9012 147.53 8. 81.76(11) 65.77( 8)
39 Lička Adam TBM0326 147.35 6. 79.64( 6) 67.71( 8)
40 Jordanov Alexandr ZBM9503 142.55 7. 72.34( 7) 70.21(11)
41 Veselý Martin ZBM7502 113.17 12. 56.23(12) 56.94(20)
42 Čech Radovan TBM7835 109.54 1. 109.54( 1)
43 Kůr Jiří ZBM8304 108.72 9. 48.09(18) 60.63( 9)
44 Chvátal Lukáš ZBM8309 105.41 8. 34.39(22) 71.02( 8)
45 Zháňal Jan ZBM8721 100.95 1. 100.95( 1)
46 Hruška Jakub ZBM9515 99.84 2. 99.84( 2)
47 Bialožyt Michal ZBM8707 97.60 7. 97.60( 7)
48 Fiala Jan BBM7205 93.75 8. 11.72( P) 82.03( 8)
49 Bořil Tomáš ZBM8833 93.62 4. 93.62( 4)
50 Drozd Michal BBM9701 90.66 9. 11.33( P) 79.33( 9)
51 Kalina Tomáš TBM8505 87.52 5. 87.52( 5)
52 Pátek Richard ZBM7609 86.04 22. 48.20(23) 26.94(22) 10.90(25)
53 Jalový Milan RBK8347 85.11 8. 85.11( 8)
54 Matula Petr ADA8202 82.95 7. 82.95( 7)
55 Koča Jaroslav ZBM8206 80.34 12. 80.34(12)
56 Mokrý Ondřej ABM9410 78.92 9. 78.92( 9)
57 Milán Pavel TBM7227 75.51 18. 75.51(18)
58 Dressler Jan SBK7911 74.40 10. 74.40(10)
59 Kavan Tomáš TBM8603 65.67 11. 65.67(11)
60 Mareček Jiří ADA5901 62.76 10. 62.76(10)
61 Odehnal Roman ABM6909 62.71 14. 62.71(14)
62 Jalový Vlastimil RBK8604 60.94 9. 0.00( D) 0.00( D) 60.94( 9)
63 Dvořák Martin ZBM8425 53.08 11. 24.67(23) 28.41(11)
64 Suchomel Vít MBM8448 49.91 17. 49.91(17)
65 Sponar Jan TBM5004 49.89 15. 24.05(19) 6.02(15) 19.82(24)
66 Zelený Pavel ZBM7302 46.37 19. 46.37(19)
67 Toman Ondřej LBM7517 41.66 24. 41.66(24)
68 Urban Jan SBK7537 30.61 23. 30.61(23)
69 Dokoupil Zbyněk VBM8206 28.62 12. 28.62(12)
70 Ptáček Patrik BBM9800 26.05 25. 22.79(25) 3.26( P)
H21D
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Bouška Tomáš ABM9205 682.93 1. 69.42( 8) 108.58( 1) 88.24( 5) 105.69( 1)104.74( 1)106.26( 1)100.00( 1)
2 Minařík Luboš TBM5711 677.88 3. 78.12( 5) 67.71(10) 86.20( 5) 93.77( 3) 88.18( 5) 90.73( 4) 75.02( 6) 86.43( 5) 79.43( 3)
3 Chmelík Petr ZBM7507 496.94 3. 57.38(11) 56.85(12) 80.68( 8) 0.00( D) 93.33( 3) 82.55( 5) 52.99(10) 0.00( D) 73.16( 4)
4 Kavan Tomáš TBM8603 473.84 2. 86.92( 4) 70.26( 8) 76.74( 6) 96.78( 2) 66.41( 7) 76.73( 6)
5 Dressler Jan SBK7911 442.23 2. 70.58( 7) 85.88( 3) 90.36( 4) 96.61( 3) 98.80( 2)
6 Toman Ondřej LBM7517 385.92 4. 65.98( 9) 69.56( 9) 81.14( 6) 82.67( 4) 86.57( 4)
7 Hrazdil Jiří ZBM8418 366.44 1. 100.00( 1) 84.34( 4) 90.72( 3) 91.38( 2)
8 Dokoupil Zbyněk VBM8206 269.33 4. 47.74(13) 90.49( 4) 68.58( 8) 62.52( 7)
9 Watson Kevin RBK8101 268.49 1. 76.88( 5) 100.00( 1) 91.61( 3)
10 Otrusina Jan ABM9210 250.64 1. 95.85( 3) 43.38(11)111.41( 1)
11 Kůr Jiří ZBM8304 244.43 4. 71.87( 6) 81.07( 7) 91.49( 4)
12 Dvořák Miloš BBM7300 223.07 7. 27.88( P) 71.41( 7) 64.50( 8) 59.28( 8)
13 Daněk Roman SBK7541 203.16 2. 100.29( 2) 102.87( 2)
14 Autrata Daniel TBM9012 197.16 2. 100.70( 2) 96.46( 3)
15 Dvořák Martin ZBM8425 183.94 2. 81.81( 6) 102.13( 2)
16 Pekárek Aleš RBK6602 171.95 2. 39.64(13) 64.84( 2) 67.47( 7)
17 Chloupek Tomáš VBM8404 131.70 7. 74.12( 7) 57.58(10)
18 Matyáš Petr LBM8516 123.24 5. 45.78(14) 77.46( 5)
19 Mazal Zdeněk VBM8103 111.24 1. 111.24( 1)
20 Kožoušek Adam ZBM8512 103.86 1. 103.86( 1)
21 Otrusina David VBM8205 97.85 3. 36.01(14) 61.84( 3)
22 Jordanov Nikolaj VBM6501 97.70 2. 97.70( 2)
23 Zvarik Tomáš ZBM7702 94.82 2. 94.82( 2)
24 Kočí Martin VBM8702 79.22 9. 79.22( 9)
25 Buřt Vladimír SBK6301 76.64 6. 76.64( 6)
26 Beránek Miroslav ZBM7705 63.92 9. 0.00( D) 53.64( 9) 10.28( 9)
27 Burdilák Radek MBM8533 62.03 11. 62.03(11)
28 Rouš Pavel VBM8102 61.38 10. 61.38(10)
29 Fousek Martin RBK7801 40.60 12. 40.60(12)
30 Stehlík Miroslav ZBM8208 28.07 15. 28.07(15)
31 Bařina Jiří SBK8101 27.14 16. 27.14(16)
32 Peťovský Jan SBK6201 25.88 15. 25.88(15)
H35
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Kheil Radim PBM7301 800.74 1. 105.31( 1)100.09( P)103.54( 2) 97.38( 3)101.10( 1)100.81( 2) 91.65( 3) 88.84( 6) 94.63( 3) 97.88( 3)
2 Račanský Jan UBM7903 702.32 1. 92.46( 3) 64.56(14)101.09( 2) 101.51( 1) 77.33( 9) 97.81( 5) 86.25( 5) 81.31( 6)
3 Rada Pavel ABM7401 696.62 1. 92.51( 5)105.53( 1)101.53( 1) 99.09( 3) 100.95( 2) 92.50( 5) 104.51( 1)
4 Brosch Petr RBK7111 667.21 4. 85.37( 9) 88.29( 5) 90.19( 4) 71.03( 9) 0.00( D) 87.29( 5) 79.98(12) 80.39( 8) 84.67( 5)
5 Mokrý Jan ABM6611 657.07 2. 102.24( 2) 82.91( 7) 97.69( 3) 80.50( 7) 70.90(10) 80.48( 7) 57.32(15) 85.03( 4)
6 Cicvárek Ivo ZBM7504 647.65 4. 89.18( 6) 88.38( 4) 71.84( 8) 78.37(13) 87.45( 4) 62.33(13) 83.07(10) 75.55(15) 73.81(10)
7 Lička Lukáš VBM7301 619.93 7. 76.52(15) 79.54( 8) 82.75( 8) 72.85( 7) 79.07(12) 47.72(17) 74.11(15) 78.10(10) 76.99( 7)
8 Zelený Pavel ZBM7302 589.27 2. 82.65(13) 97.94( 2) 39.05(19) 92.73( 6) 75.42(10) 48.51(16) 79.10(13) 73.87( 9)
9 Coufal Svatoš ZBM6700 568.12 3. 90.17( 4) 94.70( 3) 59.06(14) 0.00( D) 73.81(11) 0.00( D) 98.05( 3) 73.44(11) 78.89(10)
10 Baše Tomáš ZBM7402 521.56 9. 71.42(16) 52.12(16) 66.59(18) 68.28(13) 38.46(20) 76.57(12) 69.04(13) 79.08( 9)
11 Rajnoha Miroslav UBM7104 508.14 4. 62.70(18) 93.13( 4) 74.43(11) 48.92(17) 24.75(24) 72.57(16) 58.62(22) 73.02(12)
12 Trš Lubomír PBM7302 499.80 7. 85.28(10) 81.21( 7) 37.55(20) 54.38(21) 37.86(15) 43.07(19) 77.92(14) 59.06(21) 61.02(14)
13 Hanousek Kamil RBK7401 496.09 6. 56.86(19) 54.89(18) 34.56(21) 74.12(16) 0.00( D) 29.18(22) 94.57( 6) 70.28(16) 53.80(17) 57.01(17)
14 Schwab David TBM7401 487.54 1. 107.35( 1) 94.78( 4) 82.95( 8) 98.40( 2)104.06( 1)
15 Dušek Vladimír TBM7400 469.97 6. 55.73(17) 74.70( 6) 42.93(22) 50.93(15) 70.96(18) 61.26(20) 53.52(18) 59.94(16)
16 Rotek Pavel ZBM7704 466.15 3. 68.77(17) 90.93( 3) 82.47(11) 80.25( 9) 74.69( 8) 69.04(11)
17 Fousek Martin RBK7801 455.78 8. 61.37(16) 70.12( 8) 56.73(15) 62.72(20) 38.87(14) 10.86(23) 0.00( D) 44.01(23) 53.83(16) 68.13(12)
18 Humlíček René UBM7101 451.20 10. 78.39(14) 66.75(13) 70.67(10) 87.06(10) 80.89(11) 67.44(19)
19 Ježek Petr RBK7201 448.92 6. 71.93(12) 0.00( D) 81.51( 6) 75.62( 9) 85.55( 8) 68.89(17) 65.42(13)
20 Sedlář Petr TBM7319 406.13 4. 62.31(15) 85.63( 6) 97.57( 4) 84.43( 9) 76.19(13)
21 Kučera Viktor ZBM7608 399.87 5. 89.41( 5) 91.57( 6) 87.59( 6) 66.36(11) 64.94(19)
22 Tasler David UBM7105 399.67 12. 45.15(18) 76.13(15) 70.40(12) 71.81(17) 68.02(18) 68.16(14)
23 Koča Jaroslav ZBM8206 359.14 3. 86.74( 7) 87.33( 9) 87.32( 5) 97.75( 3)
24 Doušek Robert TBM7911 351.64 2. 89.19( 5) 78.37( 8) 93.48( 2) 90.60( 4)
25 Odehnal Luděk ADA7400 316.53 6. 86.04( 8) 59.69(14) 88.58( 7) 82.22( 6)
26 Daněk Roman SBK7541 303.71 1. 101.81( 1) 103.71( 1) 98.19( 2)
27 Hájek Ondřej TBM7511 294.37 2. 99.81( 2) 73.60(17) 22.91(16) 98.05( 3)
28 Odehnal Roman ABM6909 246.25 8. 82.72(12) 0.00( D) 87.51( 8) 76.02(14)
29 Mulíček Ondřej ABM7405 237.87 8. 80.06(10) 77.84(11) 79.97( 8)
30 Mudrák Pavel TBM6900 201.00 2. 100.14( 2)100.86( 2)
31 Štěrbák Eduard ZBM7529 199.96 1. 107.39( 1) 92.57( 4)
32 Kubáň Pavel TBM7506 175.18 4. 84.04( 7) 91.14( 4)
33 Horký Tomáš TBM6747 161.38 17. 12.76(21) 27.32(23) 13.39(17) 35.49(24) 35.46(19) 36.96(18)
34 Procházka Jiří ADA7512 152.94 7. 69.99(11) 82.95( 7)
35 Zvarik Tomáš ZBM7702 150.62 7. 61.94(12) 88.68( 7)
36 Mareček Jiří ADA5901 147.60 7. 87.38( 7) 60.22(15)
37 Sluka Miroslav SBK7207 143.97 20. 34.23(22) 27.46(23) 30.13(21) 25.26(25) 26.89(20)
38 Kurečka Robert ABM7210 128.80 5. 52.79(19) 76.01( 5)
39 Štěpánek Martin TBM7327 113.64 1. 113.64( 1)
40 Nečas David TBM7611 110.14 10. 32.82(10) 3.60(25) 39.60(20) 21.32(26) 12.80(21)
41 La Carbonara Claudio TBM7337 103.02 13. 59.36(13) 43.66(19)
42 Čížek Petr ADA7101 93.61 5. 93.61( 5)
43 Strejček Petr TBM7228 92.88 3. 92.88( 3)
44 Denemarek Ivo BBM7901 89.83 9. 78.60( 9) 11.23( P)
45 Vaculík Stanislav ZBM8002 84.43 11. 84.43(11)
46 Král Jan TBM6901 84.31 6. 84.31( 6)
47 Čech Viktor VBM8001 80.56 9. 80.56( 9)
48 Žáček Zbyněk RBK7101 77.78 14. 77.78(14)
49 Dvořák Miloš BBM7300 73.03 9. 9.13( P) 63.90( 9)
50 Humlíček Aleš ZBM7539 66.18 12. 66.18(12)
51 Zabloudil Pavel TBM5003 44.85 18. 44.85(18)
52 Šafek Jiří ZBM7606 41.61 20. 41.61(20)
53 Beránek Miroslav ZBM7705 35.31 10. 35.31(10)
54 Pospíšil Jiří PBM7401 33.82 21. 0.00( D) 33.82(21)
55 Kroutil Petr ZBM7803 18.54 20. 18.54(20)
H45
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Svoboda Petr ABM7124 788.61 1. 102.63( 1) 96.94( 3) 85.23( 4) 100.00( 1) 91.54( 3) 90.11( 3) 100.00( 1) 70.99( 7) 91.96( 3) 95.56( 3)109.98( 1)
2 Urválek Jiří TBM6107 766.30 1. 106.82( 1) 110.77( 1)117.66( 1) 104.17( 2)107.30( 1)111.70( 1)107.88( 1)
3 Korpas Jaroslav LBM6113 680.15 2. 88.88( 6) 97.75( 2) 57.84( 8) 99.88( 2) 79.71( 2) 68.25( 6) 69.59( 8) 80.14( 6) 95.95( 2)
4 Jordanov Nikolaj VBM6501 629.78 3. 77.63(10) 66.08( 7) 78.76( 6) 80.40( 5) 63.48(11) 84.95( 4) 84.41( 5) 94.07( 3)
5 Hirš Libor VBM6000 571.50 4. 75.09(11) 68.94( 6) 60.77(14) 67.39( 8) 84.68( 5) 78.92( 4) 73.11( 6) 62.60(10) 57.73( 9)
6 Kurečka Robert ABM7210 469.42 4. 68.48(13) 58.13(15) 64.75( 9) 86.40( 4) 57.63(12) 45.77(14) 88.26( 5)
7 Smutný Radek ABM6701 466.19 3. 96.01( 3) 68.76(10) 85.62( 4) 64.40(10) 58.15(11) 93.25( 4)
8 Polouček Pavel ABM7100 459.68 4. 88.63( 7) 96.12( 4) 50.70(16) 77.74( 6) 66.60(10) 79.89( 7)
9 Kunz Martin BBM7101 449.69 2. 101.36( 2) 56.21( P) 97.70( 2) 97.86( 2) 96.56( 2)
10 Jašek Milan TBM6201 428.97 6. 74.69( 9) 0.00( D) 73.93( 6) 59.64( 7) 71.75( 7) 68.36( 9) 80.60( 7)
11 Robotka Libor PBM5303 394.41 3. 66.19(15) 68.07(11) 61.58(10) 73.23( 3) 67.22( 9) 58.12(12)
12 Adámek Libor ABM6707 363.44 1. 93.82( 4)100.00( 1) 78.84( 5) 90.78( 3)
13 Chmelík Aleš VBM4732 291.40 5. 84.61( 8) 79.48( 5) 52.46(13) 74.85( 8)
14 Jalový Vlastimil RBK6120 273.25 5. 72.22(12) 67.65(12) 64.14( 5) 69.24( 8)
15 Uhmann Petr TBM5103 262.72 5. 75.98( 7) 74.98( 5) 62.07(11) 49.69(13)
16 Pulec Pavel VBM6201 214.06 8. 68.23(14) 76.71( 8) 69.12( 9)
17 Král Jan TBM6901 188.12 3. 93.28( 3) 94.84( 3)
18 Galík Pavel VBM6106 180.77 2. 88.54( 4) 92.23( 2)
19 Ježek Petr RBK7201 159.07 7. 80.96( 9) 78.11( 7)
20 Hanzl Vlastimil VBM5329 156.94 5. 90.33( 5) 66.61(13)
21 Strýček Jiří ADA6701 138.74 8. 47.93(16) 36.43( 9) 27.78(12) 0.00( D) 26.60( 8) 0.00(16)
22 Pekárek Aleš RBK6602 134.65 3. 40.72( 3) 55.17(12) 38.76(13)
23 Ptáček Pavel BBM6508 110.10 2. 13.76( P) 96.34( 2)
24 Mudrák Pavel TBM6900 105.05 1. 105.05( 1)
25 Mika Ladislav TBM6801 101.61 11. 0.00( D) 36.13(11) 19.93(14) 45.55(15)
26 Gryc Jan TBM6709 99.90 2. 99.90( 2) 0.00( D)
27 Čížek Petr ADA7101 92.74 4. 92.74( 4)
28 Buřt Vladimír SBK6301 87.09 6. 87.09( 6)
29 Patočka Petr BBM6300 83.97 5. 10.50( P) 73.47( 5)
30 Palát Marek ABM7047 75.73 8. 75.73( 8)
31 Mareček Jiří ADA5901 72.12 4. 72.12( 4)
32 Hruška Tomáš ZBM6401 60.94 16. 30.28(18) 10.58(17) 20.08(16)
33 Ruda Miroslav UBM7106 59.52 5. 33.78(17) 25.74( 5)
34 Fuchs Jan TBM7101 33.86 10. 0.00(13) 0.00(14) 0.00(15) 12.24(17) 21.62(10)
H55
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Štěpánek Jiří LBM5401 794.90 1. 94.63( 3)101.37( 2) 94.39( 4)100.00( 1) 90.27( 3) 81.13( 4) 99.29( 3) 81.01( 5) 103.22( 2)102.27( 2) 99.73( 2)
2 Bauer Emil VBM4410 668.65 1. 88.44( 4) 74.37( 7) 83.97( 4) 80.04( 4) 100.52( 1) 84.03( 4) 67.89( 4) 89.39( 4)
3 Ptáček Ladislav BBM5300 652.58 2. 71.11( 7) 81.57( P) 80.82( 5) 91.04( 2) 85.62( 3) 75.35( 7) 84.16( 4) 82.91( 5) 59.63( 6) 62.89( 6)
4 Truhlář Karel ADA5111 593.87 2. 84.76( 5) 94.14( 5) 77.37( 5) 97.51( 2) 84.29( 6) 87.46( 3) 68.34( 5)
5 Šnyrch František ABM4902 530.70 4. 84.27( 6) 74.06( 5) 81.33( 6) 91.01( 4) 75.19( 7) 62.68( 5) 62.16( 7)
6 Zabloudil Pavel TBM5003 527.37 1. 105.80( 1) 96.77( 3) 116.87( 1) 102.69( 1)105.24( 1)
7 Kolařík Zdeněk SBK5406 447.21 1. 117.02( 1)123.76( 1) 97.11( 2)109.32( 1)
8 Robotka Libor PBM5303 404.10 1. 91.01( 4)103.97( 1) 100.19( 2)108.93( 1)
9 Šebesta Vlastislav TBM5807 392.29 1. 102.96( 1) 99.27( 2) 95.04( 3) 95.02( 3)
10 Věžník Antonín ADA5505 372.80 3. 54.74(10) 52.47(10) 85.20( 3) 68.17( 6) 0.00( D) 0.00( D) 59.05( 9) 53.17( 7)
11 Henek Milan RBK5307 326.15 6. 65.28( 8) 79.18( 6) 70.34( 8) 55.96(10) 55.39( 8)
12 Jalový Jaroslav RBK5719 291.18 2. 59.58( 9) 92.70( 2) 74.11( 5) 64.79( 9)
13 Dokoupil Vladimír VBM4806 252.71 6. 59.39( 6) 58.82( 9) 65.55( 6) 68.95( 8)
14 Potěšil Václav VBM5613 252.58 6. 23.96(11) 47.83(11) 66.64( 7) 61.23( 6) 52.92( 9)
15 Štěpánský Václav ZBM6108 193.53 2. 99.57( 2) 93.96( 3)
16 Denemarek Oldřich BBM5100 152.02 5. 19.00( P) 44.52( 7) 88.50( 5)
17 Gawel Jiří BBM5700 109.35 3. 95.68( 3) 13.67( P)
18 Šuler Josef TBM6005 80.71 6. 80.71( 6)
19 Dufek Jan TBM4231 71.01 8. 71.01( 8)
20 Kazda Bohumil RBK6201 57.82 7. 57.82( 7)
21 Sláma Dušan TBM4730 51.79 11. 51.79(11)
H65
(započteno závodů:8)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
TBM 1
HER+JMO 2
BBM 3
ZBM 4
ADA 5
LBM 6
VBM 7
UBM 8
ABM 9
ZBM 10
RBK 11
KON 12
1 Dufek Jan TBM4231 589.11 1. 74.40( 3) 58.15( 2) 77.86( 4)100.00( 1) 100.00( 1) 78.70( 3)100.00( 1)
2 Procházka Jan TBM4907 450.58 1. 100.00( 1) 93.98( 2) 100.00( 1) 73.34( 2) 83.26( 2)
3 Šnyrch František ABM4902 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Dittrich Jan ABM4305 179.87 1. 100.00( 1) 79.87( 3)
5 Richter Rudolf ADA5113 111.00 1. 11.00( 3) 0.00( 4)100.00( 1) 0.00( D)
6 Novotný Jan UBM4401 109.38 2. 44.83( 2) 64.55( 2) 0.00( 5) 0.00( D) 0.00( 3) 0.00( D) 0.00( 2) 0.00( D)
7 Sponar Jan TBM5004 100.00 1. 100.00( 1)
7 Chmelík Milan ABM4501 100.00 1. 100.00( 1)
7 Pešek Ota ABM4917 100.00 1. 100.00( 1)
10 Uhmann Petr TBM5103 97.10 2. 97.10( 2)
11 Denemarek Oldřich BBM5100 96.10 2. 12.01( P) 84.09( 2)