Výsledky závodu: Hanácký žebříček podzim 2017 - stav po 9 závodech

Datum:
01.09.2017
Pořadatel:
HAN - Hanácká oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-09-0909.09.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP Ano Ano
2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček SKM Ano Ano
2017-09-2828.09.2017 Oblastní žebříček JPV Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček SSU Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček ASU Ano Ano
2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček UOL Ano Ano
2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček KON Ano Ano
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C    
D10C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Jílková Pavla KON0799 1249.74 1. 216.34( 2)206.81( 2)203.54( 2)198.85( 2) 192.17( 3) 200.00( 1)209.51( 1) 213.54( 1)
2 Kovalčíková Alena AOP0751 1198.97 1. 217.67( 1)206.86( 1)190.99( 3)210.09( 1) 188.15( 4)185.21( 3)
3 Tomanková Alice KSU0959 1074.05 2. 56.09( 7) 153.00( 6) 185.18( 5)187.73( 4)174.68( 5) 200.19( 2)157.47(10)168.80( 5)
4 Paulíčková Tereza UOL0750 1001.24 1. 165.99( 3) 205.47( 1) 214.54( 1) 213.99( 1)201.25( 2)
5 Reichlová Lucie KSU0850 892.99 2. 27.16( 8) 131.94( 8)118.60( 9) 19.27( 8) 187.56( 4)141.99( 2)140.56( 8)172.34( 8) 68.80( 8)
6 Bartášková Karolína ASU0799 854.21 3. 147.29( 7)162.59( 7)191.06( 3) 169.97( 5)183.30( 5)
7 Reichlová Pavla KSU0888 813.94 3. 137.54( 5) 57.13( 9) 123.85( 8)170.53( 5)109.43( 9) 77.49( 3) 107.59( 9) 158.98( 9)113.61( 7)
8 Pachmannová Iva AOP0852 756.01 4. 108.45( 6)170.27( 4)165.63( 6)159.17( 6) 152.49(11)
9 Rozsívalová Adéla KON0760 650.39 4. 149.36( 4) 16.23(10) 167.72( 6) 181.47( 6)135.61( 6)
10 Cetlová Karolína AOP0752 565.54 2. 0.00( D)186.33( 3)185.92( 4) 193.29( 2)
11 Fendrychová Klára STE0750 527.56 3. 156.72( 7) 190.31( 3)180.53( 7)
12 Hýblová Eliška JPV0952 475.56 4. 0.00( D) 154.90( 7)139.57(12)181.09( 4)
13 Matoušková Johana STE0751 374.28 2. 178.56( 4)195.72( 2)
14 Janků Karolína UOL0751 351.21 3. 160.91( 5) 190.30( 3)
15 Kočandrlová Natálie KSU0979 262.97 4. 141.97( 7)121.00( 8) 0.00( 4)
16 Paloncý Adéla KSU0950 243.38 6. 164.87( 6) 78.51(13)
D12C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Pospíšilová Stella STE0551 B 1191.42 1. 201.25( 1)195.39( 3)183.50( 8) 189.69( 6)204.95( 1) 205.82( 1)194.32( 5)
2 Jílková Lenka KON0666 B 1188.35 1. 198.25( 3)193.41( 5)196.36( 3)193.57( 4)188.21( 5) 200.06( 2)125.64(10) 206.70( 1)
3 Otrubová Anna PLU0577 B 1182.37 1. 175.51( 9) 176.98( 9) 193.99( 4)211.48( 1)191.90( 4)180.04( 6)198.12( 2)206.84( 1)
4 Navrátilová Marie ASU0599 B 1179.11 1. 187.16( 6) 192.84( 7)178.43(11) 194.57( 2)194.99( 3)205.38( 1)196.06( 3)195.27( 3)
5 Šaňáková Marie UOL0651 B 1129.30 4. 191.67( 5) 187.65( 6)180.18(10)182.53( 8)192.79( 4)165.13( 6) 194.48( 4)
6 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B 1103.69 2. 199.50( 2)173.18(13)187.06( 8)160.31(10)129.89( 9) 184.73( 8)198.91( 2)
7 Burdová Helena STE0653 B 1058.44 2. 144.03(14) 77.05(13) 197.63( 2)180.05(11)184.72( 7) 0.00( D) 96.17(13) 157.61(12)194.40( 3)
8 Kopecká Nela UOL0650 B 1018.69 7. 180.35( 8)165.34(11)183.59( 7)165.28(12)174.66( 9)145.30( 8) 149.47( 7) 51.45(20)
9 Zatloukalová Julie STE0650 B 1007.96 4. 153.48(13) 167.43(14)191.32( 5)141.38(12) 156.29( 7)188.89( 4)150.55(15)
10 Pachmannová Katka AOP0551 962.40 1. 184.29( 7)205.11( 1)191.03( 5)188.44( 7) 193.53( 6)
11 Konečná Julie KSU0550 938.57 5. 173.03(10)174.62(12) 133.61(13)180.21( 5)121.00(11)156.10(14)
12 Gallo Natálie AOP0652 923.37 3. 191.70( 8)180.63(10)193.95( 3) 167.85( 5)189.24( 7)
13 Mikošková Marie STE0552 876.67 6. 161.42(11)147.45(12)113.62(17) 142.78(11) 145.35( 8)160.39(10)119.28( 6)
14 Stryková Karolína KSU0656 814.83 3. 159.02(12) 0.00( D) 0.00( D)129.03(15)194.57( 3) 169.19( 9)163.02( 5)
15 Dráčová Barbora UOL0652 808.60 2. 174.43(10) 132.15(16) 187.51( 6) 116.62(12)197.89( 2)
16 Cetlová Magdaléna AOP0552 794.86 1. 195.57( 4)193.21( 6)206.01( 1) 200.07( 2)
17 Plachá Aneta JPV0555 782.27 4. 112.14(16) 112.18(18)101.42(13)130.22(14) 145.24(16)181.07( 4)
18 Pattermanová Magdalena KSU0660 596.64 12. 131.35(15) 138.49(15) 58.88(18)100.83(12) 10.75(15)156.34(13)
19 Přikrylová Ivana JPV0653 401.73 11. 30.52(14) 75.21(21) 46.33(19)111.46(11) 21.11(14)117.10(17)
20 Holasová Barbora AOP0651 394.02 2. 200.50( 2)193.52( 4)
21 Přikrylová Jana JPV0652 377.84 10. 0.00( D) 55.16(22) 113.88(17)122.62(10) 0.00(17) 86.18(19)
22 Neumannová Kristýna STE0550 367.46 9. 182.15( 9)185.31( 9)
23 Kotrle Sylvia STE0652 226.97 9. 98.14(17) 128.83( 9) 0.00( D)
24 Seidenglanzová Johana SSU0650 221.20 16. 122.65(16) 0.00(16) 98.55(18)
25 Cetlová Karolína AOP0752 159.59 11. 159.59(11)
26 Kotůlková Martina AOP0650 97.38 19. 97.38(19)
27 Rožanská Zuzana AOP0653 82.15 20. 82.15(20)
D14C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Smékalová Karolína UOL0451 B 1208.80 1. 205.98( 1)196.35( 3)198.03( 3)199.59( 2)202.13( 1)194.62( 2) 206.72( 1)
2 Smékalová Viktorie UOL0450 B 1195.29 1. 195.36( 3)182.77( 7) 186.76( 6)205.34( 1)199.35( 2)211.50( 1)196.98( 2)
3 Černochová Michaela PLU0351 B 1163.48 1. 171.14( 6) 202.16( 1)186.26( 7)195.07( 3)198.53( 3)187.04( 4)194.42( 4)
4 Šánová Julie KSU0494 B 1047.45 1. 200.00( 1)163.82( 7)165.92(11)171.15(10)153.90( 9) 182.16( 4)164.40( 7)163.45(12)
5 Němečková Kateřina PLU0350 B 1031.68 4. 154.12( 9)194.78( 4)186.84( 5)171.73( 6) 162.69( 9)161.52(14)
6 Lubrichová Veronika STE0451 B 1021.93 3. 188.39( 3)114.43(13) 179.27( 9)169.32(11)151.52(10) 147.41(11) 161.71(13)171.72( 3)
7 Vorlová Eva ASU0499 B 990.77 4. 155.08( 8)138.11(13) 148.87(13)172.97( 4)171.69( 6)163.66( 8)178.50( 9)118.16( 4)
8 Lukašáková Sára STE0450 972.80 1. 198.66( 2)181.51( 8)202.45( 1) 193.88( 3)196.30( 3)
9 Slehová Eliška UOL0453 954.94 5. 126.35(11) 127.67(14)139.03(14)167.95( 7)172.50( 5)166.85( 6)180.94( 8)
10 Binarová Adéla UOL0452 893.86 1. 186.35( 6)182.09( 8)172.64( 5) 152.78(15)200.00( 1)
11 Kovalčíková Anna AOP0453 736.40 4. 185.19( 4)190.90( 5)172.57( 9) 187.74( 6)
12 Pachmannová Bára AOP0351 701.97 2. 139.40(10)172.93(10)199.53( 2) 190.11( 5)
13 Janečková Adéla PLU0452 639.86 7. 0.00( D) 162.37( 8)147.79( 7)157.44(10)172.26(11)
14 Klechová Karolína AOP0452 571.96 2. 177.79( 5)201.49( 2)192.68( 4)
15 Heclová Marie KSU0454 448.00 12. 0.00( D)122.17(12) 164.06(12) 63.87(15) 97.90(17)
16 Bídová Markéta UOL0352 430.90 2. 94.15(13)150.84(16)185.91( 2)
17 Skoumalová Petra KSU0484 274.89 2. 197.68( 2) 77.21(14)
18 Holasová Barbora AOP0651 184.75 7. 184.75( 7)
19 Cetlová Magdaléna AOP0552 176.94 10. 176.94(10)
20 Šneiderová Daniela ASU0398 172.72 5. 172.72( 5)
21 Knyplová Tereza KSU0464 170.55 4. 170.55( 4) 0.00( D)
22 Hartmannová Anna PLU0354 159.96 12. 159.96(12)
23 Procházková Sára UOL0353 98.37 12. 98.37(12)
24 Kotůlková Renáta AOP0451 9.10 15. 9.10(15)
D16C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Raclavská Zuzana UOL0251 B 529.37 1. 100.00( 1) 62.44( 3) 98.81( 2)100.00( 1) 87.53( 2) 80.59( 3)
2 Raclavská Lenka UOL0252 B 502.56 1. 80.62( 3) 77.52( 4) 61.57( 2)100.00( 1) 82.85( 2)100.00( 1)
3 Pospíšilová Helena STE0253 442.19 2. 83.89( 2) 72.04( 5) 55.06( 3) 72.40( 3) 82.39( 3) 76.41( 4)
4 Raclavská Vlaďka UOL0253 409.09 1. 100.00( 1)109.09( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
5 Smolková Sabina STE0250 292.02 2. 85.90( 2) 99.31( 2) 0.00( D) 106.81( 2)
6 Kličková Anna KON0272 139.54 4. 64.92( 6) 8.78( 4) 65.84( 5)
7 Krčková Helena AOP0251 130.17 3. 47.15( 4) 83.02( 3)
8 Šneiderová Daniela ASU0398 110.17 1. 110.17( 1)
9 Skoupá Vendula STE0152 91.60 3. 91.60( 3)
10 Smékalová Viktorie UOL0450 82.97 2. 82.97( 2)
11 Černochová Michaela PLU0351 72.84 4. 72.84( 4)
12 Letochová Karolína STE0154 64.09 4. 54.98( 4) 9.11( 4) 0.00( D) 0.00( 6)
D18C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Greschnerová Tereza ASU0299 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pšenčíková Adéla KSU0050 B 385.79 1. 100.00( 1) 85.79( 2) 100.00( 1)100.00( 1)
3 Novotná Tereza ZLH0051 332.05 2. 81.99( 3) 92.99( 2) 86.43( 2) 0.00( D) 70.64( 2)
4 Křečková Jana ZPV9999 183.43 2. 87.50( 3) 95.93( 2)
H10C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Světnický Antonín STE0800 1219.43 1. 208.28( 1)199.38( 2)206.75( 1)205.02( 1)200.00( 1)200.00( 1)169.98( 6) 191.47( 4)
2 Navrátil Pavel ASU0747 1064.30 3. 136.76( 6) 170.62( 5)172.12( 6)179.77( 3)177.09( 3)182.46( 5)182.24( 6)
3 Macek Vojtěch ASU0748 1032.49 2. 145.90( 5) 188.71( 4)157.39( 6)160.79( 9) 178.44( 2)184.12( 4)163.04( 8)
4 Kubíček Vavřinec UOL0801 968.99 1. 129.66( 7) 140.48( 8)163.11( 8)176.41( 4)135.31( 4)153.68( 7)133.48(11) 200.00( 1)
5 Plachý Ondřej JPV0707 766.30 2. 91.20( 8) 154.14( 7)165.91( 7) 159.80( 9)195.25( 2)
6 Kovalčík Petr AOP0901 728.27 2. 151.90( 4)193.92( 3)204.44( 2)178.01( 5)
7 Mlček Vincenc KSU0700 682.43 2. 204.76( 2) 97.15( 9) 192.29( 3) 188.23( 5)
8 Cetl Jan AOP0902 653.42 2. 186.96( 3)113.15( 8)173.44( 4) 179.87( 2)
9 Paloncý Jan KSU0808 608.99 1. 202.69( 2) 204.71( 1)201.59( 2)
10 Gallo Ondřej AOP0802 607.68 1. 206.70( 1) 197.44( 3)203.54( 1)
11 Holas Štěpán AOP0900 475.12 4. 136.53( 7)154.21( 6) 184.38( 4)
12 Mrkvica Václav ZLH0800 374.01 2. 197.85( 2)176.16( 7)
13 Mikuš Matěj PTE0808 351.45 3. 194.87( 3)156.58( 3)
14 Šneider Kvido ASU0749 291.59 8. 152.69( 8)138.90(10)
15 Polášek Filip KSU0818 188.81 3. 188.81( 3)
16 Janeček Jáchym UOL0700 184.47 5. 184.47( 5)
H12C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Otruba František PLU0501 B 1214.04 1. 195.52( 3)196.96( 3)171.52( 7) 202.25( 1)205.13( 1)208.60( 1)205.58( 1)
2 Vodička Igor UOL0502 B 1209.75 1. 205.15( 1)206.01( 1)197.38( 3)198.44( 3)199.32( 2) 0.00( D) 203.45( 2)175.07( 4)
3 Černoch Martin PLU0500 B 1202.18 1. 207.66( 1)193.30( 4) 197.04( 2)196.25( 4)199.31( 2)193.50( 4)177.81( 5) 176.43( 8) 208.42( 1)
4 Štorek Jan JPV0505 B 1121.18 2. 139.64(11) 178.49( 7)184.75( 6)178.43( 6) 0.00( D) 195.56( 3)197.28( 2)177.17( 7) 186.67( 3)
5 Jordán Alexandr KSU0626 B 1078.83 4. 150.40( 8) 142.27(14) 166.90( 9)121.25(13) 179.39( 5)184.44( 5)190.25( 4)185.90( 4)171.95( 5)
6 Bláha Adam KSU0525 B 1040.62 4. 164.51( 6)172.34( 8)162.75(10) 169.43( 8)184.51( 4) 0.00( D) 176.26( 6)173.57( 9)
7 Šána Robert KSU0616 B 1028.96 3. 159.04(10)159.34(13)158.19(12) 175.91( 7)181.37( 6)194.12( 3)159.18(10)
8 Tomanek Lukáš KSU0502 B 996.13 6. 161.76( 7)154.19(12)172.05( 8)162.04( 9)179.17( 6) 147.57( 8) 107.56(14) 166.92( 8)
9 Greschner Adam ASU0547 919.30 8. 148.50( 9)148.43(13)162.33(11)105.51(15) 166.84( 8)139.00(10) 154.20( 9)
10 Kobylka David ASU0546 903.57 7. 143.80(10)155.04(11)157.43(14)110.97(14) 117.45( 8)173.68( 7)115.16(11) 156.17(11) 0.00( D)
11 Borunský Matěj AOP0600 870.00 2. 112.26(13)181.44( 6)190.23( 5)181.16( 5) 204.91( 2)
12 Karásek Antonín PLU0503 812.52 5. 117.76(12) 47.29(15)153.94(15) 143.64( 9)180.18( 5)169.71( 6)
13 Soldán Robin PLU0600 731.70 7. 88.18(14) 162.00(12)158.51(11) 154.33(12)168.68( 7)
14 Kroul Jiří KSU0505 677.09 5. 168.06( 5)171.88( 9) 159.10( 7)178.05( 6)
15 Antonowicz Jan STE0503 593.25 2. 197.09( 2) 196.21( 4)199.95( 2)
16 Opravil Vojtěch KSU0515 577.06 4. 170.38( 4) 182.67( 7)160.28(10) 63.73(17)
17 Krček Jan AOP0500 487.40 3. 195.25( 3)187.01( 5) 105.14(15)
18 Štábl Patrik KSU0606 402.00 1. 199.32( 2) 202.68( 1)
19 Petřivalský Arnau OOL0501 190.97 3. 190.97( 3)
20 Holas Štěpán AOP0900 141.85 13. 141.85(13)
21 Křupka Tadeáš KON0606 135.25 9. 69.83(18) 65.42( 9)
22 Poláček Tomáš JPV0520 131.19 16. 0.00( D)131.19(16)
23 Hohn Matěj ASU0548 104.04 16. 104.04(16)
24 Maťátko Václav STE0500 89.51 17. 0.00(17) 89.51(17)
25 Jelínek Jakub AOP0601 82.87 15. 82.87(15)
26 Ondráček Viktor KSU0600 77.08 16. 72.85(16) 4.23(19)
H14C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Beneš Jindřich KON0404 B 1234.70 1. 215.11( 1)205.03( 1)199.37( 2) 201.78( 1)204.65( 1)203.94( 1)204.19( 1)191.75( 4)
2 Štábl Adam KSU0401 B 1221.72 1. 209.39( 2)204.19( 2)208.16( 1)196.63( 4) 195.89( 4) 198.69( 2)199.46( 2)201.83( 2)
3 Stryk Štěpán KSU0306 B 1167.94 1. 180.79( 6)160.36( 5) 190.85( 5)198.27( 2)197.37( 3)196.35( 3)204.31( 1)
4 Patterman Prokop KSU0333 B 1143.64 1. 200.00( 1)175.49( 3)190.77( 3) 198.53( 3) 0.00( D) 184.99( 4)193.86( 3)
5 Štábl Patrik KSU0606 B 1124.25 2. 186.16( 4) 199.70( 2)197.08( 3)175.16( 5)182.42( 6)183.73( 5)
6 Novotný Erik ZLH0301 B 1008.34 5. 161.83(10) 177.94( 6)184.31( 5)145.01( 6)179.99( 7)159.26( 6)
7 Rajman Filip UOL0301 931.24 4. 124.33( 5)167.11( 8)176.77( 4)164.76( 7)180.89( 6) 117.38( 9)
8 Šperlich Jan KSU0403 832.22 4. 160.60( 4)174.41( 7)103.59( 8)157.99( 8) 0.00( D) 113.40( 8) 122.23( 9)
9 Janků Martin STE0404 715.79 3. 163.93( 9)192.47( 3) 0.00( D) 175.62( 4)183.77( 5)
10 Karásek Matyáš ZPV0302 679.69 2. 175.61( 2) 129.28(13) 114.47( 9) 114.47(10)145.86( 8)
11 Štoudek Martin ASU0448 614.28 7. 158.31(11)131.03( 7) 168.90( 8)156.04( 7)
12 Novák Rostislav PLU0300 412.40 3. 98.19( 3) 102.60(17) 84.48( 9) 36.93(10) 90.20(12)
13 Poláček Lukáš JPV0306 381.02 6. 0.00( D)105.61( 6) 88.09(18) 72.59(10) 0.00( D) 42.93(13) 71.80(10)
14 Bartášek Tomáš ASU0447 327.61 6. 45.34( 7)111.33(15)132.91( 6) 29.11(11) 8.92(14)
15 Slezák Aleš JPV0304 202.11 9. 117.62(14) 84.49( 9)
16 Tomášek Adam CEL0400 181.29 5. 181.29( 5)
17 Hošťálek Ondřej ZPV0300 166.01 11. 110.40(16) 55.61(11)
18 Náhončík Jakub UOL0400 136.36 11. 28.25(12)108.11(11)
19 Minx Oliver JPV0303 131.71 12. 131.71(12)
20 Skala Vít SSU0302 116.36 7. 116.36( 7)
21 Polášek Vít KSU0402 86.16 19. 86.16(19)
22 Čecháček Adam UOL0402 65.60 20. 65.60(20)
H16C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Hecl František KSU0201 B 609.03 1. 100.90( 2) 99.08( 3) 99.58( 3) 100.47( 2)105.48( 1)103.52( 1)
2 Dostál František UOL0201 B 569.93 1. 73.16( 7)101.78( 1)100.13( 2)101.78( 1) 90.02( 6) 103.06( 2)
3 Krč Matěj KSU0101 B 565.49 1. 105.60( 1) 97.55( 4) 88.07( 5) 96.01( 4) 84.73( 7) 93.53( 5)
4 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B 555.31 1. 101.20( 1) 91.46( 4) 88.84( 6) 95.13( 5) 85.26( 8) 93.42( 3)
5 Poštulka Lukáš STE0104 B 553.06 2. 103.02( 2) 97.91( 3) 92.80( 4) 67.42( 9) 89.96( 5) 78.65( 8) 90.72( 6)
6 Štorek David JPV0202 535.36 2. 91.38( 3) 80.33( 6) 79.03( 5) 73.25( 7) 101.08( 2) 97.19( 3) 0.00( D) 86.35( 4)
7 Neumann David STE0101 464.61 3. 96.77( 5) 76.88( 6) 97.14( 3) 97.14( 4) 96.68( 3)
8 Holusek Jiří JPV0123 388.80 3. 61.17( 3) 76.46( 4) 53.68( 9) 57.33( 6) 62.14(10) 0.00(11) 62.99( 9) 68.71( 6)
9 Jirka Matyáš ZPV0201 318.41 1. 64.96( 2) 70.42( 8) 80.68( 7)102.35( 1) 0.00( D)
10 Babišta Antonín KSU0111 312.40 1. 100.00( 1) 0.00( D)100.29( 1) 0.00( D) 16.98(10) 95.13( 4)
11 Jedzok Vojtěch UOL0202 249.53 5. 71.24( 6) 43.38( 9) 61.11(10) 73.80( 5)
12 Doseděl Štěpán STE0206 146.26 5. 73.42( 5) 33.20( 8) 0.89(11) 38.75(11)
13 Šimek Štěpán UOL0104 121.00 7. 53.64( 7) 67.36( 7)
14 Čech Vít AOP0302 99.14 2. 99.14( 2)
15 Svoboda Radek STE0207 97.84 2. 97.84( 2)
16 Doležal Matyáš STE0208 85.93 7. 85.93( 7)
17 Tomášek Ondřej CEL0100 58.40 8. 58.40( 8)
18 Petřivalský Bernat OOL0203 49.67 10. 49.67(10) 0.00(12) 0.00(12)
H18C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
AOP 1
SKM 2
JPV 3
SSU 4
ASU 5
ASU 6
ASU 7
UOL 8
KON 9
1 Beneš Miroslav KON9915 B 594.91 1. 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 94.91( 2) 94.58( 2) 100.00( 1)
2 Karásek Adam ZPV0001 B 436.80 1. 90.96( 2) 94.68( 2) 71.10( 3) 80.06( 3)100.00( 1)
3 Kaprál Jan SSU0000 275.13 1. 91.01( 2) 84.12( 4) 100.00( 1) 0.00( D)
4 Vostál Dominik UOL9901 239.74 1. 93.63( 3)100.00( 1) 46.11( 5)
5 Honkyš Jan JPV9912 167.63 1. 100.00( 1) 67.63( 5)
6 Grulich Ondřej KSU0049 133.47 4. 58.85( 4) 74.62( 4)
7 Kašpar Petr JPV9915 96.67 2. 96.67( 2)
8 Ondráček Radek KSU9933 90.70 3. 90.70( 3)