Výsledky závodu: Liga Vysočiny jaro 2017 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
VYS - Oblast Vysočina
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček JHB Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati SJH Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu RUZ Ano Ano
2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati BBM Ano Ano
2017-05-0606.05.2017 Oblastní žebříček CHT Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček CTB Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček CTB Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati VBM Ano Ano
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Běloušková Kateřina CTB0752 1026.37 1. 202.95( 2)204.28( 1)209.80( 1) 210.12( 1)199.22( 2)192.40( 3) 159.82( 3)
2 Kopencová Anna SJH0752 1006.62 1. 204.46( 1)191.65( 3) 192.63( 4) 196.68( 2)194.84( 4)210.64( 1)200.00( 1)
3 Komárková Zbyňka SJH0751 904.94 3. 192.59( 3)117.39( 7) 194.90( 3) 191.04( 4)164.86( 5)161.55( 5)
4 Vítková Hana SJI0750 759.42 1. 170.92( 6) 0.00( D)195.30( 2)200.00( 1)193.20( 3)
5 Potužníková Adéla SJH0754 678.55 2. 172.34( 5)161.78( 4)130.07( 6) 52.61( 2) 161.75( 2)
6 Kamenická Tereza Ester OSN0888 606.44 6. 102.58( 8)135.69( 6) 92.86( 7) 125.70( 8)149.61( 6)
7 Oranyová Sylva SJI0751 588.14 1. 189.35( 4) 201.83( 1)196.96( 2)
8 Janíčková Jolana OSN0777 512.12 3. 198.95( 3)172.99( 4)140.18( 4)
9 Gregorová Alice CTB0751 449.37 5. 160.94( 5) 0.00( D) 158.13( 7) 130.30( 7)
10 Urbanová Anna SJH0753 391.96 2. 204.07( 2)187.89( 5)
11 Gregorová Julie RUZ0750 329.88 5. 0.00( D) 166.12( 5)163.76( 6)
12 Škapová Markéta CHT0752 298.35 5. 161.80( 6) 136.55( 5)
13 Dvořáčková Jana OSN0757 142.13 7. 142.13( 7)
14 Kroupa Hana TTR0853 129.87 7. 129.87( 7)
15 Macková Barbora OSN0555 97.51 8. 97.51( 8)
16 Vítková Eva CHT1053 82.26 8. 0.00( D) 82.26( 8)
17 Bubeníková Denisa SJH0852 3.59 9. 0.00( 9) 3.59( 9)
D10N
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Dvořáčková Jana OSN0757 945.85 1. 179.72( 7)195.13( 3)200.68( 2) 160.42( 8)209.90( 1)
2 Pejchalová Zuzana SJI0850 931.84 1. 196.52( 2)156.27( 6)195.47( 4)174.04( 2)209.54( 1)
3 Boučková Eva CHT0751 920.60 2. 199.93( 2)181.20( 6) 198.09( 3)164.33( 7)177.05( 4)
4 Charouzová Eliška CHT0851 804.64 3. 148.33( 7)173.84( 8)131.81( 4)163.23( 7) 187.43( 3)
5 Janíčková Jolana OSN0777 792.51 1. 210.28( 1)180.08( 4)202.04( 1) 200.11( 2)
6 Novotná Nicol SJI0953 766.78 1. 163.16( 3) 0.00(10)203.38( 1)197.57( 3)202.67( 2)
7 Coufalová Júlia SJI0950 760.06 4. 180.56( 6) 94.22( 9) 110.99(11) 185.35( 4)113.34( 9)169.82( 5)
8 Mácová Rozálie SJI0855 734.35 2. 193.20( 3) 36.77(10)123.56( 9) 198.52( 2)182.30( 4)
9 Bubeníková Nicol SJH0853 675.18 2. 118.82( 8)163.37( 5)192.41( 5) 0.00( D)200.58( 2)
10 Sobotková Gabriela PZR0850 621.68 1. 129.34( 5)178.53( 5)111.95( 7)201.86( 1)
11 Beranová Marie SJH0951 534.21 4. 190.17( 4) 179.16( 7) 164.88( 6)
12 Nešporová Terezie TTR0852 435.69 6. 0.00( D)145.19( 8)117.78(10) 5.21( 9) 167.51( 6)
13 Bubeníková Denisa SJH0852 402.22 1. 0.00( D)204.94( 1)197.28( 3)
14 Krátká Eliška SJI0851 370.17 4. 184.94( 5) 0.00( D) 185.23( 4)
15 Kroupa Hana TTR0853 358.55 5. 182.87( 5)175.68( 5)
16 Honzáková Nelka JHB0851 295.79 3. 190.35( 3) 105.44(10)
17 Škapová Markéta CHT0752 200.00 1. 200.00( 1)
18 Kubešová Kristýna RUZ1050 189.51 8. 87.88(12) 101.63( 8) 0.00( D)
19 Komínová Vendula RUZ0751 172.15 6. 0.00( D)172.15( 6)
20 Novotná Julie SJI0951 156.10 6. 156.10( 6)
D12
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Srbová Michaela SJI0551 B 1047.80 1. 212.78( 1)212.92( 1)209.48( 1)200.00( 1)212.62( 1)
2 Blažková Veronika SJH0551 B 979.01 1. 189.85( 3) 199.43( 2)205.78( 1)183.95( 3)200.00( 1)
3 Doleželová Anna PZR0651 B 962.53 2. 197.37( 2)191.33( 3)200.93( 2) 177.57( 5) 195.33( 2)
4 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B 954.88 2. 170.20( 4) 180.17( 5)160.49( 6) 187.25( 4)201.20( 2)205.60( 2)180.66( 3)
5 Jindřichová Eliška SJI0553 944.41 1. 188.32( 4)164.67( 5) 187.95( 3)193.02( 3)210.45( 1)
6 Benešová Michaela SJH0651 878.50 2. 152.23( 5)195.76( 2)189.59( 3) 127.79( 8) 158.05( 5)182.87( 4)123.58( 4)
7 Pejchalová Veronika SJI0652 697.62 2. 148.06( 6)141.71( 7)121.87( 8)121.93( 2)164.05( 7)
8 Mácová Amálie SJI0650 604.40 5. 48.72( 9)118.26( 8)137.93( 7) 125.99( 7)173.50( 5)
9 Nepustilová Kateřina OSN0550 391.74 4. 75.16( 8)145.00( 6)171.58( 4)
10 Honzáková Lenka JHB0551 343.05 6. 175.21( 6) 167.84( 6)
11 Fialová Šárka SJI0556 296.03 4. 175.53( 4)120.50( 7)
12 Macková Barbora OSN0555 141.81 6. 141.81( 6)
13 Přibylová Anežka OSN0551 138.86 7. 138.86( 7)
D14
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Sobotková Klára PZR0351 B 1021.59 1. 209.65( 1)193.39( 4) 212.49( 1) 203.34( 1)194.14( 3)201.97( 1)
2 Novotná Jitka SJH0454 B 1008.28 1. 196.04( 2)193.67( 3) 179.24( 5) 202.65( 2)201.25( 2)196.74( 3)211.60( 1)
3 Kubáková Nela SJH0451 B 942.53 3. 194.32( 3)160.59( 8) 183.28( 4) 194.02( 3)162.21( 6) 187.21( 4)183.70( 3)
4 Marečková Ema OSN0450 B 942.37 2. 192.57( 5)178.71( 6) 173.46( 6)192.93( 4)172.96( 6) 204.70( 2)
5 Pilná Klára OSN0452 B 887.41 4. 177.75( 4)175.63( 7)161.89( 8) 173.62( 5)179.38( 5)181.03( 5)162.44( 5)
6 Nešporová Marie TTR0351 871.99 1. 167.29( 6)126.70(10) 172.18( 7)200.00( 1)168.13( 7) 164.39( 4)
7 Stoklasová Zuzana OSN0454 800.39 1. 211.44( 1) 0.00( D) 183.05( 4)204.61( 1)201.29( 2)
8 Teclová Linda CTB0354 585.39 6. 80.28( 7)118.63(11)114.80( 9) 129.74( 9) 141.94( 6)
9 Veselá Aneta SJH0352 557.92 3. 176.41( 5)191.75( 6)189.76( 3)
10 Komárková Jindra SJH0453 421.90 7. 157.91( 8)141.41( 7)122.58( 7)
11 Zbínová Aneta CTB0451 416.85 7. 46.75( 8)150.34( 9) 0.00(10) 91.98(10) 127.78( 7)
12 Blažková Veronika SJH0551 392.64 2. 194.90( 2)197.74( 2)
D16
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Polanská Nelly PZR0152 B 498.10 1. 100.00( 1) 95.56( 2) 100.00( 1) 100.00( 1) 91.23( 2) 100.00( 1) 98.10( 2)
2 Starková Terezie CHT0251 B 450.09 1. 72.38( 4)100.00( 1) 87.69( 2) 90.02( P) 100.00( 1)
3 Dočkalová Klára SJI0250 426.78 2. 76.68( 3) 19.66( 4) 75.54( 3) 90.16( 2) 89.88( 3) 94.52( 2)
4 Slámová Taťána OSN0250 286.89 1. 95.66( 2) 100.00( 1) 91.23( 3)
5 Drábková Eliška TTR0151 181.09 1. 0.00( 5) 63.55( 3) 17.54( 4)100.00( 1)
6 Jelínková Adéla RUZ0251 67.64 3. 13.53( P) 0.00( 5) 3.08( 3) 51.03( 4) 0.00( 5)
7 Pittnerová Adéla RUZ0250 31.45 4. 6.29( P) 25.16( 5) 0.00( 4)
D18
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Boháčová Anna CTB0051 B 500.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( P)100.00( P)100.00( 1)
2 Vacková Anna CHT0051 250.00 1. 50.00( P)100.00( 1)100.00( 1)
3 Stoklasová Daniela OSN0055 81.34 2. 81.34( 2)
D21C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Benešová Jana CTB9452 504.16 1. 95.78( 3)102.06( 2) 104.66( 1) 100.83( P)100.83( P)
2 Kopáčková Iva CHT8851 501.39 1. 105.43( 1) 95.76( 3) 98.57( 4) 100.28( P) 97.08( 2)100.03( 2)
3 Bulvová Hana CHT6655 444.33 2. 74.98( 7) 63.98( 9) 95.36( 3) 88.87( P) 85.27( 5) 57.66(11) 99.85( 2)
4 Ondráčková Lucie CHT9254 438.05 3. 74.46( 7) 88.29( 5) 73.29( 7) 77.80( 4) 87.61( P) 94.89( 3) 70.57( 7) 89.46( 4)
5 Vališová Martina OSN9696 424.43 1. 102.18( 1)101.07( 1) 108.03( 1)113.15( 1)
6 Mrštíková Květa CHT8754 395.73 4. 75.40( 6) 79.15( P) 92.13( 4) 61.40( 9) 87.65( 5)
7 Peňázová Veronika SJH9752 392.25 5. 78.77( 6) 76.26( 6) 78.45( P) 81.75( 8) 77.02( 5)
8 Culková Hana JHB8951 389.55 5. 77.91( P) 73.81( 8) 59.87(10) 77.34( 5) 83.47( 7) 77.02( 5) 68.62( 7)
9 Míková Michaela SJH8251 375.45 2. 68.35( 8) 54.90(11) 75.09( P) 99.85( 2) 74.33(10) 57.83(10)
10 Fencíková Vladislava JHB6553 356.81 3. 71.36( P) 64.04( 8) 95.23( 3) 65.38(13) 46.33(15) 60.80( 9)
11 Parkanová Veronika SJH9751 348.29 4. 58.73( 9) 69.66( P) 93.47( 4) 63.47(14) 53.29(12) 62.96( 8)
12 Křížová Lenka TTR8551 289.58 2. 90.51( 4) 99.08( 3) 99.99( 2)
13 Fencíková Lucie JHB9160 272.36 6. 54.47( P) 74.71( 9) 63.44( 8) 79.74( 6)
14 Paulíčková Renata SJI8057 251.88 4. 91.48( 4) 94.38( 5) 66.02( 7)
15 Rosecká Alena PZR5654 249.96 1. 100.00( 1) 72.90(11) 77.06( 4)
16 Dvořáková Klára CHT9852 242.05 9. 68.09( 9) 24.72(13) 48.41( P) 53.95(15) 46.88(13)
17 Polednová Hana RUZ8051 222.13 3. 44.43( P) 90.87( 6) 86.83( 3)
18 Chudíková Barbora SJI7850 198.63 2. 98.79( 2) 99.84( 2)
19 Kratochvílová Stanislava CHT8751 162.63 10. 30.96(10) 66.93(10) 32.21(11) 32.53( P)
20 Martincová Kristýna CHT8551 134.86 12. 26.97( P) 66.61(12) 41.28(16)
21 Matrasová Kateřina CHT8353 134.31 1. 26.86( P) 107.45( 1)
22 Kubanová Kateřina CHT8451 122.74 14. 24.55( P) 51.48(16) 46.71(14)
23 Matrasová Vendula CHT8251 115.88 3. 23.18( P) 92.70( 3)
24 Kubešová Eva RUZ8151 84.61 12. 16.92( P) 27.22(12) 40.47(17)
25 Kamenická Lenka OSN6955 83.56 6. 83.56( 6)
26 Voráčková Lenka OSN8555 79.13 5. 79.13( 5)
27 Petráčková Kristýna SJI9851 66.26 8. 66.26( 8)
28 Binková Jana CHT8651 34.38 9. 0.00(13) 0.00(14) 0.00( 9) 6.88( P) 0.00(17) 10.67(18) 16.83(10)
D21D
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Janíčková Jitka OSN7356 506.66 1. 97.95( 2) 82.46( 2) 86.84( 2) 93.60( 3)103.76( 1)115.10( 1) 92.06( 3) 96.25( 3)
2 Suková Renata PZR7352 428.57 2. 49.20(10) 0.00( D) 91.82( 4) 64.15( 6)100.56( 2) 85.65( 4) 86.39( 4)
3 Vacková Anna SJI9854 366.53 1. 100.00( 1) 94.54( 2) 75.24( 5) 96.75( 2)
4 Palátová Lenka TTR7551 338.75 3. 80.78( 7) 67.10( 3) 56.84( 7) 62.54( 7) 71.49( 5)
5 Petráčková Kristýna SJI9851 296.33 1. 95.80( 3)100.00( 1) 100.53( 2)
6 Novotná Petra SJI8350 293.70 3. 80.74( 6) 67.09( 5) 84.35( 3) 61.52( 6) 0.00( 6)
7 Hronová Iva RUZ6450 253.71 4. 38.81(11) 50.74( P) 83.51( 4) 80.65( 5)
8 Kubešová Eva RUZ8151 228.01 4. 88.67( 5) 45.60( P) 93.74( 4)
9 Vítková Lenka SJI7852 188.02 3. 92.30( 4) 95.72( 3)
10 Kučerová Marie CHT8852 139.83 1. 111.86( 1) 27.97( P)
11 Vacková Petra CHT7852 138.99 1. 27.80( P) 111.19( 1)
12 Dundáčková Julie SJH9853 130.44 1. 26.09( P) 104.35( 1)
13 Šťastná Alena CTB7351 119.70 8. 71.82( 8) 23.94( P) 23.94( P)
14 Kučerová Vladimíra CHT6460 108.96 5. 87.17( 5) 21.79( P)
15 Kroupa Diana TTR8156 106.25 1. 106.25( 1)
16 Dvořáková Klára CHT9852 101.93 6. 81.54( 6) 20.39( P)
17 Dvořáčková Jana OSN7850 99.40 2. 99.40( 2)
18 Kaňáková Petra SJI8751 93.36 3. 2.37( 3) 0.00( D) 63.96( 6) 27.03( 7)
19 Jelínková Hana CTB8152 88.36 8. 0.00(13) 53.02( 8) 17.67( P) 17.67( P)
20 Cíchová Pavlína TTR7452 71.47 9. 71.47( 9)
21 Binková Jana CHT8651 34.24 12. 27.39(12) 6.85( P)
D35
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Benešová Iva SJH7051 494.46 1. 96.69( 2) 91.05( 3) 98.89( P)100.71( 2) 95.45( 3) 98.17( 3) 96.65( 3) 100.00( 1)
2 Kinštová Dominka SJH8051 446.78 2. 82.80( 4) 89.36( P) 88.97( 5) 99.46( 2) 86.19( 6)
3 Nechanická Daniela OSN7557 404.03 1. 95.02( 3)102.75( 2)104.09( 2) 102.17( 1)
4 Kroupa Diana TTR8156 386.99 1. 106.20( 1)105.55( 1) 102.38( 1) 72.86( 7)
5 Klusáčková Lenka CTB8051 382.74 1. 0.49(11) 63.27( 8) 14.30( 7) 105.12( 1) 61.25( 7) 76.55( P) 76.55( P) 41.46( 5)
6 Cíchová Pavlína TTR7452 323.19 3. 67.65( 7) 0.00( 8) 82.95( 6) 34.76(11) 65.63( 7) 26.10(11) 72.20( 3)
7 Potužníková Eva SJH7652 314.88 2. 27.46(10) 56.79(11) 62.98( P) 92.09( 4) 75.56( 2)
8 Nešporová Marie TTR7251 305.91 4. 49.69( 8) 79.04( 6) 56.60( 4) 49.37( 8) 71.21( 4)
9 Marečková Kateřina OSN7550 264.58 3. 80.08( 5) 90.36( 3) 94.14( 4)
10 Honzáková Jana JHB7753 258.83 1. 51.77( P) 105.88( 1) 101.18( 2)
11 Komárková Lenka SJH7651 238.04 2. 47.61( P) 98.67( 2) 91.76( 4)
12 Vítková Lenka SJI7852 233.27 3. 90.74( 4) 48.35( 5) 94.18( 3)
13 Krejsová Martina CHT8152 225.39 6. 61.07( 9) 45.08( P) 75.59( 6) 43.65( 9)
14 Kamenická Lenka OSN6955 198.12 1. 108.29( 1) 89.83( 5)
15 Beranová Jana SJH7851 196.24 5. 72.63( 5) 39.25( P) 84.36( 6)
16 Kučerová Vladimíra CHT6460 159.55 4. 31.91( P) 81.34( 4) 46.30( 8)
17 Brychtová Zuzana JHB8053 113.01 7. 22.60( P) 8.37( 7) 47.05( 9) 34.99(10)
18 Blažková Markéta SJH7550 98.78 10. 57.94(10) 19.76( P) 21.08(12)
19 Jindřichová Lenka SJI7550 90.07 9. 15.11(12) 0.00( 9) 36.04(10) 38.92( 9) 0.00(13)
20 Dvořáčková Jana TTR8154 86.02 5. 0.00( D) 86.02( 5)
21 Švecová Iva CHT7151 82.00 6. 65.60( 6) 16.40( P)
22 Vacková Petra CHT7852 81.60 8. 16.32( P) 65.28( 8)
23 Turzo Iva OSN7750 77.65 5. 77.65( 5) 0.00(14)
24 Dvořáčková Jana OSN7850 62.03 7. 62.03( 7)
25 Přibylová Jana OSN7853 33.54 9. 33.54( 9)
26 Prášilová Mirka TTR7451 23.45 6. 0.00( D) 23.45( 6)
D45
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Voborníková Eva CTB6851 519.84 1. 71.29(12) 88.84( 5) 96.73( 3) 85.19( 4) 119.93( 1)103.97( P)103.97( P) 95.24( 3)
2 Wurzelová Dana CHT6654 519.19 1. 102.40( 1) 95.40( 2) 101.30( 2)105.37( 1)103.84( P) 92.05( 3) 106.28( 1)
3 Hrstková Dana SJI6051 500.28 1. 95.28( 3)110.88( 1)101.98( 1) 103.86( 2) 88.28( 4)
4 Syslová Iva TTR6151 448.74 2. 90.27( 5) 80.16( 5)101.86( 2) 68.55( 4) 90.63( 3) 85.82( 6)
5 Hojná Tereza SJH6951 430.49 4. 95.06( 4) 78.40( 8) 86.10( P) 83.53( 5) 87.40( 5)
6 Klusáčková Jitka TTR6152 423.08 2. 86.33( 6) 102.46( 2) 70.34( 5) 73.23( 7) 90.72( 4)
7 Jansová Alena CHT5852 422.14 3. 76.82(11) 88.84( 5) 48.44( 6) 92.17( 3) 84.43( P) 68.31( 5) 79.88( 6)
8 Čechová Zuzana BZR6951 410.92 1. 102.32( 2) 104.10( 1)103.08( 2)101.42( 2)
9 Nechutová Alena PZR6969 385.18 4. 80.91( 8) 84.54( 7) 83.58( 4) 58.66( 7) 47.67( 8) 57.58( 9) 77.49( 7)
10 Poláčková Bohuslava PZR7070 381.62 3. 77.41(10) 93.72( 3) 74.10( 5) 73.92( 4) 62.47( 6) 57.63( 8) 55.70( 8)
11 Šaterová Monika SJI6551 260.70 3. 61.48(13) 78.21( 3) 26.44(11) 41.77(10) 52.80( 9)
12 Žandová Hana CTB7052 235.66 7. 0.00( D) 46.59(10) 0.00( D) 62.01( 7) 47.13( P) 47.13( P) 32.80(10)
13 Rachůnková Markéta SJI7150 217.83 6. 46.48( 7) 64.32( 6) 64.25( 6) 42.78( 9) 0.00(14)
14 Doleželová Iva PZR7171 186.63 1. 83.30( 7) 103.33( 1)
15 Řezníčková Hana CHT6051 179.76 4. 44.16(15) 92.03( 4) 35.95( P) 0.00(12) 7.62(13)
16 Pittnerová Lenka RUZ7150 115.03 10. 23.26(16) 23.01( P) 34.79(10) 33.97(11)
17 Foltýnová Lenka SJI6751 108.66 8. 0.00(17) 60.39( 9) 27.44( 8) 19.77(12) 1.06(11)
18 Tichá Jana SJH6451 96.80 9. 77.44( 9) 19.36( P)
19 Dundáčková Hana SJH7052 72.26 7. 14.45( P) 57.81( 7)
20 Drábková Jitka TTR6951 51.34 8. 0.00(18) 51.34( 8)
21 Jahodová Marie SJI6355 49.43 14. 49.43(14)
D55
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Jelínková Jana RUZ5552 472.61 1. 100.00( 1) 94.52( P) 0.00( D) 100.00( 1) 93.26( 2) 84.83( 2) 59.68( 2)
2 Orálková Libuše TTR5351 315.96 1. 82.74( 2) 100.00( 1) 89.09( 2) 44.13( 3)
3 Křížová Zdenka PZR5051 279.43 1. 79.43( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
4 Oulická Hana TRT5350 243.99 2. 59.30( 4) 20.19( 2) 0.00( 2) 43.19( 3) 76.20( 3) 45.11( 4) 15.74( 4) 0.00( 4)
5 Rosecká Alena PZR5654 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
6 Rajnošková Marie BZR6051 143.46 3. 74.67( 3) 68.79( 3)
7 Jansová Alena CHT5852 125.00 1. 25.00( P) 100.00( 1)
8 Podhorská Věra CJI5252 84.42 2. 84.42( 2)
9 Kazdová Jana SJI6251 58.26 5. 58.26( 5)
D65
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Podhorská Věra CJI5252 500.00 1. 100.00( 1) 24.06( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Křížová Zdenka PZR5051 297.72 1. 100.00( 1)100.00( 1) 97.72( 2)
H10
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Parkan Tomáš SJH0803 1005.98 1. 171.30( 4) 166.81( 7) 211.67( 1) 204.71( 2)191.92( 2)205.29( 1)192.39( 3)
2 Šimon Eduard PZR0800 984.51 1. 113.88( 9) 198.93( 2)173.11( 5) 186.60( 4)200.00( 1)197.92( 2)201.06( 2)
3 Hofhanzl Antonín RUZ0902 912.66 3. 137.06( 7) 177.58( 5)193.14( 3) 160.28( 6) 181.96( 3)196.79( 3)163.19( 5)
4 Sviták Václav SJH0801 794.84 1. 192.81( 2)206.68( 1) 0.00( D) 188.80( 3) 206.55( 1)
5 Blažek Cyril SJH0701 777.66 1. 181.58( 3)194.40( 3)195.19( 2) 206.49( 1)
6 Coufal Petr SJI0703 704.36 4. 152.99( 5)191.75( 4)185.49( 4) 0.00( D) 174.13( 4)
7 Dvořáček Jan TTR0701 592.40 1. 79.91( 8) 90.59( 8)200.00( 1)136.16( 7) 85.74( 5)
8 Pelikán Jan RUZ0801 484.51 6. 143.19( 6)176.83( 6)164.49( 6)
9 Prášil Jakub SJI0702 458.78 4. 135.55( 8) 173.56( 4)149.67( 6)
10 Vítek Vojtěch CHT0801 438.73 4. 85.29(10) 0.00( D) 182.96( 5)128.18( 4) 42.30( 6)
11 Frýba Matyáš SJI0700 347.49 2. 0.00( D)187.56( 2) 67.19( 8) 92.74( 7)
12 Srb Vladimír SJI0701 225.62 1. 225.62( 1)
13 Bořil David PZR0707 108.26 7. 0.00( D) 108.26( 7)
H10N
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Prášil Adam SJI0901 1032.82 1. 214.25( 1)200.00( 1) 0.00( D) 200.00( 1)191.28( 3) 209.11( 1)209.46( 1)193.18( 2)
2 Venhoda Lukáš SJI0801 978.35 1. 152.30( 3) 205.07( 2) 205.12( 1)156.53( 5)195.20( 3)216.43( 1)
3 Kopenec Šimon SJH1002 810.83 3. 189.17( 3) 161.37( 4)187.27( 3)145.98( 8)127.04( 5)
4 Jirků Ondřej SJI0904 746.33 1. 188.25( 3) 205.76( 1) 148.70( 6)203.62( 2) 0.00( D)
5 Dočkal Matouš SJI0900 686.50 2. 197.50( 2) 146.40( 7)182.82( 4)159.78( 4)
6 Prášil Šimon TTR0901 553.82 2. 190.23( 2)160.00( 4) 203.59( 2)
7 Černý Petr SJI0905 533.12 2. 147.38( 6)195.34( 2)190.40( 3)
8 Emmer Matouš SJI1000 460.91 5. 110.97( 7) 0.00( D)152.78( 5) 50.67( 8) 0.00( D) 146.49( 7)
9 Venhauer Štepán SJI0803 385.10 6. 153.05( 6) 0.00( D) 86.86( 8)145.19( 9)
10 Rozsypal Jakub SJI0805 340.57 4. 0.00( D) 168.97( 4)171.60( 5)
11 Beran Antonín SJH1101 262.71 7. 139.80( 7) 122.91( 7)
12 Klusáček Mikuláš CTB0902 255.28 6. 160.82( 6) 94.46( 6)
13 Přibyl Daniel OSN0808 178.63 4. 178.63( 4)
14 Kroupa Vít TTR1001 165.87 5. 165.87( 5)
15 Gregor Marek CTB0901 161.10 5. 161.10( 5)
16 Rychtárik Tadeáš SJH0901 151.32 6. 151.32( 6)
H12
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Prášil Tomáš TTR0501 B 1049.15 1. 214.04( 1)198.87( 2)214.44( 1)215.76( 1)206.04( 1)
2 Srb Vladimír SJI0701 B 1009.87 1. 204.65( 1)195.10( 2)203.86( 2)198.49( 2) 207.77( 1)
3 Vítek Matěj SJI0500 B 989.37 1. 200.85( 2)193.21( 4)155.66( 5) 188.03( 5)202.86( 2)204.42( 1)
4 Jelínek Filip RUZ0500 B 967.34 2. 196.48( 3)190.46( 3) 188.16( 4)187.45( 4)179.13( 4) 204.79( 2)
5 Novák Matyáš CTB0601 B 956.27 1. 164.58( 7) 195.46( 3)205.84( 1)202.95( 2)187.44( 3)
6 Hendrych Vít SJI0601 B 881.40 3. 183.49( 4)172.33( 6)171.45( 4) 161.49( 6)192.64( 3)150.09( 6)
7 Potužník Viktor SJH0504 704.49 3. 170.15( 6)136.48(10) 65.79(11)180.38( 3) 151.69( 5)
8 Jirků František SJI0600 699.23 7. 136.96( 9) 122.64( 8) 141.86( 8)149.19( 7) 148.58( 7)
9 Nouza Michal SJH0505 659.60 4. 0.00( D) 174.22( 4)158.26( 6) 0.00( D)153.11( 5)174.01( 4)
10 Venhauer Vojtěch SJI0505 655.61 5. 177.99( 5) 0.00( D) 186.71( 5)150.25( 6)140.66( 8)
11 Zrník Tomáš OSN0606 503.70 3. 185.10( 3)173.84( 5)144.76( 6)
12 Černý Vojtěch SJI0603 410.30 7. 138.28( 8) 0.00(15)133.19( 7) 138.83( 9)
13 Rachůnek Stanislav SJI0602 398.65 7. 56.64(12)118.36(12) 72.89(10) 67.16( 7) 83.60( 9) 0.00(10)
14 Nešpor Jiří TTR0502 338.33 9. 68.30(11)160.88( 9) 0.00(17) 37.69(11) 71.46(10)
15 Novotný Jakub SJI0504 322.48 5. 118.62(11) 93.35( 5) 0.00( D) 110.51( 9)
16 Dvořáček Tomáš OSN0505 300.30 3. 191.30( 3)109.00( 8)
17 Vacek František CHT0501 289.18 7. 147.20( 8)141.98( 7)
18 Mašek Jakub PZR0502 257.16 8. 161.89( 8) 95.27( 9)
19 Jelínek Jaromír CTB0603 238.26 7. 149.72( 7) 88.54( 9)
20 Palát Přemek TTR0601 210.66 6. 0.00(13) 45.10(12) 91.95( 6) 18.20(12) 55.41(11)
21 Rosecký Adam PZR0501 180.34 7. 168.68( 7) 11.66(15)
22 Pejchal Josef OSN0500 108.52 10. 108.52(10)
23 Kocourek Jiří CTB0602 91.97 10. 91.97(10)
24 Máca Dominik SJI0503 60.74 14. 50.69(14) 10.05(16)
25 Sedlák Tobiáš PZR0503 57.48 13. 57.48(13) 0.00( D)
26 Beneš Tomáš SJI0501 31.93 8. 0.00( D) 31.93(13) 0.00( 8)
27 Beran Jáchym SJH0602 22.21 14. 22.21(14)
H14
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Hojný Jáchym SJH0301 B 1041.29 1. 205.45( 1)206.80( 1)211.09( 1) 206.49( 1)205.45( 1) 211.46( 1)
2 Pobuda Vojtěch SJH0302 B 979.92 1. 181.07( 7) 199.46( 2) 198.23( 2)186.48( 6)190.03( 3)205.72( 1)
3 Jelínek Kryštof RUZ0301 B 965.67 2. 189.27( 4) 186.96( 4) 188.94( 5)196.73( 3)184.29( 4) 203.77( 2)
4 Orany Vojtěch SJI0401 B 964.39 2. 190.83( 3)192.11( 3)189.45( 3) 193.49( 4)183.75( 7) 198.51( 2)
5 Dundáček Karel SJH0401 B 950.37 2. 185.13( 6)201.08( 2)186.33( 5) 179.90( 6) 197.82( 2)180.01( 5)176.97( 5)
6 Gregor Jáchym RUZ0400 B 940.97 3. 187.21( 5) 129.70( 9) 195.28( 3)193.78( 4)177.56( 6)187.14( 4)
7 Venhoda Matěj SJI0301 929.46 2. 203.72( 2)189.51( 4)163.02( 7) 173.42( 7)172.30( 9)160.89( 8) 190.51( 3)
8 Cícha Václav TTR0401 911.95 1. 173.22( 7)189.25( 5)134.03( 8) 200.00( 1)167.09( 8) 177.10( 8)172.38( 7)142.42( 7)
9 Novotný Tomáš TTR0305 848.03 2. 120.12(10) 180.42( 8)121.60(10) 169.92( 2) 191.06( 5)157.18( 9)149.45( 6)
10 Dvořáček Jakub OSN0303 623.39 9. 170.93( 9) 0.00( D) 164.67(10)149.12(10)138.67( 9)
11 Hybeš Michal CHT0401 524.98 3. 0.00( D) 167.17( 3) 0.00( D) 143.08(12)113.61(11)101.12(10)
12 Hudec Filip SJI0304 500.48 6. 152.12( 8)183.67( 6)164.69( 6)
13 Splítek Petr PZR0401 473.19 8. 127.12(10) 146.35(11) 60.10(12)139.62( 8)
14 Přibyl Jan OSN0300 136.53 9. 136.53( 9)
15 Vaněček Tomáš SJH0404 92.54 9. 92.54( 9)
H16
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Cícha Matěj TTR0102 B 525.94 1. 97.07( 3) 102.21( 1) 93.61( 3) 108.25( 2) 84.95( 4) 102.28( 1)106.79( 1)106.41( 1)
2 Nešpor Jan TTR0101 B 519.85 1. 98.06( 2)100.71( 2) 92.70( 4) 110.44( 1)109.59( 1)101.05( 2) 81.88( 4) 0.00( D)
3 Poláček Tomáš PZR0102 B 496.05 1. 95.82( 4) 97.09( 3)107.64( 1) 83.48( 5) 91.18( 4)104.32( 2) 87.57( 4)
4 Tkáč Juraj SJI0200 B 483.42 2. 91.20( 5) 96.96( 4) 98.75( 2) 78.89( 4) 103.90( 2) 92.61( 3)
5 Kopecký Jan PZR0202 B 446.10 1. 104.88( 1) 96.34( 5) 0.00( D) 96.68( 3) 74.47( 5) 73.73( 5)
6 Kalas Tomáš PZR0105 340.40 6. 51.03( 8) 77.85( 9) 48.80( 8) 74.34( 6) 88.38( 6) 10.58( 7) 0.00( D)
7 Palát Bohuslav TTR0201 334.47 3. 51.39( 7) 86.09( 7) 0.00( D) 41.72( 6) 86.51( 3) 68.76( 7)
8 Záboj Petr SJI0101 329.32 3. 87.22( 6) 76.37( 5) 76.84( 8) 88.89( 3)
9 Drábek Vojtěch TTR0103 307.81 5. 0.00( 9) 73.61(10) 9.00( 9) 64.72( 5) 88.61( 5) 71.87( 6)
10 Sitař Miroslav PZR0205 269.66 6. 63.74(11) 50.90( 7) 83.56( 7) 0.00( D) 71.46( 6)
11 Novotný Vojtěch TTR0203 219.66 3. 0.00(10) 85.85( 8) 52.50( 7) 81.31( 3)
12 Bořil Šimon PZR0101 137.87 6. 77.75( 6) 60.12( 6)
13 Hojný Jáchym SJH0301 100.98 2. 100.98( 2)
H18
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Šenkýř Matěj SJI9902 B 519.84 1. 116.97( 1)102.87( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Sabol Josef CTB9902 B 495.30 1. 97.92( 2) 98.51( 3) 98.67( 2) 100.00( 1) 99.06( P) 99.06( P)
3 Pastyřík Martin PZR9902 B 448.55 1. 98.61( 2) 86.34( 3)100.00( 1) 57.40( 3) 81.65( 2) 46.09( 2) 81.95( 3)
4 Žanda Jan CTB9901 447.20 2. 85.11( 3) 95.04( 4) 40.48( 5) 61.73( 2) 89.44( P) 89.44( P) 88.17( 2)
5 Čermák Jiří CTB9903 412.69 4. 82.48( 5) 91.38( 5) 73.75( 4) 82.54( P) 82.54( P)
6 Nosek Jakub SJH0002 316.69 3. 84.39( 4) 75.22( 6) 63.34( P) 21.68( 4) 67.61( 3) 26.13( 4) 12.40( 5)
7 Hybeš David CHT9903 185.60 4. 64.65( 6) 0.00( D) 37.12( P) 32.50( 4) 19.25( 5) 32.08( 4)
8 Brychta Jiří JHB0002 55.75 2. 11.15( P) 15.29( 2) 29.31( 3)
H21C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Kamenický Jeroným OSN9549 516.47 1. 0.00( D) 98.69( 3)108.92( 1)104.04( 1) 98.95( 3)105.87( 1)
2 Plíhal Tomáš SJI8509 487.36 2. 94.97( 6) 0.00( D) 97.00( 2) 100.40( 2) 96.15( 5) 98.84( 2)
3 Srb Vladimír SJI7801 483.31 1. 99.06( 3)101.53( 1) 80.28(13) 101.67( 1) 100.77( 1)
4 Drahokoupil Aleš CHT8501 481.15 1. 99.38( 2) 95.14( 4) 96.23( P)101.20( 1) 89.20( 5)
5 Hledík Jakub CHT9501 479.39 2. 91.28( 8) 92.07( 7) 86.33( 7) 95.88( P) 99.85( 2) 86.39( 7) 100.31( 2)
6 Venhoda Milan SJI7104 463.57 3. 97.56( 4) 94.44( 5) 88.59(10) 83.79(11) 84.05( 8) 98.93( 3)
7 Kadlec Jan SJI8306 462.72 4. 94.29( 7) 94.87( 4) 89.48( 9) 93.56( 6) 72.48(12) 90.52( 5)
8 Gregor Martin CTB7701 456.09 4. 90.71(10) 93.29( 4) 89.65( 6) 91.22( P) 91.22( P)
9 Jirků Roman SJI8309 454.79 3. 93.13( 6) 92.44( 6) 96.09( 3) 92.41( 5) 80.72(10)
10 Hübner Jan CTB7902 433.49 5. 92.69( 7) 76.85(15) 90.55( 5) 86.70( P) 86.70( P)
11 Krejsa Martin CHT9001 424.80 8. 83.73(11) 84.73(11) 85.45(12) 84.96( P) 85.93( 8) 82.03( 9)
12 Nouza Petr ml. SJH9300 418.94 4. 83.79( P) 88.48( 6) 94.51( 4) 71.22(14) 57.49(18) 80.94( 6)
13 Culka Josef JHB8607 403.13 8. 80.63( P) 85.71(10) 34.60(25) 80.57( 8) 84.36(10) 57.45(19) 71.86( 8)
14 Vacek Vojtěch SJI9602 385.77 2. 0.00( D) 99.86( 2) 97.93( 3) 97.94( 4) 90.04( 4)
15 Vítek Pavel CHT7501 368.40 7. 83.17(12) 0.00( D) 73.68( P) 65.49(17) 66.06(13) 80.00( 7)
16 Kopáček Jan CHT8510 358.39 2. 92.85( 8) 99.78( 2) 94.08( 3) 71.68( P)
17 Krejsa Vladimír CHT9202 348.25 3. 89.86( 9) 0.00( D) 69.65( P) 93.45( 7) 95.29( 3)
18 Chaloupka Martin CHT7301 338.65 10. 77.72(13) 70.66(16) 67.73( P) 58.05(17) 64.49(10)
19 Komárek Arnošt SJH7702 325.85 9. 60.08(16) 68.27(18) 65.17( P) 69.64( 9) 52.14(10) 62.69(19) 32.44(25)
20 Klvaňa Milan CHT7500 325.59 10. 72.92(14) 0.00( D) 62.91(18) 65.09(10) 65.12( P) 57.75(21) 59.55(16) 56.24(12)
21 Hladílek Jan PZR8814 324.20 9. 44.99(18) 67.83(19) 52.72(21) 44.93(12) 63.30( 9) 70.32(16) 63.53(15) 59.22(11)
22 Krejsa Jan CHT8701 323.36 6. 85.96(11) 64.67( P) 85.03( 9) 87.70( 6)
23 Korecký Miroslav CHT7901 287.73 15. 67.51(15) 65.76(20) 48.92(23) 57.55( P) 0.00( D) 47.99(21)
24 Zrník Tomáš OSN7118 263.50 8. 92.31( 9) 79.17(13) 92.02( 8)
25 Kuban Jiří CHT8401 259.04 19. 65.21(21) 62.54(19) 51.81( P) 58.98(20) 20.50(26)
26 Kamenický Radan OSN6004 238.45 17. 55.99(17) 51.15(22) 39.15(24) 48.76(23) 43.40(23)
27 Foltýn Tomáš SJI9801 231.13 11. 33.01(19) 0.00( D) 47.45(11) 40.46(12) 72.57(13) 37.64(24)
28 Novohradský Petr PZR8903 199.21 11. 31.33(20) 37.62(23) 28.36(27) 12.93(13) 48.62(11) 39.90(24) 11.60(27) 41.74(13)
29 Lauerman Jan SJI7419 190.09 5. 96.90( 5) 93.19( 5)
30 Slabý Jan ZHR7900 173.55 9. 63.02(18) 43.91(22) 66.62( 9)
31 Kysilko Zdeněk CHT8601 164.00 15. 75.57(15) 55.63(20) 32.80( P)
32 Suchý Jiří SJI9201 162.07 12. 82.77(12) 79.30(14)
33 Mareček Petr OSN6900 156.52 11. 79.08(12) 77.44(11)
34 Kříž Lukáš TTR8201 142.36 16. 72.74(16) 69.62(17)
35 Martinec Petr CHT8502 140.84 20. 28.17( P) 56.96(22) 55.71(20)
36 Kamenický Tobiáš OSN9339 137.03 14. 71.11(15) 65.92(14)
37 Prášil Aleš SJI7415 129.38 14. 76.66(14) 52.72(21)
38 Matras Tomáš CHT8001 121.34 4. 24.27( P) 97.07( 4)
39 Šťastný Karel CTB7901 119.14 8. 71.48( 8) 23.83( P) 23.83( P)
40 Kafka Tomáš SJI8504 103.67 17. 70.67(17) 33.00(26)
41 Vítek Jaroslav SJI7201 101.56 1. 101.56( 1)
42 Píro Matěj TTR8802 86.03 7. 86.03( 7)
43 Koumar František SJI9501 24.00 14. 24.00(14)
H21D
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Pobuda Michal SJH7403 485.30 1. 70.39( 4) 98.37( 2) 97.06( P) 90.54( 3) 87.34( 2) 99.33( 2)100.00( 1)
2 Kubák Martin ml. SJH9902 446.25 1. 66.08( 5) 91.58( 3) 89.25( P) 80.72( 4) 100.00( 1) 81.17( 5) 84.25( 2)
3 Skryja Ondřej PZR9502 312.64 2. 52.10( 8) 53.64( 4) 0.00( 2) 17.18( 3) 63.74( 3) 83.93( 4) 59.23( 3)
4 Věžník Roman TTR7901 310.05 1. 110.05( 1)100.00( 1)100.00( 1)
5 Hanousek Martin CTB7910 274.24 1. 64.54( 7) 100.00( 1) 54.85( P) 54.85( P)
6 Honzák Tomáš JHB7702 238.80 2. 47.76( P) 99.35( 2) 91.69( 3)
7 Choutka Jaroslav BZR8000 202.00 1. 93.02( 2) 108.98( 1)
8 Splítek Václav PZR7700 172.03 4. 37.17( 5) 0.00( 4) 61.66( 4) 73.20( 6) 0.00( D)
9 Pitra Martin CHT9204 143.14 1. 114.51( 1) 0.00( D) 28.63( P)
10 Vacek Jan TTR9303 92.47 3. 92.47( 3)
11 Cícha Radek TTR7503 64.63 6. 64.63( 6)
12 Bulvová Tereza CHT8854 64.04 2. 51.23( 2) 12.81( P)
13 Rosecký Karel PZR7302 37.07 3. 37.07( 6) 0.00( 3)
14 Sobotka Petr PZR7008 26.15 9. 26.15( 9)
H35
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Vítek Jaroslav SJI7201 522.06 1. 103.55( 1)100.47( 1) 103.50( 1)102.79( 2)106.08( 1)106.14( 1)
2 Prášil Aleš SJI7415 510.97 1. 102.19( 1) 101.79( 2)104.27( 1) 96.73( 3) 95.49( 3) 105.99( 1)
3 Beneš Jan SJH7001 478.56 2. 100.69( 2) 95.87( 3) 95.71( P) 84.72( 4) 92.95( 3) 87.39( 7) 90.38( 4) 93.34( 4)
4 Prošek Michal SJI7823 476.36 2. 97.12( 3) 85.41( 8) 99.84( 2) 86.24( 4) 94.79( 4) 98.37( 2)
5 Gregor Petr RUZ7500 458.83 2. 92.13( 4) 91.77( P) 63.74( 7) 82.41( 6) 97.19( 2) 75.65( 7) 95.33( 3)
6 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 456.96 2. 90.31( 6) 91.39( P) 87.15( 4) 74.48( 9) 89.44( 5) 72.63( 8) 98.67( 2)
7 Orany Tomáš SJI7311 446.95 4. 91.33( 5) 92.69( 4) 80.98( 5) 82.29( 6) 78.11( 7) 85.90( 8) 84.46( 5) 92.57( 5)
8 Blažek Petr SJH7402 404.23 5. 62.61(11) 89.00( 5) 80.85( P) 70.36( 8) 84.04( 5) 79.98( 9) 67.61(11) 63.60( 9)
9 Šebesta Petr CHT7102 403.25 6. 79.53( 9) 85.72( 7) 48.11(10) 80.65( P) 87.61( 6) 69.74( 9)
10 Hendrych Martin SJI7828 399.94 5. 78.34(11) 51.84( 9) 83.06( 5) 77.93(11) 83.70( 6) 76.91( 6)
11 Izdný Pavel SJI7613 376.98 6. 80.08( 9) 73.73( 6) 73.56( 7) 77.16( 8) 72.45(13) 69.69(10) 72.13( 7)
12 Novotný Jakub SJI7700 309.60 10. 79.06(10) 53.12(10) 62.66(10) 55.59(15) 55.92(12) 56.37(10)
13 Dvořáček Jiří OSN7502 294.99 2. 100.58( 2) 99.69( 3) 94.72( 3) 0.00( D)
14 Cícha Radek TTR7503 283.96 8. 41.34(15) 45.32(11) 33.12(12) 57.74(12) 74.16(12) 41.76(15) 64.98( 8)
15 Vacek František CHT7001 189.61 11. 48.81(11) 37.92( P) 52.17(16) 50.71(13)
16 Veselý Oldřich SJH7101 178.96 6. 86.13( 6) 35.79( P) 57.04( 9)
17 Sobotka Petr PZR7008 167.41 12. 51.38(12) 0.00(18) 28.32(16) 38.37(17) 19.38(18) 29.96(12)
18 Klusáček Luděk CTB7803 161.39 13. 22.39(18) 48.72(13) 0.00(13) 25.72(13) 0.00(18) 32.28( P) 32.28( P) 22.26(13)
19 Stoklasa Radek OSN7500 151.30 12. 44.72(13) 44.52(14) 22.79(12) 39.27(15)
20 Šíma Pavel PZR7838 143.68 11. 59.17(11) 56.95(14) 27.56(16)
21 Nepustil Petr OSN7700 134.21 8. 81.25( 8) 0.00( D) 52.96( 8)
22 Tichý Martin SJH6401 109.18 7. 87.34( 7) 21.84( P)
23 Potužník Martin SJH7705 103.53 11. 28.73(14) 20.71( P) 7.16(15) 12.13(19) 34.80(11)
24 Martínek Roman SJH7501 91.15 16. 6.80(19) 39.08(16) 18.23( P) 27.04(17)
25 Kubičko Petr SJH6901 86.73 14. 17.35( P) 22.08(14) 47.30(14)
26 Choutka Jaroslav BZR8000 79.18 10. 79.18(10)
27 Jelínek Jaromír CTB7702 72.30 13. 43.38(13) 14.46( P) 14.46( P)
28 Červinka Jan OSN8002 67.75 10. 67.75(10)
29 Sláma Jaroslav OSN6901 55.25 12. 55.25(12)
30 Vaněček Roman SJH7701 53.63 14. 10.73( P) 42.90(14)
31 Dvořáček Jan TTR7701 41.97 17. 38.78(17) 0.00( D) 0.00(17) 0.00(17) 3.19(20)
32 Leksa Robert CHT8002 29.45 17. 23.56(17) 5.89( P)
33 Přibyl Jan OSN7801 28.23 15. 28.23(15)
34 Moravec Štěpán SJI8101 26.51 16. 26.51(16)
35 Adam Aleš TRT8100 4.90 16. 4.90(16)
H45
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Parkan Jiří SJH6801 507.38 1. 101.66( 1) 96.76( 2)101.48( P) 92.36( 4) 102.13( 1)105.35( 1) 82.41( 9)
2 Kaňák Petr SJI6115 498.01 1. 98.48( 3) 96.12( 3) 83.37( 5) 82.39( 6) 101.91( 2) 98.73( 2)102.77( 1)
3 Skryja Bořivoj PZR6106 491.01 2. 99.86( 2) 91.36( 4) 100.76( 2) 94.75( 4) 99.72( 2) 94.37( 4) 95.92( 3)
4 Nouza Petr SJH6501 460.19 2. 81.22( 8) 88.29( 5) 92.04( P) 98.44( 2) 73.97(10) 89.69( 9) 88.76( 7) 91.26( 7)
5 Nešpor Jan TTR6101 449.95 3. 78.34( 9) 84.38( 6) 95.98( 3) 94.83( 3) 96.42( 5)
6 Wurzel Břetislav OSN6005 447.92 1. 93.43( 4) 105.67( 1) 77.76( 8) 78.53(13) 92.53( 4)
7 Kopecký Zdeněk SJI6002 441.32 5. 86.93( 6) 57.40(13) 82.58( 6) 86.80( 7) 83.58( 5) 93.62( 6) 78.71(10) 90.39( 8)
8 Vacek Milan SJI6901 394.98 4. 65.74(14) 85.33( 4) 78.75( 9) 82.33( 7) 79.91(12) 68.66(12)
9 Kopáček Miroslav CHT6049 394.18 3. 40.96(16) 95.90( 3) 78.84( P) 91.60( 8) 86.88( 8)
10 Rachůnek Stanislav SJI6801 387.82 7. 71.91(13) 70.84( 9) 72.18( 7) 81.05( 8) 74.69( 9) 87.99(10) 56.35(14)
11 Žanda Jan CTB6701 379.05 6. 61.04(15) 70.20(10) 0.00( D) 64.69(13) 75.81( P) 75.81( P) 92.54( 6)
12 Zeman Jaroslav SJI5901 355.19 2. 73.37(11) 92.35( 7) 89.10( 5)100.37( 2)
13 Suk Marek PZR6701 351.07 6. 32.97(18) 0.00( D) 88.76( 6) 67.73(12) 74.18(15) 65.43(13) 54.97(11)
14 Petráček Aleš SJI6301 342.98 9. 39.26(17) 65.34(11) 53.70( 9) 70.46(11) 80.13(11) 73.35(11)
15 Dundáček Milan SJH6902 318.05 3. 63.61( P) 63.85(14) 93.73( 5) 0.00( D) 96.86( 3)
16 Mareček Petr OSN6900 315.83 1. 107.12( 1)103.26( 1) 105.45( 1)
17 Rajnošek Zdeněk BZR6301 257.91 3. 72.90(12) 95.96( 3) 89.05( 6)
18 Sysel Svatobor TTR6202 216.85 10. 0.00(21) 40.54(11) 0.00(15) 61.21(16) 51.40(15) 63.70(10)
19 Nechuta Milan PZR7007 196.09 10. 0.00(19) 41.33(15) 0.00(12) 48.64(10) 56.54(17) 0.06(17) 49.52(12)
20 Kovačič Marek OSN6600 188.02 4. 91.42( 5) 0.00( D) 0.00( D) 96.60( 4)
21 Nechanický Pavel OSN7209 158.10 9. 74.45(10) 83.65( 9)
22 Beneš Martin SJI6900 150.90 5. 59.84(12) 0.00( D) 91.06( 5)
23 Voborník Petr CTB6601 144.39 7. 86.63( 7) 28.88( P) 28.88( P)
24 Komín Petr RUZ7200 138.59 14. 0.00( D) 27.72( P) 76.30(14) 34.57(16)
25 Hojný Jaroslav SJH7002 89.21 7. 71.37( 7) 17.84( P)
26 Kubičko Petr SJH6901 88.81 8. 71.05( 8) 17.76( P)
27 Drábek Petr TTR6701 81.34 10. 0.00(20) 54.97(14) 26.37(10)
28 Hülle Jan CHT6903 57.13 18. 0.00(22) 11.43( P) 45.70(18) 0.00(18)
29 Sobotka Petr PZR7008 56.24 8. 56.24( 8)
30 Bořil Tomáš PZR6808 6.77 11. 6.77(11)
H55
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Pospíšil Jaromír PZR4417 509.67 1. 86.72( 6) 87.29( 5) 91.32( 4) 101.52( 1)100.29( 2)101.90( 1) 98.05( 3)107.91( 1)
2 Klusáček Martin TTR5601 501.20 1. 96.31( 3) 92.46( 3) 102.34( 1) 98.73( 3)100.48( 1) 103.11( 1) 96.54( 2)
3 Nosek Vladimír SJH5901 461.81 2. 75.02( 6) 92.36( P) 99.75( 2) 77.43( 9) 96.72( 3) 70.46(12) 95.55( 3)
4 Romanovský Alois SJH6101 442.11 2. 83.50( 8) 0.00( D) 88.42( P) 88.72( 6) 73.97( 7) 98.84( 2) 82.63( 6)
5 Matras Jaroslav CHT5301 440.83 4. 79.05(11) 72.34( 7) 60.57( 8) 81.43( 4) 88.17( P) 90.34( 4) 92.73( 5) 88.16( 4)
6 Vítek Josef CHT4802 396.94 5. 81.79( 9) 0.00( D) 71.96( 8) 79.39( P) 62.76(10) 80.25( 8) 83.55( 5)
7 Orálek Miroslav TTR5201 395.64 5. 87.69( 5) 0.00( D) 78.98( 5) 72.03( 7) 80.95( 8) 75.99( 7)
8 Černík Zdeněk OSN6025 390.94 2. 92.81( 4) 99.22( 3)101.38( 2) 97.53( 4)
9 Novohradský Jan PZR5309 381.28 4. 57.72(16) 91.17( 4) 70.64( 6) 80.34( 6) 81.41( 6) 20.63(10)
10 Havlík Milan SJH6201 329.18 2. 99.12( 2) 65.84( P) 75.16( 6) 89.06( 5)
11 Paulíček Jiří SJI4911 263.49 7. 73.68(13) 70.55( 7) 62.55(10) 56.71(13)
12 Šenkýř Vladimír SJI6000 258.26 8. 22.40(18) 26.74(10) 68.97( 8) 76.04( 9) 64.11( 9)
13 Kodys Václav RUZ5105 242.31 9. 45.85(17) 48.46( P) 49.36( 9) 50.09(11) 48.55(14)
14 Bořil Petr SJI6207 241.76 7. 85.20( 7) 0.00( D) 84.10( 7) 72.46(11)
15 Štefec Jaroslav CHT5801 213.23 5. 42.65( P) 90.17( 5) 80.41( 7)
16 Wurzel Břetislav OSN6005 205.52 2. 103.54( 2)101.98( 2)
17 Zlesák Milan CHT5101 167.45 8. 65.32(15) 33.49( P) 68.64( 8)
18 Koudelný Jiří TTR5401 161.88 4. 69.58( 9) 92.30( 4)
19 Vácha Jiří SJI5414 154.05 5. 78.54(12) 75.51( 5)
20 Kopáček Miroslav CHT6049 130.00 1. 104.00( 1) 26.00( P)
21 Kubálek Zdeněk RUZ5306 119.60 3. 0.00( D) 23.92( P) 95.68( 3) 0.00( D) 0.00( D)
22 Hruška Jiří OSN5501 104.58 1. 104.58( 1)
23 Hrstka Vladislav JHB5702 94.73 10. 18.95( P) 0.00( D) 75.78(10)
24 Beneš Vladimír SJI5801 80.59 10. 80.59(10)
25 Kafka Václav SJI6001 70.12 14. 70.12(14) 0.00( D)
26 Kříž Pavel PZR4800 68.10 9. 68.10( 9)
27 Musil Jiří CHT5802 8.91 19. 7.13(19) 0.00( D) 1.78( P)
H65
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JHB 1
RUZ 2
SJH 3
BBM 4
CHT 5
CTB 6
CTB 7
VBM 8
1 Blecha Ladislav TRT5100 500.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 39.62( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 93.79( 2) 100.00( 1)
2 Gřunděl Ivan SJH4201 449.04 2. 93.86( 2) 0.00( D) 89.81( P) 89.00( 2) 77.32( 2) 90.96( 2) 85.41( 3) 73.81( 5)
3 Starka František CHT4801 404.84 3. 88.80( 4) 23.71( 3) 29.26( 3) 72.74( 3) 80.97( P) 83.26( 3) 59.70( 4) 79.07( 4)
4 Kříž Pavel PZR4800 385.81 1. 88.56( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 97.25( 2)
5 Vodrážka Oldřich CHT4701 212.85 3. 88.96( 3) 42.57( P) 81.32( 3)
6 Izdný Pavel SJI4600 18.61 4. 0.00( 4) 9.32( 4) 0.00( 4) 9.29( 5)