Výsledky závodu: Pražský žebříček DH10 - jaro 2017 - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LME Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati EKP Ano Ano
2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati DOR Ano Ano
2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
Kategorie:
D10     H10    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Baldrianová Eva VSP0751 839.53 1. 192.16( 4) 203.55( 1)222.26( 1)191.37( 4) 186.70( 5) 204.92( 1)208.80( 1)
2 Malečková Pavlína VSP0855 787.51 1. 191.48( 5)194.26( 3)182.82( 3) 202.99( 1)198.78( 4)
3 Bartalošová Anežka PGP0853 775.20 1. 200.69( 1)174.49( 8) 194.91( 2) 194.19( 4)185.41( 4)
4 Kudrnáčová Marta KAM0754 753.41 2. 124.38(13) 198.46( 3)200.20( 2)154.10(13)200.65( 2)
5 Bulířová Žofie TAP0850 741.11 1. 59.30(20) 202.20( 2)135.03(11) 198.55( 2)200.57( 1)139.79(16)
6 Mišeková Kateřina KAM0756 720.60 3. 163.85( 9) 172.64( 9) 0.00( D) 172.01( 8)185.39( 6)190.56( 3)
7 Havlová Tereza KNC0750 697.14 5. 24.20(21) 128.55(14) 165.36( 5) 63.42(13) 181.45( 6)180.25( 8)170.08( 7)
8 Žemlová Barbora KAM0751 645.91 6. 153.16(12)175.34( 7)162.19( 6)135.56( 8) 155.22(12)145.73(11)
9 Lampová Amálie DKP0752 617.65 2. 88.48(17) 0.00( D) 43.38(17) 149.40( 6) 78.43(18) 200.37( 2)179.40( 5)
10 Straková Denisa SLA0750 605.20 7. 147.64(12) 65.26(15) 178.01( 7)153.13(14)126.42(16)
11 Fibírová Lucie FSP0777 593.02 3. 199.08( 3) 199.23( 3)194.71( 3)
12 Pilátová Rozálie DKL0750 572.36 4. 0.00( D) 184.97( 4)140.02( 9) 0.00( D) 110.37(16) 0.00(25) 137.00(14)
13 Vlašaná Karolína DOR0751 548.87 8. 165.73( 8) 86.41(12) 132.56(17)164.17( 8)
14 Dostálová Judita HCE0750 533.60 7. 121.50(14)145.73( 7)112.10(15) 13.41(23) 154.27(10)
15 Vejražková Anna KPY0750 506.91 5. 166.41( 7) 176.92( 5) 163.58( 9)
16 Pěkná Alžběta ROU0950 501.60 6. 182.60( 6) 20.44(19) 0.00(15) 22.94(20)156.93(11)139.13(13)
17 Stará Barbora FSP0752 491.07 5. 183.45( 5)157.58( 7) 150.04(12)
18 Ptáčková Hana PGP0750 488.54 4. 0.00( D) 170.06( 4) 147.91(15)170.57( 6)
19 Kašparová Alžběta DOR0753 451.95 7. 98.50(16) 171.18( 9)182.27( 7)
20 Bartáková Alžběta FSP0754 399.19 8. 150.38( 8) 156.49(11) 92.32(20)
21 Kindlová Anežka RIC0850 367.55 6. 182.88( 6) 57.10(16) 0.00( D) 127.57(18)
22 Mirčeva Tereza DOR0750 327.74 10. 162.91(11) 164.83(10)
23 Buková Hana ROU0750 326.53 10. 134.47(15) 136.08(10) 55.98(14) 0.00(21) 0.00(19)
24 Nováková Pavlína DKP0860 294.62 9. 129.72(14)164.90( 9)
25 Hudosová Kristýna RIC0750 271.53 13. 150.54(13) 120.99(17)
26 Jandová Eva DOR0752 270.86 14. 146.57(14) 0.00( D) 124.29(19)
27 Hladíková Julie DKP0857 260.53 10. 133.69(12)126.84(10)
28 Seidlová Magdalena RIC0950 253.97 5. 0.00( D) 62.46(19)191.51( 5)
29 Geffertová Agáta FSP0753 209.51 13. 70.87(19) 138.64(13)
30 Mácová Natálie DOB0770 208.31 9. 133.42( 9) 74.89(22)
31 Mišeková Lucie KAM1050 207.86 16. 99.32(16) 16.99(20) 91.55(17)
32 Bublíková Klára TAP0752 200.22 2. 200.22( 2)
33 Kalinová Ella SPC0961 171.96 10. 171.96(10)
34 Zakouřilová Klára VSP0850 166.55 11. 166.55(11)
35 Gajdová Michaela VSP0752 163.45 10. 163.45(10)
36 Gregorová Alice CTB0751 156.86 10. 156.86(10)
37 Grimmerová Valerie RIC0754 140.49 12. 0.00( D) 140.49(12)
38 Mullis Carolina DKP0951 132.26 13. 132.26(13)
39 Lošťáková Ela LTP0951 131.08 15. 131.08(15)
40 Stará Žofie FSP0851 124.16 15. 124.16(15)
41 Ludvíková Natálie KNC0751 117.44 11. 0.00(22) 0.00( D) 0.00( D)117.44(11)
42 Leinweberová Julie FSP0755 83.38 21. 83.38(21)
43 Stoklasová Eliška RIC0756 79.13 18. 79.13(18)
44 Novotná Barbora PGP0751 41.84 18. 41.84(18)
45 Vosátková Julie RIC0755 36.87 18. 0.00( D) 36.87(18)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Sedláček Patrik ROZ0800 808.19 1. 208.72( 1)209.88( 1)199.85( 2)189.74( 3)185.21( 6)
2 Šubrt Jáchym DKP0800 782.53 1. 179.72(11)179.67( 6) 175.51( 9) 194.28( 2)200.73( 2)207.80( 1)
3 Machar Eda DKP0803 766.88 3. 151.66( 9) 167.34(16) 181.72( 6)193.05( 3)197.08( 3)195.03( 3)
4 Jiras Antonín DOR0701 756.07 3. 188.18( 5)191.92( 3)149.39(13) 141.46(21) 184.83( 6)191.14( 4)
5 Lorenc Vašek DOR0702 745.03 1. 191.13( 4) 210.06( 1)201.67( 2)142.17(20)
6 Skripnik Matouš FSP0800 738.86 1. 155.75( 8)184.43( 5)190.09( 3)208.59( 1)
7 Kosák Eliáš PGP0704 721.51 1. 163.03( 9)186.13( 4)170.16( 9)202.19( 1)146.06(13)
8 Heller Jakub ROU0702 716.19 5. 151.57(10) 183.90( 7)171.46( 8)170.90(10) 175.62( 7)163.18(14) 185.21( 5)
9 Vrba Matyáš FSP0706 710.29 4. 184.28( 6)183.73( 8)154.16(11)117.17(22) 188.12( 4)
10 Šimerka Ondřej PGP0800 705.99 2. 171.79( 7) 167.52(10)169.51(11)197.17( 2)
11 Brandejs Štěpán DKP0807 657.29 7. 156.80( 7)173.62(14) 161.58(12) 165.29(12)
12 Bažata Alberto KAM0702 654.60 8. 150.24(11) 119.45(19) 177.41( 8)151.85(16)175.10( 8)
13 Matyšek Ondřej PGP0703 651.83 5. 112.11(16)175.89(12)181.00( 5)182.83( 5)
14 Matys Ondřej DOR0803 641.12 2. 196.83( 2) 0.00( D) 145.29(14) 103.79(27)195.21( 4)
15 Šubrt Ondřej TAP0801 624.80 10. 147.77(12)182.51(10)125.43(17)169.09(11)118.75(25)
16 Svítil Patrik PGP0706 623.49 5. 0.00(24) 122.89(19)159.37(10)154.26(14)186.97( 5)
17 Zápotocký Jiří SLA0800 605.33 1. 194.45( 3)198.20( 2) 212.68( 1)
18 Šimek Matouš KAM0800 603.53 8. 118.00(15) 109.46(24) 158.54(14)164.88(13)162.11( 8)
19 Jandera Kryštof PGP0700 582.75 6. 139.78(13)184.25( 6)150.17(12)108.55(25)
20 Volek Robin KNC0701 571.67 10. 0.00(26) 63.28(23) 91.21(27)164.61(13)156.29(16)159.56(10)
21 Dočkal Šimon PGP0702 539.42 4. 189.87( 4)154.56(13)116.64(26) 78.35(23)
22 Bláha Šimon SJP0700 521.92 9. 96.42(19) 0.00(30) 118.58(20)145.42(19) 161.50( 9)
23 Pelant Jan RIC0700 515.11 7. 161.59(17) 87.73(23)181.02( 7) 84.77(32) 59.94(24)
24 Kouřil Vojta KPY0700 510.15 5. 149.56(17)186.21( 5)174.38( 6)
25 Horáček Martin DKP0802 451.57 15. 171.70(15) 142.63(15)137.24(23)
26 Svoboda František ROZ0700 440.78 14. 30.83(27)126.80(17) 142.09(19)141.06(14)
27 Procházka Vít DKP0711 418.68 15. 80.79(28) 79.84(33)132.12(20)125.93(15)
28 Víteček Šimon DKP0801 340.93 7. 158.45(15)182.48( 7)
29 Španěl Filip DOR0704 329.36 10. 6.28(22) 167.52(10)155.56(17)
30 Magazu Lukas DOR0805 319.49 10. 170.56(10)148.93(12)
31 Peckl Kryštof DOR0806 319.04 12. 165.76(12)153.28(18)
32 Tolar Ondřej RIC0701 317.17 18. 156.19(18) 0.00(29) 33.28(30) 37.96(28) 89.74(18)
33 Geisler Richard DKL0700 301.41 14. 120.48(14) 46.14(25) 24.09(29)110.70(17)
34 Rod Matyáš VSP0803 292.34 15. 143.84(15) 148.50(18)
35 Vojkůvka Matěj DOR0804 267.36 9. 96.39(30)170.97( 9)
36 Baxa David LBE0800 247.50 16. 133.53(16)113.97(23)
37 Hlaváček Vojtěch TAP0700 243.13 18. 74.26(20) 123.89(18) 44.98(36)
38 Hradil Michal HCE0900 226.41 15. 66.96(29) 159.45(15)
39 Pohl Lukáš TAP0703 225.72 22. 31.28(26) 139.70(22) 54.74(26)
40 Havlák Štěpán ROU0801 215.48 7. 0.00(23) 46.21(34) 169.27( 7)
41 Lazar Tomáš RIC0704 207.89 18. 119.89(18) 88.00(22)
42 Bublík František TAP0803 207.05 17. 108.02(17) 99.03(29)
43 Rejšek Václav KAM0700 201.82 8. 28.84(28) 172.98( 8)
44 Schnabl Jakub RIC0706 190.03 18. 97.65(18) 92.38(22) 0.00( D)
45 Riby Philip LTP0702 190.01 4. 190.01( 4)
46 Oujeský Dan ADA0701 185.03 16. 0.00(28) 128.50(16) 56.53(25)
47 Junek Matouš STH0801 183.21 9. 183.21( 9)
48 Kučera Teodor DOR0800 177.32 21. 45.69(35)131.63(21)
49 Vostrý Jonáš DKP0714 174.32 13. 174.32(13)
50 Jedlička Aleš VSP0800 166.94 21. 117.47(21) 49.47(27)
51 Chmelař David PGP0801 155.78 22. 71.82(22) 83.96(24)
52 Beran František SLA0700 155.26 11. 155.26(11)
53 Günter Vincent FSP0701 135.65 24. 135.65(24)
54 Gärtner Václav LBE0701 120.08 19. 120.08(19)
55 Borl Filip KNC0700 111.21 16. 111.21(16)
56 Krumlovský Vojtěch RIC0703 107.36 20. 107.36(20)
57 Folprecht Lukáš VSP0802 103.61 28. 103.61(28)
58 De Heij Robert RIC0800 96.82 21. 96.82(21) 0.00( D) 0.00( D)
59 Veljačik Jonáš SCP0800 96.75 20. 96.75(20)
60 Skála Šimon LBE0700 94.72 26. 94.72(26)
61 Izdný Lukáš DKP0811 86.62 25. 0.00(25) 86.62(31)
62 Forst Albert MFP0901 80.01 21. 80.01(21)
63 Šantora Marek ROZ0702 59.81 21. 59.81(21)