Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017 - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LME Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati EKP Ano Ano
2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati DOR Ano Ano
2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Šrámková Iva RIC7251 365.31 2. 97.32( 4) 92.48( 4) 97.78( 2) 62.93(12) 77.73( 6)
2 Žemlová Eva KAM7550 356.76 1. 89.35( 8)101.79( 2) 64.80(12) 100.82( 1)
3 Ptáčková Kateřina PGP7350 347.25 4. 86.81( P) 86.89( 8) 95.95( 4) 75.84( 8) 77.60( 7)
4 Bejvlová Martina LME7350 338.47 5. 78.48(11) 85.20( 9) 90.68( 5) 81.11( 6) 81.48( 5)
5 Dlouhá Marta BZP7851 330.62 4. 79.05(10) 87.04( 9) 80.73(13) 68.70(12) 83.80( 4)
6 Perknerová Barbora ZVO8151 305.96 8. 65.53(16) 80.64(14) 14.40(29) 88.44( 8) 63.13(11) 71.35(11)
7 Kučerová Berenika DCE8050 298.32 7. 75.94(20) 82.95( 7) 77.14( 9) 62.29(13) 59.42(16)
8 Pecharová Michaela TJP6550 295.22 6. 78.15(18) 78.90( 8) 90.05( 6) 48.12(18) 42.32(20)
9 Šimerková Olga PGP7551 292.02 1. 104.09( 1) 89.08( 3) 98.85( 3)
10 Sedláčková Petra ROZ7050 284.26 9. 79.50( 9) 66.64(15) 11.28(41) 45.44(19) 68.65(13) 57.43(15) 69.47(12)
11 Kotková Lenka RIC7352 278.27 9. 64.43(18) 63.06(24) 75.58( 9) 75.20(10) 54.97(16) 33.79(22)
12 Klapalová Pavla VSP7099 270.32 4. 93.22( 6) 88.82( 6) 88.28( 4)
13 Zakouřilová Helena VSP7453 258.45 4. 89.32( 7) 80.85(11) 88.28( 4)
14 Horáková Lenka VSP7255 252.98 3. 87.97( 7) 88.53( 3) 76.48( 8)
15 Zemková Helena SLA7450 245.50 10. 64.76(17) 81.58(10) 72.65(21) 14.46(25) 26.51(24)
16 Štraitová Jitka VSP7252 234.84 6. 66.50(14) 82.42(11) 85.92( 6)
17 Pokorná Magdaléna PGP7562 234.61 1. 89.47( 7) 104.85( 1) 40.29(19)
18 Vyhnálková Eva RIC7552 232.77 14. 58.59(20) 63.00(18) 53.02(17) 58.16(14)
19 Kotenová Klára RIC7252 232.23 15. 34.63(29) 55.83(22) 65.32(23) 39.49(23) 59.26(15) 51.82(17) 43.30(18)
20 Malečková Iva PGP7559 229.08 6. 90.20( 6) 81.67(12) 57.21(15)
21 Smolková Alena PGP6450 219.50 11. 79.84(16) 74.25(11) 65.41(13)
22 Maříková Markéta FSP7351 216.39 9. 13.11(34) 83.51(10) 46.51(18) 73.26( 9)
23 Valášková Šárka KAM6951 208.21 1. 106.48( 1) 101.73( 2)
24 Kučerová Marie VSP7551 201.79 1. 101.46( 1) 100.33( 2)
25 Kopecká Anežka VSP8150 196.26 2. 100.53( 2) 95.73( 2)
26 Arnoštová Kateřina DOR7652 189.34 4. 95.74( 5) 93.60( 4)
27 Collis Blanka DKP8257 178.56 2. 97.98( 2) 80.58( 7)
28 Skripniková Kateřina FSP8051 178.12 16. 26.43(31) 55.10(23) 40.88(33) 55.71(16)
29 Hellerová Alena ROU7850 177.36 17. 15.10(33) 59.84(19) 11.47(40) 44.83(20) 57.59(17)
30 Bezpalcová Zuzana OKP7454 174.19 3. 80.06( 8) 94.13( 3)
31 Svítilová Pavla BZP7750 168.41 16. 17.66(32) 16.84(26) 57.28(27) 34.38(25) 59.09(16) 16.34(24)
32 Znamenáčková Helena TAP8153 167.43 3. 97.37( 3) 70.06(10)
33 Růžičková Lucie RIC7351 159.18 18. 28.29(36) 41.25(22) 50.49(18) 21.55(23) 39.15(21)
34 De Heij Margita RIC7350 158.87 20. 0.00(41) 59.23(20) 58.93(26) 24.25(27) 16.46(25)
35 Pračková Zita RIC7850 154.33 14. 53.20(28) 65.32(14) 35.81(20)
36 Forstereviczová Jana DOR7653 150.85 11. 76.17(12) 74.68(11)
37 Haková Magda PGP7651 145.22 14. 66.88(14) 49.91(29) 28.43(23)
38 Izdná Petra DKP8051 140.15 17. 49.01(24) 55.87(17) 35.27(21)
39 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 130.55 10. 55.05(22) 75.50(10)
40 Bártíková Irena VSP7461 127.77 21. 29.07(30) 57.77(21) 25.23(38) 15.70(26)
41 Jiřištová Zuzana DKP8254 115.74 1. 115.74( 1)
42 Kolářová Michaela SLA7351 115.41 16. 51.20(23) 64.21(16)
43 Rejšková Alena KAM7750 112.39 14. 8.41(42) 60.72(14) 43.26(19)
44 Janatová Lucie DKP8154 109.19 1. 109.19( 1)
45 Čejková Kateřina DKL5850 98.01 3. 98.01( 3)
46 Městková Kateřina VSP7650 95.55 3. 95.55( 3)
47 Asterová Jana SLA7451 94.62 13. 62.15(13) 32.47(22)
48 Konečná Marcela EKP7257 91.54 5. 91.54( 5)
49 Čevelová Ivana RIC7853 90.08 5. 90.08( 5)
50 Matoušková Markéta SLA7352 89.89 7. 89.89( 7)
51 Trnková Dana VSP7351 88.01 4. 88.01( 4)
52 Tesařová Anna SCP8257 85.74 5. 85.74( 5)
53 Pangrácová Jana MFP7653 80.36 15. 80.36(15)
54 Popová Veronika TAP7450 78.84 24. 42.96(26) 35.88(24)
55 Kuželová Michaela FSP7851 78.57 17. 78.57(17)
56 Forštová Jitka PGP7558 76.32 19. 76.32(19)
57 Reichlová Jana MKP7550 75.51 12. 75.51(12) 0.00(27)
58 Blahutová Hanka MFP7953 73.71 9. 73.71( 9)
59 Pilátová Petra DKL8051 72.77 20. 33.98(34) 20.60(20) 18.19( P)
60 Hladíková Zuzana DKP7852 71.92 25. 48.36(25) 17.39(39) 6.17(31)
61 Dobiášová Hana ROU7451 71.39 10. 71.39(10)
62 Balusková Ida OKP7350 71.33 22. 71.33(22)
63 Tloušťová Eva SCP6950 71.01 19. 33.87(26) 35.53(19) 1.61(26)
64 Tolarová Ivana RIC7650 70.16 13. 70.16(13)
65 Petriláková Petra DOR7656 69.03 24. 0.00(40) 53.52(24) 0.00( D) 15.51(28) 0.00( D)
66 Brabencová Alena SOB7150 68.74 13. 68.74(13)
67 Mirčeva Lenka DOR7350 66.14 15. 66.14(15)
68 Papicová Silvie BZP7651 65.32 14. 65.32(14)
69 Šimková Markéta LME7755 64.51 15. 64.51(15)
70 Fibírová Zuzana FSP7555 64.39 19. 64.39(19)
71 Čechová Radka SLA7550 63.36 17. 63.36(17)
72 Lindová Miroslava KNC7750 59.21 25. 59.21(25)
73 Nováková Martina PDY7350 58.27 25. 5.48(37) 38.46(25) 14.33(30)
74 Lorencová Marcela DOR7752 56.07 21. 56.07(21)
75 Mišeková Martina KAM7851 48.36 30. 48.36(30)
76 Krumlovská Barbora RIC8050 46.71 31. 46.71(31)
77 Geislerová Dita DKL7550 44.29 33. 2.96(38) 30.26(35) 0.00(33) 11.07( P)
78 Kurfürstová Magdalena FSP7852 43.97 21. 43.97(21)
79 Machová Jana VSP7754 41.31 32. 0.00( D) 0.00( D) 41.31(32) 0.00( D)
80 Hudosová Gabriela RIC7299 41.05 27. 41.05(27)
81 Janderová Markéta SOB7750 38.65 28. 38.65(28)
82 Halamová Anna TAP7350 25.61 37. 25.61(37)
83 Pilařová Kateřina CEP8050 8.22 29. 2.52(39) 0.00(45) 5.70(32) 0.00(29)
84 Ledinská Leona DKP8161 7.35 35. 7.35(35) 0.00( D)
85 Jirasová Jana DOR7450 6.78 28. 6.78(36) 0.00(44) 0.00(28)
86 Dudíková Hana DOR5550 6.72 43. 6.72(43)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Voltrová Svatava ROZ6150 416.24 1. 104.48( 1) 99.61( 3) 101.85( 2)104.03( 1) 95.64( 3) 105.88( 1)
2 Sieglová Dagmar MFP7050 398.68 1. 96.80( 4)100.68( 1) 100.07( 2)101.13( 2)
3 Úlehlová Monika TAP6950 394.43 1. 0.00( D) 103.67( 1) 82.04( 8) 89.36( 4) 93.70( 3)107.70( 1)
4 Komersová Jana KNC6550 385.68 2. 97.53( 3) 94.91( 6) 94.48( 3) 79.69(12) 88.40( 5) 78.28(12) 98.76( 2)
5 Čiháková Lenka KNC6750 372.70 4. 93.86( 6) 95.02( 5) 93.75( 4) 77.03( 9) 88.02( 6) 90.07( 6)
6 Cincibusová Ivana FSP6651 371.86 3. 84.53(10) 96.62( 4) 90.05( 5) 91.64( 5) 81.15( 7) 89.10( 5) 93.55( 3)
7 Benešová Jaroslava DKL7050 335.11 11. 82.01(12) 88.51(12) 80.81(11) 83.78( P)
8 Červinková Jitka OKP6451 333.07 6. 92.67( 7) 89.48( 6) 84.29( 7) 66.63(17)
9 Nová Jana DOR7150 320.76 10. 74.47(18) 77.10(21) 84.86(10) 81.60(10) 66.32(18) 77.20(11)
10 Tihonová Jindra TAP6253 315.82 10. 83.29(11) 82.54(16) 60.88(16) 72.54(15) 77.45(10)
11 Melišíková Radka TAP7152 306.78 9. 62.79(24) 86.70(14) 85.30( 9) 52.69(22) 71.99(11)
12 Procházková Miluše DCE5450 289.86 9. 68.99(17) 69.79(13) 72.19(16) 78.89( 9)
13 Sládková Eva TEH5751 286.74 12. 80.61(14) 77.31(20) 57.62(24) 39.96(28) 71.20(12)
14 Kavková Dana SCP6150 282.62 2. 95.90( 3) 86.30( 6)100.42( 2)
15 Havlíčková Jindra KNC6150 263.50 15. 58.01(28) 79.34(19) 62.24(21) 63.91(15)
16 Mudrová Martina HCE6451 261.24 17. 64.54(22) 75.71(23) 60.99(17) 60.00(23)
17 Nováková Marie OKP6953 258.50 8. 90.58( 8) 88.62(11) 79.30( 8)
18 Fantová Libuše EKP5650 250.95 4. 88.94( 9) 72.88(10) 89.13( 4)
19 Klašková Kateřina DKP6750 248.05 15. 62.49(25) 67.35(15) 45.00(24) 73.21(16)
20 Šedivá Miroslava EKP5750 247.94 9. 85.64( 9) 87.98(13) 74.32(14)
21 Mrázová Pavla DCE5550 247.50 5. 95.01( 5) 78.68(12) 73.81(15)
22 Bejčková Jana DKL7150 246.40 4. 91.94( 7) 92.86( 4) 0.00( D) 61.60( P)
23 Buková Jana ROU7150 246.13 19. 73.66(19) 73.79(24) 49.81(26) 24.48(34) 48.87(23)
24 Němečková Jarmila VSP6650 243.54 8. 76.64(17) 90.33( 8) 76.57(13)
25 Řadová Jaromíra DKP6551 243.03 17. 54.86(30) 62.48(32) 18.95(37) 57.69(18) 38.31(25) 68.00(17)
26 Malačková Jana DKP6150 237.24 18. 47.31(32) 80.62(18) 45.63(31) 26.00(32) 42.67(26) 33.62(27) 63.68(21)
27 Dittrtová Lucie LME6852 232.72 4. 61.76(26) 0.00(41) 78.47(11) 92.49( 4)
28 Dudová Hana DKP5752 228.19 22. 60.87(27) 62.00(22) 34.32(31) 40.71(27) 50.02(22) 55.30(24)
29 Illnerová Daniela DKP6651 226.42 18. 46.75(30) 53.82(21) 59.12(19) 66.73(18)
30 Kettnerová Lenka HCE6450 219.50 10. 72.05(15) 67.01(16) 80.44(10)
31 Janečková Veronika SOB7151 212.71 11. 83.29(15) 81.67(11) 47.75(25)
32 Mědílková Iva SPC7160 203.88 10. 80.82(13) 88.73(10) 34.33(30)
33 Forstová Lenka MFP6850 203.14 14. 69.61(20) 0.00( D) 69.37(16) 64.16(14) 0.00( D)
34 Kopáčková Alena DOR6450 201.96 19. 30.22(35) 0.00( D) 48.94(27) 56.66(19) 30.18(33) 66.14(19)
35 Krotilová Magdaléna BZP7150 200.13 22. 38.02(33) 76.99(22) 36.13(32) 16.05(34) 48.99(23)
36 Průšová Markéta VSP7256 197.72 2. 98.00( 2) 99.72( 2)
37 Kohoutová Pavla KNC6251 193.00 23. 64.49(23) 64.62(30) 47.94(29) 15.95(35)
38 Ždimerová Monika LME6950 182.51 12. 48.06(24) 57.85(20) 76.60(12)
39 Zimmerová Lenka ZVO6451 180.88 25. 23.53(38) 67.28(27) 26.26(35) 34.72(30) 32.17(31) 34.22(26) 44.66(25)
40 Longinová Lenka TAP7151 177.28 6. 86.67( 7) 90.61( 6)
41 Kohlová Alena KPY6051 173.95 14. 67.12(18) 38.10(29) 68.73(14)
42 Bártová Pavla ZVO7152 171.49 26. 49.45(31) 70.16(26) 0.00(41) 42.99(26) 8.89(37) 0.00(29)
43 Šimková Markéta KAM7153 167.15 5. 76.31(14) 90.84( 5)
44 Jirkovská Pavlína SLA7250 152.50 13. 81.58(17) 70.92(13)
45 Michálková Jiřina VSP6151 146.88 13. 68.58(21) 78.30(13)
46 Ježková Regina PGP6352 145.33 20. 36.33( P) 63.93(20) 45.07(25)
47 Tachezy Ruth DOR6451 144.44 9. 81.89( 9) 62.55(19)
48 Svobodná Eva DKP5851 137.09 15. 76.81(15) 60.28(20)
49 Přibíková Monika PGP7256 134.94 13. 59.06(23) 75.88(13)
50 Kašparová Irena SLA6852 131.94 7. 49.36(22) 82.58( 7)
51 Tichovská Jitka PGP6153 128.41 14. 74.05(14) 54.36(20)
52 Hlubučková Šárka KAM6851 126.05 25. 33.12(34) 51.44(25) 41.49(26)
53 Straková Jana SLA7251 121.04 27. 25.15(37) 63.34(31) 0.00(42) 32.55(27)
54 Hrdličková Ludmila SLA6950 117.07 22. 56.40(34) 60.67(22)
55 Doležalová Vlasta PGP5550 116.97 19. 65.06(19) 51.91(23)
56 Pavlíčková Lenka DOR7251 116.70 27. 56.73(29) 42.80(27) 17.17(29)
57 Nováková Jana TJP6552 112.29 17. 57.98(17) 54.31(21)
58 Zelená Markéta PGP5850 111.48 8. 27.87( P) 83.61( 8)
59 Šimůnková Martina TAP6851 111.18 20. 0.00(39) 35.84(29) 10.68(28) 64.66(20)
60 Chaloupková Dana KAM7150 105.45 25. 71.76(25) 33.69(33)
61 Tichovská Hana PGP6652 103.23 1. 103.23( 1)
62 Valentová Helena OKP6550 86.61 8. 86.61( 8)
63 Horáková Lenka VSP7255 84.28 7. 84.28( 7)
64 Klapalová Pavla VSP7099 82.21 9. 82.21( 9)
65 Neumannová Renata PVP6650 81.52 8. 81.52( 8)
66 Baziková Lucie TJP6451 80.15 18. 20.36(35) 59.79(18)
67 Mrázková Ivana DKP5650 76.81 15. 76.81(15)
68 Blahová Markéta EKP6951 74.81 28. 9.34(40) 65.47(28)
69 Hadačová Pavla SOB7152 64.83 29. 0.00(43) 64.83(29)
70 Tloušťová Eva SCP6950 61.31 33. 61.31(33)
71 Míchalová Marcela KPY6850 60.90 35. 54.69(35) 6.21(39) 0.00(40)
72 Vítková Marie DKL7054 59.60 36. 26.30(36) 18.40(36) 14.90( P)
73 Landovská Ivana PGP6251 57.25 21. 57.25(21)
74 Kohoutová Zdeňka DKL7251 53.57 37. 0.00(42) 30.48(37) 9.70(38) 0.00(41) 13.39( P)
75 Hudosová Gabriela RIC7299 48.92 24. 48.92(24)
76 Preislerová Naďa LME6851 48.81 28. 48.81(28)
77 Veljačiková Markéta SCP6451 42.32 36. 42.32(36)
78 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 39.24 28. 39.24(28)
79 Foglarová Naďa DKP6553 31.58 32. 0.00(37) 31.58(32)
80 Choutková Lenka SOB6350 29.57 34. 29.57(34)
81 Klofáčová Romana SLP6951 24.23 33. 0.00(40) 24.23(33) 0.00(39)
82 Čermáková Gabriela KAM6752 21.45 36. 21.45(36)
83 Kučerová Michaela RIC7253 20.64 28. 0.00(38) 20.64(28)
84 Pelikánová Lucie MFP6950 20.45 38. 20.45(38)
85 Aschermannová Eva KAM6550 18.41 39. 18.41(39) 0.00(44)
86 Javůrková Gabriela VSP7260 9.88 36. 9.88(36)
87 Machová Petra LME6952 8.62 38. 8.62(38)
88 Nováková Irena OKP6651 6.56 41. 6.56(41)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Jahnová Helena SCP5550 395.70 1. 108.93( 1) 88.97( 5) 98.66( 3) 99.14( 2)
2 Dohnalová Dana VSP5050 377.30 2. 95.60( 2) 89.38( 4) 92.32( 5)100.00( 2)
3 Cabrnochová Hana DKL5550 347.09 3. 95.48( 3) 78.60( 7) 86.24( 7) 69.34(10) 86.77( P)
4 Wolkerová Dagmar TJP5250 337.35 1. 83.16( 9) 103.14( 1) 74.94(11) 66.26(15) 66.12(11) 76.11( 5)
5 Hrabánková Ilona PGP6250 328.77 2. 82.19( P) 100.18( 2) 69.16(13) 77.24(11) 54.66(14)
6 Freyová Michaela KPY6050 327.65 2. 95.74( 2) 79.98( 6) 79.81(10) 70.38( 9) 72.12( 6)
7 Šilerová Zdena KNC5750 321.87 6. 0.00( D) 85.82( 6) 78.32( 8) 86.88( 6) 70.85( 7)
8 Štrossová Jiřina DCE5650 300.84 5. 66.27(15) 93.43( 5) 78.36( 7) 62.78( 8)
9 Klusáková Jitka DKP5651 299.50 1. 98.69( 2) 97.33( 3)103.48( 1)
10 Šámalová Hana OKP6151 294.17 4. 95.54( 4) 77.50(10) 49.12(17) 72.01( 8)
11 Kudrnáčová Hana KAM6250 292.96 4. 77.87( 9) 74.87(12) 62.18(12) 78.04( 4)
12 Ryšavá Lubomíra TJP4750 281.19 8. 79.89(10) 70.27( 8) 63.06(16) 67.97(14) 55.67(13) 50.33(11)
13 Chloupková Jana SLP5951 272.11 2. 87.49( 3) 94.55( 2) 90.07( 6)
14 Jeřábková Jana OKP6150 249.56 3. 96.69( 3) 68.14(14) 84.73( 9)
15 Kujanová Martina BZP5850 248.37 6. 92.33( 6) 70.99(12) 85.05( 8)
16 Mrázová Pavla DCE5550 206.17 1. 102.64( 1)103.53( 1)
17 Nováková Jiřina UVP4950 204.46 7. 84.13( 8) 75.31( 7) 45.02(12)
18 Tichovská Jitka PGP6153 189.03 3. 92.51( 4) 96.52( 3)
19 Hejtmánková Alena TAP5452 187.72 5. 94.43( 5) 93.29( 5)
20 Zavadilová Naďa SCP5450 181.40 10. 0.00( D) 74.19(13) 46.65(15) 60.56(10)
21 Dlasková Anna DKP5350 155.80 7. 85.14( 7) 34.54(16) 36.12(13)
22 Zelená Markéta PGP5850 128.85 4. 32.21( P) 96.64( 4)
23 Horová Magda VSP5450 114.44 1. 114.44( 1)
24 Mrázková Ivana DKP5650 100.00 1. 100.00( 1)
25 Dlouhá Jana DKP5950 94.63 4. 94.63( 4)
26 Soukupová Michaela VSP5850 91.01 3. 91.01( 3)
27 Špičáková Lenka DKP5850 78.96 14. 49.34(16) 29.62(17) 0.00(14)
28 Jůzková Jaroslava SCP5250 62.06 9. 62.06( 9)
29 Dvořáková Ladislava PGP4451 54.93 11. 54.93(11)
30 Jelínková Radana PGP5851 13.22 18. 13.22(18)
D65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Haňkovská Jana PGP4050 408.31 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)108.31( 1)
2 Lohrová Jarmila SCP4650 354.38 1. 87.87( 3) 79.38( 2) 87.13( 4)100.00( 1)
3 Stehnová Hana DKP5150 327.37 2. 99.78( 2) 88.50( 2) 67.92( 2) 71.17( 2)
4 Zmeková Míla SLP4451 273.91 3. 82.71( 4) 49.89( 3) 64.25( 3) 50.11( 4) 45.02( 3) 76.84( 5)
5 Jůzková Jaroslava SCP5250 196.65 1. 100.00( 1) 96.65( 2)
6 Kubátová Milada PGP4750 95.04 3. 95.04( 3)
7 Matějů Ladislava UVP4750 76.66 6. 76.66( 6)
8 Dvořáková Ladislava PGP4451 61.95 3. 61.95( 3)
D75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Bláhová Blanka SJP3651 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Provazníková Svatava TJP4250 88.67 2. 61.96( 2) 26.71( 2)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Skripnik Ondřej FSP7502 405.24 1. 101.22( 2)100.32( 2)103.64( 1) 100.06( 2)
2 Bambousek Martin DOR7302 393.68 1. 101.38( 1) 93.39( 7) 97.75( 4) 101.16( 2)
3 Král Aleš MFP7808 387.01 1. 94.25( 4) 94.27( 4)100.48( 1) 98.01( 4)
4 Šemelík Petr DKL6901 379.91 3. 94.43( 3) 88.49( 5) 79.33(12) 99.46( 3) 91.04( 6) 81.65( 9) 94.98( P)
5 Pompach Petr TAP7801 351.46 6. 81.72( 9) 93.69( 6) 84.99( 9) 86.86( 7) 85.92( 8)
6 Procházka Vít KPY8000 351.45 1. 88.21( 9) 80.64(11) 79.39(11)103.21( 1)
7 Pilát Miroslav DKL7900 348.00 6. 81.37(10) 88.37( 6) 73.94(14) 86.39(10) 82.19(10) 86.24( 8) 87.00( P)
8 Koten Pavel RIC7200 342.42 5. 92.91( 5) 80.80( 9) 72.48(15) 70.04(16) 65.99(20) 77.45(12) 91.26( 6)
9 Pelant Michal RIC7400 325.27 4. 82.17( 9) 95.23( 4) 81.14(11) 66.73(18) 33.49(31) 51.18(19)
10 Houska Jindřich DOR7601 318.72 3. 68.71(12) 98.31( 3) 87.64( 8) 64.06(16)
11 Heller Jiří ROU7708 302.04 12. 60.66(15) 54.32(23) 66.51(19) 77.89(14) 74.86(13) 53.03(17) 82.78(12)
12 Lampa David DKP7702 291.49 10. 52.39(23) 69.81(18) 48.83(31) 71.36(15) 66.12(19) 67.17(14) 83.15(10)
13 Jandera Tomáš SOB7300 290.58 11. 81.28(11) 69.45(20) 70.36(17) 69.49(17)
14 Švec Karel ZVO7601 287.50 13. 65.99(14) 77.14(14) 70.00(18) 61.80(20) 55.43(28) 74.37(13)
15 Dubec Pavel SCP8003 275.28 4. 94.54( 5) 87.46( 6) 93.28( 4)
16 Kučera Pavel DOR7101 260.14 16. 58.47(20) 76.43(16) 66.38(20) 58.86(24)
17 Žemla Tomáš KAM7105 253.23 5. 79.03(12) 81.63(10) 92.57( 5)
18 Kubát Tomáš RIC7503 253.22 7. 79.02(13) 85.11(11) 89.09( 7)
19 Pavlíček Lubomír KPY7800 252.77 4. 69.57(19) 97.81( 4) 85.39( 9)
20 Matys Jan DOR8001 252.65 13. 66.30(13) 77.49(13) 51.35(29) 57.51(26)
21 Jedlička Adam KAM7700 245.09 15. 77.02(15) 54.04(27) 45.97(25) 68.06(16)
22 Pilař Marek CEP7700 230.11 14. 60.31(16) 27.39(35) 42.44(26) 59.97(23) 41.74(21) 67.39(14)
23 Duda Miroslav ROU8009 225.90 10. 30.79(28) 80.69(10) 47.89(30) 66.53(15)
24 Špičák Aleš DKP5500 219.80 11. 78.11(13) 58.57(25) 83.12(11)
25 Tolar Jan RIC7301 212.43 17. 55.50(22) 34.64(34) 58.41(21) 63.88(17)
26 Kolář Tomáš SLA7103 208.76 8. 82.93( 8) 63.55(21) 62.28(22)
27 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 199.71 2. 99.57( 2) 100.14( 2)
28 Čermák Radek PGP6405 187.32 1. 87.06( 7) 100.26( 1)
29 Milota Jan KAM7200 182.55 18. 59.77(18) 55.55(26) 67.23(18)
30 Collis Mark DKP7703 180.21 5. 86.48( 7) 93.73( 5)
31 Datel Jiří DKL7101 176.02 6. 87.63( 6) 88.39( 6)
32 Simr Pavel ROU7504 165.73 7. 85.75( 7) 79.98(11)
33 Mařík Karel FSP7200 163.82 22. 28.60(30) 59.35(24) 36.63(27) 39.24(22)
34 Janeček Ondřej SOB7001 152.90 22. 47.34(25) 52.76(28) 52.80(22)
35 Procházka Antonín DCE5500 151.05 8. 83.17( 8) 67.88(17)
36 Černý Michal ROU7505 149.97 17. 73.24(17) 14.53(37) 62.20(18)
37 Přibík Martin PGP7406 131.21 10. 50.42(24) 80.79(10)
38 Svoboda Jakub FSP7601 129.76 20. 52.76(23) 30.15(32) 46.85(20)
39 Tomášek Jakub FSP7613 128.99 15. 60.67(23) 68.32(15)
40 Zakouřil Václav VSP7401 125.71 17. 60.04(17) 65.67(21)
41 Foršt Jakub DOR7501 114.16 21. 57.53(21) 56.63(27)
42 Černý Ondřej CEP7800 111.02 19. 47.52(24) 63.50(19)
43 Vítek Jiří DKL7300 110.76 27. 30.93(27) 52.14(29) 27.69( P)
44 Novák Libor OKP6504 104.35 1. 104.35( 1)
45 Zámečník David KAM7500 101.36 1. 101.36( 1)
46 Hošek Václav DKP8000 100.06 2. 100.06( 2)
47 Aschermann Jan VSP6902 99.59 3. 99.59( 3)
48 Lebeda Dušan SPC7312 98.58 3. 98.58( 3)
49 Kužel Tomáš FSP7610 96.79 3. 96.79( 3)
50 Kovářík Tomáš KAM6901 95.63 3. 95.63( 3)
51 Pohl Zdeněk TAP7606 93.83 5. 93.83( 5)
52 Pastuszek Jakub VSP7500 90.25 8. 0.00( D) 90.25( 8)
53 Melichar Jan DKP7500 88.95 5. 88.95( 5)
54 Blažek Martin ZVO7505 87.98 7. 87.98( 7)
55 Poborský Petr EKP7500 84.14 8. 84.14( 8)
56 Kurfürst Pavel FSP7400 81.89 12. 81.89(12)
57 Dočkal Tomáš PGP7711 80.43 12. 80.43(12)
58 Ptáček Jan PVP7200 75.46 13. 75.46(13)
59 Balej Jiří KAM7201 74.10 14. 74.10(14)
60 Choutka Jaroslav SOB6301 72.26 16. 72.26(16)
61 Bergl Tomáš TJP7801 64.82 15. 64.82(15)
62 Pecháček Libor RIC7600 64.40 21. 64.40(21)
63 Štrait Martin VSP7602 61.25 22. 61.25(22)
64 Matoušek Petr EKP7503 59.28 19. 59.28(19)
65 Hřivna Štěpán PGP7507 57.14 25. 57.14(25)
66 Petříček Martin MKP8000 54.20 24. 54.20(24)
67 Šlapánek René ROU7904 53.11 22. 53.11(22)
68 Sliva Jan SCP7300 53.05 16. 53.05(16)
69 Čermák Daniel EKP7510 51.68 18. 51.68(18)
70 Izák Petr LME7800 50.15 30. 50.15(30)
71 Marek Jan LBE6100 47.02 32. 47.02(32)
72 Zeman Tomáš DCE7500 43.81 25. 43.81(25)
73 Ledinský Martin DKP7901 43.14 26. 43.14(26)
74 Píchal Jan VSP5202 39.46 33. 39.46(33)
75 Vejražka Jiří KPY7400 38.50 20. 30.62(29) 0.00( D) 7.88(20)
76 Růžička Jan RIC7402 34.96 19. 34.96(19)
77 Čech Zdeněk ROZ7300 33.03 26. 33.03(26)
78 Schnabl Petr RIC7404 31.83 31. 18.10(31) 13.73(38)
79 Chramosta Tomáš KAM7601 31.57 23. 27.59(27) 0.00( D) 3.98(28) 0.00(23)
80 Polívka Petr RIC7401 29.61 23. 29.61(23)
81 Starý Jan FSP7800 26.76 28. 26.76(28)
82 Tuček Michal DKP8202 18.82 36. 18.82(36)
83 Coufal Marek ROU7400 17.07 29. 17.07(29)
84 Perkner Radim ZVO8001 2.43 21. 0.00(24) 2.43(21)
85 Hladík Zdeněk DKP7401 0.56 33. 0.00(33) 0.56(39)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Baldrian Petr PGP7203 428.63 1. 107.16( P)102.90( 1) 102.58( 2) 102.85( 1) 108.49( 1)103.38( 1)109.60( 1)
2 Bejvl Jakub LME7100 412.55 1. 107.06( 1) 103.36( 1) 99.22( 2) 97.89( 2) 102.74( 2) 99.39( 2)
3 Doubek Petr SLA7000 380.63 2. 99.71( 2) 94.05( 3) 95.06( 5) 91.81( 5) 78.49( 8) 82.05( 9)
4 Kalousek Jiří DKP6901 360.66 3. 86.34( 5) 95.91( 3) 75.33(12) 82.43( 7) 92.19( 4) 69.51(12) 86.22( 6)
5 Matoušek Martin SLA7100 351.14 3. 97.92( 3) 93.62( 3) 89.45( 5) 70.15(12)
6 Kabát Jan EKP6912 344.05 5. 79.95( 8) 91.78( 6) 81.00( 8) 84.51( 9) 66.63(13) 86.76( 5)
7 Straka Lukáš SLA7002 338.34 6. 82.59( 6) 87.89( 8) 73.93(13) 87.85( 6) 80.01( 7)
8 Šubrt Antonín DKP7100 334.20 6. 77.48(10) 88.00( 7) 76.21(10) 84.35( 6) 84.37(10)
9 Šrámek Petr RIC6905 329.73 4. 86.66( 4) 70.02(12) 76.20(18) 81.77( 6) 85.10( 7)
10 Bláha Jan SJP6800 321.26 7. 81.13( 7) 81.10( 7) 76.16( 9) 82.87( 8)
11 Cincibus Pavel FSP6605 305.76 11. 84.91(14) 70.28(14) 35.40(24) 78.19(16) 72.38(11) 70.20(11)
12 Velichkov Petar DKP6704 304.11 11. 77.02(11) 78.37(16) 66.75(17) 0.00( D) 81.97(13) 61.94(15) 18.28(31)
13 Reichl Michal MKP6402 277.50 12. 85.71(12) 62.07(18) 62.90(15) 66.82(23) 45.99(22) 49.17(20)
14 Žemla Tomáš KAM7105 273.23 3. 96.54( 4) 82.81(12) 93.88( 3)
15 Maleček Vít PGP6801 265.32 15. 66.33( P) 72.76(19) 68.72(15) 23.57(28) 57.51(28)
16 Veljačik Pavel SCP6200 264.73 3. 95.91( 3) 92.13( 4) 76.69( 8)
17 Mach Radovan VSP6600 259.05 3. 93.23( 3) 80.66(15) 85.16( 5)
18 Stehno Pavel DKP4900 244.10 15. 52.47(24) 70.46(22) 50.42(21) 59.52(26) 35.14(26) 61.65(15)
19 Fiala Zdeněk TAP5501 237.28 10. 51.92(25) 43.03(24) 72.62(10) 68.35(21) 44.39(24) 42.98(24)
20 Balej Jiří KAM7201 232.75 6. 62.60(15) 85.25(13) 84.90( 6)
21 Forst Libor MFP6301 228.64 16. 57.74(32) 52.86(20) 60.26(16) 57.78(27) 44.75(23) 49.67(19)
22 Kettner Pavel HCE5900 216.53 13. 73.78(13) 77.66(17) 65.09(14)
23 Kožina Petr PGP6000 215.43 8. 53.86( P) 85.35( 8) 76.22(10)
24 Klaška Pavel DKP6500 214.60 9. 81.28(14) 77.99( 9) 55.33(16)
25 Tihon Jaroslav TAP6102 204.07 20. 47.26(29) 58.77(31) 0.00(36) 18.60(32) 50.19(20) 47.85(21)
26 Kohl Jiří KPY6201 194.96 19. 57.67(19) 45.16(23) 43.91(21) 47.71(30) 44.42(22)
27 Sanna Roberto DKP6703 190.84 23. 44.98(31) 61.52(27) 40.33(25) 22.99(29) 33.42(35) 44.01(23)
28 Přibík Jan PGP6301 186.76 14. 0.00( D) 63.48(14) 54.20(17) 69.08(14)
29 Sedláček Jaroslav ROZ6801 184.62 20. 27.59(35) 72.30(20) 39.81(26) 0.00(36) 44.40(31) 21.02(30) 28.11(29)
30 Hořínek Jaroslav VSP5000 183.31 11. 45.80(30) 67.27(16) 70.24(11)
31 Špičák Aleš DKP5500 182.37 14. 64.33(14) 65.30(25) 52.74(18)
32 Svoboda Ondřej ROZ7100 177.99 18. 54.98(23) 77.34(18) 0.00(34) 18.96(31) 26.71(28) 15.35(33)
33 Strnad Pavel HCE7100 173.54 16. 50.45(17) 67.76(22) 55.33(16)
34 Hejtmánek Vladimír TAP5802 165.77 17. 61.18(17) 56.61(19) 47.98(19)
35 Pavlů Jaroslav DCE6100 164.43 21. 56.48(21) 59.34(30) 20.30(30) 25.74(29) 22.87(30)
36 Lorenc Václav DOR7200 160.49 16. 61.87(16) 37.57(29) 61.05(24)
37 Votava Petr KNC6602 160.07 21. 68.06(24) 6.78(35) 46.46(21) 38.77(26)
38 Jonáš Radek ZVO6901 156.68 11. 75.54(11) 81.14(15)
39 Beneš Jan DKL6600 154.09 25. 21.52(37) 60.49(29) 33.56(25) 38.52( P)
40 Šimša Jaromír MFP7100 151.19 9. 77.98( 9) 73.21(10)
41 Španěl Ondřej DOR7100 147.91 12. 74.10(12) 73.81(20)
42 Hejsek Jiří KAM6900 147.17 17. 44.43(32) 77.46(17) 25.28(27)
43 Aster Vladimír SLA6500 143.71 13. 46.01(20) 27.79(27) 69.91(13)
44 Kopečný Mojmír TAP6402 134.24 10. 87.20(10) 47.04(22)
45 Hošek Ladislav SCP6001 121.91 21. 49.73(28) 72.18(21)
46 Pliska Miloš PGP6304 121.27 19. 70.00(23) 51.27(19)
47 Zmátlo Radek TAP6400 118.37 25. 50.64(27) 26.82(36) 40.91(25)
48 Fanta Miroslav EKP5800 117.23 19. 41.23(35) 76.00(19)
49 Buk Jiří ROU6901 108.05 20. 57.35(20) 10.47(32) 0.00( D) 40.23(32) 0.00( D)
50 Betlach Miroslav DKP6300 106.28 16. 55.66(16) 50.62(18)
51 Aschermann Jan VSP6902 101.18 2. 101.18( 2)
52 Hric Jan MFP6300 99.58 26. 64.04(26) 35.54(34)
53 Aschermann David KAM6500 97.34 18. 59.04(18) 38.30(28)
54 Siegl Roman MFP6700 95.91 3. 95.91( 3) 0.00( D)
55 Škácha Michal KAM7102 95.13 22. 41.35(34) 41.49(22) 12.29(39)
56 Kovářík Tomáš KAM6901 92.36 4. 92.36( 4)
57 Ždimera Zdeněk LME7000 91.98 25. 60.36(25) 31.62(28)
58 Mach Martin LME6800 91.46 26. 11.77(31) 25.90(26) 53.79(29)
59 Bílý Milan JES7001 91.01 3. 91.01( 3)
60 Valášek Petr KAM6600 87.77 9. 87.77( 9)
61 Ročejdl Marek KAM6400 87.21 4. 87.21( 4)
62 Rakovec Michal SCP6901 86.74 11. 86.74(11)
63 Suk Jiří MFP6401 86.56 7. 86.56( 7)
64 Chum Jaroslav SLP6601 83.96 11. 83.96(11)
65 Bořánek Petr VSP7000 79.72 9. 79.72( 9)
66 Jaroš Vladimír DCE5400 64.29 13. 64.29(13)
67 Renda Miroslav KAM7106 61.52 27. 61.52(27)
68 Šebek Martin DKP6705 57.05 33. 57.05(33)
69 Mack Tomáš KAM6601 56.99 30. 40.23(33) 16.76(30)
70 Uhlíř Patrik LBE7000 56.48 21. 56.48(21) 0.00( D)
71 Hankovec Petr KAM7101 51.46 26. 51.46(26)
72 Šimek Miroslav LME6300 49.87 18. 49.87(18)
73 Valla Zdeněk ZVO6501 47.44 32. 11.52(39) 19.83(38) 16.09(32)
74 Swart Jan DKL7001 42.87 33. 27.31(36) 0.00(37) 15.56(33)
75 Hora Vladimír VSP5100 40.77 23. 40.77(23)
76 Kraml Martin ZVO7102 40.08 33. 35.62(34) 2.62(33) 1.84(34)
77 Sysel Zdeněk PGP5200 39.03 27. 39.03(27) 0.00(37)
78 Šimek Tomáš FSP6304 38.77 33. 38.77(33)
79 Brachtl Daniel ZVO6902 36.54 25. 36.54(25)
80 Hájek Tomáš ZVO6401 36.08 27. 0.00( D) 36.08(27)
81 Novák Petr TJP6302 24.18 37. 0.00(41) 24.18(37)
82 Himmel Petr OKP6500 19.37 38. 19.37(38)
83 Kubů Jaroslav OLP6701 15.85 31. 15.85(31)
84 Řada Richard DKP6701 12.34 36. 0.00(43) 12.34(36) 0.00(38) 0.00(39)
85 Javůrek Jaromír VSP7110 12.33 34. 12.33(34)
86 Dobeš Václav KPY5701 11.38 32. 11.38(40) 0.00(39) 0.00(38) 0.00(40) 0.00(32) 0.00(35)
87 Hlubuček Tomáš KAM6603 1.66 37. 1.66(41) 0.00(37)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Červinka Jaroslav OKP5803 424.68 1. 105.61( 1)108.07( 1) 98.13( 2) 103.38( 1)107.62( 1)
2 Hrabánek David PGP6003 413.99 1. 103.50( P) 110.32( 1) 98.48( 2)101.69( 2)
3 John Vladimír OLP5502 396.82 1. 104.84( 1) 98.94( 2) 90.69( 3)102.35( 2)
4 Nentvich Lubomír DOR5800 354.64 3. 95.09( 3) 95.44( 3) 79.04( 6) 76.35( 4) 76.98(10) 85.07( 5)
5 Strejc Jaroslav ZVO6101 346.65 3. 88.76( 4) 86.40( 6) 81.91( 5) 76.35( 4) 82.75( 7) 88.74( 3)
6 Šváb Jan VSP5801 336.17 4. 88.43( 5) 83.46(10) 78.94( 7) 0.00( D) 70.02(15) 85.34( 4)
7 Buriánek Jaromír SCP4700 322.85 5. 87.75( 5) 61.28(11) 86.42( 6) 87.40( 6)
8 Koč Lumír MKP5401 319.87 6. 78.43( 7) 80.18(11) 55.06(13) 81.65( 8) 77.21(10) 79.61( 6)
9 Kudrnáč Martin HCE5901 305.66 7. 71.86(11) 86.28( 7) 58.12(11) 72.79( 7) 74.73(11)
10 Jaroš Vladimír DCE5400 297.74 1. 98.14( 3) 90.69( 3)108.91( 1)
11 Borovička Milan FSP6104 284.46 7. 77.49( 8) 66.84(12) 56.13(13) 67.39( 8) 64.04(13) 29.17(19) 72.74( 7)
12 Dlouhý Jiří DKP5700 271.56 2. 100.07( 2) 92.84( 4) 78.65( 8)
13 Šámal Václav OKP5600 268.56 4. 0.00( D) 86.62( 4) 93.20( 4) 88.74( 5)
14 Kraus Ota TJP5700 256.33 10. 72.11(10) 57.49(12) 61.28(11) 65.45(12)
15 Buk Miloslav ROU6202 245.85 9. 68.96(12) 0.00(13) 58.85(10) 0.00( D) 63.87(14) 54.17( 9)
16 Jahn Pavel SCP5500 220.18 9. 0.00( D) 65.72( 9) 77.95( 9) 76.51(11)
17 Paukert Milan TJP5000 217.37 10. 55.79(14) 59.31(15) 52.78(17) 49.49(10)
18 Kavka Jiří SCP5900 209.72 5. 44.12(16) 87.86( 5) 77.74( 9)
19 Grivalský Michal PGP5900 205.51 11. 51.38( P) 50.78(16) 51.37(15) 51.98(18) 15.94(20) 44.46(11)
20 Dudík Petr DOR5500 181.35 9. 72.31( 9) 54.62(15) 54.42(14)
21 Kohl Jiří KPY6201 164.47 8. 84.25( 9) 80.22( 8)
22 Soukup Václav VSP5600 150.00 6. 75.60( 6) 74.40(12)
23 Cedrych Karel TJP5500 144.76 8. 59.94(13) 84.82( 8)
24 Tomaščin Jaroslav MKP5800 126.62 10. 63.06(10) 63.56(16)
25 Štětina Jiří HCE6100 125.68 9. 48.35(15) 77.33( 9) 0.00(21)
26 Sysel Zdeněk PGP5200 122.41 14. 49.80(19) 72.61(14)
27 Špičák Aleš DKP5500 100.24 2. 100.24( 2)
28 Malačka Milan DKP6000 91.90 12. 48.19(20) 43.71(18) 0.00(12)
29 Kettner Pavel HCE5900 91.68 3. 91.68( 3)
30 Hošek Ladislav SCP6001 91.56 3. 91.56( 3)
31 Peterka František TJP4900 87.33 6. 87.33( 6)
32 Wald František FSP5300 80.80 7. 80.80( 7)
33 Brumek Stanislav DKL5201 79.96 16. 21.49(18) 58.47(16)
34 Marek Jan LBE6100 73.25 13. 73.25(13)
35 Zákostelecký František SOB5501 56.35 16. 0.00(16) 56.35(17)
36 Knotek Kamil OLP5701 55.31 8. 55.31( 8)
37 Svobodný Petr DKP5800 49.69 14. 49.69(14) 0.00( D)
38 Toušek Miloslav MKP5000 30.97 17. 30.97(17)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Novotný Jiří SLP4601 408.99 1. 100.32( 2) 94.90( 3) 105.92( 2) 99.06( 3) 91.15( 6) 103.69( 1)
2 Čadil Jan FSP4300 393.55 1. 87.79( 4) 90.47( 2) 105.59( 1) 83.21( 3) 97.00( 4) 96.45( 3) 94.51( 3)
3 Novák Miloš SCP4600 390.47 1. 85.55( 5) 79.74( 3) 110.87( 1) 91.12( 5) 86.68( 7)101.80( 2)
4 Přeček Zdeněk SCP5200 373.31 1. 77.49( 6) 100.76( 1)101.15( 2) 93.91( 5)
5 Paul Josef DCE4401 289.44 6. 37.89(13) 79.75( 6) 86.10( 6) 63.52( 8) 60.07( 9)
6 Borák Stanislav EKP5212 286.73 2. 100.18( 2) 92.11( 5) 94.44( 4)
7 Nosál Stanislav LBE4600 279.88 4. 75.10( 6) 82.70( 4) 64.73(10) 57.35( 9) 48.62(12)
8 Ryšavý Vít TJP4700 276.72 5. 46.45(11) 79.90( 5) 66.93( 9) 18.63(16) 83.44( 6)
9 Fujan Sláva DKL4800 269.87 1. 100.00( 1) 102.40( 1) 67.47( P)
10 Lebduška Petr ROU4702 247.65 2. 76.99( 7) 99.50( 2) 71.16( 8) 0.00( D)
11 Rakovec Miloš SCP4500 241.88 7. 57.30( 9) 68.74( 7) 56.38(10) 59.46(10)
12 Valášek Josef SCP4501 202.70 9. 0.00(16) 65.52( 9) 52.20(13) 39.63(14) 45.35(13)
13 Hamáček Bohuslav LBE5000 185.72 4. 44.49(12) 84.31( 4) 56.92(11)
14 Hojný Oldřich SCP5201 182.22 7. 55.57(10) 55.39(11) 71.26( 7)
15 Mudr Stanislav DCE4400 167.20 7. 46.04( 7) 34.40(11) 34.30(14) 52.46(12)
16 Duda František KPY4600 160.82 11. 33.92(14) 12.39(12) 59.03(11) 39.21(15) 28.66(14)
17 Procházka Aleš DKP4700 152.33 5. 76.43( 8) 75.90( 5)
18 Uher Petr VSP5001 108.71 1. 108.71( 1)
19 Jelínek Martin PGP5103 93.53 4. 93.53( 4)
20 Hora Vladimír VSP5100 90.98 3. 90.98( 3)
21 Dohnal Josef VSP4300 89.21 7. 17.14(15) 72.07( 7)
22 Kolský Alexander PGP5000 83.36 8. 0.00(17) 67.15( 8) 11.14(17) 5.07(15)
23 Procházka Zdenko DKP4300 76.56 4. 76.56( 4)
24 Brumek Stanislav DKL5201 75.68 5. 75.68( 5)
25 Otta Pavel JES4601 67.24 8. 67.24( 8)
26 Kramoliš Jan PVP5000 53.94 12. 53.94(12)
27 Matějů Ivan UVP4600 49.28 13. 49.28(13)
28 Dvořák Jaromír PGP4601 36.70 10. 36.70(10)
H75
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Attl Vladimír PGP3800 437.68 1. 102.14( 2) 108.83( 2)126.71( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Hlavatý Karel SJP4200 301.84 1. 71.74( 4)100.00( 1) 53.06( 5) 65.53( 3) 27.34( 3) 34.11( 3) 64.57( 2)
3 Zábranský Emil SLA4200 281.71 1. 108.18( 1) 110.38( 1) 63.15( 2) 0.00( D)
4 Bláha Svatopluk SJP3501 278.24 2. 89.69( 3) 80.79( 3)107.76( 2) 0.00( D)
5 Louša František KPY3700 174.56 3. 0.00( D) 33.09( 6) 57.36( 4) 18.94( 4) 26.85( 4) 57.26( 3)
6 Kalivoda Viktor KNC3300 125.00 4. 35.80( 7) 59.38( 4) 29.82( 6)
7 Semorád Miloš SCP3300 100.79 2. 58.08( 5) 42.71( 2)
8 Hanák Milan FSP3400 88.89 6. 37.80( 6) 25.03( 7) 26.06( 7)
9 Kalivoda Vladimír KNC3800 56.94 5. 0.00( 8) 11.11( 8) 45.83( 5)