Výsledky závodu: Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - podzim 2017 - stav po 5 závodech

Datum:
01.09.2017
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček FSP Ano Ano
2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček KAM Ano Ano
2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček KAM Ano Ano
2017-11-0505.11.2017 Oblastní žebříček SLA Ano Ano
Kategorie:
D35     D45     D55     D65     D75     H35     H45     H55     H65     H75    
D35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Městková Lucie TEP7850 330.37 1. 112.47( 1) 100.23( 2) 105.45( 1)112.45( 1)
2 Šimerková Olga PGP7551 303.04 2. 105.21( 2) 0.00( D) 95.03( 3)102.80( 2)
3 Petriláková Petra DOR7656 271.58 2. 101.54( 2) 42.43(19) 79.72( 7) 90.32( 5)
4 Ptáčková Kateřina PGP7350 253.57 2. 82.32( 3) 77.03( 6) 70.65(12) 94.22( 2)
5 Kotková Lenka RIC7352 237.63 3. 57.08( 9) 96.19( 3) 53.01(15) 74.45( 9) 66.99(11)
6 Mrázová Pavla DCE5550 232.24 4. 65.75( 9) 73.79(10) 92.70( 4)
7 Sedláčková Petra ROZ7050 214.51 1. 55.47(12)102.27( 1) 33.04(23) 56.77(17) 43.97(18)
8 Perknerová Barbora ZVO8151 199.39 4. 57.11( 8) 95.57( 4) 46.71(17)
9 Janderová Markéta SOB7750 196.06 13. 45.39(15) 82.05(14) 2.43(36) 68.62(13) 18.79(24)
10 Pecharová Michaela TJP6550 190.54 5. 77.42( 5) 49.78(17) 58.93(16) 54.19(16)
11 Zemková Helena SLA7450 189.45 9. 90.85( 9) 35.45(29) 63.15( P)
12 Pokorná Magdaléna PGP7562 177.91 3. 84.58( 4) 93.33( 3)
13 Skripniková Kateřina FSP8051 175.23 13. 84.25(13) 34.88(21) 56.10(19)
14 Konečná Marcela EKP7257 165.09 5. 78.74( 5) 86.35( 5)
15 Vildmonová Pavla PGP7454 160.78 4. 73.55( 7) 87.23( 4)
16 Tolarová Ivana RIC7650 158.17 15. 81.74(15) 23.60(28) 52.83(22) 0.98(31)
17 Šrámková Iva RIC7251 153.82 3. 62.07(14) 91.75( 3)
18 Pangrácová Jana MFP7653 150.42 5. 95.25( 5) 55.17(20)
19 Housková Monika DOR7551 146.52 10. 48.02(14) 88.65(10) 9.85(33) 0.00(36)
20 Bezpalcová Zuzana OKP7454 146.29 7. 64.29(13) 82.00( 7)
21 Hudosová Gabriela RIC7299 145.13 16. 81.53(16) 22.84(29) 40.76(26)
22 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 141.88 11. 56.13(11) 31.46(26) 54.29(21)
23 Brandejsová Petra DKP7853 140.53 7. 92.21( 7) 48.32(24)
24 Blahutová Hanka MFP7953 137.78 8. 65.05(11) 72.73( 8)
25 Forstereviczová Jana DOR7653 134.08 7. 64.21( 7) 69.87( 8)
26 Dobiášová Hana ROU7451 133.22 12. 85.41(12) 47.81(18)
27 Papicová Silvie BZP7651 131.02 7. 38.81(17) 92.21( 7) 0.00( D)
28 Izáková Ivana EKP7453 127.81 10. 56.61(10) 9.97(32) 61.23(15)
29 Pračková Zita RIC7850 124.05 10. 50.69(13) 65.37(10) 7.99(33)
30 Mišeková Martina KAM7851 114.35 11. 88.13(11) 26.22(23)
31 Němcová Barbora SOB7550 111.96 8. 34.19(22) 77.77( 8)
32 Balusková Ida OKP7350 107.23 16. 50.86(16) 56.37(18)
33 Vaněčková Petra TJP7950 106.77 6. 94.41( 6) 12.36(28)
34 Ryšavá Magdalena PGP7650 104.73 1. 104.73( 1) 0.00( D)
35 Kotenová Klára RIC7252 102.00 18. 13.17(18) 31.71(25) 35.01(30) 35.28(19)
36 Pilařová Kateřina CEP8050 100.66 14. 0.72(37) 65.30(14) 34.64(20)
37 Malečková Iva PGP7559 96.93 10. 29.05(27) 67.88(10)
38 Siegerová Lucie TAP7552 86.11 6. 0.00( D) 86.11( 6)
39 Hellerová Alena ROU7850 83.98 17. 81.42(17) 2.56(34) 0.00(32)
40 Šimšová Jana MFP7651 81.22 4. 81.22( 4)
41 Králová Michaela MFP7959 80.60 6. 80.60( 6)
42 Maříková Markéta FSP7351 79.15 13. 18.59(30) 60.56(13)
43 Lorencová Marcela DOR7752 75.98 18. 75.98(18)
44 Brettlová Marta PGP7557 72.77 11. 72.77(11)
45 Forštová Jitka PGP7558 72.15 9. 72.15( 9)
46 Seidlová Barbora EKP7955 69.83 24. 31.90(24) 37.93(27)
47 Hladíková Zuzana DKP7852 69.27 19. 69.27(19) 0.00(40) 0.00(35)
48 Svítilová Pavla BZP7750 68.12 14. 11.09(19) 0.00(39) 57.03(14)
49 Haková Magda PGP7651 67.18 20. 67.18(20) 0.00(41)
50 Procházková Jana DKP8052 66.66 21. 0.00(45) 36.65(28) 30.01(21)
51 Kučerová Berenika DCE8050 64.67 12. 64.67(12)
52 Pavlů Lenka MFP7753 64.37 6. 64.37( 6)
53 Jirasová Jana DOR7450 63.92 21. 62.78(21) 0.00(38) 1.14(34) 0.00(34)
54 Paulíny Monika TAP8151 62.14 12. 62.14(12)
55 Asterová Jana SLA7451 61.80 16. 41.20(16) 20.60( P)
56 Kurfürstová Magdalena FSP7852 59.54 20. 37.93(20) 21.61(32)
57 Grolichová Lucie ZBP7850 55.40 15. 55.40(15)
58 Krumlovská Barbora RIC8050 52.34 23. 0.00( D) 52.34(23)
59 Koppová Ingrid SLP7960 48.01 25. 48.01(25)
60 Marholdová Martina ZVO7451 42.46 22. 42.46(22) 0.00(48) 0.00(38) 0.00(33)
61 Grimmerová Mariana RIC8051 32.22 31. 32.22(31)
62 Stará Vendula FSP8150 27.16 22. 27.16(22)
63 Kándlová Adéla DCE7550 17.00 25. 17.00(25)
64 Rejšková Alena KAM7750 16.68 26. 16.68(26)
65 Bohatá Pavla UVP7450 16.06 31. 16.06(31)
66 Nekvasilová Monika DKP7650 14.63 27. 0.00(40) 14.63(27)
67 Fibírová Zuzana FSP7555 9.83 29. 0.00( D) 0.00( D) 9.83(29)
68 Kučerová Lenka SLP7963 9.41 30. 0.00(37) 9.41(30)
69 Izdná Petra DKP8051 2.49 35. 2.49(35)
D45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Voltrová Svatava ROZ6150 309.74 1. 100.51( 2)104.45( 1) 99.68( 2) 48.51(18) 104.78( 1)
2 Čiháková Lenka KNC6750 294.44 2. 97.99( 2) 96.94( 3) 99.51( 2) 87.20( 7)
3 Neumannová Renata PVP6650 292.70 1. 100.66( 1) 94.06( 4) 97.98( 2)
4 Kavková Dana SCP6150 286.89 3. 98.83( 3) 90.83( 5) 97.23( 3)
5 Bejčková Jana DKL7150 281.99 3. 90.58( 6) 95.39( 3) 96.02( 4)
6 Fantová Libuše EKP5650 273.53 4. 93.06( 4) 91.71( 5) 88.76( 6)
7 Němečková Jarmila VSP6650 266.92 4. 84.98(12) 95.02( 4) 86.92( 8)
8 Benešová Jaroslava DKL7050 256.74 8. 81.66( 9) 85.58( P) 89.50( 8) 69.97(16)
9 Klapalová Pavla VSP7099 236.61 6. 85.77( 7) 83.17( 6) 67.67(17)
10 Forstová Lenka MFP6850 236.13 4. 86.78( 4) 89.43( 9) 59.92(15)
11 Kettnerová Lenka HCE6450 232.11 6. 86.49( 6) 70.46(15) 69.19(12) 75.16(13)
12 Cincibusová Ivana FSP6651 222.45 7. 89.82( 7) 83.06( 7) 49.57(23)
13 Tachezy Ruth DOR6451 210.65 10. 85.81(11) 76.66(10) 48.18(24)
14 Svobodná Eva DKP5851 209.73 11. 59.82(15) 72.85(11) 27.56(36) 77.06(11)
15 Valentová Helena OKP6550 208.47 1. 103.37( 1)105.10( 1)
16 Procházková Miluše DCE5450 203.88 10. 79.87(10) 47.93(27) 47.85(19) 76.08(12)
17 Kašparová Irena SLA6852 201.45 10. 59.22(16) 75.08(10) 40.87(32) 67.15( P)
18 Klusáková Jitka DKP5651 197.81 8. 39.58(24) 79.90( 8) 78.33(10)
19 Dudová Hana DKP5752 191.04 13. 56.90(20) 72.53(13) 51.50(25) 45.09(23) 61.61(19)
20 Foglarová Naďa DKP6553 189.69 12. 69.28(12) 68.72(17) 51.69(24) 46.45(21)
21 Nová Jana DOR7150 186.27 6. 52.26(22) 83.99( 6) 50.02(17)
22 Komersová Jana KNC6550 182.81 3. 85.25( 8) 97.56( 3)
23 Havlíčková Jindra KNC6150 179.43 9. 57.65(19) 78.37( 9) 43.41(28) 18.19(29)
24 Úlehlová Monika TAP6950 173.09 5. 81.16(13) 91.93( 5)
25 Votavová Renata KNC6452 156.67 6. 31.43(27) 83.99( 6) 41.25(31) 0.00( D)
26 Šimůnková Martina TAP6851 153.75 12. 46.65(23) 72.75(12) 9.17(38) 15.83(31) 34.35(30)
27 Řadová Jaromíra DKP6551 151.57 14. 61.65(14) 24.39(20) 65.53(18)
28 Zimmerová Lenka ZVO6451 151.02 18. 39.32(25) 63.63(18) 42.78(30) 44.61(24)
29 Ždimerová Monika LME6950 146.25 21. 0.00( D) 42.97(29) 45.93(22) 57.35(21)
30 Hrdličková Ludmila SLA6950 145.65 20. 50.03(26) 47.07(20) 48.55( P)
31 Janečková Veronika SOB7151 144.19 13. 77.72(14) 66.47(13)
32 Tihonová Jindra TAP6253 140.26 11. 64.48(18) 75.78(11)
33 Doležalová Vlasta PGP5550 137.49 13. 67.22(13) 70.27(16) 0.00( D)
34 Mudrová Martina HCE6451 134.41 22. 58.43(22) 33.79(26) 42.19(29)
35 Straková Jana SLA7251 119.85 16. 69.99(16) 0.00(42) 9.91(32) 39.95( P)
36 Krotilová Magdaléna BZP7150 119.08 5. 84.20( 5) 34.88(33)
37 Melišíková Radka TAP7152 114.77 20. 55.63(23) 59.14(20)
38 Kohlová Alena KPY6051 93.32 14. 29.47(35) 63.85(14)
39 Bochenková Jana DOR6150 87.08 10. 87.08(10)
40 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 86.64 5. 86.64( 5)
41 Šedivá Miroslava EKP5750 85.76 9. 85.76( 9)
42 Kotenová Klára RIC7252 81.87 8. 81.87( 8)
43 Mědílková Iva SPC7160 77.91 9. 77.91( 9)
44 Červinková Jitka OKP6451 75.83 11. 75.83(11)
45 Sládková Eva TEH5751 74.41 14. 74.41(14)
46 Štrossová Jiřina DCE5650 72.68 15. 72.68(15)
47 Přibíková Monika PGP7256 71.61 28. 28.27(28) 43.34(28)
48 Surkova Nadežda DKL7153 70.31 14. 70.31(14) 0.00( D)
49 Buková Zdeňka ROU7051 70.20 15. 70.20(15) 0.00(41) 0.00(36)
50 Malačková Jana DKP6150 66.54 27. 34.18(34) 32.36(27)
51 Baziková Lucie TJP6451 65.82 17. 65.82(17)
52 Tichovská Jitka PGP6153 63.91 19. 63.91(19)
53 Buková Jana ROU7150 63.27 20. 0.00(21) 63.27(20)
54 Blahová Markéta EKP6951 61.43 25. 23.81(37) 37.62(25) 0.00(33)
55 Illnerová Daniela DKP6651 61.17 21. 61.17(21)
56 Freyová Michaela KPY6050 58.92 17. 58.92(17)
57 Hankovcová Lenka KAM7053 57.91 18. 57.91(18)
58 Kohoutová Pavla KNC6251 55.85 21. 55.85(21)
59 Klašková Kateřina DKP6750 55.10 22. 55.10(22)
60 Landovská Ivana PGP6251 51.05 16. 51.05(16)
61 Vítková Marie DKL7054 50.06 26. 33.37(26) 16.69( P) 0.00(34)
62 Beranová Iva VSP7150 46.92 25. 46.92(25)
63 Ježková Regina PGP6352 44.21 26. 0.00( D) 44.21(26)
64 Slavíková Kateřina PGP6650 43.80 27. 43.80(27)
65 Bártová Pavla ZVO7152 43.20 28. 26.34(28) 0.00(40) 7.00(33) 9.86(32)
66 Jandová Kateřina DKL7252 38.30 31. 12.77( P) 25.53(31)
67 Míchalová Marcela KPY6850 30.86 19. 0.00(30) 30.86(19) 0.00(37)
68 Dobešová Monika KNC7151 28.59 29. 19.42(29) 9.17(38)
69 Tichá Dagmar DKP7250 16.35 30. 16.35(30)
D55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Hrabánková Ilona PGP6250 298.36 1. 91.82( 5) 100.00( 1)100.78( 2) 0.00( D) 97.58( 2)
2 Štrossová Jiřina DCE5650 286.20 1. 106.20( 1) 91.15( 3) 88.85( 3)
3 Cabrnochová Hana DKL5550 253.46 5. 91.82( 5) 84.49( P) 77.15( 5)
4 Šilerová Zdena KNC5750 252.80 2. 76.40(10) 97.34( 2) 79.06( 5) 46.51( 6) 19.03( 8)
5 Hejtmánková Alena TAP5452 222.21 3. 74.72( 6) 51.94( 5) 95.55( 3)
6 Beranová Vlasta UVP5450 213.63 3. 60.01(11) 92.75( 3) 44.62( 7) 60.87( 7)
7 Tichovská Jitka PGP6153 211.78 1. 97.87( 2) 113.91( 1)
8 Wolkerová Dagmar TJP5250 193.69 4. 83.25( 8) 84.94( 4) 25.50( 9)
9 Ryšavá Lubomíra TJP4750 185.13 7. 82.84( 9) 65.36( 7) 36.93( 8)
10 Zavadilová Naďa SCP5450 137.06 4. 71.99( 4) 65.07( 6)
11 Kujanová Martina BZP5850 108.06 1. 108.06( 1)
12 Lacigová Ivana VSP5950 106.87 1. 106.87( 1)
13 Michálková Jiřina VSP6151 97.25 2. 97.25( 2)
14 Kohlová Alena KPY6051 95.93 3. 95.93( 3)
15 Mrázová Pavla DCE5550 95.21 4. 95.21( 4)
16 Dlouhá Jana DKP5950 87.72 7. 87.72( 7)
17 Freyová Michaela KPY6050 81.92 4. 81.92( 4)
18 Špičáková Lenka DKP5850 54.25 12. 54.25(12)
19 Šámalová Hana OKP6151 44.91 13. 44.91(13)
D65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Haňkovská Jana PGP4050 323.39 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)108.40( 1)114.99( 1)
2 Kubátová Milada PGP4750 293.10 2. 82.36( 4) 97.65( 2) 53.18( 4) 106.84( 2) 88.61( 3)
3 Stehnová Hana DKP5150 257.26 2. 83.57( 3) 85.29( 3) 88.40( 2) 82.02( 4) 79.49( 4)
4 Zmeková Míla SLP4451 241.89 2. 92.26( 2) 77.94( 4) 67.00( 6) 71.69( 6)
5 Zemánková Eva MKP5150 178.29 2. 81.89( 3) 96.40( 2)
6 Nováková Jiřina UVP4950 155.15 5. 81.79( 5) 73.36( 5)
7 Lohrová Jarmila SCP4650 89.08 5. 46.72( 5) 42.36( 7)
8 Jůzková Jaroslava SCP5250 84.75 3. 84.75( 3)
D75
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Bláhová Blanka SJP3651 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
H35
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Arnošt Kamil DOR7301 303.58 1. 109.96( 1) 98.88( 3) 94.74( 5)
2 Nemšovský Petr PGP7602 301.01 1. 98.08( 2)100.90( 1)102.03( 1)
3 Pavlíček Lubomír KPY7800 293.91 2. 101.73( 2) 91.96( 3)100.22( 2) 79.25( 9)
4 Šemelík Petr DKL6901 271.83 1. 101.14( 1) 90.61( P) 64.20(17) 80.08( 8) 74.71(11)
5 Pompach Petr TAP7801 271.15 4. 91.51( 4) 90.26( 4) 89.38( 6)
6 Collis Mark DKP7703 260.08 5. 81.99( 6) 88.50( 8) 72.52(10) 89.59( 5)
7 Koten Pavel RIC7200 255.83 3. 77.88(10) 90.88( 3) 81.26( 8) 79.29( 9) 83.69( 8)
8 Houska Jindřich DOR7601 252.53 5. 79.35( 8) 86.24(10) 85.66( 5) 80.63( 7)
9 Procházka Antonín DCE5500 237.46 5. 85.35( 5) 65.66(16) 86.45( 7)
10 Švec Karel ZVO7601 234.50 11. 73.56(11) 84.89(11) 72.29(11) 76.05(11) 71.64(13)
11 Pilát Miroslav DKL7900 232.56 6. 77.52( P) 66.88(15) 88.16( 6) 41.47(22)
12 Jandera Tomáš SOB7300 226.29 9. 78.32( 9) 0.00( D) 69.73(14) 59.82(18) 78.24(10)
13 Jedlička Adam KAM7700 224.78 9. 64.89(15) 86.69( 9) 73.20(12)
14 Matys Jan DOR8001 217.26 4. 73.49(12) 89.97( 4) 53.80(21) 24.63(30) 50.28(19)
15 Svoboda Jiří ROZ7500 215.71 5. 64.89(15) 89.86( 5) 11.73(32) 30.81(28) 60.96(15)
16 Heller Jiří ROU7708 205.55 12. 82.06(12) 55.47(19) 68.02(14)
17 Černý Michal ROU7505 198.65 13. 78.44(13) 49.52(23) 62.55(17) 57.66(17)
18 Bambousek Martin DOR7302 184.89 2. 84.65( 7) 100.24( 2)
19 Pilař Marek CEP7700 180.14 13. 70.62(13) 50.86(19) 58.66(16)
20 Tolar Jan RIC7301 154.12 15. 58.88(15) 36.39(28) 42.49(21) 52.75(18)
21 Přibík Martin PGP7406 151.34 7. 79.59( 7) 71.75(12)
22 Pelant Michal RIC7400 149.88 14. 40.97(26) 69.45(14) 39.46(23)
23 Geisler Michal DKL7500 147.24 15. 49.08( P) 68.10(15) 30.06(26)
24 Balej Jiří KAM7201 140.23 6. 50.60(17) 89.63( 6)
25 Ledinský Martin DKP7901 131.58 12. 58.56(18) 73.02(12)
26 Šlapánek René ROU7904 109.42 7. 88.84( 7) 20.58(31)
27 Skripnik Ondřej FSP7502 107.39 1. 107.39( 1)
28 Kolář Tomáš SLA7103 104.61 13. 69.74(13) 34.87( P)
29 Doležal Martin PGP8100 101.64 15. 66.88(15) 34.76(26)
30 Král Aleš MFP7808 100.63 2. 100.63( 2)
31 Lebeda Dušan SPC7312 98.23 3. 98.23( 3)
32 Pohl Zdeněk TAP7606 97.72 3. 97.72( 3)
33 Janeček Ondřej SOB7001 96.51 20. 54.10(20) 42.41(22)
34 Datel Jiří DKL7101 96.16 4. 96.16( 4)
35 Šístek Daniel SCP7507 91.30 4. 91.30( 4)
36 Svatý Jakub PGP7610 86.41 20. 38.11(27) 48.30(20)
37 Poborský Petr EKP7500 84.94 6. 84.94( 6)
38 Michalský Richard RIC7703 83.04 24. 46.85(24) 36.19(25)
39 Bartaloš Tomáš PGP8010 78.82 10. 78.82(10)
40 Pavlů Jiří MFP7704 77.97 18. 35.76(18) 42.21(25)
41 Rod Jan VSP7423 73.89 9. 73.89( 9)
42 Vaněček Jan TJP8000 73.35 14. 73.35(14) 0.00(32)
43 Milota Jan KAM7200 70.55 24. 40.31(24) 30.24(25)
44 Matoušek Petr EKP7503 70.34 13. 70.34(13)
45 Vítek Jiří DKL7300 69.86 27. 23.29( P) 33.24(27) 13.33(28)
46 Uhlík Jan LME7200 67.56 14. 67.56(14)
47 Kučera Pavel DOR7101 62.69 23. 21.71(30) 40.98(23)
48 Machar Pavel DKP7903 50.42 22. 50.42(22)
49 Pastuszek Jakub VSP7500 48.49 20. 48.49(20)
50 Chramosta Tomáš KAM7601 46.34 16. 27.10(16) 19.24(27)
51 Lampa David DKP7702 46.01 21. 46.01(21)
52 Kándl Filip DCE7400 33.22 24. 33.22(24)
53 Němec Jan SOB7500 32.88 29. 32.88(29) 0.00( D)
54 Jedlička Michal DKL8000 31.53 29. 4.00(34) 27.53(29) 0.00(33)
55 Krejčí Ladislav ROU7301 10.93 17. 10.93(17) 0.00(37)
56 Foršt Jakub DOR7501 10.42 33. 10.42(33)
57 Mojžíšek Tomáš KAM7801 7.32 29. 7.32(29)
H45
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Baldrian Petr PGP7203 324.07 1. 112.24( 1)103.11( 1) 106.66( 1)105.17( 1)
2 Bílý Milan JES7001 311.30 1. 98.57( 2) 95.61( 3)117.12( 1)
3 Doubek Petr SLA7000 283.47 2. 94.21( 2) 94.77( 3) 86.98( 6) 82.48( 5) 94.49( P)
4 Straka Lukáš SLA7002 270.08 5. 91.21( 5) 88.84( 6) 84.30( 8) 78.86( 6) 90.03( P)
5 Suk Jiří MFP6401 255.92 3. 90.78( 5) 73.74(10) 91.40( 3)
6 Kalousek Jiří DKP6901 242.62 4. 87.73( 7) 90.96( 4) 63.93(14)
7 Fanta Miroslav EKP5800 230.29 6. 90.17( 6) 56.56(17) 83.56( 6)
8 Betlach Miroslav DKP6300 227.06 7. 70.99(15) 73.59(11) 82.48( 7)
9 Šubrt Antonín DKP7100 224.81 4. 92.90( 4) 59.87(20) 61.82(15) 70.09(10)
10 Cincibus Pavel FSP6605 221.01 7. 85.11( 7) 66.71(13) 51.96(19) 69.19(11)
11 Kettner Pavel HCE5900 211.44 7. 61.18(18) 75.98( 7) 74.28( 8)
12 Velichkov Petar DKP6704 207.47 10. 75.77(12) 56.91(17) 74.79(10)
13 Stehno Pavel DKP4900 203.36 10. 66.04(19) 74.80(10) 57.73(22) 43.35(22) 62.52(15)
14 Kavka Jiří SCP5900 201.29 9. 56.45(22) 72.18(11) 72.66( 9)
15 Fiala Zdeněk TAP5501 198.10 14. 72.87(14) 56.14(18) 65.28(15) 42.23(23) 59.95(16)
16 Buriánek Jaromír SCP4700 197.59 11. 79.04(11) 44.17(25) 50.58(20) 67.97(12)
17 Šrámek Petr RIC6905 196.03 4. 92.43( 4) 32.40(28) 71.20(11)
18 Veljačik Pavel SCP6200 187.55 2. 102.12( 2) 85.43( 7)
19 Šimša Jaromír MFP7100 183.71 3. 93.55( 3) 90.16( 5)
20 Šimek Tomáš FSP6304 183.69 3. 94.77( 3) 88.92( 5)
21 Hájek Tomáš ZVO6401 175.77 14. 65.25(14) 66.53(14) 43.99(21)
22 Forst Libor MFP6301 166.43 16. 69.11(16) 64.09(17) 33.23(24)
23 Kožina Petr PGP6000 158.97 8. 84.67( 8) 74.30( 9)
24 Sedláček Jaroslav ROZ6801 156.12 12. 46.97(24) 67.89(12) 7.79(39) 0.00(33) 41.26(25)
25 Kabát Jan EKP6912 145.77 8. 71.17(12) 74.60( 8)
26 Beneš Jan DKL6600 145.37 21. 48.46( P) 59.16(21) 37.75(26)
27 Strnad Pavel HCE7100 140.17 10. 80.26(10) 59.91(17)
28 Straka Daniel KAM6602 135.19 12. 65.28(15) 69.91(12)
29 Votava Petr KNC6602 128.37 13. 66.57(13) 32.05(29) 29.75(25) 7.57(31)
30 Kohl Jiří KPY6201 124.94 17. 67.33(17) 57.61(21)
31 Sanna Roberto DKP6703 120.23 16. 58.05(21) 62.18(16)
32 Hejtmánek Vladimír TAP5802 119.20 18. 31.69(30) 52.56(18) 34.95(28)
33 Ždimera Zdeněk LME7000 113.64 19. 55.49(19) 58.15(20)
34 Sysel Zdeněk PGP5200 107.67 22. 41.68(27) 16.49(29) 49.50(22)
35 Tihon Jaroslav TAP6102 107.49 16. 48.51(23) 58.98(16) 0.00( D)
36 Přibík Jan PGP6301 105.93 13. 69.13(13) 36.80(27)
37 Maleček Vít PGP6801 103.92 13. 74.79(13) 29.13(32) 0.00(33)
38 Novák Ivo OKP6200 99.23 2. 99.23( 2)
39 Aster Vladimír SLA6500 97.70 20. 65.13(20) 32.57( P)
40 Pavlů Jaroslav DCE6100 94.30 19. 60.23(19) 29.70(26) 4.37(32)
41 Brachtl Daniel ZVO6902 94.14 14. 31.03(31) 63.11(14)
42 Ptáček Jan PVP7200 91.49 2. 91.49( 2)
43 Mařík Karel FSP7200 91.31 23. 43.34(26) 47.97(23)
44 Mach Radovan VSP6600 90.50 4. 90.50( 4)
45 Kraml Martin ZVO7102 87.26 15. 64.37(15) 22.89(36) 0.00(37)
46 Uhlíř Patrik LBE7000 86.00 20. 45.61(20) 29.07(33) 11.32(31)
47 Aschermann Jan VSP6902 85.97 4. 85.97( 4)
48 Matoušek Martin SLA7100 84.87 8. 84.87( 8)
49 Buk Jiří ROU6901 84.40 22. 54.99(23) 0.00(22) 0.00(42) 29.41(29)
50 Vojtík Petr DKP7203 83.96 9. 83.96( 9)
51 Hořínek Jaroslav VSP5000 79.96 9. 79.96( 9)
52 Lorenc Václav DOR7200 77.32 9. 77.32( 9)
53 Zmátlo Radek TAP6400 73.23 18. 66.56(18) 6.67(32) 0.00(35)
54 Chum Jaroslav SLP6601 65.18 13. 65.18(13)
55 Jaroš Vladimír DCE5400 59.32 18. 59.32(18)
56 Slavík Viktor PGP6300 58.74 19. 58.74(19)
57 Hora Vladimír VSP5100 54.94 27. 28.42(34) 26.52(27)
58 Javůrek Jaromír VSP7110 47.66 24. 47.66(24)
59 Krausz Milan FSP6700 46.43 24. 46.43(24) 0.00( D)
60 Müller Jan HCE6800 27.34 30. 0.00(35) 27.34(30)
61 Valla Zdeněk ZVO6501 25.21 35. 25.21(35)
62 Svoboda Ondřej ROZ7100 24.85 28. 5.35(40) 19.50(28)
63 Hric Jan MFP6300 17.36 37. 17.36(37)
64 Dobeš Václav KPY5701 15.52 21. 0.00(25) 0.00(21) 15.52(38) 0.00(34) 0.00(38)
65 Bláha Jan SJP6800 12.35 30. 12.35(30)
66 Kohout Zdeněk DKL7200 3.12 41. 1.04( P) 2.08(41)
H55
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Jaroš Vladimír DCE5400 305.59 1. 97.49( 3) 104.90( 1)103.20( 2)
2 John Vladimír OLP5502 301.42 1. 96.52( 5) 97.52( 2) 99.00( 2)104.90( 1)
3 Nentvich Lubomír DOR5800 293.45 1. 97.33( 4)105.98( 1) 86.75( 5) 90.14( 5) 34.20(14)
4 Strejc Jaroslav ZVO6101 285.95 2. 87.56( 7) 96.50( 3) 78.60( 6) 89.60( 6) 99.85( 2)
5 Koč Lumír MKP5401 279.51 4. 85.28(10) 93.75( 4) 62.38(10) 88.08( 7) 97.68( 4)
6 Kudrnáč Martin HCE5901 260.61 5. 84.67(12) 88.65( 5) 77.38( 7) 66.23(10) 87.29( 7)
7 Šváb Jan VSP5801 236.80 6. 87.13( 8) 87.32( 6) 61.22(11) 62.35(11)
8 Cabrnoch Jiří DKL5400 235.55 9. 85.15(11) 78.52( P) 71.88( 9)
9 Soukup Václav VSP5600 217.54 3. 71.55( 8) 47.66(14) 98.33( 3)
10 Šámal Václav OKP5600 195.55 2. 99.44( 2) 96.11( 3)
11 Buk Miloslav ROU6202 194.71 11. 60.94(15) 69.07(11) 48.85(14) 56.62(12) 64.70(11)
12 Peterka František TJP4900 193.72 1. 91.90( 3)101.82( 1)
13 Wald František FSP5300 185.33 4. 94.76( 4) 90.57( 4)
14 Svobodný Petr DKP5800 184.10 9. 58.73(16) 77.33( 9) 28.07(17) 48.04(13)
15 Knotek Kamil OLP5701 172.00 7. 85.90( 9) 86.10( 7)
16 Borovička Milan FSP6104 169.44 9. 25.82(18) 72.39( 9) 71.23(10)
17 Dlouhý Jiří DKP5700 157.99 8. 79.34(13) 78.65( 8)
18 Kraus Ota TJP5700 146.76 8. 74.01( 8) 72.75( 8)
19 Vrabec Martin SCP6100 134.13 6. 46.47(15) 87.66( 6)
20 Tomaščin Jaroslav MKP5800 129.68 9. 71.10( 9) 58.58(12)
21 Malačka Milan DKP6000 113.53 12. 57.95(12) 55.58(13)
22 Grivalský Michal PGP5900 110.20 10. 38.38(17) 71.82(10)
23 Červinka Jaroslav OKP5803 103.07 1. 103.07( 1)
24 Paukert Milan TJP5000 99.69 14. 71.52(14) 0.00( D) 28.17(15)
25 Špičák Aleš DKP5500 95.19 6. 95.19( 6)
26 Koč Zdeněk MKP4700 89.96 5. 89.96( 5)
27 Valter Petr KBP4500 54.30 13. 54.30(13)
28 Zákostelecký František SOB5501 43.97 16. 0.00(18) 43.97(16)
29 Štětina Jiří HCE6100 22.56 16. 0.00(19) 22.56(16)
H65
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Fujan Sláva DKL4800 315.39 1. 99.45( 2) 105.13( P) 102.27( 1)107.99( 1)
2 Novák Miloš SCP4600 293.53 2. 96.74( 3) 92.25( 2) 69.82( 6) 99.94( 2) 96.85( 2)
3 Novotný Jiří SLP4601 292.92 1. 103.81( 1) 89.78( 4) 97.00( 4) 92.11( 4)
4 Čadil Jan FSP4300 287.34 1. 100.00( 1) 92.17( 2) 89.90( 5) 95.17( 3)
5 Paul Josef DCE4401 244.15 3. 86.82( 4) 91.52( 3) 63.30( 8) 65.81( 7)
6 Zelený Vladimír PGP4800 213.81 3. 56.32( 8) 79.10( 3) 78.12( 5) 0.00( D) 56.59( 9)
7 Přeček Zdeněk SCP5200 169.35 5. 79.96( 5) 89.39( 6)
8 Duda František KPY4600 165.31 5. 22.67(11) 47.93( 5) 62.39( 8) 54.99(10) 27.84(13)
9 Nosál Stanislav LBE4600 160.16 4. 68.87( 6) 52.25( 4) 27.04(12) 39.04(11)
10 Toušek Miloslav MKP5000 146.69 5. 66.08( 7) 80.61( 5)
11 Brumek Stanislav DKL5201 122.75 10. 40.92( P) 0.00(13) 27.22(11) 54.61(10)
12 Lebduška Petr ROU4702 121.97 7. 56.06( 9) 65.91( 7)
13 Borák Stanislav EKP5212 116.31 1. 116.31( 1)
14 Jelínek Martin PGP5103 97.79 3. 97.79( 3)
15 Ryšavý Vít TJP4700 95.80 7. 60.42( 7) 35.38(10)
16 Čenovský Jiří MKP4900 79.65 6. 0.00( D) 79.65( 6)
17 Valášek Josef SCP4501 66.79 12. 6.89(12) 10.00(12) 25.96(13) 30.83(12)
18 Klimánek Miloslav UVP4700 61.58 9. 61.58( 9)
19 Otta Pavel JES4601 57.31 8. 57.31( 8)
20 Matějů Ivan UVP4600 57.00 9. 0.00( D) 57.00( 9)
21 Aschermann Michal DOR4400 43.94 10. 43.94(10)
22 Hojný Oldřich SCP5201 29.90 11. 29.90(11)
23 Mudr Stanislav DCE4400 24.00 14. 24.00(14)
H75
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
FSP 1
DKL 2
KAM 3
KAM 4
SLA 5
1 Zábranský Emil SLA4200 320.57 1. 113.71( 1)100.00( 1) 106.86( P)
2 Attl Vladimír PGP3800 300.00 1. 87.07( 3) 90.05( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
3 Bláha Svatopluk SJP3501 187.60 2. 99.22( 2) 58.63( 2) 29.75( 2)
4 Louša František KPY3700 70.30 3. 0.00( 7) 70.30( 3)
5 Veselý Radko TJP4200 51.00 3. 51.00( 3)
6 Hostomský Jiří TJP4100 50.85 4. 50.85( 4)
7 Kalivoda Viktor KNC3300 47.39 3. 31.42( 5) 11.72( 4) 4.25( 3) 0.00( 4)
8 Hlavatý Karel SJP4200 44.06 2. 44.06( 2)
9 Kalivoda Vladimír KNC3800 7.19 3. 0.00( 6) 0.00( 5) 3.71( 4) 3.48( 3)