Výsledky závodu: Pražský pohár žactva 2017 - děti DH10 - stav po 5 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
POB - Pražská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-05-1717.05.2017 1. závod Pražského poháru žactva EKP Ano Ano
2017-05-2424.05.2017 2. závod Pražského poháru žactva - WOD PGP Ano Ano
2017-05-3131.05.2017 3. závod Pražského poháru žactva TJP Ano Ano
2017-06-0707.06.2017 PPŽ Rohožník TAP Ano Ano
2017-06-1414.06.2017 5. závod Žaket Pražského poháru žactva DKP Ano Ano
Kategorie:
D10     H10    
D10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
PGP 2
TJP 3
TAP 4
DKP 5
1 Bartalošová Anežka PGP0853 609.76 1. 210.73( 1)193.50( 4)205.53( 1)190.01( 5)
2 Malečková Pavlína VSP0855 605.96 1. 199.03( 2)181.79( 6) 163.47(12) 202.61( 1)204.32( 1)
3 Kudrnáčová Marta KAM0754 591.60 2. 190.24( 3)202.55( 2)168.57(11) 0.00( D) 198.81( 2)
4 Baldrianová Eva VSP0751 586.17 1. 187.26( 4)203.60( 1)186.36( 8) 195.31( 4)
5 Seidlová Magdalena RIC0950 572.19 3. 183.09( 6)157.31(12) 192.23( 4)144.50(13) 196.87( 3)
6 Bulířová Žofie TAP0850 570.37 2. 142.83(12) 174.83( 7)193.35( 3)202.19( 2)157.73( 8)
7 Vejražková Anna KPY0750 565.58 3. 177.94( 7) 165.31(10) 191.45( 5)195.20( 3)178.93( 6)
8 Mullis Carolina DKP0951 565.10 4. 187.74( 7)192.45( 4)184.91( 5)
9 Ptáčková Hana PGP0750 552.14 5. 138.79(13) 184.34( 5)188.69( 6)179.11( 8)
10 Mišeková Kateřina KAM0756 547.68 5. 184.09( 5)173.67( 8) 174.53(10)189.06( 7)
11 Lampová Amálie DKP0752 504.77 7. 175.82( 8)154.64(14) 171.07( 9)157.88( 7)
12 Bublíková Klára TAP0752 476.71 6. 168.15(10) 189.27( 6)119.29(11)
13 Grimmerová Valerie RIC0754 450.93 10. 127.38(18)152.59(13)170.96(10)
14 Nováková Pavlína DKP0860 443.25 9. 137.47(15)118.91(20) 185.41( 9) 120.37(10)
15 Mišeková Lucie KAM1050 441.76 11. 151.29(11)131.90(17) 158.57(12)
16 Hladíková Julie DKP0857 429.88 3. 193.85( 3)135.15(15)100.88(15)
17 Mayerová Daniela KSH0852 426.45 11. 137.60(14)119.37(19) 169.48(11)
18 Mácová Natálie DOB0770 388.99 9. 170.13( 9) 152.07(14) 66.79(13)
19 Janoušková Klára DKP0755 362.25 14. 130.66(16) 98.84(22) 132.75(14) 49.94(15)
20 Snížková Adéla DKP0850 285.24 9. 173.32( 9)111.92(17) 0.00( D)
21 Kohoutková Kateřina DKP0756 284.53 9. 0.00( D)154.99(13) 129.54( 9)
22 Vosátková Julie RIC0755 264.07 16. 32.40(21)100.58(21)131.09(16) 22.65(20) 0.00(18)
23 Zakouřilová Klára VSP0850 241.48 12. 132.37(16) 109.11(12)
24 Volková Karolína LBE0850 218.95 16. 128.34(17) 90.61(16)
25 Mošničková Lucie DKP0854 201.12 2. 201.12( 2)
26 Kindlová Anežka RIC0850 198.43 17. 105.93(18) 31.21(25) 61.29(17)
27 Přibíková Tereza PGP0852 159.40 11. 159.40(11)
28 Geffertová Agáta FSP0753 149.88 15. 149.88(15)
29 Stoklasová Eliška RIC0756 125.76 19. 0.00( D) 90.72(23) 35.04(19)
30 Leinweberová Julie FSP0755 90.76 18. 0.00(26) 90.76(18)
31 Buriánová Žofie DKP1052 84.04 19. 84.04(19)
32 Nemšovská Magdalena VSP0853 81.09 24. 81.09(24) 0.00( D)
33 Nekovářová Lucie RIC0757 78.75 17. 60.97(18) 17.78(17)
34 Šimůnková Michaela TAP0851 58.32 14. 58.32(14)
35 Gregorová Alice CTB0751 57.34 19. 57.34(19)
36 Thirouard Madeleine RIC0851 40.80 20. 40.80(20)
37 Zákoucká Barbora DKP0859 40.54 16. 40.54(16)
H10
(započteno závodů:3)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
EKP 1
PGP 2
TJP 3
TAP 4
DKP 5
1 Sedláček Patrik ROZ0800 637.79 1. 213.54( 1) 209.98( 1)214.27( 1)
2 Šubrt Jáchym DKP0800 594.05 1. 198.19( 2)205.31( 1)189.43( 4) 190.55( 3)187.12( 4)
3 Bažata Alberto KAM0702 559.08 2. 163.32( 7) 177.87(11)166.81(11) 199.47( 2)181.74( 5)
4 Machar Eda DKP0803 550.08 3. 173.47( 4) 193.53( 3)165.53(12) 178.92( 5)177.63( 8)
5 Rudolf Matyáš DKP0702 543.59 3. 162.68( 8) 180.10( 8)192.10( 3)171.39( 8)120.16(24)
6 Svítil Patrik PGP0706 539.24 2. 144.76(15) 178.65(10) 163.02( 9)197.57( 2)
7 Víteček Šimon DKP0801 532.54 2. 123.33(20) 189.57( 5)201.71( 2)141.26(20)
8 Horáček Martin DKP0802 528.08 3. 188.27( 3) 162.11(14) 177.70( 7)
9 Matyšek Ondřej PGP0703 506.94 6. 164.60( 6) 162.18(10)180.16( 6)
10 Hlaváček Vojtěch TAP0700 501.37 5. 87.42(25) 188.37( 5)160.23(12)152.77(17)
11 Chmelař David PGP0801 498.22 2. 201.16( 2)143.97(24)143.58(19) 153.09(16)
12 Baxa David LBE0800 497.59 7. 148.44(13) 126.47(23) 157.10(18)172.13( 7)168.36( 9)
13 Šubrt Ondřej TAP0801 487.11 13. 135.24(17) 165.89(15)162.01(15)159.21(13)135.83(18)
14 Šimek Matouš KAM0800 481.97 8. 0.00( D) 139.52(20)178.44( 8) 0.00( D) 164.01(11)
15 Vostrý Jonáš DKP0714 479.95 14. 134.52(19) 159.32(16)159.23(16) 161.40(14)
16 Pelant Jan RIC0700 458.97 6. 93.97(24) 121.16(25)182.82( 6) 99.23(22) 154.99(15)
17 Kouřil Vojta KPY0700 454.12 4. 117.97(21) 125.02(24) 144.18(23)179.57( 4)130.37(20)
18 Rod Matyáš VSP0803 446.13 11. 154.92(11)106.47(29) 156.88(19) 134.33(19)
19 Gärtner Václav LBE0701 430.50 6. 134.92(18)120.10(26)111.21(30) 175.48( 6)
20 Rejšek Václav KAM0700 419.48 12. 0.00( D) 86.47(34) 152.72(20)103.78(21)162.98(12)
21 Skripnik Matouš FSP0800 397.59 1. 191.40( 4)206.19( 1)
22 Svoboda František ROZ0700 397.08 14. 0.00( D) 145.80(18) 94.77(32)156.51(14)
23 Lazar Tomáš RIC0704 393.98 17. 105.97(23)158.45(17)129.56(27)
24 Skála Šimon LBE0700 386.59 15. 46.79(30) 108.89(27) 95.30(31) 154.93(15)122.77(22)
25 Tolar Ondřej RIC0701 380.70 11. 0.00( D) 106.76(28) 162.09(11)111.85(27)
26 Svítil Martin PGP0903 369.70 3. 181.55( 7) 0.00( D)188.15( 3)
27 Chobot Karel ROZ0801 362.20 18. 46.39(31) 101.55(30) 45.14(33) 148.88(18)111.77(28)
28 Jandera Kryštof PGP0700 341.44 9. 171.11(12)170.33( 9)
29 Štěňha David SPC0701 329.99 5. 165.00( 5) 164.99(13)
30 Kostlán Kryštof FSP0704 324.96 9. 179.71( 9)145.25(22)
31 Kleňha Richard DKP0809 320.53 10. 154.46(16)166.07(10)
32 Friedel Matěj LBE0702 319.92 26. 97.20(32)131.06(26) 91.66(30)
33 Procházka Vít DKP0711 310.24 24. 73.02(28) 100.10(31)117.61(29) 64.82(24) 92.53(29)
34 Hradil Michal HCE0900 302.54 13. 140.19(19) 162.35(13)
35 Brandejs Štěpán DKP0807 289.50 10. 156.20(10) 133.30(25)
36 Černý Vojtěch DKP0712 283.71 17. 159.12(17) 0.00( D)124.59(21)
37 Dočkal Šimon PGP0702 268.66 6. 185.89( 6) 82.77(23)
38 Šantora Marek ROZ0702 262.65 28. 51.67(29) 90.92(33)120.06(28) 25.17(33)
39 Pohl Lukáš TAP0703 253.05 16. 137.72(16) 115.33(25)
40 Peprný Vít DKP0805 235.47 14. 168.50(14) 66.97(32)
41 Folprecht Lukáš VSP0802 223.86 17. 73.58(27) 0.00(36) 0.00( D)150.28(17)
42 Schnabl Jakub RIC0706 181.50 23. 61.10(25)120.40(23)
43 Ransdorf Vít DKP0710 179.19 7. 179.19( 7)
44 Němeček Štěpán RIC0705 169.86 13. 0.00( D)169.86(13) 0.00( D)
45 Verner Václav TAP0702 167.24 10. 167.24(10)
46 Heller Jakub ROU0702 162.60 9. 162.60( 9)
47 Havlák Štěpán ROU0801 150.68 12. 150.68(12)
48 Vrba Matyáš FSP0706 148.67 21. 148.67(21)
49 Bublík František TAP0803 146.04 14. 146.04(14)
50 Günter Vincent FSP0701 135.17 21. 135.17(21)
51 Kosák Eliáš PGP0704 131.30 22. 131.30(22)
52 Picl František DVP0701 115.17 26. 115.17(26)
53 Píša Jan Otakar ROZ0603 107.41 22. 107.41(22)
54 Liboska Viktor ROZ0701 86.78 26. 86.78(26) 0.00(35)
55 Peprný Vojtěch DKP0706 77.26 31. 0.00( D) 77.26(31)
56 Melichar Šimon DKP0708 21.91 32. 21.91(32)