Výsledky závodu: Východočeský pohár dorostu a dospělých - stav po 6 závodech

Datum:
31.03.2017
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček LPU Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček VAM, KOR Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček SRK Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček STH Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu KUO Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček ZAM Ano Ano
2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati DOB Ne Ne
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati LTU Ne Ne
2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček NPA Ne Ne
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček VAM Ne Ne
2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček JIL Ne Ne
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
Kategorie:
D16C     D18C     D21C     D21D     H16C     H18C     H21C     H21D    
D16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Kovářová Jana CET0251 B 404.46 1. 98.28( 4)102.48( 1)101.11( 1) 97.00( 3) 94.00( 3) 102.59( 1)
2 Kroniková Štěpánka SHK0150 B 401.88 1. 96.09( 5) 98.56( 3)103.83( 1)103.40( 1) 94.61( 5)
3 Klacková Štěpánka SJC0253 B 393.11 2. 76.54( 9) 91.22( 6) 95.96( 6) 95.70( 5)102.60( 2) 98.85( 2)
4 Kodytková Denisa SHK0252 B 392.27 2. 98.41( 3) 96.13( 5) 99.18( 2) 86.03( 5) 98.55( 3)
5 Raková Petra SHK0251 B 387.50 3. 98.66( 3) 96.67( 4) 81.31(11) 96.75( 4) 85.03( 6) 95.42( 4)
6 Kejmarová Jana STH0152 B 385.20 1. 102.29( 1) 76.82(11) 85.62( 8) 96.30( P) 93.21( 4) 93.40( 6)
7 Brožková Lucie KUO0151 B 383.35 2. 90.61( 5) 99.11( 2) 97.79( 4) 74.36( 8) 95.84( P)
8 Držková Berenika LPU0151 B 340.67 7. 85.17( P) 78.10(10) 86.12( 7) 91.28( 7)
9 Pitrmucová Antonie JIL0251 340.39 6. 65.71(12) 90.63( 7) 84.73( 9) 89.11( 6) 71.56(10) 75.92(10)
10 Hamáčková Eliška STH0153 330.99 8. 80.50( 8) 80.77( 9) 80.64(12) 82.75( P) 73.73( 9) 86.83( 9)
11 Machová Viktorie PHK0252 310.57 7. 71.82(11) 71.83(12) 66.37(13) 84.06( 9) 82.86( 7) 65.41(11)
12 Randáková Alžběta VRL0252 297.40 10. 72.20(10) 0.00( D) 83.19(10) 77.11(11) 13.65(12) 64.90(12)
13 Nováková Světlana NPA0151 287.69 2. 99.05( 2) 88.31( 8)100.33( 2)
14 Mikysková Doubravka ZAM0251 225.20 13. 20.89(14) 63.82(13) 58.57(14) 56.30( P) 46.51(14)
15 Meierová Bára BRU0251 221.70 10. 46.21(13) 78.64(10) 39.73(11) 57.12(13)
16 Suchánková Eliška PHK0250 198.72 7. 82.36( 7) 49.56(16) 66.80(12)
17 Zimová Barbora SHK0151 174.47 6. 86.93( 6) 0.00( D) 0.00( D) 87.54( 7)
18 Hnátnická Zuzana ZAM0152 138.21 15. 38.51(15) 54.81(15) 34.55( P) 10.34(15)
19 Kubíčková Iva LPU0157 120.49 8. 30.12( P) 90.37( 8)
20 Dvořáková Anna JIL0154 85.07 8. 85.07( 8)
21 Brancuská Lenka LPU0159 77.72 13. 19.43( P) 7.58(18) 50.71(13)
22 Navrátilová Anna SHK0253 76.30 14. 59.98(14) 16.32(17)
23 Zářecká Linda KOR0250 38.24 13. 9.56( P) 28.68(14) 0.00(13)
D18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Hrnčířová Magda STH0051 B 432.24 1. 106.42( 1)106.54( 1)111.22( 1)108.06( P) 61.91( 3) 100.80( 2)
2 Škorpíková Barbora LPU0060 B 398.95 1. 99.74( P) 0.00( D) 95.42( 2)100.00( 1) 50.78( 4) 103.79( 1)
3 Nováková Markéta KUO0099 B 385.49 2. 98.26( 2) 97.50( 2) 93.36( 3) 96.37( P)
4 Barnetová Veronika LPU9952 B 369.12 2. 92.28( P) 95.96( 3) 85.83( 4) 88.86( 2) 68.53( 2) 92.02( 4)
5 Pachelová Anna ZAM0053 B 325.05 3. 88.55( 6) 83.87( 5) 71.37( 3) 81.26( P)
6 Boková Ivana ZAM9952 267.20 5. 77.11( 7) 37.55( 8) 66.80( P) 85.74( 5)
7 Stará Tereza VRL0051 260.17 4. 86.17( 4) 94.23( 4) 79.77( 6)
8 Procházková Tereza ZAM0054 254.31 3. 95.32( 3) 63.58( P) 95.41( 3)
9 Šimková Klára CHC0054 213.55 5. 69.35( 6) 62.74( 7) 0.00( 5) 81.46( 6)
10 Hlaváčková Petra PHK0052 169.14 5. 78.95( 5) 90.19( 5)
11 Ciesiółka Katarzyna KUO0051 133.33 1. 100.00( 1) 33.33( P)
12 Knápková Adéla ZAM9953 82.83 7. 62.12( 7) 0.00( D) 20.71( P)
D21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Chmelařová Michaela SHK9151 412.51 1. 105.70( 1) 105.11( 1) 103.89( 2) 97.81( 4)
2 Jebavá Lucie VRL9254 350.46 3. 94.88( 4) 81.90( 7) 75.17( 7) 98.51( 3)
3 Píšová Monika NPA8151 346.18 5. 85.03( 6) 89.83( 6) 88.91( 5) 77.56( 6) 82.41(11)
4 Záveská Anna DOB8851 338.91 5. 78.81( 7) 92.72( 5) 73.64(11) 69.44(10) 93.74( 6)
5 Ďoubalová Věra DOB8751 327.53 7. 0.00( D) 88.65( 7) 74.32(10) 74.80( 9) 89.76( 8)
6 Andršová Jana SRK8756 322.87 3. 76.60( 8) 82.15( 9) 80.72( P) 75.36( 3) 69.11(12) 83.40(10)
7 Reslová Hana SRK9352 272.16 1. 103.82( 1) 68.04( P) 100.30( 2)
8 Držková Markéta LPU7670 243.91 12. 60.98( P) 71.49(12) 52.08(13) 59.36(14)
9 Žaloudková Klára LPU9461 241.64 1. 60.41( P) 0.00( D) 80.04( 5)101.19( 1)
10 Balcarová Jana PHK8852 233.96 7. 73.68( 9) 69.23(11) 91.05( 7)
11 Balcarová Jana PHK8753 204.43 1. 104.43( 2) 100.00( 1)
12 Fátorová Barbora DOB7878 194.68 11. 75.29(11) 46.53(15) 72.86(13)
13 Šmidrkalová Monika NPA9051 184.93 3. 97.95( 3) 86.98( 6)
14 Pilíková Veronika CET8152 183.96 2. 68.41(11) 4.71(17) 77.56( 2) 33.28(16)
15 Fundová Eliška SHK9351 180.78 3. 89.88( 3) 90.90( 4)
16 Vítková Lucie PHK8055 179.09 3. 86.21( 5) 92.88( 3)
17 Peremská Dana SRK9351 166.16 13. 60.50(15) 41.54( P) 64.12(13)
18 Venclová Veronika ZAM8251 164.97 12. 66.38(13) 57.35(12) 41.24( P)
19 Tihonová Martina PHK8651 164.10 4. 88.09( 4) 76.01( 8)
20 Skalická Karolína ZAM9652 140.28 14. 62.90(14) 42.31(15) 35.07( P)
21 Kulhavá Šárka LPU9357 138.89 1. 34.72( P) 104.17( 1)
22 Koutná Hana PHK9651 123.21 10. 77.90(10) 45.31(14)
23 Petrová Daniela LPU8454 116.89 9. 29.22( P) 87.67( 9)
24 Fagré Iva PHK7554 102.01 2. 102.01( 2)
25 Smutná Pavla VAM8651 100.44 9. 25.11( P) 75.33( 9)
26 Říčařová Žaneta SRK9152 98.22 2. 98.22( 2)
27 Štěpánová Dita DOB7956 93.94 5. 93.94( 5)
28 Randáková Helena VRL7452 91.94 3. 91.94( 3)
29 Kostrzewska Justyna CHC9853 91.46 4. 91.46( 4)
30 Ducháčková Kateřina STH9356 90.52 12. 67.89(12) 22.63( P)
31 Peterová Alena DOB8953 83.50 8. 83.50( 8)
32 Plačková Iva DOB8151 77.93 12. 77.93(12)
33 Mądra Paulina CHC9854 75.04 8. 75.04( 8)
34 Hančová Marie SNA8255 70.67 10. 70.67(10)
35 Vrbatová Petra HOS8551 69.73 4. 69.73( 4)
36 Matušincová Lucie PHK8152 67.82 5. 67.82( 5)
37 Klapalová Hana VAM8850 57.95 16. 43.46(16) 14.49( P)
38 Šádková Lucie PHK9654 21.48 16. 21.48(16)
39 Smoradová Barbora SHK9050 10.31 17. 10.31(17)
D21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Drahorádová Lenka LPU8660 411.51 1. 102.88( P)106.08( 1) 99.37( 2) 88.71( 5) 103.18( 1)
2 Kokaislová Eva LPU7956 401.09 1. 100.27( P) 97.74( 2) 97.95( 3)101.23( 1) 96.75( 4) 101.64( 2)
3 Kodytková Iva VAM7751 391.29 1. 102.65( 1) 97.82( P) 93.83( 4) 96.99( 3)
4 Šiffelová Lenka ZAM8452 388.17 2. 101.02( 2) 96.18( 3) 0.00( D) 93.93( 4) 97.04( P) 90.24( 5)
5 Chládková Eva ZAM7051 333.43 5. 83.58( 6) 83.83( 7) 71.41(11) 82.66( 5) 83.36( P) 63.39( 8)
6 Kmentová Lenka ZAM8552 314.00 6. 48.95(10) 79.27( 8) 77.23(10) 68.22( 8) 78.50( P) 79.00( 6)
7 Hostinská Jana VAM8451 301.41 7. 75.35( P) 83.74( 7) 64.62( 9) 77.70( 7)
8 Horká Marie ALB9050 295.85 1. 95.51( 4)102.67( 1) 97.67( 3)
9 Odvodyová Šárka LPU8352 267.39 2. 66.85( P) 101.11( 2) 99.43( 2)
10 Nymsová Marie TYN8651 213.74 7. 57.04( 9) 83.69( 8) 73.01( 7)
11 Koutná Kateřina PHK9351 185.34 8. 64.28( 8) 72.96( 8) 48.10( 9)
12 Grundmanová Lenka CHC8651 183.26 5. 93.51( 5) 89.75( 6)
13 Koutná Hana PHK9651 176.95 3. 81.78( 6) 95.17( 3)
14 Sokolová Tereza BRM8451 174.20 3. 96.33( 3) 77.87( 9)
15 Davidová Anežka JIL9752 123.94 7. 76.37( 7) 0.00( D) 47.57(13)
16 Klapalová Hana VAM8850 121.87 5. 30.47( P) 91.40( 5)
17 Klimplová Zuzana LPU8151 108.77 6. 27.19( P) 81.58( 6)
18 Vrbatová Petra HOS8551 103.57 1. 103.57( 1)
19 Škodová Šárka LTU8951 96.07 4. 96.07( 4)
20 Bašová Hana PHK8556 91.94 4. 91.94( 4)
21 Jiranová Kateřina PHK8359 91.39 6. 91.39( 6)
22 Bártíková Zuzana XPU8954 90.01 5. 90.01( 5)
23 Bendáková Eliška LTU9250 87.72 9. 77.15( 9) 10.57(16)
24 Khýnová Radka DOB8750 83.16 10. 37.81(14) 45.35(10)
25 Juračková Zuzana LPU8551 76.69 12. 19.17( P) 57.52(12)
26 Kubátová Dana VRL6851 69.15 7. 69.15( 7)
27 Sojková Petra ALB8950 61.50 9. 22.34(11) 0.00(10) 11.54(15) 27.62( 9)
28 Kubečková Veronika PHK9853 34.70 10. 21.37(12) 13.33(10)
29 Rochlová Kateřina SRK8751 29.36 10. 9.36(13) 7.34( P) 12.66(10)
H16C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Gottstein Jonáš JIL0107 B 417.30 1. 108.56( 1) 81.96( 8) 79.16( 4) 104.97( 1)103.85( 1) 99.92( 2)
2 Link Lukáš STH0205 B 402.92 1. 95.96( 2) 97.88( 3)108.35( 1)100.73( P)
3 Paleček Ondřej SRK0103 B 399.88 1. 101.95( 1) 99.97( P) 94.92( 3) 96.56( 3)101.40( 1)
4 Ježek Jakub JIL0104 B 398.55 2. 85.92( 6) 100.17( 2) 94.38( 3) 100.11( 2) 99.59( 2) 98.68( 3)
5 Dostál Jakub VRL0104 B 374.22 2. 95.48( 3) 87.56( 6) 97.27( 2) 0.00( D) 84.19( 7) 93.91( 6)
6 Mühlbach Aleš STH0104 B 354.00 4. 80.65( 8) 88.50( P) 89.80( 4) 95.05( 5)
7 Langr Jan SHK0101 B 341.09 4. 81.14( 7) 83.36( 7) 39.54(15) 82.97( 4) 86.64( 5) 88.12(10)
8 Vlastník Matouš JIL0201 B 337.85 4. 92.22( 4) 76.49(12) 46.03(14) 80.68(10) 88.46( 9)
9 Porkert Jan SHK0100 B 335.43 4. 66.10(10) 88.20( 5) 60.79( 8) 72.82( 9) 76.64(12) 97.77( 4)
10 Mrskoč Marek LPU0205 B 333.32 4. 83.33( P) 90.87( 4) 64.53( 7) 0.00( D) 65.32(17) 93.80( 7)
11 Šabata Radek SRK0202 B 330.20 7. 58.28(14) 82.55( P) 75.42( 7) 81.16( 9) 91.07( 8)
12 Bárta Šimon PHK0202 B 315.22 5. 66.10(10) 82.45( 5) 84.45( 6) 82.22(12)
13 Kynčl Vojtěch JIL0101 308.03 8. 77.18( 9) 70.12(16) 59.87( 9) 82.48( 8) 78.25(15)
14 Pachel Jakub ZAM0202 301.97 6. 52.25(16) 80.05(10) 64.86( 6) 67.16(13) 75.49( P) 79.27(13)
15 Mejsnar Jaroslav VRL0202 290.80 8. 60.29(12) 68.21(17) 52.07(11) 74.38( 8) 69.84(14) 78.37(14)
16 Šišma Vojtěch LPU0204 289.27 5. 72.32( P) 72.67(13) 69.84( 5) 70.04(11) 70.23(13) 74.05(16)
17 Moravec Jan ZAM0205 283.21 11. 47.10(17) 76.99(11) 51.15(12) 70.80( P) 84.27(11)
18 Locker Daniel SRK0200 279.25 6. 70.37(15) 69.81( P) 78.54( 6) 60.53(20) 46.37(23)
19 Kroutil Jan KUO0202 276.37 9. 39.82(21) 81.45( 9) 57.58(10) 68.25(12) 69.09( P)
20 Zemánek Mikuláš SRK0201 249.16 13. 59.10(13) 62.29( P) 59.56(15) 64.83(18) 62.48(20)
21 Procinger Jan VRL0102 244.73 15. 53.83(15) 59.93(18) 0.00(20) 19.86(20) 68.83(15) 62.14(21)
22 Jirout Matěj CHC0201 210.25 18. 46.17(18) 50.51(20) 0.00( D) 44.73(21) 68.84(18)
23 Franta Jonáš SJC0201 210.08 14. 45.25(19) 71.77(14) 34.49(17) 58.57(16)
24 Koditek Jonáš KUO0101 206.13 5. 87.22( 5) 67.38(16) 51.53( P)
25 Vališ Jan LPU0210 169.72 18. 42.43( P) 39.31(18) 25.16(22) 62.82(19)
26 Krampera Tomáš VRL0103 167.34 16. 42.15(20) 54.46(19) 36.85(16) 33.88(19)
27 Zamastil Michal LTU0203 149.70 19. 22.88(23) 48.47(21) 21.17(19) 0.00(22) 22.79(23) 55.56(22)
28 Kovář Lukáš CET0102 147.74 13. 0.00(25) 29.24(23) 48.98(13) 0.00( D) 69.52(17)
29 Vaňura Vít HOR0203 126.09 11. 48.84(17) 77.25(11)
30 Poláček Radim PHK0201 122.63 18. 37.65(22) 44.02(22) 21.43(18) 19.53(21)
31 Růžička Radek LPU0201 96.85 10. 24.21( P) 72.64(10)
32 Krejčí Milan KOR0201 86.15 19. 21.54( P) 0.00( D) 64.61(19)
33 Kučera Jan PHK0100 64.94 14. 64.94(14)
H18C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Vlastník Šimon JIL9904 B 391.78 2. 89.10( 3) 96.01( 3)103.73( 2) 102.94( 2) 82.74( 5)
2 Kučera Kryšpín PHK9900 B 386.96 1. 110.97( 1) 90.89( 3)105.76( 1) 79.34( 5)
3 Ježek Vít JIL9903 B 386.64 1. 88.13( 4)105.47( 1)105.38( 1) 87.66( 5)
4 Šitina Jakub LTU0001 B 363.59 3. 90.65( 4) 88.63( 4) 96.43( 3) 87.88( 3) 72.24( 6)
5 Karásek Matěj SJC0001 B 331.23 4. 76.82( 6) 86.77( 5) 38.08( 8) 75.32( 6) 92.32( 4)
6 Macko Lukáš SJC9901 B 324.55 2. 61.29( 9) 98.52( 2) 80.21( 5) 84.53( 6)
7 Sourada Tomáš ZAM9902 295.28 4. 71.67( 7) 61.76( 6) 88.03( 4) 73.82( P)
8 Friml Dominik ZAM9901 292.13 5. 87.02( 5) 74.78( 9) 73.03( P) 57.30( 8)
9 Skalický Johan KUO9901 263.65 2. 99.93( 2) 97.81( 2) 65.91( P)
10 Urban Michal KUO0001 224.24 6. 85.06( 6) 28.73( 9) 54.39(10) 56.06( P)
11 Krawczyński Mikołaj CHC0001 212.45 1. 109.18( 1)103.27( 1)
12 Nejman Marek PHK0002 188.62 7. 70.56( 8) 57.57( 7) 60.49( 7)
13 Rosłaniec Mateusz CHC0002 183.98 2. 83.79( 4)100.19( 2)
14 Czapliński Jakub CHC0003 96.54 3. 96.54( 3)
15 Dudášek Ondřej DOB0000 89.19 7. 61.23( 7) 27.96(10)
16 Bürger Matěj LPU0009 86.83 7. 21.71( P) 44.66( 7) 0.00( D) 20.46( 9)
17 Maňák Matěj PHK9302 83.84 7. 83.84( 7)
18 Kubát Tomáš VRL0001 78.34 8. 78.34( 8)
19 Semiginovský Šimon SJC0005 50.55 10. 50.55(10)
20 Jiran Miloš VRL9904 47.94 11. 47.94(11)
H21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Novotný Tomáš PHK8101 405.05 1. 95.62( 4) 102.78( 1)104.09( 1)101.51( 1) 96.67( 5)
2 Křivda Martin CHC9501 385.18 1. 101.46( 1) 89.58( 8) 0.00( D) 94.62( 5) 99.52( 3)
3 Kos Tomáš LPU9303 369.28 4. 92.32( P) 94.81( 4) 87.31( 8) 94.84( 6)
4 Šabatka Zdeněk PHK8900 365.67 4. 94.14( 6) 93.50( 4) 87.87(10) 86.18( 8) 81.87(13) 90.16(13)
5 Zelenka Tomáš PHK9001 357.86 7. 91.57(10) 90.56( 7) 84.35(13) 65.80(25) 91.38(11)
6 Veverka Tomáš VAM8401 348.81 7. 92.49( 7) 87.20( P) 83.32(16) 85.80(11)
7 Lazák Tomáš LTU9102 346.26 6. 85.77(11) 86.51(11) 89.62( 6) 84.36(11) 0.00( D)
8 Janda Martin DOB8002 345.48 5. 77.77(21) 91.76( 5) 48.71(41) 84.57(10) 91.38(11)
9 Držka Štěpán LPU7604 339.21 9. 84.80( P) 82.50(13) 89.04( 9) 82.87(12)
10 Pátek Michal CHC8603 331.53 5. 91.80( 9) 90.00( 5) 57.74(32) 91.99( 9)
11 Justa Pavel PHK8701 331.47 12. 80.08(21) 85.30(12) 81.83(14) 84.26(16)
12 Smutný Šimon VAM9301 325.31 17. 81.36(18) 81.33( P) 78.67(17) 83.95(17)
13 Míča Tomáš LPU9707 313.72 14. 78.43( P) 71.07(28) 57.01(38) 82.31(14) 74.93(18) 78.05(23)
14 Fiala Petr LPU8701 313.28 9. 78.32( P) 87.84( 9) 53.21(40) 67.34(23) 79.78(22)
15 Hladký Viktor VAM8201 313.20 15. 75.94(22) 78.30( P) 83.46(15) 70.92(22) 56.71(33) 75.50(25)
16 Zitka Adam LPU8402 313.11 16. 78.28( P) 73.05(29) 79.46(16) 82.32(20)
17 Kupka Jaroslav ALB7800 309.51 16. 83.02(16) 74.88(23) 77.51(24) 73.94(19) 74.10(19) 73.36(29)
18 Kučera Tomáš STH9402 303.84 20. 77.82(20) 74.97(26) 75.96( P) 65.67(26) 75.09(26)
19 Doucha Jiří SNA7105 300.75 16. 80.87(16) 79.99(22) 65.81(25) 54.92(36) 74.08(27)
20 Zlámal David SJC9603 296.81 18. 60.94(30) 77.82(20) 68.64(33) 66.60(24) 59.07(31) 83.75(18)
21 Haas Karel LPU7304 296.72 14. 74.18( P) 81.96(14) 80.41(19) 60.17(28)
22 Karkoš Petr XCR7300 294.74 18. 81.09(19) 80.33(18) 59.17(37) 74.15(18)
23 Vítek Petr PHK7601 288.54 2. 97.59( 3) 99.03( 2) 91.92( 6)
24 Kokaisl Tomáš LPU7820 284.27 19. 71.07( P) 80.00(19) 55.84(39) 56.17(34) 77.03(24)
25 Kalenský Aleš STH9801 283.75 24. 64.81(28) 73.68(24) 74.32(28) 70.94( P) 51.60(39)
26 Lauterbach David ZAM9801 281.48 14. 63.93(29) 81.96(14) 65.22(35) 70.37( P)
27 Panchártek Jan PHK8802 279.65 5. 95.25( 5) 91.00( 6) 93.40( 5)
28 Remeš Petr SHK9403 273.84 1. 101.78( 1) 74.50(27) 97.56( 4) 0.00( D)
29 Hrouda Matěj JIL9804 266.87 15. 68.90(24) 72.70(26) 48.43(42) 76.84(15)
30 Andrš Jiří VAM8601 266.59 25. 68.49(25) 66.65( P) 71.46(32) 59.99(29)
31 Sháněl Jan CHC9402 264.14 8. 87.08(10) 83.74(14) 93.32( 8)
32 Grundmann Jan LPU9410 258.63 2. 64.66( P) 100.35( 2) 93.62( 7)
33 Moskva Roman ZLH7501 258.46 7. 86.14(15) 89.80( 7) 82.52(19)
34 Kadeřávek Petr PHK7605 257.63 7. 80.76(17) 89.28( 8) 87.59( 7)
35 Krunčík Pavel SRK8501 244.64 22. 45.59(38) 61.16( P) 72.57(22) 65.32(32)
36 Souček Tomáš SHK8200 244.07 27. 66.23(27) 67.42(34) 59.86(30) 50.56(37)
37 Bartoň Zdeněk NPA8301 240.10 26. 59.53(33) 0.00(48) 65.72(26) 54.92(36) 59.93(33)
38 Kafka Miloš LPU8608 215.03 15. 53.76( P) 74.06(20) 87.21(15)
39 Vávra Jaroslav LPU7308 212.87 12. 53.22( P) 86.42(12) 73.23(21)
40 Lesák Jakub ZAM9603 212.47 14. 71.74(31) 53.12( P) 87.61(14)
41 Novotný Vojtěch LPU9702 212.29 13. 53.07( P) 83.83(13) 75.39(17) 0.00( D)
42 Pešan Jan LTU7400 208.74 23. 38.18(41) 67.07(23) 48.65(41) 54.84(36)
43 Šabatka Petr LPU8106 199.99 22. 50.00( P) 77.60(22) 72.39(30)
44 Kučera Michal STH9201 199.55 25. 73.47(25) 76.19(25) 49.89( P)
44 Krmaš Václav SRK8001 199.55 16. 49.89( P) 76.30(16) 73.36(29)
46 Kamenický Jakub PHK9104 198.44 2. 100.25( 2) 98.19( 3)
47 Sýkora Bohumil CHC8601 197.49 27. 54.00(33) 72.27(27) 71.22(31)
48 Černý Vojtěch JIL9006 197.11 34. 51.43(35) 53.65(34) 8.00(47) 52.26(38) 39.77(38)
49 Šabatka Jan SHK9001 196.44 30. 38.46(40) 66.17(30) 30.28(45) 35.24(43) 56.57(35)
50 Hepner David SHK7601 192.07 3. 93.92( 4) 98.15( 3)
51 Locker Tomáš SRK9802 192.03 20. 79.84(20) 48.01( P) 64.18(27)
52 Grundman Vojtěch CHC8801 190.72 3. 97.97( 3) 92.75( 6)
53 Balcar Aleš PHK8602 188.65 2. 88.58(12) 100.07( 2)
54 Tihon Michal PHK7905 178.21 7. 87.71(13) 90.50( 7)
55 Novák Jiří NPA7502 178.10 8. 91.98( 8) 86.12( 9)
56 Švadlena Pavel CHC7502 174.06 10. 0.00( D) 0.00( D) 82.48(17) 91.58(10)
57 Kříž Libor LPU7804 172.87 28. 43.22( P) 55.88(35) 73.77(28)
58 Pýcha Lukáš SNA8402 168.45 9. 86.64( 9) 81.81(21)
59 Štregl Petr VRL7303 154.72 17. 82.69(17) 72.03(20)
60 Klapal Michal VAM8802 154.04 34. 53.59(34) 38.51( P) 61.94(36)
61 Hrdinka Daniel VRL9701 152.14 15. 70.10(23) 82.04(15)
62 Štěpánek Milan KUO8301 148.09 31. 59.89(31) 51.18(40) 37.02( P)
63 Doleček Vojtěch ZAM9903 141.00 32. 62.25(32) 43.50(43) 35.25( P)
64 Čermák Jan LPU9301 134.05 1. 33.51( P) 0.00( D)100.54( 1)
65 Uvizl Marek STH9202 133.24 2. 33.31( P) 99.93( 2)
66 Záveský Filip LPU9306 130.53 4. 32.63( P) 97.90( 4)
67 Lehár Adam LPU9114 112.48 12. 28.12( P) 84.36(12) 0.00( D)
68 Jurica Jan LPU9611 104.35 23. 26.09( P) 0.00( D) 78.26(23)
69 Jirásek Michal SHK8901 100.95 2. 100.95( 2)
70 Kos Oldřich LPU9302 96.00 21. 24.00( P) 72.00(21)
71 Kazda Ondřej SJC8202 95.84 3. 95.84( 3)
72 Preininger Luděk DOB8001 91.79 29. 66.72(29) 25.07(46)
73 Sedlák Radek LIP7500 90.48 35. 26.97(35) 37.03(44) 26.48(45)
74 Antoš Filip NPA8001 89.41 11. 89.41(11)
75 Ježek Jiří PHK8403 87.06 14. 87.06(14)
76 Kutílek Jakub LPU8609 86.33 31. 21.58( P) 64.75(31)
77 Holas Štěpán SJC8702 86.09 10. 86.09(10)
78 Černý Michal PHK8005 81.82 18. 81.82(18)
79 Macek Martin SNA7106 80.41 19. 80.41(19)
80 Vojtěch Martin ZAM8101 76.24 34. 19.06( P) 57.18(34)
81 Leštínský Tomáš DOB7801 67.17 24. 67.17(24)
82 Hanč Petr VRL8001 66.69 26. 66.69(26)
83 Hanzl Tomáš SJC8205 64.78 27. 64.78(27)
84 Ďoubal Jan DOB8600 63.93 28. 63.93(28) 0.00( D)
85 Kadečka Petr ALB8400 58.05 32. 58.05(32)
86 Škoda Jáchym LTU8700 51.01 36. 51.01(36)
87 Macl Jan LPU9102 50.91 30. 12.73( P) 38.18(30)
88 Tomalík Ondřej SHK8904 50.22 29. 50.22(29)
89 Sojka Lukáš ALB8500 47.75 37. 47.75(37)
90 Šabata Milan SRK6901 46.79 39. 11.70( P) 35.09(39)
91 Cupák Jiří VRL7201 45.54 39. 45.54(39)
92 Faltejsek Jan PHK9802 45.12 42. 0.00( D) 45.12(42)
93 Kolář Radek BRU6901 37.42 31. 37.42(31)
94 Wohanka Pavel VRL7501 37.13 32. 37.13(32)
95 Funda Jan SHK9103 27.81 44. 27.81(44)
H21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
1 Jiřišta Lubomír JIL8802 379.84 2. 93.84( 3)100.30( 2) 89.04( 7) 96.66( 3)
2 Janeček Tomáš PHK9205 376.66 1. 78.34( 9) 102.11( 1) 76.10(12) 90.02( 5) 81.97( 6)102.56( 1)
3 Andrš Petr ZAM8401 375.52 2. 84.77( 5) 86.64( 7) 97.20( 2) 73.52( 9) 93.88( P) 97.80( 3)
4 Růžička Daniel KOR9000 367.84 1. 80.01( 8) 91.96( P) 72.17(11) 105.60( 1) 90.27( 4)
5 Žemlička Jan LPU8303 350.33 4. 87.58( P) 76.03( 9) 87.49( 8) 86.84( 4) 88.42( 5)
6 Moravec Filip KUN8801 346.80 2. 69.73(10) 0.00( D) 79.12(11) 98.31( 2) 99.64( 2)
7 Zeman Jaroslav DOB8844 338.49 3. 81.81( 6) 97.59( 3) 87.36( 9) 71.73(12)
8 Novotný Radek SRK9101 287.41 4. 0.10(11) 88.56( 4) 71.85( P) 83.22( 5) 43.78( 6)
9 Nymsa Zdeněk TYN8502 268.81 3. 91.00( 4) 81.71(10) 96.10( 3)
10 Procházka Martin LTU8101 262.30 3. 87.77( 6) 96.03( 3) 78.50( 8)
11 Seidl Jakub LPU9104 247.93 4. 61.98( P) 91.20( 5) 94.75( 4)
12 Ježdík Václav ZAM9605 211.99 5. 88.33( 5) 70.66(13) 53.00( P)
13 Sokolář Zdeněk SNA7201 211.56 1. 104.79( 1) 106.77( 1)
14 Slavík Pavel SNA7349 190.65 2. 101.37( 2) 89.28( 6)
15 Roll Martin ALB8401 140.71 8. 77.72( 8) 62.99(14)
16 Kokaisl Tomáš LPU7820 133.67 2. 33.42( P) 100.25( 2)
17 Kutílek Jakub LPU8609 119.71 6. 29.93( P) 89.78( 6)
18 Maňák Michal PHK9801 103.09 1. 103.09( 1)
19 Vojtěch Martin ZAM8101 97.49 10. 0.00( D) 73.12(10) 24.37( P)
20 Gernert Marek JIL9801 94.39 4. 94.39( 4)
21 Faltejsek Jan PHK9802 83.23 7. 83.23( 7)
22 Vávra Martin HOR9700 81.88 7. 81.88( 7)
23 Sokol Milan BRM7201 80.68 7. 80.68( 7) 0.00( D)
24 Zahradník Jakub SJC8604 71.05 13. 71.05(13)