Výsledky závodu: Východočeský pohár dorostu a dospělých - stav po 9 závodech

Datum:
04.01.2017
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-03-2525.03.2017 Oblastní žebříček LPU Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček VAM, KOR Ano Ano
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček SRK Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček STH Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček ZAM Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu KUO Ano Ano
2017-05-0808.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati DOB Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati LTU Ano Ano
2017-06-2424.06.2017 Oblastní žebříček NPA Ano Ano
2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček VRL Ne Ne
2017-10-0707.10.2017 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček VAM Ne Ne
2017-10-1515.10.2017 Oblastní žebříček JIL Ne Ne
2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček CHC Ne Ne
2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček HOR Ne Ne
2017-11-0404.11.2017 Oblastní žebříček SHK Ne Ne
Kategorie:
D16C     D18C     D21C     D21D     H16C     H18C     H21C     H21D    
D16C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Klacková Štěpánka SJC0253 B 601.32 1. 76.54( 9) 91.22( 6) 95.96( 6) 95.70( 5)102.60( 2) 98.85( 2) 74.29(10) 108.16( 1)100.05( 2)
2 Kroniková Štěpánka SHK0150 B 599.72 1. 96.09( 5) 98.56( 3)103.83( 1)103.40( 1) 94.61( 5) 86.75( 4) 103.23( 2) 83.13( 7)
3 Kovářová Jana CET0251 B 595.46 1. 98.28( 4)102.48( 1)101.11( 1) 97.00( 3) 94.00( 3)102.59( 1) 80.71( 9) 87.73( 4)
4 Kodytková Denisa SHK0252 B 580.15 1. 98.41( 3) 96.13( 5) 99.18( 2) 86.03( 5) 98.55( 3)101.85( 1) 76.83( 9) 79.65( 8)
5 Raková Petra SHK0251 B 576.25 1. 98.66( 3) 96.67( 4) 81.31(11) 96.75( 4) 85.03( 6) 95.42( 4) 84.09( 6) 78.39( 8) 103.72( 1)
6 Kejmarová Jana STH0152 B 568.10 1. 102.29( 1) 76.82(11) 85.62( 8) 94.68( P) 93.21( 4) 93.40( 6) 98.90( 3) 81.53( 7) 83.18( 6)
7 Brožková Lucie KUO0151 B 564.59 2. 90.61( 5) 99.11( 2) 97.79( 4) 74.36( 8) 94.10( P) 86.75( 4) 82.51( 6) 96.23( 3)
8 Nováková Světlana NPA0151 B 515.54 2. 99.05( 2) 88.31( 8)100.33( 2) 53.32(14) 88.61( 3) 85.92( P)
9 Pitrmucová Antonie JIL0251 505.46 5. 65.71(12) 90.63( 7) 84.73( 9) 89.11( 6) 71.56(10) 75.92(10) 81.10( 7) 83.97( 5)
10 Hamáčková Eliška STH0153 495.34 5. 80.50( 8) 80.77( 9) 80.64(12) 82.56( P) 73.73( 9) 86.83( 9) 68.81(11) 84.04( 5) 66.10( 9)
11 Machová Viktorie PHK0252 464.78 4. 71.82(11) 71.83(12) 66.37(13) 84.06( 9) 82.86( 7) 65.41(11) 60.70(10) 87.84( 4)
12 Držková Berenika LPU0151 385.07 7. 64.18( P) 78.10(10) 86.12( 7) 91.28( 7) 65.39(12)
13 Randáková Alžběta VRL0252 350.46 10. 72.20(10) 0.00( D) 83.19(10) 77.11(11) 13.65(12) 64.90(12) 39.41(15)
14 Zimová Barbora SHK0151 273.71 2. 86.93( 6) 0.00( D) 0.00( D) 87.54( 7) 99.24( 2)
15 Mikysková Doubravka ZAM0251 227.75 13. 20.89(14) 63.82(13) 58.57(14) 37.96( P) 46.51(14) 0.00( D)
16 Meierová Bára BRU0251 221.70 10. 46.21(13) 78.64(10) 39.73(11) 57.12(13)
17 Dvořáková Anna JIL0154 205.55 8. 85.07( 8) 56.61(13) 63.87(10)
18 Suchánková Eliška PHK0250 198.72 7. 82.36( 7) 49.56(16) 66.80(12)
19 Hnátnická Zuzana ZAM0152 124.39 15. 38.51(15) 54.81(15) 20.73( P) 10.34(15)
20 Kubíčková Iva LPU0157 108.44 8. 18.07( P) 90.37( 8)
21 Navrátilová Anna SHK0253 100.64 14. 59.98(14) 16.32(17) 24.34(16)
22 Mazurek Agnieszka KUO0152 97.21 8. 16.20( P) 81.01( 8)
23 Brancuská Lenka LPU0159 69.95 13. 11.66( P) 7.58(18) 50.71(13)
24 Zářecká Linda KOR0250 34.42 13. 5.74( P) 28.68(14) 0.00(13) 0.00(17)
D18C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Hrnčířová Magda STH0051 B 634.24 1. 106.42( 1)106.54( 1)111.22( 1)105.71( P) 61.91( 3) 100.80( 2)103.55( 2) 98.69( 2)
2 Škorpíková Barbora LPU0060 B 570.41 1. 95.07( P) 0.00( D) 95.42( 2)100.00( 1) 50.78( 4) 103.79( 1) 84.50( 4) 91.63( 4) 43.04( 6)
3 Barnetová Veronika LPU9952 B 568.79 2. 94.80( P) 95.96( 3) 85.83( 4) 88.86( 2) 68.53( 2) 92.02( 4) 73.67( 5) 92.21( 3)104.94( 2)
4 Boková Ivana ZAM9952 B 526.75 1. 77.11( 7) 37.55( 8) 87.79( P) 85.74( 5) 59.95( 7)109.10( 1)107.06( 1)
5 Šimková Klára CHC0054 B 448.55 3. 69.35( 6) 62.74( 7) 0.00( 5) 81.46( 6) 59.83( 8) 87.17( 6) 88.00( 3)
6 Pachelová Anna ZAM0053 378.32 3. 88.55( 6) 83.87( 5) 71.37( 3) 63.05( P) 71.48( 5)
7 Nováková Markéta KUO0099 346.94 2. 98.26( 2) 97.50( 2) 93.36( 3) 57.82( P)
8 Procházková Tereza ZAM0054 315.43 3. 95.32( 3) 52.57( P) 95.41( 3) 72.13( 4)
9 Stará Tereza VRL0051 309.87 4. 86.17( 4) 94.23( 4) 79.77( 6) 49.70( 9) 0.00( D)
10 Ciesiółka Katarzyna KUO0051 249.31 1. 100.00( 1) 41.55( P)107.76( 1)
11 Hlaváčková Petra PHK0052 238.82 5. 78.95( 5) 90.19( 5) 69.68( 6)
12 Charvátová Kateřina SHK0050 178.44 3. 88.69( 3) 89.75( 5)
13 Knápková Adéla ZAM9953 74.54 7. 62.12( 7) 0.00( D) 12.42( P)
D21C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Chmelařová Michaela SHK9151 611.39 1. 105.70( 1) 105.11( 1) 103.89( 2) 97.81( 4) 94.03( 4)104.85( 1)
2 Píšová Monika NPA8151 511.25 5. 85.03( 6) 89.83( 6) 88.91( 5) 77.56( 6) 82.41(11) 79.86(10) 85.21( P)
3 Záveská Anna DOB8851 490.02 5. 78.81( 7) 92.72( 5) 73.64(11) 69.44(10) 93.74( 6) 81.67( P)
4 Andršová Jana SRK8756 488.33 3. 76.60( 8) 82.15( 9) 81.39( P) 75.36( 3) 69.11(12) 83.40(10) 77.66(12) 87.13( 5)
5 Jebavá Lucie VRL9254 436.41 3. 94.88( 4) 81.90( 7) 75.17( 7) 98.51( 3) 85.95( 6)
6 Ďoubalová Věra DOB8751 393.04 7. 0.00( D) 88.65( 7) 74.32(10) 74.80( 9) 89.76( 8) 65.51( P)
7 Randáková Helena VRL7452 382.26 2. 91.94( 3) 89.28( 7)102.00( 2) 99.04( 2)
8 Reslová Hana SRK9352 360.14 1. 103.82( 1) 60.02( P) 100.30( 2) 96.00( 3)
9 Držková Markéta LPU7670 320.22 8. 53.37( P) 71.49(12) 52.08(13) 59.36(14) 23.92(20) 60.00( 8)
10 Šmidrkalová Monika NPA9051 305.47 3. 97.95( 3) 86.98( 6) 69.63(14) 50.91( P)
11 Balcarová Jana PHK8753 295.60 1. 104.43( 2) 100.00( 1) 91.17( 6)
12 Venclová Veronika ZAM8251 292.72 7. 66.38(13) 57.35(12) 48.79( P) 56.23(15) 63.97( 7)
13 Vítková Lucie PHK8055 267.58 3. 86.21( 5) 92.88( 3) 88.49( 4)
14 Tihonová Martina PHK8651 252.67 4. 88.09( 4) 76.01( 8) 88.57( 4)
15 Balcarová Jana PHK8852 233.96 7. 73.68( 9) 69.23(11) 91.05( 7)
16 Fátorová Barbora DOB7878 233.62 11. 75.29(11) 46.53(15) 72.86(13) 38.94( P)
17 Žaloudková Klára LPU9461 217.48 1. 36.25( P) 0.00( D) 80.04( 5)101.19( 1)
18 Peremská Dana SRK9351 209.89 8. 60.50(15) 34.98( P) 64.12(13) 50.29( 8)
19 Benešová Lucie SJC8951 199.66 1. 103.64( 1) 96.02( 3)
20 Fagré Iva PHK7554 193.61 2. 102.01( 2) 91.60( 5)
21 Smutná Pavla VAM8651 192.95 8. 32.16( P) 75.33( 9) 85.46( 8)
22 Skalická Karolína ZAM9652 186.42 14. 62.90(14) 42.31(15) 31.07( P) 50.14(17)
23 Pilíková Veronika CET8152 183.96 2. 68.41(11) 4.71(17) 77.56( 2) 33.28(16)
24 Fundová Eliška SHK9351 180.78 3. 89.88( 3) 90.90( 4)
25 Valachová Martina LPU9054 125.93 1. 20.99( P) 104.94( 1)
26 Kulhavá Šárka LPU9357 125.00 1. 20.83( P) 104.17( 1)
27 Vrbatová Petra HOS8551 123.98 4. 69.73( 4) 0.00(22) 54.25( 7)
28 Koutná Hana PHK9651 123.21 10. 77.90(10) 45.31(14)
29 Štěpánová Dita DOB7956 112.73 5. 93.94( 5) 18.79( P)
30 Knapová Iva LPU6052 111.78 3. 18.63( P) 93.15( 3)
31 Hančová Marie SNA8255 106.02 10. 70.67(10) 35.35(19)
32 Petrová Daniela LPU8454 105.20 9. 17.53( P) 87.67( 9)
33 Hepnerová Martina SHK8152 100.36 2. 100.36( 2)
34 Peterová Alena DOB8953 100.20 8. 83.50( 8) 16.70( P)
35 Říčařová Žaneta SRK9152 98.22 2. 98.22( 2)
36 Panchártková Tereza LTU8950 96.67 9. 80.56( 9) 16.11( P)
37 Plačková Iva DOB8151 93.52 12. 77.93(12) 15.59( P)
38 Udržalová Pavla LPU8552 92.69 13. 15.45( P) 77.24(13)
39 Kostrzewska Justyna CHC9853 91.46 4. 91.46( 4)
40 Vik Martin JIL9206 86.70 5. 86.70( 5)
41 Ducháčková Kateřina STH9356 81.47 12. 67.89(12) 13.58( P)
42 Azebová Nina PHK8855 79.67 11. 0.00( D) 79.67(11)
43 Mądra Paulina CHC9854 75.04 8. 75.04( 8)
44 Kavalírová Julie PHK9753 73.02 6. 73.02( 6)
45 Matušincová Lucie PHK8152 67.82 5. 67.82( 5)
46 Klapalová Hana VAM8850 52.15 16. 43.46(16) 8.69( P)
47 Metelková Taťána PHK7250 51.87 16. 51.87(16)
48 Šádková Lucie PHK9654 46.32 9. 21.48(16) 24.84( 9)
49 Chládková Zuzana ZAM9153 44.18 18. 7.36( P) 36.82(18)
50 Zamrzlová Eva SJC8759 23.57 21. 23.57(21)
51 Smoradová Barbora SHK9050 10.31 17. 10.31(17)
D21D
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Kokaislová Eva LPU7956 598.27 1. 99.71( P) 97.74( 2) 97.95( 3)101.23( 1) 96.75( 4) 101.64( 2) 100.00( 1)
2 Horká Marie ALB9050 596.96 1. 95.51( 4)102.67( 1) 97.67( 3) 95.51( 3)109.12( 1) 96.48( 3)
3 Šiffelová Lenka ZAM8452 570.56 2. 101.02( 2) 96.18( 3) 0.00( D) 93.93( 4) 95.09( P) 90.24( 5) 83.25( 7) 94.10( 3)
4 Drahorádová Lenka LPU8660 476.81 1. 79.47( P)106.08( 1) 99.37( 2) 88.71( 5)103.18( 1)
5 Kodytková Iva VAM7751 471.92 1. 102.65( 1) 78.65( P) 93.83( 4) 96.99( 3) 99.80( 2)
6 Kmentová Lenka ZAM8552 467.16 4. 48.95(10) 79.27( 8) 77.23(10) 68.22( 8) 77.86( P) 79.00( 6) 74.30( 8) 77.10( 6) 76.70( 4)
7 Chládková Eva ZAM7051 461.84 5. 83.58( 6) 83.83( 7) 71.41(11) 82.66( 5) 76.97( P) 63.39( 8) 48.00( 8)
8 Hostinská Jana VAM8451 380.17 4. 63.36( P) 83.74( 7) 64.62( 9) 77.70( 7) 90.75( 4)
9 Koutná Kateřina PHK9351 372.55 2. 64.28( 8) 72.96( 8) 48.10( 9) 90.43( 5) 96.78( 2)
10 Koutná Hana PHK9651 261.29 3. 81.78( 6) 95.17( 3) 84.34( 4)
11 Odvodyová Šárka LPU8352 240.65 2. 40.11( P) 101.11( 2) 99.43( 2)
12 Klapalová Hana VAM8850 226.43 2. 37.74( P) 91.40( 5) 97.29( 2)
13 Nymsová Marie TYN8651 213.74 7. 57.04( 9) 83.69( 8) 73.01( 7)
14 Grundmanová Lenka CHC8651 183.26 5. 93.51( 5) 89.75( 6)
15 Davidová Anežka JIL9752 180.57 7. 76.37( 7) 0.00( D) 47.57(13) 56.63( 7)
16 Sokolová Tereza BRM8451 174.20 3. 96.33( 3) 77.87( 9)
17 Kubátová Dana VRL6851 136.15 7. 69.15( 7) 67.00( 9)
18 Škodová Šárka LTU8951 115.28 4. 96.07( 4) 19.21( P)
19 Matušincová Lucie PHK8152 107.20 1. 107.20( 1)
20 Bendáková Eliška LTU9250 105.26 9. 77.15( 9) 10.57(16) 17.54( P)
21 Vrbatová Petra HOS8551 103.57 1. 103.57( 1)
22 Khýnová Radka DOB8750 99.79 10. 37.81(14) 45.35(10) 16.63( P)
23 Sojková Petra ALB8950 99.52 5. 22.34(11) 0.00(10) 11.54(15) 27.62( 9) 38.02( 5)
24 Klimplová Zuzana LPU8151 97.90 6. 16.32( P) 81.58( 6)
25 Marešová Kristýna LPU9155 95.04 5. 15.84( P) 79.20( 5)
26 Bašová Hana PHK8556 91.94 4. 91.94( 4) 0.00( D)
27 Jiranová Kateřina PHK8359 91.39 6. 91.39( 6)
28 Bártíková Zuzana XPU8954 90.01 5. 90.01( 5)
29 Hájková Daniela JIL9451 84.73 6. 84.73( 6)
30 Juračková Zuzana LPU8551 69.02 12. 11.50( P) 57.52(12)
31 Poláková Lucie VRL8254 56.66 10. 56.66(10)
32 Kubečková Veronika PHK9853 34.70 10. 21.37(12) 13.33(10)
33 Krunčíková Kateřina SRK8751 31.56 10. 9.36(13) 5.26( P) 12.66(10) 4.28(11)
H16C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Gottstein Jonáš JIL0107 B 613.12 1. 108.56( 1) 81.96( 8) 79.16( 4) 104.97( 1)103.85( 1) 99.92( 2)107.65( 1) 88.17( 6)
2 Ježek Jakub JIL0104 B 600.40 2. 85.92( 6) 100.17( 2) 94.38( 3) 100.11( 2) 99.59( 2) 98.68( 3)101.10( 2)100.75( 2)
3 Paleček Ondřej SRK0103 B 596.00 1. 101.95( 1) 99.33( P) 94.92( 3) 96.56( 3)101.40( 1) 71.24(12) 101.84( 1)
4 Dostál Jakub VRL0104 B 567.69 2. 95.48( 3) 87.56( 6) 97.27( 2) 0.00( D) 84.19( 7) 93.91( 6) 91.26( 3) 91.22( 5) 98.55( 3)
5 Mühlbach Aleš STH0104 B 519.84 4. 80.65( 8) 86.64( P) 89.80( 4) 95.05( 5) 90.93( 4) 76.77( 9)
6 Porkert Jan SHK0100 B 514.05 2. 66.10(10) 88.20( 5) 60.79( 8) 72.82( 9) 76.64(12) 97.77( 4) 75.61( 9) 76.21(10) 99.62( 2)
7 Langr Jan SHK0101 B 495.33 4. 81.14( 7) 83.36( 7) 39.54(15) 82.97( 4) 86.64( 5) 88.12(10) 73.10(11)
8 Bárta Šimon PHK0202 B 489.06 5. 66.10(10) 82.45( 5) 84.45( 6) 82.22(12) 82.94( 8) 90.90( 5)
9 Link Lukáš STH0205 B 486.42 1. 95.96( 2) 97.88( 3)108.35( 1) 81.07( P) 103.16( 1)
10 Šabata Radek SRK0202 B 478.99 4. 58.28(14) 79.83( P) 75.42( 7) 81.16( 9) 91.07( 8) 93.23( 4) 49.69(12)
11 Šišma Vojtěch LPU0204 B 470.65 4. 78.44( P) 72.67(13) 69.84( 5) 70.04(11) 70.23(13) 74.05(16) 50.21(16) 81.32( 7) 93.94( 4)
12 Vlastník Matouš JIL0201 B 463.35 4. 92.22( 4) 76.49(12) 46.03(14) 80.68(10) 88.46( 9) 39.67(19) 79.47( 6)
13 Mrskoč Marek LPU0205 456.67 4. 76.11( P) 90.87( 4) 64.53( 7) 0.00( D) 65.32(17) 93.80( 7) 66.04(13)
14 Kynčl Vojtěch JIL0101 431.57 8. 77.18( 9) 70.12(16) 59.87( 9) 82.48( 8) 78.25(15) 63.67(14)
15 Kroutil Jan KUO0202 426.04 9. 39.82(21) 81.45( 9) 57.58(10) 68.25(12) 71.01( P) 71.45(11) 76.30( 9)
16 Pachel Jakub ZAM0202 412.31 6. 52.25(16) 80.05(10) 64.86( 6) 67.16(13) 68.72( P) 79.27(13) 48.31(17)
17 Moravec Jan ZAM0205 410.14 8. 47.10(17) 76.99(11) 51.15(12) 68.36( P) 84.27(11) 21.24(23) 52.66(13) 76.71( 8)
18 Koditek Jonáš KUO0101 405.88 3. 87.22( 5) 67.38(16) 67.65( P) 87.54( 6) 96.09( 3)
19 Mejsnar Jaroslav VRL0202 403.22 8. 60.29(12) 68.21(17) 52.07(11) 74.38( 8) 69.84(14) 78.37(14) 43.85(18) 52.13(14)
20 Zemánek Mikuláš SRK0201 403.16 5. 59.10(13) 67.19( P) 59.56(15) 64.83(18) 62.48(20) 90.00( 5) 38.22(14)
21 Procinger Jan VRL0102 396.38 8. 53.83(15) 59.93(18) 0.00(20) 19.86(20) 68.83(15) 62.14(21) 73.19(10) 78.46( 8)
22 Locker Daniel SRK0200 381.73 6. 70.37(15) 63.62( P) 78.54( 6) 60.53(20) 46.37(23) 37.81(21) 62.30(12)
23 Vaňura Vít HOR0203 272.80 11. 48.84(17) 77.25(11) 39.44(20) 40.06(17) 67.21(11)
24 Vališ Jan LPU0210 260.74 15. 43.46( P) 39.31(18) 25.16(22) 62.82(19) 58.47(15) 31.52(18)
25 Jirout Matěj CHC0201 260.22 16. 46.17(18) 50.51(20) 0.00( D) 44.73(21) 68.84(18) 5.12(27) 44.85(16)
26 Krampera Tomáš VRL0103 248.34 15. 42.15(20) 54.46(19) 36.85(16) 33.88(19) 30.85(22) 50.15(15)
27 Poláček Radim PHK0201 220.02 10. 37.65(22) 44.02(22) 21.43(18) 19.53(21) 17.43(24) 29.81(19) 67.58(10)
28 Franta Jonáš SJC0201 210.08 14. 45.25(19) 71.77(14) 34.49(17) 58.57(16)
29 Zamastil Michal LTU0203 205.04 15. 22.88(23) 48.47(21) 21.17(19) 0.00(22) 22.79(23) 55.56(22) 17.43(24) 34.17( P) 10.66(15)
30 Růžička Radek LPU0201 180.65 7. 30.11( P) 72.64(10) 77.90( 7)
31 Kovář Lukáš CET0102 147.74 13. 0.00(25) 29.24(23) 48.98(13) 0.00( D) 69.52(17)
32 Krejčí Milan KOR0201 91.87 19. 15.31( P) 0.00( D) 64.61(19) 11.95(26)
33 Kurzyp Stanisław CHC0202 87.54 6. 87.54( 6)
34 Kučera Jan PHK0100 64.94 14. 64.94(14)
35 Krsek Šimon ZAM0204 47.64 13. 7.94( P) 0.00(24) 0.00(28) 0.00( D) 39.70(13)
H18C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Vlastník Šimon JIL9904 B 577.41 2. 89.10( 3) 96.01( 3)103.73( 2) 102.94( 2) 82.74( 5) 102.02( 2) 83.61( 5)
2 Ježek Vít JIL9903 B 570.99 1. 88.13( 4)105.47( 1)105.38( 1) 87.66( 5) 95.85( 3) 80.45( 2) 88.50( 4)
3 Šitina Jakub LTU0001 B 546.42 3. 90.65( 4) 88.63( 4) 96.43( 3) 87.88( 3) 72.24( 6) 78.90( 4) 91.07( P) 91.76( 3)
4 Karásek Matěj SJC0001 B 436.61 4. 76.82( 6) 86.77( 5) 38.08( 8) 75.32( 6) 92.32( 4) 67.30( 6)
5 Kučera Kryšpín PHK9900 B 386.96 1. 110.97( 1) 90.89( 3)105.76( 1) 79.34( 5)
6 Sourada Tomáš ZAM9902 B 358.82 4. 71.67( 7) 61.76( 6) 88.03( 4) 59.80( P) 77.56( 4)
7 Skalický Johan KUO9901 357.29 1. 99.93( 2) 97.81( 2) 59.55( P) 100.00( 1)
8 Macko Lukáš SJC9901 324.55 2. 61.29( 9) 98.52( 2) 80.21( 5) 84.53( 6)
9 Krawczyński Mikołaj CHC0001 314.59 1. 109.18( 1)103.27( 1)102.14( 1)
10 Urban Michal KUO0001 291.08 6. 85.06( 6) 28.73( 9) 54.39(10) 48.51( P) 18.35(10) 56.04( 7)
11 Rosłaniec Mateusz CHC0002 287.01 2. 83.79( 4)100.19( 2) 103.03( 2)
12 Czapliński Jakub CHC0003 279.54 1. 96.54( 3) 77.79( 5) 105.21( 1)
13 Friml Dominik ZAM9901 262.92 5. 87.02( 5) 74.78( 9) 43.82( P) 57.30( 8) 0.00( D)
14 Nejman Marek PHK0002 227.37 7. 70.56( 8) 57.57( 7) 60.49( 7) 38.75( 7)
15 Vydra Martin STH9902 139.87 3. 23.31( P) 36.45( 8) 80.11( 3)
16 Dudášek Ondřej DOB0000 107.03 7. 61.23( 7) 27.96(10) 17.84( P)
17 Kubát Tomáš VRL0001 92.24 8. 78.34( 8) 13.90(11) 0.00( D)
18 Maňák Matěj PHK9302 83.84 7. 83.84( 7)
19 Bürger Matěj LPU0009 78.14 7. 13.02( P) 44.66( 7) 0.00( D) 20.46( 9)
20 Jansa Radek BRU0002 67.83 6. 0.00( D) 67.83( 6)
21 Semiginovský Šimon SJC0005 50.55 10. 50.55(10)
22 Jiran Miloš VRL9904 47.94 5. 47.94(11) 0.00( 5)
23 Hašek Patrik LTU0000 37.07 9. 30.89( 9) 6.18( P)
H21C
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Novotný Tomáš PHK8101 610.28 1. 95.62( 4) 102.78( 1)104.09( 1)101.51( 1) 96.67( 5) 89.03( 6) 102.63( 1)102.60( 1)
2 Vítek Petr PHK7601 563.40 2. 97.59( 3) 99.03( 2) 91.92( 6) 80.96(12) 99.03( 2) 94.87( 4)
3 Šabatka Zdeněk PHK8900 533.72 4. 94.14( 6) 93.50( 4) 87.87(10) 86.18( 8) 81.87(13) 90.16(13)
4 Pátek Michal CHC8603 502.99 4. 91.80( 9) 90.00( 5) 57.74(32) 91.99( 9) 76.07(20) 95.39( 4)
5 Držka Štěpán LPU7604 499.37 9. 83.23( P) 82.50(13) 89.04( 9) 82.87(12) 82.50(11) 79.23( 9)
6 Zelenka Tomáš PHK9001 494.87 7. 91.57(10) 90.56( 7) 84.35(13) 65.80(25) 91.38(11) 71.21(26)
7 Křivda Martin CHC9501 481.78 1. 101.46( 1) 89.58( 8) 0.00( D) 94.62( 5) 99.52( 3) 96.60( 4)
8 Janda Martin DOB8002 473.03 5. 77.77(21) 91.76( 5) 48.71(41) 84.57(10) 91.38(11) 78.84( P)
9 Doucha Jiří SNA7105 468.22 7. 80.87(16) 79.99(22) 65.81(25) 54.92(36) 74.08(27) 62.06(36) 90.52( 7) 76.95(12)
10 Kupka Jaroslav ALB7800 456.81 16. 83.02(16) 74.88(23) 77.51(24) 73.94(19) 74.10(19) 73.36(29) 41.57(52)
11 Vávra Jaroslav LPU7308 453.43 8. 75.57( P) 86.42(12) 73.23(21) 61.92(37) 84.26( 8) 72.03(16)
12 Míča Tomáš LPU9707 442.21 14. 73.70( P) 71.07(28) 57.01(38) 82.31(14) 74.93(18) 78.05(23) 62.15(24)
13 Zlámal David SJC9603 440.22 12. 60.94(30) 77.82(20) 68.64(33) 66.60(24) 59.07(31) 83.75(18) 72.94(24) 67.95(12) 69.12(19)
14 Fiala Petr LPU8701 439.15 9. 73.19( P) 87.84( 9) 53.21(40) 67.34(23) 79.78(22) 77.79(16)
15 Hladký Viktor VAM8201 435.04 15. 75.94(22) 72.51( P) 83.46(15) 70.92(22) 56.71(33) 75.50(25)
16 Lazák Tomáš LTU9102 415.51 6. 85.77(11) 86.51(11) 89.62( 6) 84.36(11) 0.00( D) 69.25( P)
17 Haas Karel LPU7304 414.55 14. 69.09( P) 81.96(14) 80.41(19) 60.17(28) 55.98(42) 66.94(22)
18 Lesák Jakub ZAM9603 407.81 14. 71.74(31) 67.97( P) 87.61(14) 53.76(44) 55.07(14) 71.66(18)
19 Veverka Tomáš VAM8401 405.26 7. 92.49( 7) 67.54( P) 83.32(16) 85.80(11) 76.11(19)
20 Kalenský Aleš STH9801 403.57 17. 64.81(28) 73.68(24) 74.32(28) 67.26( P) 51.60(39) 39.76(56) 71.90(17)
21 Justa Pavel PHK8701 397.34 12. 80.08(21) 85.30(12) 81.83(14) 84.26(16) 65.87(30)
22 Hrouda Matěj JIL9804 396.60 15. 68.90(24) 72.70(26) 48.43(42) 76.84(15) 61.60(40) 68.13(21)
23 Kokaisl Tomáš LPU7820 386.59 19. 64.43( P) 80.00(19) 55.84(39) 56.17(34) 77.03(24) 53.12(27)
24 Souček Tomáš SHK8200 379.51 23. 66.23(27) 67.42(34) 59.86(30) 50.56(37) 71.08(27) 64.36(23)
25 Lauterbach David ZAM9801 370.54 13. 63.93(29) 81.96(14) 65.22(35) 61.76( P) 42.11(51) 55.56(13)
26 Panchártek Jan PHK8802 359.34 5. 95.25( 5) 91.00( 6) 93.40( 5) 79.69(14)
27 Smutný Šimon VAM9301 353.05 17. 81.36(18) 58.84( P) 78.67(17) 83.95(17) 50.23(47)
28 Kučera Tomáš STH9402 352.26 20. 77.82(20) 74.97(26) 58.71( P) 65.67(26) 75.09(26)
29 Sháněl Jan CHC9402 350.63 7. 87.08(10) 83.74(14) 93.32( 8) 86.49( 7)
30 Krmaš Václav SRK8001 341.27 15. 56.88( P) 76.30(16) 73.36(29) 62.47(35) 72.26(15)
31 Bartoň Zdeněk NPA8301 335.99 26. 59.53(33) 0.00(48) 65.72(26) 54.92(36) 59.93(33) 39.89(55) 56.00( P)
32 Kos Tomáš LPU9303 332.35 4. 55.39( P) 94.81( 4) 87.31( 8) 94.84( 6)
33 Andrš Jiří VAM8601 332.24 18. 68.49(25) 55.37( P) 71.46(32) 59.99(29) 76.93(18)
34 Krunčík Pavel SRK8501 322.91 16. 45.59(38) 53.82( P) 72.57(22) 65.32(32) 40.25(53) 45.36(16)
35 Karkoš Petr XCR7300 294.74 18. 81.09(19) 80.33(18) 59.17(37) 74.15(18)
36 Jurica Jan LPU9611 287.80 9. 47.97( P) 0.00( D) 78.26(23) 82.67( 9) 78.90(10)
37 Hepner David SHK7601 284.18 3. 93.92( 4) 98.15( 3) 92.11( 5)
38 Zitka Adam LPU8402 281.80 16. 46.97( P) 73.05(29) 79.46(16) 82.32(20)
39 Remeš Petr SHK9403 273.84 1. 101.78( 1) 74.50(27) 97.56( 4) 0.00( D)
40 Šabatka Jan SHK9001 271.15 30. 38.46(40) 66.17(30) 30.28(45) 35.24(43) 56.57(35) 20.67(58) 0.00( D) 44.43(30)
41 Pešan Jan LTU7400 270.50 23. 38.18(41) 67.07(23) 48.65(41) 54.84(36) 16.68(59) 45.08( P)
42 Hanzl Tomáš SJC8205 265.77 10. 64.78(27) 64.78(32) 79.12(10) 57.09(25)
43 Kučera Michal STH9201 261.49 11. 73.47(25) 76.19(25) 43.58( P) 68.25(11)
44 Moskva Roman ZLH7501 258.46 7. 86.14(15) 89.80( 7) 82.52(19)
45 Novotný Vojtěch LPU9702 258.13 13. 43.02( P) 83.83(13) 75.39(17) 0.00( D) 55.89(43)
46 Tihon Michal PHK7905 258.01 7. 87.71(13) 90.50( 7) 79.80( 8)
47 Kadeřávek Petr PHK7605 257.63 7. 80.76(17) 89.28( 8) 87.59( 7)
48 Švadlena Pavel CHC7502 257.42 7. 0.00( D) 0.00( D) 82.48(17) 91.58(10) 83.36( 7)
49 Pýcha Lukáš SNA8402 254.62 8. 86.64( 9) 81.81(21) 86.17( 8)
50 Grundmann Jan LPU9410 232.76 2. 38.79( P) 100.35( 2) 93.62( 7)
51 Kříž Libor LPU7804 229.62 28. 38.27( P) 55.88(35) 73.77(28) 61.70(39)
52 Hrdinka Daniel VRL9701 229.16 15. 70.10(23) 82.04(15) 77.02(17)
53 Černý Vojtěch JIL9006 217.32 34. 51.43(35) 53.65(34) 8.00(47) 52.26(38) 39.77(38) 12.21(34)
54 Petras Tomáš VAM8801 216.18 5. 36.03( P) 93.88( 5) 86.27( 6)
55 Novák Jiří NPA7502 213.72 8. 91.98( 8) 86.12( 9) 35.62( P)
56 Klapal Michal VAM8802 211.04 34. 53.59(34) 35.17( P) 61.94(36) 60.34(41)
57 Antoš Filip NPA8001 203.47 11. 89.41(11) 80.15(13) 33.91( P)
58 Štěpánek Milan KUO8301 200.28 26. 59.89(31) 51.18(40) 33.38( P) 55.83(26)
59 Kamenický Jakub PHK9104 198.44 2. 100.25( 2) 98.19( 3)
60 Sýkora Bohumil CHC8601 197.49 27. 54.00(33) 72.27(27) 71.22(31)
61 Beneš Jan SJC8703 197.07 2. 97.51( 3) 99.56( 2)
62 Kafka Miloš LPU8608 193.52 15. 32.25( P) 74.06(20) 87.21(15)
63 Malý Aleš JIL8702 192.89 2. 101.00( 2) 91.89( 5)
64 Grundman Vojtěch CHC8801 190.72 3. 97.97( 3) 92.75( 6)
65 Balcar Aleš PHK8602 188.65 2. 88.58(12) 100.07( 2)
66 Holas Štěpán SJC8702 183.93 3. 86.09(10) 97.84( 3)
67 Šabatka Petr LPU8106 179.99 22. 30.00( P) 77.60(22) 72.39(30)
68 Locker Tomáš SRK9802 172.82 20. 79.84(20) 28.80( P) 64.18(27)
69 Leštínský Tomáš DOB7801 163.34 20. 67.17(24) 27.22( P) 0.00( D) 68.95(20)
70 Štregl Petr VRL7303 154.72 17. 82.69(17) 72.03(20)
71 Macek Martin SNA7106 153.80 19. 80.41(19) 73.39(23)
72 Faltejsek Jan PHK9802 141.88 28. 0.00( D) 45.12(42) 48.59(48) 48.17(28)
73 Deml Tomáš LPU9502 131.17 29. 21.86( P) 61.74(38) 47.57(29)
74 Hanč Petr VRL8001 129.29 26. 66.69(26) 62.60(34)
75 Doleček Vojtěch ZAM9903 126.90 32. 62.25(32) 43.50(43) 21.15( P)
76 Čermák Jan LPU9301 120.65 1. 20.11( P) 0.00( D)100.54( 1)
77 Uvizl Marek STH9202 119.92 2. 19.99( P) 99.93( 2)
78 Záveský Filip LPU9306 117.48 4. 19.58( P) 97.90( 4)
79 Lenner Miroslav LPU8605 110.27 6. 18.38( P) 91.89( 6)
80 Preininger Luděk DOB8001 110.15 29. 66.72(29) 25.07(46) 18.36( P)
81 Hovorka Jan LPU7907 103.36 9. 17.23( P) 86.13( 9)
82 Lehár Adam LPU9114 101.62 12. 16.94( P) 84.36(12) 0.00( D) 0.32(61)
83 Šmehlík Eduard SHK8702 101.50 1. 101.50( 1)
84 Jirásek Michal SHK8901 100.95 2. 100.95( 2)
85 Lučan Vladimír LPU7710 100.63 10. 16.77( P) 83.86(10)
86 Vojtěch Martin ZAM8101 99.37 32. 16.56( P) 57.18(34) 0.00(62) 25.63(32)
87 Pešek Ondřej CHC8502 98.34 3. 98.34( 3)
88 Kazda Ondřej SJC8202 95.84 3. 95.84( 3)
89 Škoda Jáchym LTU8700 94.24 36. 51.01(36) 27.52(57) 15.71( P)
90 Macl Jan LPU9102 92.30 17. 15.38( P) 38.18(30) 13.25(17) 25.49(33)
91 Sedlák Radek LIP7500 90.48 35. 26.97(35) 37.03(44) 26.48(45)
92 Waněk Adam LPU9505 89.42 21. 14.90( P) 74.52(21)
93 Kolář Radek BRU6901 88.55 15. 37.42(31) 51.13(15)
94 Klapal Jan LPU9006 88.13 22. 14.69( P) 73.44(22)
95 Ježek Jiří PHK8403 87.06 14. 87.06(14)
96 Kos Oldřich LPU9302 86.40 21. 14.40( P) 72.00(21)
97 Wohanka Pavel VRL7501 84.73 32. 37.13(32) 47.60(49)
98 Ptáček Jiří SRK9002 82.96 28. 13.83( P) 69.13(28)
99 Novák Zdeněk NPA7701 81.97 29. 68.31(29) 13.66( P)
100 Černý Michal PHK8005 81.82 18. 81.82(18)
101 Pátek Lukáš SRK8905 78.34 31. 13.06( P) 65.28(31)
102 Polák Vlastimil VRL7702 78.29 15. 78.29(15) 0.00( D)
103 Wohanka Petr VRL7305 78.11 11. 78.11(11)
104 Kutílek Jakub LPU8609 77.70 31. 12.95( P) 64.75(31)
105 Ďoubal Jan DOB8600 76.72 28. 63.93(28) 0.00( D) 12.79( P)
106 Šmejc Jakub SJC9401 75.37 13. 75.37(13)
107 Černý Martin JIL8703 73.42 14. 73.42(14)
108 Kovář Miroslav SJC8104 71.58 25. 71.58(25)
109 Vik Martin JIL9206 63.42 33. 63.42(33) 0.00( D)
110 Kadečka Petr ALB8400 58.05 32. 58.05(32) 0.00( D)
111 Jiroušek Vít SRK9402 54.78 50. 9.13( P) 45.65(50)
112 Mašata Roman PHK7107 52.67 45. 52.67(45) 0.00( D)
113 Maňák Michal PHK9801 51.00 46. 51.00(46)
114 Tomalík Ondřej SHK8904 50.22 29. 50.22(29)
115 Bejr Zdeněk NPA8401 48.14 54. 40.12(54) 8.02( P)
116 Sojka Lukáš ALB8500 47.75 37. 47.75(37)
117 Cupák Jiří VRL7201 46.11 35. 45.54(39) 0.57(35)
118 Gernert Marek JIL9801 42.38 31. 42.38(31)
119 Šabata Milan SRK6901 42.11 39. 7.02( P) 35.09(39)
120 Funda Jan SHK9103 27.81 44. 27.81(44)
121 Filip Filip SHK9000 7.71 60. 7.71(60)
H21D
(započteno závodů:6)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LPU 1
VAM+KOR 2
SRK 3
STH 4
ZAM 5
KUO 6
DOB 7
LTU 8
NPA 9
1 Andrš Petr ZAM8401 568.10 2. 84.77( 5) 86.64( 7) 97.20( 2) 73.52( 9) 94.68( P) 97.80( 3) 97.66( 2) 81.50( 4) 94.12( 4)
2 Janeček Tomáš PHK9205 532.16 1. 78.34( 9)102.11( 1) 76.10(12) 90.02( 5) 81.97( 6)102.56( 1) 72.18( 5) 77.16( 5)
3 Procházka Martin LTU8101 529.09 3. 87.77( 6) 96.03( 3) 78.50( 8) 80.21( 4) 88.18( P) 98.40( 3)
4 Jiřišta Lubomír JIL8802 470.90 2. 93.84( 3)100.30( 2) 89.04( 7) 96.66( 3) 91.06( 5)
5 Nymsa Zdeněk TYN8502 439.73 3. 91.00( 4) 81.71(10) 96.10( 3) 82.23( 3) 88.69( 6)
6 Růžička Daniel KOR9000 417.66 1. 80.01( 8) 69.61( P) 72.17(11)105.60( 1) 90.27( 4)
7 Žemlička Jan LPU8303 406.54 4. 67.76( P) 76.03( 9) 87.49( 8) 86.84( 4) 88.42( 5)
8 Zeman Jaroslav DOB8844 406.19 3. 81.81( 6) 97.59( 3) 87.36( 9) 71.73(12) 67.70( P)
9 Moravec Filip KUN8801 346.80 2. 69.73(10) 0.00( D) 79.12(11) 98.31( 2) 99.64( 2)
10 Novotný Radek SRK9101 313.03 4. 0.10(11) 88.56( 4) 52.17( P) 83.22( 5) 43.78( 6) 45.20( 8)
11 Slavík Pavel SNA7349 299.40 2. 101.37( 2) 89.28( 6) 108.75( 2)
12 Sojka Lukáš ALB8500 237.19 2. 68.86( 6) 69.08( 7) 99.25( 2)
13 Seidl Jakub LPU9104 223.14 4. 37.19( P) 91.20( 5) 94.75( 4)
14 Sokolář Zdeněk SNA7201 211.56 1. 104.79( 1) 106.77( 1)
15 Roll Martin ALB8401 198.72 7. 77.72( 8) 62.99(14) 58.01( 7)
16 Ježdík Václav ZAM9605 190.79 5. 88.33( 5) 70.66(13) 31.80( P)
17 Vávra Martin HOR9700 178.52 3. 81.88( 7) 96.64( 3)
18 Zahradník Jakub SJC8604 147.60 6. 71.05(13) 76.55( 6)
19 Jirčák Ondřej SRK8805 126.84 1. 21.14( P) 105.70( 1)
20 Drhlík Petr VAM8301 122.82 1. 20.47( P) 102.35( 1)
21 Kokaisl Tomáš LPU7820 120.30 2. 20.05( P) 100.25( 2)
22 Souček Tomáš SHK8200 109.03 1. 109.03( 1)
23 Kutílek Jakub LPU8609 107.74 6. 17.96( P) 89.78( 6) 0.00( D)
24 Maňák Michal PHK9801 103.09 1. 103.09( 1)
25 Gernert Marek JIL9801 94.39 4. 94.39( 4)
26 Vojtěch Martin ZAM8101 87.74 10. 0.00( D) 73.12(10) 14.62( P)
27 Faltejsek Jan PHK9802 83.23 7. 83.23( 7)
28 Sokol Milan BRM7201 80.68 7. 80.68( 7) 0.00( D)