Výsledky závodu: PLŽ - 7.kolo STH

Datum:
26.09.2017
Místo konání:
Studenec u Horek
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Líšný - Suchá luka, 1:7500, e = 5m
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Junek Petr - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4     P6    
D10
2.10 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 19:06
2. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 22:36 + 3:30
3. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:14 + 4:08
4. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 25:14 + 6:08
5. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:27 + 7:21
6. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 27:40 + 8:34
7. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 28:28 + 9:22
8. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 29:39 + 10:33
9. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 30:06 + 11:00
10. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:35 + 14:29
11. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 34:31 + 15:25
12. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:30 + 17:24
13. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 38:14 + 19:08
14. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 41:25 + 22:19
15. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 44:13 + 25:07
16. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:50 + 25:44
17. Bartošová Štěpánka HOR0850 TJ Jiskra Hořice 45:12 + 26:06
18. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 52:01 + 32:55
19. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:30 + 33:24
20. Hlaváčová Ema JIL OK Jilemnice 58:59 + 39:53
D12
2.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 18:51
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 21:29 + 2:38
3. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 22:22 + 3:31
4. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 37:05 + 18:14
5. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 38:07 + 19:16
6. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 44:38 + 25:47
7. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 49:41 + 30:50
8. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 50:12 + 31:21
9. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:01 + 43:10
D14
3.40 km, 70 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:21
2. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 38:00 + 0:39
3. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:20 + 0:59
4. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:47 + 10:26
5. Knobová Agáta VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:11 + 10:50
6. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:58 + 11:37
7. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:11 + 12:50
8. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 53:54 + 16:33
9. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:13 + 16:52
10. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 57:53 + 20:32
11. Suková Tereza VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:30 + 21:09
12. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 62:01 + 24:40
H10
2.10 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 16:16
2. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 21:25 + 5:09
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 22:31 + 6:15
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 23:40 + 7:24
5. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:22 + 9:06
6. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 25:32 + 9:16
7. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 25:34 + 9:18
8. Vondra Matěj LTU0702 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:54 + 10:38
9. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 29:48 + 13:32
10. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 30:53 + 14:37
11. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 32:16 + 16:00
12. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 34:56 + 18:40
13. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 37:50 + 21:34
14. Tobolka Jiří HOR TJ Jiskra Hořice 40:42 + 24:26
15. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 41:49 + 25:33
16. Pešek Matěj SJC Sportcentrum Jičín 43:03 + 26:47
17. Urban Tomáš STH SK Studenec 48:15 + 31:59
18. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:05 + 37:49
19. Kutáček Václav LTU1200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:40 + 39:24
20. Kubát Vojta VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:19 + 41:03
H12
2.60 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH SK Studenec 24:44
2. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:43 + 0:59
3. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 28:56 + 4:12
4. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 29:09 + 4:25
5. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 29:20 + 4:36
6. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 31:28 + 6:44
7. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 37:01 + 12:17
8. Planík Martin STH0601 SK Studenec 37:09 + 12:25
9. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 37:42 + 12:58
10. Haken Kryštof STH0505 SK Studenec 47:12 + 22:28
11. Jiřička Martin STH0503 SK Studenec 51:03 + 26:19
12. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 59:03 + 34:19
13. Munzar Matěj VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:07 + 50:23
Horáček Dominik STH0600 SK Studenec DISK
H14
3.50 km, 80 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:15
2. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 35:44 + 1:29
3. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 36:10 + 1:55
4. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 36:22 + 2:07
5. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 38:02 + 3:47
6. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:50 + 6:35
7. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:43 + 12:28
8. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 47:52 + 13:37
9. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 60:13 + 25:58
10. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 67:27 + 33:12
Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice DISK
P4
3.50 km, 80 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 37:17
2. Jakubec Petr SJC8049 Sportcentrum Jičín 38:08 + 0:51
3. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 38:47 + 1:30
4. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 42:05 + 4:48
5. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:02 + 5:45
6. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 43:15 + 5:58
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:26 + 6:09
8. Matěásková Eva JIL OK Jilemnice 44:53 + 7:36
9. Dubská Veronika SJC Sportcentrum Jičín 46:28 + 9:11
10. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:13 + 9:56
11. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:42 + 10:25
12. Suková Jana LTUbbbb OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:01 + 10:44
13. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:56 + 12:39
14. Šnokhous Jan SJC Sportcentrum Jičín 50:29 + 13:12
15. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:58 + 13:41
16. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:15 + 14:58
17. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:08 + 15:51
18. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:10 + 15:53
19. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 54:11 + 16:54
20. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:04 + 19:47
21. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 61:18 + 24:01
22. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 61:27 + 24:10
23. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:59 + 27:42
Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice DISK
Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport DISK
Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice DISK
Vondra Václav LTU6800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kynčl Stanislav JIL6401 OK Jilemnice DISK
Vondrová Denisa LTU7950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
P6
4.00 km, 135 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:52
2. Havrdová Ranata SJC Sportcentrum Jičín 42:14 + 5:22
3. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 44:08 + 7:16
4. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 45:05 + 8:13
5. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:38 + 8:46
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 46:12 + 9:20
7. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 46:52 + 10:00
8. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:27 + 10:35
9. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:11 + 11:19
10. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:28 + 13:36
11. Krampera Tomáš VRL0103 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:50 + 15:58
12. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:02 + 19:10
13. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:46 + 19:54
14. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:57 + 23:05
Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice DISK
Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice DISK