Výsledky závodu: (POL) Mistrzostwa Śląska - middle

Datum:
16.09.2017
Místo konání:
Rybnik
Pořadatel:
12P - UKS Reflex Rybnik
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Mencel Aleksander
Hlavní rozhodčí:
Kozłowski Jacek
Stavitel tratí:
Kozłowski Jacek
Kategorie:
10R     K10     K10N     K12     K12B     K14     K14B     K16     K18     K20-21     K35     K45     K50+     M10     M10N     M12     M12B     M14     M16     M18     M20     M21     M35     M40     M45     M50     M55     M65+     OPEN    
10R
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Porada Jagoda 12P UKS Reflex Rybnik 26:23
2. Pałubski Tomasz 47P LUKS Azymek Zdzieszowice 26:24 + 0:01
3. Hyla Natalia 47P LUKS Azymek Zdzieszowice 27:43 + 1:20
4. Chudíková Magdalena BFM SKOB Frýdek - Místek 30:31 + 4:08
5. Lippa Anna 47P LUKS Azymek Zdzieszowice 30:47 + 4:24
6. Żmij Szymon 3LP The Vipers 31:15 + 4:52
7. Pieszczek Maja 3RP UKS Trójka Mikołów 38:32 + 12:09
8. Bachul Kacper i Bartek 1DP indywidualnie 48:08 + 21:45
8. Bachul Tomasz Daria Sonia 1DP indywidualnie 48:08 + 21:45
10. Masztalski Aleksander 3RP UKS Trójka Mikołów 54:40 + 28:17
11. Janas Agnieszka 1DP indywidualnie 59:25 + 33:02
12. Janas Małgorzata 1DP indywidualnie 60:01 + 33:38
K10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myśliwiec Aleksandra 14P UKS Kometa Gliwice 16:03
K10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapart Julia 48P Lotna Zdzieszowice 20:53
2. Kotłowska Julia 48P Lotna Zdzieszowice 45:08 + 24:15
3. Wróblewska Jagoda 48P Lotna Zdzieszowice 50:58 + 30:05
K12
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czyż Zuzanna 1DP indywidualnie 19:23
2. Dziuba Justyna 14P UKS Kometa Gliwice 22:28 + 3:05
3. Matulová Valérie BFM SKOB Frýdek - Místek 22:51 + 3:28
4. Kinga Kluge 1DP indywidualnie 22:55 + 3:32
5. Wiktor Wiktoria 14P UKS Kometa Gliwice 23:26 + 4:03
6. Kochoń Julia 14P UKS Kometa Gliwice 24:10 + 4:47
7. Dominika Kobierska 1DP indywidualnie 25:02 + 5:39
8. Piaścik Joanna 14P UKS Kometa Gliwice 27:27 + 8:04
9. Hilaszek Amelia 14P UKS Kometa Gliwice 28:24 + 9:01
10. Oprządek Oliwia 3RP UKS Trójka Mikołów 30:56 + 11:33
11. Borysów Natalia 14P UKS Kometa Gliwice 33:38 + 14:15
12. Kampa Magdalena 3RP UKS Trójka Mikołów 34:51 + 15:28
13. Aleksandra Maciantowicz 1DP indywidualnie 35:39 + 16:16
14. Leusz Nicola 14P UKS Kometa Gliwice 37:19 + 17:56
15. Pijar Maja 3RP UKS Trójka Mikołów 43:12 + 23:49
16. Furgoł Anna 3RP UKS Trójka Mikołów 48:42 + 29:19
17. Ziołowicz Katarzyna 3RP UKS Trójka Mikołów 53:04 + 33:41
18. Gruszka Amelia 3RP UKS Trójka Mikołów 56:44 + 37:21
19. Kapler Paulina 3RP UKS Trójka Mikołów 57:00 + 37:37
Górny Zofia 3RP UKS Trójka Mikołów DISK
K12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martińczak Alicja 14P UKS Kometa Gliwice 20:15
2. Gumienny Karolina 14P UKS Kometa Gliwice 24:19 + 4:04
3. Staniczek Laura 13P UKS Sparta Czyżowice 27:43 + 7:28
4. Szczyrba Magdalena 13P UKS Sparta Czyżowice 31:11 + 10:56
5. Jarosz Oliwia 14P UKS Kometa Gliwice 38:34 + 18:19
K14
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starowicz Aleksandra 3RP UKS Trójka Mikołów 33:46
2. Czapska Wiktoria 14P UKS Kometa Gliwice 37:17 + 3:31
3. Kranc Wiktoria 12P03341 UKS Reflex Rybnik 51:10 + 17:24
4. Spandel Nadia 12P04054 UKS Reflex Rybnik 61:16 + 27:30
5. Żmij Karolina 3LP The Vipers 63:54 + 30:08
Golenia Julia 14P UKS Kometa Gliwice DISK
Pawlica Julia 14P UKS Kometa Gliwice DISK
K14B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupny Wiktoria 48P Lotna Zdzieszowice 44:44
2. Stokłosa Amelia 48P Lotna Zdzieszowice 48:53 + 4:09
K16
2.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozłowska Olga 2VP02271 PATRIA Młynne 29:27
2. Pogoda Kinga 14P UKS Kometa Gliwice 32:07 + 2:40
3. Kozłowska Maria 2VP02270 PATRIA Młynne 33:20 + 3:53
4. Reck Marietta 12P UKS Reflex Rybnik 41:56 + 12:29
5. Płocharska Aleksandra 12P03979 UKS Reflex Rybnik 43:14 + 13:47
6. Sobel Natalia 14P UKS Kometa Gliwice 47:12 + 17:45
Płocharska Małgorzata 12P03980 UKS Reflex Rybnik DISK
K18
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozłowska Wiktoria 2VP02269 PATRIA Młynne 44:46
2. Łabuda Wiktoria 14P UKS Kometa Gliwice 50:39 + 5:53
K20-21
2.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Malwina 23P00786 OK!Sport Warszawa 35:13
2. Kasza Izabela 12P UKS Reflex Rybnik 35:47 + 0:34
3. Dzik Justyna 1DP02065 indywidualnie 39:37 + 4:24
4. Porada Lilianna 12P02045 UKS Reflex Rybnik 43:10 + 7:57
5. Miśkiewicz Martyna 23P02434 OK!Sport Warszawa 45:38 + 10:25
6. Marszałek Hanna 1DP indywidualnie 51:57 + 16:44
7. Kost Aleksandra 1DP indywidualnie 62:54 + 27:41
Kocikowska Anna 1DP indywidualnie DISK
K35
2.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Vladimíra MOV SKOB Ostrava 30:50
2. Marszałek Maria 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 39:24 + 8:34
3. Masny Anna MOV SKOB Ostrava 54:45 + 23:55
4. Pannová Vendula MOV SKOB Ostrava 56:07 + 25:17
Chudíková Pavla BFM SKOB Frýdek - Místek DISK
K45
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Ewa 33P Echo Twardogóra 33:02
2. Polewka Beata 14P UKS Kometa Gliwice 38:34 + 5:32
3. Papszun Joanna 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54:18 + 21:16
K50+
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czerkawska Urszula 13P01495 UKS Sparta Czyżowice 25:10
2. Wysocka Jolanta 14P UKS Kometa Gliwice 26:46 + 1:36
3. Vričanová Sylva HAV OB Havířov 36:33 + 11:23
4. Sochorová Hana HAV OB Havířov 44:59 + 19:49
M10
1.10 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Masny Tadeusz MOV SKOB Ostrava 26:45
Pałubski Wojciech 47P LUKS Azymek Zdzieszowice DISK
M10N
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marszałek Dawid 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 18:44
2. Kołeczko Maksymilian 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 20:55 + 2:11
3. Woźniak Wojciech 48P Lotna Zdzieszowice 25:11 + 6:27
4. Janas Aleksander 1DP indywidualnie 32:55 + 14:11
5. Kipka Mateusz 48P Lotna Zdzieszowice 36:04 + 17:20
6. Czok Teodor 48P Lotna Zdzieszowice 47:11 + 28:27
7. Gniot Patryk 48P Lotna Zdzieszowice 36:01 + 17:17
M12
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marszałek Patryk 14P UKS Kometa Gliwice 13:55
2. Bjolek Jan BFM SKOB Frýdek - Místek 14:47 + 0:52
3. Jelewski Karol 33P Echo Twardogóra 15:40 + 1:45
4. Grzegorczyk Igor 3RP UKS Trójka Mikołów 17:39 + 3:44
5. Vojvodík Eduard MOV SKOB Ostrava 18:55 + 5:00
6. Nyga Juliusz 14P UKS Kometa Gliwice 19:57 + 6:02
7. Burak Łukasz 48P Lotna Zdzieszowice 20:07 + 6:12
8. Morawski Dominik 14P UKS Kometa Gliwice 20:53 + 6:58
9. Chudík Martin BFM SKOB Frýdek - Místek 23:04 + 9:09
10. Sówka Karol 13P UKS Sparta Czyżowice 25:18 + 11:23
11. Werner Dawid 3RP UKS Trójka Mikołów 27:24 + 13:29
12. Milik Olaf 3RP UKS Trójka Mikołów 29:03 + 15:08
13. Magiera Igor 14P UKS Kometa Gliwice 54:54 + 40:59
Socha Tymon 1DP indywidualnie DISK
M12B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czok Klemens 48P Lotna Zdzieszowice 24:27
2. Ruparewicz Kevin 14P UKS Kometa Gliwice 27:39 + 3:12
Łabuda Mateusz 14P UKS Kometa Gliwice DISK
Próchniak Kevin 14P UKS Kometa Gliwice DISK
M14
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM SKOB Frýdek - Místek 21:01
2. Kołodziejczyk Bartłomiej 14P UKS Kometa Gliwice 27:40 + 6:39
3. Kochańczyk Jakub 14P UKS Kometa Gliwice 34:31 + 13:30
4. Reck Mateusz 12P03981 UKS Reflex Rybnik 38:18 + 17:17
5. Mrózek Paweł TRI TJ TŽ Třinec 41:53 + 20:52
6. Skwarek Filip 3RP UKS Trójka Mikołów 44:15 + 23:14
7. Szabat Szymon 14P UKS Kometa Gliwice 45:21 + 24:20
8. Cych Maksymilian 33P Echo Twardogóra 46:49 + 25:48
9. Staniczek Jakub 13P UKS Sparta Czyżowice 56:30 + 35:29
10. Skowron Wojciech 14P UKS Kometa Gliwice 56:34 + 35:33
11. Pijar Jakub 3RP UKS Trójka Mikołów 62:38 + 41:37
Chachuła Dominik 47P LUKS Azymek Zdzieszowice DISK
Roman Szymon 47P LUKS Azymek Zdzieszowice DISK
M16
2.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kukla Bartosz 14P UKS Kometa Gliwice 39:19
2. Muras Dawid 12P03977 UKS Reflex Rybnik 40:01 + 0:42
3. Kucharczyk Jakub 14P UKS Kometa Gliwice 40:43 + 1:24
4. Skoczykłoda Bartosz 3RP UKS Trójka Mikołów 44:40 + 5:21
5. Zduński Jakub 12P UKS Reflex Rybnik 46:45 + 7:26
6. Kołeczko Błażej 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 65:06 + 25:47
7. Filusz Szymon 12P UKS Reflex Rybnik 93:13 + 53:54
M18
2.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szwaja Mateusz 14P UKS Kometa Gliwice 44:55
2. Jaworski Grzegorz 1DP indywidualnie 46:56 + 2:01
3. Kołeczko Bartosz 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 74:25 + 29:30
M20
2.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurczyk Maciej 13P UKS Sparta Czyżowice 31:15
2. Borgiel Jarek 13P UKS Sparta Czyżowice 33:29 + 2:14
M21
2.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drągowski Kuba 23P00684 OK!Sport Warszawa 26:32
2. Jurczyk Tomasz 13P UKS Sparta Czyżowice 29:33 + 3:01
3. Skorupa Piotr 1DP01009 indywidualnie 34:53 + 8:21
4. Dzik Mirosław 1DP01195 indywidualnie 36:24 + 9:52
5. Vavřík Tomáš MOV SKOB Ostrava 39:20 + 12:48
6. Masztalski Paweł 13P UKS Sparta Czyżowice 39:21 + 12:49
7. Pasek Marcin 13P UKS Sparta Czyżowice 44:25 + 17:53
8. Szabla Rafał 3JP Farmazony O-Team 52:28 + 25:56
9. Roter Patryk 1DP indywidualnie 69:01 + 42:29
M35
2.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P Echo Twardogóra 29:06
2. Niezgoda Przemysław 27P ATZ Racibórz 35:36 + 6:30
3. Janas Sebastian 1DP indywidualnie 38:21 + 9:15
4. Mastela Rafal HAV OB Havířov 38:59 + 9:53
5. Marszałek Waldemar 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 41:17 + 12:11
6. Masny Krzysztof MOV SKOB Ostrava 43:21 + 14:15
7. Jakobi Zdeněk HAV OB Havířov 45:19 + 16:13
8. Lippa Grzegorz 47P LUKS Azymek Zdzieszowice 45:40 + 16:34
Krhut Libor HAV OB Havířov DISK
Milik Aleksander 3RP UKS Trójka Mikołów DISK
M40
2.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Żmij Jacek 3LP The Vipers 41:59
2. Matula Pavel BFM SKOB Frýdek - Místek 49:05 + 7:06
3. Lewandowski Piotr 27P ATZ Racibórz 52:14 + 10:15
4. Jaworski Mariusz 1DP indywidualnie 77:41 + 35:42
Pałubski Krzysztof 47P LUKS Azymek Zdzieszowice DISK
M45
2.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svěchota Milan MOV SKOB Ostrava 31:01
2. Porada Robert 12P02084 UKS Reflex Rybnik 34:16 + 3:15
3. Juračka Zdeněk HAV OB Havířov 34:45 + 3:44
4. Jurczyk Piotr 13P UKS Sparta Czyżowice 36:45 + 5:44
5. Kunath Pavel MOV SKOB Ostrava 75:27 + 44:26
6. Rýc-Bednář René MOV SKOB Ostrava 127:41 + 96:40
Chudík Michael BFM SKOB Frýdek - Místek DISK
M50
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Martin BFM SKOB Frýdek - Místek 32:01
2. Skorupa Stanisław 1DP01005 indywidualnie 33:44 + 1:43
3. Forystek Józef 12P UKS Reflex Rybnik 34:39 + 2:38
4. Kłos Józef 1DP00682 indywidualnie 49:18 + 17:17
M55
16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krzysztof Wojarski 13P01121 UKS Sparta Czyżowice 30:14
2. Czerkawski Wacław 13P01496 UKS Sparta Czyżowice 33:59 + 3:45
3. Polewski Dariusz 2AP Jedynka Zdzieszowice 37:21 + 7:07
4. Hyjek Adam 47P LUKS Azymek Zdzieszowice 49:32 + 19:18
M65+
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV TJ Baník Ostrava OKD 27:39
2. Dvořák Vlastimil BOV TJ Baník Ostrava OKD 37:31 + 9:52
3. Ptáček Jiří BOV TJ Baník Ostrava OKD 41:19 + 13:40
4. Beneš Karel HAV OB Havířov 64:59 + 37:20
OPEN
1.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Łyp Piotr 13P UKS Sparta Czyżowice 34:17
2. Zbynek Bochnak LOV lepus.cz 34:45 + 0:28
3. Vojvodíková Barbara MOV SKOB Ostrava 36:37 + 2:20
4. Vavřík René MOV SKOB Ostrava 39:54 + 5:37
5. Maciejowska Justyna 11P euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 51:08 + 16:51
6. Milik Izabela 3RP UKS Trójka Mikołów 51:11 + 16:54
7. Bjolek Lukáš BFM SKOB Frýdek - Místek 69:15 + 34:58