Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:55 | ||
2. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:31 | + 3:36 | |
3. | Brinkmanová Tereza | SHK0950 | OK Slavia Hradec Králové | 25:57 | + 6:02 | |
4. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 26:51 | + 6:56 | |
5. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 28:14 | + 8:19 | |
6. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:32 | + 8:37 | |
7. | Tejkalová Anetka | ADAxxxx | OOB Spartak Adamov | 33:41 | + 13:46 | |
8. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | OOB Spartak Adamov | 34:34 | + 14:39 | |
9. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 43:12 | + 23:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 17:47 | ||
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 19:02 | + 1:15 | |
3. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 19:08 | + 1:21 | |
4. | Marková Eva | ZBM0954 | SK Žabovřesky Brno | 20:35 | + 2:48 | |
5. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 21:16 | + 3:29 | |
6. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 21:39 | + 3:52 | |
7. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 21:46 | + 3:59 | |
8. | Janíková Anna | UBM0855 | MENISKOS Brno | 22:02 | + 4:15 | |
9. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Žabovřesky Brno | 23:41 | + 5:54 | |
10. | Skřivanková Anna | TBM0853 | KOS TJ Tesla Brno | 26:08 | + 8:21 | |
11. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:48 | + 11:01 | |
12. | Lapáčková Anna | SHK0854 | OK Slavia Hradec Králové | 30:18 | + 12:31 | |
13. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:45 | + 13:58 | |
14. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | OK Dobříš | 32:55 | + 15:08 | |
15. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 39:06 | + 21:19 | |
16. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 59:21 | + 41:34 | |
17. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 60:02 | + 42:15 | |
Janíková Klára | UBM1053 | MENISKOS Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 27:14 | ||
2. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 27:23 | + 0:09 | |
3. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 28:14 | + 1:00 | |
4. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | SK Žabovřesky Brno | 28:27 | + 1:13 | |
5. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 29:00 | + 1:46 | |
6. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 29:27 | + 2:13 | |
7. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 29:44 | + 2:30 | |
8. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 31:12 | + 3:58 | |
9. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 31:15 | + 4:01 | |
10. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 33:11 | + 5:57 | |
11. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 33:14 | + 6:00 | |
12. | Pazderníková Zdeňka | ASU0698 | Magnus Orienteering | 34:02 | + 6:48 | |
13. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 35:03 | + 7:49 | |
14. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 35:06 | + 7:52 | |
15. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:16 | + 8:02 | |
16. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 35:28 | + 8:14 | |
17. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:36 | + 9:22 | |
18. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:38 | + 9:24 | |
19. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:46 | + 9:32 | |
20. | Kucharska Julia | 76P0650 | Biały Szkwał | 36:53 | + 9:39 | |
21. | Tichá Alexandra | LPU0757 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:10 | + 9:56 | |
22. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 39:48 | + 12:34 | |
23. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 42:35 | + 15:21 | |
24. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:15 | + 27:01 | |
Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morávková Alžběta | SHK0653 | OK Slavia Hradec Králové | 20:32 | ||
2. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:26 | + 0:54 | |
3. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 25:07 | + 4:35 | |
4. | Hanousková Veronika | RBK075X | SK Radioklub Blansko | 27:58 | + 7:26 | |
5. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:12 | + 7:40 | |
6. | Skořepová Lucie | LPU0657 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:16 | + 7:44 | |
7. | Bartášková Karolína | ASU0799 | Magnus Orienteering | 28:22 | + 7:50 | |
8. | Hudáková Anna | SHK0756 | OK Slavia Hradec Králové | 28:55 | + 8:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 27:00 | ||
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | SK Žabovřesky Brno | 30:14 | + 3:14 | |
3. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 30:23 | + 3:23 | |
4. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 31:02 | + 4:02 | |
5. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 32:03 | + 5:03 | |
6. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:37 | + 6:37 | |
7. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 34:00 | + 7:00 | |
8. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 34:53 | + 7:53 | |
9. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 35:19 | + 8:19 | |
10. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 35:26 | + 8:26 | |
11. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 36:15 | + 9:15 | |
12. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 36:24 | + 9:24 | |
13. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | Orientační Běh Opava | 36:34 | + 9:34 | |
14. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 36:54 | + 9:54 | |
15. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 37:10 | + 10:10 | |
16. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 37:38 | + 10:38 | |
17. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 37:57 | + 10:57 | |
18. | Ježková Ivana | RBK0555 | SK Radioklub Blansko | 39:07 | + 12:07 | |
19. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 39:49 | + 12:49 | |
20. | Klechová Karolína | AOP0452 | Orientační Běh Opava | 41:46 | + 14:46 | |
21. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 42:43 | + 15:43 | |
22. | Navrátilová Marie | ASU0599 | Magnus Orienteering | 46:07 | + 19:07 | |
23. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:44 | + 19:44 | |
24. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 47:30 | + 20:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 36:05 | ||
2. | Losmanová Natálie | LPU0565 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:49 | + 1:44 | |
3. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:34 | + 3:29 | |
4. | Vorlová Eva | ASU0499 | Magnus Orienteering | 41:01 | + 4:56 | |
5. | Cachová Mirka | LPU0555 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:55 | + 6:50 | |
6. | Dostálová Barbora | VRL0553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:07 | + 8:02 | |
7. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 45:32 | + 9:27 | |
8. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 45:41 | + 9:36 | |
9. | Adámková Klára | JIL0452 | OK Jilemnice | 46:01 | + 9:56 | |
10. | Čelechovská Radka | UBM0451 | MENISKOS Brno | 50:55 | + 14:50 | |
11. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 53:31 | + 17:26 | |
12. | Maršounová Jana | SHK0454 | OK Slavia Hradec Králové | 58:42 | + 22:37 | |
13. | Sychrovská Klára | SNA0551 | TJ START Náchod | 77:45 | + 41:40 | |
Junková Anna | LTU0453 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 38:44 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 39:27 | + 0:43 | |
3. | Miklušová Tamara | ZBM0260 | SK Žabovřesky Brno | 40:53 | + 2:09 | |
4. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 42:07 | + 3:23 | |
5. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | Sportcentrum Jičín | 42:59 | + 4:15 | |
6. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 4:45 | |
7. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:28 | + 8:44 | |
8. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 47:49 | + 9:05 | |
9. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 50:16 | + 11:32 | |
10. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:17 | + 12:33 | |
11. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:46 | + 13:02 | |
12. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:13 | + 13:29 | |
13. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:57 | + 16:13 | |
14. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:38 | + 16:54 | |
15. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 55:57 | + 17:13 | |
16. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 57:50 | + 19:06 | |
17. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 63:41 | + 24:57 | |
18. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:20 | + 25:36 | |
19. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 67:13 | + 28:29 | |
20. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:15 | + 28:31 | |
21. | Mazurek Joanna | CHC0353 | K.O.B. Choceň | 67:28 | + 28:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 46:29 | ||
2. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 49:21 | + 2:52 | |
3. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 51:38 | + 5:09 | |
4. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 53:39 | + 7:10 | |
5. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 54:18 | + 7:49 | |
6. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 54:20 | + 7:51 | |
7. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:29 | + 8:00 | |
8. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:11 | + 8:42 | |
9. | Mazurek Agnieszka | CHC0154 | K.O.B. Choceň | 55:38 | + 9:09 | |
10. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:46 | + 10:17 | |
11. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 57:02 | + 10:33 | |
12. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 57:37 | + 11:08 | |
13. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | OK Slavia Hradec Králové | 58:44 | + 12:15 | |
14. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | Magnus Orienteering | 61:52 | + 15:23 | |
15. | Petriláková Anežka rozári | DOR0251 | OK Dobříš | 63:34 | + 17:05 | |
16. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 73:44 | + 27:15 | |
17. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 86:13 | + 39:44 | |
18. | Paříková Iva | TUR0061 | OOB TJ Turnov | 106:10 | + 59:41 | |
Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | |||
Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | DISK | |||
Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 63:36 | 8775 | ||
2. | Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 63:39 | + 0:03 | 8721 | |
3. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | SK Žabovřesky Brno | 64:22 | + 0:46 | 8577 | |
4. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:42 | + 1:06 | 8486 | |
5. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 65:19 | + 1:43 | 8358 | |
6. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 66:04 | + 2:28 | 8212 | |
7. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 66:54 | + 3:18 | 8057 | |
8. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:36 | + 4:00 | 7920 | |
9. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 68:39 | + 5:03 | 7739 | |
10. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 68:40 | + 5:04 | 7694 | |
11. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 73:24 | + 9:48 | 7038 | |
12. | Miklušová Tereza | ZBM9960 | SK Žabovřesky Brno | 78:04 | + 14:28 | 6397 | |
13. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 79:14 | + 15:38 | 6212 | |
14. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 101:40 | + 38:04 | 3320 | |
15. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 105:00 | + 41:24 | 2879 | |
16. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 131:26 | + 67:50 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 56:38 | 7516 | ||
2. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:50 | + 0:12 | 7463 | |
3. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 58:24 | + 1:46 | 7234 | |
4. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 59:14 | + 2:36 | 7101 | |
5. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 61:13 | + 4:35 | 6821 | |
6. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 63:10 | + 6:32 | 6548 | |
7. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:11 | + 6:33 | 6521 | |
8. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 64:48 | + 8:10 | 6293 | |
9. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 65:38 | + 9:00 | 6164 | |
10. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:33 | + 9:55 | 6026 | |
11. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:42 | + 11:04 | 5860 | |
12. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 72:15 | + 15:37 | 5271 | |
13. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 72:58 | + 16:20 | 5162 | |
14. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 73:15 | + 16:37 | 5108 | |
15. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:53 | + 18:15 | 4887 | |
16. | Drábková Zuzana | TBM8452 | KOS TJ Tesla Brno | 77:53 | + 21:15 | 4500 | |
17. | Malivánková Eva | ZBM9952 | SK Žabovřesky Brno | 79:18 | + 22:40 | 4310 | |
18. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 80:07 | + 23:29 | 4194 | |
19. | Vlachová Tereza | AOV8750 | OOB TJ Baník Ostrava | 84:51 | + 28:13 | 3604 | |
20. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | OOB SK Chrast | 88:16 | + 31:38 | 3177 | |
21. | Kubičková Bára | SJH9551 | SJH Jindřichův Hradec | 91:31 | + 34:53 | 2774 | |
22. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 98:01 | + 41:23 | 1984 | |
23. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 100:50 | + 44:12 | 1640 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 54:33 | 5396 | ||
2. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:34 | + 5:01 | 4936 | |
3. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 60:59 | + 6:26 | 4790 | |
4. | Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 63:16 | + 8:43 | 4570 | |
5. | Nádvorníková Tereza | LPU8953 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:31 | + 8:58 | 4526 | |
6. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 63:47 | + 9:14 | 4480 | |
7. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:02 | + 10:29 | 4352 | |
8. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 70:56 | + 16:23 | 3836 | |
9. | Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:50 | + 20:17 | 3491 | |
10. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 76:09 | + 21:36 | 3363 | |
11. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 76:29 | + 21:56 | ||
12. | Bašová Hana | PHK8556 | OK 99 Hradec Králové | 76:57 | + 22:24 | 3280 | |
13. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 77:05 | + 22:32 | 3252 | |
14. | Baziková Justýna | TJP9851 | TJ Sokol Troja | 78:32 | + 23:59 | 3116 | |
15. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 79:04 | + 24:31 | 3056 | |
16. | Smola Anna | 2AZ8450 | OB Štípa | 90:15 | + 35:42 | ||
17. | Rajnošková Lea | BZR8451 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 92:58 | + 38:25 | 1918 | |
18. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 120:32 | + 65:59 | 0 | |
19. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 120:49 | + 66:16 | 0 | |
Sklenářová Dorothea | AOP9351 | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:22 | ||
2. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 57:33 | + 5:11 | |
3. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 60:32 | + 8:10 | |
4. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 60:56 | + 8:34 | |
5. | Podlipná Veronika | SJC8152 | Sportcentrum Jičín | 62:12 | + 9:50 | |
6. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:14 | + 13:52 | |
7. | Toužilová Martina | SHK8051 | OK Slavia Hradec Králové | 68:37 | + 16:15 | |
8. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:11 | + 17:49 | |
9. | Śliwczyńska Ilona | 1DP7850 | Team 360º | 75:02 | + 22:40 | |
10. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 79:00 | + 26:38 | |
11. | Jirásková Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 82:53 | + 30:31 | |
12. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 92:37 | + 40:15 | |
13. | Čížová Andrea | SHK8251 | OK Slavia Hradec Králové | 103:11 | + 50:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 50:07 | ||
2. | Kárníková Kamila | LPU8153 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:29 | + 7:22 | |
3. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 61:09 | + 11:02 | |
4. | Vacíková Jana | TEP7950 | Tempo Praha | 66:49 | + 16:42 | |
5. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 74:32 | + 24:25 | |
6. | Šedivá Petra | NPA7751 | SK LOB Nová Paka | 76:03 | + 25:56 | |
7. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 79:49 | + 29:42 | |
8. | Kroutilová Eva | ZBM7861 | SK Žabovřesky Brno | 84:54 | + 34:47 | |
9. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 85:02 | + 34:55 | |
10. | Stašková Petra | ZBM8255 | SK Žabovřesky Brno | 149:38 | + 99:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:38 | ||
2. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:38 | + 2:00 | |
3. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 49:23 | + 2:45 | |
4. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 50:33 | + 3:55 | |
5. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 50:43 | + 4:05 | |
6. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 50:47 | + 4:09 | |
7. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 52:51 | + 6:13 | |
8. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 53:20 | + 6:42 | |
9. | Firešová Andrea | ZBM7353 | SK Žabovřesky Brno | 55:35 | + 8:57 | |
10. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 56:21 | + 9:43 | |
11. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 56:39 | + 10:01 | |
12. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 56:44 | + 10:06 | |
13. | Čechová Marcela | TBM7659 | KOS TJ Tesla Brno | 58:39 | + 12:01 | |
14. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:43 | + 13:05 | |
15. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 61:06 | + 14:28 | |
16. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | 64:25 | + 17:47 | |
17. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:02 | + 18:24 | |
18. | Ježková Dana | SNA7850 | TJ START Náchod | 66:06 | + 19:28 | |
19. | Vojtíšková Erika | LPU7651 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:50 | + 25:12 | |
20. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:43 | + 29:05 | |
21. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 95:54 | + 49:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 44:33 | ||
2. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | SOB Olomouc | 46:45 | + 2:12 | |
3. | Doušková Klára | TBM7761 | KOS TJ Tesla Brno | 48:40 | + 4:07 | |
4. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:47 | + 5:14 | |
5. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 51:23 | + 6:50 | |
6. | Kodytková Karolína | SHK7750 | OK Slavia Hradec Králové | 52:27 | + 7:54 | |
7. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 53:54 | + 9:21 | |
8. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:20 | + 9:47 | |
9. | Kašparová Eva | TYN7452 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 54:41 | + 10:08 | |
10. | Lapáčková Soňa | SHK7651 | OK Slavia Hradec Králové | 56:15 | + 11:42 | |
11. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:39 | + 14:06 | |
12. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 60:27 | + 15:54 | |
13. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | SK Žabovřesky Brno | 63:31 | + 18:58 | |
14. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 65:21 | + 20:48 | |
15. | Sychrovská Pavlína | SNA7651 | TJ START Náchod | 66:48 | + 22:15 | |
16. | Tomandlová Radka | 5IX7550 | NOK HoRa | 66:51 | + 22:18 | |
17. | Čelechovská Zora | UBM7451 | MENISKOS Brno | 68:17 | + 23:44 | |
18. | Štáblová Michaela | KSU7787 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:12 | + 25:39 | |
19. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Žabovřesky Brno | 74:41 | + 30:08 | |
20. | Janíková Marie | UBM7852 | MENISKOS Brno | 82:51 | + 38:18 | |
21. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 84:41 | + 40:08 | |
22. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | MENISKOS Brno | 85:22 | + 40:49 | |
Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | 2PC7250 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 39:46 | ||
2. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 41:41 | + 1:55 | |
3. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 43:17 | + 3:31 | |
4. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:34 | + 9:48 | |
5. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:06 | + 10:20 | |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 51:45 | + 11:59 | |
7. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:18 | + 12:32 | |
8. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 52:29 | + 12:43 | |
9. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 53:31 | + 13:45 | |
10. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 53:54 | + 14:08 | |
11. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 54:00 | + 14:14 | |
12. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:01 | + 14:15 | |
13. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:31 | + 14:45 | |
14. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:41 | + 16:55 | |
15. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 58:13 | + 18:27 | |
16. | Miklušová Dagmar | 47S7350 | TJ Rapid Bratislava | 58:28 | + 18:42 | |
17. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 58:58 | + 19:12 | |
18. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 60:19 | + 20:33 | |
19. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 62:28 | + 22:42 | |
20. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:45 | + 22:59 | |
21. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 73:34 | + 33:48 | |
22. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 85:40 | + 45:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krčová Martina | KSU7272 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:08 | ||
2. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 52:54 | + 4:46 | |
3. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 56:15 | + 8:07 | |
4. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB ALFA Brno | 56:53 | + 8:45 | |
5. | Raková Miroslava | SHK7250 | OK Slavia Hradec Králové | 57:31 | + 9:23 | |
6. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 61:49 | + 13:41 | |
7. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | OK Slavia Hradec Králové | 61:56 | + 13:48 | |
8. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:11 | + 17:03 | |
9. | Prázová Kamila | SRK7151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:54 | + 25:46 | |
10. | Strachotová Eva | ASU6099 | Magnus Orienteering | 74:03 | + 25:55 | |
11. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 89:34 | + 41:26 | |
12. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 101:50 | + 53:42 | |
13. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 115:49 | + 67:41 | |
Bulířová Blanka | 44C7350 | Neregistrovaní borci | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:35 | ||
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:09 | + 2:34 | |
3. | Hájová Jana | TZL6051 | SKOB Zlín | 44:11 | + 5:36 | |
4. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:32 | + 5:57 | |
5. | Zalabová Martina | SJC6657 | Sportcentrum Jičín | 44:55 | + 6:20 | |
6. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 48:06 | + 9:31 | |
7. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 48:48 | + 10:13 | |
8. | Galíková Jana | TBM6351 | KOS TJ Tesla Brno | 49:05 | + 10:30 | |
9. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 51:14 | + 12:39 | |
10. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:16 | + 13:41 | |
11. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 55:36 | + 17:01 | |
12. | Baziková Lucie | TJP6451 | TJ Sokol Troja | 62:34 | + 23:59 | |
13. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 65:09 | + 26:34 | |
14. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 65:49 | + 27:14 | |
15. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 70:36 | + 32:01 | |
16. | Schäferová Jana | TZL6566 | SKOB Zlín | 95:09 | + 56:34 | |
Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelařová Marie | SHK6352 | OK Slavia Hradec Králové | 48:43 | ||
2. | Machová Iveta | NPA6851 | SK LOB Nová Paka | 56:22 | + 7:39 | |
3. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 59:17 | + 10:34 | |
4. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:39 | + 13:56 | |
5. | Fundová Hana | SHK6752 | OK Slavia Hradec Králové | 68:39 | + 19:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 46:55 | ||
2. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 50:48 | + 3:53 | |
3. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 50:56 | + 4:01 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 52:05 | + 5:10 | |
5. | Czaschová Irena | SBR6150 | SKOB Bruntál | 53:35 | + 6:40 | |
6. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 57:32 | + 10:37 | |
7. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 58:28 | + 11:33 | |
8. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:29 | + 15:34 | |
9. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 63:57 | + 17:02 | |
10. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 96:13 | + 49:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 34:34 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:10 | + 0:36 | |
3. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | SK Žabovřesky Brno | 36:55 | + 2:21 | |
4. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 40:00 | + 5:26 | |
5. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 43:12 | + 8:38 | |
6. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:13 | + 8:39 | |
7. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 45:17 | + 10:43 | |
8. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:56 | + 12:22 | |
9. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 47:14 | + 12:40 | |
10. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 47:21 | + 12:47 | |
11. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:06 | + 13:32 | |
12. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:11 | + 16:37 | |
13. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 51:21 | + 16:47 | |
14. | Svobodová Eva | SHK5853 | OK Slavia Hradec Králové | 54:40 | + 20:06 | |
15. | Dudíková Eva | JPV5757 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:21 | + 21:47 | |
16. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 57:07 | + 22:33 | |
17. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 58:13 | + 23:39 | |
18. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 58:21 | + 23:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 38:19 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 38:44 | + 0:25 | |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 41:50 | + 3:31 | |
4. | Slámová Hana | TBM4951 | KOS TJ Tesla Brno | 45:09 | + 6:50 | |
5. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:26 | + 7:07 | |
6. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:40 | + 10:21 | |
7. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 49:15 | + 10:56 | |
8. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 49:47 | + 11:28 | |
9. | Vlachová Renata | AOV4450 | OOB TJ Baník Ostrava | 51:07 | + 12:48 | |
10. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:40 | + 16:21 | |
11. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 73:04 | + 34:45 | |
12. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 73:07 | + 34:48 | |
13. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 92:41 | + 54:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajíček Vojtěch | 7HC8800 | Hrubý Styl Vrchlabí | 55:07 | ||
2. | Mališ Jiří | 7HC8802 | Hrubý Styl Vrchlabí | 59:00 | + 3:53 | |
3. | Azebová Nina | PHK8855 | OK 99 Hradec Králové | 67:42 | + 12:35 | |
4. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 74:34 | + 19:27 | |
5. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 76:52 | + 21:45 | |
6. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 77:15 | + 22:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sychrovský Lukáš | SNA0902 | TJ START Náchod | 20:25 | ||
2. | Jakubský David | SHK0905 | OK Slavia Hradec Králové | 22:00 | + 1:35 | |
3. | Toužil Lukáš | SHK1000 | OK Slavia Hradec Králové | 23:02 | + 2:37 | |
4. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 24:53 | + 4:28 | |
5. | Vojkůvka Filip | DOR0902 | OK Dobříš | 26:22 | + 5:57 | |
6. | Pospíšil Filip | TJP1001 | TJ Sokol Troja | 26:27 | + 6:02 | |
7. | Kroutil Tadeáš | ZBM0901 | SK Žabovřesky Brno | 26:30 | + 6:05 | |
8. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | OK Slavia Hradec Králové | 29:44 | + 9:19 | |
9. | Odehnal Matyáš | 7TC0800 | OK5Z Moravian Contest Group | 33:18 | + 12:53 | |
10. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 33:40 | + 13:15 | |
11. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 33:47 | + 13:22 | |
12. | Tejkl Ondřej | SHK0810 | OK Slavia Hradec Králové | 45:59 | + 25:34 | |
13. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 46:58 | + 26:33 | |
14. | Dub Pavel | 9CCxxx1 | NEREG | 69:21 | + 48:56 | |
Sychrovský Tomáš | SNA1102 | TJ START Náchod | DISK | |||
Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek David | RBK0801 | SK Radioklub Blansko | 17:00 | ||
2. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:12 | + 0:12 | |
3. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 18:13 | + 1:13 | |
4. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:28 | + 1:28 | |
5. | Gajda Petr | VSP0903 | USK Praha | 18:36 | + 1:36 | |
6. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 18:55 | + 1:55 | |
7. | Bulička Martin | ZBM0807 | SK Žabovřesky Brno | 19:18 | + 2:18 | |
8. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 19:55 | + 2:55 | |
9. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 20:05 | + 3:05 | |
10. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 20:22 | + 3:22 | |
11. | Kubeček Antonín | LIP0800 | SOS Mamuti z Lipovky | 21:14 | + 4:14 | |
12. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 21:27 | + 4:27 | |
13. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:57 | + 4:57 | |
14. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:25 | + 5:25 | |
15. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 22:51 | + 5:51 | |
16. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:19 | + 6:19 | |
17. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:26 | + 6:26 | |
17. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:26 | + 6:26 | |
19. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 23:35 | + 6:35 | |
20. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:38 | + 6:38 | |
21. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 24:03 | + 7:03 | |
22. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 24:05 | + 7:05 | |
22. | Čihák Jakub | HOR0901 | TJ Jiskra Hořice | 24:05 | + 7:05 | |
24. | Vojkůvka Matěj | DOR0804 | OK Dobříš | 24:17 | + 7:17 | |
25. | Jończy Michał | 88P0801 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 24:23 | + 7:23 | |
26. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 24:26 | + 7:26 | |
27. | Goláň Antonín | LPU0804 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:30 | + 7:30 | |
28. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 24:32 | + 7:32 | |
29. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 27:45 | + 10:45 | |
30. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 29:43 | + 12:43 | |
31. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:09 | + 13:09 | |
32. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 30:26 | + 13:26 | |
33. | Šípek Daniel | LPU0806 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:46 | + 13:46 | |
34. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 31:41 | + 14:41 | |
35. | Kadaník Petr | LPU0802 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:52 | + 15:52 | |
36. | Španěl Viktor | DOR0901 | OK Dobříš | 33:48 | + 16:48 | |
37. | Baláž Viktor | SHK0803 | OK Slavia Hradec Králové | 35:26 | + 18:26 | |
38. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 26:29 | |
39. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 68:09 | + 51:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:53 | ||
2. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | SK Žabovřesky Brno | 26:52 | + 3:59 | |
3. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 28:26 | + 5:33 | |
4. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 29:28 | + 6:35 | |
5. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 30:56 | + 8:03 | |
6. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 31:17 | + 8:24 | |
7. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 32:31 | + 9:38 | |
8. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Žabovřesky Brno | 33:25 | + 10:32 | |
9. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 35:37 | + 12:44 | |
10. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 36:15 | + 13:22 | |
11. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 38:16 | + 15:23 | |
12. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:30 | + 17:37 | |
13. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:36 | + 17:43 | |
14. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | SK Žabovřesky Brno | 44:31 | + 21:38 | |
15. | Finstrle Filip | ZBM0702 | SK Žabovřesky Brno | 46:02 | + 23:09 | |
16. | Marek Filip | ZBM0706 | SK Žabovřesky Brno | 46:05 | + 23:12 | |
17. | Kroutil Jošt | ZBM0701 | SK Žabovřesky Brno | 46:54 | + 24:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čihák Jan | HOR0601 | TJ Jiskra Hořice | 25:11 | ||
2. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 27:10 | + 1:59 | |
3. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 27:54 | + 2:43 | |
4. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 27:56 | + 2:45 | |
5. | Sekanina Ondřej | ASU0745 | Magnus Orienteering | 29:59 | + 4:48 | |
6. | Flos Tomáš | LPU0633 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:09 | + 5:58 | |
7. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 31:26 | + 6:15 | |
8. | Macek Vojtěch | ASU0748 | Magnus Orienteering | 31:38 | + 6:27 | |
9. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB Spartak Adamov | 32:09 | + 6:58 | |
10. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 32:33 | + 7:22 | |
11. | Navrátil Pavel | ASU0747 | Magnus Orienteering | 33:06 | + 7:55 | |
12. | Chmelík Štěpán | DOR0703 | OK Dobříš | 35:05 | + 9:54 | |
13. | Švestka Štěpán | KVS0600 | SKOB Kobra Vsetín | 37:00 | + 11:49 | |
14. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:28 | + 12:17 | |
15. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:04 | + 19:53 | |
16. | Schejbal Matyáš | LPU0710 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:44 | + 21:33 | |
17. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 48:21 | + 23:10 | |
18. | Kunt Martin | ZAM0701 | OB TJ Sokol Žamberk | 74:51 | + 49:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 31:40 | ||
2. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:24 | + 1:44 | |
3. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:45 | + 2:05 | |
4. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:30 | + 2:50 | |
5. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:21 | + 3:41 | |
6. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 35:28 | + 3:48 | |
7. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 36:40 | + 5:00 | |
8. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:04 | + 6:24 | |
9. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:15 | + 6:35 | |
10. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 38:32 | + 6:52 | |
11. | Bukovác Filip | ZBM0501 | SK Žabovřesky Brno | 38:39 | + 6:59 | |
12. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 38:47 | + 7:07 | |
13. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | SK Žabovřesky Brno | 39:05 | + 7:25 | |
14. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 39:16 | + 7:36 | |
15. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 40:10 | + 8:30 | |
16. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 42:21 | + 10:41 | |
17. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | SK Radioklub Blansko | 42:23 | + 10:43 | |
18. | Hanousek Matěj | RBK0404 | SK Radioklub Blansko | 43:14 | + 11:34 | |
19. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:33 | + 11:53 | |
20. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 44:36 | + 12:56 | |
21. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 45:01 | + 13:21 | |
22. | Fousek Matěj | RBK0402 | SK Radioklub Blansko | 45:09 | + 13:29 | |
23. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:12 | + 13:32 | |
24. | Ježek Filip | RBK0405 | SK Radioklub Blansko | 46:05 | + 14:25 | |
25. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | OOB TJ Turnov | 46:54 | + 15:14 | |
26. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 47:08 | + 15:28 | |
27. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:11 | + 15:31 | |
28. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 49:29 | + 17:49 | |
29. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:23 | + 23:43 | |
30. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 56:04 | + 24:24 | |
31. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 58:41 | + 27:01 | |
32. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | SK Žabovřesky Brno | 59:38 | + 27:58 | |
33. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 61:46 | + 30:06 | |
34. | Štoudek Martin | ASU0448 | Magnus Orienteering | 63:17 | + 31:37 | |
Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubeček Josef | LIP0400 | SOS Mamuti z Lipovky | 28:08 | ||
2. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:02 | + 1:54 | |
3. | Valenta Ondřej | JIL0401 | OK Jilemnice | 32:15 | + 4:07 | |
4. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 32:58 | + 4:50 | |
5. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:11 | + 5:03 | |
6. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 34:42 | + 6:34 | |
7. | Račanský Jakub | TBM0503 | KOS TJ Tesla Brno | 36:55 | + 8:47 | |
8. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 37:51 | + 9:43 | |
9. | Jakubský Adam | SHK0406 | OK Slavia Hradec Králové | 38:09 | + 10:01 | |
10. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 38:22 | + 10:14 | |
11. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | Magnus Orienteering | 39:33 | + 11:25 | |
12. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 39:54 | + 11:46 | |
13. | Houžvička David | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 40:37 | + 12:29 | |
14. | Sádovský Jáchym | LPU0508 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:35 | + 13:27 | |
15. | Schneidewind Richard | HOR0404 | TJ Jiskra Hořice | 41:40 | + 13:32 | |
16. | Kunt Stanislav | ZAM0401 | OB TJ Sokol Žamberk | 47:22 | + 19:14 | |
17. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 49:31 | + 21:23 | |
18. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 54:28 | + 26:20 | |
19. | Verner Lukáš | SHK0407 | OK Slavia Hradec Králové | 56:33 | + 28:25 | |
20. | Greschner Adam | ASU0547 | Magnus Orienteering | 59:01 | + 30:53 | |
21. | Kobylka David | ASU0546 | Magnus Orienteering | 60:07 | + 31:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 33:40 | ||
2. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 35:11 | + 1:31 | |
3. | Kurzyp Stanisław | CHC0202 | K.O.B. Choceň | 36:44 | + 3:04 | |
4. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:51 | + 3:11 | |
5. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Žabovřesky Brno | 37:19 | + 3:39 | |
6. | Rusin Vojtěch | LPU0321 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:48 | + 6:08 | |
7. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 39:59 | + 6:19 | |
8. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 40:16 | + 6:36 | |
9. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:32 | + 6:52 | |
10. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:09 | + 7:29 | |
11. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 42:40 | + 9:00 | |
12. | Bolehovský Michal | VSP0202 | USK Praha | 43:16 | + 9:36 | |
13. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:49 | + 10:09 | |
14. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:56 | + 10:16 | |
15. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 45:00 | + 11:20 | |
16. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 45:51 | + 12:11 | |
17. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Žabovřesky Brno | 46:34 | + 12:54 | |
18. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:42 | + 13:02 | |
19. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 47:52 | + 14:12 | |
20. | Sobiński Adrian | 88P0800 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 48:04 | + 14:24 | |
21. | Toborek Jakub | CHC0304 | K.O.B. Choceň | 49:16 | + 15:36 | |
22. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 49:34 | + 15:54 | |
23. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 49:48 | + 16:08 | |
24. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:33 | + 20:53 | |
25. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:32 | + 21:52 | |
26. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:58 | + 23:18 | |
27. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | MENISKOS Brno | 60:16 | + 26:36 | |
28. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 60:59 | + 27:19 | |
29. | Horák Pavel ml. | VSP0301 | USK Praha | 61:22 | + 27:42 | |
30. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 61:25 | + 27:45 | |
31. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | MENISKOS Brno | 66:32 | + 32:52 | |
32. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | SK Žabovřesky Brno | 66:57 | + 33:17 | |
33. | Strugarek Łukasz | 17P0302 | WKS Śląsk Wrocław | 73:28 | + 39:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 41:27 | ||
2. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:11 | + 1:44 | |
3. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 44:01 | + 2:34 | |
4. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:42 | + 3:15 | |
5. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 46:01 | + 4:34 | |
6. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 46:19 | + 4:52 | |
7. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:47 | + 6:20 | |
8. | Krawczyński Mikołaj | CHC0001 | K.O.B. Choceň | 47:49 | + 6:22 | |
9. | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 48:53 | + 7:26 | |
10. | Bek Jiří | CHA0103 | OK Chrastava | 49:20 | + 7:53 | |
11. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:51 | + 10:24 | |
12. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia Plzeň | 52:03 | + 10:36 | |
13. | Milán Tomáš | ZBM0111 | SK Žabovřesky Brno | 53:59 | + 12:32 | |
14. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 55:16 | + 13:49 | |
15. | Šafář Martin | KSU0105 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:32 | + 14:05 | |
16. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 56:19 | + 14:52 | |
17. | Rosłaniec Mateusz | CHC0002 | K.O.B. Choceň | 56:29 | + 15:02 | |
18. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 59:15 | + 17:48 | |
19. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 60:38 | + 19:11 | |
20. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 62:02 | + 20:35 | |
21. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 62:12 | + 20:45 | |
22. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 62:39 | + 21:12 | |
23. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 63:39 | + 22:12 | |
24. | Ledniowski Filip | CHC0004 | K.O.B. Choceň | 65:30 | + 24:03 | |
25. | Kynčl Vojtěch | JIL0101 | OK Jilemnice | 67:29 | + 26:02 | |
26. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 68:54 | + 27:27 | |
27. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 75:07 | + 33:40 | |
28. | Šimek Štěpán | UOL0104 | SOB Olomouc | 89:41 | + 48:14 | |
Meduna Jakub | DOK0000 | OK Doksy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 74:19 | 8916 | ||
2. | Glonek Jakub | AOP9602 | Orientační Běh Opava | 75:19 | + 1:00 | 8775 | |
3. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 75:40 | + 1:21 | 8711 | |
4. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:34 | + 3:15 | 8466 | |
5. | Dzioba Mateusz | 88P9500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 78:00 | + 3:41 | ||
6. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 78:18 | + 3:59 | 8358 | |
7. | Melecký Martin | AOP9001 | Orientační Běh Opava | 79:17 | + 4:58 | 8222 | |
8. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 79:23 | + 5:04 | 8188 | |
8. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 79:23 | + 5:04 | 8166 | |
10. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 79:38 | + 5:19 | 8115 | |
11. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 80:51 | + 6:32 | 7953 | |
12. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 83:54 | + 9:35 | 7583 | |
13. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 83:57 | + 9:38 | 7556 | |
14. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 84:32 | + 10:13 | 7469 | |
15. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 84:59 | + 10:40 | 7397 | |
16. | Bencúr Juraj | LCE7701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 85:30 | + 11:11 | 7319 | |
17. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:03 | + 11:44 | 7236 | |
18. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 87:04 | + 12:45 | 7102 | |
19. | Matoušek Matěj | KSU0005 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 88:45 | + 14:26 | 6893 | |
20. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 90:50 | + 16:31 | 6641 | |
21. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 92:32 | + 18:13 | 6433 | |
22. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 92:33 | + 18:14 | 6413 | |
23. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 93:17 | + 18:58 | 6313 | |
24. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | KOB Směr Kroměříž | 93:35 | + 19:16 | 6262 | |
25. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 94:11 | + 19:52 | 6178 | |
26. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 96:02 | + 21:43 | 5957 | |
27. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 99:28 | + 25:09 | 5564 | |
28. | Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 103:00 | + 28:41 | 5162 | |
29. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 107:38 | + 33:19 | 4642 | |
30. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 108:09 | + 33:50 | 4572 | |
31. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 123:03 | + 48:44 | 2943 | |
32. | Doleček Vojtěch | ZAM9903 | OB TJ Sokol Žamberk | 127:19 | + 53:00 | 2474 | |
Horčička Vít | STE9919 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencl Jonáš | LPU9902 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:04 | 7730 | ||
2. | Masnyy Yury | 11R8500 | Orienta-MosCompass | 62:50 | + 0:46 | ||
3. | Baier Martin | TUR7603 | OOB TJ Turnov | 63:41 | + 1:37 | 7525 | |
4. | Holas Ondřej | TUR8501 | OOB TJ Turnov | 68:11 | + 6:07 | 6991 | |
5. | Bukovac Maroš | ZBM7605 | SK Žabovřesky Brno | 70:35 | + 8:31 | 6699 | |
6. | Jirásek Michal | SHK8901 | OK Slavia Hradec Králové | 70:51 | + 8:47 | 6651 | |
7. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 71:32 | + 9:28 | 6556 | |
8. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 72:45 | + 10:41 | 6401 | |
9. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 72:59 | + 10:55 | 6358 | |
10. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 73:03 | + 10:59 | 6334 | |
11. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 74:29 | + 12:25 | 6156 | |
12. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Žabovřesky Brno | 76:22 | + 14:18 | 5929 | |
13. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 77:15 | + 15:11 | 5814 | |
14. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 77:22 | + 15:18 | 5786 | |
15. | Adámek Filip | ABM0101 | KOB ALFA Brno | 79:01 | + 16:57 | 5587 | |
16. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:11 | + 17:07 | 5554 | |
17. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 80:39 | + 18:35 | 5377 | |
18. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 81:41 | + 19:37 | 5248 | |
19. | Dvorský Petr | SKM9601 | KOB Směr Kroměříž | 81:58 | + 19:54 | 5203 | |
20. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | Oddíl OS SK Prostějov | 82:20 | + 20:16 | 5149 | |
21. | Šrubař Michal | ASU8606 | Magnus Orienteering | 82:51 | + 20:47 | 5078 | |
22. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 83:32 | + 21:28 | 4990 | |
23. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:17 | + 22:13 | 4895 | |
24. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 85:30 | + 23:26 | 4750 | |
25. | Nouza Petr ml. | SJH9300 | SJH Jindřichův Hradec | 88:45 | + 26:41 | 4385 | |
26. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 88:52 | + 26:48 | 4360 | |
27. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 89:14 | + 27:10 | 4309 | |
28. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 89:27 | + 27:23 | 4274 | |
29. | Purkyt Jan | TAP8705 | KOB Tretra Praha | 90:58 | + 28:54 | 4100 | |
30. | Beneš Filip | TAP8701 | KOB Tretra Praha | 94:12 | + 32:08 | 3743 | |
31. | Kafka Matěj | SJI9903 | OK Jihlava | 94:41 | + 32:37 | 3682 | |
32. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 95:43 | + 33:39 | ||
33. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 103:17 | + 41:13 | 2759 | |
34. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 124:06 | + 62:02 | 549 | |
Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:54 | 5745 | ||
2. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:44 | + 0:50 | 5654 | |
3. | Dudík Petr | JPV8917 | Oddíl OS SK Prostějov | 75:57 | + 7:03 | 5150 | |
4. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 75:58 | + 7:04 | 5124 | |
5. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:23 | + 7:29 | 5068 | |
6. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:44 | + 8:50 | 4942 | |
7. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:06 | + 9:12 | 4890 | |
8. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 78:41 | + 9:47 | 4823 | |
9. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 80:18 | + 11:24 | 4679 | |
10. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 83:58 | + 15:04 | 4384 | |
11. | Ptáček Martin | SRK9509 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:06 | + 15:12 | 4352 | |
12. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 85:16 | + 16:22 | 4245 | |
13. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 87:36 | + 18:42 | 4054 | |
14. | Fojtů Petr | PDY8701 | Běhej Poděbrady | 88:29 | + 19:35 | ||
15. | Pecháček Libor | RIC7600 | OB Říčany | 89:32 | + 20:38 | 3893 | |
16. | Křemen Štěpán | KAM9804 | OK Kamenice | 95:25 | + 26:31 | 3448 | |
17. | Šulc Václav | AOP9200 | Orientační Běh Opava | 98:15 | + 29:21 | 3226 | |
18. | Šedivý Jiří | VBM8207 | VSK Mendelu Brno | 104:35 | + 35:41 | 2756 | |
19. | Hanousek Martin | CTB7910 | SK OB Chotěboř | 127:45 | + 58:51 | 1091 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Martin | CHC9905 | K.O.B. Choceň | 63:36 | 3305 | ||
2. | Vlastník Šimon | JIL9904 | OK Jilemnice | 64:58 | + 1:22 | 3214 | |
3. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 67:59 | + 4:23 | 3045 | |
4. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB Spartak Adamov | 71:31 | + 7:55 | 2853 | |
5. | Hovorka Pavel | LPU7908 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:46 | + 8:10 | 2820 | |
6. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | KOB ALFA Brno | 76:48 | + 13:12 | 2561 | |
7. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 79:54 | + 16:18 | 2397 | |
8. | Nesrovnal Jaroslav | JHB8305 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 89:16 | + 25:40 | 1943 | |
9. | Macl Jan | LPU9102 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:16 | + 27:40 | 1836 | |
10. | Srba Matěj | UBM9601 | MENISKOS Brno | 91:29 | + 27:53 | ||
11. | Škoch Jan | 98Z8500 | OK Viníci | 100:48 | + 37:12 | ||
12. | Liška Petr | KPY8601 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 102:33 | + 38:57 | 1305 | |
13. | Kábrt Filip | 98Z7900 | OK Viníci | 106:54 | + 43:18 | ||
14. | Baše Martin | 3FC8400 | TJ SIGMA HRANICE | 111:14 | + 47:38 | ||
15. | Lukáš Odehnal | 7TC9900 | OK5Z Moravian Contest Group | 111:23 | + 47:47 | ||
16. | Humlíček Petr | UBM9701 | MENISKOS Brno | 122:15 | + 58:39 | 399 | |
17. | Pecháček Vít | RIC0101 | OB Říčany | 143:06 | + 79:30 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:13 | ||
2. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:13 | + 1:00 | |
3. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:49 | + 1:36 | |
4. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:15 | + 4:02 | |
5. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 71:31 | + 6:18 | |
6. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:51 | + 7:38 | |
7. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 74:44 | + 9:31 | |
8. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 78:21 | + 13:08 | |
9. | Mikluš Marián | 47S7200 | TJ Rapid Bratislava | 78:43 | + 13:30 | |
10. | Račanský Jan | UBM7903 | MENISKOS Brno | 79:23 | + 14:10 | |
11. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 80:18 | + 15:05 | |
12. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 80:39 | + 15:26 | |
13. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 81:51 | + 16:38 | |
14. | Tomášek Jakub | FSP7613 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:03 | + 25:50 | |
15. | Hanousek Kamil | RBK7401 | SK Radioklub Blansko | 94:42 | + 29:29 | |
Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Šimeček Pavel | 4SZ8200 | 44u (neregistr.) | DISK | |||
Zelenka Martin | 3IX8300 | Zelenkovi | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sychrovský Martin | SNA7601 | TJ START Náchod | 53:45 | ||
2. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 65:31 | + 11:46 | |
3. | Fousek Martin | RBK7801 | SK Radioklub Blansko | 72:15 | + 18:30 | |
4. | Kvášovský Jakub | LTU7802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 75:22 | + 21:37 | |
5. | Duch Zdeněk | LPU8306 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:24 | + 30:39 | |
6. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 87:18 | + 33:33 | |
7. | Polách David | 3MZ8000 | Neregistrovani - Vlci | 132:25 | + 78:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 60:18 | ||
2. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 60:31 | + 0:13 | |
3. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 65:53 | + 5:35 | |
4. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 66:16 | + 5:58 | |
5. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 66:45 | + 6:27 | |
6. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 67:27 | + 7:09 | |
7. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 67:48 | + 7:30 | |
8. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 68:23 | + 8:05 | |
9. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 68:38 | + 8:20 | |
10. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | SK Žabovřesky Brno | 68:57 | + 8:39 | |
11. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 70:22 | + 10:04 | |
12. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 70:34 | + 10:16 | |
13. | Jończy Daniel | 88P7500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 71:46 | + 11:28 | |
14. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 71:55 | + 11:37 | |
15. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:26 | + 17:08 | |
16. | Auermüller Vít | 65X6700 | Laněk | 79:56 | + 19:38 | |
17. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 82:38 | + 22:20 | |
18. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 88:41 | + 28:23 | |
19. | Simr Pavel | ROU7504 | SKOB Roudnice nad Labem | 90:00 | + 29:42 | |
20. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | OB TJ Sokol Žamberk | 92:48 | + 32:30 | |
21. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 101:10 | + 40:52 | |
22. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 114:41 | + 54:23 | |
23. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 140:41 | + 80:23 | |
24. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | SK Žabovřesky Brno | 147:59 | + 87:41 | |
Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:54 | ||
2. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 52:08 | + 0:14 | |
3. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB Spartak Adamov | 54:46 | + 2:52 | |
4. | Sedlák Radek | LIP7500 | SOS Mamuti z Lipovky | 56:57 | + 5:03 | |
5. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | SOS Mamuti z Lipovky | 59:36 | + 7:42 | |
6. | Kubák Martin | SJH7401 | SJH Jindřichův Hradec | 61:04 | + 9:10 | |
7. | Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:35 | + 10:41 | |
8. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 63:38 | + 11:44 | |
9. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 63:42 | + 11:48 | |
10. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 63:50 | + 11:56 | |
11. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 64:55 | + 13:01 | |
12. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 69:12 | + 17:18 | |
13. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:53 | + 18:59 | |
14. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 71:05 | + 19:11 | |
15. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 72:14 | + 20:20 | |
16. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 73:41 | + 21:47 | |
17. | Janů Zdeněk | KSU5749 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:15 | + 22:21 | |
18. | Kroutil Petr | ZBM7803 | SK Žabovřesky Brno | 74:44 | + 22:50 | |
19. | Navrátil Martin | ASU7449 | Magnus Orienteering | 76:26 | + 24:32 | |
20. | Macek Pavel | LPU7517 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:26 | + 26:32 | |
21. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 84:23 | + 32:29 | |
22. | Vaculovič Radim | DCE7501 | KOB Dobřichovice | 97:11 | + 45:17 | |
23. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 109:36 | + 57:42 | |
Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 51:27 | ||
2. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 52:38 | + 1:11 | |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 52:55 | + 1:28 | |
4. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | K.O.B. Choceň | 53:28 | + 2:01 | |
5. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:50 | + 3:23 | |
6. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 55:41 | + 4:14 | |
7. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 58:38 | + 7:11 | |
8. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 59:00 | + 7:33 | |
9. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:41 | + 12:14 | |
10. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 64:36 | + 13:09 | |
11. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:25 | + 15:58 | |
12. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 70:28 | + 19:01 | |
13. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 75:34 | + 24:07 | |
14. | Štípek Rostislav | TZL5702 | SKOB Zlín | 76:42 | + 25:15 | |
15. | Mazurek Piotr | 17P7000 | WKS Śląsk Wrocław | 78:21 | + 26:54 | |
16. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 80:30 | + 29:03 | |
17. | Macek Karel | ASU7102 | Magnus Orienteering | 88:52 | + 37:25 | |
18. | Kasza Ladislav | ZBM7100 | SK Žabovřesky Brno | 89:28 | + 38:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 45:48 | ||
2. | Lička Lukáš | VBM7301 | VSK Mendelu Brno | 46:01 | + 0:13 | |
3. | Humlíček René | UBM7101 | MENISKOS Brno | 47:09 | + 1:21 | |
4. | Václavek Jiří | STE5701 | SK SKI-OB Šternberk | 48:36 | + 2:48 | |
5. | Dostál Dalibor | VRL7308 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:10 | + 15:22 | |
6. | Věříš Jan | LPU7103 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:47 | + 16:59 | |
7. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | MENISKOS Brno | 64:16 | + 18:28 | |
8. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 65:33 | + 19:45 | |
9. | Kašpar Václav | TYN7001 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 65:53 | + 20:05 | |
10. | Odehnal Karel | 7TC7000 | OK5Z Moravian Contest Group | 66:29 | + 20:41 | |
11. | Provazník Dušan | ADA7301 | OOB Spartak Adamov | 67:09 | + 21:21 | |
12. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:54 | + 28:06 | |
13. | Čihák Petr | HOR6900 | TJ Jiskra Hořice | 86:54 | + 41:06 | |
14. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 111:47 | + 65:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Ivan | 2PC6700 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 47:11 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 49:39 | + 2:28 | |
3. | Hepnar Luboš | STE6307 | SK SKI-OB Šternberk | 49:55 | + 2:44 | |
4. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 50:49 | + 3:38 | |
5. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 50:51 | + 3:40 | |
6. | Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 50:56 | + 3:45 | |
7. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 51:39 | + 4:28 | |
8. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 55:06 | + 7:55 | |
9. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 58:32 | + 11:21 | |
10. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 59:23 | + 12:12 | |
11. | Stárek Filip | TUR6602 | OOB TJ Turnov | 61:58 | + 14:47 | |
12. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 63:58 | + 16:47 | |
13. | Sklenář Josef | SBR6601 | SKOB Bruntál | 65:21 | + 18:10 | |
14. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:45 | + 20:34 | |
15. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:29 | + 23:18 | |
16. | Chvojka Zbyšek | 37C64xx | Bez registrace | 78:24 | + 31:13 | |
17. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 82:50 | + 35:39 | |
18. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 85:49 | + 38:38 | |
19. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 90:44 | + 43:33 | |
Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:44 | ||
2. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | OK Slavia Hradec Králové | 60:16 | + 2:32 | |
3. | Lapáček Jiří | SHK6600 | OK Slavia Hradec Králové | 62:33 | + 4:49 | |
4. | Květoň Vladimír | KSU6800 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:27 | + 5:43 | |
5. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 63:45 | + 6:01 | |
6. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:44 | + 8:00 | |
7. | Švestka Jiří | KVS6810 | SKOB Kobra Vsetín | 69:08 | + 11:24 | |
8. | Mika Ladislav | TBM6801 | KOS TJ Tesla Brno | 70:22 | + 12:38 | |
Bazika Miroslav | TJP6401 | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 39:19 | ||
2. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 41:28 | + 2:09 | |
3. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:57 | + 2:38 | |
4. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:38 | + 7:19 | |
5. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 51:30 | + 12:11 | |
6. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 53:21 | + 14:02 | |
7. | Kulhavý Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:24 | + 16:05 | |
8. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | Magnus Orienteering | 55:37 | + 16:18 | |
9. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 59:39 | + 20:20 | |
10. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 68:00 | + 28:41 | |
Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 41:44 | ||
2. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 43:16 | + 1:32 | |
3. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:43 | + 3:59 | |
4. | Holeček Petr | SHK5900 | OK Slavia Hradec Králové | 45:52 | + 4:08 | |
5. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:36 | + 13:52 | |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 57:09 | + 15:25 | |
7. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 59:03 | + 17:19 | |
8. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 62:01 | + 20:17 | |
9. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | SK Radioklub Blansko | 65:21 | + 23:37 | |
10. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:06 | + 37:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 41:14 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 41:33 | + 0:19 | |
3. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:33 | + 4:19 | |
4. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 50:03 | + 8:49 | |
5. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 50:56 | + 9:42 | |
6. | Guga Romuald | CHC5501 | K.O.B. Choceň | 51:35 | + 10:21 | |
7. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 51:38 | + 10:24 | |
8. | Kosiński Leszek | 76P5501 | Biały Szkwał | 58:16 | + 17:02 | |
9. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 68:01 | + 26:47 | |
10. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 77:45 | + 36:31 | |
Niemiec Janusz | 88P5400 | MKS Paulinum Jelenia Góra | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:58 | ||
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 40:21 | + 1:23 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 40:48 | + 1:50 | |
4. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 41:21 | + 2:23 | |
5. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 42:23 | + 3:25 | |
6. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 43:01 | + 4:03 | |
7. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 46:34 | + 7:36 | |
8. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | SKOB Kobra Vsetín | 46:58 | + 8:00 | |
9. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | Orientační Běh Opava | 47:23 | + 8:25 | |
10. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:45 | + 8:47 | |
11. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 49:02 | + 10:04 | |
12. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:47 | + 10:49 | |
13. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:25 | + 14:27 | |
14. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:52 | + 20:54 | |
15. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 61:14 | + 22:16 | |
16. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 64:16 | + 25:18 | |
17. | Sláma Dušan | TBM4730 | KOS TJ Tesla Brno | 64:59 | + 26:01 | |
18. | Procházka Jiří | LTU4802 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 65:57 | + 26:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:45 | ||
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 35:22 | + 7:37 | |
3. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:27 | + 8:42 | |
4. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:25 | + 9:40 | |
5. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:26 | + 9:41 | |
6. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 43:04 | + 15:19 | |
7. | Sokolář Zdeněk | SNA4501 | TJ START Náchod | 45:08 | + 17:23 | |
8. | Sklenář Antonín | STE4801 | SK SKI-OB Šternberk | 59:25 | + 31:40 | |
Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 48:39 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 61:45 | + 13:06 | |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:22 | + 13:43 | |
Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlica Bedřich | 66Cxxx2 | Amatéři | 21:09 | ||
2. | Balcarová Olga | SNA | TJ START Náchod | 22:26 | + 1:17 | |
3. | Paulíčková Adéla | UOL | SOB Olomouc | 24:23 | + 3:14 | |
4. | Čapek Karel | LTU0801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:28 | + 5:19 | |
5. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 26:41 | + 5:32 | |
6. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:57 | + 6:48 | |
7. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:58 | + 6:49 | |
8. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:08 | + 6:59 | |
9. | Čapková Kateřina | LTU1000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:52 | + 8:43 | |
10. | Částek Adam | SHK | OK Slavia Hradec Králové | 31:10 | + 10:01 | |
11. | Belžíková Nelly | KVSxxxx | SKOB Kobra Vsetín | 32:57 | + 11:48 | |
12. | Řoutil Matěj | 37C | Bez registrace | 33:52 | + 12:43 | |
13. | Bukovác Lukáš | ZBM1007 | SK Žabovřesky Brno | 33:53 | + 12:44 | |
14. | Cipryánová Viktorie | BZP1350 | Báječné ženy v orientačním běhu | 35:07 | + 13:58 | |
15. | Smola Jakub | 2AZ1100 | OB Štípa | 35:24 | + 14:15 | |
16. | Skřivanek František | TBM1108 | KOS TJ Tesla Brno | 35:25 | + 14:16 | |
17. | Doležel Štěpán | PZR1300 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:27 | + 15:18 | |
18. | Seligrová Pavlína | SHK0958 | OK Slavia Hradec Králové | 37:04 | + 15:55 | |
19. | Mullis Robert | DKP1200 | Oddíl OB Kotlářka | 37:29 | + 16:20 | |
20. | Černá Stella | SHK0959 | OK Slavia Hradec Králové | 37:30 | + 16:21 | |
21. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 39:19 | + 18:10 | |
22. | Košťál Antonín | SHK1004 | OK Slavia Hradec Králové | 39:30 | + 18:21 | |
23. | Lukeš Josef | SHK1005 | OK Slavia Hradec Králové | 39:35 | + 18:26 | |
24. | Částek Filip | SHK9999 | OK Slavia Hradec Králové | 40:10 | + 19:01 | |
25. | Ryglová Beáta | TBM1158 | KOS TJ Tesla Brno | 40:27 | + 19:18 | |
26. | Janík Jan | UBM1301 | MENISKOS Brno | 40:31 | + 19:22 | |
27. | Urválková Anna | TBM1177 | KOS TJ Tesla Brno | 40:37 | + 19:28 | |
28. | Čečková Barbora | SHK1151 | OK Slavia Hradec Králové | 41:41 | + 20:32 | |
29. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:12 | + 21:03 | |
30. | Šabatka Filip | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:38 | + 21:29 | |
31. | Brinkmanová Nela | SHK1152 | OK Slavia Hradec Králové | 42:41 | + 21:32 | |
32. | Málková Karolína | SHK1051 | OK Slavia Hradec Králové | 42:45 | + 21:36 | |
33. | Němcová Rozárie | TEP1450 | Tempo Praha | 42:49 | + 21:40 | |
34. | Kresta Tomáš | 8FC | Krestovi | 43:22 | + 22:13 | |
35. | Čihák Matěj | HOR | TJ Jiskra Hořice | 45:27 | + 24:18 | |
36. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:45 | + 24:36 | |
37. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:36 | + 25:27 | |
38. | Kubeček Matouš | 37C | Bez registrace | 47:25 | + 26:16 | |
39. | Macek Václav | ASU1249 | Magnus Orienteering | 51:51 | + 30:42 | |
40. | Šváb Samuel | ASU | Magnus Orienteering | 52:42 | + 31:33 | |
41. | Hejduková Laura | LBM | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:33 | + 38:24 | |
42. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 59:54 | + 38:45 | |
43. | Sedláková Anna | LIP1550 | SOS Mamuti z Lipovky | 86:53 | + 65:44 | |
44. | Kafkovi Amélie a adam | SJI | OK Jihlava | 92:07 | + 70:58 | |
45. | Matrasová Marie | CHT1451 | OOB SK Chrast | 95:02 | + 73:53 | |
46. | Klapal Tomáš | VAM | OOB Vamberk | 103:10 | + 82:01 | |
Gregor Marek | CTB0901 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Švestka Patrik | KVS0810 | SKOB Kobra Vsetín | DISK | |||
Krestová Ema | 8FC | Krestovi | DISK | |||
Kolaja Bedřich | VLI1301 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 40:28 | ||
2. | Skoupá Vendula | STE0152 | SK SKI-OB Šternberk | 42:06 | + 1:38 | |
3. | Hinkelmann Erik | 51D9400 | Herrik | 43:57 | + 3:29 | |
4. | Bartášek Jiří | ASU7448 | Magnus Orienteering | 45:55 | + 5:27 | |
5. | Goláň Oldřich | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 49:47 | + 9:19 | |
6. | Cipryán Tobiáš | BZP0701 | Báječné ženy v orientačním běhu | 54:40 | + 14:12 | |
7. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 58:06 | + 17:38 | |
8. | Navrátilová Helena | ASU7799 | Magnus Orienteering | 61:18 | + 20:50 | |
9. | Maclová Kristýna | LPU9155 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:05 | + 21:37 | |
10. | Handlová Andrea | 37C | Bez registrace | 62:14 | + 21:46 | |
11. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:43 | + 22:15 | |
12. | Kubáková Žaneta | SJH7751 | SJH Jindřichův Hradec | 63:01 | + 22:33 | |
13. | Cetl Vladimír | AOP6602 | Orientační Běh Opava | 65:43 | + 25:15 | |
14. | Zimmer Jan | ZVO0001 | OB SK Zvole | 66:41 | + 26:13 | |
15. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 67:11 | + 26:43 | |
16. | Šmídová Klára | UBM9857 | MENISKOS Brno | 67:35 | + 27:07 | |
17. | Švec Jiří | PDY5800 | Běhej Poděbrady | 68:06 | + 27:38 | |
18. | Brumlichová Kristýna | NPA0351 | SK LOB Nová Paka | 68:55 | + 28:27 | |
19. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:29 | + 29:01 | |
20. | Hejtmánková Ivana | BRU | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 71:13 | + 30:45 | |
21. | Kynčl Stanislav | JIL6401 | OK Jilemnice | 71:25 | + 30:57 | |
22. | Beránková Šárka | ZBM7356 | SK Žabovřesky Brno | 72:07 | + 31:39 | |
23. | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 74:47 | + 34:19 | |
24. | Kobylka Roman | ASU6749 | Magnus Orienteering | 76:52 | + 36:24 | |
25. | Musilová Jana | ASU7798 | Magnus Orienteering | 77:27 | + 36:59 | |
26. | Odehnalová Barbora | 7TC9550 | OK5Z Moravian Contest Group | 78:37 | + 38:09 | |
27. | Wichterle Eugen | 37C | Bez registrace | 79:52 | + 39:24 | |
28. | Christodoulou Iva | ASU7599 | Magnus Orienteering | 82:29 | + 42:01 | |
29. | Tichá Elena | LPU8258 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:20 | + 43:52 | |
30. | Týfová Radka | 98Z1850 | OK Viníci | 85:49 | + 45:21 | |
31. | Kučera Viktor | ZBM7608 | SK Žabovřesky Brno | 86:00 | + 45:32 | |
32. | Hamáčková Šárka | STH0852 | SK Studenec | 86:29 | + 46:01 | |
33. | Odehnalová Radka | ADA7656 | OOB Spartak Adamov | 87:47 | + 47:19 | |
34. | Nováková Hana | CTB | SK OB Chotěboř | 92:08 | + 51:40 | |
35. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | KOB ALFA Brno | 93:08 | + 52:40 | |
36. | Belžík Karel | KVS | SKOB Kobra Vsetín | 93:20 | + 52:52 | |
37. | Remešová Alena | DOB6150 | KOB Dobruška | 93:39 | + 53:11 | |
38. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 94:38 | + 54:10 | |
39. | Švestková Jana | KVS7060 | SKOB Kobra Vsetín | 101:12 | + 60:44 | |
40. | Pinďáková Veronika | KVS7860 | SKOB Kobra Vsetín | 101:44 | + 61:16 | |
41. | Věříšová Lenka | 2SC7750 | NEREG - Věříšovi | 104:49 | + 64:21 | |
42. | Cipryánová Alena | BZP7850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 107:28 | + 67:00 | |
43. | Tužilová Michaela | ZBM | SK Žabovřesky Brno | 107:59 | + 67:31 | |
44. | Králová Nela | 4SZ8850 | 44u (neregistr.) | 109:31 | + 69:03 | |
45. | Svobodová Alena | 7TC9950 | OK5Z Moravian Contest Group | 115:12 | + 74:44 | |
46. | Trachtulcová Hana | ZBM | SK Žabovřesky Brno | 115:32 | + 75:04 | |
47. | Odehnalová Andrea | 7TC6950 | OK5Z Moravian Contest Group | 116:18 | + 75:50 | |
48. | Cetl Jan | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 118:11 | + 77:43 | |
49. | Kerhart David | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 120:44 | + 80:16 | |
50. | Sýkorová Květuše | ROU7199 | SKOB Roudnice nad Labem | 122:46 | + 82:18 | |
51. | Zimmer Jiří | ZVO6601 | OB SK Zvole | 129:58 | + 89:30 | |
Lác Jan | 9EC0100 | Příbram | DISK | |||
Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volák Ondřej | LPU0010 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:12 | ||
2. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 47:31 | + 5:19 | |
3. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:57 | + 8:45 | |
4. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:19 | + 9:07 | |
5. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:04 | + 9:52 | |
6. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:24 | + 11:12 | |
7. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 56:43 | + 14:31 | |
8. | Kochová Anna | SJC0153 | Sportcentrum Jičín | 61:22 | + 19:10 | |
9. | Němec Michal | 37C | Bez registrace | 61:39 | + 19:27 | |
10. | Skácel Dalibor | 4PX7300 | HO Ještěd | 61:53 | + 19:41 | |
11. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 62:32 | + 20:20 | |
12. | Bukovacová Alena | ZBM7454 | SK Žabovřesky Brno | 64:19 | + 22:07 | |
13. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 64:39 | + 22:27 | |
14. | Kodejš Zdeněk | VSP7202 | USK Praha | 65:14 | + 23:02 | |
15. | Kubeček Lukáš | 37C | Bez registrace | 65:39 | + 23:27 | |
16. | Kresta Aleš | 8FC | Krestovi | 67:31 | + 25:19 | |
17. | Pavlica Jiří | 66Cxxx1 | Amatéři | 68:00 | + 25:48 | |
18. | Neštřil Tomáš | CHT | OOB SK Chrast | 68:31 | + 26:19 | |
19. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 75:16 | + 33:04 | |
20. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 80:35 | + 38:23 | |
21. | Kubeček Jakub | 37C | Bez registrace | 86:00 | + 43:48 | |
22. | Ptáček Miloš | BRU7000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 88:31 | + 46:19 | |
23. | Tužil Petr | ZBM | SK Žabovřesky Brno | 89:07 | + 46:55 | |
24. | Štefková Klára | TBM0059 | KOS TJ Tesla Brno | 92:20 | + 50:08 | |
25. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 93:50 | + 51:38 | |
26. | Žabenský Josef | 6KC8701 | Neregistrovaný | 95:18 | + 53:06 | |
27. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 109:48 | + 67:36 | |
28. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 121:35 | + 79:23 | |
Cetl Vladimír | AOP6602 | Orientační Běh Opava | DISK |