ORIS
Login
Help
Calendar
Calendar
Foot O
Ski O
MTB O
Trail
Courses
#GPS_RECORDS#
Default calendar
Cups
Foot O
Czech cup
A-ranking
B-ranking Bohemia
B-ranking Moravia
Regional cups
All Foot-O cups
MTB O
Czech cup
Red group
Ski O
Czech cup
Trail
Czech cup
Clubs
Clubs ČSOS
Ranking
Foot O
Ranking
Ranking - overview
Ranking - events
Masters ranking
Masters ranking - overview
Masters ranking - events
MTB O
Ranking
Ranking - overview
Ranking - events
Trail
Ranking
Help
Help
FAQ
ČSOS
Try O
English
Česky
Event: Mistrovství ČR na krátké trati
POZOR, drobná změna startovní listiny H21 - závodníci od času 34 startují o 2 - 6 minut později, než bylo uvedeno původně.
Kategorie D21 a H21 jsou zařazené do WRE. Pro přihlášení je nutné mít IOF ID (lze získat zaregistrováním v IOF Eventor)
Information
ORIS ID:
6704
Name:
Mistrovství ČR na krátké trati
Date:
2022/02/27
Place:
Biatlonový areál Eduard, Karlovarský kraj
Punching:
SI touch free
First start:
10:00
Organiser:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Sport:
LOB
Ranking type:
Český pohár LOB 2022
Level:
MČR - Czech champs
Region:
ČR - ČR
Discipline:
KT - Middle distance
Used map:
stav únor 2022, v měřítku 1:10 000, E = 5 m, formát A4, autor Petr a Šimon Marečkovi
Location:
50.3836,12.8934:
Google maps
,
Mapy.cz - tourist
Joint events:
2022/02/26 - Český pohár, ŽA, ŽB - sprint
Entries
1st entry date:
2022/02/20 23:59
2nd entry date:
2022/02/22 14:00
Increase
: 50 %
Rent SI:
40 CZK
Fees:
Platby v EUR provádějte na speciální účet se směnný kurzem 1 EUR = 24 CZK. Account in EUR (exchange rate 1 EUR = 24 CZK): IBAN: CZ2620100000002201203452. BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX Account owner: Klub orientačních sportů Slavia Plzeň, z. s. Bank: Fio banka a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1, IČ 61858374
Bank account, symbols:
2601203427/2010
Due date:
2022/02/20
Classes
D12, D14A, D17, D20, D21, D35B, D45B, D55B, D65B, D75B, H12, H14A, H17, H20, H21, H21C, H35B, H45B, H55B, H65B, H75B
Contacts
Information:
http://kosslaviaplzen.cz/2022-lob-cp/
Director:
Rauch Stanislav
Referee:
Richtr Aleš
Course setter:
Richtr Lukáš
JURY:
Škoda Přemek, Kunc Radovan, Bartoš Luděk
Show route
Results
All classes
(354)
Startlist
All by classes
(378)
All by clubs
(378)
Entries
All by classes
(327)
All by clubs
(327)
Fee list
Links
Event website
Invitation
Bulletin 1 (EN)
Information
Bulletin 2 (EN)
Documents
Courses parametres
Courses parametres
Results for cups
Czech championship results
Tools
Export event to calendar