2018    2019    2020    2021   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2020-03-28-128.03.2020
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
ČR TRAIL TeO ČP 0001010
2020-03-28-128.03.2020
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OM 00000
2020-03-28-128.03.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 0008787
2020-03-28-128.03.2020
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 0001919
2020-03-28-128.03.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 0006969
2020-03-28-128.03.2020
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT 00000
2020-03-28-128.03.2020
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP 0001818
2020-03-28-128.03.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB NOB OM 000011
2020-03-29-129.03.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL ČP 000077
2020-03-29-129.03.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002525
2020-03-29-129.03.2020
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00266266
2020-04-03-103.04.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB SP OF 00000
2020-04-04-104.04.2020
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB NOB OM 00000
2020-04-04-104.04.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL 0004040 2020-04-04 09:30:0004.04.P
2020-04-04-104.04.2020
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KT 0001515
2020-04-04-104.04.2020
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB SP OM 0009191
2020-04-04-104.04.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, M, VY OB KL ŽB 0007373
2020-04-04-104.04.2020
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM 0001414
2020-04-04-104.04.2020
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB SP 0001313
2020-04-04-104.04.2020
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT 000044
2020-04-04-104.04.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000000
2020-04-04-104.04.2020
KTA, VTA KTA - SK Kotnov Tábor
VTA - SC vebr-sport
OB NOB OM 000033
2020-04-05-105.04.2020
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB ST OM 00000
2020-04-05-105.04.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR, HA, MSK OB ST ČPŠ 000044
2020-04-05-105.04.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT OM 0001515
2020-04-05-105.04.2020
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 0001414
2020-04-05-105.04.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP 0001111
2020-04-10-010.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 016631663 2020-04-09 00:00:0009.04.P
2020-04-10-110.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2020-04-11-111.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 00000
2020-04-12-112.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2020-04-18-118.04.2020
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB KT OM 00000
2020-04-18-118.04.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000000
2020-04-18-118.04.2020
KON KON - KOB Konice
HA OB KL 00000
2020-04-18-118.04.2020
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KT OM 000000
2020-04-18-118.04.2020
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KT OM 00000
2020-04-18-118.04.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 0001616 2020-04-12 23:59:5712.04.P
2020-04-18-118.04.2020
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 0001313 2020-04-12 23:59:5912.04.P
2020-04-18-118.04.2020
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 000022 2020-04-13 23:59:5913.04.P
2020-04-18-118.04.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB KT 000055 2020-04-12 23:59:5912.04.P
2020-04-18-118.04.2020
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT OM 000022 2020-04-13 23:59:5913.04.P
2020-04-18-118.04.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB SP 0001616 2020-04-12 23:59:5912.04.P
2020-04-18-118.04.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB NOB MČR 0004040 2020-04-05 23:59:5905.04.P
2020-04-19-119.04.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000000
2020-04-19-119.04.2020
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB KT 00000
2020-04-19-119.04.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OM 00000
2020-04-19-119.04.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OM 00000
2020-04-19-119.04.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KL 0001212 2020-04-12 23:59:5712.04.P
2020-04-19-119.04.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB KT ČP 0004343 2020-04-05 23:59:5905.04.P
2020-04-25-125.04.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP 00000
2020-04-25-125.04.2020
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, VA OB KT OM 00000
2020-04-25-125.04.2020
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL OM 00000
2020-04-25-125.04.2020
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00000
2020-04-25-125.04.2020
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB SP OM 000044 2020-04-19 23:59:5919.04.P
2020-04-25-125.04.2020
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB SP OM 000088 2020-04-19 23:59:5919.04.P
2020-04-25-125.04.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP OM 0002020 2020-04-21 23:59:5921.04.P
2020-04-25-125.04.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT 0002121 2020-04-21 23:59:5921.04.P
2020-04-25-125.04.2020
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KT 0001616 2020-04-19 23:59:5919.04.P
2020-04-25-125.04.2020
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT OM 00000 9999
2020-04-26-126.04.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OM 00000
2020-04-26-126.04.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
HA OB ST OM 00000
2020-04-26-126.04.2020
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT 00000
2020-04-26-126.04.2020
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00000
2020-04-26-126.04.2020
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB KT OM 00000
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V