Logo
Nahrávám data...
Datum
Název
Poř.
Oblast
Sport
Dis.
Úroveň
Záv.
P/S/V
2024-04-13-113.04.2024
SJI SJI - OK Jihlava
JČ, VY OB SP OM 00449449 LV
2024-04-13-113.04.2024
HLV, GIG HLV - OB Holešov z.s.
GIG - GIGANT Orienteering
VA OB KT OM 00244244 LV
2024-04-13-113.04.2024
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
OB KL 00704704 LV
2024-04-13-113.04.2024
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB SP OM 00366366 LV
2024-04-13-113.04.2024
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB SP OM 00269269 LV
2024-04-13-113.04.2024
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KL ČP 00305305 LV
2024-04-13-113.04.2024
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB SS OM 00120120 LV
2024-04-13-113.04.2024
SJI SJI - OK Jihlava
JČ, VY OB KT 00476476 LV
2024-04-13-113.04.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
ČR OB NOB MČR 00490490 LV
2024-04-14-114.04.2024
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KT ČP 00310310 LV
2024-04-14-114.04.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
ČR, MSK OB KT ČP 00716716 LV
2024-04-18-118.04.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0001313
2024-04-19-119.04.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0002121
2024-04-19-119.04.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0001212
2024-04-20-120.04.2024
KAM KAM - OK Kamenice
JE, P, StČ OB SP OM 012641264 L
2024-04-20-120.04.2024
STH STH - SK Studenec
OB KT 00973973 S
2024-04-20-120.04.2024
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT 00448448 L2024-04-17 23:59:5917.04.P
2024-04-20-120.04.2024
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KL OM 00208208 L
2024-04-20-120.04.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OM 00369369 L
2024-04-20-120.04.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL OM 00391391 L
2024-04-20-120.04.2024
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00278278 2024-04-18 23:59:5918.04.P
2024-04-20-120.04.2024
LCE, SPE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
SPE - KOB Sokol Pezinok
VA OB SP 00137137
2024-04-20-120.04.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB ST OM 0006060 L
2024-04-20-120.04.2024
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SS OM 00114114 L
2024-04-20-120.04.2024
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OM 00700700 LS
2024-04-21-121.04.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0001212
2024-04-21-121.04.2024
AOV, MSK AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK - Moravskoslezský kraj
MSK OB S S 0001515 2024-04-20 17:57:5720.04.P
2024-04-21-121.04.2024
VCB VCB - OB České Budějovice
JČ, VY OB KT 00291291
2024-04-21-121.04.2024
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00240240 2024-04-18 23:59:5918.04.P
2024-04-21-121.04.2024
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 00512512
2024-04-21-121.04.2024
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 00406406
2024-04-21-121.04.2024
VCB VCB - OB České Budějovice
OB ST OF 0003333
2024-04-27-127.04.2024
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KT OM 0004444 2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-04-27-127.04.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Č OB KL ŽB 015451545 2024-04-21 23:59:5921.04.P
2024-04-27-127.04.2024
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 0006161 2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-04-27-127.04.2024
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 0008686 L2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-04-27-127.04.2024
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KT ČP 00157157 L2024-04-21 23:59:5921.04.P
2024-04-28-128.04.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Č OB KT ŽB 016421642 2024-04-21 23:59:5921.04.P
2024-04-28-128.04.2024
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KL ČP 00156156 L2024-04-21 23:59:5921.04.P
2024-05-01-101.05.2024
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 00176176 2024-04-24 23:59:5924.04.P
2024-05-01-101.05.2024
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KL OM 0003535 2024-04-25 23:59:0025.04.P
2024-05-01-101.05.2024
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT OM 00288288 2024-04-26 23:59:5926.04.P
2024-05-04-004.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 00163163 2024-04-26 23:59:5926.04.P
2024-05-04-104.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT OM 000000
2024-05-04-104.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP 000000
2024-05-04-104.05.2024
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KL OM 00129129 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT OM 0003838 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KT OM 00180180 L2024-04-28 23:59:0028.04.P
2024-05-04-104.05.2024
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB ST OM 000000 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK OB KL ŽB 00171171 L2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-05-05-105.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 000000
2024-05-05-105.05.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KT ŽB 00170170 L2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-05-05-105.05.2024
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB SP 000055 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-05-105.05.2024
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL 00163163 L2024-04-28 23:59:0028.04.P
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP 0002020 2024-04-29 23:59:5929.04.P
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 0003737 2024-04-24 23:59:5924.04.P
2024-05-08-108.05.2024
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 0001313 2024-05-02 23:59:5902.05.P
2024-05-08-108.05.2024
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KT 00111111 2024-05-01 23:59:5901.05.P
2024-05-08-108.05.2024
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KT 00129129 L2024-05-03 23:59:0003.05.P
2024-05-11-111.05.2024
KON KON - KOB Konice
HA, JM, VA OB KL OM 000000
2024-05-11-111.05.2024
TRI, VZA TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
MSK OB KL 000000
2024-05-11-111.05.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB SP ČP 00218218 L2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-11-111.05.2024
PGP PGP - SK Praga
ČR, ZČ OB ST ČPŠ 000044 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-12-112.05.2024
TRI, VZA TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
MSK OB KT 000000
2024-05-12-112.05.2024
PGP PGP - SK Praga
ČR, P, StČ, VA OB ST ČPŠ 000044 2024-04-28 23:59:5928.04.P