2017    2018    2019    2020   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 237 OPV
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 232 OPV
2019-04-13-113.04.2019
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KT OM 411 V
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM 169 V
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 375 OPV
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM 332 OPV
2019-04-13-113.04.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL OM 527 V
2019-04-13-113.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB NOB MČR 480 OPV
2019-04-14-114.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB KT ČP 1424 OPV
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 1565
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 1793 S
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 1761 S
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E
2019-04-27-127.04.2019
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KT OM 313 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 64 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL 66 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM 125 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 161 2019-04-24 23:59:5924.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KT OM 139 2019-04-22 23:55:0022.04.P
2019-04-27-127.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 99 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 378 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OM 136 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB ST OF 10 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT 188 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-28-128.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 97 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-28-128.04.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL OM 376 2019-04-20 23:59:5920.04.P
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP OM 108 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ST OM 6 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-05-01-101.05.2019
STH STH - SK Studenec
OB KL 179 2019-04-25 23:59:5925.04.P
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP 356 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 64 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB SP OM 57 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-04-104.05.2019
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL OM 118 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 40 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 35 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT OM 35 2019-04-26 23:59:5926.04.P
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO MS ČP 238 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KT ČP 216 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-05-105.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KL ČP 225 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-05-08-108.05.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 52 2019-05-02 00:00:0002.05.P
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM 164 2019-05-02 23:59:5902.05.P
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 14 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 16 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 82 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP 176 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, VY OB ST ČPŠ 4 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 17 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 124 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ 4 2019-04-29 23:59:5929.04.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V