2016    2017    2018    2019   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2018-10-13-113.10.2018
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL 741 OPV
2018-10-13-113.10.2018
MBM, PBM MBM - O-mikron
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
JM OB KT 388 V
2018-10-13-113.10.2018
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR OB ST MČR 602 V
2018-10-13-113.10.2018
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 56 V
2018-10-14-114.10.2018
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR OB DR MČR 304 V
2018-10-14-114.10.2018
RBA RBA - TJ Rapid Bratislava
VY OB KL OST
2018-10-14-114.10.2018
RBA RBA - TJ Rapid Bratislava
M OB KL OST 193 V
2018-10-17-117.10.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB SP OST 89 V
2018-10-18-118.10.2018
2KP, HAV 2KP - Bielsko-Biala O-Team
HAV - OB Havířov
HA, MSK OB NOB OST
2018-10-20-120.10.2018
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB KL 446 V
2018-10-20-120.10.2018
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA, MSK OB SC 360 V
2018-10-20-120.10.2018
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KL 839 V
2018-10-20-120.10.2018
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 390 V
2018-10-20-120.10.2018
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KL 352 V
2018-10-20-120.10.2018
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 1102 V
2018-10-20-120.10.2018
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB KT 401 V
2018-10-20-120.10.2018
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 281 V
2018-10-20-120.10.2018
SBK SBK - KOB START Blansko
ČR MTBO KT ČP 6
2018-10-20-120.10.2018
SBK SBK - KOB START Blansko
ČR MTBO SP ČP 6
2018-10-20-120.10.2018
SBK SBK - KOB START Blansko
ČR MTBO S S 5
2018-10-20-120.10.2018
48P, HAV 48P - Lotna Zdzieszowice
HAV - OB Havířov
HA, MSK OB SP OST 33
2018-10-21-121.10.2018
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL 905 V
2018-10-21-121.10.2018
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 392 V
2018-10-21-121.10.2018
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 748 V
2018-10-21-121.10.2018
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST OST
2018-10-21-121.10.2018
SBK SBK - KOB START Blansko
ČR MTBO DR MČR 0
2018-10-21-121.10.2018
47P, HAV 47P - LUKS Azymek Zdzieszowice
HAV - OB Havířov
HA, MSK OB KT OST 37
2018-10-27-127.10.2018
KON KON - KOB Konice
HA OB KL 374 2018-10-22 23:59:5922.10.P
2018-10-27-127.10.2018
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 854 2018-10-23 23:59:5923.10.P
2018-10-28-128.10.2018
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 552 2018-10-24 23:59:0024.10.P
2018-10-28-128.10.2018
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 13 2018-10-25 23:59:5925.10.P
2018-11-01-101.11.2018
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB NOB OST 140 2018-10-29 23:59:5929.10.P
2018-11-01-101.11.2018
MBM MBM - O-mikron
JM OB NOB OST
2018-11-03-103.11.2018
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO OF 8 2018-10-30 23:59:5930.10.P
2018-11-03-103.11.2018
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL OF 8 2018-10-30 23:59:5930.10.P
2018-11-03-103.11.2018
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KL 212 2018-10-28 23:59:5928.10.P
2018-11-03-103.11.2018
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 14 2018-10-28 23:59:5928.10.P
2018-11-03-103.11.2018
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL OST 80 2018-10-30 23:59:5930.10.P
2018-11-03-103.11.2018
KNC KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
ČR MTBO KL OST 9999
2018-11-04-104.11.2018
LIP LIP - SOS Mamuti z Lipovky
ČR TRAIL KL OF 4 2018-10-28 23:59:5928.10.P
2018-11-04-104.11.2018
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 206 2018-10-26 23:59:5926.10.P
2018-11-04-104.11.2018
KNC KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
ČR MTBO SP OST 9999
2018-11-09-109.11.2018
SSU, CSOS SSU - SK Severka Šumperk
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 19 2018-10-31 23:59:5931.10.P
2018-11-09-109.11.2018
TEP, 11L TEP - Tempo Praha
11L - HULK team
P, StČ OB ST OST 9999
2018-11-10-110.11.2018
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 23 2018-11-05 23:59:5905.11.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V