Datum
|
Název
|
Poř.
|
Oblast
|
Sport
|
Dis.
|
Úroveň
|
Záv.
|
P/S/V
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-20-120.03.2024 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
MSK | OB | NOB | OST | 0003131 | LV | |
2024-03-21-121.03.2024 |
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
|
VČ | OB | SP | OST | 0004040 | V | |
2024-03-22-022.03.2024 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | OB | ET | OST | 0005050 | V | |
2024-03-22-122.03.2024 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | OB | SP | OST | 0004242 | LV | |
2024-03-23-123.03.2024 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | OB | KT | OST | 0005151 | LV | |
2024-03-23-123.03.2024 |
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
|
JE | OB | KT | OST | 0007272 | V | |
2024-03-23-123.03.2024 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | OB | KL | OŽ | 011651165 | LV | |
2024-03-23-123.03.2024 |
SCP SCP - OK Sparta Praha
|
P, StČ | OB | KL | OŽ | 00851851 | LV | |
2024-03-23-123.03.2024 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA | OB | KL | OŽ | 00391391 | LV | |
2024-03-23-123.03.2024 |
VTA VTA - SC vebr-sport
|
JČ | OB | KT | OM | 00220220 | LV | |
2024-03-23-123.03.2024 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | OB | KT | OST | 0004848 | LS | |
2024-03-24-024.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | ET | ET | 017771777 | ||
2024-03-24-124.03.2024 |
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
|
JM | OB | KT | OST | 00170170 | V | |
2024-03-24-124.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | ET | ET | 00313313 | ||
2024-03-24-124.03.2024 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | OB | ST | OST | 0002424 | LV | |
2024-03-24-124.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | SP | E | 016151615 | LV | |
2024-03-24-124.03.2024 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA, VA | OB | SP | OŽ | 00336336 | LV | |
2024-03-24-124.03.2024 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | OB | ST | OF | 00280280 | LV | |
2024-03-24-124.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | SP | E | 016041604 | LV | |
2024-03-27-127.03.2024 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | OB | KT | OST | 00135135 | V | |
2024-03-28-128.03.2024 |
MOV, HAV MOV - SKOB Ostrava
HAV - OB Havířov |
MSK | OB | KL | OST | 0005353 | ||
2024-03-29-029.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | ET | ET | 00368368 | ||
2024-03-29-029.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | ET | ET | 019551955 | ||
2024-03-29-129.03.2024 |
MOV, HAV MOV - SKOB Ostrava
HAV - OB Havířov |
MSK | OB | KL | OST | 000000 | ||
2024-03-29-129.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | KT | E | 000000 | L | |
2024-03-29-129.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | SP | E | 00338338 | LS | |
2024-03-30-130.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | KL | E | 00387387 | LS | |
2024-03-30-130.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-30-130.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | NOB | OF | 0008585 | LS | |
2024-03-31-131.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-31-131.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | KL | E | 00305305 | LS | |
2024-04-04-104.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | MS | OST | 000022 | 2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
|
VA | OB | SP | OM | 0006565 | 2024-03-31 23:39:0131.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | SP | OM | 00187187 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
|
JE | OB | KT | OŽ | 00161161 | 2024-03-30 23:59:5930.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
|
VČ | OB | KL | OŽ | 00413413 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
RUZ RUZ - TJ Růžená
|
VY | OB | KL | OŽ | 00127127 | 2024-03-31 23:59:0031.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | OB | KT | OŽ | 0005151 | 2024-03-29 23:59:5929.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
|
JM | OB | KL | OŽ | 0006969 | 2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
|
HA | OB | KT | OŽ | 00125125 | 2024-04-02 23:59:5902.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
OOP OOP - TJ Opava
|
MSK | OB | SP | OM | 00125125 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | OB | KT | OŽ | 00308308 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
|
JE | OB | KT | OŽ | 00159159 | 2024-03-30 23:59:5930.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | KT | OŽ | 00213213 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | OB | SP | OM | 0004343 | 2024-03-29 23:59:5929.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | OB | NOB | OM | 0006363 | L2024-04-02 10:26:5702.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | OB | NOB | OM | 0003636 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-07-107.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | KL | OŽ | 00202202 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-07-107.04.2024 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | OB | KT | OŽ | 00286286 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
POB POB - Pražská oblast
|
P, StČ | OB | SP | OST | 0001414 | 2024-04-09 23:59:5909.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | OB | SP | OM | 0003434 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
HLV, GIG HLV - OB Holešov z.s.
GIG - GIGANT Orienteering |
VA | OB | KT | OM | 0001111 | 2024-04-08 23:59:5908.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
|
VČ | OB | KL | OŽ | 00124124 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
|
JM | OB | SP | OM | 0001212 | 2024-04-08 23:59:5908.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | OB | SP | OM | 0002121 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | OB | SS | OM | 000000 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | OB | KT | OŽ | 0003434 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
ČR | OB | NOB | MČR | 00292292 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-14-114.04.2024 |
VSP VSP - USK Praha
|
P, StČ | OB | KL | OST | 0002121 | 2024-04-09 23:59:5909.04.P | |
2024-04-14-114.04.2024 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
ČR, MSK | OB | KT | ČP | 00358358 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-16-116.04.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | SP | R | 000044 | 2024-04-16 00:00:0116.04.P | |
2024-04-18-118.04.2024 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | OB | SP | OST | 000000 | ||
2024-04-18-118.04.2024 |
ASU ASU - Magnus Orienteering
|
HA | OB | SP | OST | 000000 | ||
2024-04-18-118.04.2024 |
TUR TUR - OOB TJ Turnov
|
JE | OB | SP | OST | 000011 | 2024-04-16 12:00:0016.04.P | |
2024-04-19-019.04.2024 |
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
|
ČR | OB | NOB | OST | 000000 | ||
2024-04-19-119.04.2024 |
CHT CHT - OOB SK Chrast
|
VY | OB | KT | OST | 000000 | ||
2024-04-20-020.04.2024 |
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
|
ČR | OB | SC | OST | 000000 | ||
2024-04-20-120.04.2024 |
KAM KAM - OK Kamenice
|
JE, P, StČ | OB | SP | OM | 00220220 | L2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
STH STH - SK Studenec
|
VČ | OB | KT | OŽ | 00113113 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
|
JM | OB | KT | OŽ | 0001212 | 2024-04-15 23:59:5915.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
|
MSK | OB | KL | OM | 0003434 | 2024-04-15 23:59:5915.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
|
HA | OB | KT | OM | 0002626 | L2024-04-14 23:59:0014.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
|
JČ, VY | OB | KL | OM | 0002222 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
MAS MAS - OOB Aš
|
ZČ | OB | KL | OŽ | 0001616 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
LCE, SPE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
SPE - KOB Sokol Pezinok |
VA | OB | SP | OŽ | 000077 | 2024-04-08 23:59:5908.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
|
HA | OB | ST | OM | 000000 | 2024-04-14 23:59:0014.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
KAM KAM - OK Kamenice
|
P, StČ | OB | SS | OM | 000011 | L2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
KAM KAM - OK Kamenice
|
P, StČ | OB | SP | OST | 000000 | L2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-20-120.04.2024 |
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
|
VČ | OB | SP | OM | 00106106 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-21-021.04.2024 |
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
|
ČR | OB | SC | OST | 000000 | ||
2024-04-21-121.04.2024 |
MSK, AOV MSK - Moravskoslezský kraj
AOV - OOB TJ Baník Ostrava |
MSK | OB | S | OST | 000000 | ||
2024-04-21-121.04.2024 |
AOV, MSK AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK - Moravskoslezský kraj |
MSK | OB | S | OST | 000055 | 2024-04-14 17:57:4914.04.P | |
2024-04-21-121.04.2024 |
VCB VCB - OB České Budějovice
|
JČ, VY | OB | KT | OŽ | 0001818 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-21-121.04.2024 |
MAS MAS - OOB Aš
|
ZČ | OB | KL | OŽ | 0001212 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-21-121.04.2024 |
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf |
JE | OB | KT | OŽ | 0005252 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-21-121.04.2024 |
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf |
JE | OB | KT | OŽ | 0004343 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P | |
2024-04-21-121.04.2024 |
VCB VCB - OB České Budějovice
|
JČ | OB | ST | OF | 000000 | 2024-04-14 23:59:5914.04.P |