Logo
Nahrávám data...
Datum
Název
Poř.
Oblast
Sport
Dis.
Úroveň
Záv.
P/S/V
2024-05-16-116.05.2024
ROZ ROZ - OK Roztoky
P, StČ OB KL OST 00140140 LV
2024-05-16-116.05.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL OST 0004040 LV
2024-05-18-118.05.2024
HJL HJL - Sokol Horní Jelení
OB KT 00875875 LV
2024-05-18-118.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB SP MČR 00416416 LV
2024-05-18-118.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SP 00308308 LV
2024-05-19-119.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB SS MČR 00332332 LV
2024-05-19-119.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SS OST 0003636 LV
2024-05-21-121.05.2024
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č OB SC OST 000000
2024-05-21-121.05.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT OST 0003535 LV
2024-05-22-122.05.2024
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB KT OST 00293293 V
2024-05-22-122.05.2024
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OST 00315315 LV
2024-05-22-122.05.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT R 0004343 LV
2024-05-22-122.05.2024
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT R 00381381 V
2024-05-23-023.05.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 0006161 V
2024-05-23-123.05.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB D E 000000
2024-05-23-123.05.2024
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB SP OST 0007777 V
2024-05-23-123.05.2024
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00119119 V
2024-05-24-124.05.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB SP E 000000
2024-05-24-124.05.2024
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OST 00159159 LV
2024-05-25-125.05.2024
SOB, FSP SOB - SOBSA
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB KL OST 00103103
2024-05-25-125.05.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT E 000000
2024-05-25-125.05.2024
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 00905905 LS
2024-05-25-125.05.2024
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 00315315 LS
2024-05-25-125.05.2024
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č OB SC OST 000000
2024-05-25-125.05.2024
ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk
OB KT OM 00655655 S
2024-05-25-125.05.2024
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KT 00330330 LS
2024-05-25-125.05.2024
TZL TZL - SKOB Zlín
MSK, VA OB KL OM 00342342 LS
2024-05-25-125.05.2024
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 00304304 LS
2024-05-25-125.05.2024
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL OM 00793793 LS
2024-05-25-125.05.2024
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL OM 00256256 LS
2024-05-25-125.05.2024
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00306306 LS
2024-05-25-125.05.2024
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB ST OM 00143143 L
2024-05-26-126.05.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 000000
2024-05-26-126.05.2024
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 00727727 LS
2024-05-26-126.05.2024
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 00253253 LS
2024-05-26-126.05.2024
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 00722722 LS
2024-05-26-126.05.2024
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 000088
2024-05-26-126.05.2024
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB KL OM 00198198 LS
2024-05-28-128.05.2024
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OST 000022 L
2024-05-28-128.05.2024
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KL R 0009090 2024-05-26 23:59:5926.05.P
2024-05-29-129.05.2024
LIP LIP - SOS Mamuti z Lipovky
OB KT R 000000
2024-05-29-129.05.2024
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT R 000000
2024-05-29-129.05.2024
TJP TJP - TJ Sokol Troja
P, StČ OB KT R 00256256 2024-05-25 23:59:5925.05.P
2024-05-29-129.05.2024
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB SP R 0001010 2024-05-29 00:01:0029.05.P
2024-05-30-130.05.2024
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 000066 2024-05-28 23:59:5928.05.P
2024-05-31-131.05.2024
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 000000
2024-05-31-131.05.2024
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OST 000000
2024-06-01-101.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB KL OST 000000
2024-06-01-101.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB KT OF 0004040
2024-06-01-101.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB SP ŽB 012971297 L2024-05-26 23:59:5926.05.P
2024-06-01-101.06.2024
VIC VIC - OB Vizovice
M OB KT ŽB 00637637 L
2024-06-01-101.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB KT ŽB 015851585 L2024-05-26 23:59:5926.05.P
2024-06-02-102.06.2024
VIC VIC - OB Vizovice
M OB KL ŽB 00575575 L
2024-06-02-102.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB KL ŽB 013961396 L2024-05-26 23:59:5926.05.P
2024-06-03-103.06.2024
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
ČR OB SP OST 0002929 2024-05-29 13:06:4129.05.P
2024-06-04-104.06.2024
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
ČR OB KL OST 0002929 2024-05-29 13:22:0929.05.P
2024-06-04-104.06.2024
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT OST 0001818 2024-06-02 23:59:5902.06.P
2024-06-05-105.06.2024
AOP, KRN AOP - Orientační Běh Opava
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KT R 000055 2024-06-05 00:01:0005.06.P
2024-06-05-105.06.2024
JJN JJN - Team Jizerky
JE OB SP OST 000000
2024-06-05-105.06.2024
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT R 0005151 2024-06-02 23:59:5902.06.P
2024-06-08-108.06.2024
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP OF 00175175 2024-05-26 23:59:0026.05.P
2024-06-08-108.06.2024
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KT OST 000022 2024-06-05 23:58:5905.06.P
2024-06-08-108.06.2024
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT MČR 00523523 2024-05-26 23:59:5926.05.P
2024-06-08-108.06.2024
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT OST 0006767 2024-05-30 23:59:5930.05.P
2024-06-09-109.06.2024
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT MČR 000000
2024-06-09-109.06.2024
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT OST 0005555 2024-05-30 23:59:5930.05.P
2024-06-09-109.06.2024
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB ST OF 0002424 2024-05-26 23:59:5926.05.P
2024-06-11-111.06.2024
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR OB KT OST 0002626 2024-06-04 23:59:5504.06.P
2024-06-12-112.06.2024
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL OST 0001818 2024-08-08 23:59:5908.08.P
2024-06-12-112.06.2024
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB SP OF 000000
2024-06-12-112.06.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB SP R 0002727 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-12-112.06.2024
VAM VAM - OB Vamberk
OB KT R 000000
2024-06-12-112.06.2024
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL R 000022 L2024-06-10 23:59:5910.06.P
2024-06-13-113.06.2024
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KL OST 000000
2024-06-15-115.06.2024
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT 000055 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-15-115.06.2024
STB STB - TJ Stadion Nový Bor
JE OB KL OM 0005050 2024-06-07 23:59:5907.06.P
2024-06-15-115.06.2024
KUN, CSOS KUN - OB Kunvald
CSOS - Český svaz orientačních sportů
OB KT 00233233 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-15-115.06.2024
CSOS, KUN CSOS - Český svaz orientačních sportů
KUN - OB Kunvald
ČR OB KT ČP 00189189 2024-06-02 23:59:5902.06.P
2024-06-15-115.06.2024
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 000022 2024-06-09 23:59:0009.06.P
2024-06-16-116.06.2024
KUN, CSOS KUN - OB Kunvald
CSOS - Český svaz orientačních sportů
OB KL 00213213 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-16-116.06.2024
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 000077 2024-06-09 13:08:0109.06.P
2024-06-16-116.06.2024
CSOS, KUN CSOS - Český svaz orientačních sportů
KUN - OB Kunvald
ČR OB KL ČP 00176176 2024-06-02 23:59:5902.06.P
2024-06-18-118.06.2024
JIL JIL - OK Jilemnice
OB KT R 000000
2024-06-19-119.06.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT R 000011 2024-06-19 00:01:0019.06.P
2024-06-19-119.06.2024
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB SP R 000000