2016    2017    2018    2019   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
  Vše  OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2018-01-06-106.01.2018
JCO, OPI JCO - Jihočeská oblast
OPI - Orientační sporty Písek
JČ, StČ, ZČ OB S S 25 V
2018-01-26-126.01.2018
JEO, TJN JEO - Ještědská oblast
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB S S 28
2018-02-09-109.02.2018
HAN, STE HAN - Hanácká oblast
STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB S S 12
2018-02-09-109.02.2018
CSOS, SSU CSOS - Český svaz orientačních sportů
SSU - SK Severka Šumperk
ČR OB S S 22
2018-02-10-110.02.2018
VCO VCO - Východočeská oblast
OB S S 41
2018-02-23-123.02.2018
VCO, LPU VCO - Východočeská oblast
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB S S 21
2018-02-24-124.02.2018
MSK, MOV MSK - Moravskoslezský kraj
MOV - SKOB Ostrava
MSK OB S S 29
2018-03-03-103.03.2018
STC, DKL STC - Středočeská oblast
DKL - KOB Kladno
P, StČ OB S S 30
2018-03-09-109.03.2018
VYS, OSN VYS - Oblast Vysočina
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB S S 20
2018-03-17-117.03.2018
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 649 V
2018-03-23-123.03.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 166 OPV
2018-03-24-124.03.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST ČPŠ 230 V
2018-03-24-124.03.2018
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 458 V
2018-03-24-124.03.2018
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
OB KT 345 OPV
2018-03-24-124.03.2018
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
OB SP 238 OPV
2018-03-25-125.03.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 1165 OPV
2018-03-25-125.03.2018
JES, KAD JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
P, StČ, ZČ OB KT 975 V
2018-03-30-030.03.2018
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB ET ET 1737 V
2018-03-30-130.03.2018
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB KT E 1432 OPV
2018-03-31-131.03.2018
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB KL E 1431 OPV
2018-04-01-101.04.2018
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB KL E 1258 OPV
2018-04-07-107.04.2018
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB ST OM 50 V
2018-04-07-107.04.2018
KTA KTA - SK Kotnov Tábor
OB KT OM 169 V
2018-04-07-107.04.2018
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KT 989 OPV
2018-04-07-107.04.2018
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT OM 318 V
2018-04-07-107.04.2018
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 315 OPV
2018-04-07-107.04.2018
MFP MFP - Matfyz Praha
P, StČ OB NOB OM
2018-04-07-107.04.2018
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB NOB OM 65 OPV
2018-04-07-107.04.2018
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB SP OM 262 OPV
2018-04-07-107.04.2018
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB SP OM 285 V
2018-04-07-107.04.2018
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB SP OM 431 OPV
2018-04-07-107.04.2018
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB SP 235 OPV
2018-04-08-108.04.2018
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KL 1043 OPV
2018-04-08-108.04.2018
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL 294 OPV
2018-04-08-108.04.2018
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 987 OPV
2018-04-08-108.04.2018
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM, VY OB SP OM 575 OPV
2018-04-08-108.04.2018
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
VY OB SP 390 OPV
2018-04-14-114.04.2018
STH STH - SK Studenec
ČR OB NOB MČR 489 OPV
2018-04-14-114.04.2018
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL 465 V
2018-04-14-114.04.2018
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 335 OPV
2018-04-14-114.04.2018
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 902 OPV
2018-04-14-114.04.2018
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT OM 973 OPV
2018-04-14-114.04.2018
TZL TZL - SKOB Zlín
MSK, VA OB KT 426 OPV
2018-04-14-114.04.2018
TZL TZL - SKOB Zlín
MSK, VA OB SP OM 456 OPV
2018-04-15-115.04.2018
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB SP ČP 865 OPV
2018-04-21-121.04.2018
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
M OB KL ŽB 805 OPV
2018-04-21-121.04.2018
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 815 V
2018-04-21-121.04.2018
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 248 V
2018-04-21-121.04.2018
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL 161 V
2018-04-21-121.04.2018
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 894 OPV
2018-04-21-121.04.2018
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KT 363 OPV
2018-04-21-121.04.2018
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB SP OM 684 V
2018-04-22-122.04.2018
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 1060 V
2018-04-22-122.04.2018
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KT 856 V
2018-04-22-122.04.2018
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB SP OF 253 V
2018-04-22-122.04.2018
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
ČR, HA, MSK OB ST ČPŠ 166 V
2018-04-22-122.04.2018
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 193 V
2018-04-27-027.04.2018
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 499 OPV
2018-04-27-127.04.2018
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP OM 277 OPV
2018-04-28-128.04.2018
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KL 376 V
2018-04-28-128.04.2018
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 406 OPV
2018-04-28-128.04.2018
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT 273 OPV
2018-04-28-128.04.2018
KON KON - KOB Konice
HA OB KT OM 464 OPV
2018-04-28-128.04.2018
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT 914 OPV
2018-04-28-128.04.2018
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB KT 426 V
2018-04-28-128.04.2018
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB SP OM 150 V
2018-04-28-128.04.2018
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP OM 767 OPV
2018-04-28-128.04.2018
VTA VTA - SC vebr-sport
OB ST OM 28 V
2018-04-29-129.04.2018
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 368 OPV
2018-04-29-129.04.2018
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 248 V
2018-05-05-105.05.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Č, VČ OB KL ŽB 844 OPV
2018-05-05-105.05.2018
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, M, MSK OB KL ŽB 777 OPV
2018-05-05-105.05.2018
PGP PGP - SK Praga
Č, ČR OB KT ČP 1607 OPV
2018-05-06-106.05.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Č OB KT ŽB 396 OPV
2018-05-06-106.05.2018
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, M OB KT ŽB 682 OPV
2018-05-06-106.05.2018
PGP PGP - SK Praga
Č, ČR OB KL ČP 1492 OPV
2018-05-08-108.05.2018
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT OM 1003 OPV
2018-05-12-112.05.2018
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL OM 855 OPV
2018-05-12-112.05.2018
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA, VA OB KL 490 OPV
2018-05-12-112.05.2018
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT OM 259 V
2018-05-12-112.05.2018
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT OM 267 OPV
2018-05-12-112.05.2018
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT OM 369 OPV
2018-05-12-112.05.2018
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT 867 OPV
2018-05-12-112.05.2018
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT 657 OPV
2018-05-12-112.05.2018
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT OM 391 V
2018-05-13-113.05.2018
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL 222 OPV
2018-05-13-113.05.2018
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL 111 V
2018-05-13-113.05.2018
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL OM 952 OPV
2018-05-19-119.05.2018
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB KT 408 OPV
2018-05-19-119.05.2018
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB SP 375 OPV
2018-05-19-119.05.2018
VTA VTA - SC vebr-sport
ČR OB SP MČR 1198 OPV
2018-05-20-120.05.2018
VTA VTA - SC vebr-sport
ČR, JČ OB KT ČP 1132 OPV
2018-05-26-126.05.2018
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Č, ČR, P, StČ, ZČ OB ST ČPŠ 419 V
2018-05-26-126.05.2018
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB SP ČP 1375 V
2018-05-26-126.05.2018
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 412 OPV
2018-05-27-127.05.2018
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
ČR, ZČ OB ST ČPŠ 406 V
2018-06-02-102.06.2018
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM, VA, VY OB KL OM 687 OPV
2018-06-02-102.06.2018
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KL OM
2018-06-02-102.06.2018
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT 451 OPV
2018-06-02-102.06.2018
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT OM 669 OPV
2018-06-02-102.06.2018
DOB DOB - KOB Dobruška
OB SP 792 OPV
2018-06-02-102.06.2018
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 890 OPV
2018-06-02-102.06.2018
DOB DOB - KOB Dobruška
OB ST OM 157 V
2018-06-02-102.06.2018
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB ST OM 104 V
2018-06-02-102.06.2018
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB ST OF 67 V
2018-06-03-103.06.2018
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL 539 OPV
2018-06-09-109.06.2018
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
Č, VY OB KL ŽB 642 OPV
2018-06-09-109.06.2018
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č, ZČ OB KL ŽB 859 OPV
2018-06-09-109.06.2018
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR, M OB KT ČP 926 OPV
2018-06-10-110.06.2018
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
Č, VY OB KT ŽB 644 OPV
2018-06-10-110.06.2018
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č OB KT ŽB 899 OPV
2018-06-10-110.06.2018
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR, M OB KL ČP 816 OPV
2018-06-16-116.06.2018
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KL OM 391 OPV
2018-06-16-116.06.2018
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
MSK, VA OB KL OM 311 OPV
2018-06-16-116.06.2018
UBM UBM - MENISKOS Brno
JM OB KL 308 V
2018-06-16-116.06.2018
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB KL OM 473 OPV
2018-06-16-116.06.2018
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KT 780 OPV
2018-06-17-117.06.2018
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL OM 797 OPV
2018-06-20-120.06.2018
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OF 106 V
2018-06-21-121.06.2018
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT OF 76 V
2018-06-23-123.06.2018
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB KT MČR 1383 V
2018-06-24-124.06.2018
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB KT MČR 1317 V
2018-06-27-127.06.2018
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM 64 V
2018-06-29-029.06.2018
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB ET ET 705 V
2018-06-29-129.06.2018
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT E 551 V
2018-06-30-130.06.2018
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL E 650 V
2018-07-01-101.07.2018
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL E 576 V
2018-07-06-006.07.2018
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB ET ET 445 V
2018-07-06-106.07.2018
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB SP E 414 V
2018-07-07-107.07.2018
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL E 440 V
2018-07-08-108.07.2018
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL E 414 V
2018-07-13-013.07.2018
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 1610 V
2018-07-13-113.07.2018
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 1523 V
2018-07-14-114.07.2018
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 1596 V
2018-07-15-115.07.2018
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 1485 V
2018-07-20-020.07.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 373
2018-07-20-120.07.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E
2018-07-21-121.07.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E
2018-07-22-122.07.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E
2018-07-27-027.07.2018
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ET ET 485 2018-07-20 23:59:5920.07.P
2018-07-27-127.07.2018
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KT E
2018-07-28-128.07.2018
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL E
2018-07-29-129.07.2018
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL E
2018-08-03-003.08.2018
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB ET ET 330 2018-07-30 23:59:5930.07.P
2018-08-03-103.08.2018
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP E 307
2018-08-04-104.08.2018
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL E
2018-08-04-104.08.2018
LLI LLI - TJ Loko Liberec
JE OB KL OF 260 2018-07-28 23:59:5928.07.P
2018-08-05-105.08.2018
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT E
2018-08-05-105.08.2018
LLI LLI - TJ Loko Liberec
JE OB KT OF 298 2018-07-28 23:59:5928.07.P
2018-08-11-111.08.2018
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E
2018-08-11-111.08.2018
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E
2018-08-11-111.08.2018
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 1180 2018-07-29 23:59:5929.07.P
2018-08-12-112.08.2018
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E
2018-08-24-124.08.2018
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E
2018-08-24-124.08.2018
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 1558 2018-08-12 23:59:5912.08.P
2018-08-25-125.08.2018
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E
2018-08-25-125.08.2018
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KL OM 6 2018-08-18 23:59:5918.08.P
2018-08-26-126.08.2018
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E
2018-08-26-126.08.2018
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 10 2018-08-19 22:59:5919.08.P
2018-08-31-031.08.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ET ET 274 2018-07-31 23:59:5931.07.P
2018-08-31-031.08.2018
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 103 2018-08-12 23:59:5912.08.P
2018-08-31-131.08.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT E
2018-08-31-131.08.2018
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB SP
2018-09-01-101.09.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E
2018-09-01-101.09.2018
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL
2018-09-01-101.09.2018
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB KL 0 2018-08-26 23:59:5926.08.P
2018-09-02-102.09.2018
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E
2018-09-02-102.09.2018
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB MS E
2018-09-08-108.09.2018
SJI, RUZ SJI - OK Jihlava
RUZ - TJ Růžená
Č, VY OB KL ŽB 21 2018-08-26 23:59:0026.08.P
2018-09-08-108.09.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, M, MSK OB KL ŽB 20 2018-08-20 23:59:5920.08.P
2018-09-08-108.09.2018
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
Č, ČR OB KT ČP 168 2018-08-26 23:59:5926.08.P
2018-09-09-109.09.2018
SJI, RUZ SJI - OK Jihlava
RUZ - TJ Růžená
Č, VY OB KT ŽB 16 2018-08-26 23:59:0026.08.P
2018-09-09-109.09.2018
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, M, MSK OB KT ŽB 17 2018-08-20 23:59:5920.08.P
2018-09-09-109.09.2018
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
Č, ČR OB KL ČP 169 2018-08-26 23:59:5926.08.P
2018-09-15-115.09.2018
JPV, KON JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
ČR OB KL MČR 84 2018-08-27 23:59:5927.08.P
2018-09-16-116.09.2018
JPV, KON JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice
ČR OB KL MČR 5 2018-08-27 23:59:5927.08.P
2018-09-22-122.09.2018
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KL 0 2018-09-16 23:59:0016.09.P
2018-09-22-122.09.2018
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL
2018-09-22-122.09.2018
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT
2018-09-22-122.09.2018
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KT 16 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-09-22-122.09.2018
LCE, 43S LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
43S - ŠK Sandberg Bratislava
VA OB KT 1 2018-09-09 23:59:5909.09.P
2018-09-22-122.09.2018
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT
2018-09-22-122.09.2018
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT
2018-09-22-122.09.2018
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 5 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-09-22-122.09.2018
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 7 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-09-22-122.09.2018
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP
2018-09-22-122.09.2018
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF 0 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-09-22-122.09.2018
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT
2018-09-23-123.09.2018
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL
2018-09-23-123.09.2018
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KL
2018-09-23-123.09.2018
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT
2018-09-23-123.09.2018
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT
2018-09-28-128.09.2018
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR OB ST MČR 0 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-09-28-128.09.2018
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL
2018-09-29-129.09.2018
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, VA OB ST ČPŠ 0 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-09-29-129.09.2018
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KL 3 2018-09-23 23:59:5923.09.P
2018-09-30-130.09.2018
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR OB ST ČPŠ 0 2018-09-16 23:59:5916.09.P
2018-10-06-106.10.2018
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL 0 2018-10-01 23:59:5901.10.P
2018-10-06-106.10.2018
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT
2018-10-06-106.10.2018
KSH KSH - OB Kašperské Hory
JČ, ZČ OB KT
2018-10-06-106.10.2018
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT
2018-10-06-106.10.2018
STH STH - SK Studenec
OB KT 3 2018-09-30 23:59:5930.09.P
2018-10-06-106.10.2018
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT
2018-10-06-106.10.2018
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT
2018-10-07-107.10.2018
KSH KSH - OB Kašperské Hory
JČ, ZČ OB KL
2018-10-07-107.10.2018
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KT 0 2018-10-01 23:59:5901.10.P
2018-10-07-107.10.2018
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE, P, StČ OB SP
2018-10-13-113.10.2018
VAM, KOR VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL 2 2018-10-07 23:59:5907.10.P
2018-10-13-113.10.2018
MBM, PBM MBM - O-mikron
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
JM OB KT
2018-10-13-113.10.2018
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR OB ST MČR 0 2018-10-01 23:59:5901.10.P
2018-10-14-114.10.2018
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR OB DR MČR 0 2018-10-01 23:59:5901.10.P
2018-10-20-120.10.2018
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB KL
2018-10-20-120.10.2018
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL
2018-10-20-120.10.2018
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KL 2 2018-10-14 23:59:5914.10.P
2018-10-20-120.10.2018
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL
2018-10-20-120.10.2018
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KL 0 2018-10-15 23:59:5915.10.P
2018-10-20-120.10.2018
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT
2018-10-20-120.10.2018
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB KT
2018-10-20-120.10.2018
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT
2018-10-21-121.10.2018
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL
2018-10-21-121.10.2018
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF
2018-10-21-121.10.2018
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT
2018-10-27-127.10.2018
KON KON - KOB Konice
HA OB KL
2018-10-27-127.10.2018
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 2 2018-10-21 23:59:5921.10.P
2018-10-28-128.10.2018
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT
2018-11-03-103.11.2018
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KL 3 2018-10-28 23:59:5928.10.P
2018-11-03-103.11.2018
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT
2018-11-04-104.11.2018
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OP
2018-11-10-110.11.2018
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V