2018    2019    2020    2021    2022   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
  Vše  OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-01-12-112.01.2019
HAN HAN - Hanácká oblast
HA OB S S 0001111
2019-01-26-126.01.2019
STC, DKL STC - Středočeská oblast
DKL - KOB Kladno
P, StČ OB S S 0002020
2019-02-15-115.02.2019
VCO VCO - Východočeská oblast
OB S S 0002828
2019-02-16-116.02.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0004141
2019-02-16-116.02.2019
JEO JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 0003232
2019-03-01-101.03.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB S S 0001212
2019-03-02-102.03.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB S S 0001818
2019-03-15-115.03.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0003434
2019-03-15-115.03.2019
KTA, VTA KTA - SK Kotnov Tábor
VTA - SC vebr-sport
OB NOB OM 0003030 V
2019-03-16-116.03.2019
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00864864 OPV
2019-03-22-122.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 00211211 OPV
2019-03-23-123.03.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0005353
2019-03-23-123.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST ČPŠ 00298298 V
2019-03-24-124.03.2019
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
JE, P, StČ OB KL 012721272 OPV
2019-03-24-124.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 015211521 OPV
2019-03-24-124.03.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP 00161161 OPV
2019-03-29-129.03.2019
JEO JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 0001616
2019-03-30-130.03.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT OM 00384384 OPV
2019-03-30-130.03.2019
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 00939939 OPV
2019-03-30-130.03.2019
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM OB KT 00534534 V
2019-03-30-130.03.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT OM 00720720 V
2019-03-30-130.03.2019
PCB PCB - SKP České Budějovice
OB SP OM 00205205 V
2019-03-30-130.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 00459459 OPV
2019-03-30-130.03.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP 00303303 V
2019-03-30-130.03.2019
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB SP 00311311 OPV
2019-03-30-130.03.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OM 00126126 OPV
2019-03-30-130.03.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB NOB OM 00121121 V
2019-03-30-130.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB NOB OM 00126126 OPV
2019-03-31-131.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP OF 00244244 OPV
2019-03-31-131.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT 00966966 OPV
2019-04-06-106.04.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 010021002 OPV
2019-04-06-106.04.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OM 00904904 OPV
2019-04-06-106.04.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 00369369 OPV
2019-04-06-106.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 00283283 OPV
2019-04-06-106.04.2019
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL 00473473 OPV
2019-04-06-106.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 00748748 OPV
2019-04-06-106.04.2019
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OM 00828828 OPV
2019-04-06-106.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB ST OM 0006464 V
2019-04-07-107.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
ČR, MSK, VA OB ST ČPŠ 00153153 V
2019-04-07-107.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL 00279279 OPV
2019-04-07-107.04.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB SP OM 00477477 OPV
2019-04-07-107.04.2019
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT 00957957 OPV
2019-04-07-107.04.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 00678678 OPV
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 00237237 OPV
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00375375 OPV
2019-04-13-113.04.2019
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KT OM 00411411 V
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM 00169169 V
2019-04-13-113.04.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL OM 00527527 V
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 00232232 OPV
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM 00332332 OPV
2019-04-13-113.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB NOB MČR 00480480 OPV
2019-04-14-114.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB KT ČP 014241424 OPV
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 017181718 V
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 015121512 OPV
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 015091509 OPV
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 014491449 OPV
2019-04-27-127.04.2019
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KT OM 00820820 OPV
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 00249249 V
2019-04-27-127.04.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM 00319319 V
2019-04-27-127.04.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 00197197 OPV
2019-04-27-127.04.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KT OM 00248248 V
2019-04-27-127.04.2019
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00235235 OPV
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL 00259259 V
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OM 00248248 OPV
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB ST OF 0002929 V
2019-04-28-128.04.2019
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00204204 OPV
2019-04-28-128.04.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL OM 00707707 OPV
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 00896896 V
2019-04-28-128.04.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT 00480480 OPV
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP OM 00421421 OPV
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ST OM 0005555 V
2019-05-01-101.05.2019
STH STH - SK Studenec
OB KL 00946946 OPV
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP 011811181 V
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 00275275 OPV
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB SP OM 00212212 OPV
2019-05-04-104.05.2019
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL OM 00840840 OPV
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 00413413 OPV
2019-05-04-104.05.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT OM 00363363 V
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 00453453 OPV
2019-05-08-108.05.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 00469469 V
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM 012411241 OPV
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP 012821282 V
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 00169169 V
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 00819819 V
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00141141 V
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, VY OB ST ČPŠ 00365365 V
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 00934934 OPV
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ 00347347 V
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00170170 V
2019-05-18-118.05.2019
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB KT 00456456 OPV
2019-05-18-118.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB SP MČR 00964964 OPV
2019-05-19-119.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST MČR 00128128 V
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP 00892892 OPV
2019-05-25-125.05.2019
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 00199199 OPV
2019-05-25-125.05.2019
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT OM 00391391 OPV
2019-05-25-125.05.2019
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL 00377377 V
2019-05-25-125.05.2019
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KL 010281028 OPV
2019-05-25-125.05.2019
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB KT 00354354 OPV
2019-05-25-125.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM 00302302 OPV
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP 00716716 OPV
2019-05-26-126.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 00291291 OPV
2019-05-26-126.05.2019
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 00656656 OPV
2019-06-01-101.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KL ŽB 00538538 OPV
2019-06-01-101.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, JM, M OB KL ŽB 00947947 OPV
2019-06-01-101.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KL ČP 019061906 OPV
2019-06-02-102.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KT ŽB 00581581 OPV
2019-06-02-102.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, M OB KT ŽB 00809809 OPV
2019-06-02-102.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KT ČP 019731973 OPV
2019-06-05-105.06.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB ST OM 0006161 V
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB ST OM 00183183 V
2019-06-08-108.06.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KL OM 00239239 OPV
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT 00198198 V
2019-06-08-108.06.2019
OSN, PBM OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
JM, VY OB KL OM 00618618 OPV
2019-06-08-108.06.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL OM 00236236 V
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT 00487487 OPV
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ST OM 0004949 V
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB SP 00737737 OPV
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB SP 00176176 OPV
2019-06-09-109.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 00223223 V
2019-06-09-109.06.2019
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT 00893893 V
2019-06-15-115.06.2019
MLA, DCH MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Č OB KT ŽB 00980980 OPV
2019-06-15-115.06.2019
VBM, BBM VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Č, JM, M OB KL ŽB 011451145 OPV
2019-06-16-116.06.2019
MLA, DCH MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Č, ZČ OB KL ŽB 00867867 OPV
2019-06-16-116.06.2019
VBM, BBM VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Č, M OB KT ŽB 00918918 OPV
2019-06-22-122.06.2019
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
ČR OB KT MČR 014381438 OPV
2019-06-23-123.06.2019
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
ČR OB KT MČR 013651365 OPV
2019-06-25-125.06.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB SP OF 0009797 V
2019-06-26-126.06.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB KT OF 0007878 V
2019-06-26-126.06.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM 0005858 V
2019-06-28-028.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ET ET 00602602 V
2019-06-28-128.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP E 00537537 OPV
2019-06-29-129.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB KL E 00566566 OPV
2019-06-30-130.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB KL E 00528528 OPV
2019-07-05-005.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB ET ET 00356356 V
2019-07-05-105.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL E 00339339 V
2019-07-06-106.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT E 00342342 V
2019-07-07-107.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL E 00331331 V
2019-07-12-012.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 014301430 V
2019-07-12-112.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 013031303 OPV
2019-07-13-113.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 013111311 OPV
2019-07-14-114.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 012501250 OPV
2019-07-19-019.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 00554554 V
2019-07-19-119.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 00482482 OPV
2019-07-20-120.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 00548548 V
2019-07-20-120.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 00511511 V
2019-07-21-121.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 00490490 V
2019-07-24-024.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ET 010871087
2019-07-24-124.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 015551555 OPV
2019-07-25-125.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 015601560 OPV
2019-07-26-126.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 015671567 OPV
2019-07-27-127.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 015861586 OPV
2019-07-28-128.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 014891489 OPV
2019-08-02-002.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB ET ET 00000
2019-08-02-102.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB SP E 00000
2019-08-03-103.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KL E 00000
2019-08-03-103.08.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002929
2019-08-03-103.08.2019
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL OF 00708708 V
2019-08-04-104.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT E 00000
2019-08-04-104.08.2019
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KT OF 00696696 V
2019-08-07-007.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB ET ET 00833833 V
2019-08-07-107.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00692692 OPV
2019-08-07-107.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB NOB OF 00109109 V
2019-08-08-108.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00733733 OPV
2019-08-09-109.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 00742742 OPV
2019-08-10-110.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00809809 OPV
2019-08-11-111.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 00710710 OPV
2019-08-16-016.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 00985985 V
2019-08-16-116.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00945945 OPV
2019-08-17-117.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E 00950950 OPV
2019-08-18-118.08.2019
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OF 00000
2019-08-18-118.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00926926 OPV
2019-08-23-023.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 014191419 V
2019-08-23-123.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 013381338 V
2019-08-24-124.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 013391339 V
2019-08-24-124.08.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL 00216216 V
2019-08-25-125.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 013231323 V
2019-08-25-125.08.2019
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KT 00202202 V
2019-08-30-030.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 00428428 V
2019-08-30-030.08.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB ET ET 00862862 V
2019-08-30-030.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET 00590590 V
2019-08-30-130.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E 00529529 OPV
2019-08-30-130.08.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT E 010661066 OPV
2019-08-30-130.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 00296296 OPV
2019-08-31-131.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00545545 OPV
2019-08-31-131.08.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL E 011191119 OPV
2019-08-31-131.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00377377 OPV
2019-08-31-131.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP OF 00154154 OPV
2019-09-01-101.09.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00506506 OPV
2019-09-01-101.09.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL E 010501050 OPV
2019-09-01-101.09.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB MS E 00311311 OPV
2019-09-07-107.09.2019
KAM KAM - OK Kamenice
Č OB KL ŽB 00972972 OPV
2019-09-07-107.09.2019
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Č, VČ, VY OB KL ŽB 00987987 OPV
2019-09-07-107.09.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KL ČP 010491049 OPV
2019-09-08-108.09.2019
KAM KAM - OK Kamenice
Č OB KT ŽB 010741074 OPV
2019-09-08-108.09.2019
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Č, VČ, VY OB KT ŽB 00993993 OPV
2019-09-08-108.09.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KT ČP 010191019 OPV
2019-09-14-114.09.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 00621621 OPV
2019-09-14-114.09.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
ČR OB ST ČPŠ 00324324 V
2019-09-14-114.09.2019
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
HA, JM OB KT 00650650 V
2019-09-14-114.09.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK, VA OB KT 00417417 V
2019-09-14-114.09.2019
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR OB SP ČP 00988988 OPV
2019-09-15-115.09.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0006767
2019-09-15-115.09.2019
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR OB ST ČPŠ 00325325 V
2019-09-21-121.09.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KL MČR 012661266 OPV
2019-09-22-122.09.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KL MČR 012031203 OPV
2019-09-28-128.09.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL 00428428 V
2019-09-28-128.09.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL 00000
2019-09-28-128.09.2019
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
HA, VČ OB KL 00958958 OPV
2019-09-28-128.09.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP 00246246 V
2019-09-28-128.09.2019
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KT 00394394 OPV
2019-09-28-128.09.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00714714 V
2019-09-28-128.09.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 00219219 V
2019-09-28-128.09.2019
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB SP 00514514 OPV
2019-09-28-128.09.2019
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT 00266266 OPV
2019-09-28-128.09.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 00248248 V
2019-09-28-128.09.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB SP OF 00295295 V
2019-09-29-129.09.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 00319319 OPV
2019-09-29-129.09.2019
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL 00283283 OPV
2019-09-29-129.09.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP 00336336 V
2019-09-29-129.09.2019
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL 00257257 V
2019-09-29-129.09.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL 00912912 OPV
2019-09-29-129.09.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 00176176 V
2019-09-29-129.09.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP 00325325 V
2019-10-05-105.10.2019
PGP PGP - SK Praga
ČR OB ST MČR 00604604 V
2019-10-06-106.10.2019
PGP PGP - SK Praga
ČR OB DR MČR 00310310 V
2019-10-12-112.10.2019
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 00985985 OPV
2019-10-12-112.10.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001818
2019-10-12-112.10.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 00273273 V
2019-10-12-112.10.2019
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 00258258 V
2019-10-12-112.10.2019
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KL 00265265 V
2019-10-12-112.10.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 00414414 V
2019-10-12-112.10.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT 00824824 V
2019-10-12-112.10.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP 00447447 OPV
2019-10-12-112.10.2019
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 00450450 V
2019-10-12-112.10.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT 00208208 V
2019-10-12-112.10.2019
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 00270270 V
2019-10-12-112.10.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB NOB OM 0006060 OPV
2019-10-13-113.10.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002222
2019-10-13-113.10.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB SP 00186186 OPV
2019-10-13-113.10.2019
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 00422422 V
2019-10-13-113.10.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KL 00815815 V
2019-10-19-119.10.2019
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KL 00868868 OPV
2019-10-19-119.10.2019
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB KL 0001919
2019-10-19-119.10.2019
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 00559559 OPV
2019-10-19-119.10.2019
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 00440440 V
2019-10-19-119.10.2019
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 00471471 V
2019-10-19-119.10.2019
JES JES - OK Rakovník
P, StČ, ZČ OB KT 010351035 V
2019-10-19-119.10.2019
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF 0006565 V
2019-10-20-120.10.2019
JES JES - OK Rakovník
OB KT 00248248 V
2019-10-20-120.10.2019
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 00696696 V
2019-10-20-120.10.2019
MKP, KNC MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
P, StČ OB SP 00789789 V
2019-10-26-126.10.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 00940940 OPV
2019-10-26-126.10.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 00255255 OPV
2019-10-26-126.10.2019
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT 00364364 OPV
2019-10-26-126.10.2019
KON KON - KOB Konice
HA, JM OB KL 00575575 OPV
2019-10-26-126.10.2019
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP 00228228 OPV
2019-10-26-126.10.2019
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB 0008787 OPV
2019-11-02-102.11.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0003030
2019-11-02-102.11.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL 00921921 OPV
2019-11-02-102.11.2019
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 00539539 V
2019-11-03-103.11.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL 00989989 OPV
2019-11-08-108.11.2019
SSU, CSOS SSU - SK Severka Šumperk
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000077
2019-11-09-109.11.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 00618618 OPV
2019-11-22-122.11.2019
CSOS, TJN CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB S S 00103103
2019-11-23-123.11.2019
TJN, CSOS TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S OF 00349349
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V