2018    2019    2020    2021   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2020-01-18-118.01.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB SP MČR 00353353
2020-01-18-118.01.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB KT ČP 00358358
2020-01-19-119.01.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB KL MČR 00312312
2020-01-25-125.01.2020
JMO, BBM JMO - Jihomoravská oblast
BBM - BETA URSUS Orienteering
JM OB S S 0001111
2020-02-01-101.02.2020
UKS UKS - Ústecký krajský svaz
JE OB S S 0002121
2020-02-07-107.02.2020
POB, TAP POB - Pražská oblast
TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB S S 0004040
2020-02-08-108.02.2020
STH STH - SK Studenec
ČR LOB ST MČR 0007575 V
2020-02-08-108.02.2020
STH STH - SK Studenec
ČR LOB SP MČR 00295295 V
2020-02-09-109.02.2020
STH STH - SK Studenec
ČR LOB KL MČR 00257257 V
2020-02-14-114.02.2020
UKS UKS - Ústecký krajský svaz
JE OB S S 0002020
2020-02-14-114.02.2020
ZCO ZCO - Západočeská oblast
OB S S 0001515
2020-02-15-115.02.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR LOB KT MČR 00444444 V
2020-02-16-116.02.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR LOB KL ČP 00433433 V
2020-02-22-122.02.2020
VCO, SHK VCO - Východočeská oblast
SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB S S 0003232
2020-02-22-122.02.2020
CSOS, BBM CSOS - Český svaz orientačních sportů
BBM - BETA URSUS Orienteering
ČR OB S S 0002828
2020-02-22-122.02.2020
25D 25D - German O-Team
ČR LOB KT ČP 0004040
2020-02-23-123.02.2020
25D 25D - German O-Team
ČR LOB KL ČP 0003939
2020-03-13-113.03.2020
HAN, STE HAN - Hanácká oblast
STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB S S 0002020
2020-03-14-014.03.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 0002323
2020-03-14-114.03.2020
MSK, MOV MSK - Moravskoslezský kraj
MOV - SKOB Ostrava
MSK OB S S 0002525
2020-03-14-114.03.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001414
2020-03-14-114.03.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2020-03-14-114.03.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2020-03-15-115.03.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001313
2020-03-15-115.03.2020
LME LME - SK Los Mělník
ČR TRAIL KL ČP 0002222
2020-03-15-115.03.2020
LME LME - SK Los Mělník
ČR TRAIL TeO ČP 0002222
2020-03-20-120.03.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 0004343
2020-03-21-121.03.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST ČPŠ 0002323
2020-03-21-121.03.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002727
2020-03-21-121.03.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000066
2020-03-21-121.03.2020
SIT SIT - OK SILESIA
MSK OB NOB OM 0003232
2020-03-22-122.03.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 00322322
2020-03-28-128.03.2020
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
ČR TRAIL TeO ČP 0001010
2020-03-28-128.03.2020
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OM 00000
2020-03-28-128.03.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 0008787
2020-03-28-128.03.2020
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 0001919
2020-03-28-128.03.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 0006969
2020-03-28-128.03.2020
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT 00000
2020-03-28-128.03.2020
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP 0001818
2020-03-28-128.03.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB NOB OM 000011
2020-03-29-129.03.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL ČP 000077
2020-03-29-129.03.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002525
2020-03-29-129.03.2020
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00266266
2020-04-03-103.04.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB SP OF 00000
2020-04-04-104.04.2020
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB NOB OM 00000
2020-04-04-104.04.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL 0004040 2020-04-04 09:30:0004.04.P
2020-04-04-104.04.2020
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KT 0001515 2020-03-31 18:00:0031.03.P
2020-04-04-104.04.2020
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB SP OM 0009191 2020-04-01 23:59:5901.04.P
2020-04-04-104.04.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, M, VY OB KL ŽB 0007373
2020-04-04-104.04.2020
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM 0001414
2020-04-04-104.04.2020
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB SP 0001313
2020-04-04-104.04.2020
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT 000044 2020-03-31 23:59:5931.03.P
2020-04-04-104.04.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000000
2020-04-04-104.04.2020
KTA, VTA KTA - SK Kotnov Tábor
VTA - SC vebr-sport
OB NOB OM 000033 2020-03-31 23:59:5931.03.P
2020-04-05-105.04.2020
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB ST OM 00000
2020-04-05-105.04.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR, HA, MSK OB ST ČPŠ 000044
2020-04-05-105.04.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT OM 0001515
2020-04-05-105.04.2020
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 0001414
2020-04-05-105.04.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP 0001111
2020-04-10-010.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 016631663 2020-04-09 00:00:0009.04.P
2020-04-10-110.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2020-04-11-111.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 00000
2020-04-12-112.04.2020
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2020-04-18-118.04.2020
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB KT OM 00000
2020-04-18-118.04.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000000 2020-03-31 23:59:5931.03.P
2020-04-18-118.04.2020
KON KON - KOB Konice
HA OB KL 00000
2020-04-18-118.04.2020
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KT OM 000000
2020-04-18-118.04.2020
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KT OM 00000
2020-04-18-118.04.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 0001616 2020-04-12 23:59:5712.04.P
2020-04-18-118.04.2020
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 0001313 2020-04-12 23:59:5912.04.P
2020-04-18-118.04.2020
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 000022 2020-04-13 23:59:5913.04.P
2020-04-18-118.04.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB KT 000055 2020-04-12 23:59:5912.04.P
2020-04-18-118.04.2020
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT OM 000022 2020-04-13 23:59:5913.04.P
2020-04-18-118.04.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB SP 0001616 2020-04-12 23:59:5912.04.P
2020-04-18-118.04.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB NOB MČR 0004040 2020-04-05 23:59:5905.04.P
2020-04-19-119.04.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000000 2020-03-31 23:59:5731.03.P
2020-04-19-119.04.2020
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB KT 00000
2020-04-19-119.04.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OM 00000
2020-04-19-119.04.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OM 00000
2020-04-19-119.04.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KL 0001212 2020-04-12 23:59:5712.04.P
2020-04-19-119.04.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB KT ČP 0004343 2020-04-05 23:59:5905.04.P
2020-04-25-125.04.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP 00000
2020-04-25-125.04.2020
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, VA OB KT OM 00000
2020-04-25-125.04.2020
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL OM 00000
2020-04-25-125.04.2020
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00000
2020-04-25-125.04.2020
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB SP OM 000044 2020-04-19 23:59:5919.04.P
2020-04-25-125.04.2020
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB SP OM 000088 2020-04-19 23:59:5919.04.P
2020-04-25-125.04.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP OM 0002020 2020-04-21 23:59:5921.04.P
2020-04-25-125.04.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT 0002121 2020-04-21 23:59:5921.04.P
2020-04-25-125.04.2020
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KT 0001616 2020-04-19 23:59:5919.04.P
2020-04-25-125.04.2020
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT OM 00000 9999
2020-04-26-126.04.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OM 00000
2020-04-26-126.04.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
HA OB ST OM 00000
2020-04-26-126.04.2020
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT 00000
2020-04-26-126.04.2020
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00000
2020-04-26-126.04.2020
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB KT OM 00000
2020-05-01-101.05.2020
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL 00000
2020-05-01-101.05.2020
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB KL 00000
2020-05-01-101.05.2020
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KL 000077 2020-04-24 23:59:0024.04.P
2020-05-01-101.05.2020
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB SP 00000
2020-05-01-101.05.2020
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP OM 00000
2020-05-01-101.05.2020
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO SP MČR 00000 9999
2020-05-01-101.05.2020
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KT OM 000099 2020-04-26 23:59:5926.04.P
2020-05-02-102.05.2020
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OM 00000
2020-05-02-102.05.2020
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 00000
2020-05-02-102.05.2020
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO KT ČP 00000 9999
2020-05-03-103.05.2020
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB ST OF 00000
2020-05-03-103.05.2020
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT 00000
2020-05-03-103.05.2020
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO KL ČP 00000 9999
2020-05-03-103.05.2020
CST CST - OB Strakonice
OB KL OM 000011 2020-04-26 23:59:5926.04.P
2020-05-08-108.05.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR 000000 2020-05-05 23:59:5905.05.P
2020-05-08-108.05.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 000000 2020-05-05 23:59:5905.05.P
2020-05-08-108.05.2020
SJI SJI - OK Jihlava
ČR, VY OB SP ČP 0002727 2020-04-26 23:59:5926.04.P
2020-05-09-109.05.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR 000000 2020-05-05 23:59:5905.05.P
2020-05-09-109.05.2020
SJI SJI - OK Jihlava
ČR, VA, VY, ZČ OB ST ČPŠ 0001212 2020-04-26 23:59:5926.04.P
2020-05-10-110.05.2020
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB ST ČPŠ 0001212 2020-04-26 23:59:5926.04.P
2020-05-16-116.05.2020
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB SP MČR 0001717 2020-05-03 23:59:5903.05.P
2020-05-17-117.05.2020
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KT 00000
2020-05-17-117.05.2020
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB ST MČR 000000 2020-05-03 23:59:5903.05.P
2020-05-23-123.05.2020
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA OB KL OM 00000
2020-05-23-123.05.2020
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00000
2020-05-23-123.05.2020
SBR SBR - SKOB Bruntál
HA, MSK OB KL 00000
2020-05-23-123.05.2020
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KL OM 00000
2020-05-23-123.05.2020
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00000
2020-05-23-123.05.2020
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL OM 00000
2020-05-23-123.05.2020
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO SP ČP 00000
2020-05-23-123.05.2020
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-05-23-123.05.2020
MTU MTU - MOF
OB KL OM 0001212 2020-05-17 23:59:5917.05.P
2020-05-23-123.05.2020
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL OM 00000
2020-05-23-123.05.2020
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 000011 2020-05-17 23:59:5917.05.P
2020-05-24-124.05.2020
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 00000
2020-05-24-124.05.2020
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00000
2020-05-24-124.05.2020
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 00000
2020-05-24-124.05.2020
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO ST MČR 00000
2020-05-24-124.05.2020
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 00000
2020-05-30-130.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ OB KL ŽB 0001212 2020-05-24 23:59:5924.05.P
2020-05-30-130.05.2020
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK OB KT ŽB 000000 2020-05-20 23:00:0020.05.P
2020-05-30-130.05.2020
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ OB KT ČP 00000 9999
2020-05-31-131.05.2020
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ OB KL ČP 00000 9999
2020-05-31-131.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ OB KT ŽB 0001111 2020-05-24 23:59:5924.05.P
2020-05-31-131.05.2020
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KL ŽB 000000 2020-05-20 23:00:0020.05.P
2020-06-06-106.06.2020
UBM UBM - MENISKOS Brno
JM OB KT 00000
2020-06-06-106.06.2020
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-06-06-106.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KT MČR 0004949 2020-05-24 23:59:5924.05.P
2020-06-07-107.06.2020
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-06-07-107.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KT MČR 0001111 2020-05-24 23:59:5924.05.P
2020-06-13-113.06.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL OM 00000
2020-06-13-113.06.2020
SLA SLA - SKOB Slaný
Č OB KT ŽB 00000
2020-06-13-113.06.2020
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 0001313 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-13-113.06.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 00000
2020-06-14-114.06.2020
SLA SLA - SKOB Slaný
Č OB KL ŽB 00000
2020-06-14-114.06.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KT ŽB 00000
2020-06-20-120.06.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP 00000
2020-06-20-120.06.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 00000
2020-06-20-120.06.2020
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM OB KL 00000
2020-06-20-120.06.2020
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL OM 00000
2020-06-20-120.06.2020
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 00000
2020-06-20-120.06.2020
MKP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
P, StČ OB SP OF 00000
2020-06-20-120.06.2020
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č, JČ, ZČ OB KT ŽB 000099 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-20-120.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTBO KT MČR 00000
2020-06-21-121.06.2020
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT 00000
2020-06-21-121.06.2020
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č, JČ, ZČ OB KL ŽB 000099 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-21-121.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-06-24-124.06.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA OB SP OF 000000 2020-06-15 23:59:5915.06.P
2020-06-24-124.06.2020
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM 000000 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-06-25-125.06.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA OB KT OF 000000 2020-06-15 23:59:5915.06.P
2020-06-26-026.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB ET ET 00000
2020-06-26-126.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB SP E 00000
2020-06-27-127.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KL E 00000
2020-06-28-128.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT E 00000
2020-07-02-002.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO ET ET 0007676 2020-03-31 23:59:5931.03.P
2020-07-02-102.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT ET 00000
2020-07-03-103.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SP ET 00000
2020-07-03-103.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-07-04-104.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KL MČR 00000
2020-07-05-105.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SC ET 00000
2020-07-10-010.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 00000
2020-07-10-110.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 00000
2020-07-11-111.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2020-07-12-112.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2020-07-17-017.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 000044 2020-05-31 23:59:5931.05.P
2020-07-17-117.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2020-07-18-018.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 00117117 2020-06-14 23:59:5914.06.P
2020-07-18-118.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2020-07-18-118.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB SP E 00000
2020-07-18-118.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2020-07-18-118.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 00000
2020-07-19-119.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2020-07-19-119.07.2020
SKL, CSOS SKL - SMS Team Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0002626 2020-03-31 23:59:5931.03.P
2020-07-19-119.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 00000
2020-07-24-024.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB ET ET 00000
2020-07-24-124.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-07-25-125.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-07-26-126.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-07-29-029.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB ET ET 00000 9999
2020-07-29-129.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-07-30-130.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-07-31-031.07.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB ET ET 00000 9999
2020-07-31-131.07.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 00000
2020-07-31-131.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-08-01-101.08.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KL E 00000
2020-08-01-101.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-08-02-102.08.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 00000
2020-08-02-102.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-08-07-007.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB ET ET 00000
2020-08-07-107.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP E 00000
2020-08-08-108.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00000
2020-08-09-109.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00000
2020-08-21-021.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB ET ET 00000
2020-08-21-021.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 00000
2020-08-21-121.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB KL E 00000
2020-08-21-121.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB SP E 00000
2020-08-22-122.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB SP E 00000
2020-08-22-122.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2020-08-23-123.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB SP E 00000
2020-08-23-123.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB KL E 00000
2020-08-23-123.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2020-08-28-028.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ET ET 00000
2020-08-28-028.08.2020
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 00000
2020-08-28-128.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT E 00000
2020-08-28-128.08.2020
ONO, ONO ONO - SKOB Ostrov
ONO - SKOB Ostrov
OB KT E 00000
2020-08-29-129.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E 00000
2020-08-29-129.08.2020
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00000
2020-08-29-129.08.2020
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KL 00000
2020-08-30-130.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E 00000
2020-08-30-130.08.2020
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00000
2020-08-30-130.08.2020
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00000
2020-09-05-105.09.2020
VIC VIC - OB Vizovice
MSK, VA OB KL 00000
2020-09-05-105.09.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB SP 00000
2020-09-05-105.09.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT 00000
2020-09-05-105.09.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 00000
2020-09-05-105.09.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB ST OF 00000
2020-09-05-105.09.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT ŽA 00000
2020-09-05-105.09.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 000000 2020-09-01 23:59:5901.09.P
2020-09-05-105.09.2020
LDC LDC - KOB Děčín
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-09-05-105.09.2020
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KT 000011 2020-08-30 23:59:5930.08.P
2020-09-06-106.09.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL ŽA 00000
2020-09-06-106.09.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 000000 2020-09-01 23:59:5901.09.P
2020-09-06-106.09.2020
LDC LDC - KOB Děčín
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-09-12-112.09.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M OB KL ŽB 00000
2020-09-12-112.09.2020
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KL ŽB 00000
2020-09-12-112.09.2020
STH STH - SK Studenec
Č, VČ OB KT ŽB 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.P
2020-09-13-113.09.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M OB KT ŽB 00000
2020-09-13-113.09.2020
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KT ŽB 00000
2020-09-13-113.09.2020
STH STH - SK Studenec
Č, VČ OB KL ŽB 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.P
2020-09-19-119.09.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR OB KL MČR 00000
2020-09-20-120.09.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR OB KL MČR 00000
2020-09-26-126.09.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
HA, MSK, VA OB KL 00000
2020-09-26-126.09.2020
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB KL 00000
2020-09-26-126.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-09-26-126.09.2020
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB SP ČP 000033 2020-09-20 23:59:5920.09.P
2020-09-27-127.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO SP ČP 00000
2020-09-27-127.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-09-27-127.09.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR, JE, VČ OB ST ČPŠ 00000
2020-09-28-128.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO DR MČR 00000
2020-09-28-128.09.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB ST ČPŠ 00000
2020-10-03-103.10.2020
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA OB SP 00000
2020-10-03-103.10.2020
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL 00000
2020-10-03-103.10.2020
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL 00000
2020-10-03-103.10.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT OF 00000
2020-10-03-103.10.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KL 000000 2020-09-27 23:59:5927.09.P
2020-10-04-104.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL 00000
2020-10-10-110.10.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB ST MČR 000000
2020-10-11-111.10.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB DR MČR 000000
2020-10-17-117.10.2020
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KT 00000
2020-10-17-117.10.2020
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 000000
2020-10-17-117.10.2020
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, ZČ OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KL 000033 2020-10-11 23:59:5911.10.P
2020-10-18-118.10.2020
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 00000
2020-10-18-118.10.2020
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 00000
2020-10-24-124.10.2020
TTR TTR - OOB Třebíč
JM, VY OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB KL 00000
2020-10-24-124.10.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB SP 00000
2020-10-24-124.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL ČP 00000
2020-10-24-124.10.2020
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 000011 2020-10-18 23:59:5918.10.P
2020-10-25-125.10.2020
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB KT 00000
2020-10-25-125.10.2020
DKL DKL - KOB Kladno
StČ, ZČ OB KT 00000
2020-10-25-125.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2020-10-28-128.10.2020
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY OB KL 00000
2020-10-28-128.10.2020
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2020-10-28-128.10.2020
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2020-10-31-131.10.2020
KON KON - KOB Konice
HA OB KT 00000
2020-11-01-101.11.2020
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 00000
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V