Logo
Nahrávám data...
Datum
Název
Poř.
Oblast
Sport
Dis.
Úroveň
Záv.
P/S/V
2023-01-01-101.01.2023
MFP MFP - Matfyz Praha
P TRAIL KL OST 000000
2023-01-01-101.01.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP ZL 0002626 V
2023-01-03-103.01.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OST 000055
2023-01-04-104.01.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OST 0007878 V
2023-01-06-006.01.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB ET OST 0002727 V
2023-01-06-106.01.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB NOB OST 0001717 V
2023-01-07-107.01.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KL OST 0002222 V
2023-01-07-107.01.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB ST OST 0002121 V
2023-01-08-108.01.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB KT OST 00117117 V
2023-01-08-108.01.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT OST 0001818 V
2023-01-08-108.01.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP ZL 00357357 OPV
2023-01-08-108.01.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP ZL 00294294 OPV
2023-01-10-110.01.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB NOB OST 0004747 V
2023-01-12-112.01.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB NOB OST 000000
2023-01-14-114.01.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KL ZL 00227227 OPV
2023-01-14-114.01.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002929
2023-01-19-119.01.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OST 0003333 V
2023-01-19-119.01.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ OB NOB OST 000000 V
2023-01-21-121.01.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0004141
2023-01-21-121.01.2023
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP ZL 00129129 OPV
2023-01-21-121.01.2023
DCE DCE - KOB Dobřichovice
P, StČ OB KL ZL 00179179 V
2023-01-21-121.01.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB ST OST 00323323 V
2023-01-21-121.01.2023
17A 17A - ASKÖ Salzburg/Henndorf
ČR LOB KL ČP 0001414
2023-01-22-122.01.2023
17A 17A - ASKÖ Salzburg/Henndorf
ČR LOB KT ČP 0001414
2023-01-22-122.01.2023
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB SP ZL 00334334 V
2023-01-22-122.01.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL ZL 0002727 V
2023-01-22-122.01.2023
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KL ZL 0009898 V
2023-01-23-123.01.2023
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR LOB SP OF 00112112 V
2023-01-25-125.01.2023
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
LOB KT OF 00112112 V
2023-01-26-126.01.2023
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR LOB ST OF 00224224 V
2023-01-26-126.01.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB NOB OST 000000
2023-01-26-126.01.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OST 0004646 V
2023-01-28-128.01.2023
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KL OST 0007070 V
2023-01-28-128.01.2023
25D 25D - German O-Team
ČR LOB SP OST 000088
2023-01-28-128.01.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP ZL 00112112 OPV
2023-01-28-128.01.2023
VYS VYS - Oblast Vysočina
VY OB S S 0003838
2023-01-28-128.01.2023
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB SP OST 00219219 OPV
2023-01-28-128.01.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB DT ZL 00204204 V
2023-01-29-129.01.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 000000
2023-01-29-129.01.2023
25D 25D - German O-Team
ČR LOB KL OST 000066
2023-02-01-101.02.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OST 0007070 V
2023-02-02-102.02.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ OB NOB OST 000000 V
2023-02-05-105.02.2023
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB SC OST 0007171 V
2023-02-05-105.02.2023
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
JM OB SP OST 00165165 V
2023-02-09-109.02.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OST 0004444 V
2023-02-09-109.02.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB NOB OST 000000
2023-02-11-111.02.2023
POB POB - Pražská oblast
JČ, P, StČ OB S S 0002828 V
2023-02-11-111.02.2023
STH STH - SK Studenec
ČR LOB ST MČR 0007878 V
2023-02-11-111.02.2023
STH STH - SK Studenec
ČR LOB SP ČP 00333333 V
2023-02-12-112.02.2023
STH STH - SK Studenec
ČR LOB KL MČR 00303303 V
2023-02-12-112.02.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT ZL 00213213 V
2023-02-12-112.02.2023
MBM MBM - O-mikron
JM OB SP ZL 00181181 V
2023-02-16-116.02.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OST 0005555 V
2023-02-16-116.02.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ OB NOB OST 000000 V
2023-02-16-116.02.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0004242
2023-02-18-118.02.2023
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR LOB SP MČR 00378378
2023-02-18-118.02.2023
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR LOB KT ČP 00397397
2023-02-19-119.02.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP ZL 00118118 V
2023-02-19-119.02.2023
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR LOB KL MČR 00362362
2023-02-19-119.02.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SC OST 0004646 V
2023-02-19-119.02.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SC OST 0009090 V
2023-02-19-119.02.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB SP ZL 00248248 V
2023-02-21-121.02.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB NOB OST 0003939 V
2023-02-22-122.02.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ OB NOB OST 0006363 V
2023-02-22-122.02.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0003232
2023-02-23-123.02.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB NOB OST 000000
2023-02-24-124.02.2023
VCO VCO - Východočeská oblast
OB S S 0003030
2023-02-25-125.02.2023
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KL ZL 00106106 OPV
2023-02-25-125.02.2023
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
P, StČ OB SC ZL 00163163 V
2023-02-25-125.02.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
ČR LOB KT MČR 00223223
2023-02-26-126.02.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
ČR LOB KL ČP 00198198
2023-02-26-126.02.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT ZL 00387387 V
2023-02-26-126.02.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SC ZL 0003636 V
2023-02-28-128.02.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002525
2023-03-01-101.03.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OST 0005555 V
2023-03-02-102.03.2023
VCB VCB - OB České Budějovice
OB NOB OST 0002222 V
2023-03-03-103.03.2023
JMO JMO - Jihomoravská oblast
HA, JM, VA OB S S 0003636
2023-03-03-103.03.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001313
2023-03-03-103.03.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 0001515 V
2023-03-03-103.03.2023
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB SP OST 00141141 V
2023-03-03-103.03.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB NOB ZL 0002525
2023-03-04-104.03.2023
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 000000
2023-03-04-104.03.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP ZL 00115115 OPV
2023-03-04-104.03.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB SP OST 00177177 V
2023-03-04-104.03.2023
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 0002626 V
2023-03-05-105.03.2023
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
JM OB KT OST 00148148 V
2023-03-05-105.03.2023
HAN HAN - Hanácká oblast
HA, JM, VA OB S S 0002525
2023-03-05-105.03.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002626
2023-03-05-105.03.2023
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KL OST 00195195 V
2023-03-05-105.03.2023
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KT ZL 00245245 V
2023-03-05-105.03.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT OST 0003838 OPV
2023-03-09-109.03.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ OB NOB OST 0004444 V
2023-03-11-111.03.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT ZL 000000
2023-03-11-111.03.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL ZL 0008282 OPV
2023-03-11-111.03.2023
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
ČR TRAIL TeO ČP 0004242 V
2023-03-11-111.03.2023
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00634634 LV
2023-03-11-111.03.2023
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
ČR TRAIL KL ČP 0004444 V
2023-03-12-112.03.2023
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
ČR TRAIL KL ČP 0004848 V
2023-03-12-112.03.2023
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KL OST 0004848 V
2023-03-12-112.03.2023
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB SP ZL 00106106 V
2023-03-15-115.03.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ OB NOB OST 0002525 V
2023-03-16-116.03.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB NOB OST 000000
2023-03-17-117.03.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 0003434 V
2023-03-17-117.03.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 00112112 OPV
2023-03-18-118.03.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 010071007 OPV
2023-03-18-118.03.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT OST 00114114 OPV
2023-03-18-118.03.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB ST OF 00201201 OPV
2023-03-18-118.03.2023
KON KON - KOB Konice
HA OB KT ZL 00171171 V
2023-03-18-118.03.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SC ZL 0004949 V
2023-03-19-119.03.2023
VAL VAL - Valašská oblast
HA, JM, VA OB S S 0002626
2023-03-19-119.03.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ST OF 00385385 V
2023-03-19-119.03.2023
DOR DOR - OK Dobříš
StČ OB SP OST 0009494 V
2023-03-22-122.03.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OST 0008989 V
2023-03-24-124.03.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0003434
2023-03-25-125.03.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL OM 00271271 OPV
2023-03-25-125.03.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB KL OST 0005353 V
2023-03-25-125.03.2023
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 00217217 OPV
2023-03-25-125.03.2023
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KT 00890890 OPV
2023-03-25-125.03.2023
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL OST 00203203 V
2023-03-25-125.03.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 00357357 OPV
2023-03-25-125.03.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0007373 OPV
2023-03-25-125.03.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
OB ST OM 0006060 V
2023-03-25-125.03.2023
KTA KTA - SK Kotnov Tábor
OB NOB OM 0007676 V
2023-03-26-126.03.2023
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 00963963 LOPV
2023-03-29-129.03.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0001717
2023-03-29-129.03.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 0001515
2023-03-29-129.03.2023
KON KON - KOB Konice
HA OB KT OST 0006262 V
2023-03-29-129.03.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KL OST 0004747 OPV
2023-04-01-001.04.2023
CSOS, VPM CSOS - Český svaz orientačních sportů
VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB ET ET 011561156
2023-04-01-101.04.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 00275275
2023-04-01-101.04.2023
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KT 00696696 OPV
2023-04-01-101.04.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KL 00437437 OPV
2023-04-01-101.04.2023
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB KT 00253253 V
2023-04-01-101.04.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, VA OB KL OM 00559559 OPV
2023-04-01-101.04.2023
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL 00340340 OPV
2023-04-01-101.04.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR, ZČ OB KT E 00986986 OPV
2023-04-01-101.04.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0005353 OPV
2023-04-01-101.04.2023
CSOS, VPM CSOS - Český svaz orientačních sportů
VPM - KOS Slavia Plzeň
P, StČ OB NOB OM 0009595 OPV
2023-04-02-102.04.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR, P, StČ, ZČ OB KL E 010271027 OPV
2023-04-02-102.04.2023
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KT 00345345 OPV
2023-04-05-105.04.2023
LOV LOV - lepus.cz
MSK OB SP OST 0007272 V
2023-04-05-105.04.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 0006363 V
2023-04-07-007.04.2023
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 015831583 OPV
2023-04-07-007.04.2023
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 000000
2023-04-07-107.04.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SC OST 0002424 V
2023-04-07-107.04.2023
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 014471447 OPV
2023-04-08-108.04.2023
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 000000
2023-04-08-108.04.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT OST 0002424 V
2023-04-08-108.04.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT OST 0006666 V
2023-04-08-108.04.2023
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 013891389 OPV
2023-04-09-109.04.2023
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 000000
2023-04-09-109.04.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KL OST 0002525 V
2023-04-09-109.04.2023
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 014801480 OPV
2023-04-10-110.04.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB ST OST 000099 V
2023-04-12-112.04.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT OST 00206206 V
2023-04-15-115.04.2023
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO KT ČP 00407407 OPV
2023-04-15-115.04.2023
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00294294 OPV
2023-04-15-115.04.2023
AOV, LOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
LOV - lepus.cz
MSK OB KL 00284284 OPV
2023-04-15-115.04.2023
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB SP 00647647 OPV
2023-04-15-115.04.2023
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM, VA OB KL 00567567 OPV
2023-04-15-115.04.2023
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KT 00824824 OPV
2023-04-15-115.04.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL 00158158 V
2023-04-15-115.04.2023
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
OB KT 00646646 OPV
2023-04-15-115.04.2023
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP OM 00292292 OPV
2023-04-15-115.04.2023
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO SP ČP 00392392 OPV
2023-04-15-115.04.2023
SLA SLA - SKOB Slaný
ČR OB NOB MČR 00579579 OPV
2023-04-16-116.04.2023
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO KL ČP 00359359 OPV
2023-04-16-116.04.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT 00234234 OPV
2023-04-16-116.04.2023
SLA SLA - SKOB Slaný
ČR OB KT ČP 00864864 OPV
2023-04-18-118.04.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB MS OST 0001313 V
2023-04-18-118.04.2023
MSK, MOV MSK - Moravskoslezský kraj
MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP OST 0004242 OPV
2023-04-18-118.04.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0004040 LV
2023-04-19-119.04.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL OST 000000
2023-04-19-119.04.2023
MOV, MSK MOV - SKOB Ostrava
MSK - Moravskoslezský kraj
MSK OB KL OST 0004040 OPV
2023-04-19-119.04.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB SP OST 00198198 V
2023-04-19-119.04.2023
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT OST 0004444 V
2023-04-20-120.04.2023
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OST 00295295 V
2023-04-20-120.04.2023
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OST 0009090 V
2023-04-20-120.04.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00158158 V
2023-04-21-121.04.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 00182182 V
2023-04-21-121.04.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000099
2023-04-21-121.04.2023
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
JE OB SP OST 00202202 V
2023-04-22-122.04.2023
KAM KAM - OK Kamenice
ČR, ZČ OB ST ČPŠ 010891089 OPV
2023-04-22-122.04.2023
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT 00316316 OPV
2023-04-22-122.04.2023
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - OB Holešov z.s.
HA, JM, VA OB KL OM 00699699 OPV
2023-04-22-122.04.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT OM 00274274 V
2023-04-22-122.04.2023
RIC RIC - OB Říčany
ČR OB SP ČP 010801080 OPV
2023-04-23-123.04.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT 00188188 OPV
2023-04-23-123.04.2023
KAM KAM - OK Kamenice
ČR, P, StČ OB ST ČPŠ 012211221 OPV
2023-04-25-125.04.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0005757 V
2023-04-25-125.04.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SP OST 0008888 V
2023-04-26-126.04.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OST 00105105 V
2023-04-26-126.04.2023
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB SP OST 0004949 V
2023-04-27-127.04.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT OST 0002525 V
2023-04-29-129.04.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 000000 V
2023-04-29-129.04.2023
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB SP OST 00218218 S
2023-04-29-129.04.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT 010041004 OPV
2023-04-29-129.04.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT OM 00338338 OPV
2023-04-29-129.04.2023
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB SP 00291291 OPV
2023-04-29-129.04.2023
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00230230 OPV
2023-04-29-129.04.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OM 0005757 V
2023-04-29-129.04.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP OM 00726726 OPV
2023-04-30-130.04.2023
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KL 00228228 OPV
2023-04-30-130.04.2023
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00231231 OPV
2023-04-30-130.04.2023
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OM 014771477 V
2023-05-01-101.05.2023
CHA, 1VD CHA - OK Chrastava
1VD - SG Zittau Süd
JE OB SS OST 00536536 V
2023-05-02-102.05.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB MS OST 0003939 V
2023-05-03-103.05.2023
AOP, OOP AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
MSK OB SP OST 0004747 V
2023-05-03-103.05.2023
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OST 0009898 V
2023-05-03-103.05.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL OST 0009191 V
2023-05-06-006.05.2023
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 00423423 V
2023-05-06-006.05.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 010811081 V
2023-05-06-106.05.2023
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00691691 OPV
2023-05-06-106.05.2023
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP E 00307307 OPV
2023-05-06-106.05.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00987987 V
2023-05-06-106.05.2023
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO KL ČP 00232232 OPV
2023-05-06-106.05.2023
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00545545 OPV
2023-05-06-106.05.2023
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT E 00347347 OPV
2023-05-07-107.05.2023
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO ST MČR 00150150 V
2023-05-07-107.05.2023
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 00323323 OPV
2023-05-07-107.05.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00993993 V
2023-05-07-107.05.2023
STB STB - TJ Stadion Nový Bor
JE OB KT 00424424 OPV
2023-05-07-107.05.2023
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO KT ČP 00216216 OPV
2023-05-08-108.05.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E 00985985 V
2023-05-10-110.05.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0006464 V
2023-05-10-110.05.2023
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
JE OB SP OST 00196196 V
2023-05-10-110.05.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB SP OST 0006969 V
2023-05-10-110.05.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB SP OST 0003434
2023-05-11-111.05.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL OST 000000
2023-05-11-111.05.2023
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OST 00215215 V
2023-05-11-111.05.2023
POB POB - Pražská oblast
P OB KT OST 00477477 V
2023-05-11-111.05.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT OST 0003838 V
2023-05-13-113.05.2023
KON, PTE KON - KOB Konice
PTE - TJ Sokol Ptení
HA, MSK, VA OB SP OM 00679679 OPV
2023-05-13-113.05.2023
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 00380380 OPV
2023-05-13-113.05.2023
JIL JIL - OK Jilemnice
OB KL OM 00857857 OPV
2023-05-13-113.05.2023
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL OM 00457457 V
2023-05-13-113.05.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT OM 00768768 OPV
2023-05-13-113.05.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL OM 00412412 OPV
2023-05-13-113.05.2023
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 00229229 OPV
2023-05-13-113.05.2023
KON, PTE KON - KOB Konice
PTE - TJ Sokol Ptení
HA, MSK, VA OB SS OM 00412412 V
2023-05-14-114.05.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KL 00740740 OPV
2023-05-14-114.05.2023
VCB VCB - OB České Budějovice
JČ, VY OB KT 00376376 OPV
2023-05-14-114.05.2023
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KL 00299299 OPV
2023-05-14-114.05.2023
VCB VCB - OB České Budějovice
JČ, VY OB SP OM 00261261 OPV
2023-05-17-117.05.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT OST 00202202 V
2023-05-17-117.05.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0005050 V
2023-05-17-117.05.2023
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR OB SC OST 000033 V
2023-05-17-117.05.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT OST 000000 V
2023-05-17-117.05.2023
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB SP OST 00137137 V
2023-05-17-117.05.2023
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OST 00181181 V
2023-05-17-117.05.2023
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP OST 00130130
2023-05-17-117.05.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB SP OST 000000
2023-05-17-117.05.2023
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT OST 00382382 V
2023-05-18-118.05.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB MS OST 0005858 V
2023-05-18-118.05.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SP OST 0006767 V
2023-05-18-118.05.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB MS OST 000066 V
2023-05-19-119.05.2023
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB S OST 0004343
2023-05-19-119.05.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP OST 0001414 V
2023-05-20-120.05.2023
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KL OM 010071007 OPV
2023-05-20-120.05.2023
SOB, DOR SOB - SOBSA
DOR - OK Dobříš
Č, P OB KL OST 0007777 V
2023-05-20-120.05.2023
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT OM 00803803 OPV
2023-05-20-120.05.2023
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM, VY OB KL 00649649 OPV
2023-05-20-120.05.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
HA, VA OB KT OM 00537537 OPV
2023-05-20-120.05.2023
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL OM 00210210 OPV
2023-05-21-121.05.2023
SOB SOB - SOBSA
StČ OB SC OST 000000 V
2023-05-21-121.05.2023
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 00244244 OPV
2023-05-21-121.05.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KL OST 00123123 V
2023-05-21-121.05.2023
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č OB SP OST 0002020 V
2023-05-23-123.05.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00104104 V
2023-05-23-123.05.2023
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KL OST 00119119 V
2023-05-24-124.05.2023
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT OST 00402402 V
2023-05-24-124.05.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0004949 V
2023-05-24-124.05.2023
VYS, SJI VYS - Oblast Vysočina
SJI - OK Jihlava
VY OB SP OST 00154154 V
2023-05-24-124.05.2023
KON KON - KOB Konice
HA OB KL OST 0008585 V
2023-05-25-125.05.2023
ROZ ROZ - OK Roztoky
StČ OB KT OST 00207207 V
2023-05-25-125.05.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00142142 V
2023-05-27-127.05.2023
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, M, MSK OB KT ČP 011961196 OPV
2023-05-27-127.05.2023
CHA CHA - OK Chrastava
Č OB KT ŽB 014521452 OPV
2023-05-28-128.05.2023
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, M, MSK OB KL ČP 010621062 OPV
2023-05-28-128.05.2023
CHA CHA - OK Chrastava
Č OB KL ŽB 013241324 OPV
2023-05-31-131.05.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0006565 V
2023-05-31-131.05.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KO OST 0001212 V
2023-05-31-131.05.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP OST 00104104 V
2023-05-31-131.05.2023
TJP TJP - TJ Sokol Troja
P, StČ OB KT OST 00427427 V
2023-06-01-101.06.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT OST 0003636
2023-06-02-102.06.2023
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OST 00169169 V
2023-06-02-102.06.2023
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
P, StČ OB SP OST 0003232 V
2023-06-03-103.06.2023
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB ST OST 0004545 V
2023-06-03-103.06.2023
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 00246246 OPV
2023-06-03-103.06.2023
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KT OM 00301301 OPV
2023-06-03-103.06.2023
STH STH - SK Studenec
OB KT 00804804 OPV
2023-06-03-103.06.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB KT 00341341 V
2023-06-03-103.06.2023
UOL UOL - SOB Olomouc
HA, MSK OB KT 00441441 OPV
2023-06-03-103.06.2023
ABR ABR - A-team MTBO
ČR MTBO KL ČP 00299299 OPV
2023-06-03-103.06.2023
STH STH - SK Studenec
OB ST OM 00381381 V
2023-06-04-104.06.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 00675675 V
2023-06-04-104.06.2023
ABR ABR - A-team MTBO
ČR MTBO KT ČP 00295295 OPV
2023-06-04-104.06.2023
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB KT OM 00209209 V
2023-06-04-104.06.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ST OM 00354354 V
2023-06-06-106.06.2023
MKP, SSP MKP - SK Meteor Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
P, StČ OB SP OST 0001616 V
2023-06-06-106.06.2023
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT OST 00136136 V
2023-06-07-107.06.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OST 0007777 V
2023-06-07-107.06.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 0004242 V
2023-06-07-107.06.2023
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR OB SP OF 00481481 OPV
2023-06-07-107.06.2023
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č OB KT OST 0007777 V
2023-06-07-107.06.2023
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR OB KT OST 0006262 V
2023-06-07-107.06.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OST 00379379 V
2023-06-08-108.06.2023
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR OB ST OST 0005858 V
2023-06-10-110.06.2023
BBM, ZBM BBM - BETA URSUS Rosice
ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KT OF 00184184 V
2023-06-10-110.06.2023
TBM, CSOS TBM - KOS TJ Tesla Brno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB SP OF 00348348 V
2023-06-10-110.06.2023
BBM, ZBM BBM - BETA URSUS Rosice
ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB KL MČR 00613613 OPV
2023-06-11-111.06.2023
BBM, ZBM BBM - BETA URSUS Rosice
ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KL OF 00127127 V
2023-06-11-111.06.2023
BBM, ZBM BBM - BETA URSUS Rosice
ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB KL MČR 00613613 OPV
2023-06-11-111.06.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB SS OF 00316316 V
2023-06-11-111.06.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0008888 OPV
2023-06-13-113.06.2023
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT OST 00124124 V
2023-06-14-114.06.2023
AOP, KRN AOP - Orientační Běh Opava
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KT OST 0005454 V
2023-06-14-114.06.2023
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OST 00353353 LV
2023-06-14-114.06.2023
KON KON - KOB Konice
HA OB KL OST 0003333 V
2023-06-15-115.06.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OST 0002424
2023-06-17-117.06.2023
SSU, ASU SSU - SK Severka Šumperk
ASU - Magnus Orienteering
HA, M, MSK OB KT ŽB 00739739 OPV
2023-06-17-117.06.2023
TUR, TUV TUR - OOB TJ Turnov
TUV - SOK TJ Turnov
Č OB KT ŽB 015291529 OPV
2023-06-17-117.06.2023
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KT ČP 00194194 OPV
2023-06-18-118.06.2023
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KL ČP 00190190 OPV
2023-06-18-118.06.2023
SSU, ASU SSU - SK Severka Šumperk
ASU - Magnus Orienteering
HA, M, MSK OB KL ŽB 00721721 OPV
2023-06-18-118.06.2023
TUR, TUV TUR - OOB TJ Turnov
TUV - SOK TJ Turnov
Č OB KL ŽB 013281328 OPV
2023-06-21-121.06.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT OST 00361361 V
2023-06-21-121.06.2023
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL OST 0004242 V
2023-06-21-121.06.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB ST OF 00196196 V
2023-06-23-123.06.2023
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KL OST 0004747
2023-06-23-123.06.2023
SSP, MKP SSP - SK Stopa Praha
MKP - SK Meteor Kačerov
Č, P, StČ OB KT OST 0001919 V
2023-06-24-124.06.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KL OST 0003939 OPV
2023-06-24-124.06.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OST 0001919 OPV
2023-06-24-124.06.2023
LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun
ČR OB SC OST 000000
2023-06-24-124.06.2023
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KT OM 00609609 V
2023-06-24-124.06.2023
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB SP OM 00694694 OPV
2023-06-24-124.06.2023
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 00787787 OPV
2023-06-24-124.06.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, VA OB KT OM 00449449 V
2023-06-24-124.06.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL 00330330 OPV
2023-06-24-124.06.2023
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM 00276276 OPV
2023-06-25-125.06.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 0002929 OPV
2023-06-25-125.06.2023
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 00258258 OPV
2023-06-25-125.06.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, P, StČ, VY MTBO KL OST 0003535 V
2023-06-25-125.06.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0005252 OPV
2023-06-25-125.06.2023
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT 00696696 V
2023-06-26-126.06.2023
PDY PDY - Běhej Poděbrady
StČ OB SP OST 00686686 V
2023-06-26-126.06.2023
ROZ ROZ - OK Roztoky
P, StČ OB KL OST 0002424
2023-06-27-127.06.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 00213213 V
2023-06-28-128.06.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0005151 V
2023-06-29-129.06.2023
MOV, HAV MOV - SKOB Ostrava
HAV - OB Havířov
MSK OB KL OST 0003636 V
2023-06-30-130.06.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR 000011
2023-06-30-130.06.2023
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR, JE OB SP VET 00660660 OPV
2023-07-01-001.07.2023
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL ET OF 000000
2023-07-01-101.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO MČR 000011
2023-07-01-101.07.2023
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR, JE OB KL VET 00800800 OPV
2023-07-02-102.07.2023
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR, JE OB KT VET 00826826 OPV
2023-07-04-104.07.2023
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL KL OF 000000
2023-07-05-005.07.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO ET ET 00853853 OPV
2023-07-05-105.07.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KT OF 00745745 V
2023-07-06-106.07.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SP MČR 00833833 V
2023-07-06-106.07.2023
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL TeO OF 000000
2023-07-07-007.07.2023
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB ET ET 00455455 V
2023-07-07-107.07.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO MS MČR 00797797 V
2023-07-07-107.07.2023
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT E 00417417 OPV
2023-07-08-108.07.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KL ČP 00837837 V
2023-07-08-108.07.2023
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KL E 00440440 OPV
2023-07-09-109.07.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SC OF 00755755 V
2023-07-09-109.07.2023
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KL E 00411411 OPV
2023-07-09-109.07.2023
SKL, CSOS SKL - SMS Team Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0002626
2023-07-10-110.07.2023
MKP MKP - SK Meteor Kačerov
Č, P, StČ OB KT OST 000066
2023-07-14-014.07.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB ET ET 00217217 V
2023-07-14-014.07.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 015201520 V
2023-07-14-114.07.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 013671367 OPV
2023-07-14-114.07.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT E 00191191 LV
2023-07-15-115.07.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 014331433 OPV
2023-07-15-115.07.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT E 00209209 LV
2023-07-15-115.07.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT E 00183183 LV
2023-07-16-116.07.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 013261326 OPV
2023-07-16-116.07.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL E 00194194 LV
2023-07-18-118.07.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP OST 0006666 OPV
2023-07-19-019.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB ET ET 00407407 V
2023-07-19-119.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00258258 LV
2023-07-20-120.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 00260260 LV
2023-07-21-121.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00297297 LV
2023-07-22-122.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00314314 LV
2023-07-23-123.07.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 00279279 LV
2023-07-24-124.07.2023
SKL SKL - SMS Team Kladno
ČR OB ET OST 000000
2023-07-25-125.07.2023
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT OST 00238238 V
2023-07-26-026.07.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ET 015911591 V
2023-07-26-126.07.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 014881488 LV
2023-07-27-127.07.2023
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB SP OST 00239239 V
2023-07-27-127.07.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 014801480 LV
2023-07-28-028.07.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB ET ET 00182182 V
2023-07-28-128.07.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB SP E 015251525 LV
2023-07-28-128.07.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT E 00131131 LV
2023-07-29-129.07.2023
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT OST 000000
2023-07-29-129.07.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00152152 LV
2023-07-29-129.07.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 015951595 LV
2023-07-29-129.07.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR MTBO KT ČP 00196196 LV
2023-07-30-130.07.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 015241524 LV
2023-07-30-130.07.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT E 00136136 LV
2023-07-30-130.07.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR MTBO KL ČP 00193193 LV
2023-08-01-101.08.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP OST 0006363 V
2023-08-03-003.08.2023
CSOS, DKP CSOS - Český svaz orientačních sportů
DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR, JE OB ET ET 013871387
2023-08-03-103.08.2023
CSOS, DKP CSOS - Český svaz orientačních sportů
DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR, JE OB SP E 011301130 LV
2023-08-04-104.08.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR, JE OB KT E 013321332 LV
2023-08-05-105.08.2023
CSOS, DKP CSOS - Český svaz orientačních sportů
DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR, JE OB KT E 013201320 LV
2023-08-06-106.08.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR, JE OB KL E 010631063 LV
2023-08-11-011.08.2023
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB ET ET 00199199 V
2023-08-11-111.08.2023
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT E 00196196 LV
2023-08-12-112.08.2023
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL E 00214214 LV
2023-08-13-113.08.2023
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT E 00192192 LV
2023-08-20-120.08.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SP OST 0009696 V
2023-08-22-122.08.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP OST 00106106 V
2023-08-25-025.08.2023
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 014311431 V
2023-08-25-125.08.2023
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 013371337 LV
2023-08-26-126.08.2023
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 013381338 LV
2023-08-26-126.08.2023
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KT OST 0006464 V
2023-08-26-126.08.2023
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL OST 00101101 LV
2023-08-27-127.08.2023
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 013091309 LV
2023-08-27-127.08.2023
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KT 00133133 LV
2023-08-29-129.08.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB MS OST 0001717
2023-09-01-001.09.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ET ET 00881881 V
2023-09-01-001.09.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB ET ET 00933933 V
2023-09-01-001.09.2023
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 00568568 V
2023-09-01-101.09.2023
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 00430430 OPV
2023-09-01-101.09.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT E 00819819 LV
2023-09-01-101.09.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT E 00818818 LV
2023-09-02-002.09.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB KT OST 00287287 V
2023-09-02-102.09.2023
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00500500 OPV
2023-09-02-102.09.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 00861861 LV
2023-09-02-102.09.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E 00878878 LV
2023-09-02-102.09.2023
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB SP 00409409 LV
2023-09-02-102.09.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Č OB KT OST 00270270 V
2023-09-02-102.09.2023
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT 00277277 V
2023-09-02-102.09.2023
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB SP 00347347 LV
2023-09-02-102.09.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Č OB KT OST 00228228 V
2023-09-02-102.09.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
ČR, JČ, VY OB SP OST 00242242 OPV
2023-09-02-102.09.2023
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB NOB OST 0002525 OPV
2023-09-03-103.09.2023
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00437437 OPV
2023-09-03-103.09.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Č OB KT OST 00256256 V
2023-09-03-103.09.2023
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 00809809 LV
2023-09-03-103.09.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E 00821821 LV
2023-09-03-103.09.2023
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 00306306 LV
2023-09-03-103.09.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
Č OB KT OST 00196196 V
2023-09-03-103.09.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP OM 00132132 LV
2023-09-05-105.09.2023
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA OB SP OF 00141141 V
2023-09-05-105.09.2023
JIL JIL - OK Jilemnice
OB KL OST 00147147 V
2023-09-05-105.09.2023
BFM, HAV BFM - SKOB Frýdek - Místek
HAV - OB Havířov
MSK OB KT OST 0008484 LV
2023-09-06-106.09.2023
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL OST 000000
2023-09-06-106.09.2023
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA OB KT OF 00103103 V
2023-09-06-106.09.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0005151 V
2023-09-06-106.09.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SC OST 00126126 V
2023-09-07-107.09.2023
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB SP OST 00232232 LV
2023-09-09-109.09.2023
AOV, LOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
LOV - lepus.cz
M, MSK OB KL ŽB 00530530 LV
2023-09-09-109.09.2023
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB KT ČP 00616616 LV
2023-09-09-109.09.2023
SNA SNA - TJ START Náchod
Č OB KT ŽB 00926926 LV
2023-09-09-109.09.2023
TSU, XPU TSU - LKT 80 Šumperk
XPU - PARDUBICE BIKERS
ČR MTBO KT MČR 00373373 LV
2023-09-10-110.09.2023
AOV, LOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
LOV - lepus.cz
M, MSK OB KT ŽB 00500500 LV
2023-09-10-110.09.2023
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB KL ČP 00522522 LV
2023-09-10-110.09.2023
SNA SNA - TJ START Náchod
Č OB KL ŽB 00869869 LV
2023-09-10-110.09.2023
TSU, XPU TSU - LKT 80 Šumperk
XPU - PARDUBICE BIKERS
ČR MTBO KL MČR 00341341 LV
2023-09-12-112.09.2023
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KL OST 00174174 V
2023-09-13-113.09.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OST 00125125 V
2023-09-13-113.09.2023
ZVO ZVO - OB SK Zvole
P, StČ OB KL OST 0003131
2023-09-13-113.09.2023
ZVO ZVO - OB SK Zvole
P, StČ OB ST OST 0007373
2023-09-13-113.09.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0005353 V
2023-09-14-114.09.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP OST 00161161 LV
2023-09-16-116.09.2023
ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk
OB KL 00570570 OPV
2023-09-16-116.09.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 0005656 V
2023-09-16-116.09.2023
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 00267267 LV
2023-09-16-116.09.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB KT MČR 00759759 LV
2023-09-16-116.09.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB KT OST 00123123 V
2023-09-16-116.09.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 0002525 V
2023-09-16-116.09.2023
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB SP 00225225 LV
2023-09-17-117.09.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 0002525 V
2023-09-17-117.09.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB KT MČR 00722722 LV
2023-09-17-117.09.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM, VY OB KT 00805805 LV
2023-09-17-117.09.2023
STA STA - OK Střelka
StČ, VY OB SP OST 0006767 OPV
2023-09-19-119.09.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT OST 00173173 V
2023-09-20-120.09.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 0004343 V
2023-09-20-120.09.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 00237237 V
2023-09-20-120.09.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 0004646 V
2023-09-20-120.09.2023
KON KON - KOB Konice
HA OB MS OST 0009797 V
2023-09-21-121.09.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00148148 V
2023-09-23-123.09.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB SP ČP 00612612 LV
2023-09-23-123.09.2023
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
HA, MSK, VA OB KL 00473473 LV
2023-09-23-123.09.2023
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB KT 00210210 V
2023-09-23-123.09.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR, JM, VY OB ST ČPŠ 011431143 LV
2023-09-24-124.09.2023
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB SS OM 0001919 V
2023-09-24-124.09.2023
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB SP 00128128 V
2023-09-24-124.09.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR, MSK, VA OB ST ČPŠ 010861086 LV
2023-09-25-125.09.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0007979
2023-09-27-127.09.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 000033
2023-09-27-127.09.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB SP OST 00132132 LV
2023-09-27-127.09.2023
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OST 0004141 V
2023-09-28-128.09.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL OST 0003535 LV
2023-09-28-128.09.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT 00902902 LV
2023-09-28-128.09.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB DT OST 00202202 V
2023-09-28-128.09.2023
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB KT 00213213 LV
2023-09-28-128.09.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
ČR OB KO MČR 00244244 LV
2023-09-28-128.09.2023
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM, VY OB KT 00635635 LV
2023-09-28-128.09.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT 00899899 LV
2023-09-28-128.09.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB KL OST 0005757 V
2023-09-28-128.09.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
ČR OB KO MČR 0003636 LV
2023-09-28-128.09.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KO OST 0003636 LV
2023-09-28-128.09.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP 00688688 LV
2023-09-28-128.09.2023
OPI OPI - Orientační sporty Písek
ČR OB KO MČR 00245245 LV
2023-09-30-130.09.2023
SPC, KNC SPC - SPORTICUS team
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
ČR MTBO KT ČP 00332332 LV
2023-09-30-130.09.2023
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 00519519 LV
2023-09-30-130.09.2023
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
HA, VA OB KT 00380380 LV
2023-09-30-130.09.2023
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT 00622622 LV
2023-09-30-130.09.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB SP MČR 00375375 LV
2023-09-30-130.09.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OF 00200200 LV
2023-09-30-130.09.2023
SPC, KNC SPC - SPORTICUS team
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
ČR MTBO SP ČP 00315315 LV
2023-10-01-101.10.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB SS MČR 00343343 LV
2023-10-01-101.10.2023
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO DR MČR 00208208 V
2023-10-01-101.10.2023
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL 00458458 LV
2023-10-01-101.10.2023
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB KL 00540540 LOPV
2023-10-01-101.10.2023
STA, VCB STA - OK Střelka
VCB - OB České Budějovice
JČ, VY OB KL OST 0008383 OPV
2023-10-01-101.10.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB SS OST 000033
2023-10-03-103.10.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0002525
2023-10-04-104.10.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT OST 00118118 V
2023-10-07-107.10.2023
SOB, PVD SOB - SOBSA
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR OB KL OST 0006464 V
2023-10-07-107.10.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP 00724724 LV
2023-10-07-107.10.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 00877877 LV
2023-10-07-107.10.2023
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT 00480480 LV
2023-10-07-107.10.2023
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KL 00366366 LOPV
2023-10-07-107.10.2023
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 00451451 V
2023-10-07-107.10.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP OST 000000
2023-10-07-107.10.2023
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL 00272272 LV
2023-10-07-107.10.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT 00271271 LV
2023-10-07-107.10.2023
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT 00271271 LV
2023-10-07-107.10.2023
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 00290290 V
2023-10-07-107.10.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 00875875 LV
2023-10-08-108.10.2023
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KT OF 00263263 V
2023-10-08-108.10.2023
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB SP 00369369 LV
2023-10-08-108.10.2023
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL 00252252 LV
2023-10-08-108.10.2023
DCE DCE - KOB Dobřichovice
ČR LOB SP OST 0002525 LV
2023-10-08-108.10.2023
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL 00764764 LV
2023-10-08-108.10.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 000000
2023-10-08-108.10.2023
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB SP 00407407 LV
2023-10-10-110.10.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 00220220 V
2023-10-10-110.10.2023
STH STH - SK Studenec
OB KT OST 00159159 V
2023-10-11-111.10.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OST 00119119 V
2023-10-12-112.10.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00176176 V
2023-10-14-114.10.2023
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
ČR, JE OB KL OST 00103103 V
2023-10-14-114.10.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST MČR 017701770 LV
2023-10-15-115.10.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB DR MČR 017851785 LV
2023-10-15-115.10.2023
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
JM OB KT OST 00128128 V
2023-10-18-118.10.2023
KON KON - KOB Konice
HA OB KL OST 0007878 V
2023-10-20-120.10.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0003131
2023-10-20-120.10.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000099 V
2023-10-20-120.10.2023
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KL OST 0004949
2023-10-20-120.10.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB NOB OM 00123123 LOPV
2023-10-21-121.10.2023
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 00791791 LV
2023-10-21-121.10.2023
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 00256256 LV
2023-10-21-121.10.2023
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 00429429 LV
2023-10-21-121.10.2023
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY OB KT 00624624 LV
2023-10-21-121.10.2023
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KL 00743743 LOPV
2023-10-21-121.10.2023
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT 00266266 V
2023-10-22-122.10.2023
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST OST 000000
2023-10-22-122.10.2023
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL 00279279 V
2023-10-22-122.10.2023
JJN JJN - Team Jizerky
JE OB KL 00523523 LV
2023-10-22-122.10.2023
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 00895895 LV
2023-10-22-122.10.2023
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB KL 00263263 LV
2023-10-22-122.10.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 00303303 LV
2023-10-24-124.10.2023
CSOS, TJN CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB S OF 000000
2023-10-25-125.10.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000000
2023-10-25-125.10.2023
HAV, LOV HAV - OB Havířov
LOV - lepus.cz
MSK OB SP OST 00109109 V
2023-10-28-028.10.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR, JČ OB ET ET 00975975
2023-10-28-128.10.2023
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR OB SP OST 0007777 LV
2023-10-28-128.10.2023
KON KON - KOB Konice
HA, JM OB KT 00460460 LV
2023-10-28-128.10.2023
KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KL 00238238 LV
2023-10-28-128.10.2023
CSOS, VIM CSOS - Český svaz orientačních sportů
VIM - Ski klub Šumava Vimperk
ČR, JČ OB KT E 011741174 LV
2023-10-29-129.10.2023
CSOS, VCB CSOS - Český svaz orientačních sportů
VCB - OB České Budějovice
ČR, JČ OB KL E 010821082 LV
2023-10-29-129.10.2023
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KT 00939939 LV
2023-10-29-129.10.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB DR OST 000011
2023-11-01-101.11.2023
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM OB KT OST 000011
2023-11-01-101.11.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB NOB OST 0008989 V
2023-11-03-003.11.2023
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB ET OST 0003838
2023-11-03-103.11.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP OST 0002424 V
2023-11-04-104.11.2023
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB MS OST 0003939 V
2023-11-04-104.11.2023
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 00888888 LV
2023-11-04-104.11.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB KT OST 0003636 V
2023-11-04-104.11.2023
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB MS OST 00123123 V
2023-11-04-104.11.2023
KNC KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Č, StČ MTBO KL OST 00116116 V
2023-11-04-104.11.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KT OST 00113113 V
2023-11-04-104.11.2023
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KT OST 0003939 V
2023-11-04-104.11.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB NOB OM 00113113 LV
2023-11-05-105.11.2023
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB ST OST 000033 LV
2023-11-05-105.11.2023
MKP, PDY MKP - SK Meteor Kačerov
PDY - Běhej Poděbrady
P, StČ OB KT 00853853 LV
2023-11-05-105.11.2023
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT OF 00171171 LV
2023-11-09-109.11.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB SC OST 000000
2023-11-10-110.11.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT OST 0009090
2023-11-10-110.11.2023
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR OB S S 0002020
2023-11-10-110.11.2023
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0005656
2023-11-11-011.11.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB ET OST 00143143
2023-11-11-111.11.2023
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO OF 0004242 V
2023-11-11-111.11.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0006666 LV
2023-11-11-111.11.2023
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA, M OB MS ZL 0008080 V
2023-11-11-111.11.2023
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
JE OB KL OST 0006666 LV
2023-11-11-111.11.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SC OST 0004040 V
2023-11-11-111.11.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB DT OST 00106106 LV
2023-11-11-111.11.2023
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL OF 0004444 V
2023-11-11-111.11.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT OST 00136136 LV
2023-11-12-112.11.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT OST 00121121 LV
2023-11-16-116.11.2023
TEP, 11L TEP - Tempo Praha
11L - HULK team
P, StČ OB ST OST 000000 LV
2023-11-17-117.11.2023
SLP SLP - OOB Slavia Praha
P, StČ OB SC OST 00354354 OPV
2023-11-17-117.11.2023
SMR SMR - SNS Smržovka
JE OB DT OST 000000 V
2023-11-17-117.11.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000022
2023-11-17-117.11.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE, P, StČ OB KT OST 0007676 LV
2023-11-19-119.11.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 000011
2023-11-19-119.11.2023
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT OST 0004343 V
2023-11-23-123.11.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB SC OST 000000
2023-11-24-124.11.2023
CSOS, ZBM CSOS - Český svaz orientačních sportů
ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB S S 0008787
2023-11-24-124.11.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB S OST 000000
2023-11-25-125.11.2023
SOB SOB - SOBSA
StČ OB SC OST 000000
2023-11-25-125.11.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP OST 00149149 V
2023-11-25-125.11.2023
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB SP ZL 00142142 V
2023-11-25-125.11.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP ZL 00214214 LV
2023-11-25-125.11.2023
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR OB S S 00285285
2023-11-26-126.11.2023
SOB SOB - SOBSA
StČ OB SC OST 000000
2023-12-01-101.12.2023
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB NOB OST 0004040 V
2023-12-02-102.12.2023
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP ZL 00210210 LV
2023-12-03-103.12.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP ZL 0001313 V
2023-12-03-103.12.2023
SCP SCP - OK Sparta Praha
Č OB KL OST 00122122 V
2023-12-03-103.12.2023
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB SP OST 00234234 LV
2023-12-05-105.12.2023
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB NOB OST 00172172 V
2023-12-06-106.12.2023
DCE DCE - KOB Dobřichovice
Č, StČ LOB SP OST 0008686 LV
2023-12-06-106.12.2023
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP OST 0009090 V
2023-12-07-107.12.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB SC OST 000000
2023-12-09-109.12.2023
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KL OST 00205205 LV
2023-12-09-109.12.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR, JM OB DT OST 0006161 V
2023-12-09-109.12.2023
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KT ZL 000000
2023-12-10-110.12.2023
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB ST ZL 000000
2023-12-10-110.12.2023
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0004242
2023-12-10-110.12.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB KT ZL 0002424
2023-12-10-110.12.2023
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
JM OB SP ZL 00271271 V
2023-12-10-110.12.2023
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP ZL 00118118 V
2023-12-16-116.12.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT ZL 0007272 LV
2023-12-16-116.12.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0004545 LV
2023-12-16-116.12.2023
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB NOB OST 0003131 V
2023-12-16-116.12.2023
PDY PDY - Běhej Poděbrady
P, StČ OB SP OST 00163163 V
2023-12-17-117.12.2023
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB SP ZL 00329329 LV
2023-12-17-117.12.2023
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT ZL 0006363 LV
2023-12-17-117.12.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP ZL 0005959 V
2023-12-17-117.12.2023
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB NOB ZL 00128128
2023-12-21-121.12.2023
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, VY OB SC OST 000000
2023-12-23-123.12.2023
LIP LIP - SOS Mamuti z Lipovky
OB SC OST 0005151 V
2023-12-24-124.12.2023
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT ZL 0006666 V
2023-12-26-126.12.2023
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB SP OST 0003232 LV
2023-12-26-126.12.2023
JEN JEN - OB Jenišovice
JE OB ET ZL 0008383 V
2023-12-27-127.12.2023
STA STA - OK Střelka
VY OB KT OST 0006969 LV
2023-12-28-128.12.2023
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB SP OST 0007676 LV
2023-12-29-129.12.2023
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT OST 00256256 V
2023-12-30-130.12.2023
JIL JIL - OK Jilemnice
OB KT OST 00315315 V
2023-12-30-130.12.2023
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SC OST 0004545
2023-12-31-131.12.2023
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 0003131 V
2023-12-31-131.12.2023
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB SP OST 000099 V
2023-12-31-131.12.2023
POB POB - Pražská oblast
P OB SP OST 000011 V