Logo
Nahrávám data...
Datum
Název
Poř.
Oblast
Sport
Dis.
Úroveň
Záv.
P/S/V
2024-01-27-127.01.2024
VCO, SHK VCO - Východočeská oblast
SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB S S 0002222
2024-01-27-127.01.2024
CSOS, TZL CSOS - Český svaz orientačních sportů
TZL - SKOB Zlín
ČR OB S S 0002424
2024-01-28-128.01.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0002626
2024-02-09-109.02.2024
JCO JCO - Jihočeská oblast
OB S S 0001616
2024-02-10-110.02.2024
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR LOB SP MČR 00196196
2024-02-10-110.02.2024
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR LOB KT ČP 00194194
2024-02-11-111.02.2024
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR LOB KL MČR 00176176
2024-02-15-115.02.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0005757
2024-02-16-116.02.2024
JJN JJN - Team Jizerky
JE OB S S 0004444
2024-02-17-117.02.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB SP ČP 00208208
2024-02-17-117.02.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB ST MČR 0003737
2024-02-18-118.02.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KT ČP 00207207
2024-02-21-121.02.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0003131
2024-02-24-124.02.2024
CSOS, VLI CSOS - Český svaz orientačních sportů
VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR LOB KL MČR 0007070 V
2024-02-25-125.02.2024
CSOS, VLI CSOS - Český svaz orientačních sportů
VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR LOB SP MČR 0006767 V
2024-02-27-127.02.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002727
2024-03-01-101.03.2024
SSU, CSOS SSU - SK Severka Šumperk
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002626
2024-03-02-102.03.2024
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB S S 0002222
2024-03-02-102.03.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001414
2024-03-02-102.03.2024
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
ČR LOB KT MČR 0005252
2024-03-03-103.03.2024
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
ČR LOB KL ČP 0004848
2024-03-07-107.03.2024
JEO JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 0002121
2024-03-16-116.03.2024
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL ČP 000000
2024-03-16-116.03.2024
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 000000
2024-03-16-116.03.2024
DKL, CSOS DKL - KOB Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR, P, StČ OB S S 000099 2024-03-12 23:10:5512.03.P
2024-03-16-116.03.2024
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00458458 2024-03-09 23:59:5909.03.P
2024-03-17-117.03.2024
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB SP OF 00156156 2024-03-11 23:59:5911.03.P
2024-03-17-117.03.2024
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB SP OF 00136136 2024-03-11 23:59:5911.03.P
2024-03-23-123.03.2024
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 00131131 L2024-03-17 23:59:5917.03.P
2024-03-23-123.03.2024
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 00169169 L2024-03-19 23:59:5919.03.P
2024-03-23-123.03.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 0002929 L2024-03-17 23:59:5917.03.P
2024-03-23-123.03.2024
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 0002424 2024-03-13 23:59:5913.03.P
2024-03-24-024.03.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 014141414 2024-03-10 23:59:5910.03.P
2024-03-24-124.03.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA, VA OB SP 0001616 2024-03-17 23:59:5917.03.P
2024-03-24-124.03.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB SP E 000000
2024-03-24-124.03.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB SP E 000000
2024-03-24-124.03.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 00319319
2024-03-24-124.03.2024
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ST OF 000000 L2024-03-17 23:59:5917.03.P
2024-03-29-029.03.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB ET ET 00276276 2024-03-15 23:59:5915.03.P
2024-03-29-029.03.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 016341634 2024-03-14 23:59:5914.03.P
2024-03-29-129.03.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 000000
2024-03-29-129.03.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP E 000000
2024-03-30-130.03.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL E 000000
2024-03-30-130.03.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 000000
2024-03-30-130.03.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB NOB OF 0007575 2024-03-15 23:59:5915.03.P
2024-03-31-131.03.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL E 000000
2024-03-31-131.03.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 000000
2024-04-06-106.04.2024
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA OB SP OM 000000
2024-04-06-106.04.2024
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
HA OB KT 000000
2024-04-06-106.04.2024
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB SP OM 000000
2024-04-06-106.04.2024
JES JES - OK Rakovník
P, StČ OB KT 0001212 2024-04-01 23:59:5901.04.P
2024-04-06-106.04.2024
JES JES - OK Rakovník
P, StČ OB NOB OM 000011 2024-04-01 23:59:5901.04.P
2024-04-06-106.04.2024
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
JE OB KT 000066 2024-03-30 23:59:5930.03.P
2024-04-06-106.04.2024
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB SP OM 000000
2024-04-06-106.04.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL 0003333 2024-03-31 23:59:5931.03.P
2024-04-06-106.04.2024
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB KL 000077 2024-03-31 23:59:0031.03.P
2024-04-06-106.04.2024
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 000033 2024-03-29 23:59:5929.03.P
2024-04-06-106.04.2024
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB KL 000000 2024-04-01 23:59:5901.04.P
2024-04-06-106.04.2024
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
ČR TRAIL KL MČR 000011 2024-03-30 23:59:5930.03.P
2024-04-06-106.04.2024
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB KT 000099 2024-03-30 23:59:5930.03.P
2024-04-06-106.04.2024
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 000000
2024-04-06-106.04.2024
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OM 000044 2024-03-29 23:59:5929.03.P
2024-04-06-106.04.2024
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB NOB OM 000000 L
2024-04-07-107.04.2024
JES JES - OK Rakovník
P, StČ OB KT 0001212 2024-04-01 23:59:5901.04.P
2024-04-07-107.04.2024
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL 000000
2024-04-07-107.04.2024
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
ČR TRAIL TeO MČR 000011 2024-03-30 23:59:5930.03.P
2024-04-13-113.04.2024
SJI SJI - OK Jihlava
JČ, VY OB SP OM 000000
2024-04-13-113.04.2024
SJI SJI - OK Jihlava
JČ, VY OB KT 000000
2024-04-13-113.04.2024
HLV, GIG HLV - OB Holešov z.s.
GIG - GIGANT Orienteering
VA OB KT OM 000000
2024-04-13-113.04.2024
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB SP OM 000000
2024-04-13-113.04.2024
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB SP OM 000000
2024-04-13-113.04.2024
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB SS OM 000000
2024-04-13-113.04.2024
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KL ČP 0001111 2024-04-06 23:59:5906.04.P
2024-04-13-113.04.2024
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
OB KL 0002828 2024-04-07 23:59:5907.04.P
2024-04-13-113.04.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
ČR OB NOB MČR 0007373 L2024-04-01 23:59:5901.04.P
2024-04-14-114.04.2024
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KT ČP 0001111 2024-04-06 23:59:5906.04.P
2024-04-14-114.04.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
ČR, MSK OB KT ČP 0006464 L2024-04-01 23:59:5901.04.P
2024-04-20-120.04.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL OM 000000
2024-04-20-120.04.2024
LCE, PEZ LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
PEZ - AŠK Pezinok
VA OB SP 000000
2024-04-20-120.04.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OM 000000
2024-04-20-120.04.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB ST OM 000000
2024-04-20-120.04.2024
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KL OM 000000
2024-04-20-120.04.2024
KAM KAM - OK Kamenice
JE, P, StČ OB SP OM 0002525 2024-04-14 23:59:5914.04.P
2024-04-20-120.04.2024
STH STH - SK Studenec
OB KT 0002121 2024-04-14 23:59:5914.04.P
2024-04-20-120.04.2024
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT 000000
2024-04-20-120.04.2024
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 000000
2024-04-20-120.04.2024
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SS OM 000000 2024-04-14 23:59:5914.04.P
2024-04-20-120.04.2024
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OM 0002323 2024-04-14 23:59:5914.04.P
2024-04-21-121.04.2024
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 000000
2024-04-21-121.04.2024
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 000000
2024-04-21-121.04.2024
VCB VCB - OB České Budějovice
JČ, VY OB KT 000000
2024-04-21-121.04.2024
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 000000
2024-04-21-121.04.2024
VCB VCB - OB České Budějovice
OB ST OF 000000
2024-04-27-127.04.2024
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 000000
2024-04-27-127.04.2024
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 000000
2024-04-27-127.04.2024
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KT OM 000022 2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-04-27-127.04.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Č OB KL ŽB 0006666 2024-04-14 23:59:5914.04.P
2024-04-27-127.04.2024
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KT ČP 000022 2024-04-16 23:59:5916.04.P
2024-04-28-128.04.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Č OB KT ŽB 0006565 2024-04-14 23:59:5914.04.P
2024-04-28-128.04.2024
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KL ČP 000022 2024-04-16 23:59:5916.04.P
2024-05-01-101.05.2024
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KL OM 000000
2024-05-01-101.05.2024
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT OM 000000
2024-05-01-101.05.2024
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 0001111 2024-04-24 23:59:5924.04.P
2024-05-04-004.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 000000
2024-05-04-104.05.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT OM 000000
2024-05-04-104.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT OM 000000
2024-05-04-104.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP 000000
2024-05-04-104.05.2024
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB ST OM 000000
2024-05-04-104.05.2024
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KL OM 0001616 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KT OM 000000 L
2024-05-04-104.05.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK OB KL ŽB 000011 2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-05-05-105.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 000000
2024-05-05-105.05.2024
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB SP 000000
2024-05-05-105.05.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KT ŽB 000011 2024-04-22 23:59:5922.04.P
2024-05-05-105.05.2024
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL 000000 L
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KT 000000
2024-05-08-108.05.2024
VAM VAM - OB Vamberk
OB KL 0001313 2024-05-01 23:59:5901.05.P
2024-05-11-111.05.2024
PGP PGP - SK Praga
ČR, ZČ OB ST ČPŠ 000000
2024-05-11-111.05.2024
KON KON - KOB Konice
HA, JM, VA OB KL OM 000000
2024-05-11-111.05.2024
TRI, VZA TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
MSK OB KL 000000
2024-05-11-111.05.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB SP ČP 000000
2024-05-12-112.05.2024
PGP PGP - SK Praga
ČR, P, StČ, VA OB ST ČPŠ 000000
2024-05-12-112.05.2024
TRI, VZA TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
MSK OB KT 000000
2024-05-18-118.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SP 000000
2024-05-18-118.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB SP MČR 000000
2024-05-18-118.05.2024
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SP MČR 000000
2024-05-18-118.05.2024
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT ČP 000000
2024-05-18-118.05.2024
HJL HJL - Sokol Horní Jelení
OB KT 000099 2024-05-12 10:03:4812.05.P
2024-05-19-119.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB SS MČR 000000
2024-05-19-119.05.2024
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO MS MČR 000000
2024-05-25-125.05.2024
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 000000
2024-05-25-125.05.2024
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 000000
2024-05-25-125.05.2024
TZL TZL - SKOB Zlín
MSK, VA OB KL OM 000000
2024-05-25-125.05.2024
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL OM 000000
2024-05-25-125.05.2024
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KT 000000
2024-05-25-125.05.2024
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL OM 000000
2024-05-25-125.05.2024
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 000000
2024-05-25-125.05.2024
ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk
OB KT OM 0001010 2024-05-19 23:59:5919.05.P
2024-05-25-125.05.2024
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 000011 2024-05-20 23:58:5920.05.P
2024-05-25-125.05.2024
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB ST OM 000000
2024-05-26-126.05.2024
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 000000
2024-05-26-126.05.2024
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 000000
2024-05-26-126.05.2024
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB KL OM 000000
2024-05-26-126.05.2024
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 000000
2024-06-01-101.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB SP ŽB 000000
2024-06-01-101.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB KT ŽB 000000
2024-06-01-101.06.2024
VIC VIC - OB Vizovice
M OB KT ŽB 000000
2024-06-02-102.06.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č OB KL ŽB 000000
2024-06-02-102.06.2024
VIC VIC - OB Vizovice
M OB KL ŽB 000000
2024-06-08-108.06.2024
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT MČR 000000
2024-06-09-109.06.2024
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT MČR 000000
2024-06-15-115.06.2024
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT 000000
2024-06-15-115.06.2024
STB STB - TJ Stadion Nový Bor
JE OB KL OM 000000
2024-06-15-115.06.2024
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO KT ČP 000000
2024-06-15-115.06.2024
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO ST MČR 000000
2024-06-15-115.06.2024
KUN, CSOS KUN - OB Kunvald
CSOS - Český svaz orientačních sportů
OB KT 000066 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-15-115.06.2024
CSOS, KUN CSOS - Český svaz orientačních sportů
KUN - OB Kunvald
ČR OB KT ČP 000088 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-16-116.06.2024
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 000000
2024-06-16-116.06.2024
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO KL ČP 000000
2024-06-16-116.06.2024
KUN, CSOS KUN - OB Kunvald
CSOS - Český svaz orientačních sportů
OB KL 000066 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-06-16-116.06.2024
CSOS, KUN CSOS - Český svaz orientačních sportů
KUN - OB Kunvald
ČR OB KL ČP 000088 2024-06-02 23:59:5902.06.P
2024-06-22-122.06.2024
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
HA, JM, M OB KL ŽB 000000
2024-06-22-122.06.2024
ONO ONO - SKOB Ostrov
Č OB KL ŽB 000000
2024-06-22-122.06.2024
21A 21A - OLT Transdanubien
ČR MTBO SP ČP 000000
2024-06-22-122.06.2024
21A 21A - OLT Transdanubien
ČR MTBO MS ČP 000000
2024-06-23-123.06.2024
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M OB KT ŽB 000000
2024-06-23-123.06.2024
ONO ONO - SKOB Ostrov
Č OB KT ŽB 000000
2024-06-23-123.06.2024
21A 21A - OLT Transdanubien
ČR MTBO KL ČP 000000
2024-06-24-124.06.2024
VCB, PCB VCB - OB České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
ČR OB SP OF 000000
2024-06-25-125.06.2024
VCB, PCB VCB - OB České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
ČR OB KT OF 000000
2024-06-26-126.06.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB ST OM 000000
2024-06-27-127.06.2024
VCB, PCB VCB - OB České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
ČR OB SS OF 000000
2024-06-28-128.06.2024
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KT E 000000
2024-06-28-128.06.2024
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB ET ET 000000
2024-06-28-128.06.2024
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB SP VET 0001818 2024-06-16 23:59:5916.06.P
2024-06-29-129.06.2024
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL E 000000
2024-06-29-129.06.2024
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KL VET 0002121 2024-06-16 23:59:5916.06.P
2024-06-30-030.06.2024
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL E 000000
2024-06-30-130.06.2024
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KT VET 0002424 2024-06-16 23:59:5916.06.P
2024-07-03-003.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 00150150 2024-06-09 23:59:5909.06.P
2024-07-03-103.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT E 000000
2024-07-04-104.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 000000
2024-07-05-105.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 000000
2024-07-06-106.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT E 000000
2024-07-12-012.07.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 000000
2024-07-12-112.07.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 000000
2024-07-13-113.07.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 000000
2024-07-14-114.07.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 000000
2024-07-21-121.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0005454
2024-07-28-128.07.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0004545
2024-08-04-104.08.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0003232
2024-08-11-111.08.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0005555
2024-08-16-016.08.2024
DOK DOK - OK Doksy
JE OB ET ET 000000
2024-08-16-116.08.2024
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 000000
2024-08-17-017.08.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 0004444 2024-06-30 23:59:5930.06.P
2024-08-17-117.08.2024
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 000000
2024-08-17-117.08.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 000000
2024-08-17-117.08.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB SP E 000000
2024-08-17-117.08.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO KT ČP 000000
2024-08-18-118.08.2024
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 000000
2024-08-18-118.08.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 000000
2024-08-18-118.08.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0005151
2024-08-18-118.08.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO SC ČP 000000
2024-08-18-118.08.2024
CSOS, SKL CSOS - Český svaz orientačních sportů
SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO S S 0003232 2024-03-31 23:59:5931.03.P
2024-08-23-023.08.2024
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 000000
2024-08-23-123.08.2024
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 000000
2024-08-24-124.08.2024
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 000000
2024-08-24-124.08.2024
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KL 000000
2024-08-25-125.08.2024
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 000000
2024-08-25-125.08.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB STK STK 0001111
2024-08-25-125.08.2024
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KT 000000
2024-08-30-030.08.2024
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 000000
2024-08-30-030.08.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET 000000
2024-08-30-030.08.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB ET ET 000000
2024-08-30-130.08.2024
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 000000
2024-08-30-130.08.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E 000000
2024-08-30-130.08.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT E 000000
2024-08-31-131.08.2024
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL 000000
2024-08-31-131.08.2024
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB KT 000000
2024-08-31-131.08.2024
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB ST OF 000000
2024-08-31-131.08.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 000000
2024-08-31-131.08.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 000000
2024-09-01-101.09.2024
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL 000000
2024-09-01-101.09.2024
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 000000
2024-09-01-101.09.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 000000
2024-09-07-107.09.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR, HA, M, MSK OB KT ČP 000000
2024-09-07-107.09.2024
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KT ŽB 000000
2024-09-08-108.09.2024
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR, HA, M, MSK OB KL ČP 000000
2024-09-08-108.09.2024
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KL ŽB 000000
2024-09-14-114.09.2024
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM, VA, VY OB KL 000000
2024-09-14-114.09.2024
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL 000000
2024-09-14-114.09.2024
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR OB KL MČR 000000
2024-09-14-114.09.2024
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 000000
2024-09-14-114.09.2024
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 000000 2024-09-08 23:59:5908.09.P
2024-09-15-115.09.2024
ASU ASU - Magnus Orienteering
ČR OB KL MČR 000000
2024-09-15-115.09.2024
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 000000
2024-09-21-121.09.2024
TAP TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB SP ČP 000000
2024-09-21-121.09.2024
OPI, VCB OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
ČR, MSK, VČ, VY OB ST ČPŠ 000000
2024-09-21-121.09.2024
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO KL MČR 000000
2024-09-22-122.09.2024
OPI, VCB OPI - Orientační sporty Písek
VCB - OB České Budějovice
ČR OB ST ČPŠ 000000
2024-09-22-122.09.2024
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 000000
2024-09-22-122.09.2024
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO KT MČR 000000
2024-09-28-128.09.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL 000000
2024-09-28-128.09.2024
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 000000
2024-09-28-128.09.2024
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP 000000
2024-09-28-128.09.2024
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 000000
2024-09-28-128.09.2024
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT 000000
2024-09-28-128.09.2024
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB KT 000000
2024-09-28-128.09.2024
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
HA OB KT 000000
2024-09-28-128.09.2024
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT 000000
2024-09-28-128.09.2024
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT 000000
2024-09-28-128.09.2024
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 000000 2024-09-22 23:59:5922.09.P
2024-09-29-129.09.2024
STA STA - OK Střelka
VY OB KT 000000
2024-09-29-129.09.2024
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT 000000
2024-09-29-129.09.2024
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL 000000
2024-09-29-129.09.2024
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB KT 000000
2024-09-29-129.09.2024
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT 000000
2024-10-05-105.10.2024
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR OB ST MČR 000000
2024-10-06-106.10.2024
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR OB DR MČR 000000
2024-10-12-112.10.2024
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KT 000000
2024-10-12-112.10.2024
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 000000
2024-10-12-112.10.2024
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT 000000
2024-10-12-112.10.2024
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 000000
2024-10-12-112.10.2024
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB SP 000000
2024-10-12-112.10.2024
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB SP 000000
2024-10-12-112.10.2024
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA, MSK OB KT 000000
2024-10-12-112.10.2024
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 000000 2024-10-06 23:59:5906.10.P
2024-10-12-112.10.2024
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTBO KL MČR 000000
2024-10-13-113.10.2024
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT 000000
2024-10-13-113.10.2024
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL 000000
2024-10-13-113.10.2024
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL 000000
2024-10-13-113.10.2024
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 000000
2024-10-13-113.10.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KT 000000
2024-10-13-113.10.2024
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTBO DR MČR 000000
2024-10-19-119.10.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM, VY OB KT 000000
2024-10-19-119.10.2024
VIC VIC - OB Vizovice
MSK, VA OB KT 000000
2024-10-19-119.10.2024
JJN JJN - Team Jizerky
JE OB KT 000000
2024-10-19-119.10.2024
SKT SKT - Orientační běh Klatovy
JČ, ZČ OB KT 000000
2024-10-19-119.10.2024
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KL 000000
2024-10-19-119.10.2024
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 000000 2024-10-13 23:59:5913.10.P
2024-10-20-120.10.2024
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY OB KT 000000
2024-10-20-120.10.2024
SKT SKT - Orientační běh Klatovy
JČ, ZČ OB KL 000000
2024-10-20-120.10.2024
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT 000000
2024-10-20-120.10.2024
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 000000
2024-10-26-026.10.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 00158158 2024-10-13 23:59:5913.10.P
2024-10-26-126.10.2024
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
JE OB KT 000000
2024-10-26-126.10.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT 000000
2024-10-26-126.10.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB SP E 000000
2024-10-26-126.10.2024
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KL 000000 2024-10-20 23:59:5920.10.P
2024-10-27-127.10.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 000000
2024-10-28-128.10.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT E 000000
2024-11-02-102.11.2024
KON KON - KOB Konice
HA OB KL 000000
2024-11-02-102.11.2024
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP 000000 2024-10-27 23:59:5927.10.P
2024-11-02-102.11.2024
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB NOB OM 000000
2024-11-09-109.11.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 000000 2024-11-03 23:59:5903.11.P