2017    2018    2019    2020   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 237 OPV
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 232 OPV
2019-04-13-113.04.2019
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KT OM 411 V
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM 169 V
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 375 OPV
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM 332 OPV
2019-04-13-113.04.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL OM 527 V
2019-04-13-113.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB NOB MČR 480 OPV
2019-04-14-114.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB KT ČP 1424 OPV
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 1569 V
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 1512 V
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 1509 V
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 1449 V
2019-04-27-127.04.2019
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KT OM 833 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 146 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL 151 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM 163 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 179 2019-04-24 23:59:5924.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KT OM 200 2019-04-22 23:55:0022.04.P
2019-04-27-127.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 218 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 662 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OM 200 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB ST OF 27 2019-04-22 23:59:5922.04.P
2019-04-28-128.04.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT 441 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-04-28-128.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 183 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-04-28-128.04.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL OM 637
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP OM 266 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ST OM 12 2019-04-23 23:59:5923.04.P
2019-05-01-101.05.2019
STH STH - SK Studenec
OB KL 253 2019-04-25 23:59:5925.04.P
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP 432 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 155
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB SP OM 133
2019-05-04-104.05.2019
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL OM 142 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 60 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 53 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT OM 42 2019-04-26 23:59:5926.04.P
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO MS ČP 361 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KT ČP 350 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-05-105.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KL ČP 363 2019-04-28 23:59:5928.04.P
2019-05-08-108.05.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 58 2019-05-02 00:00:0002.05.P
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM 232 2019-05-02 23:59:5902.05.P
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 20 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 23 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 111 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP 216 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, VY OB ST ČPŠ 4 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 25 2019-05-05 23:59:5905.05.P
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 158 2019-04-29 23:59:5929.04.P
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ 4 2019-04-29 23:59:5929.04.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V