2017    2018    2019    2020   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-01-13-113.01.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB ST ZL 70
2019-01-13-113.01.2019
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR LOB KT ČP 420 V
2019-01-18-118.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB SP OST 112 V
2019-01-19-119.01.2019
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
StČ OB KL ZL 205 V
2019-01-19-119.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB SP ČP 371 V
2019-01-19-119.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB SP ČP 339 V
2019-01-19-119.01.2019
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA OB SP ZL 1
2019-01-20-120.01.2019
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
JM OB SP ZL 196 V
2019-01-20-120.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB KT MČR 361 V
2019-01-26-126.01.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP ZL 85 2019-01-22 23:59:5922.01.P
2019-01-26-126.01.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SC OST 22
2019-01-26-126.01.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR LOB SP ČP 338 2019-01-23 21:00:0023.01.P
2019-01-26-126.01.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR LOB SP OF 96 2019-01-23 21:00:0023.01.P
2019-01-26-126.01.2019
STC, DKL STC - Středočeská oblast
DKL - KOB Kladno
P, StČ OB S S 20
2019-01-26-126.01.2019
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB KT ZL
2019-01-27-127.01.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR LOB KL ČP 350 2019-01-23 21:00:0023.01.P
2019-01-27-127.01.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL OST 107 2019-01-24 23:59:5924.01.P
2019-01-31-131.01.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P OB NOB ZL 25 2019-01-30 23:59:5930.01.P
2019-01-31-131.01.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, StČ, VY OB NOB OST
2019-02-03-103.02.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SC ZL 13 2019-01-30 23:59:5930.01.P
2019-02-09-109.02.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL OST 8 2019-02-04 23:59:5904.02.P
2019-02-09-109.02.2019
CST CST - OB Strakonice
JČ, P, StČ, ZČ OB MS OST 7 2019-02-06 23:59:5906.02.P
2019-02-10-110.02.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL OST 9 2019-02-04 23:59:5904.02.P
2019-02-15-115.02.2019
VCO VCO - Východočeská oblast
OB S S 28
2019-02-16-116.02.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 34 2019-02-03 23:59:5903.02.P
2019-02-16-116.02.2019
JEO JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 22 2019-02-10 23:59:5910.02.P
2019-02-17-117.02.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KL ZL 19 2019-02-10 23:59:5910.02.P
2019-02-21-121.02.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB SP OST 7 2019-02-01 00:00:0001.02.P
2019-02-21-121.02.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, StČ, VY OB NOB OST
2019-02-23-123.02.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB SP OST 9999
2019-02-28-128.02.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
JČ, StČ, VY OB MS OST
2019-03-02-102.03.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KL MČR 38 2019-02-24 23:59:0024.02.P
2019-03-03-103.03.2019
5WC 5WC - SK Líšná
P, StČ, ZČ OB KL ZL 12 2019-03-01 12:00:0001.03.P
2019-03-03-103.03.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB ST MČR 7 2019-02-24 23:59:0024.02.P
2019-03-03-103.03.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB SP ČP 36 2019-02-24 23:59:0024.02.P
2019-03-10-110.03.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT OST 9999
2019-03-10-110.03.2019
HCE HCE - TJ Hostivice
P, StČ OB SP ZL 2 2019-03-07 23:59:5907.03.P
2019-03-15-115.03.2019
KTA, VTA KTA - SK Kotnov Tábor
VTA - SC vebr-sport
OB NOB OM
2019-03-16-116.03.2019
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF
2019-03-16-116.03.2019
89S 89S - OK Trzin
ČR TRAIL TeO OF
2019-03-17-117.03.2019
89S 89S - OK Trzin
ČR TRAIL KL OF
2019-03-22-122.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF
2019-03-23-123.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST ČPŠ
2019-03-24-124.03.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP
2019-03-24-124.03.2019
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
JE, P, StČ OB KL 0 2019-03-17 23:59:0017.03.P
2019-03-24-124.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL
2019-03-29-129.03.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB NOB OST
2019-03-30-130.03.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT OM
2019-03-30-130.03.2019
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB SP
2019-03-30-130.03.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OM
2019-03-30-130.03.2019
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM OB KT 0
2019-03-30-130.03.2019
PCB PCB - SKP České Budějovice
OB SP OM 0 2019-03-22 23:59:5922.03.P
2019-03-30-130.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB NOB OM
2019-03-30-130.03.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP
2019-03-30-130.03.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB NOB OM
2019-03-30-130.03.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB MS OST
2019-03-30-130.03.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT OM
2019-03-30-130.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL
2019-03-30-130.03.2019
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL
2019-03-31-131.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT
2019-03-31-131.03.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB MS OST
2019-03-31-131.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP OF
2019-03-31-131.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL OST
2019-04-06-106.04.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 9999
2019-04-06-106.04.2019
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OM
2019-04-06-106.04.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OM
2019-04-06-106.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KL 0
2019-04-06-106.04.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 0 2019-03-31 23:59:5931.03.P
2019-04-06-106.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT
2019-04-06-106.04.2019
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL
2019-04-06-106.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
M OB KL ŽB 0
2019-04-06-106.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB ST OM
2019-04-07-107.04.2019
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT
2019-04-07-107.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL
2019-04-07-107.04.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB SP OM 9999
2019-04-07-107.04.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 9999
2019-04-07-107.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
ČR, MSK, VA OB ST ČP 0
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT
2019-04-13-113.04.2019
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KT OM
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM
2019-04-13-113.04.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL OM
2019-04-13-113.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB NOB MČR 9999
2019-04-14-114.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB KT ČP 9999
2019-04-16-116.04.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT OST 0 2019-04-15 23:59:0015.04.P
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 213 2019-03-03 23:58:5903.03.P
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E
2019-04-19-119.04.2019
24G 24G - Bristol Orienteering Klub
ČR TRAIL TeO OF
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E
2019-04-20-120.04.2019
24G 24G - Bristol Orienteering Klub
ČR TRAIL KL OF
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E
2019-04-23-123.04.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0 2019-04-22 23:59:0022.04.P
2019-04-27-127.04.2019
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KT OM 0 2019-04-21 23:59:5921.04.P
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL
2019-04-27-127.04.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM
2019-04-27-127.04.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 0 2019-04-17 23:59:5917.04.P
2019-04-27-127.04.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KT OM
2019-04-27-127.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OM
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB ST OF
2019-04-28-128.04.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT
2019-04-28-128.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL
2019-04-28-128.04.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL OM
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP OM
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ST OM
2019-05-01-101.05.2019
STH STH - SK Studenec
OB KT
2019-05-01-101.05.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0 2019-04-30 23:59:0030.04.P
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB SP OM
2019-05-04-104.05.2019
VAM VAM - OB Vamberk
OB KL OM
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP
2019-05-04-104.05.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT OM
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO MS ČP
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KT ČP
2019-05-05-105.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KL ČP
2019-05-08-108.05.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB SP OST 0 2019-05-07 23:59:0007.05.P
2019-05-08-108.05.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB KT
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB ST ČPŠ
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ
2019-05-15-115.05.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB SP OST 0 2019-05-14 23:59:0014.05.P
2019-05-15-115.05.2019
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KT OST
2019-05-15-115.05.2019
RUM, STB RUM - ZOOB Rumburk
STB - TJ Stadion Nový Bor
JE OB KT OST
2019-05-18-118.05.2019
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB KT
2019-05-18-118.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB SP MČR
2019-05-19-119.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST MČR
2019-05-22-122.05.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB SP OST 0 2019-05-21 23:59:0021.05.P
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP
2019-05-25-125.05.2019
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL
2019-05-25-125.05.2019
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KL
2019-05-25-125.05.2019
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP
2019-05-25-125.05.2019
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT OM
2019-05-25-125.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM
2019-05-25-125.05.2019
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB KT
2019-05-26-126.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL
2019-05-26-126.05.2019
STB STB - TJ Stadion Nový Bor
JE OB KT
2019-05-28-128.05.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT OST
2019-05-29-129.05.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT OST 0 2019-05-28 23:59:0028.05.P
2019-06-01-101.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KL ŽB
2019-06-01-101.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, JM, M OB KL ŽB
2019-06-01-101.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KL ČP
2019-06-01-101.06.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR MTBO KT MČR
2019-06-02-102.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KT ŽB
2019-06-02-102.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, M OB KT ŽB
2019-06-02-102.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KT ČP
2019-06-02-102.06.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR MTBO KL ČP
2019-06-05-105.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0 2019-06-04 23:59:0004.06.P
2019-06-05-105.06.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB ST OM
2019-06-07-107.06.2019
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
StČ OB SP OST
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB SP
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB ST OM
2019-06-08-108.06.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KL OM
2019-06-08-108.06.2019
PBM, OSN PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY OB KL OM 0
2019-06-08-108.06.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL OM
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB SP
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ST OM
2019-06-09-109.06.2019
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT
2019-06-09-109.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL
2019-06-12-112.06.2019
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
HA, MSK OB KT OST 0 2019-06-11 23:59:0011.06.P
2019-06-15-115.06.2019
MLA, DCH MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Č OB KT ŽB
2019-06-15-115.06.2019
VBM, BBM VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Č, JM, M OB KL ŽB
2019-06-16-116.06.2019
MLA, DCH MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Č, ZČ OB KL ŽB
2019-06-16-116.06.2019
VBM, BBM VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Č, M OB KT ŽB
2019-06-19-119.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT OST 0 2019-06-18 23:59:0018.06.P
2019-06-22-122.06.2019
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
ČR OB KT MČR
2019-06-22-122.06.2019
61P 61P - Clube de Orientaçāo do Centro COC
ČR TRAIL TeO OF
2019-06-22-122.06.2019
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KT ČP
2019-06-23-123.06.2019
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
ČR OB KT MČR
2019-06-23-123.06.2019
61P 61P - Clube de Orientaçāo do Centro COC
ČR TRAIL KL OF
2019-06-23-123.06.2019
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KL ČP
2019-06-26-126.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB SP OST 0 2019-06-25 23:59:0025.06.P
2019-06-26-126.06.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM
2019-06-28-028.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ET ET
2019-06-28-128.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP E
2019-06-29-129.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB KL E
2019-06-30-130.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB KL E
2019-07-05-005.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB ET ET
2019-07-05-105.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL E
2019-07-05-105.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KT ČP
2019-07-06-106.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT E
2019-07-06-106.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KL ČP
2019-07-07-107.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SP ČP
2019-07-07-107.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL E
2019-07-12-012.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET
2019-07-12-112.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E
2019-07-13-113.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E
2019-07-14-114.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E
2019-07-19-019.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 0 2019-05-31 23:59:5931.05.P
2019-07-19-119.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E
2019-07-20-120.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E
2019-07-20-120.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E
2019-07-21-121.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E
2019-07-24-024.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ET 9999
2019-07-24-124.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E
2019-07-25-125.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E
2019-07-26-126.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E
2019-07-27-127.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E
2019-07-28-128.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E
2019-08-02-002.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB ET ET
2019-08-02-102.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB SP E
2019-08-03-103.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KL E
2019-08-03-103.08.2019
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL OF
2019-08-04-104.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT E
2019-08-04-104.08.2019
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KT OF
2019-08-07-007.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB ET ET 182 2019-04-30 23:59:5930.04.P
2019-08-07-107.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E
2019-08-07-107.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB NOB OF 0 2019-07-28 00:00:0028.07.P
2019-08-08-108.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E
2019-08-09-109.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E
2019-08-10-110.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E
2019-08-11-111.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E
2019-08-16-016.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET
2019-08-16-116.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E
2019-08-17-117.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E
2019-08-18-118.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E
2019-08-18-118.08.2019
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OF
2019-08-23-023.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET
2019-08-23-123.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E
2019-08-24-124.08.2019
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KT ČP
2019-08-24-124.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E
2019-08-24-124.08.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL
2019-08-25-125.08.2019
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KL ČP
2019-08-25-125.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E
2019-08-25-125.08.2019
OCB, PCB OCB - OC České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
OB KT
2019-08-30-030.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET
2019-08-30-030.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET
2019-08-30-030.08.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB ET ET
2019-08-30-130.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E
2019-08-30-130.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E
2019-08-30-130.08.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT E
2019-08-31-131.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E
2019-08-31-131.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E
2019-08-31-131.08.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL E
2019-09-01-101.09.2019
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL
2019-09-01-101.09.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E
2019-09-01-101.09.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E
2019-09-01-101.09.2019
SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL E
2019-09-04-104.09.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0 2019-09-03 23:59:0003.09.P
2019-09-07-107.09.2019
SKL, DKL SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
ČR MTBO SP MČR
2019-09-07-107.09.2019
SKL, DKL SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
ČR MTBO ST MČR
2019-09-07-107.09.2019
KAM KAM - OK Kamenice
Č OB KL ŽB
2019-09-07-107.09.2019
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Č, VČ, VY OB KL ŽB
2019-09-07-107.09.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KL ČP
2019-09-08-108.09.2019
SKL, DKL SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
ČR MTBO KT ČP
2019-09-08-108.09.2019
KAM KAM - OK Kamenice
Č OB KT ŽB
2019-09-08-108.09.2019
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Č, VČ, VY OB KT ŽB
2019-09-08-108.09.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KT ČP
2019-09-11-111.09.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0 2019-09-10 23:59:0010.09.P
2019-09-14-114.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR MTBO KT ČP
2019-09-14-114.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR MTBO SP ČP
2019-09-14-114.09.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KL
2019-09-14-114.09.2019
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
HA, JM OB KT
2019-09-14-114.09.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK, VA OB KT
2019-09-14-114.09.2019
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR OB SP ČP
2019-09-14-114.09.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
ČR OB ST ČPŠ
2019-09-14-114.09.2019
21P 21P - Orientop Wrocław
ČR TRAIL TeO OF
2019-09-15-115.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR MTBO KL MČR
2019-09-15-115.09.2019
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR OB ST ČPŠ
2019-09-15-115.09.2019
21P 21P - Orientop Wrocław
ČR TRAIL KL OF
2019-09-18-118.09.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL OST 0 2019-09-17 23:59:0017.09.P
2019-09-21-121.09.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KL MČR
2019-09-22-122.09.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KL MČR
2019-09-25-125.09.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT OST 0 2019-09-24 23:59:0024.09.P
2019-09-28-128.09.2019
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
ČR MTBO KT ČP
2019-09-28-128.09.2019
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KL
2019-09-28-128.09.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP
2019-09-28-128.09.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT
2019-09-28-128.09.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL
2019-09-28-128.09.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT
2019-09-28-128.09.2019
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB SP
2019-09-28-128.09.2019
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KT
2019-09-28-128.09.2019
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT
2019-09-28-128.09.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT
2019-09-28-128.09.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB SP OF
2019-09-28-128.09.2019
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT
2019-09-28-128.09.2019
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF
2019-09-29-129.09.2019
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
ČR MTBO KL ČP
2019-09-29-129.09.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT
2019-09-29-129.09.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL
2019-09-29-129.09.2019
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL
2019-09-29-129.09.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL
2019-09-29-129.09.2019
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL
2019-09-29-129.09.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB KT
2019-09-29-129.09.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP
2019-10-02-102.10.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT OST 0 2019-10-01 23:59:0001.10.P
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V