Logo
2019    2020    2021    2022    2023    
leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec   Filtr data
1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     Filtr data
Filtr data:  
Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL  
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2021-07-18-118.07.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2021-07-18-118.07.2021
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB SP OST 00135135 V
2021-07-18-118.07.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 00338338 V
2021-07-19-119.07.2021
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB NOB OST 00146146 V
2021-07-20-120.07.2021
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA MTBO SP OST 00000
2021-07-21-021.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ET 014211421 V
2021-07-21-121.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 012371237 OPV
2021-07-22-122.07.2021
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT OST 00135135 V
2021-07-22-122.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 012571257 OPV
2021-07-23-123.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 012471247 OPV
2021-07-24-124.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 012841284 OPV
2021-07-24-124.07.2021
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT OST 00134134 V
2021-07-25-125.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 011861186 OPV
2021-07-25-125.07.2021
CSOS, SKL CSOS - Český svaz orientačních sportů
SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO S OF 0002626
2021-07-25-125.07.2021
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB SP OST 00139139 V
2021-07-30-030.07.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 00767767
2021-07-30-130.07.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00791791 S
2021-07-31-131.07.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00826826 S
2021-07-31-131.07.2021
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KT ČP 00121121
2021-08-01-101.08.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00802802 S
2021-08-01-101.08.2021
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KL ČP 00116116
2021-08-03-103.08.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OST 000033 2021-08-02 10:00:0002.08.P
2021-08-06-006.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB ET ET 00600600
2021-08-06-006.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB ET ET 00228228 2021-08-01 23:59:5901.08.P
2021-08-06-106.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00000
2021-08-06-106.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00000
2021-08-06-106.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT E 00000
2021-08-07-107.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00000
2021-08-07-107.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00000
2021-08-07-107.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00000
2021-08-08-108.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00000
2021-08-08-108.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT E 00000
2021-08-13-013.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 00891891 2021-08-08 23:59:5908.08.P
2021-08-13-113.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2021-08-14-114.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E 00000
2021-08-15-115.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2021-08-20-020.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 013471347 2021-08-09 22:59:5909.08.P
2021-08-20-120.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2021-08-21-121.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 00000
2021-08-21-121.08.2021
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO KT ČP 0005757 2021-08-15 23:59:5915.08.P
2021-08-21-121.08.2021
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL OM 0001111 2021-08-15 23:59:5915.08.P
2021-08-21-121.08.2021
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO SP MČR 0003838 2021-08-15 23:59:5915.08.P
2021-08-22-122.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2021-08-22-122.08.2021
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KT 0001212 2021-08-15 23:59:5915.08.P
2021-08-22-122.08.2021
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO KL ČP 0005151 2021-08-15 23:59:5915.08.P
2021-08-23-123.08.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 00000
2021-08-24-124.08.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OST 00000
2021-08-27-027.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB ET ET 00892892 2021-08-15 23:59:5915.08.P
2021-08-27-027.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET 00770770 2021-08-05 23:59:5905.08.P
2021-08-27-027.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 00122122 2021-08-09 23:59:5909.08.P
2021-08-27-127.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT E 00000
2021-08-27-127.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 00000
2021-08-27-127.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E 00000
2021-08-28-128.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 00000
2021-08-28-128.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL 00000
2021-08-28-128.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB NOB OST 000044 2022-08-20 23:59:0020.08.P
2021-08-28-128.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00000
2021-08-29-129.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 00000
2021-08-29-129.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL 00000
2021-08-29-129.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00000
2021-09-01-101.09.2021
AOP, OOP AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
MSK OB SP OST 00000
2021-09-04-104.09.2021
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-09-04-104.09.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KL 00000
2021-09-04-104.09.2021
STH STH - SK Studenec
Č, VČ OB KT ŽB 00000 9999
2021-09-04-104.09.2021
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 00000
2021-09-04-104.09.2021
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KL ŽB 0003434 2021-08-20 21:00:0020.08.P
2021-09-04-104.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KL ČP 000077 2021-08-23 23:59:5923.08.P
2021-09-04-104.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 0001010 2021-08-23 23:59:5923.08.P
2021-09-05-105.09.2021
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO KL ČP 00000
2021-09-05-105.09.2021
STH STH - SK Studenec
Č, VČ OB KL ŽB 00000 9999
2021-09-05-105.09.2021
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KT ŽB 0003737 2021-08-20 21:00:0020.08.P
2021-09-05-105.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KT ČP 000099 2021-08-23 23:59:5923.08.P
2021-09-05-105.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 0001111 2021-08-23 23:59:5923.08.P
2021-09-06-106.09.2021
UOL, JPV UOL - SOB Olomouc
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP OF 000044 2021-08-20 23:59:5920.08.P
2021-09-07-107.09.2021
UOL, JPV UOL - SOB Olomouc
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT OF 000044 2021-08-20 23:59:5920.08.P
2021-09-08-108.09.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 00000
2021-09-08-108.09.2021
PGP PGP - SK Praga
P OB SP OF 00000
2021-09-11-111.09.2021
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 0003232 2021-09-02 23:59:5902.09.P
2021-09-11-111.09.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KT 0001818 2021-09-05 23:59:5905.09.P
2021-09-11-111.09.2021
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 00000
2021-09-11-111.09.2021
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KT 000044 2021-09-05 23:59:5905.09.P
2021-09-11-111.09.2021
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 00000
2021-09-11-111.09.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 000000 2021-09-08 23:59:5908.09.P
2021-09-12-112.09.2021
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KL 00000
2021-09-12-112.09.2021
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 00000
2021-09-12-112.09.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 000000 2021-09-08 23:59:5508.09.P
2021-09-12-112.09.2021
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KT ŽB 0002727 2021-09-02 23:59:5902.09.P
2021-09-12-112.09.2021
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KL 00000
2021-09-12-112.09.2021
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00000
2021-09-15-115.09.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 00000
2021-09-18-118.09.2021
KAM KAM - OK Kamenice
ČR OB KL MČR 00000
2021-09-18-118.09.2021
TSU, ABR TSU - LKT 80 Šumperk
ABR - A-team NOVO Bruntál
ČR MTBO KT MČR 00000
2021-09-18-118.09.2021
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR OB SP OST 00000
2021-09-18-118.09.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB DR MČR 000033 2021-09-05 23:59:5905.09.P
2021-09-19-119.09.2021
KAM KAM - OK Kamenice
ČR OB KL MČR 00000
2021-09-19-119.09.2021
TSU, ABR TSU - LKT 80 Šumperk
ABR - A-team NOVO Bruntál
ČR MTBO KL MČR 00000
2021-09-19-119.09.2021
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL 00000
2021-09-19-119.09.2021
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 00000
2021-09-22-122.09.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 00000
2021-09-24-024.09.2021
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB NOB OST 00000
2021-09-25-025.09.2021
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 00000
2021-09-25-125.09.2021
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 00000
2021-09-25-125.09.2021
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB KT 00000
2021-09-25-125.09.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL 00000
2021-09-25-125.09.2021
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 00000
2021-09-25-125.09.2021
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB SP ČP 000055 2021-09-19 23:59:5919.09.P
2021-09-25-125.09.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR, VČ OB ST ČPŠ 00000 9999
2021-09-26-026.09.2021
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 00000
2021-09-26-126.09.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB ST ČPŠ 00000 9999
2021-09-28-128.09.2021
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT 00000 9999
2021-09-28-128.09.2021
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB KT OM 00000
2021-09-28-128.09.2021
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB SP OM 00000
2021-09-28-128.09.2021
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB SP 00000
2021-09-28-128.09.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KL OST 0003232 2021-09-10 23:59:5910.09.P
2021-09-28-128.09.2021
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB KL 000000 2021-09-23 00:00:0023.09.P
2021-09-29-129.09.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 00000
2021-10-02-102.10.2021
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 00000 9999
2021-10-02-102.10.2021
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, M OB KL ŽB 00000
2021-10-02-102.10.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR MTBO SP ČP 00000
2021-10-02-102.10.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-10-02-102.10.2021
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF 00000
2021-10-02-102.10.2021
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KL 00000
2021-10-02-102.10.2021
STA STA - OK Střelka
VY OB KL 00000
2021-10-03-103.10.2021
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 00000
2021-10-03-103.10.2021
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL 00000
2021-10-03-103.10.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR MTBO DR MČR 00000
2021-10-03-103.10.2021
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, M OB KT ŽB 00000
2021-10-03-103.10.2021
KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KT 00000
2021-10-03-103.10.2021
KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB SP 00000
2021-10-03-103.10.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 00000
2021-10-03-103.10.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT 00000
2021-10-09-109.10.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-10-09-109.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB ST VET 00000
2021-10-09-109.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB ST MČR 00000
2021-10-10-110.10.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-10-10-110.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB KL VET 00000
2021-10-10-110.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB DR MČR 00000
2021-10-16-116.10.2021
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2021-10-16-116.10.2021
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2021-10-16-116.10.2021
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 00000
2021-10-16-116.10.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-10-16-116.10.2021
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 00000 9999
2021-10-16-116.10.2021
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 00000
2021-10-16-116.10.2021
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KT 00000
2021-10-16-116.10.2021
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL 00000
2021-10-16-116.10.2021
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KT 00000
2021-10-16-116.10.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB NOB VET 00000 9999
2021-10-16-116.10.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB NOB MČR 00000 9999
2021-10-17-117.10.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-10-17-117.10.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB KT ČP 00000 9999
2021-10-17-117.10.2021
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 00000
2021-10-17-117.10.2021
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 00000
2021-10-23-123.10.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB KL 00000
2021-10-23-123.10.2021
ZCO ZCO - Západočeská oblast
OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 00000 9999
2021-10-23-123.10.2021
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
MSK, AOV MSK - Moravskoslezský kraj
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
M, MSK OB S S 0001212 2021-09-30 09:57:3330.09.P
2021-10-23-123.10.2021
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KL 00000
2021-10-23-123.10.2021
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT 00000
2021-10-24-124.10.2021
ZCO ZCO - Západočeská oblast
OB KL 00000
2021-10-24-124.10.2021
CST CST - OB Strakonice
OB KL 00000
2021-10-28-128.10.2021
KON KON - KOB Konice
HA, JM OB KL 00000
2021-10-30-130.10.2021
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 00000
2021-10-30-130.10.2021
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB KL 00000
2021-10-30-130.10.2021
STA STA - OK Střelka
VY OB NOB OM 00000
2021-10-31-131.10.2021
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KL 00000 9999
2021-11-06-106.11.2021
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
VČ, VY OB KT 00000 9999
2021-11-06-106.11.2021
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
JE OB KL OST 00000
2021-11-06-106.11.2021
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 00000
2021-11-07-107.11.2021
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL 00000
2021-11-20-120.11.2021
PGP PGP - SK Praga
P OB KT ZL 00000
2021-11-27-127.11.2021
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB DT ZL 0002222 2021-11-21 23:59:5921.11.P
2021-12-31-131.12.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB MS OST 000011
2021-12-31-131.12.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB ST OST 000000
2022-04-09-109.04.2022
VSP VSP - USK Praha
ČR OB NOB MČR 00000
2022-04-10-110.04.2022
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT ČP 00000
2022-05-07-107.05.2022
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR OB SP ČP 00000
2022-05-07-107.05.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST ČPŠ 00000
2022-05-08-108.05.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST ČPŠ 00000
2022-05-14-114.05.2022
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB SP MČR 00000
2022-05-15-115.05.2022
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB ST MČR 00000
2022-05-21-121.05.2022
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KT ŽB 00000
2022-05-21-121.05.2022
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
ČR OB KT ČP 00000
2022-05-22-122.05.2022
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KL ŽB 00000
2022-05-22-122.05.2022
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
ČR OB KL ČP 00000
2022-06-04-104.06.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KT MČR 00000
2022-06-05-105.06.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KT MČR 00000
2022-06-18-118.06.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č OB KL ŽB 00000
2022-06-19-119.06.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č OB KT ŽB 00000
2022-07-01-001.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB ET ET 00000
2022-07-01-101.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB SP E 00000
2022-07-02-102.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KL E 00000
2022-07-03-103.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT E 00000
2022-09-10-110.09.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KL ČP 00000
2022-09-10-110.09.2022
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č OB KT ŽB 00000
2022-09-11-111.09.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KT ČP 00000
2022-09-11-111.09.2022
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č OB KL ŽB 00000
2022-09-17-117.09.2022
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KL MČR 00000
2022-09-18-118.09.2022
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KL MČR 00000
2022-09-24-124.09.2022
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR OB SP ČP 00000
2022-09-24-124.09.2022
STH STH - SK Studenec
ČR OB ST ČPŠ 00000
2022-09-25-125.09.2022
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR OB ST ČPŠ 00000
2022-10-08-108.10.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST MČR 00000
2022-10-09-109.10.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB DR MČR 00000
2022-12-31-131.12.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL OST 000011 2022-12-14 23:59:5914.12.P
2022-12-31-131.12.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT OST 000000 2022-12-14 23:59:5914.12.P