2018    2019    2020    2021   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2020-05-29-129.05.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR OB MS OST 0002222 V
2020-05-29-129.05.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB MS OST 0001717 V
2020-05-29-129.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB MS OST 0005858 V
2020-05-30-130.05.2020
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT ZL 00277277 V
2020-05-30-130.05.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KL OST 0007676 V
2020-05-30-130.05.2020
MBM MBM - O-mikron
JM OB KL OST 00183183 V
2020-05-30-130.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
JM, VČ, VY OB KL OST 0008080 V
2020-05-30-130.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ OB KL ŽB 0001212
2020-05-30-130.05.2020
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK OB KT ŽB 000000
2020-05-30-130.05.2020
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ OB KT ČP 00000
2020-05-31-131.05.2020
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ OB KL ČP 00000
2020-05-31-131.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
JM, VČ, VY OB KT OST 0007878 V
2020-05-31-131.05.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ OB KT ŽB 0001111
2020-05-31-131.05.2020
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KL ŽB 000000
2020-06-03-103.06.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0008787 V
2020-06-05-105.06.2020
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
P, StČ OB KT OST 00000
2020-06-06-106.06.2020
UBM UBM - MENISKOS Brno
JM OB KT 00000
2020-06-06-106.06.2020
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-06-06-106.06.2020
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA OB KT ZL 00338338
2020-06-06-106.06.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE, P, StČ OB KT OST 00275275 V
2020-06-06-106.06.2020
PBM PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
JM OB KT OST 00230230 V
2020-06-06-106.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KT MČR 0004949
2020-06-06-106.06.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0009292
2020-06-06-106.06.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE, P, StČ OB KT OST 00273273 V
2020-06-07-107.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ST OST 00000
2020-06-07-107.06.2020
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-06-07-107.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KT MČR 0001010
2020-06-09-109.06.2020
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KL OST 00121121 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-10-110.06.2020
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KT OST 0002020 2020-06-09 23:59:5909.06.P
2020-06-12-112.06.2020
STE, HAN STE - SK SKI-OB Šternberk
HAN - Hanácká oblast
HA OB S S 0002121
2020-06-13-113.06.2020
SLA SLA - SKOB Slaný
Č OB KT ŽB 00000
2020-06-13-113.06.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR 0003030 2020-06-10 23:59:5910.06.P
2020-06-13-113.06.2020
SOB, CHT SOB - SOBSA
CHT - OOB SK Chrast
ČR, M OB KL OST 00000
2020-06-13-113.06.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT OST 0008484 OP
2020-06-13-113.06.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT OST 0005555
2020-06-13-113.06.2020
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 0002020 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-13-113.06.2020
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM OB KL OST 0001414 2020-06-10 23:59:5910.06.P
2020-06-13-113.06.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL OM 00400400 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-13-113.06.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 0002626 2020-06-10 23:59:5910.06.P
2020-06-13-113.06.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 00000
2020-06-14-114.06.2020
SLA SLA - SKOB Slaný
Č OB KL ŽB 00000
2020-06-14-114.06.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR 0002929 2020-06-10 23:59:5910.06.P
2020-06-14-114.06.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KT ŽB 00000
2020-06-14-114.06.2020
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č OB KT OST 00102102 2020-06-13 18:00:0013.06.P
2020-06-16-116.06.2020
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT OST 000011 2020-06-14 23:59:5914.06.P
2020-06-17-117.06.2020
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
ČR OB KT OST 00000
2020-06-17-117.06.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 000055 2020-06-16 23:59:5916.06.P
2020-06-20-120.06.2020
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM OB KL 00000
2020-06-20-120.06.2020
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL OM 00000
2020-06-20-120.06.2020
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 00000
2020-06-20-120.06.2020
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č, JČ, ZČ OB KT ŽB 0001111 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-20-120.06.2020
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT OST 00000 9999
2020-06-20-120.06.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL ZL 000066 2020-06-16 23:59:5916.06.P
2020-06-20-120.06.2020
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT OM 00384384 2020-06-14 23:59:5814.06.P
2020-06-20-120.06.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB KL OST 0005555 2020-06-10 23:59:5910.06.P
2020-06-20-120.06.2020
LIV, FSP LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB SC OST 00000
2020-06-20-120.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTBO KT MČR 00216216 2020-06-14 23:59:5914.06.P
2020-06-20-120.06.2020
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB SP OM 00245245 2020-06-14 23:59:5914.06.P
2020-06-20-120.06.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB KL OST 0001111 2020-06-10 23:59:5910.06.P
2020-06-21-121.06.2020
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT OST 0002929 2020-06-16 23:59:5916.06.P
2020-06-21-121.06.2020
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č, JČ, ZČ OB KL ŽB 0001212 2020-06-07 23:59:5907.06.P
2020-06-21-121.06.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTBO KL ČP 00204204 2020-06-14 23:59:5914.06.P
2020-06-21-121.06.2020
MKP, SSP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Č OB SP OST 00000
2020-06-21-121.06.2020
MKP, SSP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
P, StČ OB SP OF 0008989 2020-06-14 23:59:0014.06.P
2020-06-24-124.06.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA OB SP OF 000000 2020-06-15 23:59:5915.06.P
2020-06-24-124.06.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 000055 2020-06-23 23:59:5923.06.P
2020-06-24-124.06.2020
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM 000011 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-06-25-125.06.2020
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA OB KT OF 000000 2020-06-15 23:59:5915.06.P
2020-06-26-026.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB ET ET 00000
2020-06-26-126.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB SP E 00000
2020-06-27-127.06.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM, VA, VČ, VY OB KL OST 00000
2020-06-27-127.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KL E 00000
2020-06-27-127.06.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE, StČ, VČ OB KT OST 00000
2020-06-27-127.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KL 0008686 2020-06-20 23:59:0020.06.P
2020-06-28-128.06.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM, VA, VČ, VY OB KT OST 00000
2020-06-28-128.06.2020
VTA VTA - SC vebr-sport
MTBO KT OST 00000
2020-06-28-128.06.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT E 00000
2020-07-02-002.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO ET ET 0008787 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-07-02-102.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT OST 0001313 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-07-02-102.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT ET 00000
2020-07-03-103.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SP ET 00000
2020-07-03-103.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-07-04-104.07.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY OB KL OST 0004444 2020-06-28 23:59:5928.06.P
2020-07-04-104.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KL MČR 00000
2020-07-05-105.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SC OST 0001111 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-07-05-105.07.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY OB KT OST 0004545 2020-06-28 23:59:5928.06.P
2020-07-05-105.07.2020
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SC ET 00000
2020-07-09-109.07.2020
41P, BFM 41P - WKS Wawel Kraków
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KL OST 00000 9999
2020-07-10-010.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 00950950 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-07-10-110.07.2020
41P, BFM 41P - WKS Wawel Kraków
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 00000 9999
2020-07-10-110.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 00000
2020-07-10-110.07.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY OB KT OST 0002828 2020-07-05 23:59:5905.07.P
2020-07-11-111.07.2020
41P, BFM 41P - WKS Wawel Kraków
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 00000 9999
2020-07-11-111.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2020-07-11-111.07.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY OB KL OST 0002727 2020-07-05 23:59:5905.07.P
2020-07-12-112.07.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2020-07-12-112.07.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY OB KT OST 0002727 2020-07-05 23:59:5905.07.P
2020-07-14-114.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 000000 2020-07-13 23:59:5913.07.P
2020-07-17-017.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 00460460 2020-06-28 23:59:5928.06.P
2020-07-17-117.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2020-07-18-018.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 012001200 2020-06-14 23:59:5914.06.P
2020-07-18-118.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2020-07-18-118.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB SP E 00000
2020-07-18-118.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2020-07-18-118.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 00000
2020-07-19-119.07.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2020-07-19-119.07.2020
SKL, CSOS SKL - SMS Team Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0002727 2020-06-30 23:59:5930.06.P
2020-07-19-119.07.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 00000
2020-07-25-125.07.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL OST 000000 2020-06-21 23:59:5921.06.P
2020-07-29-029.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB ET ET 00000 9999
2020-07-29-129.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-07-30-130.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-07-31-031.07.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB ET ET 00693693
2020-07-31-131.07.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 00000
2020-07-31-131.07.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-08-01-101.08.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KL E 00000
2020-08-01-101.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-08-02-102.08.2020
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 00000
2020-08-02-102.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-08-07-007.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB ET ET 00000
2020-08-07-107.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP E 00000
2020-08-08-108.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00000
2020-08-09-109.08.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00000
2020-08-14-014.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB ET ET 00876876 2020-06-30 23:59:5930.06.P
2020-08-14-114.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2020-08-15-115.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-08-15-115.08.2020
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO KT ČP 0003333 2020-08-09 23:59:5909.08.P
2020-08-15-115.08.2020
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO SP ČP 0003030 2020-08-09 23:59:5909.08.P
2020-08-16-116.08.2020
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2020-08-16-116.08.2020
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO KL ČP 0003131 2020-08-09 23:59:5909.08.P
2020-08-21-021.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB ET ET 00000
2020-08-21-121.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB KL E 00000
2020-08-21-121.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 000000
2020-08-21-121.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB SP E 00000
2020-08-22-122.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB SP E 00000
2020-08-22-122.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB SP E 00000
2020-08-22-122.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2020-08-23-123.08.2020
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P OB KL E 00000
2020-08-23-123.08.2020
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2020-08-26-126.08.2020
MKP, SSP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
P, StČ OB SP OST 000000 2020-08-17 00:00:0017.08.P
2020-08-28-028.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ET ET 00000
2020-08-28-028.08.2020
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 00000
2020-08-28-128.08.2020
ONO, ONO ONO - SKOB Ostrov
ONO - SKOB Ostrov
OB KT E 00000
2020-08-28-128.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT E 00000
2020-08-29-129.08.2020
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00000
2020-08-29-129.08.2020
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KL 00000
2020-08-29-129.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E 00000
2020-08-29-129.08.2020
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP OST 000000 2020-08-23 23:59:5923.08.P
2020-08-30-130.08.2020
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00000
2020-08-30-130.08.2020
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 000000 2020-08-23 23:59:5923.08.P
2020-08-30-130.08.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL E 00000
2020-09-05-105.09.2020
VIC VIC - OB Vizovice
MSK, VA OB KL 00000
2020-09-05-105.09.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB SP 00000
2020-09-05-105.09.2020
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT 00000
2020-09-05-105.09.2020
SOB, CHT SOB - SOBSA
CHT - OOB SK Chrast
ČR OB KL OST 0001818 2020-08-14 00:00:0014.08.P
2020-09-05-105.09.2020
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT OM 00000
2020-09-05-105.09.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 000000 2020-09-01 23:59:5901.09.P
2020-09-05-105.09.2020
LDC LDC - KOB Děčín
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-09-05-105.09.2020
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KT 000055 2020-08-30 23:59:5930.08.P
2020-09-06-106.09.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB SP MČR 00000
2020-09-06-106.09.2020
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST MČR 000000 2020-08-23 23:59:5923.08.P
2020-09-06-106.09.2020
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL 00000
2020-09-06-106.09.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 000000 2020-09-01 23:59:5901.09.P
2020-09-06-106.09.2020
LDC LDC - KOB Děčín
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-09-09-109.09.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 000000 2020-09-08 23:59:5908.09.P
2020-09-12-112.09.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP 00000
2020-09-12-112.09.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 00000
2020-09-12-112.09.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 000033 2020-09-06 23:59:5906.09.P
2020-09-12-112.09.2020
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB ST OM 00000
2020-09-12-112.09.2020
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KT OM 000000
2020-09-12-112.09.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M OB KL ŽB 00000
2020-09-12-112.09.2020
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KL ŽB 00000
2020-09-12-112.09.2020
STH STH - SK Studenec
OB KT 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.P
2020-09-13-113.09.2020
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M OB KT ŽB 00000
2020-09-13-113.09.2020
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KT ŽB 00000
2020-09-13-113.09.2020
STH STH - SK Studenec
OB KL 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.P
2020-09-16-116.09.2020
AOP, OOP AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
MSK OB SP OST 000000 2020-09-15 23:59:5915.09.P
2020-09-19-119.09.2020
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 00000
2020-09-19-119.09.2020
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR OB KL MČR 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.P
2020-09-19-119.09.2020
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF 00000
2020-09-20-120.09.2020
TZL TZL - SKOB Zlín
MSK, VA OB KL 00000
2020-09-20-120.09.2020
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 000011 2020-09-13 23:59:5913.09.P
2020-09-23-123.09.2020
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL OST 000000 2020-09-22 23:59:5922.09.P
2020-09-26-126.09.2020
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB KL 00000
2020-09-26-126.09.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB ST MČR 00000
2020-09-26-126.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO KL ČP 00000
2020-09-26-126.09.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 000011 2020-09-20 23:59:5920.09.P
2020-09-26-126.09.2020
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB SP ČP 00000 9999
2020-09-26-126.09.2020
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB SP 000011 2020-09-20 23:59:5920.09.P
2020-09-27-127.09.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KL 00000
2020-09-27-127.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO KT ČP 00000
2020-09-27-127.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO SP ČP 00000
2020-09-27-127.09.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 000011 2020-09-20 23:59:5920.09.P
2020-09-27-127.09.2020
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 00000
2020-09-27-127.09.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR, JE, VČ OB ST ČPŠ 00000
2020-09-28-128.09.2020
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB DT OST 0003232 2020-08-31 23:59:5931.08.P
2020-09-28-128.09.2020
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTBO DR MČR 00000
2020-09-28-128.09.2020
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB ST ČPŠ 00000
2020-09-28-128.09.2020
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 000022 2020-09-20 23:59:5920.09.P
2020-09-30-130.09.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 000000 2020-09-29 23:59:5929.09.P
2020-10-03-103.10.2020
STA STA - OK Střelka
VY OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP 00000
2020-10-03-103.10.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT OF 00000
2020-10-03-103.10.2020
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 00000
2020-10-03-103.10.2020
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KL 000033 2020-09-27 23:59:5927.09.P
2020-10-03-103.10.2020
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR OB KT MČR 0001616 2020-09-20 23:59:5920.09.P
2020-10-04-104.10.2020
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA OB SP 00000
2020-10-04-104.10.2020
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
SOB, TUV SOB - SOBSA
TUV - SOK TJ Turnov
ČR OB KL OST 00000
2020-10-04-104.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT 00000
2020-10-04-104.10.2020
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL 00000
2020-10-04-104.10.2020
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 00000 9999
2020-10-10-110.10.2020
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT OST 00000
2020-10-10-110.10.2020
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KT 00000
2020-10-10-110.10.2020
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT 000022 2020-10-04 23:59:5904.10.P
2020-10-10-110.10.2020
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB SC OST 000033 2020-10-07 23:59:5907.10.P
2020-10-10-110.10.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ OB NOB MČR 00000
2020-10-11-111.10.2020
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 00000
2020-10-11-111.10.2020
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB KT ŽA 00000
2020-10-15-115.10.2020
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 000000 2020-10-14 23:59:5914.10.P
2020-10-17-117.10.2020
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KT 00000
2020-10-17-117.10.2020
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 000000
2020-10-17-117.10.2020
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, ZČ OB KL 00000
2020-10-17-117.10.2020
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB DR MČR 00000
2020-10-17-117.10.2020
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KL 000088 2020-10-11 23:59:5911.10.P
2020-10-17-117.10.2020
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 000000 2020-10-12 23:59:0012.10.P
2020-10-18-118.10.2020
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT 00000
2020-10-18-118.10.2020
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 00000
2020-10-18-118.10.2020
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB DR MČR 00000
2020-10-24-124.10.2020
TTR TTR - OOB Třebíč
JM, VY OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB KL 00000
2020-10-24-124.10.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB SP 00000
2020-10-24-124.10.2020
SIT SIT - OK SILESIA
MSK OB KT 00000
2020-10-24-124.10.2020
SIT SIT - OK SILESIA
MSK OB NOB OM 00000
2020-10-24-124.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL ČP 00000
2020-10-24-124.10.2020
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 000033 2020-10-18 23:59:5918.10.P
2020-10-25-125.10.2020
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB KT 00000
2020-10-25-125.10.2020
DKL DKL - KOB Kladno
StČ, ZČ OB KT 00000
2020-10-25-125.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2020-10-25-125.10.2020
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL SP OST 00000
2020-10-28-128.10.2020
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY OB KL 00000
2020-10-28-128.10.2020
KON KON - KOB Konice
HA OB KL OM 00000
2020-10-28-128.10.2020
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2020-10-28-128.10.2020
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2020-10-30-130.10.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT OST 00000
2020-10-31-131.10.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT ŽA 00000
2020-10-31-131.10.2020
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT 00000
2020-10-31-131.10.2020
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB SP 00000
2020-11-01-101.11.2020
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL ŽA 00000
2020-11-01-101.11.2020
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 00000
2020-11-01-101.11.2020
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KT 000055 2020-10-25 23:59:5925.10.P
2020-11-07-107.11.2020
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 00000
2020-11-07-107.11.2020
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
ČR TRAIL TeO MČR 00000
2020-11-07-107.11.2020
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
ČR TRAIL SP OST 00000
2020-11-07-107.11.2020
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OM 00000
2020-11-07-107.11.2020
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
VČ, VY OB KT 000077 2020-11-01 23:59:5901.11.P
2020-11-07-107.11.2020
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT 00000
2020-11-08-108.11.2020
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
ČR TRAIL KL OF 00000
2020-12-20-120.12.2020
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB SP ZL 00000
2020-12-31-131.12.2020
HAV, BFM HAV - OB Havířov
BFM - SKOB Frýdek - Místek
HA, MSK OB ET OST 00257257 2020-06-30 23:59:5930.06.P
2021-04-17-117.04.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR OB NOB MČR 00000
2021-04-18-118.04.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT ČP 00000
2021-05-08-108.05.2021
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR OB SP ČP 00000
2021-05-08-108.05.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST ČPŠ 00000
2021-05-09-109.05.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST ČPŠ 00000
2021-05-22-122.05.2021
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB SP MČR 00000
2021-05-23-123.05.2021
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB ST MČR 00000
2021-05-29-129.05.2021
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KT ŽB 00000
2021-05-29-129.05.2021
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, M OB KL ČP 00000
2021-05-30-130.05.2021
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KL ŽB 00000
2021-05-30-130.05.2021
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, M OB KT ČP 00000
2021-06-12-112.06.2021
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR OB KT MČR 00000
2021-06-13-113.06.2021
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR OB KT MČR 00000
2021-06-19-119.06.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č OB KL ŽB 00000
2021-06-19-119.06.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
M OB KL ŽB 00000
2021-06-20-120.06.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č OB KT ŽB 00000
2021-06-20-120.06.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
M OB KT ŽB 00000
2021-09-04-104.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR, M OB KL ČP 00000
2021-09-04-104.09.2021
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č OB KT ŽB 00000
2021-09-05-105.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR, M OB KT ČP 00000
2021-09-05-105.09.2021
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č OB KL ŽB 00000
2021-09-11-111.09.2021
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR OB SP ČP 00000
2021-09-11-111.09.2021
STH STH - SK Studenec
ČR OB ST ČPŠ 00000
2021-09-12-112.09.2021
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR OB ST ČPŠ 00000
2021-10-02-102.10.2021
KAM KAM - OK Kamenice
ČR OB KL MČR 00000
2021-10-03-103.10.2021
KAM KAM - OK Kamenice
ČR OB KL MČR 00000
2021-10-09-109.10.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST MČR 00000
2021-10-10-110.10.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB DR MČR 00000
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V