2018    2019    2020    2021   
  January   February   March   April   May   June   July   August   September   October   November   December  Date filter
    Foot O   Ski O   MTB O   Trail 
Date
Name
Org.
Region
Sport
Dis.
Type
Pers.
E/S/R
2020-05-29-12020/05/29
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR Foot O MS OST 0002222 R
2020-05-29-12020/05/29
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK Foot O MS OST 0001717 R
2020-05-29-12020/05/29
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Foot O MS OST 0005858 R
2020-05-30-12020/05/30
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA Foot O KT ZL 00277277 R
2020-05-30-12020/05/30
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O KL OST 0007676 R
2020-05-30-12020/05/30
MBM MBM - O-mikron
JM Foot O KL OST 00183183 R
2020-05-30-12020/05/30
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
JM, VČ, VY Foot O KL OST 0008080 R
2020-05-30-12020/05/30
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ Foot O KL ŽB 0001212
2020-05-30-12020/05/30
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK Foot O KT ŽB 000000
2020-05-30-12020/05/30
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ Foot O KT ČP 00000
2020-05-31-12020/05/31
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR, ZČ Foot O KL ČP 00000
2020-05-31-12020/05/31
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
JM, VČ, VY Foot O KT OST 0007878 R
2020-05-31-12020/05/31
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ Foot O KT ŽB 0001111
2020-05-31-12020/05/31
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK Foot O KL ŽB 000000
2020-06-03-12020/06/03
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O KT OST 0008787 R
2020-06-05-12020/06/05
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
P, StČ Foot O KT OST 00000
2020-06-06-12020/06/06
UBM UBM - MENISKOS Brno
JM Foot O KT 00000
2020-06-06-12020/06/06
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTB O KT ČP 00000
2020-06-06-12020/06/06
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
VA Foot O KT ZL 00338338
2020-06-06-12020/06/06
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE, P, StČ Foot O KT OST 00275275 R
2020-06-06-12020/06/06
PBM PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
JM Foot O KT OST 00230230 R
2020-06-06-12020/06/06
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR Foot O KT MČR 0004949
2020-06-06-12020/06/06
STA STA - OK Střelka
VY Foot O KL OST 0009292
2020-06-06-12020/06/06
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE, P, StČ Foot O KT OST 00273273 R
2020-06-07-12020/06/07
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE Foot O ST OST 00000
2020-06-07-12020/06/07
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTB O KL ČP 00000
2020-06-07-12020/06/07
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR Foot O KT MČR 0001010
2020-06-09-12020/06/09
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
Foot O KL OST 00121121 2020-06-07 23:59:5907.06.E
2020-06-10-12020/06/10
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK Foot O KT OST 0002020 2020-06-09 23:59:5909.06.E
2020-06-12-12020/06/12
STE, HAN STE - SK SKI-OB Šternberk
HAN - Hanácká oblast
HA Foot O S S 0002121
2020-06-13-12020/06/13
SLA SLA - SKOB Slaný
Č Foot O KT ŽB 00000
2020-06-13-12020/06/13
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR Trail KL MČR 0003030 2020-06-10 23:59:5910.06.E
2020-06-13-12020/06/13
SOB, CHT SOB - SOBSA
CHT - OOB SK Chrast
ČR, M Foot O KL OST 00000
2020-06-13-12020/06/13
OPI OPI - Orientační sporty Písek
Foot O KT OST 0008484 OP
2020-06-13-12020/06/13
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O KT OST 0005555
2020-06-13-12020/06/13
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Foot O KT 0002020 2020-06-07 23:59:5907.06.E
2020-06-13-12020/06/13
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM Foot O KL OST 0001414 2020-06-10 23:59:5910.06.E
2020-06-13-12020/06/13
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KL OM 00400400 2020-06-07 23:59:5907.06.E
2020-06-13-12020/06/13
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR Trail TeO ČP 0002626 2020-06-10 23:59:5910.06.E
2020-06-13-12020/06/13
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK Foot O KL ŽB 00000
2020-06-14-12020/06/14
SLA SLA - SKOB Slaný
Č Foot O KL ŽB 00000
2020-06-14-12020/06/14
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR Trail KL MČR 0002929 2020-06-10 23:59:5910.06.E
2020-06-14-12020/06/14
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK Foot O KT ŽB 00000
2020-06-14-12020/06/14
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č Foot O KT OST 00102102 2020-06-13 18:00:0013.06.E
2020-06-16-12020/06/16
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Foot O KT OST 000011 2020-06-14 23:59:5914.06.E
2020-06-17-12020/06/17
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
ČR Foot O KT OST 00000
2020-06-17-12020/06/17
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O KT OST 000055 2020-06-16 23:59:5916.06.E
2020-06-20-12020/06/20
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM Foot O KL 00000
2020-06-20-12020/06/20
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA Foot O KL OM 00000
2020-06-20-12020/06/20
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE Foot O KL 00000
2020-06-20-12020/06/20
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č, JČ, ZČ Foot O KT ŽB 0001111 2020-06-07 23:59:5907.06.E
2020-06-20-12020/06/20
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY Foot O KT OST 00000 9999
2020-06-20-12020/06/20
TZL TZL - SKOB Zlín
VA Foot O KL ZL 000066 2020-06-16 23:59:5916.06.E
2020-06-20-12020/06/20
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY Foot O KT OM 00384384 2020-06-14 23:59:5814.06.E
2020-06-20-12020/06/20
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Foot O KL OST 0005555 2020-06-10 23:59:5910.06.E
2020-06-20-12020/06/20
LIV, FSP LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Foot O SC OST 00000
2020-06-20-12020/06/20
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTB O KT MČR 00216216 2020-06-14 23:59:5914.06.E
2020-06-20-12020/06/20
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY Foot O SP OM 00245245 2020-06-14 23:59:5914.06.E
2020-06-20-12020/06/20
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Foot O KL OST 0001111 2020-06-10 23:59:5910.06.E
2020-06-21-12020/06/21
HAV HAV - OB Havířov
MSK Foot O KT OST 0002929 2020-06-16 23:59:5916.06.E
2020-06-21-12020/06/21
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č, JČ, ZČ Foot O KL ŽB 0001212 2020-06-07 23:59:5907.06.E
2020-06-21-12020/06/21
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR MTB O KL ČP 00204204 2020-06-14 23:59:5914.06.E
2020-06-21-12020/06/21
MKP, SSP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Č Foot O SP OST 00000
2020-06-21-12020/06/21
MKP, SSP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
P, StČ Foot O SP OF 0008989 2020-06-14 23:59:0014.06.E
2020-06-24-12020/06/24
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA Foot O SP OF 000000 2020-06-15 23:59:5915.06.E
2020-06-24-12020/06/24
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O SP OST 000055 2020-06-23 23:59:5923.06.E
2020-06-24-12020/06/24
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM Foot O ST OM 000011 2020-06-21 23:59:5921.06.E
2020-06-25-12020/06/25
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
ČR, HA Foot O KT OF 000000 2020-06-15 23:59:5915.06.E
2020-06-26-02020/06/26
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA Foot O ET ET 00000
2020-06-26-12020/06/26
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA Foot O SP E 00000
2020-06-27-12020/06/27
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM, VA, VČ, VY Foot O KL OST 00000
2020-06-27-12020/06/27
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA Foot O KL E 00000
2020-06-27-12020/06/27
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE, StČ, VČ Foot O KT OST 00000
2020-06-27-12020/06/27
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA Foot O KL 0008686 2020-06-20 23:59:0020.06.E
2020-06-28-12020/06/28
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM, VA, VČ, VY Foot O KT OST 00000
2020-06-28-12020/06/28
VTA VTA - SC vebr-sport
MTB O KT OST 00000
2020-06-28-12020/06/28
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA Foot O KT E 00000
2020-07-02-02020/07/02
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O ET ET 0008787 2020-06-21 23:59:5921.06.E
2020-07-02-12020/07/02
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O KT OST 0001313 2020-06-21 23:59:5921.06.E
2020-07-02-12020/07/02
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O KT ET 00000
2020-07-03-12020/07/03
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O SP ET 00000
2020-07-03-12020/07/03
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O KT ČP 00000
2020-07-04-12020/07/04
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY Foot O KL OST 0004444 2020-06-28 23:59:5928.06.E
2020-07-04-12020/07/04
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O KL MČR 00000
2020-07-05-12020/07/05
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O SC OST 0001111 2020-06-21 23:59:5921.06.E
2020-07-05-12020/07/05
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY Foot O KT OST 0004545 2020-06-28 23:59:5928.06.E
2020-07-05-12020/07/05
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTB O SC ET 00000
2020-07-09-12020/07/09
41P, BFM 41P - WKS Wawel Kraków
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK Foot O KL OST 00000 9999
2020-07-10-02020/07/10
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O ET ET 00950950 2020-06-21 23:59:5921.06.E
2020-07-10-12020/07/10
41P, BFM 41P - WKS Wawel Kraków
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK Foot O KT OST 00000 9999
2020-07-10-12020/07/10
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KT E 00000
2020-07-10-12020/07/10
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY Foot O KT OST 0002828 2020-07-05 23:59:5905.07.E
2020-07-11-12020/07/11
41P, BFM 41P - WKS Wawel Kraków
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK Foot O KT OST 00000 9999
2020-07-11-12020/07/11
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KL E 00000
2020-07-11-12020/07/11
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY Foot O KL OST 0002727 2020-07-05 23:59:5905.07.E
2020-07-12-12020/07/12
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KL E 00000
2020-07-12-12020/07/12
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, VY Foot O KT OST 0002727 2020-07-05 23:59:5905.07.E
2020-07-14-12020/07/14
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O KL OST 000000 2020-07-13 23:59:5913.07.E
2020-07-17-02020/07/17
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O ET ET 00460460 2020-06-28 23:59:5928.06.E
2020-07-17-12020/07/17
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O KT E 00000
2020-07-18-02020/07/18
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O ET ET 012001200 2020-06-14 23:59:5914.06.E
2020-07-18-12020/07/18
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O KT E 00000
2020-07-18-12020/07/18
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O SP E 00000
2020-07-18-12020/07/18
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O KT E 00000
2020-07-18-12020/07/18
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O SP E 00000
2020-07-19-12020/07/19
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O KT E 00000
2020-07-19-12020/07/19
SKL, CSOS SKL - SMS Team Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTB O S S 0002727 2020-06-30 23:59:5930.06.E
2020-07-19-12020/07/19
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA Foot O KL E 00000
2020-07-25-12020/07/25
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O KL OST 000000 2020-06-21 23:59:5921.06.E
2020-07-29-02020/07/29
PGP PGP - SK Praga
P Foot O ET ET 00000 9999
2020-07-29-12020/07/29
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KT E 00000
2020-07-30-12020/07/30
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KL E 00000
2020-07-31-02020/07/31
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O ET ET 00693693
2020-07-31-12020/07/31
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O KT E 00000
2020-07-31-12020/07/31
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KT E 00000
2020-08-01-12020/08/01
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O KL E 00000
2020-08-01-12020/08/01
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KT E 00000
2020-08-02-12020/08/02
DOK DOK - OK Doksy
JE Foot O KT E 00000
2020-08-02-12020/08/02
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KL E 00000
2020-08-07-02020/08/07
TZL TZL - SKOB Zlín
VA Foot O ET ET 00000
2020-08-07-12020/08/07
TZL TZL - SKOB Zlín
VA Foot O SP E 00000
2020-08-08-12020/08/08
TZL TZL - SKOB Zlín
VA Foot O KL E 00000
2020-08-09-12020/08/09
TZL TZL - SKOB Zlín
VA Foot O KL E 00000
2020-08-14-02020/08/14
PGP PGP - SK Praga
P Foot O ET ET 00876876 2020-06-30 23:59:5930.06.E
2020-08-14-12020/08/14
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KT E 00000
2020-08-15-12020/08/15
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KL E 00000
2020-08-15-12020/08/15
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTB O KT ČP 0003333 2020-08-09 23:59:5909.08.E
2020-08-15-12020/08/15
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTB O SP ČP 0003030 2020-08-09 23:59:5909.08.E
2020-08-16-12020/08/16
PGP PGP - SK Praga
P Foot O KL E 00000
2020-08-16-12020/08/16
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTB O KL ČP 0003131 2020-08-09 23:59:5909.08.E
2020-08-21-02020/08/21
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P Foot O ET ET 00000
2020-08-21-12020/08/21
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P Foot O KL E 00000
2020-08-21-12020/08/21
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O ET ET 000000
2020-08-21-12020/08/21
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O SP E 00000
2020-08-22-12020/08/22
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P Foot O SP E 00000
2020-08-22-12020/08/22
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P Foot O SP E 00000
2020-08-22-12020/08/22
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O KT E 00000
2020-08-23-12020/08/23
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, P Foot O KL E 00000
2020-08-23-12020/08/23
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE Foot O KT E 00000
2020-08-26-12020/08/26
MKP, SSP MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
P, StČ Foot O SP OST 000000 2020-08-17 00:00:0017.08.E
2020-08-28-02020/08/28
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O ET ET 00000
2020-08-28-02020/08/28
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
Foot O ET ET 00000
2020-08-28-12020/08/28
ONO, ONO ONO - SKOB Ostrov
ONO - SKOB Ostrov
Foot O KT E 00000
2020-08-28-12020/08/28
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O KT E 00000
2020-08-29-12020/08/29
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
Foot O KL E 00000
2020-08-29-12020/08/29
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
Foot O KL 00000
2020-08-29-12020/08/29
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O KL E 00000
2020-08-29-12020/08/29
VCB VCB - OB České Budějovice
Foot O SP OST 000000 2020-08-23 23:59:5923.08.E
2020-08-30-12020/08/30
ONO, NEK ONO - SKOB Ostrov
NEK - Nejdek Orienteering
Foot O KL E 00000
2020-08-30-12020/08/30
VCB VCB - OB České Budějovice
Foot O KT 000000 2020-08-23 23:59:5923.08.E
2020-08-30-12020/08/30
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O KL E 00000
2020-09-05-12020/09/05
VIC VIC - OB Vizovice
MSK, VA Foot O KL 00000
2020-09-05-12020/09/05
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O SP 00000
2020-09-05-12020/09/05
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY Foot O KT 00000
2020-09-05-12020/09/05
SOB, CHT SOB - SOBSA
CHT - OOB SK Chrast
ČR Foot O KL OST 0001818 2020-08-14 00:00:0014.08.E
2020-09-05-12020/09/05
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA Foot O KT OM 00000
2020-09-05-12020/09/05
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR Trail KL ČP 000000 2020-09-01 23:59:5901.09.E
2020-09-05-12020/09/05
LDC LDC - KOB Děčín
ČR MTB O KT ČP 00000
2020-09-05-12020/09/05
SNA SNA - TJ START Náchod
Foot O KT 000055 2020-08-30 23:59:5930.08.E
2020-09-06-12020/09/06
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR Foot O SP MČR 00000
2020-09-06-12020/09/06
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR Foot O ST MČR 000000 2020-08-23 23:59:5923.08.E
2020-09-06-12020/09/06
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE Foot O KL 00000
2020-09-06-12020/09/06
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR Trail TeO ČP 000000 2020-09-01 23:59:5901.09.E
2020-09-06-12020/09/06
LDC LDC - KOB Děčín
ČR MTB O KL ČP 00000
2020-09-09-12020/09/09
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O KL OST 000000 2020-09-08 23:59:5908.09.E
2020-09-12-12020/09/12
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA Foot O SP 00000
2020-09-12-12020/09/12
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA Foot O KT 00000
2020-09-12-12020/09/12
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA Foot O KT 000033 2020-09-06 23:59:5906.09.E
2020-09-12-12020/09/12
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA Foot O ST OM 00000
2020-09-12-12020/09/12
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK Foot O KT OM 000000
2020-09-12-12020/09/12
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M Foot O KL ŽB 00000
2020-09-12-12020/09/12
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č Foot O KL ŽB 00000
2020-09-12-12020/09/12
STH STH - SK Studenec
Foot O KT 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.E
2020-09-13-12020/09/13
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
M Foot O KT ŽB 00000
2020-09-13-12020/09/13
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č Foot O KT ŽB 00000
2020-09-13-12020/09/13
STH STH - SK Studenec
Foot O KL 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.E
2020-09-16-12020/09/16
AOP, OOP AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
MSK Foot O SP OST 000000 2020-09-15 23:59:5915.09.E
2020-09-19-12020/09/19
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA Foot O KT 00000
2020-09-19-12020/09/19
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
ČR Foot O KL MČR 000011 2020-09-06 23:59:5906.09.E
2020-09-19-12020/09/19
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA Foot O ST OF 00000
2020-09-20-12020/09/20
TZL TZL - SKOB Zlín
MSK, VA Foot O KL 00000
2020-09-20-12020/09/20
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Foot O KT 000011 2020-09-13 23:59:5913.09.E
2020-09-23-12020/09/23
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK Foot O KL OST 000000 2020-09-22 23:59:5922.09.E
2020-09-26-12020/09/26
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM Foot O KL 00000
2020-09-26-12020/09/26
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR Foot O ST MČR 00000
2020-09-26-12020/09/26
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTB O KL ČP 00000
2020-09-26-12020/09/26
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE Foot O KT 000011 2020-09-20 23:59:5920.09.E
2020-09-26-12020/09/26
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ Foot O SP ČP 00000 9999
2020-09-26-12020/09/26
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE Foot O SP 000011 2020-09-20 23:59:5920.09.E
2020-09-27-12020/09/27
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK Foot O KL 00000
2020-09-27-12020/09/27
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTB O KT ČP 00000
2020-09-27-12020/09/27
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTB O SP ČP 00000
2020-09-27-12020/09/27
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Foot O KT 000011 2020-09-20 23:59:5920.09.E
2020-09-27-12020/09/27
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE Foot O KT 00000
2020-09-27-12020/09/27
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR, JE, VČ Foot O ST ČPŠ 00000
2020-09-28-12020/09/28
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR Foot O DT OST 0003232 2020-08-31 23:59:5931.08.E
2020-09-28-12020/09/28
SMR SMR - SNS Smržovka
ČR MTB O DR MČR 00000
2020-09-28-12020/09/28
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR Foot O ST ČPŠ 00000
2020-09-28-12020/09/28
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Foot O KL 000022 2020-09-20 23:59:5920.09.E
2020-09-30-12020/09/30
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O KT OST 000000 2020-09-29 23:59:5929.09.E
2020-10-03-12020/10/03
STA STA - OK Střelka
VY Foot O KT 00000
2020-10-03-12020/10/03
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM Foot O KT 00000
2020-10-03-12020/10/03
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK Foot O KT 00000
2020-10-03-12020/10/03
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ Foot O KT 00000
2020-10-03-12020/10/03
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK Foot O SP 00000
2020-10-03-12020/10/03
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
Foot O KT 00000
2020-10-03-12020/10/03
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
Foot O KT OF 00000
2020-10-03-12020/10/03
OPI OPI - Orientační sporty Písek
Foot O KT 00000
2020-10-03-12020/10/03
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Foot O KL 000033 2020-09-27 23:59:5927.09.E
2020-10-03-12020/10/03
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
ČR Foot O KT MČR 0001616 2020-09-20 23:59:5920.09.E
2020-10-04-12020/10/04
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA Foot O SP 00000
2020-10-04-12020/10/04
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA Foot O KT 00000
2020-10-04-12020/10/04
SOB, TUV SOB - SOBSA
TUV - SOK TJ Turnov
ČR Foot O KL OST 00000
2020-10-04-12020/10/04
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ Foot O KT 00000
2020-10-04-12020/10/04
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE Foot O KT 00000
2020-10-04-12020/10/04
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Foot O KT 00000
2020-10-04-12020/10/04
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY Foot O KL 00000
2020-10-04-12020/10/04
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA Foot O KT 00000 9999
2020-10-10-12020/10/10
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK Foot O KT OST 00000
2020-10-10-12020/10/10
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE Foot O KT 00000
2020-10-10-12020/10/10
OAV OAV - Orienteering Adventure
Foot O KT 000022 2020-10-04 23:59:5904.10.E
2020-10-10-12020/10/10
LDC LDC - KOB Děčín
JE Foot O SC OST 000033 2020-10-07 23:59:5907.10.E
2020-10-10-12020/10/10
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR, ZČ Foot O NOB MČR 00000
2020-10-11-12020/10/11
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE Foot O KL 00000
2020-10-11-12020/10/11
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR Foot O KT ŽA 00000
2020-10-15-12020/10/15
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK Foot O SP OST 000000 2020-10-14 23:59:5914.10.E
2020-10-17-12020/10/17
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY Foot O KL 00000
2020-10-17-12020/10/17
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA Foot O KT 00000
2020-10-17-12020/10/17
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK Foot O KT 000000
2020-10-17-12020/10/17
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ Foot O KL 00000
2020-10-17-12020/10/17
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
JČ, ZČ Foot O KL 00000
2020-10-17-12020/10/17
SJI SJI - OK Jihlava
ČR Foot O DR MČR 00000
2020-10-17-12020/10/17
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
Foot O KL 000088 2020-10-11 23:59:5911.10.E
2020-10-17-12020/10/17
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA Foot O KL 000000 2020-10-12 23:59:0012.10.E
2020-10-18-12020/10/18
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ Foot O KT 00000
2020-10-18-12020/10/18
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Foot O KL OF 00000
2020-10-18-12020/10/18
SJI SJI - OK Jihlava
ČR Foot O DR MČR 00000
2020-10-24-12020/10/24
TTR TTR - OOB Třebíč
JM, VY Foot O KT 00000
2020-10-24-12020/10/24
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA Foot O KT 00000
2020-10-24-12020/10/24
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK Foot O KT 00000
2020-10-24-12020/10/24
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ Foot O KL 00000
2020-10-24-12020/10/24
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE Foot O KT 00000
2020-10-24-12020/10/24
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE Foot O SP 00000
2020-10-24-12020/10/24
SIT SIT - OK SILESIA
MSK Foot O KT 00000
2020-10-24-12020/10/24
SIT SIT - OK SILESIA
MSK Foot O NOB OM 00000
2020-10-24-12020/10/24
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Trail KL ČP 00000
2020-10-24-12020/10/24
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Foot O KT 000033 2020-10-18 23:59:5918.10.E
2020-10-25-12020/10/25
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA Foot O KT 00000
2020-10-25-12020/10/25
DKL DKL - KOB Kladno
StČ, ZČ Foot O KT 00000
2020-10-25-12020/10/25
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Trail TeO ČP 00000
2020-10-25-12020/10/25
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR Trail SP OST 00000
2020-10-28-12020/10/28
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
JM, VY Foot O KL 00000
2020-10-28-12020/10/28
KON KON - KOB Konice
HA Foot O KL OM 00000
2020-10-28-12020/10/28
LIT LIT - KOB Litvínov
JE Foot O SP 00000
2020-10-28-12020/10/28
LIT LIT - KOB Litvínov
JE Foot O SP 00000
2020-10-30-12020/10/30
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O KT OST 00000
2020-10-31-12020/10/31
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O KT ŽA 00000
2020-10-31-12020/10/31
HAV HAV - OB Havířov
MSK Foot O KT 00000
2020-10-31-12020/10/31
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA Foot O SP 00000
2020-11-01-12020/11/01
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR Foot O KL ŽA 00000
2020-11-01-12020/11/01
VSP VSP - USK Praha
P, StČ Foot O KT 00000
2020-11-01-12020/11/01
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
Foot O KT 000055 2020-10-25 23:59:5925.10.E
2020-11-07-12020/11/07
UOL UOL - SOB Olomouc
HA Foot O KT 00000
2020-11-07-12020/11/07
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
ČR Trail TeO MČR 00000
2020-11-07-12020/11/07
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
ČR Trail SP OST 00000
2020-11-07-12020/11/07
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK Foot O SP OM 00000
2020-11-07-12020/11/07
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
VČ, VY Foot O KT 000077 2020-11-01 23:59:5901.11.E
2020-11-07-12020/11/07
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK Foot O KT 00000
2020-11-08-12020/11/08
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
ČR Trail KL OF 00000
2020-12-20-12020/12/20
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
Foot O SP ZL 00000
2020-12-31-12020/12/31
HAV, BFM HAV - OB Havířov
BFM - SKOB Frýdek - Místek
HA, MSK Foot O ET OST 00257257 2020-06-30 23:59:5930.06.E
2021-04-17-12021/04/17
VSP VSP - USK Praha
ČR Foot O NOB MČR 00000
2021-04-18-12021/04/18
VSP VSP - USK Praha
ČR Foot O KT ČP 00000
2021-05-08-12021/05/08
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR Foot O SP ČP 00000
2021-05-08-12021/05/08
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR Foot O ST ČPŠ 00000
2021-05-09-12021/05/09
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR Foot O ST ČPŠ 00000
2021-05-22-12021/05/22
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR Foot O SP MČR 00000
2021-05-23-12021/05/23
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR Foot O ST MČR 00000
2021-05-29-12021/05/29
DKL DKL - KOB Kladno
Č Foot O KT ŽB 00000
2021-05-29-12021/05/29
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, M Foot O KL ČP 00000
2021-05-30-12021/05/30
DKL DKL - KOB Kladno
Č Foot O KL ŽB 00000
2021-05-30-12021/05/30
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, M Foot O KT ČP 00000
2021-06-12-12021/06/12
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR Foot O KT MČR 00000
2021-06-13-12021/06/13
SSU SSU - SK Severka Šumperk
ČR Foot O KT MČR 00000
2021-06-19-12021/06/19
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č Foot O KL ŽB 00000
2021-06-19-12021/06/19
TZL TZL - SKOB Zlín
M Foot O KL ŽB 00000
2021-06-20-12021/06/20
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č Foot O KT ŽB 00000
2021-06-20-12021/06/20
TZL TZL - SKOB Zlín
M Foot O KT ŽB 00000
2021-09-04-12021/09/04
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR, M Foot O KL ČP 00000
2021-09-04-12021/09/04
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č Foot O KT ŽB 00000
2021-09-05-12021/09/05
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR, M Foot O KT ČP 00000
2021-09-05-12021/09/05
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č Foot O KL ŽB 00000
2021-09-11-12021/09/11
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR Foot O SP ČP 00000
2021-09-11-12021/09/11
STH STH - SK Studenec
ČR Foot O ST ČPŠ 00000
2021-09-12-12021/09/12
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR Foot O ST ČPŠ 00000
2021-10-02-12021/10/02
KAM KAM - OK Kamenice
ČR Foot O KL MČR 00000
2021-10-03-12021/10/03
KAM KAM - OK Kamenice
ČR Foot O KL MČR 00000
2021-10-09-12021/10/09
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR Foot O ST MČR 00000
2021-10-10-12021/10/10
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR Foot O DR MČR 00000
Date
Name
Org.
Region
Sport
Dis.
Type
Pers.
E/S/R