Logo
2019    2020    2021    2022    2023    
leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec   Filtr data
1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     Filtr data
Filtr data:  
Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL  
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2021-11-20-120.11.2021
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT ZL 00162162 V
2021-11-20-120.11.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001515
2021-11-20-120.11.2021
PGP PGP - SK Praga
P OB KT ZL 00147147 V
2021-11-20-120.11.2021
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KL ZL 00225225 OPV
2021-11-20-120.11.2021
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB MS OST 00142142 V
2021-11-21-121.11.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000022
2021-11-27-127.11.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL ZL 00000
2021-11-27-127.11.2021
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP ZL 0006767
2021-11-27-127.11.2021
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB DT ZL 00185185 V
2021-11-27-127.11.2021
JJN JJN - Team Jizerky
JE OB KT OST 0005959
2021-11-28-128.11.2021
SOB SOB - SOBSA
StČ OB SC OST 00000
2021-12-01-101.12.2021
SOB SOB - SOBSA
StČ OB SC OST 00000
2021-12-01-101.12.2021
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB NOB OST 0006363
2021-12-03-103.12.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0005757
2021-12-03-103.12.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0009595 2021-12-01 23:59:5901.12.P
2021-12-03-103.12.2021
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB NOB ZL 0002626 2021-12-01 23:59:5901.12.P
2021-12-04-104.12.2021
TJP TJP - TJ Sokol Troja
P, StČ OB DT ZL 0007373 2021-11-30 23:59:5930.11.P
2021-12-04-104.12.2021
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB NOB OST 0002727 2021-12-01 23:59:5901.12.P
2021-12-04-104.12.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
ČR OB S S 00262262
2021-12-05-105.12.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT ZL 0008080 2021-11-30 23:59:5930.11.P
2021-12-05-105.12.2021
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB SC ZL 0003333 2021-12-01 23:59:5901.12.P
2021-12-05-105.12.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP ZL 0004747 2021-12-01 23:59:5501.12.P
2021-12-10-110.12.2021
JJN, JEO JJN - Team Jizerky
JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 0002121 2021-11-30 23:59:0030.11.P
2021-12-11-111.12.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
P OB KL ZL 00114114 2021-12-07 23:59:5907.12.P
2021-12-11-111.12.2021
25D 25D - German O-Team
ČR LOB SP ČP 0004848 2021-12-04 23:59:5904.12.P
2021-12-11-111.12.2021
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB MS OST 000077 2021-12-06 23:59:5906.12.P
2021-12-12-112.12.2021
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL ZL 0003535 2021-12-08 23:00:0008.12.P
2021-12-12-112.12.2021
25D 25D - German O-Team
ČR LOB KT ČP 0004848 2021-12-04 23:59:5904.12.P
2021-12-12-112.12.2021
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 000011 2021-12-05 23:59:5905.12.P
2021-12-18-118.12.2021
PDY PDY - Běhej Poděbrady
StČ OB SP OST 000000 2021-12-11 11:41:2611.12.P
2021-12-18-118.12.2021
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
ČR, JE OB NOB OST 000088 2021-12-16 23:59:5916.12.P
2021-12-19-119.12.2021
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB NOB ZL 00000
2021-12-19-119.12.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB SP ZL 0001616 2021-12-15 14:37:0215.12.P
2021-12-19-119.12.2021
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB SC ZL 000077 2021-12-15 23:59:5915.12.P
2021-12-23-123.12.2021
LIP LIP - SOS Mamuti z Lipovky
OB SC OST 0001818 2021-12-19 23:59:5919.12.P