Date
|
Name
|
Org.
|
Region
|
Sport
|
Dis.
|
Level
|
Pers.
|
E/S/R
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-20-12024/03/20 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
MSK | Foot O | NOB | OST | 0003131 | LR | |
2024-03-21-12024/03/21 |
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
|
VČ | Foot O | SP | OST | 0004040 | R | |
2024-03-22-02024/03/22 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | Foot O | ET | OST | 0005050 | R | |
2024-03-22-12024/03/22 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | Foot O | SP | OST | 0004242 | LR | |
2024-03-23-12024/03/23 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | Foot O | KT | OST | 0005151 | LR | |
2024-03-23-12024/03/23 |
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
|
JE | Foot O | KT | OST | 0007272 | R | |
2024-03-23-12024/03/23 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | Foot O | KL | OŽ | 011651165 | LR | |
2024-03-23-12024/03/23 |
SCP SCP - OK Sparta Praha
|
P, StČ | Foot O | KL | OŽ | 00851851 | LR | |
2024-03-23-12024/03/23 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA | Foot O | KL | OŽ | 00391391 | LR | |
2024-03-23-12024/03/23 |
VTA VTA - SC vebr-sport
|
JČ | Foot O | KT | OM | 00220220 | LR | |
2024-03-23-12024/03/23 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | Foot O | KT | OST | 0004848 | LS | |
2024-03-24-02024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | ET | ET | 017771777 | ||
2024-03-24-12024/03/24 |
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
|
JM | Foot O | KT | OST | 00170170 | R | |
2024-03-24-12024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | ET | ET | 00313313 | ||
2024-03-24-12024/03/24 |
LLI LLI - LOK-o Liberec
|
JE | Foot O | ST | OST | 0002424 | LR | |
2024-03-24-12024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | SP | E | 016151615 | LR | |
2024-03-24-12024/03/24 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA, VA | Foot O | SP | OŽ | 00336336 | LR | |
2024-03-24-12024/03/24 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | Foot O | ST | OF | 00280280 | LR | |
2024-03-24-12024/03/24 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | Foot O | SP | E | 016041604 | LR | |
2024-03-27-12024/03/27 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | Foot O | KT | OST | 00135135 | R | |
2024-03-28-12024/03/28 |
MOV, HAV MOV - SKOB Ostrava
HAV - OB Havířov |
MSK | Foot O | KL | OST | 0005353 | ||
2024-03-29-02024/03/29 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | ET | ET | 00368368 | ||
2024-03-29-02024/03/29 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | ET | ET | 019711971 | ||
2024-03-29-12024/03/29 |
MOV, HAV MOV - SKOB Ostrava
HAV - OB Havířov |
MSK | Foot O | KL | OST | 000000 | ||
2024-03-29-12024/03/29 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | KT | E | 016311631 | LS | |
2024-03-29-12024/03/29 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | SP | E | 00338338 | LS | |
2024-03-30-12024/03/30 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | KL | E | 00387387 | LS | |
2024-03-30-12024/03/30 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-30-12024/03/30 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | NOB | OF | 0008787 | LS | |
2024-03-31-12024/03/31 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | Foot O | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-31-12024/03/31 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | KL | E | 00305305 | LS | |
2024-04-04-12024/04/04 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | MS | OST | 000033 | 2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
|
VA | Foot O | SP | OM | 0006767 | 2024-03-31 23:39:0131.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | SP | OM | 00236236 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
|
JE | Foot O | KT | OŽ | 00188188 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
|
VČ | Foot O | KL | OŽ | 00491491 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
RUZ RUZ - TJ Růžená
|
VY | Foot O | KL | OŽ | 00147147 | 2024-03-31 23:59:0031.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | Foot O | KT | OŽ | 0007878 | 2024-03-29 23:59:5929.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
|
JM | Foot O | KL | OŽ | 0009494 | 2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
|
HA | Foot O | KT | OŽ | 00137137 | 2024-04-02 23:59:5902.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
OOP OOP - TJ Opava
|
MSK | Foot O | SP | OM | 00128128 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | Foot O | KT | OŽ | 00369369 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
|
ČR | Trail | KL | MČR | 0001515 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
|
JE | Foot O | KT | OŽ | 00182182 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | KT | OŽ | 00258258 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | Foot O | SP | OM | 0006060 | 2024-03-29 23:59:5929.03.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | Foot O | NOB | OM | 0006565 | L2024-04-02 10:26:5702.04.E | |
2024-04-06-12024/04/06 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | Foot O | NOB | OM | 0004747 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-07-12024/04/07 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | Foot O | KL | OŽ | 00245245 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-07-12024/04/07 |
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
|
ČR | Trail | TeO | MČR | 0001414 | 2024-03-30 23:59:5930.03.E | |
2024-04-07-12024/04/07 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | Foot O | KT | OŽ | 00337337 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
|
ČR | MTB O | KL | ČP | 0005454 | 2024-04-06 23:59:5906.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
POB POB - Pražská oblast
|
P, StČ | Foot O | SP | OST | 0001717 | 2024-04-09 23:59:5909.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | Foot O | SP | OM | 0003434 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
HLV, GIG HLV - OB Holešov z.s.
GIG - GIGANT Orienteering |
VA | Foot O | KT | OM | 0001212 | 2024-04-08 23:59:5908.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
|
VČ | Foot O | KL | OŽ | 00127127 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
|
JM | Foot O | SP | OM | 0001212 | 2024-04-08 23:59:5908.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | Foot O | SP | OM | 0002323 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | Foot O | SS | OM | 000000 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | Foot O | KT | OŽ | 0003535 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-13-12024/04/13 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
ČR | Foot O | NOB | MČR | 00311311 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-14-12024/04/14 |
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
|
ČR | MTB O | KT | ČP | 0005757 | 2024-04-06 23:59:5906.04.E | |
2024-04-14-12024/04/14 |
VSP VSP - USK Praha
|
P, StČ | Foot O | KL | OST | 0002323 | 2024-04-09 23:59:5909.04.E | |
2024-04-14-12024/04/14 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
ČR, MSK | Foot O | KT | ČP | 00386386 | L2024-04-01 23:59:5901.04.E | |
2024-04-16-12024/04/16 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | SP | R | 000055 | 2024-04-16 00:00:0116.04.E | |
2024-04-18-12024/04/18 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | Foot O | SP | OST | 000000 | ||
2024-04-18-12024/04/18 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | MTB O | S | S | 0001111 | 2024-03-31 23:59:5931.03.E | |
2024-04-18-12024/04/18 |
ASU ASU - Magnus Orienteering
|
HA | Foot O | SP | OST | 000000 | ||
2024-04-18-12024/04/18 |
TUR TUR - OOB TJ Turnov
|
JE | Foot O | SP | OST | 000011 | 2024-04-16 12:00:0016.04.E | |
2024-04-19-02024/04/19 |
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
|
ČR | Foot O | NOB | OST | 000000 | ||
2024-04-19-12024/04/19 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | MTB O | S | S | 0001919 | 2024-04-07 23:59:5907.04.E | |
2024-04-19-12024/04/19 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | MTB O | S | S | 0001313 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-19-12024/04/19 |
CHT CHT - OOB SK Chrast
|
VY | Foot O | KT | OST | 000000 | ||
2024-04-20-02024/04/20 |
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
|
ČR | Foot O | SC | OST | 000000 | ||
2024-04-20-12024/04/20 |
KAM KAM - OK Kamenice
|
JE, P, StČ | Foot O | SP | OM | 00237237 | L2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
STH STH - SK Studenec
|
VČ | Foot O | KT | OŽ | 00115115 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
|
JM | Foot O | KT | OŽ | 0001212 | 2024-04-15 23:59:5915.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
|
MSK | Foot O | KL | OM | 0003434 | 2024-04-15 23:59:5915.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
|
HA | Foot O | KT | OM | 0002626 | L2024-04-14 23:59:0014.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
|
JČ, VY | Foot O | KL | OM | 0002525 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
MAS MAS - OOB Aš
|
ZČ | Foot O | KL | OŽ | 0001616 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
LCE, SPE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
SPE - KOB Sokol Pezinok |
VA | Foot O | SP | OŽ | 000077 | 2024-04-08 23:59:5908.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
|
HA | Foot O | ST | OM | 000000 | 2024-04-14 23:59:0014.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
KAM KAM - OK Kamenice
|
P, StČ | Foot O | SS | OM | 000011 | L2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
KAM KAM - OK Kamenice
|
P, StČ | Foot O | SP | OST | 000000 | L2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-20-12024/04/20 |
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
|
VČ | Foot O | SP | OM | 00108108 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-21-02024/04/21 |
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
|
ČR | Foot O | SC | OST | 000000 | ||
2024-04-21-12024/04/21 |
OAV OAV - Orienteering Adventure
|
Č, ČR, VČ | MTB O | KT | OST | 000000 | 2024-04-17 21:21:2117.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | MTB O | S | S | 000033 | 2024-04-12 23:59:5912.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
MSK, AOV MSK - Moravskoslezský kraj
AOV - OOB TJ Baník Ostrava |
MSK | Foot O | S | OST | 000000 | ||
2024-04-21-12024/04/21 |
AOV, MSK AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK - Moravskoslezský kraj |
MSK | Foot O | S | S | 000077 | 2024-04-14 17:57:4914.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
VCB VCB - OB České Budějovice
|
JČ, VY | Foot O | KT | OŽ | 0001919 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
MAS MAS - OOB Aš
|
ZČ | Foot O | KL | OŽ | 0001212 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf |
JE | Foot O | KT | OŽ | 0005353 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf |
JE | Foot O | KT | OŽ | 0004444 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-21-12024/04/21 |
VCB VCB - OB České Budějovice
|
JČ | Foot O | ST | OF | 000000 | 2024-04-14 23:59:5914.04.E | |
2024-04-23-12024/04/23 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | Foot O | KT | R | 000022 | 2024-04-23 00:01:0123.04.E |