2017    2018    2019    2020    2021   
  leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec  Filtr data
 Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL 
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2019-01-12-112.01.2019
HAN HAN - Hanácká oblast
HA OB S S 11
2019-01-12-112.01.2019
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR LOB SP MČR 421 OPV
2019-01-13-113.01.2019
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR LOB KT ČP 420 OPV
2019-01-19-119.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB SP ČP 371 V
2019-01-19-119.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB SP ČP 339 V
2019-01-20-120.01.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
ČR LOB KT MČR 361 V
2019-01-26-126.01.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR LOB SP ČP 11 V
2019-01-26-126.01.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR LOB SP OF 95 V
2019-01-26-126.01.2019
STC, DKL STC - Středočeská oblast
DKL - KOB Kladno
P, StČ OB S S 20
2019-01-27-127.01.2019
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR LOB KL ČP 346 V
2019-02-15-115.02.2019
VCO VCO - Východočeská oblast
OB S S 28
2019-02-16-116.02.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 41
2019-02-16-116.02.2019
JEO JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 32
2019-03-01-101.03.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB S S 12
2019-03-02-102.03.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB S S 18
2019-03-02-102.03.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KL MČR 318 V
2019-03-03-103.03.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB ST MČR 69 V
2019-03-03-103.03.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB SP ČP 273 V
2019-03-10-110.03.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO OF 27 V
2019-03-15-115.03.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 34
2019-03-15-115.03.2019
KTA, VTA KTA - SK Kotnov Tábor
VTA - SC vebr-sport
OB NOB OM 30 V
2019-03-16-116.03.2019
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 864 OPV
2019-03-22-122.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 211 OPV
2019-03-23-123.03.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 53
2019-03-23-123.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB ST ČPŠ 298 V
2019-03-24-124.03.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP 161 OPV
2019-03-24-124.03.2019
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
JE, P, StČ OB KL 1272 OPV
2019-03-24-124.03.2019
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 1521 OPV
2019-03-29-129.03.2019
JEO JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 16
2019-03-30-130.03.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT OM 384 OPV
2019-03-30-130.03.2019
OTK OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB SP 311 OPV
2019-03-30-130.03.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OM 40 OPV
2019-03-30-130.03.2019
BBM BBM - BETA URSUS Orienteering
JM OB KT 534 V
2019-03-30-130.03.2019
PCB PCB - SKP České Budějovice
OB SP OM 205 V
2019-03-30-130.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB NOB OM 126 OPV
2019-03-30-130.03.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB SP 303 V
2019-03-30-130.03.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB NOB OM 121 V
2019-03-30-130.03.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT OM 720 V
2019-03-30-130.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 459 OPV
2019-03-30-130.03.2019
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 939 OPV
2019-03-31-131.03.2019
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT 966 OPV
2019-03-31-131.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP OF 244 OPV
2019-03-31-131.03.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL ČP 25 V
2019-04-06-106.04.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 1002 OPV
2019-04-06-106.04.2019
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OM 828 OPV
2019-04-06-106.04.2019
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OM 904 OPV
2019-04-06-106.04.2019
CSOS, SKL CSOS - Český svaz orientačních sportů
SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO S S 14
2019-04-06-106.04.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 369 OPV
2019-04-06-106.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 283 OPV
2019-04-06-106.04.2019
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL 473 OPV
2019-04-06-106.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 748 OPV
2019-04-06-106.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB ST OM 64 V
2019-04-07-107.04.2019
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT 957 OPV
2019-04-07-107.04.2019
CSOS, SKL CSOS - Český svaz orientačních sportů
SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO S S 18
2019-04-07-107.04.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL 279 OPV
2019-04-07-107.04.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB SP OM 477 OPV
2019-04-07-107.04.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 678 OPV
2019-04-07-107.04.2019
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
ČR, MSK, VA OB ST ČPŠ 153 V
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB SP 237 OPV
2019-04-13-113.04.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 232 OPV
2019-04-13-113.04.2019
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KT OM 411 V
2019-04-13-113.04.2019
PGP PGP - SK Praga
JE, P, StČ OB ST OM 169 V
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 375 OPV
2019-04-13-113.04.2019
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM 332 OPV
2019-04-13-113.04.2019
OOL OOL - SK Haná orienteering
HA, MSK OB KL OM 527 V
2019-04-13-113.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB NOB MČR 480 OPV
2019-04-14-114.04.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR, VČ OB KT ČP 1424 OPV
2019-04-19-019.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 1718 V
2019-04-19-119.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 1512 OPV
2019-04-20-120.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 1509 OPV
2019-04-21-121.04.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 1449 OPV
2019-04-27-127.04.2019
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB KT OM 820 OPV
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 249 V
2019-04-27-127.04.2019
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KL 259 V
2019-04-27-127.04.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM 319 V
2019-04-27-127.04.2019
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 197 OPV
2019-04-27-127.04.2019
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
MSK OB KT OM 248 V
2019-04-27-127.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 235 OPV
2019-04-28-128.04.2019
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 896 V
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB SP OM 248 OPV
2019-04-28-128.04.2019
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB ST OF 29 V
2019-04-28-128.04.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT 480 OPV
2019-04-28-128.04.2019
MAS MAS - KČT Aš
OB KL 204 OPV
2019-04-28-128.04.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KL OM 707 OPV
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP OM 421 OPV
2019-04-28-128.04.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ST OM 55 V
2019-05-01-101.05.2019
STH STH - SK Studenec
OB KL 946 OPV
2019-05-01-101.05.2019
SPC SPC - SPORTICUS team
P, StČ OB SP 1181 V
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 275 OPV
2019-05-01-101.05.2019
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB SP OM 212 OPV
2019-05-04-104.05.2019
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL OM 840 OPV
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 453 OPV
2019-05-04-104.05.2019
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 413 OPV
2019-05-04-104.05.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT OM 363 V
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO MS ČP 491 V
2019-05-04-104.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KT ČP 459 V
2019-05-05-105.05.2019
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KL ČP 480 V
2019-05-08-108.05.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 469 V
2019-05-08-108.05.2019
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OM 1241 OPV
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 169 V
2019-05-11-111.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 141 V
2019-05-11-111.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 819 V
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA OB SP ČP 1282 V
2019-05-11-111.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR, HA, VY OB ST ČPŠ 365 V
2019-05-12-112.05.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 170 V
2019-05-12-112.05.2019
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT 934 OPV
2019-05-12-112.05.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
ČR OB ST ČPŠ 347 V
2019-05-18-018.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL ET ČP 50
2019-05-18-118.05.2019
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB KT 456 OPV
2019-05-18-118.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO MČR 34 V
2019-05-18-118.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO MČR 25 V
2019-05-18-118.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB SP MČR 964 OPV
2019-05-19-119.05.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL MČR 46 V
2019-05-19-119.05.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST MČR 128 V
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP 892 OPV
2019-05-25-125.05.2019
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP 716 OPV
2019-05-25-125.05.2019
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KL 377 V
2019-05-25-125.05.2019
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KL 1028 OPV
2019-05-25-125.05.2019
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 199 OPV
2019-05-25-125.05.2019
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT OM 391 OPV
2019-05-25-125.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT OM 302 OPV
2019-05-25-125.05.2019
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
HA OB KT 354 OPV
2019-05-26-126.05.2019
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 291 OPV
2019-05-26-126.05.2019
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 656 OPV
2019-06-01-101.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KL ŽB 538 OPV
2019-06-01-101.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, JM, M OB KL ŽB 947 OPV
2019-06-01-101.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KL ČP 1906 OPV
2019-06-01-101.06.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR MTBO KT MČR 373 V
2019-06-02-102.06.2019
SJI SJI - OK Jihlava
Č, VY OB KT ŽB 581 OPV
2019-06-02-102.06.2019
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA, M OB KT ŽB 809 OPV
2019-06-02-102.06.2019
DKP, DOK DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Č, ČR, JE OB KT ČP 1973 OPV
2019-06-02-102.06.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
ČR MTBO KL ČP 381 V
2019-06-05-105.06.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB ST OM 61 V
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB SP 737 OPV
2019-06-08-108.06.2019
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB ST OM 183 V
2019-06-08-108.06.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KL OM 239 OPV
2019-06-08-108.06.2019
OSN, PBM OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
JM, VY OB KL OM 618 OPV
2019-06-08-108.06.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL ST MČR 15 V
2019-06-08-108.06.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 21 V
2019-06-08-108.06.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL OM 236 V
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT 198 V
2019-06-08-108.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB SP 176 OPV
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT 487 OPV
2019-06-08-108.06.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ST OM 49 V
2019-06-09-109.06.2019
LME LME - SK Los Mělník
P, StČ OB KT 893 V
2019-06-09-109.06.2019
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 223 V
2019-06-15-115.06.2019
MLA, DCH MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Č OB KT ŽB 980 OPV
2019-06-15-115.06.2019
VBM, BBM VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Č, JM, M OB KL ŽB 1145 OPV
2019-06-16-116.06.2019
MLA, DCH MLA - MLOK Mariánské Lázně
DCH - Radioelektronika Cheb
Č, ZČ OB KL ŽB 867 OPV
2019-06-16-116.06.2019
VBM, BBM VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Č, M OB KT ŽB 918 OPV
2019-06-22-122.06.2019
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
ČR OB KT MČR 1438 OPV
2019-06-22-122.06.2019
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KT ČP 312 V
2019-06-23-123.06.2019
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
ČR OB KT MČR 1365 OPV
2019-06-23-123.06.2019
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KL ČP 312 V
2019-06-25-125.06.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB SP OF 97 V
2019-06-26-126.06.2019
JMO JMO - Jihomoravská oblast
JM OB ST OM 58 V
2019-06-26-126.06.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR OB KT OF 78 V
2019-06-28-028.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB ET ET 602 V
2019-06-28-128.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB SP E 537 OPV
2019-06-29-129.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB KL E 566 OPV
2019-06-30-130.06.2019
KON KON - KOB Konice
HA OB KL E 528 OPV
2019-07-03-003.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO ET ET 777 V
2019-07-04-104.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KT E 568 V
2019-07-05-005.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB ET ET 356 V
2019-07-05-105.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL E 339 V
2019-07-05-105.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SP ČP 683 V
2019-07-06-106.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT E 342 V
2019-07-06-106.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KT ČP 707 V
2019-07-07-107.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KL ČP 671 V
2019-07-07-107.07.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL E 331 V
2019-07-08-108.07.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SC E 758 V
2019-07-12-012.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 1430 V
2019-07-12-112.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 1303 OPV
2019-07-13-113.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 1311 OPV
2019-07-14-114.07.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 1250 OPV
2019-07-19-019.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 554 V
2019-07-19-119.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 482 OPV
2019-07-20-120.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 548 V
2019-07-20-120.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB SP E 511 V
2019-07-21-121.07.2019
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 490 V
2019-07-24-024.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ET 1087
2019-07-24-124.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 1555 OPV
2019-07-25-125.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 1560 OPV
2019-07-26-126.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 1567 OPV
2019-07-27-127.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 1586 OPV
2019-07-28-128.07.2019
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 1489 OPV
2019-08-02-002.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB ET ET
2019-08-02-102.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB SP E
2019-08-03-103.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KL E
2019-08-03-103.08.2019
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL OF 708 V
2019-08-03-103.08.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 29
2019-08-04-104.08.2019
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT E
2019-08-04-104.08.2019
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KT OF 696 V
2019-08-07-007.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB ET ET 833 V
2019-08-07-107.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 692 OPV
2019-08-07-107.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB NOB OF 109 V
2019-08-08-108.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 733 OPV
2019-08-09-109.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 742 OPV
2019-08-10-110.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 809 OPV
2019-08-11-111.08.2019
SKL SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO ET OF 27
2019-08-11-111.08.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 710 OPV
2019-08-16-016.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 985 V
2019-08-16-116.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 945 OPV
2019-08-17-117.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E 950 OPV
2019-08-18-118.08.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 926 OPV
2019-08-18-118.08.2019
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OF
2019-08-23-123.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 1338 V
2019-08-23-123.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 1419 V
2019-08-24-124.08.2019
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KT ČP 140 V
2019-08-24-124.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 1339 V
2019-08-24-124.08.2019
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL 216 V
2019-08-25-125.08.2019
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KL ČP 135 V
2019-08-25-125.08.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 1323 V
2019-08-25-125.08.2019
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KT 202 V
2019-08-30-030.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET 590 V
2019-08-30-030.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 428 V
2019-08-30-030.08.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB ET ET 862 V
2019-08-30-130.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E 529 OPV
2019-08-30-130.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 296 OPV
2019-08-30-130.08.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT E 1066 OPV
2019-08-31-131.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 545 OPV
2019-08-31-131.08.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 377 OPV
2019-08-31-131.08.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL E 1119 OPV
2019-08-31-131.08.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP OF 154 OPV
2019-09-01-101.09.2019
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 506 OPV
2019-09-01-101.09.2019
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB MS E 311 OPV
2019-09-01-101.09.2019
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL E 1050 OPV
2019-09-07-107.09.2019
SKL, DKL SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
ČR MTBO SP MČR 313 V
2019-09-07-107.09.2019
SKL, DKL SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
ČR MTBO ST MČR 75 V
2019-09-07-107.09.2019
KAM KAM - OK Kamenice
Č OB KL ŽB 972 OPV
2019-09-07-107.09.2019
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Č, VČ, VY OB KL ŽB 987 OPV
2019-09-07-107.09.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KL ČP 1049 OPV
2019-09-08-108.09.2019
SKL, DKL SKL - SMS Team Kladno
DKL - KOB Kladno
ČR MTBO KT ČP 318 V
2019-09-08-108.09.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL OF 21 V
2019-09-08-108.09.2019
KAM KAM - OK Kamenice
Č OB KT ŽB 1074 OPV
2019-09-08-108.09.2019
CHC CHC - K.O.B. Choceň
Č, VČ, VY OB KT ŽB 993 OPV
2019-09-08-108.09.2019
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KT ČP 1019 OPV
2019-09-08-108.09.2019
OAV OAV - Orienteering Adventure
Č, ČR TRAIL TeO ČP 21 V
2019-09-14-114.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR MTBO KT ČP 387 V
2019-09-14-114.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR MTBO SP ČP 327 V
2019-09-14-114.09.2019
VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
OB KT 621 OPV
2019-09-14-114.09.2019
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
HA, JM OB KT 650 V
2019-09-14-114.09.2019
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK, VA OB KT 417 V
2019-09-14-114.09.2019
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR OB SP ČP 988 OPV
2019-09-14-114.09.2019
TUR TUR - OOB TJ Turnov
ČR OB ST ČPŠ 324 V
2019-09-15-115.09.2019
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR MTBO KL MČR 382 V
2019-09-15-115.09.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 67
2019-09-15-115.09.2019
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
ČR OB ST ČPŠ 325 V
2019-09-21-121.09.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KL MČR 1266 OPV
2019-09-22-122.09.2019
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KL MČR 1203 OPV
2019-09-28-128.09.2019
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR MTBO KT ČP 248 V
2019-09-28-128.09.2019
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
HA, VČ OB KL 958 OPV
2019-09-28-128.09.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP 246 V
2019-09-28-128.09.2019
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 248 V
2019-09-28-128.09.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL 428 V
2019-09-28-128.09.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 219 V
2019-09-28-128.09.2019
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB SP 514 OPV
2019-09-28-128.09.2019
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KT 394 OPV
2019-09-28-128.09.2019
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT 266 OPV
2019-09-28-128.09.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 714 V
2019-09-28-128.09.2019
DOK DOK - OK Doksy
JE OB SP OF 295 V
2019-09-28-128.09.2019
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL
2019-09-29-129.09.2019
EKP, PVD EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
ČR MTBO KL ČP 241 V
2019-09-29-129.09.2019
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 176 V
2019-09-29-129.09.2019
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL 912 OPV
2019-09-29-129.09.2019
SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL 257 V
2019-09-29-129.09.2019
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL 319 OPV
2019-09-29-129.09.2019
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL 283 OPV
2019-09-29-129.09.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP 336 V
2019-09-29-129.09.2019
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP 325 V
2019-10-05-105.10.2019
PGP PGP - SK Praga
ČR OB ST MČR 604 V
2019-10-06-106.10.2019
PGP PGP - SK Praga
ČR OB DR MČR 310 V
2019-10-12-112.10.2019
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 985 OPV
2019-10-12-112.10.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO KT ČP 294 V
2019-10-12-112.10.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO SP ČP 294 V
2019-10-12-112.10.2019
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 273 V
2019-10-12-112.10.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 18
2019-10-12-112.10.2019
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 414 V
2019-10-12-112.10.2019
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 450 V
2019-10-12-112.10.2019
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB KT 824 V
2019-10-12-112.10.2019
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 258 V
2019-10-12-112.10.2019
51P, BFM 51P - UKS Sparta Czyżowice
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 270 V
2019-10-12-112.10.2019
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KL 265 V
2019-10-12-112.10.2019
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KT 208 V
2019-10-12-112.10.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB NOB OM 60 OPV
2019-10-12-112.10.2019
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP 447 OPV
2019-10-13-113.10.2019
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO DR MČR 60 V
2019-10-13-113.10.2019
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL OF 422 V
2019-10-13-113.10.2019
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 22
2019-10-13-113.10.2019
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KL 815 V
2019-10-13-113.10.2019
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB SP 186 OPV
2019-10-19-119.10.2019
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KL 868 OPV
2019-10-19-119.10.2019
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 559 OPV
2019-10-19-119.10.2019
JES JES - OK Rakovník
P, StČ, ZČ OB KT 1035 V
2019-10-19-119.10.2019
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB KL 19
2019-10-19-119.10.2019
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 471 V
2019-10-19-119.10.2019
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 440 V
2019-10-19-119.10.2019
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF 65 V
2019-10-20-120.10.2019
MKP, KNC MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
P, StČ OB SP 789 V
2019-10-20-120.10.2019
JES JES - OK Rakovník
OB KT 248 V
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V