Logo
2019    2020    2021    2022    2023    
leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec   Filtr data
1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     Filtr data
Filtr data:  
Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL  
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2021-01-22-122.01.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0003030
2021-01-30-130.01.2021
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB ST MČR 000000
2021-01-30-130.01.2021
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB SP MČR 00130130 OPV
2021-01-31-131.01.2021
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KL ČP 00123123 OPV
2021-02-20-120.02.2021
CSOS, SHK CSOS - Český svaz orientačních sportů
SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB S S 0002424
2021-02-20-120.02.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB KT MČR 000000
2021-02-21-121.02.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB KT ČP 00000
2021-03-06-106.03.2021
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
ČR LOB KL MČR 0003838
2021-03-07-107.03.2021
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
ČR LOB KT ČP 0003434
2021-03-13-113.03.2021
25D 25D - German O-Team
ČR LOB KT ČP 00000
2021-03-13-113.03.2021
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00000
2021-03-13-113.03.2021
POB POB - Pražská oblast
JČ, P, StČ, ZČ OB S S 0004848
2021-03-14-114.03.2021
25D 25D - German O-Team
ČR LOB KL ČP 00000
2021-03-20-120.03.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-03-21-121.03.2021
LME LME - SK Los Mělník
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-03-21-121.03.2021
LME LME - SK Los Mělník
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-03-27-127.03.2021
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-03-27-127.03.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-03-27-127.03.2021
KTA KTA - SK Kotnov Tábor
OB NOB OM 00000
2021-03-27-127.03.2021
SIT SIT - OK SILESIA
MSK OB NOB OM 00000
2021-03-27-127.03.2021
HLV HLV - KČT - OB Holešov
VA OB KL 00000
2021-03-27-127.03.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 00000
2021-03-27-127.03.2021
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KT 00000
2021-04-02-002.04.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 00601601
2021-04-02-102.04.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2021-04-03-103.04.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KT E 00000
2021-04-04-104.04.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2021-04-09-109.04.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB NOB OM 00000
2021-04-09-109.04.2021
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB NOB OM 00000
2021-04-09-109.04.2021
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB NOB OM 00000
2021-04-10-110.04.2021
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OM 00000
2021-04-10-110.04.2021
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP 00000
2021-04-10-110.04.2021
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP 00000
2021-04-10-110.04.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT 00000
2021-04-10-110.04.2021
STA STA - OK Střelka
VY OB NOB 000000
2021-04-11-111.04.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP OM 00000
2021-04-18-118.04.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT 00000
2021-04-24-124.04.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB KL 000000
2021-04-24-124.04.2021
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OM 00000
2021-04-24-124.04.2021
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB SP 00000
2021-04-24-124.04.2021
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP 00000
2021-04-24-124.04.2021
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KL 00000
2021-04-24-124.04.2021
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 00000
2021-04-25-125.04.2021
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB SP OM 00000
2021-05-01-101.05.2021
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT OM 00000
2021-05-01-101.05.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB SP OM 00000
2021-05-01-101.05.2021
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OM 00000
2021-05-01-101.05.2021
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB ST OM 00000
2021-05-01-101.05.2021
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KL 00000
2021-05-01-101.05.2021
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KL OM 0004141
2021-05-02-102.05.2021
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OF 00000
2021-05-02-102.05.2021
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB KT OM 00000
2021-05-07-007.05.2021
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO ET ET 000011
2021-05-08-108.05.2021
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-05-08-108.05.2021
CST CST - OB Strakonice
OB KL OM 00000
2021-05-08-108.05.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KL 00000
2021-05-08-108.05.2021
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB KT OM 000000
2021-05-08-108.05.2021
SJI SJI - OK Jihlava
ČR, VA, VY OB ST ČPŠ 00000
2021-05-08-108.05.2021
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB SP ČP 00392392 OPV
2021-05-09-109.05.2021
23H 23H - MTBO-HUN
ČR MTBO KL ČP 00000
2021-05-09-109.05.2021
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB ST ČPŠ 00000
2021-05-09-109.05.2021
SJI SJI - OK Jihlava
ČR OB KT ČP 00390390 OPV
2021-05-15-115.05.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB KT OM 00000
2021-05-15-115.05.2021
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KT OM 00000
2021-05-15-115.05.2021
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB SP 00000
2021-05-15-115.05.2021
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB SP 0006666
2021-05-15-115.05.2021
VSP VSP - USK Praha
P OB KL 000000
2021-05-15-115.05.2021
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 00000
2021-05-15-115.05.2021
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB KT 00222222
2021-05-16-116.05.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ST OM 00000
2021-05-16-116.05.2021
SKV SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
OB KL 00000
2021-05-16-116.05.2021
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KL 00000
2021-05-16-116.05.2021
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT 0004949
2021-05-22-122.05.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 00000
2021-05-22-122.05.2021
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT 00000
2021-05-22-122.05.2021
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 00000
2021-05-22-122.05.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB SP MČR 00405405 OPV
2021-05-23-123.05.2021
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP 00000
2021-05-23-123.05.2021
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OM 000000
2021-05-23-123.05.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB ST MČR 00300300 V
2021-05-23-123.05.2021
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00000
2021-05-29-129.05.2021
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR OB KT ČP 00000
2021-05-29-129.05.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ OB KL ŽB 00672672 OPV
2021-05-30-130.05.2021
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, JE OB KT ŽB 00691691 OPV
2021-05-30-130.05.2021
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
Č, ČR OB KL ČP 00000
2021-05-30-130.05.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Č, VČ OB KT ŽB 00631631 OPV
2021-06-05-105.06.2021
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO SP MČR 00000
2021-06-05-105.06.2021
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-06-05-105.06.2021
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL OM 00000
2021-06-05-105.06.2021
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT OM 00000
2021-06-05-105.06.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL OM 00529529 OPV
2021-06-05-105.06.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL 00625625 V
2021-06-05-105.06.2021
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL OM 00343343 OPV
2021-06-05-105.06.2021
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KL OM 00271271 OPV
2021-06-05-105.06.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB SP OM 00000
2021-06-05-105.06.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT 00250250 OPV
2021-06-05-105.06.2021
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KT 00656656 V
2021-06-05-105.06.2021
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 00204204 OPV
2021-06-06-106.06.2021
JIL JIL - OK Jilemnice
ČR MTBO ST MČR 00000
2021-06-06-106.06.2021
SIT SIT - OK SILESIA
MSK OB SP 00000
2021-06-06-106.06.2021
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB ST OM 00000
2021-06-06-106.06.2021
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB KT 00317317 V
2021-06-06-106.06.2021
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL OM 00230230 OPV
2021-06-06-106.06.2021
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB KT 00470470 V
2021-06-12-112.06.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
TRAIL KL ČP 0003434 V
2021-06-12-112.06.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT OM 00250250 V
2021-06-12-112.06.2021
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL OM 00210210 V
2021-06-12-112.06.2021
OTK, GIG OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
GIG - GIGANT Orienteering
VA OB KT 00181181 V
2021-06-12-112.06.2021
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KT 00513513 V
2021-06-12-112.06.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO MČR 0003333 V
2021-06-12-112.06.2021
SSU, ASU SSU - SK Severka Šumperk
ASU - Magnus Orienteering
ČR OB KT MČR 00472472 V
2021-06-12-112.06.2021
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB SP OM 00159159 V
2021-06-13-113.06.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 0003535
2021-06-13-113.06.2021
AOV, LOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
LOV - lepus.cz
MSK OB SC 00174174
2021-06-13-113.06.2021
ZAM ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
OB KL 00623623 S
2021-06-13-113.06.2021
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB SP OM 00179179 S
2021-06-13-113.06.2021
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB SP 00478478 S
2021-06-13-113.06.2021
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KL OM 00293293 S
2021-06-13-113.06.2021
SSU, ASU SSU - SK Severka Šumperk
ASU - Magnus Orienteering
ČR OB KL ČP 00454454 S
2021-06-19-119.06.2021
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č OB KT ŽB 00469469 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-19-119.06.2021
SLA SLA - SKOB Slaný
Č, P, StČ OB KT ŽB 00613613 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-19-119.06.2021
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KT ŽB 00573573 2021-06-14 15:12:0814.06.P
2021-06-20-120.06.2021
OPI, DKP OPI - Orientační sporty Písek
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Č OB KL ŽB 00447447 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-20-120.06.2021
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KL ŽB 00523523 2021-06-14 15:12:0814.06.P
2021-06-20-120.06.2021
SLA SLA - SKOB Slaný
Č, P, StČ OB KL ŽB 00550550 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-23-123.06.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB ST OM 00000
2021-06-25-025.06.2021
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 00165165 2021-06-17 23:59:5917.06.P
2021-06-25-125.06.2021
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
ČR OB SP VET 00282282 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-25-125.06.2021
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP OM 00000
2021-06-26-126.06.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KT 0001111 2021-06-21 23:59:5921.06.P
2021-06-26-126.06.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL OM 00259259 2021-06-20 23:59:5920.06.P
2021-06-26-126.06.2021
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT 00127127 2021-06-21 23:59:5921.06.P
2021-06-26-126.06.2021
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
ČR OB KL VET 00327327 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-26-126.06.2021
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 00000
2021-06-27-127.06.2021
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KL OM 00105105 2021-06-21 23:59:5921.06.P
2021-06-27-127.06.2021
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
ČR OB KT VET 00352352 2021-06-13 23:59:5913.06.P
2021-06-27-127.06.2021
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT 00000
2021-07-02-002.07.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO ET ET 00421421 2021-06-20 23:59:5920.06.P
2021-07-03-003.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 024132413
2021-07-03-103.07.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO SP ČP 00000
2021-07-03-103.07.2021
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL KL MČR 00000
2021-07-04-104.07.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KL ČP 00000
2021-07-04-104.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 00000
2021-07-04-104.07.2021
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-07-05-105.07.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-07-05-105.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 00000
2021-07-06-106.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT E 00000
2021-07-07-107.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB SP E 00000
2021-07-08-108.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KL E 00000
2021-07-09-109.07.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB KT E 00000
2021-07-16-016.07.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 00179179 2021-06-30 23:59:5930.06.P
2021-07-16-016.07.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 00950950 2021-06-30 23:59:5930.06.P
2021-07-16-116.07.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2021-07-16-116.07.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 00000
2021-07-17-117.07.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2021-07-17-117.07.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2021-07-17-117.07.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2021-07-18-118.07.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 00000
2021-07-18-118.07.2021
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2021-07-21-021.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ET 015001500 2021-06-30 23:59:5930.06.P
2021-07-21-121.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 00000
2021-07-22-122.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 00000
2021-07-23-123.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 00000
2021-07-24-124.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT E 00000
2021-07-25-125.07.2021
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL E 00000
2021-07-25-125.07.2021
CSOS, SKL CSOS - Český svaz orientačních sportů
SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO S OF 0002727 2021-06-20 15:45:3620.06.P
2021-07-30-030.07.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 00637637 2021-06-28 23:59:5928.06.P
2021-07-30-130.07.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2021-07-31-131.07.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2021-07-31-131.07.2021
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KT ČP 000011 2021-07-23 23:59:5923.07.P
2021-08-01-101.08.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 00000
2021-08-01-101.08.2021
39A 39A - Austria MTBO Team
ČR MTBO KL ČP 000011 2021-07-23 23:59:5923.07.P
2021-08-06-006.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB ET ET 00560560 2021-07-25 23:59:5925.07.P
2021-08-06-006.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB ET ET 0001313 2021-07-11 23:59:5911.07.P
2021-08-06-106.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00000
2021-08-06-106.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00000
2021-08-06-106.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP E 00000
2021-08-07-107.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KT E 00000
2021-08-07-107.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB SP E 00000
2021-08-07-107.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL E 00000
2021-08-08-108.08.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL E 00000
2021-08-08-108.08.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KT E 00000
2021-08-13-013.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 00765765 2021-06-30 23:59:5930.06.P
2021-08-13-113.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2021-08-14-114.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E 00000
2021-08-15-115.08.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2021-08-20-020.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 00000
2021-08-20-120.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2021-08-21-121.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 00000
2021-08-21-121.08.2021
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KL 00000
2021-08-21-121.08.2021
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO KT ČP 0002828
2021-08-22-122.08.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2021-08-22-122.08.2021
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KT 00000
2021-08-22-122.08.2021
JES JES - OK Rakovník
ČR MTBO KL ČP 0002525
2021-08-23-123.08.2021
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 00000
2021-08-27-027.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB ET ET 00423423 2021-07-25 23:59:5925.07.P
2021-08-27-027.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET 00244244 2021-07-17 23:59:5917.07.P
2021-08-27-027.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 0001515 2021-08-09 23:59:5909.08.P
2021-08-27-127.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT E 00000
2021-08-27-127.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 00000
2021-08-27-127.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E 00000
2021-08-28-128.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 00000
2021-08-28-128.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL 00000
2021-08-28-128.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00000
2021-08-29-129.08.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KL E 00000
2021-08-29-129.08.2021
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL 00000
2021-08-29-129.08.2021
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00000
2021-09-04-104.09.2021
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-09-04-104.09.2021
ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno
JM OB KL 00000
2021-09-04-104.09.2021
STH STH - SK Studenec
Č, VČ OB KT ŽB 00000
2021-09-04-104.09.2021
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KL ŽB 00000
2021-09-04-104.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KL ČP 00000
2021-09-04-104.09.2021
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB SP 00000
2021-09-05-105.09.2021
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
ČR MTBO KL ČP 00000
2021-09-05-105.09.2021
STH STH - SK Studenec
Č, VČ OB KL ŽB 00000
2021-09-05-105.09.2021
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Č OB KT ŽB 00000
2021-09-05-105.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KT ČP 00000
2021-09-06-106.09.2021
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP OF 00000
2021-09-07-107.09.2021
JPV, UOL JPV - Oddíl OS SK Prostějov
UOL - SOB Olomouc
HA OB KT OF 00000
2021-09-08-108.09.2021
PGP PGP - SK Praga
P OB SP OF 00000
2021-09-11-111.09.2021
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-09-11-111.09.2021
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KL ŽB 0002020 2021-09-02 23:59:5902.09.P
2021-09-11-111.09.2021
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00000
2021-09-11-111.09.2021
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB SP 00000
2021-09-12-112.09.2021
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KL 00000
2021-09-12-112.09.2021
KRL KRL - Kometa Kralovice
OB KL 00000
2021-09-12-112.09.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-09-12-112.09.2021
MOV MOV - SKOB Ostrava
M, MSK OB KT ŽB 0001515 2021-09-02 23:59:5902.09.P
2021-09-12-112.09.2021
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KL 00000
2021-09-18-118.09.2021
KAM KAM - OK Kamenice
ČR OB KL MČR 00000
2021-09-18-118.09.2021
TSU, ABR TSU - LKT 80 Šumperk
ABR - A-team NOVO Bruntál
ČR MTBO KT MČR 00000
2021-09-18-118.09.2021
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
ČR OB KL MČR 00000
2021-09-19-119.09.2021
KAM KAM - OK Kamenice
ČR OB KL MČR 00000
2021-09-19-119.09.2021
TSU, ABR TSU - LKT 80 Šumperk
ABR - A-team NOVO Bruntál
ČR MTBO KL MČR 00000
2021-09-19-119.09.2021
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL 00000
2021-09-19-119.09.2021
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KT 00000
2021-09-25-125.09.2021
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB KT 00000
2021-09-25-125.09.2021
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
ČR OB SP ČP 00000 9999
2021-09-25-125.09.2021
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL 00000
2021-09-25-125.09.2021
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 00000
2021-09-25-125.09.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB ST ČPŠ 00000 9999
2021-09-26-126.09.2021
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
ČR OB ST ČPŠ 00000 9999
2021-09-28-128.09.2021
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KT 00000 9999
2021-09-28-128.09.2021
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB KT OM 00000
2021-09-28-128.09.2021
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB SP OM 00000
2021-09-28-128.09.2021
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB KL 00000
2021-09-28-128.09.2021
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
P, StČ OB SP 00000
2021-10-02-102.10.2021
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, M OB KL ŽB 00000
2021-10-02-102.10.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR MTBO SP ČP 00000
2021-10-02-102.10.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR MTBO KT ČP 00000
2021-10-02-102.10.2021
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
HA OB ST OF 00000
2021-10-02-102.10.2021
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
VA OB KT 00000
2021-10-02-102.10.2021
DKL DKL - KOB Kladno
P, StČ OB KL 00000
2021-10-02-102.10.2021
STA STA - OK Střelka
VY OB KL 00000
2021-10-03-103.10.2021
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KT 00000
2021-10-03-103.10.2021
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB KL 00000
2021-10-03-103.10.2021
VSP VSP - USK Praha
ČR MTBO DR MČR 00000
2021-10-03-103.10.2021
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM, M OB KT ŽB 00000
2021-10-03-103.10.2021
KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KT 00000
2021-10-03-103.10.2021
KRN KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB SP 00000
2021-10-03-103.10.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KT 00000
2021-10-03-103.10.2021
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB KT 00000
2021-10-09-109.10.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-10-09-109.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB ST VET 00000
2021-10-09-109.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB ST MČR 00000
2021-10-10-110.10.2021
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-10-10-110.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB KL VET 00000
2021-10-10-110.10.2021
AOP AOP - Orientační Běh Opava
ČR OB DR MČR 00000
2021-10-16-116.10.2021
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2021-10-16-116.10.2021
LIT LIT - KOB Litvínov
JE OB SP 00000
2021-10-16-116.10.2021
ABM ABM - KOB ALFA Brno
JM, VA OB KL 00000
2021-10-16-116.10.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL KL ČP 00000
2021-10-16-116.10.2021
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 00000
2021-10-16-116.10.2021
PVD PVD - OOB TJ Sokol Pražák
OB KL 00000
2021-10-16-116.10.2021
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KT 00000
2021-10-16-116.10.2021
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL 00000
2021-10-16-116.10.2021
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KT 00000
2021-10-16-116.10.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB NOB VET 00000 9999
2021-10-16-116.10.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB NOB MČR 00000 9999
2021-10-17-117.10.2021
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2021-10-17-117.10.2021
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR OB KT ČP 00000 9999
2021-10-17-117.10.2021
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB KL 00000
2021-10-23-123.10.2021
ZCO ZCO - Západočeská oblast
OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
CHC CHC - K.O.B. Choceň
OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KL 00000
2021-10-23-123.10.2021
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
RIC RIC - OB Říčany
P, StČ OB KT 00000
2021-10-23-123.10.2021
TTR TTR - OOB Třebíč
VY OB KT 00000