Logo
2020    2021    2022    2023    2024    
leden   únor   březen   duben   květen   červen   červenec   srpen   září   říjen   listopad   prosinec   Filtr data
1     2     3     4     5     6     7     8     9     10     11     12     Filtr data
Filtr data:  
Vše   OB   LOB   MTBO   TRAIL  
Datum
Název
Poř.
Region
Sport
Dis.
Typ
Záv.
P/S/V
2022-01-01-101.01.2022
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL KL MČR 00000
2022-01-01-101.01.2022
SOB SOB - SOBSA
StČ OB SC OST 00000
2022-01-02-102.01.2022
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT ZL 00132132 V
2022-01-02-102.01.2022
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB NOB ZL 0002727 V
2022-01-05-105.01.2022
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB NOB OST 0004545 V
2022-01-08-108.01.2022
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB SP ZL 00213213 V
2022-01-08-108.01.2022
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT OST 00156156 OPV
2022-01-08-108.01.2022
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB KL OST 0004040 V
2022-01-09-109.01.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0004949
2022-01-09-109.01.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB SP ZL 00257257 V
2022-01-09-109.01.2022
LPM LPM - OK Lokomotiva Plzeň
OB KL ZL 0007979 OPV
2022-01-09-109.01.2022
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB SP ZL 00226226 V
2022-01-15-115.01.2022
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KL ZL 00186186 OPV
2022-01-16-116.01.2022
BOR, RUM BOR - OK Jiskra Nový Bor
RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SC ZL 0006868 V
2022-01-19-119.01.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB NOB OST 0002020 V
2022-01-22-122.01.2022
UKS, LTP UKS - Ústecký krajský svaz
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB S S 0001414
2022-01-22-122.01.2022
DCE DCE - KOB Dobřichovice
P, StČ OB DT ZL 00104104 V
2022-01-22-122.01.2022
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
ČR, JM OB DR ZL 00374374 V
2022-01-23-123.01.2022
VCO, SHK VCO - Východočeská oblast
SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB S S 0002424
2022-01-23-123.01.2022
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB SP ZL 00251251 V
2022-01-23-123.01.2022
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KT ZL 00105105 V
2022-01-27-127.01.2022
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB SP OST 0003232 V
2022-01-27-127.01.2022
TAP TAP - KOB Tretra Praha
P OB NOB ZL 00000
2022-01-29-129.01.2022
RBK RBK - SK Radioklub Blansko
JM OB SP OST 00167167 V
2022-01-30-130.01.2022
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB SC OST 00128128 V
2022-02-02-102.02.2022
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB NOB OST 0004949 V
2022-02-05-105.02.2022
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
ČR LOB KL MČR 00275275 OPV
2022-02-06-106.02.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0001414
2022-02-06-106.02.2022
ZLH ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
ČR LOB KT ČP 00280280 OPV
2022-02-12-112.02.2022
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT ZL 00135135 V
2022-02-12-112.02.2022
ZAK ZAK - OK Netopýr Zákupy
P, StČ, ZČ OB KL ZL 0009595
2022-02-12-112.02.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002626
2022-02-13-113.02.2022
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB KL OST 0006262 V
2022-02-19-119.02.2022
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB ST MČR 0007171
2022-02-19-119.02.2022
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT ZL 0009999 V
2022-02-19-119.02.2022
MBM MBM - O-mikron
JM OB SP ZL 00191191 OPV
2022-02-19-119.02.2022
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB SP MČR 00264264 V
2022-02-20-120.02.2022
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
ČR LOB KL ČP 00242242 V
2022-02-20-120.02.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000044
2022-02-20-120.02.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KT ZL 00282282 V
2022-02-20-120.02.2022
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
HA OB SP OST 00135135 V
2022-02-26-126.02.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB KL ZL 00276276 OPV
2022-02-26-126.02.2022
LOV LOV - lepus.cz
M, MSK OB KT ZL 0009494 V
2022-02-26-126.02.2022
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KL OST 0006565 V
2022-02-26-126.02.2022
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB SP ČP 00317317 V
2022-02-27-127.02.2022
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
ČR LOB KT MČR 00354354 V
2022-02-27-127.02.2022
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KT ZL 00254254 V
2022-02-27-127.02.2022
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB KL OST 00179179 V
2022-02-27-127.02.2022
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL OST 00247247 V
2022-02-28-028.02.2022
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB ET OST 000011
2022-02-28-128.02.2022
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KT OST 00000
2022-02-28-128.02.2022
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL OST 00000
2022-03-04-104.03.2022
JJN, JEO JJN - Team Jizerky
JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 0001717
2022-03-05-005.03.2022
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 0002727 V
2022-03-05-105.03.2022
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
VY OB KT OST 0001717
2022-03-05-105.03.2022
STC, DOR STC - Středočeská oblast
DOR - OK Dobříš
P, StČ OB S S 0001212
2022-03-05-105.03.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000055
2022-03-05-105.03.2022
MBM MBM - O-mikron
JM OB SP OST 0009595 V
2022-03-05-105.03.2022
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 0002727 V
2022-03-05-105.03.2022
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB DT ZL 00122122 OPV
2022-03-05-105.03.2022
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR TRAIL TeO ČP 0002727 V
2022-03-06-106.03.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT ZL 00256256 V
2022-03-06-106.03.2022
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL OST 00155155 OPV
2022-03-06-106.03.2022
RUM, BOR RUM - ZOOB Rumburk
BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB ET ZL 0005858 V
2022-03-12-112.03.2022
TUR, JEO TUR - OOB TJ Turnov
JEO - Ještědská oblast
JE OB S S 0002020
2022-03-12-112.03.2022
TUV TUV - SOK TJ Turnov
JE OB KL OF 00676676 V
2022-03-12-112.03.2022
KON KON - KOB Konice
HA OB KL OST 00157157 OPV
2022-03-12-112.03.2022
24P, BFM 24P - Slask O-Team
BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT ZL 00000 V
2022-03-13-113.03.2022
MSK, MOV MSK - Moravskoslezský kraj
MOV - SKOB Ostrava
MSK OB S S 0002121
2022-03-15-115.03.2022
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL TeO OST 00000
2022-03-18-118.03.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB NOB OF 00152152 OPV
2022-03-19-119.03.2022
ODV ODV - TJ Aero Odolena Voda
StČ OB SP OST 000066 V
2022-03-19-119.03.2022
-
JM OB SP OST 00000
2022-03-19-119.03.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB KL 011181118 OPV
2022-03-19-119.03.2022
ADA, ADA - OOB Spartak Adamov
-
JM OB SC OST 00141141 V
2022-03-19-119.03.2022
PGP, VSP PGP - SK Praga
VSP - USK Praha
P OB KT ZL 0009494 V
2022-03-19-119.03.2022
GIG, OTK GIG - GIGANT Orienteering
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
VA OB KL ZL 00129129 OPV
2022-03-19-119.03.2022
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB NOB OM 0009393 OPV
2022-03-20-120.03.2022
VBA, RBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
RBA - TJ Rapid Bratislava
JM OB KT OST 00136136 V
2022-03-20-120.03.2022
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KL OST 00127127 V
2022-03-20-120.03.2022
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
OB ST OF 00205205 V
2022-03-20-120.03.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT ZL 0009292 OPV
2022-03-20-120.03.2022
ODV, KPY ODV - TJ Aero Odolena Voda
KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
StČ OB KL OST 0004141 V
2022-03-25-125.03.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR LOB S S 0001111
2022-03-25-125.03.2022
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB NOB OM 00000
2022-03-26-026.03.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB ET ET 00284284
2022-03-26-026.03.2022
CSOS, ROU CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR, StČ OB ET ET 00927927
2022-03-26-126.03.2022
CSOS, ROU CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR, StČ OB SP E 011361136 OPV
2022-03-26-126.03.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
VČ, VY OB KL 00935935 OPV
2022-03-26-126.03.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT 00390390 OPV
2022-03-26-126.03.2022
KRE KRE - OOB TJ Sokol Křemže
OB SP 0007474 V
2022-03-26-126.03.2022
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB MS OST 0002525 V
2022-03-26-126.03.2022
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KT OM 00250250 OPV
2022-03-26-126.03.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KL 00195195 OPV
2022-03-26-126.03.2022
CSOS, ROU CSOS - Český svaz orientačních sportů
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR, StČ OB SP E 010531053 OPV
2022-03-26-126.03.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP 00323323 OPV
2022-03-26-126.03.2022
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB NOB OM 0005050 OPV
2022-03-27-127.03.2022
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB KL OST 0001414 V
2022-03-27-127.03.2022
OOP OOP - TJ Opava
MSK OB KT OM 00283283 V
2022-03-27-127.03.2022
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
OB KL 00258258 V
2022-03-27-127.03.2022
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT 00722722 OPV
2022-03-27-127.03.2022
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0006262 OPV
2022-04-02-102.04.2022
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
ČR TRAIL TeO OST 00000
2022-04-02-102.04.2022
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB SP OM 00203203 OPV
2022-04-02-102.04.2022
HAV HAV - OB Havířov
MSK OB KL OM 00188188 OPV
2022-04-02-102.04.2022
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT 00769769 OPV
2022-04-02-102.04.2022
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP OM 00137137 OPV
2022-04-02-102.04.2022
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB SP 00200200 V
2022-04-02-102.04.2022
ODV, KPY ODV - TJ Aero Odolena Voda
KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
P, StČ OB SP OM 00678678 V
2022-04-02-102.04.2022
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SP OM 00269269 V
2022-04-02-102.04.2022
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB KT 00297297 OPV
2022-04-02-102.04.2022
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB SP 00130130 OPV
2022-04-02-102.04.2022
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
JE OB SP OF 0009999 V
2022-04-02-102.04.2022
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
ČR TRAIL TeO ČP 0003333 V
2022-04-02-102.04.2022
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB ST OM 0005858 V
2022-04-02-102.04.2022
ONO ONO - SKOB Ostrov
OB ST OM 00162162 OPV
2022-04-02-102.04.2022
JIL JIL - OK Jilemnice
OB SP OM 00605605 OPV
2022-04-03-103.04.2022
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT 00000
2022-04-03-103.04.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 0002323
2022-04-03-103.04.2022
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP 00329329 OPV
2022-04-03-103.04.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL KL ČP 0003535 V
2022-04-03-103.04.2022
ROZ ROZ - OK Roztoky
P, StČ OB KT OST 0008888 V
2022-04-03-103.04.2022
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB ST OM 0007272 V
2022-04-03-103.04.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR TRAIL TeO ČP 0003535 V
2022-04-03-103.04.2022
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB KT 00413413 OPV
2022-04-06-106.04.2022
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR MTBO S S 0001616
2022-04-06-106.04.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB KT OST 00123123 V
2022-04-09-109.04.2022
IOFT IOFT - IOF - trail-o
ČR TRAIL KL WRE 000066
2022-04-09-109.04.2022
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OM 00265265 OPV
2022-04-09-109.04.2022
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
OB KL 00579579 OPV
2022-04-09-109.04.2022
GIG, HLV GIG - GIGANT Orienteering
HLV - KČT - OB Holešov
VA OB KT OM 00199199 OPV
2022-04-09-109.04.2022
PCB PCB - SKP České Budějovice
OB SP OM 00123123 OPV
2022-04-09-109.04.2022
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
JM OB KL 00354354 OPV
2022-04-09-109.04.2022
MOV MOV - SKOB Ostrava
HA, MSK OB KL 00329329 OPV
2022-04-09-109.04.2022
STB, KAS STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
JE OB SP OM 00428428 V
2022-04-09-109.04.2022
PCB PCB - SKP České Budějovice
OB SS OM 0008888 V
2022-04-09-109.04.2022
PCB PCB - SKP České Budějovice
OB SP OST 000000
2022-04-09-109.04.2022
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB KT 00278278 OPV
2022-04-09-109.04.2022
BOR, STB BOR - OK Jiskra Nový Bor
STB - TJ Stadion Nový Bor
JE OB KL OST 0002626
2022-04-09-109.04.2022
VSP VSP - USK Praha
ČR OB NOB MČR 00532532 OPV
2022-04-10-110.04.2022
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KT 00268268 OPV
2022-04-10-110.04.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
OB SP OST 0002424 OPV
2022-04-10-110.04.2022
VSP VSP - USK Praha
ČR OB KT ČP 00582582 OPV
2022-04-10-110.04.2022
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT 00925925 OPV
2022-04-12-112.04.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 0003434 V
2022-04-12-112.04.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
VČ, VY OB KT OST 0002121 V
2022-04-15-015.04.2022
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB ET ET 013821382 V
2022-04-15-115.04.2022
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0006767 OPV
2022-04-15-115.04.2022
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 013511351 V
2022-04-16-116.04.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KL OST 0002121 V
2022-04-16-116.04.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB NOB OST 0001919 OPV
2022-04-16-116.04.2022
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 012691269 V
2022-04-17-117.04.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT OST 0002222 OPV
2022-04-17-117.04.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB KT OST 0005656 V
2022-04-17-117.04.2022
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P OB KL E 012351235 V
2022-04-18-118.04.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OST 0002020 OPV
2022-04-19-119.04.2022
AOP, OOP AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
MSK OB SP OST 0003737 V
2022-04-20-120.04.2022
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP OST 0008989 V
2022-04-22-122.04.2022
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OST 00254254 V
2022-04-22-122.04.2022
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB NOB OST 00000
2022-04-23-123.04.2022
OSN OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
ČR OB SP ČP 00761761 OPV
2022-04-23-123.04.2022
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 00000
2022-04-23-123.04.2022
KON KON - KOB Konice
HA, JM, VA OB KT OM 00807807 OPV
2022-04-23-123.04.2022
VTA VTA - SC vebr-sport
OB KT OM 00203203 OPV
2022-04-23-123.04.2022
MAS MAS - OOB Aš
OB KT 00251251 OPV
2022-04-23-123.04.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR, MSK, VA OB ST ČPŠ 00939939 V
2022-04-24-124.04.2022
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 00000
2022-04-24-124.04.2022
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE OB KL OST 0004343 V
2022-04-24-124.04.2022
MAS MAS - OOB Aš
OB KL OM 00240240 OPV
2022-04-24-124.04.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
ČR OB ST ČPŠ 00921921 V
2022-04-26-126.04.2022
TRI TRI - TJ TŽ Třinec
MSK OB SP OST 00118118 OPV
2022-04-26-126.04.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 0002828 V
2022-04-27-127.04.2022
POB, VTA POB - Pražská oblast
VTA - SC vebr-sport
P OB SP OST 00335335 V
2022-04-27-127.04.2022
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OST 00273273 V
2022-04-27-127.04.2022
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB SP OST 00000 V
2022-04-28-128.04.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00189189 V
2022-04-28-128.04.2022
MOV MOV - SKOB Ostrava
MSK OB KL OST 0002727 V
2022-04-30-130.04.2022
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO KT ČP 00456456 V
2022-04-30-130.04.2022
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KT OM 00909909 OPV
2022-04-30-130.04.2022
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KT 00256256 V
2022-04-30-130.04.2022
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KL 00410410 OPV
2022-04-30-130.04.2022
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SP OM 00363363 OPV
2022-04-30-130.04.2022
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 00844844 OPV
2022-04-30-130.04.2022
JES JES - OK Rakovník
P, StČ OB KT OM 00886886 OPV
2022-04-30-130.04.2022
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB SS OM 00180180 V
2022-04-30-130.04.2022
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO SP MČR 00367367 V
2022-05-01-101.05.2022
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OST 0007272 V
2022-05-01-101.05.2022
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB SP OM 00278278 OPV
2022-05-01-101.05.2022
CHA CHA - OK Chrastava
JE OB KL 00960960 V
2022-05-01-101.05.2022
JES JES - OK Rakovník
P, StČ OB KL 00763763 OPV
2022-05-01-101.05.2022
SPC SPC - SPORTICUS team
ČR MTBO KL ČP 00386386 V
2022-05-03-103.05.2022
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OST 00169169 V
2022-05-04-104.05.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0005757 V
2022-05-06-006.05.2022
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 00477477 V
2022-05-06-106.05.2022
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP E 00311311 OPV
2022-05-07-107.05.2022
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB SP 00320320 OPV
2022-05-07-107.05.2022
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP 00470470 OPV
2022-05-07-107.05.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
HA, VA OB SP 00439439 OPV
2022-05-07-107.05.2022
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL E 00371371 OPV
2022-05-07-107.05.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
HA, VA OB SS OM 00232232 V
2022-05-07-107.05.2022
SJI SJI - OK Jihlava
VY OB KT 00334334 OPV
2022-05-07-107.05.2022
VLI VLI - Slavia Liberec orienteering
JE OB SP OF 00356356 OPV
2022-05-08-108.05.2022
AOV AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK OB KT 00263263 OPV
2022-05-08-108.05.2022
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT OM 00704704 OPV
2022-05-08-108.05.2022
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT E 00385385 OPV
2022-05-11-111.05.2022
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OST 0008484
2022-05-11-111.05.2022
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR OB SC OST 000000 V
2022-05-11-111.05.2022
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SP OST 00403403 V
2022-05-11-111.05.2022
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP OST 00000 V
2022-05-11-111.05.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 0005656 V
2022-05-12-112.05.2022
SSP SSP - SK Stopa Praha
P, StČ OB KT OST 0004545 V
2022-05-12-112.05.2022
RUM RUM - ZOOB Rumburk
JE OB SP OST 00000 V
2022-05-14-114.05.2022
OAV OAV - Orienteering Adventure
OB KL 00827827 OPV
2022-05-14-114.05.2022
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB SP 00260260 OPV
2022-05-14-114.05.2022
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
JM OB KL 00315315 OPV
2022-05-14-114.05.2022
SKM SKM - KOB Směr Kroměříž
HA, VA OB KL 00470470 V
2022-05-14-114.05.2022
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB SP MČR 00457457 OPV
2022-05-14-114.05.2022
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
ČR OB SC OST 000000 V
2022-05-14-114.05.2022
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT OM 00280280 OPV
2022-05-14-114.05.2022
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB SP OF 00620620 OPV
2022-05-15-115.05.2022
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB SS MČR 00368368 V
2022-05-15-115.05.2022
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT OST 0003131
2022-05-15-115.05.2022
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 0009696 OPV
2022-05-15-115.05.2022
ROU ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Č OB KT OST 0003030 V
2022-05-15-115.05.2022
DKP, TAP DKP - Oddíl OB Kotlářka
TAP - KOB Tretra Praha
P, StČ OB SP OF 00530530 OPV
2022-05-17-117.05.2022
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT OST 00155155 V
2022-05-17-117.05.2022
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB SP OST 0007575 V
2022-05-18-118.05.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 0005454 V
2022-05-18-118.05.2022
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
JE, StČ, ZČ OB SP OST 00242242 V
2022-05-18-118.05.2022
DOR DOR - OK Dobříš
StČ OB SP OST 00248248 V
2022-05-18-118.05.2022
EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha
P, StČ OB KT OST 00390390 V
2022-05-19-119.05.2022
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB MS OST 0002020 V
2022-05-20-120.05.2022
CTB CTB - SK OB Chotěboř
VY OB SP OST 00111111 OPV
2022-05-21-121.05.2022
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM, M OB KT ŽB 00764764 OPV
2022-05-21-121.05.2022
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KL ŽB 00972972 V
2022-05-21-121.05.2022
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
ČR OB KT ČP 00681681 OPV
2022-05-22-122.05.2022
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
M OB KL ŽB 00608608 OPV
2022-05-22-122.05.2022
DKL DKL - KOB Kladno
Č OB KT ŽB 010121012 OPV
2022-05-22-122.05.2022
LPM, NEK LPM - OK Lokomotiva Plzeň
NEK - Nejdek Orienteering
ČR OB KL ČP 00645645 V
2022-05-24-124.05.2022
ASU ASU - Magnus Orienteering
HA OB SP OST 00270270 V
2022-05-25-125.05.2022
PGP PGP - SK Praga
P, StČ OB KT OST 00435435
2022-05-25-125.05.2022
AOP, SOP AOP - Orientační Běh Opava
SOP - OOB TJ Slezan Opava
MSK OB KL OST 0004747
2022-05-26-126.05.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
VA OB SP OST 00216216 S
2022-05-28-128.05.2022
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KT OST 00000
2022-05-28-128.05.2022
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KL OST 0009797 2022-05-26 08:00:0026.05.P
2022-05-28-128.05.2022
RUZ RUZ - TJ Růžená
VY OB KL 00291291
2022-05-28-128.05.2022
MTU MTU - MOF
OB KL OM 00879879 S
2022-05-28-128.05.2022
VIC VIC - OB Vizovice
VA OB KL OM 00162162
2022-05-28-128.05.2022
XPU XPU - PARDUBICE BIKERS
MTBO KL OST 00000
2022-05-28-128.05.2022
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KT 00298298 2022-05-28 10:00:0028.05.P
2022-05-28-128.05.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA, MSK OB KT 00465465 2022-05-26 23:59:5926.05.P
2022-05-28-128.05.2022
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KL 00235235
2022-05-28-128.05.2022
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KT ČP 00304304
2022-05-29-129.05.2022
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
ČR MTBO KL ČP 00304304
2022-05-29-129.05.2022
BSO BSO - KOB Baník Sokolov
OB KT 00219219
2022-05-29-129.05.2022
JJN JJN - Team Jizerky
JE OB KL 00639639
2022-05-29-129.05.2022
SCP SCP - OK Sparta Praha
P, StČ OB KL 00815815 2022-05-26 23:59:5926.05.P
2022-05-29-129.05.2022
CST CST - OB Strakonice
OB KL OM 00155155 S
2022-06-01-101.06.2022
KUO KUO - KOB Ústí nad Orlicí
OB SP OST 000011
2022-06-01-101.06.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 00000
2022-06-01-101.06.2022
TJP TJP - TJ Sokol Troja
P, StČ OB KT OST 0002727 2022-05-28 23:59:5928.05.P
2022-06-01-101.06.2022
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB SS OST 000000 2022-05-31 10:00:0031.05.P
2022-06-03-103.06.2022
KPY KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
P, StČ OB KT OST 0001313 2022-05-29 23:59:3729.05.P
2022-06-03-103.06.2022
CSOS, TAP CSOS - Český svaz orientačních sportů
TAP - KOB Tretra Praha
ČR OB SP OF 00338338
2022-06-04-104.06.2022
STA STA - OK Střelka
VY OB KL OST 000055 2022-05-29 23:59:5929.05.P
2022-06-04-104.06.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE OB KT OST 00318318 2022-05-27 23:59:5927.05.P
2022-06-04-104.06.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KT MČR 00762762 2022-05-27 23:59:5927.05.P
2022-06-05-105.06.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Č, ČR, JE OB KT OST 00296296 2022-05-27 23:59:5927.05.P
2022-06-05-105.06.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR OB KT MČR 00000
2022-06-08-108.06.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KT OST 00000
2022-06-08-108.06.2022
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KT OST 0002828 2022-06-06 23:59:5906.06.P
2022-06-11-111.06.2022
PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
VY OB KL OM 0003838 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-11-111.06.2022
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB SP 0004242 2022-06-05 23:52:1405.06.P
2022-06-11-111.06.2022
SNA SNA - TJ START Náchod
OB KT 00134134 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-11-111.06.2022
KSU KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
HA OB KL OM 0003434 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-11-111.06.2022
ADA ADA - OOB Spartak Adamov
JM OB KL OM 0001212 2022-06-06 23:59:5906.06.P
2022-06-11-111.06.2022
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB ST OM 000000 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-11-111.06.2022
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 0002020 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-11-111.06.2022
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB KT OST 000000 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-11-111.06.2022
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
MSK, VA OB KT 0004545 2022-06-05 23:10:0805.06.P
2022-06-11-111.06.2022
VCB VCB - OB České Budějovice
OB SP 0001212 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-12-112.06.2022
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB MS OST 00000
2022-06-12-112.06.2022
JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
VY OB KT 0003232 2022-06-05 23:59:0005.06.P
2022-06-12-112.06.2022
SOB, FSP SOB - SOBSA
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
ČR OB KL OST 0005252 2022-05-29 17:07:2529.05.P
2022-06-12-112.06.2022
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
P, StČ OB KL OM 0008989 2022-06-06 23:59:5906.06.P
2022-06-15-115.06.2022
AOP, KRN AOP - Orientační Běh Opava
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
MSK OB KT OST 00000
2022-06-18-118.06.2022
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO KT ČP 0004747 2022-06-12 23:59:0012.06.P
2022-06-18-118.06.2022
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO ST MČR 000022 2022-06-12 22:54:1212.06.P
2022-06-18-118.06.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č OB KL ŽB 00308308 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-18-118.06.2022
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
M OB KL ŽB 00115115 2022-06-06 23:59:5906.06.P
2022-06-19-119.06.2022
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
ČR MTBO KL ČP 0004444 2022-06-12 23:59:0012.06.P
2022-06-19-119.06.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
Č OB KT ŽB 00293293 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-19-119.06.2022
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
M OB KT ŽB 00113113 2022-06-06 23:59:5906.06.P
2022-06-21-121.06.2022
PCB, VCB PCB - SKP České Budějovice
VCB - OB České Budějovice
ČR, JČ OB SP OF 0005151 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-22-122.06.2022
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB ST OM 00000
2022-06-22-122.06.2022
PCB, VCB PCB - SKP České Budějovice
VCB - OB České Budějovice
ČR, JČ OB KT OF 0004343 2022-06-05 23:59:5905.06.P
2022-06-22-122.06.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB SP OST 00000
2022-06-24-124.06.2022
PDY PDY - Běhej Poděbrady
StČ OB KL OST 00000
2022-06-24-124.06.2022
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB SP VET 00151151 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-06-25-125.06.2022
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL ST MČR 000000 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-06-25-125.06.2022
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL KL MČR 000011 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-06-25-125.06.2022
NPA NPA - SK LOB Nová Paka
OB KT 0008888 2022-06-19 23:59:5919.06.P
2022-06-25-125.06.2022
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR, HA, MSK OB KL VET 00181181 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-06-25-125.06.2022
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KL OM 00146146 2022-06-15 23:59:5915.06.P
2022-06-26-126.06.2022
MFP MFP - Matfyz Praha
ČR TRAIL TeO MČR 000011 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-06-26-126.06.2022
BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor
JE OB KT 00153153 2022-06-15 23:59:5915.06.P
2022-06-26-126.06.2022
STE STE - SK SKI-OB Šternberk
ČR OB KT VET 00155155 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-06-29-129.06.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 00000
2022-07-01-001.07.2022
DOK DOK - OK Doksy
JE OB ET ET 00524524 2022-06-10 23:59:5910.06.P
2022-07-01-001.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB ET ET 00103103 2022-06-06 23:59:5906.06.P
2022-07-01-101.07.2022
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 00000
2022-07-01-101.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KT E 00000
2022-07-02-002.07.2022
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO ET ET 0003838 2022-06-14 23:59:5914.06.P
2022-07-02-102.07.2022
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KL E 00000
2022-07-02-102.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KL E 00000
2022-07-02-102.07.2022
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT E 00000
2022-07-03-103.07.2022
DOK DOK - OK Doksy
JE OB KT E 00000
2022-07-03-103.07.2022
KON, OOL KON - KOB Konice
OOL - SK Haná orienteering
HA OB KL E 00000
2022-07-03-103.07.2022
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO MS MČR 00000
2022-07-04-004.07.2022
KAM KAM - OK Kamenice
StČ OB KL ET 0007474 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-07-04-104.07.2022
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SP ČP 00000
2022-07-04-104.07.2022
KAM KAM - OK Kamenice
StČ OB KT E 00000
2022-07-05-105.07.2022
KAM KAM - OK Kamenice
StČ OB KL E 00000
2022-07-05-105.07.2022
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO KT ČP 00000
2022-07-05-105.07.2022
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SC OST 000011 2022-06-12 23:59:5912.06.P
2022-07-06-106.07.2022
GIG GIG - GIGANT Orienteering
ČR MTBO SC E 00000
2022-07-06-106.07.2022
KAM KAM - OK Kamenice
StČ OB KL E 00000
2022-07-08-008.07.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB ET ET 0003737 2022-05-31 23:59:5931.05.P
2022-07-08-108.07.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2022-07-09-109.07.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2022-07-09-109.07.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KT E 00000
2022-07-10-110.07.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
HA OB KL E 00000
2022-07-15-115.07.2022
TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
JE OB NOB OST 000022 2022-07-02 23:59:5902.07.P
2022-07-16-016.07.2022
CSOS, TJN CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR, JE OB ET ET 00454454 2022-07-02 23:59:5902.07.P
2022-07-16-116.07.2022
CSOS, TJN CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR, JE OB KT E 00000
2022-07-16-116.07.2022
CSOS, TJN CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR, JE OB KT E 00000
2022-07-17-117.07.2022
CSOS, TJN CSOS - Český svaz orientačních sportů
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
ČR, JE OB KL E 00000
2022-07-22-022.07.2022
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB ET ET 00201201 2022-06-30 23:59:5930.06.P
2022-07-22-122.07.2022
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT E 00000
2022-07-23-123.07.2022
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2022-07-24-124.07.2022
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KL E 00000
2022-07-25-125.07.2022
SKL SKL - SMS Team Kladno
StČ OB ET OST 000000 2022-05-25 23:59:5925.05.P
2022-07-26-126.07.2022
OPI OPI - Orientační sporty Písek
OB KT OST 000033 2022-07-03 23:59:5903.07.P
2022-07-30-130.07.2022
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL OF 0002323 2022-07-20 23:59:5920.07.P
2022-07-31-131.07.2022
CSOS, SKL CSOS - Český svaz orientačních sportů
SKL - SMS Team Kladno
ČR MTBO S S 0002525
2022-07-31-131.07.2022
LLI LLI - LOK-o Liberec
JE OB KL OF 0001919 2022-07-20 23:59:5920.07.P
2022-08-03-003.08.2022
PGP PGP - SK Praga
P OB ET ET 00252252 2022-05-31 23:59:5931.05.P
2022-08-03-103.08.2022
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2022-08-04-104.08.2022
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2022-08-05-105.08.2022
PGP PGP - SK Praga
P OB KT E 00000
2022-08-06-106.08.2022
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2022-08-07-107.08.2022
PGP PGP - SK Praga
P OB KL E 00000
2022-08-12-012.08.2022
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB ET ET 00310310 2022-06-30 23:59:5930.06.P
2022-08-12-112.08.2022
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2022-08-13-113.08.2022
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KL E 00000
2022-08-14-114.08.2022
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
OB KT E 00000
2022-08-19-019.08.2022
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB ET ET 015621562 2022-08-09 23:59:5909.08.P
2022-08-19-119.08.2022
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2022-08-20-120.08.2022
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KL E 00000
2022-08-21-121.08.2022
TUR TUR - OOB TJ Turnov
JE OB KT E 00000
2022-08-26-026.08.2022
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB ET ET 00133133 2022-08-14 23:59:5914.08.P
2022-08-26-026.08.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB ET ET 0008888 2022-07-17 23:59:5917.07.P
2022-08-26-126.08.2022
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KT E 00000
2022-08-26-126.08.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KT E 00000
2022-08-26-126.08.2022
LIV LIV - Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
ČR OB SC OST 00000
2022-08-27-127.08.2022
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB NOB OST 000044 2022-08-20 23:59:0020.08.P
2022-08-27-127.08.2022
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00000
2022-08-27-127.08.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00000
2022-08-27-127.08.2022
PCB, OCB PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
OB KL 00000
2022-08-28-128.08.2022
NEK NEK - Nejdek Orienteering
OB KL E 00000
2022-08-28-128.08.2022
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
OB KL E 00000
2022-08-28-128.08.2022
VCB VCB - OB České Budějovice
OB KT 00000
2022-08-31-131.08.2022
AOP, OOP AOP - Orientační Běh Opava
OOP - TJ Opava
MSK OB KT OST 00000
2022-09-03-103.09.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KT 00000
2022-09-03-103.09.2022
KSH KSH - OB Kašperské Hory
OB KT 00000
2022-09-03-103.09.2022
SSU SSU - SK Severka Šumperk
MSK OB KT 00000
2022-09-03-103.09.2022
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OB KL 00000
2022-09-03-103.09.2022
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KL 00000
2022-09-03-103.09.2022
OTK, GIG OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
GIG - GIGANT Orienteering
VA OB KT 00000
2022-09-03-103.09.2022
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB KT 00000
2022-09-03-103.09.2022
SSU SSU - SK Severka Šumperk
HA OB ST OF 00000
2022-09-03-103.09.2022
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KT 00000
2022-09-03-103.09.2022
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB SP 00000
2022-09-03-103.09.2022
MKP MKP - SK Meteor Kačerov
P, StČ OB SP OF 00000
2022-09-03-103.09.2022
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KT MČR 00000
2022-09-03-103.09.2022
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
VY OB ST OM 00000
2022-09-04-104.09.2022
KSH KSH - OB Kašperské Hory
JČ, ZČ OB KL 00000
2022-09-04-104.09.2022
FYD FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
JE OB KL 00000
2022-09-04-104.09.2022
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
P, StČ OB KL 00000
2022-09-04-104.09.2022
XHK XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
ČR MTBO KL MČR 00000
2022-09-07-107.09.2022
AOP AOP - Orientační Běh Opava
MSK OB KL OST 00000
2022-09-08-108.09.2022
VSP VSP - USK Praha
P, StČ OB SP OST 00000
2022-09-10-110.09.2022
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL KL ČP 00000
2022-09-10-110.09.2022
DKL, LME DKL - KOB Kladno
LME - SK Los Mělník
ČR MTBO KL ČP 00000
2022-09-10-110.09.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KL ČP 0001111 2022-08-29 23:59:5929.08.P
2022-09-10-110.09.2022
KRL KRL - Kometa Kralovice
Č OB KT ŽB 00000 9999
2022-09-11-111.09.2022
OAV OAV - Orienteering Adventure
ČR TRAIL TeO ČP 00000
2022-09-11-111.09.2022
DKL, LME DKL - KOB Kladno
LME - SK Los Mělník
ČR MTBO KT ČP 00000
2022-09-11-111.09.2022
DKL, LME DKL - KOB Kladno
LME - SK Los Mělník
ČR MTBO SP ČP 00000
2022-09-11-111.09.2022
TZL TZL - SKOB Zlín
ČR, M OB KT ČP 0001111 2022-08-29 23:59:5929.08.P