Logo
Nahrávám data...
Datum
Název
Poř.
Oblast
Sport
Dis.
Úroveň
Záv.
P/S/V
2024-04-20-120.04.2024
KAM KAM - OK Kamenice
JE, P, StČ OB SP OM 011871187 LV
2024-04-20-120.04.2024
STH STH - SK Studenec
OB KT 00907907 LV
2024-04-20-120.04.2024
TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno
JM OB KT 00444444 LV
2024-04-20-120.04.2024
BFM BFM - SKOB Frýdek - Místek
MSK OB KL OM 00201201 LV
2024-04-20-120.04.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB KT OM 00351351 LV
2024-04-20-120.04.2024
SJH SJH - SOS Jindřichův Hradec
JČ, VY OB KL OM 00367367 LV
2024-04-20-120.04.2024
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00257257 OPV
2024-04-20-120.04.2024
LCE, SPE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
SPE - KOB Sokol Pezinok
VA OB SP 00501501 V
2024-04-20-120.04.2024
PLU PLU - TJ SOKOL Plumlov
HA OB ST OM 0006262 LV
2024-04-20-120.04.2024
KAM KAM - OK Kamenice
P, StČ OB SS OM 00458458 LV
2024-04-20-120.04.2024
HOR HOR - TJ Jiskra Hořice
OB SP OM 00642642 LV
2024-04-21-121.04.2024
AOV, MSK AOV - OOB TJ Baník Ostrava
MSK - Moravskoslezský kraj
MSK OB S S 0002020
2024-04-21-121.04.2024
VCB VCB - OB České Budějovice
JČ, VY OB KT 00268268 V
2024-04-21-121.04.2024
MAS MAS - OOB Aš
OB KL 00204204 OPV
2024-04-21-121.04.2024
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 00616616 LOPV
2024-04-21-121.04.2024
RUM, 48D RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
JE OB KT 00482482 LOPV
2024-04-21-121.04.2024
VCB VCB - OB České Budějovice
OB ST OF 0009999 V
2024-04-27-127.04.2024
LBM LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
JM OB KT OM 00383383 2024-04-26 10:00:0026.04.P
2024-04-27-127.04.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Č OB KL ŽB 016371637 S
2024-04-27-127.04.2024
UOL UOL - SOB Olomouc
HA OB KT 00326326 L
2024-04-27-127.04.2024
SFM SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
MSK OB KT 00236236 L
2024-04-28-128.04.2024
SJC SJC - Sportcentrum Jičín
Č OB KT ŽB 017501750 S
2024-05-01-101.05.2024
LTU LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
OB KT 00705705
2024-05-01-101.05.2024
ZBM ZBM - SK Brno Žabovřesky
JM OB KL OM 00190190 2024-04-25 23:59:0025.04.P
2024-05-01-101.05.2024
SLA SLA - SKOB Slaný
P, StČ OB KT OM 00724724 L2024-04-26 23:59:5926.04.P
2024-05-04-004.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB ET ET 00345345 2024-04-26 23:59:5926.04.P
2024-05-04-104.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KT OM 000000
2024-05-04-104.05.2024
SHK SHK - OK Slavia Hradec Králové
OB KL OM 00394394 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
CHT CHT - OOB SK Chrast
VY OB KT OM 0009393 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KT OM 00332332 L2024-04-28 23:59:0028.04.P
2024-05-04-104.05.2024
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB ST OM 000077 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-04-104.05.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
HA, M, MSK OB KL ŽB 00676676 L2024-04-26 23:59:5926.04.P
2024-05-04-104.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB SP 000000
2024-05-05-105.05.2024
VRB VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
M, MSK OB KT ŽB 00630630 L2024-04-26 23:59:5926.04.P
2024-05-05-105.05.2024
MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně
OB KL 000000
2024-05-05-105.05.2024
OPT OPT - Orientační sporty Prachatice
OB SP 0002626 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-05-105.05.2024
LDC LDC - KOB Děčín
JE OB KL 00282282 L2024-04-28 23:59:0028.04.P
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
HA OB SP 0004949 2024-04-29 23:59:5929.04.P
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 000000
2024-05-08-108.05.2024
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
ČR OB KO MČR 00137137
2024-05-08-108.05.2024
LCE LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
VA OB KT 0002424 2024-05-02 23:59:5902.05.P
2024-05-08-108.05.2024
VAM, KOR VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
OB KT 00223223 2024-05-01 23:59:5901.05.P
2024-05-08-108.05.2024
DOR DOR - OK Dobříš
P, StČ OB KT 00367367 L2024-05-03 23:59:0003.05.P
2024-05-11-111.05.2024
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
ČR OB SP ČP 00477477 L2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-11-111.05.2024
KON KON - KOB Konice
HA, JM, VA OB KL OM 0002424 2024-05-06 23:59:5906.05.P
2024-05-11-111.05.2024
TRI, VZA TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
MSK OB KL 0002929 L2024-05-06 23:59:5906.05.P
2024-05-11-111.05.2024
PGP PGP - SK Praga
ČR, ZČ OB ST ČPŠ 0004949 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-12-112.05.2024
PGP PGP - SK Praga
ČR, P, StČ, VA OB ST ČPŠ 0004949 2024-04-28 23:59:5928.04.P
2024-05-12-112.05.2024
TRI, VZA TRI - TJ TŽ Třinec
VZA - Slávia ŽU Žilina
MSK OB KT 0003131 L2024-05-06 23:59:5906.05.P
2024-05-14-114.05.2024
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
ČR OB S S 000000 2024-05-07 23:07:5307.05.P
2024-05-18-118.05.2024
HJL HJL - Sokol Horní Jelení
OB KT 00102102 2024-05-12 10:03:4812.05.P
2024-05-18-118.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB SP MČR 00143143 L2024-05-04 22:58:5904.05.P
2024-05-18-118.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
JM OB SP 0001919 L2024-05-13 23:59:5913.05.P
2024-05-19-119.05.2024
PBM PBM - TJ Spartak 1. brněnská
ČR OB SS MČR 0003939 L2024-04-28 23:59:5928.04.P