Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B - Čechy

Datum:
12.05.2013
Místo konání:
Janov u Rakovníka
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 2.30 km, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová AnnaKubcová Anna KOB Dobruška C 7258 70 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 70 Kč
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 70 Kč
SLA0751 Svobodová AndreaSvobodová Andrea SKOB Slaný C 70 Kč
SLA0552 Čechová KláraČechová Klára SKOB Slaný C 438647 70 Kč
MLA0451 Bartošová MarieBartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 70 Kč
VPM0455 Mikešová JulieMikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 70 Kč
VSP0453 Kopecká ValentýnaKopecká Valentýna USK Praha C 2021847 70 Kč
81C0650 Mácová ŠtěpánkaMácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč

D10C 2.40 km, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková RadkaStaňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 70 Kč
VLI0555 Martanová LeaMartanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 70 Kč
NEJ0350 Nádeníčková IvaNádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 70 Kč
NEJ0450 Ziebová VeronikaZiebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 70 Kč
KAM0350 Hankovcová HelenaHankovcová Helena OK Kamenice C 442879 70 Kč
VPM0451 Richtrová KamilaRichtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 70 Kč
DOR0455 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 70 Kč
CST0351 Šafaříková LucieŠafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 70 Kč
SHK0350 Thýnová MartinaThýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 70 Kč
MFP0451 Pračková EmaPračková Ema Matfyz Praha C 426373 70 Kč
VSP0455 Beranová HanaBeranová Hana USK Praha C 2021831 70 Kč
PHK0450 Chvátilová JohanaChvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 70 Kč
EKP0351 Janečková JosefínaJanečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 438606 70 Kč
SLA0350 Jirkovská KateřinaJirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 70 Kč

D12C 3.00 km, 9 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová BarboraŠimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 90 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
VPM0153 Staňková MarkétaStaňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 90 Kč
VLI0252 Martanová ElinMartanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
STB0199 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
TJN0151 Rydlová AdélaRydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová MagdalénaRydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 90 Kč
TJN7049 Šklíbová MíšaŠklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 205360 90 Kč
NEJ0250 Marešová KláraMarešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 90 Kč
KAM0151 Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
EKP0256 Fantová KateřinaFantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 90 Kč
KAM0153 Šafková SofieŠafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
LPU0151 Držková BerenikaDržková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LME0150 Vlachovská ZuzanaVlachovská Zuzana SK Los Mělník C 2056265 90 Kč
VSP0254 Beranová EvaBeranová Eva USK Praha C 2021832 90 Kč
SLA0150 Jirkovská MichaelaJirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 180 Kč
CHT0151 Zlesáková AdélaZlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 180 Kč

D14B 2.80 km, 12 kontrol

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 90 Kč
TAP0051 Dědková TeodoraDědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
OSN0099 Zrníková AdélaZrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
SJH0052 Hojná EliškaHojná Eliška SOS Jindřichův Hradec B 442882 90 Kč
KNC9950 Čiháková BarboraČiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky B 232535 90 Kč
ROZ9951 Voltrová AlenaVoltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
OSN0050 Nechanická KláraNechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 90 Kč
VLI9950 Poloprutská LuciePoloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
CHA0050 Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 90 Kč
BOR9954 Janoušková LucieJanoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 90 Kč
ROU9954 Pohořalá AnnaPohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
STB9999 Kubecová KateřinaKubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
MFP0151 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 90 Kč
SRK0151 Kosová TerezaKosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
NEJ0151 Tokárová ReginaTokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 232230 90 Kč
NEJ9950 Marešová AlexandraMarešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 90 Kč
SHK9951 Větříčková AndreaVětříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 90 Kč
SHK0051 Thýnová NikolaThýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 90 Kč
MFP9950 Sieglová EliškaSieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 90 Kč
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
KAM0050 Kováříková MarieKováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM0051 Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM9950 Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
CHC9951 Semrádová JanaSemrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 90 Kč
EKP0050 Koucká BarboraKoucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 90 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 90 Kč
KRL0152 Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 90 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
LPU0053 Brožová ZuzanaBrožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 90 Kč
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 90 Kč
LPU9955 Šrenkelová IlonaŠrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
SLA0051 Straková VeronikaStraková Veronika SKOB Slaný B 219276 90 Kč
MFP0051 Šrámková HanaŠrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 90 Kč
DKP9950 Illnerová KateřinaIllnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 90 Kč
VSP9950 Kopecká JohanaKopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč
PHK9951 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 90 Kč
PHK0051 Hápová PetraHápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
DOB0051 Peterová JanaPeterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
TUV9951 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 90 Kč
VRL9951 Waňková MartinaWaňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 90 Kč
CST0050 Pelcová KateřinaPelcová Kateřina OB Strakonice B 436444 90 Kč
SLA9950 Kolářová JohanaKolářová Johana SKOB Slaný B 897346 180 Kč
STH9958 Kalenská DominikaKalenská Dominika SK Studenec A 253374 180 Kč
STH9954 Jezdinská NatálieJezdinská Natálie SK Studenec A 330520 180 Kč
STH0053 Gallová VeronikaGallová Veronika SK Studenec C 426379 180 Kč
PGP9950 Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč

D16B 3.40 km, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 150 Kč
SJH9853 Dundáčková JulieDundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 150 Kč
KNC9850 Kopecká EliškaKopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 150 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky B 438639 150 Kč
TAP9853 Poláková TerezaPoláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 150 Kč
VLI9750 Poloprutská KláraPoloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 150 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8435 150 Kč
BOR9850 Kohoutová BarboraKohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 150 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 150 Kč
PGP9852 Mikulášová MartinaMikulášová Martina SK Praga C 361905 150 Kč
TUR9753 Roškotová LucieRoškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 150 Kč
TUR9756 Kohlová MonikaKohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 150 Kč
VPM9751 Hlinovská JohanaHlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 150 Kč
VPM9752 Obytová KateřinaObytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 150 Kč
VPM9852 Mikešová AdélaMikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 Kč
VPM9853 Kroupová EliškaKroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
TAP9755 Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 150 Kč
PHK9753 Kavalírová JulieKavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 150 Kč
EKP9850 Zurynková MichaelaZurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 150 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava B 336765 150 Kč
CST9851 Štefanyuková EliškaŠtefanyuková Eliška OB Strakonice B 436439 150 Kč
TAP9854 Poláková KateřinaPoláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 300 Kč
MFP9851 Repiská AmálieRepiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 300 Kč
VLI9853 Doubková PetraDoubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 300 Kč
OKP9750 Nováková AdélaNováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 150 Kč
VPM9753 Šafrhansová LucieŠafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 300 Kč

D18B 3.10 km, 15 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9653 Žandová MarcelaŽandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A zapůjčit 190 Kč
OSN9696 Vališová MartinaVališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 150 Kč
SJH9551 Kubičková BáraKubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 150 Kč
TUR9554 Hanušová MichaelaHanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 150 Kč
KRL9655 Lavičková MichaelaLavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 150 Kč
PHK9654 Šádková LucieŠádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč
SLA9550 Rafajová AnnaRafajová Anna SKOB Slaný C 232894 150 Kč
LBE9650 Kučerová BarboraKučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 300 Kč

D20B 3.10 km, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová HelenaMikulášová Helena SK Praga B 515453 150 Kč
LBE9450 Křivancová ZdeňkaKřivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 150 Kč
SJI9351 Teplá BarboraTeplá Barbora OK Jihlava B 219247 150 Kč

D21B 4.40 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.04

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7051 Škáchová PetraŠkáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 160 Kč
PGP9053 Ježková DominikaJežková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
SLP7960 Koppová IngridKoppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
PGP8852 Smolková KateřinaSmolková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
DOK6850 Hradecká PetraHradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
TAP9053 Zamazalová KateřinaZamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 160 Kč
LPM7751 Hofmanová MichaelaHofmanová Michaela OK Lokomotiva Plzeň C 51754 160 Kč
DKP8158 Štoková MarianaŠtoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 160 Kč
PGP8556 Spurná MartinaSpurná Martina SK Praga E 995832 160 Kč
LDC9152 Burdová AdélaBurdová Adéla KOB Děčín C 7434894 160 Kč
EKP8351 Pokorná KristýnaPokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 0000052186 160 Kč
VLI6151 Henychová ZuzanaHenychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4211 160 Kč
LTU8451 Ulahelová JanaUlahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
SJC8951 Soukupová LucieSoukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
SJC8754 Špicarová MichaelaŠpicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 160 Kč
CHA7850 Kašková KateřinaKašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
BOR8850 Šákrová MichaelaŠákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 160 Kč
BSO8151 Gregorová KateřinaGregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 160 Kč
BSO8156 Purschová TerezaPurschová Tereza KOB Baník Sokolov C 301405 160 Kč
TJN9252 Posseltová TerezaPosseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 160 Kč
ZBP8050 Zoubková JanaZoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 160 Kč
VAM8651 Smutná PavlaSmutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
SHK9051 Mechlová LenkaMechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 160 Kč
DCE7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 160 Kč
KAM7850 Albrechtová EvaAlbrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 Kč
KAM9154 Kamererová KláraKamererová Klára OK Kamenice C 52932 160 Kč
LIT8951 Neradová EvaNeradová Eva KOB Litvínov C 8115 160 Kč
TUR7959 Sedláčková MartinaSedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 160 Kč
CHT7951 Budínová RadkaBudínová Radka OOB SK Chrast C 4134 160 Kč
CHT8353 Matrasová KateřinaMatrasová Kateřina OOB SK Chrast C 9236 160 Kč
EKP7053 Zurynková JanaZurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
FSP6153 Karasová JanaKarasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 160 Kč
OKP9450 Nováková KateřinaNováková Kateřina SK OK 24 Praha B 887935 160 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová MonikaŠmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 Kč
NPA7852 Tauchmanová IvanaTauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 160 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
VPM7995 Vodrážková KateřinaVodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 160 Kč
ZBP7654 Sedláčková JanaSedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 160 Kč
DOK5950 Nováková PavlaNováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
MFP8050 Nedbalová JanaNedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 160 Kč
CTB7959 Králová MichaelaKrálová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 160 Kč
FSP7350 Borovičková LenkaBorovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 160 Kč
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 160 Kč
PGP8950 Miśkiewicz MartynaMiśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 200 Kč
VSP5450 Horová MagdaHorová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
VSP7151 Kilarská MarcelaKilarská Marcela USK Praha C 1398972 160 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 160 Kč
DOB8751 Peterová VěraPeterová Věra KOB Dobruška C 7248 160 Kč
SNA8255 Hančová MarieHančová Marie TJ START Náchod C 9605 160 Kč
DOB8953 Peterová AlenaPeterová Alena KOB Dobruška C 7247 160 Kč
VRL8353 Knoblochová KamilaKnoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 160 Kč
EKP6550 Janečková DagmarJanečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 160 Kč
SJC8952 Bochenková IvanaBochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 320 Kč

D21C 3.10 km, 15 kontrol Rank. koef.: 1.04

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP8151 Chaloupková MarieChaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 Kč
LCV5550 Mágrová IvanaMágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 160 Kč
EKP7955 Seidlová BarboraSeidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 160 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7773 160 Kč
DKP8350 Karbanová VendulaKarbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 160 Kč
EKP8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 160 Kč
TAP9054 Zajícová MarkétaZajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 160 Kč
LPU7670 Držková MarkétaDržková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 160 Kč
FSP7851 Kuželová MichaelaKuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
SJI9056 Řezníčková TerezaŘezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 160 Kč
SLP7952 Siblíková JanaSiblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 320 Kč
ZBP7652 Oujeská LenkaOujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 200 Kč

D35B 3.30 km, 16 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 887632 150 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 51713 150 Kč
PGP7562 Pokorná MagdalénaPokorná Magdaléna SK Praga C 51638 150 Kč
PGP6450 Smolková AlenaSmolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
KNC7750 Lindová MiroslavaLindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 150 Kč
PGP7650 Ryšavá MagdalenaRyšavá Magdalena SK Praga C 51627 150 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
SJC7451 Škorpilová JanaŠkorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
CHA7750 Pachnerová DominikaPachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 150 Kč
BOR7457 Janoušková IvetaJanoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
STB7499 Dolejší LenkaDolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 150 Kč
KAM7450 Gajdová MagdalenaGajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 150 Kč
VPM7451 Richtrová LucieRichtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
VPM7551 Hasmanová LenkaHasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042516 150 Kč
PGP7557 Brettlová MartaBrettlová Marta SK Praga C 51699 150 Kč
PGP6251 Landovská IvanaLandovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
VPM7453 Mikešová SimonaMikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 150 Kč
LME7755 Šimková MarkétaŠimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 150 Kč
LTP7758 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 150 Kč
MFP7850 Pračková ZitaPračková Zita Matfyz Praha C 2045228 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 53546 150 Kč
VSP7650 Městková KateřinaMěstková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
VSP7652 Arnoštová KateřinaArnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
PHK7450 Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
PHK7456 Samková RenátaSamková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 150 Kč
CST7454 Pelcová PavlaPelcová Pavla OB Strakonice C 7749 150 Kč

D40B 3.20 km, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 682085 150 Kč
KRE7051 Dulovcová MarieDulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 150 Kč
OKP6953 Nováková MarieNováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 150 Kč
VPM6951 Staňková MarcelaStaňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
ROZ7050 Sedláčková PetraSedláčková Petra OK Roztoky C 7921 150 Kč
STB7399 Kubecová JanaKubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
LCV7150 Jandová HanaJandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 150 Kč
SRK6751 Kulhavá JarmilaKulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 150 Kč
TJN6051 Zuzánková RůženaZuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
MFP7050 Sieglová DášaSieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 150 Kč
MLA7051 Bartošová JanaBartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
KAM7053 Hankovcová LenkaHankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM7350 Škvorová ZuzanaŠkvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
CHT7151 Švecová IvaŠvecová Iva OOB SK Chrast C 53167 150 Kč
EKP7051 Klapalová PavlaKlapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 150 Kč
KAM6650 Šafková PetraŠafková Petra OK Kamenice C 51278 150 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6859 Kaplanová IvaKaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
MFP7251 Šrámková IvaŠrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 150 Kč
VSP7150 Beranová IvaBeranová Iva USK Praha C 2021834 150 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 150 Kč

D45B 2.90 km, 13 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
PGP6650 Slavíková KateřinaSlavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
KNC6750 Čiháková LenkaČiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
SKV6751 Kubínová JanaKubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
SKV6551 Žandová MarieŽandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 150 Kč
MLA6754 Bínová KathrinBínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 150 Kč
EKP6150 Bochenková JanaBochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 150 Kč
EKP6252 Pecková IvanaPecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 150 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 150 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
VAM6452 Veverková YvetaVeverková Yveta OB Vamberk C 9678 150 Kč
STB6798 Abelová IvanaAbelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 150 Kč
TJN6850 Rydlová MagdaRydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 150 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 150 Kč
CHT6654 Wurzelová DanaWurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 150 Kč
TJP6451 Baziková LucieBaziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 150 Kč
SKV6451 Šplinarová JanaŠplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 150 Kč
OKP6450 Čechmánková HelenaČechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 150 Kč
DKP6652 Lustigová LenkaLustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 150 Kč
EKP5650 Fantová LibušeFantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 150 Kč
EKP6850 Koucká IvanaKoucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 150 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 150 Kč
LPU6654 Valachová JanaValachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 150 Kč
PGP6751 Hasalová JanaHasalová Jana SK Praga C 232361 150 Kč
OKP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 150 Kč
HCE6451 Mudrová MartinaMudrová Martina TJ Hostivice C 51984 150 Kč
FSP6651 Cincibusová IvanaCincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 150 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
DKP6651 Illnerová DanielaIllnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 150 Kč
SCP6450 Čápová IrenaČápová Irena OK Sparta Praha C 361964 150 Kč

D50B 2.90 km, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6350 Hartlová BlankaHartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 150 Kč
TJP5250 Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 150 Kč
KNC6150 Havlíčková JindraHavlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
LPM5750 Vejvodová MirkaVejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 150 Kč
KRE6351 Troupová VladěnaTroupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 150 Kč
TEH5751 Sládková EvaSládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
EKP5750 Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 150 Kč
TJN6052 Večeřová IvanaVečeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
PGP5650 Syslová DrahomíraSyslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
KNC6251 Kohoutová PavlaKohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 150 Kč
VSP6151 Michálková JiřinaMichálková Jiřina USK Praha C 51734 150 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
PGP6250 Hrabánková IlonaHrabánková Ilona SK Praga C 232184 300 Kč

D55B 2.30 km, 11 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
LJN5550 Matoušková MarieMatoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 150 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 150 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 150 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 51862 150 Kč
CHA5550 Bradnová VěraBradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 150 Kč
CHA5750 Kadavá EvaKadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 150 Kč
DKP5851 Svobodná EvaSvobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
SHK5851 Gazdačková JanaGazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 150 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 150 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 150 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
CHT5852 Jansová AlenaJansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 300 Kč

D60B 2.30 km, 11 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 90 Kč
LIT5051 Neradová AlenaNeradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
DKP5150 Stehnová HanaStehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
UVP4950 Nováková JiřinaNováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč

D65B 2.00 km, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková LadislavaDvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová VěraNejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 90 Kč
SCP4650 Lohrová JarmilaLohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
SJP3651 Bláhová BlankaBláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 90 Kč
CHA4650 Kašková EvaKašková Eva OK Chrastava C 0000008152 90 Kč
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
BOR3750 Langrová MarieLangrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 90 Kč
TEP4851 Městková EvaMěstková Eva Tempo Praha C 51647 90 Kč
TEP4851 Městková EvaMěstková Eva Tempo Praha C 51647 90 Kč
LCV4750 Brabcová JindraBrabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 90 Kč
PGP4050 Haňkovská JanaHaňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
VRL4851 Knoblochová VěraKnoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 90 Kč
PGP4750 Kubátová MiladaKubátová Milada SK Praga C 53006 180 Kč

H10L 2.30 km, 6 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0501 Rožek VojtěchRožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 70 Kč
OSN0606 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 70 Kč
LLI0600 Bradáč VáclavBradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 70 Kč
SJP0500 Bláha MatyášBláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 70 Kč
SJP0501 Bláha VojtěchBláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 70 Kč
BOR0400 Janoušek SlávekJanoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 70 Kč
VPM0501 Hasman JakubHasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 70 Kč
SLA0600 Husák OndřejHusák Ondřej SKOB Slaný C zapůjčit 110 Kč
LME0501 Vlachovský MatějVlachovský Matěj SK Los Mělník C 2056272 70 Kč
LME0502 Vlachovský VojtěchVlachovský Vojtěch SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
CTB0501 Král AdamKrál Adam SK OB Chotěboř C 51835 70 Kč
VSP0600 Městka VáclavMěstka Václav USK Praha C 416121 70 Kč
CST0601 Pelc TadeášPelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 70 Kč
SLA0300 Kolář MatyášKolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 70 Kč
SLA0501 Ježek FrantišekJežek František SKOB Slaný C 436402 70 Kč

H10C 3.00 km, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0301 Rožek VilémRožek Vilém Matfyz Praha C 428211 70 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 70 Kč
ONO0301 Oncirk HonzíkOncirk Honzík SKOB Ostrov B 301500 70 Kč
SJH0401 Dundáček KarelDundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 70 Kč
DKP0401 Višňa JohanVišňa Johan Oddíl OB Kotlářka C 2053554 70 Kč
BSO0302 Kettner MatyášKettner Matyáš KOB Baník Sokolov 8685 70 Kč
NEJ0300 Tokár RadimTokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 70 Kč
KAM0309 Škácha VítŠkácha Vít OK Kamenice C 682695 70 Kč
PGP0404 Janas AdamJanas Adam SK Praga C 2042550 70 Kč
MFP0303 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 70 Kč
VSP0400 Zakouřil MatyášZakouřil Matyáš USK Praha C 232616 70 Kč
VSP0402 Trnka MarekTrnka Marek USK Praha C 2021843 70 Kč
VSP0404 Gajda MartinGajda Martin USK Praha C 436445 70 Kč
FSP0400 Kužel JanKužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 70 Kč
CST0401 Pelc MatyášPelc Matyáš OB Strakonice C 436432 70 Kč

H12C 3.10 km, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0300 Šimša MartinŠimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 90 Kč
LLI0203 Bradáč DavidBradáč David LOK-o Liberec B 2032132 90 Kč
LTP0202 Riby ThomasRiby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 90 Kč
OSN0200 Nechanický JanNechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 90 Kč
ROU0103 Pohořalý HugoPohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 90 Kč
MFP0103 Siegl MatyášSiegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 90 Kč
DKL0100 Postolka JonášPostolka Jonáš KOB Kladno C 49646 90 Kč
MLA0101 Bartoš VáclavBartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 90 Kč
KAM0201 Hankovec HugoHankovec Hugo OK Kamenice C 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor AdamŠkvor Adam OK Kamenice C 425596 90 Kč
KAM0203 Albrecht AdamAlbrecht Adam OK Kamenice C 995899 90 Kč
DKP0203 Švarc AntonínŠvarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 90 Kč
VPM0201 Hasman MarekHasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 90 Kč
DKP0202 Lustig AdamLustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 90 Kč
PGP0200 Janas PetrJanas Petr SK Praga C 446439 90 Kč
PGP0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán SK Praga C 9877 90 Kč
KAM0101 Šafka SebastianŠafka Sebastian OK Kamenice B 51745 90 Kč
SLA0201 Husák ZdeněkHusák Zdeněk SKOB Slaný C 426378 90 Kč
DKP0100 Klaška MartinKlaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč

H14B 3.40 km, 14 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek PetrŠebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 90 Kč
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar PetrMelichar Petr LOK-o Liberec B 51203 90 Kč
LBE0200 Lejbl JakubLejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 90 Kč
SLA9900 Zemko ZdeněkZemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 90 Kč
ODV0000 Kdýr MatějKdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 90 Kč
DKP9904 Višňa MatějVišňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 90 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
BOR0004 Kubec JanKubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 90 Kč
BOR9900 Ullrich JakubUllrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 90 Kč
BOR0000 Mareš VítMareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 90 Kč
BOR0001 Pavlovec DanPavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 90 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy B 7758 90 Kč
BSO0002 Solomko AdamSolomko Adam KOB Baník Sokolov B 7875 90 Kč
SRK9900 Šklíba MichalŠklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 90 Kč
TJN0001 Šmaus AntonínŠmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
SLA0001 Čech RichardČech Richard SKOB Slaný C 438634 90 Kč
DKL9900 Postolka JáchymPostolka Jáchym KOB Kladno C 888621 90 Kč
KAM0105 Gajda JanGajda Jan OK Kamenice B 51730 90 Kč
KAM9900 Škvor OtaŠkvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
CHC9901 Křivda TomášKřivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 90 Kč
VPM0204 Richtr LukášRichtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
LPU0004 Konvalinka JindřichKonvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý TadeášKulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný MartinRoudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 90 Kč
LPU9902 Fencl JonášFencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 90 Kč
BRU0001 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 90 Kč
BRU0006 Volák OndřejVolák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 90 Kč
VSP0000 Semík JakubSemík Jakub USK Praha C 446363 90 Kč
PHK9908 Chvátil ŠimonChvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 90 Kč
PHK9901 Kavalír JáchymKavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
PHK9905 Mašata MetodějMašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 90 Kč
PHK0001 Samek TomášSamek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
SLA0002 Dudák LadislavDudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 90 Kč
TUV0002 Hladík JanHladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 90 Kč
TUV9903 Thoř TomášThoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 90 Kč
SJI0001 Čech PetrČech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
SJI9903 Kafka MatějKafka Matěj OK Jihlava B 52969 90 Kč

H16B 3.90 km, 16 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9701 Čermák AdamČermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
FSP9801 Borovička TomášBorovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
PGP9804 Hasal MartinHasal Martin SK Praga C 301413 150 Kč
TAP9702 Vlášek JakubVlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 150 Kč
ODV9700 Brázdil PetrBrázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 150 Kč
ODV9805 Novák AlešNovák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 Kč
ODV9800 Ondřejček JiříOndřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 150 Kč
BOR9802 Birnbaum AdamBirnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 Kč
VAM9701 Vyskočil ŠtěpánVyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 150 Kč
STB9801 Ludvík MatyášLudvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 150 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 150 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 150 Kč
TJN9801 Novák FilipNovák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 Kč
TJN9804 Janeček MirekJaneček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 150 Kč
LBE9701 Kalista MichaelKalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B zapůjčit 190 Kč
PZR9701 Nechuta DavidNechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 150 Kč
NEJ9800 Zieba JakubZieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 150 Kč
SHK9803 Pek DanielPek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 150 Kč
SHK9802 Hájek JakubHájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 150 Kč
MLA9802 Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 150 Kč
TAP9805 Ransdorf JakubRansdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 150 Kč
EKP9700 Koucký MartinKoucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 150 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
SLA9800 Kašpar FrantišekKašpar František SKOB Slaný C 336766 150 Kč
PHK9801 Maňák MichalMaňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 150 Kč
SJI9703 Zacha JiříZacha Jiří OK Jihlava B 336768 150 Kč

H18B 4.30 km, 19 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC9602 Burda MatějBurda Matěj KOB Děčín B 7667667 150 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 150 Kč
CHA9500 Nejman StanislavNejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 150 Kč
TJN9500 Vaniš OndřejVaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč
TJN9501 Posselt MartinPosselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 150 Kč
SHK9604 Trejbal VáclavTrejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč
CHT9501 Hledík JakubHledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 150 Kč
DKP9507 Lustig MatyášLustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8631 150 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga B 502088 150 Kč
MAS9600 Frank JiříFrank Jiří OOB Aš B 301505 150 Kč
LPU9611 Jurica JanJurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 150 Kč
SLA9602 Aster TomášAster Tomáš SKOB Slaný B 442871 150 Kč
PHK9502 Růžička KarelRůžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 150 Kč
SJI9501 Koumar FrantišekKoumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč

H20B 4.30 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.04

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9303 Buk JindřichBuk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 150 Kč
KAM9402 Kapal TomášKapal Tomáš OK Kamenice B 232267 150 Kč
DKP9401 Řada JakubŘada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 150 Kč
KRL9304 Pova OndřejPova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 150 Kč
KRL9305 Vištejn JiříVištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 150 Kč
KRL9403 Šlajs DanielŠlajs Daniel Kometa Kralovice A 51475 150 Kč
LPU9405 Zelinka JanZelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
SJI9304 Zacha OndřejZacha Ondřej OK Jihlava B 219252 150 Kč

H21B 5.20 km, 25 kontrol Rank. koef.: 1.04

(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec OndřejVrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 160 Kč
KNC8101 Besta LukášBesta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 160 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
ZBP7601 Dvořák MiroslavDvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 160 Kč
MFP7403 Rožek DavidRožek David Matfyz Praha C 1111550 160 Kč
ZBP7302 Vaněk PetrVaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 160 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
SCP8200 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 Kč
ZBP7800 Pražák JiříPražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 160 Kč
TZL8301 Krejčík JiříKrejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 160 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 160 Kč
SLP8503 Fišer JiříFišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
PGP8401 Buzek MartinBuzek Martin SK Praga C 51263 160 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga C 995838 160 Kč
LBE6400 Mezník VladimírMezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
EKP7702 Kalous VladislavKalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 160 Kč
EKP7900 Rozkošný KarelRozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000051603 160 Kč
EKP7402 Seidl MiroslavSeidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 160 Kč
VLI7300 Martan JiříMartan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
VLI7503 Pachner PavelPachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 160 Kč
VLI7701 Přinda LukášPřinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 160 Kč
SJC8703 Beneš JanBeneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
SJC8702 Holas ŠtěpánHolas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 160 Kč
SJC8309 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0000051803 160 Kč
CHA7800 Kadavý PetrKadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 160 Kč
BOR7713 Nehasil DavidNehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
BOR9006 Karvánek MatoušKarvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 Kč
BOR9007 Kořínek TomášKořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 160 Kč
LIT8401 Macek JiříMacek Jiří KOB Litvínov C 8107 160 Kč
BSO7907 Rambousek KarelRambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
SCP8605 Vlach MartinVlach Martin OK Sparta Praha C 51807 160 Kč
LBE8801 Šimon JakubŠimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 160 Kč
LBE9100 Šimon VáclavŠimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 160 Kč
VAM8401 Veverka TomášVeverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
LIT9001 Nerad JaroslavNerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 160 Kč
KAM6501 Kozák PetrKozák Petr OK Kamenice C 51733 160 Kč
KAM6901 Kovářík TomášKovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
KAM6700 Škvor MartinŠkvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
KAM7600 Pašek FrantišekPašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
SCP8103 Kovář MiroslavKovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 160 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 160 Kč
TUR8801 Hradec PavelHradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 160 Kč
SJC8601 Henych MartinHenych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 160 Kč
EKP8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 515458 160 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 910714 160 Kč
MAS6800 Kovář JindřichKovář Jindřich OOB Aš C 301727 160 Kč
VPM7700 Martínek RobertMartínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 160 Kč
NPA8001 Antoš FilipAntoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 160 Kč
NPA8401 Bejr ZdeněkBejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 160 Kč
NPA7502 Novák JiříNovák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 160 Kč
NPA7701 Novák ZdeněkNovák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9694 160 Kč
NPA6705 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 160 Kč
XBM7103 Janas PetrJanas Petr ABND RACING TEAM C 443090 160 Kč
VPM7702 Vodrážka OndřejVodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 160 Kč
LPU7604 Držka ŠtěpánDržka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
CST7401 Šafařík IvoŠafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
ROZ6900 Šimík DanielŠimík Daniel OK Roztoky C 51262 160 Kč
FSP7611 Nitsch KarelNitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 160 Kč
SJC8401 Prášil OndřejPrášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 160 Kč
FSP6304 Šimek Tomᚊimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 160 Kč
MFP7302 Pračka TomášPračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 160 Kč
TAP7701 Pucherna JanPucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 160 Kč
VSP7301 Arnošt KamilArnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 160 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 160 Kč
FSP7610 Kužel TomášKužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
EKP6701 Janeček JuraJaneček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 160 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 Kč
CST6702 Pelc VáclavPelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
FSP7600 Vondra JiříVondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 160 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 Kč
VPM8701 Václavík JanVáclavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 320 Kč
SCP8003 Dubec PavelDubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 320 Kč

H21C 4.30 km, 18 kontrol Rank. koef.: 1.04

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV5000 Mágr ZdeněkMágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 160 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 160 Kč
BOR8202 Lepšík PetrLepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 8508 160 Kč
TJN9105 Večeřa MartinVečeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 160 Kč
DOB8844 Zeman JaroslavZeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 160 Kč
SJI9201 Suchý JiříSuchý Jiří OK Jihlava C 301278 160 Kč
LPM8104 Hegner LukášHegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 320 Kč
ADA7433 Oujeský TomášOujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 160 Kč
VCB6502 Teringl RadekTeringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč

H35B 4.30 km, 19 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský PetrNemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
EKP6800 Pecka JanPecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 150 Kč
BOR7409 Vácha TomášVácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7755 150 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 150 Kč
TJN5901 Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 150 Kč
TJP4900 Peterka FrantišekPeterka František TJ Sokol Troja C 8861 150 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
CTB7801 Král AlešKrál Aleš SK OB Chotěboř C 887613 150 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta)Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 150 Kč
VSP7401 Zakouřil VáclavZakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
CHT7302 Zlesák MartinZlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 300 Kč

H40B 4.30 km, 18 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7002 Kubec MartinKubec Martin KOB Dobruška C 7259 150 Kč
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
OSN7118 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
DKP7100 Šubrt AntonínŠubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 150 Kč
LBE6900 Lejbl LadislavLejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
SJH6902 Dundáček MilanDundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 150 Kč
LJN7201 Rulc ZdeněkRulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 150 Kč
API6401 Funda JiříFunda Jiří OK Andante Písek C 232336 150 Kč
MLA5801 Milota JosefMilota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
OSN7209 Nechanický PavelNechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
LCV7000 Kozelka JanKozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 150 Kč
BSO7000 Käss PavelKäss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 150 Kč
NEJ7300 Mareš AlexanderMareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 150 Kč
NEJ7000 Nádeníček JosefNádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232226 150 Kč
SHK7001 Netuka JanNetuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
VPM6901 Hasman JanHasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 150 Kč
LBE6800 Karmazín PavelKarmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 150 Kč
VPM7002 Mikeš RomanMikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 150 Kč
VPM6904 Kroupa ŠtěpánKroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 237546 150 Kč
VLI7301 Meier MilanMeier Milan Slavia Liberec orienteering C 9005141 150 Kč
MFP6905 Šrámek PetrŠrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 150 Kč
DKP6601 Illner JakubIllner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 150 Kč
PHK7200 Chvátil JiříChvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
PHK7101 Háp PavelHáp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 150 Kč
PHK7302 Samek PetrSamek Petr OK 99 Hradec Králové C 2032170 150 Kč
VLI7002 Urbaník RobertUrbaník Robert Slavia Liberec orienteering C SI8292 300 Kč

H45B 3.90 km, 18 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý PetrBílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
DKP6703 Sanna RobertoSanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 150 Kč
ONO6400 Hájek JiříHájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 150 Kč
MKP4700 Koč ZdeněkKoč Zdeněk SK Meteor Kačerov C 51706 150 Kč
LTP6710 Kovář BorisKovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
MLA6708 Bína PavelBína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 150 Kč
VPM6801 Staněk RostislavStaněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 434821 150 Kč
LPM6500 Hofman PetrHofman Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8852 150 Kč
ROZ6801 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 150 Kč
MKP5800 Tomaščin JaroslavTomaščin Jaroslav SK Meteor Kačerov C 51691 150 Kč
DKP6602 Višňa PetrVišňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 150 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
ROU6203 Malec JaromírMalec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 150 Kč
MKP5401 Koč LumírKoč Lumír SK Meteor Kačerov C 336747 150 Kč
SJP6800 Bláha JanBláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 150 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
BOR6400 Doškář BorisDoškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
SCP6700 Šebek MartinŠebek Martin OK Sparta Praha C 889282 150 Kč
SJH6801 Parkán JiříParkán Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
STB6601 Kubec PavelKubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 150 Kč
BSO6400 Kettner VladekKettner Vladek KOB Baník Sokolov C 301432 150 Kč
SRK6802 Kos MichalKos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 150 Kč
MFP6700 Siegl RomanSiegl Roman Matfyz Praha C 443068 150 Kč
MLA6701 Bartoš LuděkBartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 150 Kč
CHC6701 Křivda IvanKřivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 150 Kč
VPM6601 Richtr AlešRichtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 150 Kč
TJP6401 Bazika MiroslavBazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 150 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 51680 150 Kč
OKP6500 Himmel PetrHimmel Petr SK OK 24 Praha zapůjčit 190 Kč
LPU6505 Valach PetrValach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 150 Kč
FSP6605 Cincibus PavelCincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 150 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
VSP5001 Uher PetrUher Petr USK Praha C 51741 150 Kč
VSP6506 Hartman AlešHartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík JanSemík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
PHK6401 Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 150 Kč
PHK6503 Kavalír KarelKavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 150 Kč
PHK6702 Růžička IvanRůžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 150 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
FSP6803 Žáček MartinŽáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232241 150 Kč
OKP6200 Novák IvoNovák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 150 Kč

H50B 3.30 km, 16 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
ODV6300 Hartl ZdeněkHartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 150 Kč
SCP5900 Kavka JiříKavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 150 Kč
HCE5900 Kettner PavelKettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
OSN6005 Wurzel BřetislavWurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
DOK6300 Hradecký JaroslavHradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 150 Kč
EKP5212 Borák StanislavBorák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 150 Kč
VLI6205 Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 150 Kč
JIL6301 Mechl MiroslavMechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 150 Kč
PCB5901 Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 150 Kč
BOR6303 Pavlovec PetrPavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
SRK5701 Kulhavý JosefKulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 150 Kč
TJN6249 Šmaus IvanŠmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 150 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
KAM5901 Kudrnáč MartinKudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 150 Kč
TUR5501 Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 150 Kč
PGP5900 Grivalský MichalGrivalský Michal SK Praga C 52103 150 Kč
SKV5901 Janovič OndřejJanovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 150 Kč
SCP6100 Vrabec MartinVrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 150 Kč
EKP6301 Koucký RomanKoucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 150 Kč
LME6300 Šimek MiroslavŠimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 150 Kč
LPU6102 Roudný VáclavRoudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
VSP6201 Němeček JanNěmeček Jan USK Praha C 52282 150 Kč
PHK5703 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 150 Kč
STH5801 Uvizl IvanUvizl Ivan SK Studenec C 331528 300 Kč
PGP6003 Hrabánek DavidHrabánek David SK Praga C 51673 300 Kč

H55B 3.20 km, 14 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil MartinŠkorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 150 Kč
SCP5500 Jahn PavelJahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
TJP5500 Cedrych KarelCedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 150 Kč
DOK5500 Novák TomNovák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
KNC5501 Jun DrahomírJun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
EKP5601 Bochenek MilanBochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 150 Kč
EKP5500 Šedivý JiříŠedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000051605 150 Kč
CHA5500 Kaška RudolfKaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 150 Kč
CHA5400 Pavlík MilanPavlík Milan OK Chrastava C 0000051231 150 Kč
DKP5800 Svobodný PetrSvobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 150 Kč
SHK5801 Hausvater KarelHausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
SHK5702 Gazdačko MilanGazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
DCE5400 Jaroš VladimírJaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 150 Kč
PGP5200 Sysel ZdeněkSysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
TUR5803 Konopáč JiříKonopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
PGP5601 Šámal VáclavŠámal Václav SK Praga C 436401 150 Kč
DKP5601 Lustig ZdeněkLustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 150 Kč
EKP5800 Fanta MiroslavFanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 150 Kč
MAS5501 Pilař KarelPilař Karel OOB Aš C 2026161 150 Kč
MAS5401 Hájek JanHájek Jan OOB Aš C 7885 150 Kč
LPU5101 Knap JanKnap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 150 Kč
LPU5801 Vícha VladimírVícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 150 Kč
TJP5700 Kraus OtaKraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 150 Kč
VSP5801 Šváb JanŠváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 150 Kč
PHK5702 Dušátko PetrDušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 150 Kč
EKP5600 Adrián PetrAdrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 150 Kč

H60B 2.90 km, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný OldřichHojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
ODV5300 Koutný IvanKoutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 90 Kč
VLI5000 Horáček MiroslavHoráček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI5101 Přinda OldřichPřinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
VLI5201 Hickethier ManfredHickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 90 Kč
JIL5201 Erlebach JosefErlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
LTU4801 Rejmont MilanRejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
CHA4901 Kadavý ZdeněkKadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 90 Kč
CHA5003 Ševčík MilanŠevčík Milan OK Chrastava C 0000008199 90 Kč
BOR5004 Rančák JosefRančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
TUR5102 Provazník JiříProvazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
MKP5000 Toušek MiloslavToušek Miloslav SK Meteor Kačerov C 51655 90 Kč
LBE5000 Hamáček BohuslavHamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
DKP4900 Stehno PavelStehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
NPA5101 Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 90 Kč
NPA5001 Novák KarelNovák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 90 Kč
LPU5201 Farář VáclavFarář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
VSP5100 Hora VladimírHora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VSP5203 Polák ZdeněkPolák Zdeněk USK Praha C 51740 90 Kč
VRL5002 Farář JaroslavFarář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000005002 90 Kč
VRL4901 Knobloch JindřichKnobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 90 Kč
PGP5103 Jelínek MartinJelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
MAS5200 Chotětický VáclavChotětický Václav OOB Aš C 7886 90 Kč

H65B 2.30 km, 11 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda FrantišekDuda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 90 Kč
LJN4700 Matoušek LubošMatoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
TJP4700 Ryšavý VítRyšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
LLI4702 Peterka JosefPeterka Josef LOK-o Liberec C 51204 90 Kč
KAS4600 Nejezchleba JiříNejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 90 Kč
MLA4401 Fišák JanFišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 90 Kč
SCP4600 Novák MilošNovák Miloš OK Sparta Praha C 52299 90 Kč
VCB4801 Rychtecký JosefRychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
TUV4701 Pospíšil JiříPospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
TCB4701 Pokorný KarelPokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
SCH4701 Jirásek JaroslavJirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 90 Kč
MLA4201 Sklenář JanSklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 90 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SCP4501 Valášek JosefValášek Josef OK Sparta Praha C 49813 90 Kč
BSO4401 Schimm DieterSchimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 90 Kč
SRK4702 Hrobař RudolfHrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 90 Kč
KSH4801 Fiala MilošFiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
CHC4601 Švadlena JiříŠvadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SCP4700 Buriánek JaromírBuriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
LBE4600 Nosál StanislavNosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
DKP4700 Procházka AlešProcházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
LPU4501 Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
SLP4601 Novotný JiříNovotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 90 Kč
CST4601 Šafařík BedřichŠafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
SCP4500 Rakovec MilošRakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
JES4601 Otta PavelOtta Pavel OK Rakovník C 301666 90 Kč
PGP4800 Zelený VladimírZelený Vladimír SK Praga C 51863 180 Kč

H70B 2.00 km, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka ZdenkoProcházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
BOR3900 Beránek MiroslavBeránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
SJH4201 Gřunděl IvanGřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
NEJ4100 Frey JaromírFrey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 90 Kč
SHK4001 Máslo MiroslavMáslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 90 Kč
FSP4300 Čadil JanČadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
VSP4300 Dohnal JosefDohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
PUL4200 Novotný FrantišekNovotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 90 Kč

H75B 2.00 km, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl VladimírAttl Vladimír SK Praga C 51700 90 Kč
PGP2800 Samohýl RichardSamohýl Richard SK Praga C 52098 90 Kč
KNC3300 Kalivoda ViktorKalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 90 Kč
KNC3800 Kalivoda VladimírKalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 90 Kč
SJP3501 Bláha SvatoplukBláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 90 Kč
SJC3601 Havlík JaroslavHavlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 90 Kč
BOR3600 Křtěnský JaroslavKřtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
BOR3602 Mašek PavelMašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 90 Kč
BOR3601 Langr JanLangr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 90 Kč
FSP3300 Vondra JaroslavVondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 90 Kč
PHK3801 Mikulecký JanMikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 90 Kč
VRL3601 Zemánek BohumilZemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 90 Kč
FSP3400 Hanák MilanHanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč

HDR 2.30 km, 6 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0350 Pokorná LindaPokorná Linda SK Praga C 899177 70 Kč
LTP0652 Zachová BarboraZachová Barbora OOB TJ Lokomotiva Teplice C 08684 70 Kč
LJN0800 Langer LukášLanger Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 70 Kč
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
KNCxxxx Bestová TerezaBestová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 70 Kč
EKP0551 Pecková TerezaPecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 0000051600 70 Kč
EKP0953 Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C 0000000000 70 Kč
SJP0700 Bláha ŠimonBláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 70 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 70 Kč
BSO7001 Gregor RichardGregor Richard KOB Baník Sokolov 301418 70 Kč
EKP0961 Kalinová EllaKalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 70 Kč
ROZ0351 Šimíková KarolínaŠimíková Karolína OK Roztoky 2051487 70 Kč
MFP0850 Nedbalová KláraNedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 70 Kč
FSP0450 Cincibusová LenkaCincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 70 Kč
VSP0606 Meier DavidMeier David USK Praha C 232246 70 Kč
VSP0850 Zakouřilová KláraZakouřilová Klára USK Praha C 2032113 70 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha C 2032189 70 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 70 Kč
81C0750 Mácová NatálieMácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
ADAxxxx Oujeský LukášOujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 110 Kč
VCB0451 Teringlová VendulaTeringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 70 Kč
VCB0702 Teringl VojtěchTeringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 70 Kč
ZBPxxxx Sedláček MartinSedláček Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit 110 Kč
MFP105x Nedbalová MarkétaNedbalová Markéta Matfyz Praha 51684 70 Kč

P 3.10 km, 12 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 70 Kč
DKL0102 Melichna MatějMelichna Matěj KOB Kladno C 410721 70 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 70 Kč
ROU6202 Buk MiloslavBuk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 70 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 49640 70 Kč
BSO8252 Kovalová AlenaKovalová Alena KOB Baník Sokolov 7895 70 Kč
BSO7950 Naporowská MarieNaporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 70 Kč
DKL7053 Postolková MonikaPostolková Monika KOB Kladno C 2042542 70 Kč
KAM7800 Albrecht VladimírAlbrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 70 Kč
KAM6604 Šafka JanŠafka Jan OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KNC6250 Tichá IvanaTichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 70 Kč
DKP9651 Klašková JosefinaKlašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
FSP6104 Borovička MilanBorovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 70 Kč
VSP7102 Beran JiříBeran Jiří USK Praha C 2021833 70 Kč
VSP7250 Kopecká AlenaKopecká Alena USK Praha C 2021849 70 Kč
81C0050 Mácova MartinaMácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
VSPxxx Augusta JiříAugusta Jiří USK Praha 2021837 70 Kč
KUL9900 Glöcknerová AnnaGlöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem zapůjčit 110 Kč

T 3.90 km, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6401 Pohořalý DobroslavPohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 150 Kč
ROU6850 Pohořalá KarolínaPohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 150 Kč
DVP6151 Malačková JanaMalačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 150 Kč
DKP0210 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 150 Kč
NNN7000 Malačka MilanMalačka Milan Neregistrovaní 981822 150 Kč
KUL6700 Chrz PavelChrz Pavel KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
KUL8400 Horejsí ZbynekHorejsí Zbynek KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
MFP7599 Vyhnálková EvaVyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 150 Kč
KUL7000 Glöckner MichaelGlöckner Michael KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
celkem přihlášených: 829, vklad: 108950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.