Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0250 | Mošová ValentýnaMošová Valentýna | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | C | 51195 | 30 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | C | 53811 | 30 Kč |
BFM0453 | Procnerová VeronikaProcnerová Veronika | SKOB Frýdek - Místek | 410792 | 30 Kč | |
KRN0454 | Říhová BarboraŘíhová Barbora | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | C | 2020729 | 30 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | C | 2020728 | 30 Kč |
TRI0351 | Supiková KateřinaSupiková Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 8654 | 30 Kč |
TRI0352 | Kantorová AnnaKantorová Anna | TJ TŽ Třinec | C | 8670 | 30 Kč |
MOV0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | SKOB Ostrava | C | 436422 | 30 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | C | 1398997 | 30 Kč |
OTK0351 | Panovcová AnitaPanovcová Anita | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426381 | 30 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889310 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0250 | Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla | TJ TŽ Třinec | C | 53178 | 30 Kč |
TRI0251 | Mrozek TeresaMrozek Teresa | TJ TŽ Třinec | C | 49365 | 30 Kč |
TRI0252 | Bilková KateřinaBilková Kateřina | TJ TŽ Třinec | C | 49319 | 30 Kč |
TRI0254 | Ciencialová DanielaCiencialová Daniela | TJ TŽ Třinec | C | 49322 | 30 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | C | 253379 | 30 Kč |
SFM0251 | Bernatíková HanaBernatíková Hana | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49450 | 30 Kč |
TZL0250 | Šišková KamilaŠišková Kamila | SKOB Zlín | B | 53147 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | B | 2045206 | 90 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | B | 425583 | 90 Kč |
SOP9951 | Poláková TerezaPoláková Tereza | OOB TJ Slezan Opava | B | 428208 | 90 Kč |
JZL0051 | Kundratová LucieKundratová Lucie | TJ Jižní svahy Zlín | B | 218974 | 90 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 90 Kč |
UOL9950 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SOB Olomouc | B | 682075 | 90 Kč |
TRI0054 | Bruková MagdaBruková Magda | TJ TŽ Třinec | B | 7863 | 90 Kč |
MOV9951 | Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka | SKOB Ostrava | B | 2032153 | 90 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 303938 | 90 Kč |
LBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52077 | 90 Kč |
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433088 | 90 Kč |
TZL0093 | Paterová KláraPaterová Klára | SKOB Zlín | C | 8581 | 90 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | C | 8582 | 90 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000232865 | 90 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 90 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 0000897355 | 90 Kč |
ZBM9952 | Malivánková EvaMalivánková Eva | SK Brno Žabovřesky | B | 0000000122 | 90 Kč |
ABM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | KOB ALFA Brno | A | 0000438047 | 90 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52695 | 90 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416068 | 90 Kč |
BFM0151 | Svobodová BarboraSvobodová Barbora | SKOB Frýdek - Místek | B | 49470 | 90 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | B | 0000920661 | 90 Kč |
ASU0099 | Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena | Magnus Orienteering | C | 0002045171 | 90 Kč |
AOP0050 | Hájková LenkaHájková Lenka | Orientační Běh Opava | B | 515149 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0050 | Foltýnová MarkétaFoltýnová Markéta | TJ TŽ Třinec | 8664 | 70 Kč | |
TRI0051 | Foltýnová KláraFoltýnová Klára | TJ TŽ Třinec | 49381 | 70 Kč | |
OOP0050 | Leciánová VeronikaLeciánová Veronika | TJ Opava | C | 49475 | 70 Kč |
ADA0051 | Čížková EliškaČížková Eliška | OOB Spartak Adamov | C | 49863 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 150 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 150 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 150 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 150 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | A | 53215 | 150 Kč |
TRI9761 | Kaufmanová IvanaKaufmanová Ivana | TJ TŽ Třinec | B | 416127 | 150 Kč |
TRI9850 | Szarzecová LucieSzarzecová Lucie | TJ TŽ Třinec | A | 53280 | 150 Kč |
TRI9852 | Liberdová JanaLiberdová Jana | TJ TŽ Třinec | B | 53293 | 150 Kč |
MOV9751 | Svěchotová NatálieSvěchotová Natálie | SKOB Ostrava | B | 232392 | 150 Kč |
LBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52062 | 150 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007538 | 150 Kč |
KSU9853 | Švancárová VeronikaŠvancárová Veronika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2011813 | 150 Kč |
OTK9751 | Zentrichová DanielaZentrichová Daniela | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433085 | 150 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | A | 425531 | 150 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | A | 0000229382 | 150 Kč |
ZBM9753 | Koporová LenkaKoporová Lenka | SK Brno Žabovřesky | B | 0000053721 | 150 Kč |
ZBM9755 | Nedbálková HanaNedbálková Hana | SK Brno Žabovřesky | B | 0002042513 | 150 Kč |
ABM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | KOB ALFA Brno | A | 0001007533 | 150 Kč |
LCE9852 | Hanousková RenataHanousková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2020727 | 150 Kč |
LCE9851 | Hauerlandová NatálieHauerlandová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 253367 | 150 Kč |
LCE9855 | Šomanová AnnaŠomanová Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416067 | 150 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 0000980354 | 150 Kč |
AOV9850 | Fukalová HanaFukalová Hana | OOB TJ Baník Ostrava | A | 361939 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI9756 | Kovářová TerezaKovářová Tereza | TJ TŽ Třinec | C | 8667 | 70 Kč |
VRB9899 | Svačinková KateřinaSvačinková Kateřina | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436926 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9661 | Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana | SK Severka Šumperk | B | 2058520 | 150 Kč |
SSU9666 | Machusová KarolínaMachusová Karolína | SK Severka Šumperk | A | 2032188 | 150 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | A | 49302 | 150 Kč |
SKM9651 | Pěčková VeronikaPěčková Veronika | KOB Směr Kroměříž | B | 416078 | 150 Kč |
VBM9651 | Hiršová GabrielaHiršová Gabriela | VSK Mendelu Brno | A | 416028 | 150 Kč |
LCE9555 | Končáková KláraKončáková Klára | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416087 | 150 Kč |
LCE9751 | Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 889309 | 150 Kč |
ADA9652 | Čížková MarkétaČížková Markéta | OOB Spartak Adamov | B | 49862 | 150 Kč |
AOV9550 | Fukalová MartinaFukalová Martina | OOB TJ Baník Ostrava | B | 416152 | 150 Kč |
TRI9656 | Sabelová MarkétaSabelová Markéta | TJ TŽ Třinec | A | 8653 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV9650 | Kaděrová VendulaKaděrová Vendula | OB Havířov | C | 232145 | 70 Kč |
SKM9551 | Krajcarová SoňaKrajcarová Soňa | KOB Směr Kroměříž | C | 53820 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 150 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | A | 218978 | 150 Kč |
TZL9451 | Koláriková LucieKoláriková Lucie | SKOB Zlín | A | 218977 | 150 Kč |
ZBM9354 | Hrušková BarboraHrušková Barbora | SK Brno Žabovřesky | R | 0001668661 | 150 Kč |
ZBM9457 | Chroustová LenkaChroustová Lenka | SK Brno Žabovřesky | B | 0000331025 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN8651 | Bohunská JanaBohunská Jana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52636 | 160 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 52295 | 160 Kč |
KRN8353 | Sukeníková ZuzanaSukeníková Zuzana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 5591 | 160 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52029 | 160 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 301286 | 160 Kč |
LPU8499 | Przyczková MichaelaPrzyczková Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | R | 981834 | 160 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 160 Kč |
UOL8850 | Ukolova AnastasiaUkolova Anastasia | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 200 Kč |
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | R | 416043 | 160 Kč |
TZL7979 | Mašláňová HanaMašláňová Hana | SKOB Zlín | C | 53313 | 160 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 53853 | 160 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 160 Kč |
PTI8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8829 | 160 Kč |
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | R | 52587 | 160 Kč |
VBM8772 | Adamová EvaAdamová Eva | VSK Mendelu Brno | C | 52039 | 160 Kč |
VBM8558 | Dokoupilová RadkaDokoupilová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 160 Kč |
VBM7751 | Fučíková HanaFučíková Hana | VSK Mendelu Brno | C | 08008 | 160 Kč |
AOP9452 | Svobodová RadkaSvobodová Radka | Orientační Běh Opava | A | 7200368 | 160 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 0000515412 | 160 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 160 Kč |
KRN8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52533 | 160 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 160 Kč |
AOV8750 | Petrová TerezaPetrová Tereza | OOB TJ Baník Ostrava | C | 49458 | 160 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
64C8550 | Voborníková TerezaVoborníková Tereza | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 110 Kč | |
SOP9152 | Ševčíková PetraŠevčíková Petra | OOB TJ Slezan Opava | C | 253160 | 70 Kč |
SOP8852 | Válková ZuzanaVálková Zuzana | OOB TJ Slezan Opava | C | 49388 | 70 Kč |
HAV8550 | Fujáková KatkaFujáková Katka | OB Havířov | C | 49408 | 70 Kč |
OOP8250 | Pietraszková LenkaPietraszková Lenka | TJ Opava | C | 52758 | 70 Kč |
ZLH8450 | Turzová MargaretaTurzová Margareta | OOB TJ Zlaté Hory | C | 301586 | 70 Kč |
AOV9251 | Nováková AnežkaNováková Anežka | OOB TJ Baník Ostrava | C | 336722 | 70 Kč |
BFM9353 | Skurková VendulaSkurková Vendula | SKOB Frýdek - Místek | C | 49451 | 70 Kč |
HLV8451 | Bláhová KateřinaBláhová Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 53832 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP7853 | Holasová ŠarkaHolasová Šarka | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 70 Kč |
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 49428 | 70 Kč |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 8815 | 70 Kč |
UOL7751 | Binarová JitkaBinarová Jitka | SOB Olomouc | C | 2049585 | 70 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 416168 | 70 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 70 Kč |
VRB7777 | Svačinková JitkaSvačinková Jitka | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 436921 | 70 Kč |
SFM7351 | Strakošová PetraStrakošová Petra | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49482 | 70 Kč |
AOV6951 | Mielcová ElenaMielcová Elena | OOB TJ Baník Ostrava | C | 896961 | 70 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 0000332950 | 70 Kč |
SFM7152 | Brodová GabrielaBrodová Gabriela | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49441 | 70 Kč |
BFM7151 | Řehová RenataŘehová Renata | SKOB Frýdek - Místek | C | 410794 | 70 Kč |
OOP7453 | Leciánová VandaLeciánová Vanda | TJ Opava | C | 49472 | 70 Kč |
HAV7250 | Proboszová ZuzanaProboszová Zuzana | OB Havířov | C | 416157 | 70 Kč |
KRN7676 | Junová GabrielaJunová Gabriela | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 70 Kč | |
AOV7051 | Fukalová RadmilaFukalová Radmila | OOB TJ Baník Ostrava | C | 232136 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 150 Kč |
SSU6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SK Severka Šumperk | C | 2032169 | 150 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 150 Kč |
JZL7351 | Kundratová JanaKundratová Jana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53360 | 150 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 150 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 52453 | 150 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 150 Kč |
TRI6950 | Kovaříková MáriaKovaříková Mária | TJ TŽ Třinec | C | 8651 | 150 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 52664 | 150 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 150 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 150 Kč |
SKM7350 | Pěčková MonikaPěčková Monika | KOB Směr Kroměříž | C | 2017677 | 150 Kč |
TBM6969 | Grycová JanaGrycová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000049412 | 150 Kč |
RAD6850 | Zobaníková VladimíraZobaníková Vladimíra | TJ Sokol Radslavice | C | 49464 | 150 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 53222 | 150 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 150 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 0000416825 | 150 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 150 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 150 Kč |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 150 Kč |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 150 Kč |
OOP6750 | Kociánová EvaKociánová Eva | TJ Opava | C | 52767 | 150 Kč |
TZL6051 | Hájová JanaHájová Jana | SKOB Zlín | C | 8919 | 150 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 150 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 0000232005 | 150 Kč |
AOP6751 | Hadačová GabrielaHadačová Gabriela | Orientační Běh Opava | C | 8810 | 150 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 150 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 150 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 70 Kč |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8659 | 70 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 7862 | 70 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 70 Kč |
KRN6551 | Bohunská JanaBohunská Jana | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52635 | 70 Kč |
KRN6451 | Žaloudíková MarieŽaloudíková Marie | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 352310 | 70 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 70 Kč |
HAV6652 | Opletalová PavlínaOpletalová Pavlína | OB Havířov | C | 49306 | 70 Kč |
HLV6856 | Končáková KateřinaKončáková Kateřina | OB Holešov z.s. | C | 416086 | 70 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 150 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 52943 | 150 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 52219 | 150 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 150 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 150 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502260 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP5451 | Řezníková RenátaŘezníková Renáta | Orientační Běh Opava | C | 49421 | 150 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 150 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP5751 | Hájková LudmilaHájková Ludmila | TJ Opava | C | 52769 | 70 Kč |
PBM5451 | Robotková LenkaRobotková Lenka | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52051 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 90 Kč |
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000410192 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | TJ Opava | C | 52763 | 90 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 90 Kč |
TRI4650 | Gavendová AnnaGavendová Anna | TJ TŽ Třinec | C | 49330 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TRI0401 | Mrozek PawelMrozek Pawel | TJ TŽ Třinec | C | 416128 | 30 Kč |
AOV0501 | Novák IgorNovák Igor | OOB TJ Baník Ostrava | C | 51550 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2020722 | 30 Kč |
TRI0300 | Haltof AdamHaltof Adam | TJ TŽ Třinec | C | 49366 | 30 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | C | 51461 | 30 Kč |
AOV0301 | Mielec RadomírMielec Radomír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 920660 | 30 Kč |
MOV0301 | Fajkoš LubomírFajkoš Lubomír | SKOB Ostrava | C | 52785 | 30 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | C | 515058 | 30 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 30 Kč |
JZL0201 | Kundrata JanKundrata Jan | TJ Jižní svahy Zlín | B | 53353 | 30 Kč |
TRI0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | TJ TŽ Třinec | B | 53176 | 30 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | C | 49395 | 30 Kč |
TRI0202 | Čmiel Thomas JacobČmiel Thomas Jacob | TJ TŽ Třinec | C | 8652 | 30 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | B | 8799 | 30 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | C | 51316 | 30 Kč |
TZL0201 | Chovanec VáclavChovanec Václav | SKOB Zlín | B | 8583 | 30 Kč |
RAD0201 | Zobaník RadekZobaník Radek | TJ Sokol Radslavice | C | 52665 | 30 Kč |
SFM0201 | Broda AlešBroda Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49489 | 30 Kč |
MOV0101 | Hulenka LukášHulenka Lukáš | SKOB Ostrava | 52999 | 30 Kč | |
MOV0103 | Dorčák JanDorčák Jan | SKOB Ostrava | C | 428205 | 30 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | B | 301599 | 90 Kč |
SSU9911 | Kašpar PetrKašpar Petr | SK Severka Šumperk | B | 6713 | 90 Kč |
JPV9917 | Janečka ViktorJanečka Viktor | Oddíl OS SK Prostějov | B | 234537 | 90 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 253106 | 90 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | B | 682370 | 90 Kč |
TRI0002 | Filipek SebastianFilipek Sebastian | TJ TŽ Třinec | B | 49396 | 90 Kč |
MOV0003 | Kubíček DavidKubíček David | SKOB Ostrava | B | 2027244 | 90 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | B | 410105 | 90 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 90 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056276 | 90 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053548 | 90 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056285 | 90 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2053541 | 90 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056281 | 90 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056268 | 90 Kč |
OTK0001 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 331216 | 90 Kč |
OTK0002 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433084 | 90 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433087 | 90 Kč |
AOP9900 | Tesař VojtěchTesař Vojtěch | Orientační Běh Opava | B | 331752 | 90 Kč |
TZL9901 | Láznička VáclavLáznička Václav | SKOB Zlín | B | 331753 | 90 Kč |
TZL0001 | Podmolík JonášPodmolík Jonáš | SKOB Zlín | B | 53831 | 90 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 0000888627 | 90 Kč |
ZBM9903 | Říčný VojtaŘíčný Vojta | SK Brno Žabovřesky | B | 0000410331 | 90 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 0000438043 | 90 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032171 | 90 Kč |
LCE9905 | Beblavý MartinBeblavý Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | 416072 | 90 Kč | |
LCE9907 | Plášek PavelPlášek Pavel | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52703 | 90 Kč |
LCE9912 | Turza TomášTurza Tomáš | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 90 Kč | |
LCE9911 | Vopařil JanVopařil Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 246840 | 90 Kč |
LCE9906 | Kadleček JanKadleček Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52693 | 90 Kč |
TBM9901 | Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 232732 | 90 Kč |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 428210 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV0000 | Kaděra VojtaKaděra Vojta | OB Havířov | C | 301297 | 70 Kč |
TRI9900 | Navrátil AdamNavrátil Adam | TJ TŽ Třinec | C | 416125 | 70 Kč |
TRI0003 | Sikora JakubSikora Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 49377 | 70 Kč |
HAV0002 | Staněk OndraStaněk Ondra | OB Havířov | 336728 | 70 Kč | |
LOV0000 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | lepus.cz | C | 1403424 | 70 Kč |
SFM9901 | Strakoš MatějStrakoš Matěj | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49481 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM9701 | Drozd MichalDrozd Michal | BETA URSUS Rosice | B | 331262 | 150 Kč |
BBM9800 | Ptáček PatrikPtáček Patrik | BETA URSUS Rosice | A | 980376 | 150 Kč |
TRI9705 | Madzia MartinMadzia Martin | TJ TŽ Třinec | B | 49360 | 150 Kč |
TRI9801 | Cienciala JanCienciala Jan | TJ TŽ Třinec | A | 8663 | 150 Kč |
TRI9807 | Lanc VojtěchLanc Vojtěch | TJ TŽ Třinec | A | 49315 | 150 Kč |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | A | 7200377 | 150 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | A | 889320 | 150 Kč |
TZL9701 | Podmolík JosefPodmolík Josef | SKOB Zlín | A | 53354 | 150 Kč |
TZL9801 | Šiška PetrŠiška Petr | SKOB Zlín | B | 2025335 | 150 Kč |
ZBM9710 | Šplíchal MarekŠplíchal Marek | SK Brno Žabovřesky | B | 0002042511 | 150 Kč |
AOV9701 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | A | 515123 | 150 Kč |
BBM9700 | Peřinka ŠimonPeřinka Šimon | BETA URSUS Rosice | C | 331797 | 150 Kč |
VBM9801 | Hirš OtakarHirš Otakar | VSK Mendelu Brno | A | 416029 | 150 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 150 Kč |
LCE9801 | Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 889311 | 150 Kč |
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 0000920686 | 150 Kč |
BBM9702 | Konečný DanielKonečný Daniel | BETA URSUS Rosice | B | 53271 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 70 Kč |
SFM9801 | Bernatík LukášBernatík Lukáš | O-RUNNAŘI Beskydy | B | 49485 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | SKOB Bruntál | B | 307332 | 150 Kč |
TRI9601 | Walach OndřejWalach Ondřej | TJ TŽ Třinec | B | 49356 | 150 Kč |
TZL9601 | Sadílek JanSadílek Jan | SKOB Zlín | B | 53126 | 150 Kč |
TZL9501 | Svačina JanSvačina Jan | SKOB Zlín | B | 1400446 | 150 Kč |
TZL9603 | Turna MatyášTurna Matyáš | SKOB Zlín | B | 8584 | 150 Kč |
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | B | 425530 | 150 Kč |
SKM9601 | Dvorský PetrDvorský Petr | KOB Směr Kroměříž | A | 2045216 | 150 Kč |
ASU9547 | Hraboš MatějHraboš Matěj | Magnus Orienteering | C | 0002012280 | 150 Kč |
VRB9606 | Matuš VojtěchMatuš Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 232144 | 150 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1602630 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP9601 | Svoboda FrantišekSvoboda František | OOB TJ Slezan Opava | C | 8727 | 70 Kč |
ZLH9501 | Pavlík MarekPavlík Marek | OOB TJ Zlaté Hory | C | 416100 | 70 Kč |
BFM9601 | Holoubek JanHoloubek Jan | SKOB Frýdek - Místek | C | 206362 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | B | 53824 | 150 Kč |
SKM9301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | B | 416083 | 150 Kč |
AOV9401 | Rohel MarekRohel Marek | OOB TJ Baník Ostrava | B | 1625050 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 160 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 160 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 232139 | 160 Kč |
KRN8505 | Rychlý PavelRychlý Pavel | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 886824 | 160 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | A | 886286 | 160 Kč |
KYL7100 | Navrátil MarekNavrátil Marek | SK SP Kylešovice | C | 160 Kč | |
SOP7811 | Válka JanVálka Jan | OOB TJ Slezan Opava | C | 52765 | 160 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 247250 | 160 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 887157 | 160 Kč |
TRI9103 | Kantor OndřejKantor Ondřej | TJ TŽ Třinec | C | 920676 | 160 Kč |
HAV8801 | Sochor JanSochor Jan | OB Havířov | C | 881004 | 160 Kč |
UOL7501 | Trávníček JanTrávníček Jan | SOB Olomouc | C | 301557 | 160 Kč |
BBM9500 | Záděra PavelZáděra Pavel | BETA URSUS Rosice | A | 980371 | 160 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 428264 | 160 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 160 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 160 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 160 Kč |
LPU9006 | Klapal JanKlapal Jan | OK Lokomotiva Pardubice | R | 515142 | 160 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 160 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 160 Kč |
AOV9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | OOB TJ Baník Ostrava | A | 428234 | 160 Kč |
TZL9002 | Benroth JakubBenroth Jakub | SKOB Zlín | C | 51501 | 160 Kč |
TZL8501 | Háj JakubHáj Jakub | SKOB Zlín | C | 8920 | 160 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 160 Kč |
TZL8603 | Přibyl BroněkPřibyl Broněk | SKOB Zlín | C | 53362 | 160 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 52212 | 160 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 160 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053235 | 160 Kč |
PTI8403 | Jirka MichalJirka Michal | Sportovní klub Ptení | C | 52430 | 160 Kč |
ZBM8800 | Yarmiev ArturYarmiev Artur | SK Brno Žabovřesky | C | 0000052085 | 160 Kč |
AOP7701 | Nycz PetrNycz Petr | Orientační Běh Opava | C | 51189 | 160 Kč |
ODR8100 | Pavlačka OndřejPavlačka Ondřej | SKOB Odry | C | 51303 | 160 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 160 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 160 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 160 Kč |
RAD7401 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | C | 8086 | 160 Kč |
VBM7246 | Fučík KarelFučík Karel | VSK Mendelu Brno | R | 720921 | 160 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 160 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 553285 | 160 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 49679 | 160 Kč |
LCE7602 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 1399000 | 160 Kč |
LCE9301 | Hubáček MichalHubáček Michal | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 886716 | 160 Kč |
LCE9302 | Vavrys JohanVavrys Johan | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 553457 | 160 Kč |
VAM8802 | Klapal MichalKlapal Michal | OB Vamberk | C | 9670 | 160 Kč |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | A | 886701 | 160 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 0000920681 | 160 Kč |
ODR8600 | Pavlačka FrantišekPavlačka František | SKOB Odry | C | 49380 | 160 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52625 | 160 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | R | 52555 | 160 Kč |
KRN8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52641 | 160 Kč |
VIC8931 | Panovec JanPanovec Jan | OB Vizovice | C | 52349 | 160 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 160 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 160 Kč |
AOP9001 | Melecký MartinMelecký Martin | Orientační Běh Opava | C | 920663 | 160 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 8881 | 160 Kč |
ASU9446 | Šincl JiříŠincl Jiří | Magnus Orienteering | A | 224905 | 160 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 1931332 | 320 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
64C8500 | Mec MartinMec Martin | Ekonom Praha Outdoor | zapůjčit | 110 Kč | |
SOP8802 | Lichý OndřejLichý Ondřej | OOB TJ Slezan Opava | C | 49304 | 70 Kč |
OOP8100 | Pietraszek MartinPietraszek Martin | TJ Opava | C | 232323 | 70 Kč |
BFM9101 | Mutina JiříMutina Jiří | SKOB Frýdek - Místek | C | 49491 | 70 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 70 Kč |
38S8000 | Volkov OleksandrVolkov Oleksandr | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 502256 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 150 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 150 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 150 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 150 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 150 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 150 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 150 Kč |
AOV6901 | Mielec JaromírMielec Jaromír | OOB TJ Baník Ostrava | C | 515430 | 150 Kč |
LCE6311 | Hubáček JaroslavHubáček Jaroslav | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889303 | 150 Kč |
LCE6602 | Kunčar VítKunčar Vít | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889307 | 150 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889301 | 150 Kč |
LCE6413 | Vavrys PetrVavrys Petr | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889290 | 150 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV7100 | Kaděra PavelKaděra Pavel | OB Havířov | 253120 | 70 Kč | |
TRI6601 | Navrátil RostislavNavrátil Rostislav | TJ TŽ Třinec | C | 8655 | 70 Kč |
VRB6808 | Slavík TomášSlavík Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 301322 | 70 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 70 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 70 Kč |
SFM7201 | Bernatík AlešBernatík Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023813 | 70 Kč |
KAR7601 | Stibor ZbyněkStibor Zbyněk | SK Karlovice | C | 301259 | 70 Kč |
ZBM7506 | Štolfa JaromírŠtolfa Jaromír | SK Brno Žabovřesky | C | 0000416076 | 70 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 70 Kč |
LCE7301 | Blažević RomanBlažević Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7200335 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KRN6808 | Hošťálek DanHošťálek Dan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52650 | 150 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 150 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 150 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52566 | 150 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 150 Kč |
OTK7101 | Zentrich DavidZentrich David | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 053323 | 150 Kč |
OTK7201 | Müller LiborMüller Libor | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433082 | 150 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 571221 | 150 Kč |
TZL6309 | Láznička RobertLáznička Robert | SKOB Zlín | C | 53368 | 150 Kč |
ZPV6712 | Holinka MartinHolinka Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 307331 | 150 Kč |
ABM6909 | Odehnal RomanOdehnal Roman | KOB ALFA Brno | C | 0000232879 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 150 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 150 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 150 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 150 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 51909 | 150 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 52725 | 150 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 150 Kč |
HAV6302 | Krhut LiborKrhut Libor | OB Havířov | C | 303932 | 150 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 150 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 150 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 150 Kč |
BFM6701 | Svoboda MartinSvoboda Martin | SKOB Frýdek - Místek | C | 49467 | 150 Kč |
KYL6801 | Hájek MartinHájek Martin | SK SP Kylešovice | C | 1396848 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP6201 | Bačo LubomírBačo Lubomír | OOB TJ Slezan Opava | C | 49350 | 70 Kč |
SOP5702 | Vašek RudolfVašek Rudolf | OOB TJ Slezan Opava | C | 434592 | 70 Kč |
TRI5701 | Bialožyt MiroslavBialožyt Miroslav | TJ TŽ Třinec | C | 8789 | 70 Kč |
TRI6501 | Kantor RomanKantor Roman | TJ TŽ Třinec | C | 8656 | 70 Kč |
TRI6800 | Bruk SlavomírBruk Slavomír | TJ TŽ Třinec | C | 49378 | 70 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52063 | 70 Kč |
TRC6800 | Szturc RadekSzturc Radek | SKOB BETA Třinec | C | 8785 | 70 Kč |
TRC6200 | Niedoba JanNiedoba Jan | SKOB BETA Třinec | C | 8787 | 70 Kč |
TRC6400 | Trojek JakubTrojek Jakub | SKOB BETA Třinec | C | 8788 | 70 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 70 Kč |
SKM6103 | Dvorský IljaDvorský Ilja | KOB Směr Kroměříž | C | 416082 | 70 Kč |
OOP6100 | Lecián OldřichLecián Oldřich | TJ Opava | C | 49476 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 150 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52498 | 150 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 150 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 150 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 150 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 150 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 150 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 150 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 150 Kč |
OTK6201 | Panovec VladanPanovec Vladan | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052348 | 150 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 150 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 53322 | 150 Kč |
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000410327 | 150 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 49558 | 150 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 53221 | 150 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 150 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 150 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 150 Kč |
VIC5902 | Kršák KarelKršák Karel | OB Vizovice | C | 51515 | 150 Kč |
HLV6321 | Končák JaroslavKončák Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53856 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP5801 | Moravec StanislavMoravec Stanislav | OOB TJ Slezan Opava | C | 53462 | 150 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 150 Kč |
TUV4601 | Gurka JiříGurka Jiří | SOK TJ Turnov | C | 501246 | 150 Kč |
TZL5601 | Háj BohumilHáj Bohumil | SKOB Zlín | C | 53341 | 150 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP5102 | Malysa JánMalysa Ján | OOB TJ Slezan Opava | C | 53420 | 70 Kč |
AOP5701 | Kostka EvženKostka Evžen | Orientační Běh Opava | C | 52666 | 70 Kč |
KRN5202 | Sukeník MojmírSukeník Mojmír | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 5585 | 70 Kč |
KAR5001 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | SK Karlovice | C | 51950 | 70 Kč |
BFM5701 | Mutina VlastimilMutina Vlastimil | SKOB Frýdek - Místek | C | 49457 | 70 Kč |
KAR5501 | Kuja IvanKuja Ivan | SK Karlovice | C | 301248 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 90 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 90 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 8720 | 90 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 553431 | 90 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 90 Kč |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 90 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 52413 | 90 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 410398 | 90 Kč |
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 49455 | 90 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 90 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOP4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | TJ Opava | C | 52762 | 90 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 52660 | 90 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 90 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 90 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 90 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 90 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 90 Kč |
RAD4801 | Huňka JiříHuňka Jiří | TJ Sokol Radslavice | C | 49433 | 90 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOV4402 | Stary BřetislavStary Břetislav | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9577 | 70 Kč |
KAR4701 | Tomeček LubomírTomeček Lubomír | SK Karlovice | C | 51947 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 90 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 90 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 49305 | 90 Kč |
ZVS4301 | Vyškovský IvanVyškovský Ivan | TJ Zbrojovka Vsetín | C | 416129 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 53321 | 90 Kč |
RAD3801 | Fajgl JaromírFajgl Jaromír | TJ Sokol Radslavice | C | 49434 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | čip doplnim | 50 Kč |
KYL0500 | Navrátil SamNavrátil Sam | SK SP Kylešovice | C | 50 Kč | |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 251023 | 50 Kč |
TRI0450 | Bruková PetraBruková Petra | TJ TŽ Třinec | C | 416126 | 50 Kč |
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | C | 8658 | 50 Kč |
TRI0501 | Sikora MatějSikora Matěj | TJ TŽ Třinec | C | 49327 | 50 Kč |
TRI0600 | Cienciala FilipCienciala Filip | TJ TŽ Třinec | C | 49338 | 50 Kč |
TRI0950 | Walaská KláraWalaská Klára | TJ TŽ Třinec | C | 416124 | 50 Kč |
TRI0900 | Bruk TomášBruk Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 49384 | 50 Kč |
TRI0901 | Bruk LukášBruk Lukáš | TJ TŽ Třinec | C | 49355 | 50 Kč |
TRI0400 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | TJ TŽ Třinec | C | 49382 | 50 Kč |
SFM1251 | Klose KateřinaKlose Kateřina | O-RUNNAŘI Beskydy | 49487 | 50 Kč | |
SFM1001 | Klose AlbertKlose Albert | O-RUNNAŘI Beskydy | 49488 | 50 Kč | |
KAR7650 | Stiborová BlankaStiborová Blanka | SK Karlovice | 301254 | 50 Kč | |
BFM0551 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | 49454 | 50 Kč | |
MOV0801 | Dorčák TomášDorčák Tomáš | SKOB Ostrava | C | 428290 | 50 Kč |
MOV | Danysová MartinaDanysová Martina | SKOB Ostrava | 428227 | 50 Kč | |
KAR0550 | Kujová VendulaKujová Vendula | SK Karlovice | 206457 | 50 Kč | |
AOV0801 | Novák ViktorNovák Viktor | OOB TJ Baník Ostrava | C | poději | 50 Kč |
38S0700 | Volkov MaksymVolkov Maksym | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 2111798 | 50 Kč | |
KVS0301 | Rohlík ZbyněkRohlík Zbyněk | SKOB Kobra Vsetín | C | 7864 | 50 Kč |
VRB0505 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 232194 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | 896971 | 70 Kč | |
TRI7400 | Haltof PetrHaltof Petr | TJ TŽ Třinec | C | 8661 | 70 Kč |
UOL7899 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | 2045207 | 70 Kč | |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 70 Kč | |
VRB9505 | Slavík MartinSlavík Martin | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 51954 | 70 Kč |
BFM6751 | Svobodová MarianaSvobodová Mariana | SKOB Frýdek - Místek | 49462 | 70 Kč | |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52627 | 70 Kč |
KVS9801 | Rohlík JanRohlík Jan | SKOB Kobra Vsetín | B | 53672 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP9001 | Erben MartinErben Martin | OOB TJ Slezan Opava | C | 361970 | 70 Kč |
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 70 Kč | |
TRI6201 | Haltof JindřichHaltof Jindřich | TJ TŽ Třinec | C | 53180 | 70 Kč |
TRI7200 | Filipek DanielFilipek Daniel | TJ TŽ Třinec | C | 53294 | 70 Kč |
TRI7600 | Cienciala PetrCienciala Petr | TJ TŽ Třinec | C | 49312 | 70 Kč |