Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Datum:
22.06.2013
Místo konání:
Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     T2     T4    
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 0 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 0 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 0 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 0 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 0 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 0 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 0 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 0 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 0 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 0 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 0 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 0 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 0 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 0 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 0 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 0 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 0 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 0 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 0 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 0 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 0 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 0 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 0 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 0 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 0 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 0 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 0 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 0 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 0 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 0 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000053721 0 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 0 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 0 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 2051502 0 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 362939 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 0 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 0 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 0 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 0 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 0 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 0 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 0 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 0 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 0 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 0 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 0 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 0 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 0 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 0 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 0 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 0 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 0 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 0 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 0 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 0 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 0 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 0 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 0 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 0 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 0 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 2058500 0 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 0 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 0 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 0 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 0 Kč
ASU9697 Lamanecová Radka Magnus Orienteering C 0000692344 0 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 0 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 0 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 0 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 0 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 0 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice B 232217 0 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 0 Kč
BFM9353 Skurková Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49451 0 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 0 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 0 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 0 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 0 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 0 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 0 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 0 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 0 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka R 53699 0 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 8645 0 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 0 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec R 553458 0 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 0 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 0 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 0 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 0 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 0 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 0 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 0 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 886267 0 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 0 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 0 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 0 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 0 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 0 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 0 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 0 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 0 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 0 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 0 Kč
ASU9351 Kolářová Renáta Magnus Orienteering A 0000995795 0 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 0 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 0 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno A 0000008939 0 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 0000219242 0 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 0 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor A 1394898 0 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 0 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 0 Kč
38P9450 Stankiewicz Agata (POL) UKS Orientus Lodz 7200172 0 Kč
ASU9499 Sokolová Ludmila Magnus Orienteering R 682343 0 Kč
LCE9353 Kubicka Zuzanna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2023848 0 Kč
LCE9352 Szlendak Joanna OOB TJ Slovan Luhačovice A 505081 0 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 0 Kč
(98)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 0 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 0 Kč
AOP8851 Machútová Lucie Orientační Běh Opava C 553449 0 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 0 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 0 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 0 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 0 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 0 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 0 Kč
TUR9151 Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov C 995836 0 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 0 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 0 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 0 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 51755 0 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 0 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 0 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 0 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 0 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 0 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 0 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 0 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 0 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 0 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 0 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 0 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 0 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 0 Kč
PGP8950 Miśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 40 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 0 Kč
SJC8456 Brožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 0 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 0 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 0 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 0 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 0 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 0 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 0 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 0 Kč
PHK8666 Macinská Jana OK 99 Hradec Králové E 2020733 0 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 0 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové E 553444 0 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 0 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 0 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 0 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 0 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 0 Kč
VRL9252 Doležalová Radka OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0002017672 0 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331285 0 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 0 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 0 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 0 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 0 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 0 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 0 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 0 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 0 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 0 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 0 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering R 0000920656 0 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 0000920685 0 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 0000515412 0 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 0 Kč
VBM8558 Dokoupilová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 0 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 0 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 0 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 0 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 0 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 0 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 0 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 0 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0000049376 0 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 0 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 0 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 0 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 0 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 0 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 0 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 0 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 0 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 0 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 0 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 0 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 0 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 0 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 0 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 0 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 0 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 0 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 0 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 0 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 0 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 0 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 0 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 0 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 520 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 520 Kč
3.00 km, 160 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 320 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 320 Kč
PEN7450 Dastychová Alexandra OK RECO Sport C 428299 320 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 320 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 320 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 320 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 320 Kč
SJC7751 Fejková Marcela Sportcentrum Jičín C 0000009910 320 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 320 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 0000416110 320 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 0002049566 320 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 320 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 320 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 320 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 320 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 320 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 320 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 320 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 320 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 320 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 320 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 320 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 320 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 320 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 320 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 420 Kč
2.90 km, 145 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 320 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 320 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 320 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 320 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 320 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 320 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 320 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 320 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 320 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 320 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 320 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 320 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 320 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 320 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 320 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 320 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 320 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 320 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 320 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 320 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 320 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 320 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 0000416825 320 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 320 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 320 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 320 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 320 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 320 Kč
2.50 km, 125 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 320 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 320 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 320 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 320 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 320 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 320 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 320 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 320 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 320 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 320 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 320 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 320 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 320 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 320 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 320 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 320 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 320 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 320 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 320 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 320 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 320 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 320 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 320 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 320 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 320 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 320 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 320 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 320 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 320 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 320 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 320 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 320 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 320 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 320 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 320 Kč
2.30 km, 125 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 320 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 320 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 320 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 320 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 320 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 320 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 320 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 320 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 320 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 320 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 0000052560 320 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 320 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 320 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 320 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 320 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 320 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 320 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 320 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 320 Kč
2.20 km, 125 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 320 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 320 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 320 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 320 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 320 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 320 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 320 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 320 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 320 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 320 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 320 Kč
ASU5651 Vávrová Beáta Magnus Orienteering C 0000682341 320 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 320 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 320 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 320 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 320 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 320 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 320 Kč
1.90 km, 120 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 320 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 320 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 320 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 320 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 320 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 320 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 320 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 320 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 320 Kč
1.90 km, 125 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 320 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 320 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 320 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 320 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 320 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 0000049660 320 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 320 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 320 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 0 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 0 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 0 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 0 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 0 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 0 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 0 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 0 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 0 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 0 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 0 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 0 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 0 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 0 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 0 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 0 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 0 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 0 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 0 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 0 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 0 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 0 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 0 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 0 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 0000920686 0 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 0 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 0 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 0 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 0 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 0 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 520 Kč
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9601 Holoubek Jan SKOB Frýdek - Místek C 206362 0 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 0 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 0 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 0 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 0 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 0 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 0 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 0 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 0 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 0 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 0 Kč
12U9600 Hubsch Will (USA) Orienteering USA 982092 0 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 0 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 0 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 0 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 0 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 886647 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 0 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 0 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 0 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 0 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 0 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 0 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 0 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 0 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 0 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 0 Kč
12U9601 Laraia Michael (USA) Orienteering USA 241787 0 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 0 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 0009988866 0 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 0002012280 0 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 0000682340 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 0 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 0 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 0 Kč
ZLH9501 Pavlík Marek OOB TJ Zlaté Hory C 416100 0 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 0 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 0 Kč
STB9601 Szeliga Bartlomiej TJ Stadion Nový Bor A 1396721 0 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 0 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 0 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 0 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 0 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 0 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 0 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 0 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 0 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál B 307332 520 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 520 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 0 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 0 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 0 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 0 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 0 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 0 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 0 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 0 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 0 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 0 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 0 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 0 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 2051509 0 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 0 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 0 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 0 Kč
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec A 9041 0 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 0 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 0 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 0 Kč
MAS9301 Lhoták Luboš KČT Aš C 301506 0 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 0 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 0 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 0 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 0 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 0 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 0 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín A 886828 0 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 0 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering R 0000515103 0 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 0000920667 0 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering R 0000920700 0 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 0 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 0000224905 0 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 0000886264 0 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 0 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 0 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 0 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 0 Kč
KRL9403 Šlajs Daniel Kometa Kralovice A 51475 0 Kč
TUR9402 Rychlý Michal OOB TJ Turnov A 995842 0 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 0 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 0 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž B 416083 0 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 0 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 0 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 520 Kč
(146)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
AOP9203 Barcík Robert Orientační Běh Opava R 920652 0 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 0 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 0 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 0 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 51803 0 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 0 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 0 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 0 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 0 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 0 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 0 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 0 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 0 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 0 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 888606 0 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 0 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 0 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 0 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 0 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 0 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 0 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 0 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 0 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 0 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 0 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 0 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 0 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 0 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 0 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 0 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 0 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 0 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 0 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 0 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 0 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 0 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 0 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 0 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 0000886514 0 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno R 0000515094 0 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 0000515009 0 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 0 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 0 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 0 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 0 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 0 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 0 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 0 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 0 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 0 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 0 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 0 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 0 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 0 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 0 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 0 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 0 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 0 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 0 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 0 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 0 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 0 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 0 Kč
LPU8304 Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 0 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 0 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 0 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 0 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 0 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 0 Kč
TZL8801 Nečas Tomáš SKOB Zlín C 53318 0 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 0 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 0 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 0 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 0 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 0 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 0 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 0 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 0000920699 0 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 0000920666 0 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 0 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 0 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 0 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 0 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 0 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 0 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 0 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 0 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 0 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 0 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 0 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 0 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 0000500267 0 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 0 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 0 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000515127 0 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 0 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 0 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 0 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 0 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 0 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 0 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 0 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 0 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 0 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 0 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 0 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 0 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 0 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 0 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 0 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 0 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 0 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 0 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 0 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 0 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 0 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 0 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 0 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 0 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 0 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 0 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 0 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 0 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 0 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 0 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 0 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 520 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 520 Kč
3.70 km, 200 m, 14 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 320 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 320 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 320 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 320 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 320 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 320 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 320 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 320 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 320 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 320 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 320 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 320 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 320 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 0000009911 320 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 320 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 320 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 0000888616 320 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000515034 320 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 320 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 320 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 320 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 320 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 320 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 320 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 320 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 320 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 320 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 320 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 0000515175 320 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 320 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 320 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 7770000 320 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 320 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 320 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 320 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 320 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 320 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 320 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 320 Kč
3.60 km, 195 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 320 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 320 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 320 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 320 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 320 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 320 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 320 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 320 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 320 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 320 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 320 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 320 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 320 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 320 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 52510 320 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 320 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 320 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 320 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 320 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053242 320 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 320 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 320 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 320 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 320 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 320 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 320 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 320 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 320 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 320 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 320 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 320 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 320 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 320 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 320 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 320 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 320 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 320 Kč
3.40 km, 190 m, 16 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 320 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 320 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 320 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 981802 320 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 320 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 320 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 320 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 320 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 320 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 320 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 320 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 320 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 320 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 320 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 320 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 320 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 320 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 320 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 320 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 320 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 320 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 320 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 320 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 320 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 320 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 320 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 320 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 320 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 320 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 51909 320 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 320 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 320 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 320 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 320 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 320 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 0000920658 320 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 320 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 320 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 320 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 320 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 320 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 320 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 2045247 420 Kč
3.00 km, 165 m, 14 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 320 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 320 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 320 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 320 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 320 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 320 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 320 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 320 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 320 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 320 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 320 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 320 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 320 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 320 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 320 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 320 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 320 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 320 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 320 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 320 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 320 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 320 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 320 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 320 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 320 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 320 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 320 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 320 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 320 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 320 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 320 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 320 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 320 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 320 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 320 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 320 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 320 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 320 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 320 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 320 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 320 Kč
ZBM6301 Hájek Petr SK Žabovřesky Brno C 630426 320 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 320 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 320 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 320 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 320 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 320 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 420 Kč
2.80 km, 155 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABR5801 Peths Pavel A-team NOVO Bruntál C 889285 320 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 320 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 320 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 320 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 320 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 320 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 320 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 320 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 320 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 320 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 320 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 320 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 320 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 320 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 320 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 320 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 320 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 320 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 320 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 320 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 320 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 0000052556 320 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 320 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 320 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 320 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 320 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 320 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 320 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 320 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 320 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 320 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 320 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 320 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 320 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 320 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 320 Kč
2.40 km, 135 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 320 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 320 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 320 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 320 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 320 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 320 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 320 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 320 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 320 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 320 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 320 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 320 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 320 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 320 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 320 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 320 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 320 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 320 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053256 320 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 320 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 320 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 320 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 320 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 320 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 320 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 320 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 320 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 320 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 320 Kč
2.00 km, 125 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 320 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 320 Kč
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 320 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 320 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 320 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 320 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 320 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 320 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 320 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 320 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 320 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 320 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 320 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 320 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 320 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 320 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 320 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 320 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 320 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 320 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 320 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 320 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 320 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 320 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 420 Kč
1.70 km, 110 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 320 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 320 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 320 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053230 320 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 320 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 320 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 320 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 420 Kč
1.70 km, 110 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 320 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 320 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 320 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 320 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 320 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 320 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 320 Kč
2.10 km, 120 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 100 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 100 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 100 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 100 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 100 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 100 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 100 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 100 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 100 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 100 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 100 Kč
PHK7953 Valíková Saša OK 99 Hradec Králové C 553450 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 100 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 100 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 100 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 100 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 0002045171 100 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 410731 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 100 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 100 Kč
FSP9999 Šimková Gabriela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 140 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 443062 100 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 100 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 100 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 100 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 100 Kč
4.10 km, 195 m, 18 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 100 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 100 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 100 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
VIC7938 Starosta Pavel OB Vizovice C 515037 100 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 100 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 100 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 100 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 100 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 100 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 100 Kč
STH9201 Kučera Michal SK Studenec C 446371 100 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 100 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 100 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 0000515006 100 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 100 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 100 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 100 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 100 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 100 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 100 Kč
ABM9151 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno C 49695 100 Kč
ABM9059 Fasurová Tereza KOB ALFA Brno C 416011 100 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 100 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 100 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 100 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 100 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 100 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 100 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 100 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 100 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 100 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 100 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 100 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000232334 100 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 100 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 100 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 100 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 100 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 100 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 100 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 7200321 100 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 224884 100 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž C 253380 100 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 100 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 100 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 100 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 100 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 100 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 100 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 100 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 100 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 100 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc B 361903 100 Kč
celkem přihlášených: 1059, vklad: 146640 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.