Přihlášky závodu: Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet

Datum:
27.04.2014
Místo konání:
Tršice, fotbalové hřiště
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D105     D135     D14     D18     D21     DH12     H135     H14     H165     H18     H21     MIX    
(3)
Název/Jméno
Klub
Vklad
HLV 1 KČT - OB Holešov 390 Kč
OOL 1 SK Haná orienteering 390 Kč
ZPV 1 KOB ZPV Prostějov 390 Kč
(2)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1 Magnus Orienteering 390 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 390 Kč
(3)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1 Magnus Orienteering 210 Kč
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 210 Kč
(24)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1 KOB ALFA Brno 540 Kč
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 Kč
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 540 Kč
BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 540 Kč
CHC 1 K.O.B. Choceň 540 Kč
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 Kč
JPV 2 Oddíl OS SK Prostějov 540 Kč
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
PGP 1 SK Praga 540 Kč
PGP 2 SK Praga 540 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
SJI 1 OK Jihlava 540 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 Kč
STH 1 SK Studenec 540 Kč
STH 2 SK Studenec 540 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 Kč
TRI 2 TJ TŽ Třinec 540 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 Kč
TUR 2 OOB TJ Turnov 540 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 540 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
(19)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 Kč
ASU 1 Magnus Orienteering 540 Kč
KON 1 KOB Konice 540 Kč
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 540 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
RBK 1 SK Radioklub Blansko 540 Kč
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 Kč
SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 540 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 Kč
TZL 1 SKOB Zlín 540 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 540 Kč
UOL 2 SOB Olomouc 540 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
PTI 1 Sportovní klub Ptení 540 Kč
(9)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1 Magnus Orienteering 210 Kč
ASU 2 Magnus Orienteering 210 Kč
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 210 Kč
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 Kč
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 Kč
PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 210 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 210 Kč
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 210 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 210 Kč
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1 Magnus Orienteering 390 Kč
KON 1 KOB Konice 390 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 390 Kč
SJI 1 OK Jihlava 390 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 390 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 390 Kč
ZLH 1 OOB TJ Zlaté Hory 390 Kč
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1 Orientační Běh Opava 210 Kč
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 Kč
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 210 Kč
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 210 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 210 Kč
ZPV 1 KOB ZPV Prostějov 210 Kč
(6)
Název/Jméno
Klub
Vklad
HLV 1 KČT - OB Holešov 390 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 390 Kč
OOL 1 SK Haná orienteering 390 Kč
OOL 2 SK Haná orienteering 390 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 390 Kč
TZL 1 SKOB Zlín 390 Kč
(25)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 Kč
ASU 1 Magnus Orienteering 540 Kč
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 540 Kč
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 540 Kč
CHC 1 K.O.B. Choceň 540 Kč
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 Kč
JPV 2 Oddíl OS SK Prostějov 540 Kč
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 Kč
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 540 Kč
PGP 1 SK Praga 540 Kč
PGP 2 SK Praga 540 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
SJC 1 Sportcentrum Jičín 540 Kč
SJI 1 OK Jihlava 540 Kč
SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 540 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 Kč
TZL 1 SKOB Zlín 540 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 540 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
(38)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ABM 1 KOB ALFA Brno 540 Kč
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 Kč
AOP 2 Orientační Běh Opava 540 Kč
ASU 1 Magnus Orienteering 540 Kč
ASU 2 Magnus Orienteering 540 Kč
ASU 3 Magnus Orienteering 540 Kč
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 540 Kč
BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 540 Kč
CHC 1 K.O.B. Choceň 540 Kč
CHT 1 OOB SK Chrast 540 Kč
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 Kč
KRN 2 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 Kč
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LCE 4 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 Kč
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 540 Kč
LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 540 Kč
LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 540 Kč
LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 540 Kč
PGP 1 SK Praga 540 Kč
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 Kč
PHK 3 OK 99 Hradec Králové 1080 Kč
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 Kč
SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 540 Kč
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 540 Kč
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 540 Kč
STH 1 SK Studenec 540 Kč
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 Kč
TUR 2 OOB TJ Turnov 540 Kč
TUR 3 OOB TJ Turnov 540 Kč
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 540 Kč
PTI 1 Sportovní klub Ptení 540 Kč
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOV 1 OOB TJ Baník Ostrava 390 Kč
BBM 1 BETA URSUS Orienteering 390 Kč
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 390 Kč
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 390 Kč
TRI 1 TJ TŽ Třinec 390 Kč
UOL 1 SOB Olomouc 390 Kč
PTI 1 Sportovní klub Ptení 390 Kč
celkem přihlášených: 150, vklad: 71520 Kč