Event entries: Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet

Date:
2014/04/27
Place:
Tršice, fotbalové hřiště
Organiser:
UOL - SOB Olomouc
Classes:
D105     D135     D14     D18     D21     DH12     H135     H14     H165     H18     H21     MIX    
(3)
Name
Club
Fee
HLV 1 KČT - OB Holešov 390 CZK
OOL 1 SK Haná orienteering 390 CZK
ZPV 1 KOB ZPV Prostějov 390 CZK
(2)
Name
Club
Fee
ASU 1 Magnus Orienteering 390 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 390 CZK
(3)
Name
Club
Fee
ASU 1 Magnus Orienteering 210 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 210 CZK
(24)
Name
Club
Fee
ABM 1 KOB ALFA Brno 540 CZK
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
BBM 1 BETA URSUS Rosice 540 CZK
BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 540 CZK
CHC 1 K.O.B. Choceň 540 CZK
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
JPV 2 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
PGP 1 SK Praga 540 CZK
PGP 2 SK Praga 540 CZK
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
SJI 1 OK Jihlava 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
STH 1 SK Studenec 540 CZK
STH 2 SK Studenec 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TRI 2 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 CZK
TUR 2 OOB TJ Turnov 540 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
(19)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
KON 1 KOB Konice 540 CZK
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 540 CZK
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
RBK 1 SK Radioklub Blansko 540 CZK
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SJH 1 SOS Jindřichův Hradec 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 540 CZK
UOL 2 SOB Olomouc 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
PTI 1 Sportovní klub Ptení 540 CZK
(9)
Name
Club
Fee
ASU 1 Magnus Orienteering 210 CZK
ASU 2 Magnus Orienteering 210 CZK
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 210 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 CZK
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 CZK
PLU 1 TJ SOKOL Plumlov 210 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 210 CZK
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 210 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 210 CZK
(7)
Name
Club
Fee
ASU 1 Magnus Orienteering 390 CZK
KON 1 KOB Konice 390 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 390 CZK
SJI 1 OK Jihlava 390 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 390 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 390 CZK
ZLH 1 OOB TJ Zlaté Hory 390 CZK
(7)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 210 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 CZK
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 210 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 210 CZK
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 210 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 210 CZK
ZPV 1 KOB ZPV Prostějov 210 CZK
(6)
Name
Club
Fee
HLV 1 KČT - OB Holešov 390 CZK
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 390 CZK
OOL 1 SK Haná orienteering 390 CZK
OOL 2 SK Haná orienteering 390 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 390 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 390 CZK
(25)
Name
Club
Fee
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
BBM 1 BETA URSUS Rosice 540 CZK
DKP 1 Oddíl OB Kotlářka 540 CZK
CHC 1 K.O.B. Choceň 540 CZK
JPV 1 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
JPV 2 Oddíl OS SK Prostějov 540 CZK
KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 540 CZK
PGP 1 SK Praga 540 CZK
PGP 2 SK Praga 540 CZK
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
SJC 1 Sportcentrum Jičín 540 CZK
SJI 1 OK Jihlava 540 CZK
SRK 1 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 540 CZK
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 CZK
TZL 1 SKOB Zlín 540 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
(38)
Name
Club
Fee
ABM 1 KOB ALFA Brno 540 CZK
AOP 1 Orientační Běh Opava 540 CZK
AOP 2 Orientační Běh Opava 540 CZK
ASU 1 Magnus Orienteering 540 CZK
ASU 2 Magnus Orienteering 540 CZK
ASU 3 Magnus Orienteering 540 CZK
BBM 1 BETA URSUS Rosice 540 CZK
BOR 1 OK Jiskra Nový Bor 540 CZK
CHC 1 K.O.B. Choceň 540 CZK
CHT 1 OOB SK Chrast 540 CZK
KRN 1 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 CZK
KRN 2 KOS TJ Lokomotiva Krnov 540 CZK
LCE 1 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 2 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 3 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LCE 4 OOB TJ Slovan Luhačovice 540 CZK
LPU 1 OK Lokomotiva Pardubice 540 CZK
LPU 2 OK Lokomotiva Pardubice 540 CZK
LPU 3 OK Lokomotiva Pardubice 540 CZK
LPU 4 OK Lokomotiva Pardubice 540 CZK
PGP 1 SK Praga 540 CZK
PHK 1 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
PHK 2 OK 99 Hradec Králové 540 CZK
PHK 3 OK 99 Hradec Králové 1080 CZK
SHK 1 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SHK 2 OK Slavia Hradec Králové 540 CZK
SSU 1 SK Severka Šumperk 540 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 540 CZK
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 540 CZK
STH 1 SK Studenec 540 CZK
TUR 1 OOB TJ Turnov 540 CZK
TUR 2 OOB TJ Turnov 540 CZK
TUR 3 OOB TJ Turnov 540 CZK
ZBM 1 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 2 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 3 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
ZBM 4 SK Žabovřesky Brno 540 CZK
PTI 1 Sportovní klub Ptení 540 CZK
(7)
Name
Club
Fee
AOV 1 OOB TJ Baník Ostrava 390 CZK
BBM 1 BETA URSUS Rosice 390 CZK
STE 1 SK SKI-OB Šternberk 390 CZK
STE 2 SK SKI-OB Šternberk 390 CZK
TRI 1 TJ TŽ Třinec 390 CZK
UOL 1 SOB Olomouc 390 CZK
PTI 1 Sportovní klub Ptení 390 CZK
entered total: 150, fee: 71520 CZK